Možnosti romantického efektu: Všechny párování, jak fungují a jak je odemknout – GameSpot, Mass Effect Romances: Legendary Edition S Best and nejhorší partneři | Den geeka

Romance Mass Effect: Nejlepší a nejhorší partneři Legendary Edition

Dokonce i ve hře, která nabídla velmi málo možností romantiky, se Kaidan cítil jako kousek toastů bez másla. Není to opravdu to, co chcete vidět ráno, ale budete s ním žít, pokud je to vaše jediná možnost.

Možnosti romantiky hromadného efektu: Všechny párování, jak fungují a jak je odemknout

Máte v průběhu her Mass Effect poměrně několik možností romantiky, některé, které mohou vydržet ve všech třech hrách-alespoň druh. Tady je vše, co potřebujete vědět o tom, že jste paramour.

19. května 2021 v 18:17 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

POZNÁMKA: Tento příspěvek obsahuje spoilery pro všechny tři hry Mass Effect v Mass Effect: Legendary Edition, protože utíkáme všechny vaše možnosti romantiky a také poukazujeme na to, jak mohou pokračovat ve všech třech hrách. Přečtěte si na vlastní riziko.

Mass Effect: Legendary Edition je sbírka velmi milované trilogie Mass Effect Bioware, která s sebou přináší všechny různé možnosti, které v nich můžete učinit. Jednou z velkých výnosů her Mass Effect je to, že můžete hrát skrz je všechny na stejném souboru uložení, a proto činit kaskádová rozhodnutí v celé sérii, která se staví na sobě navzájem. Mezi těmito rozhodnutími patří, zda začít romantické vztahy s členy posádky as kým. Tato rozhodnutí mohou přenést do ostatních her, což vám umožní zahájit jedinou romantiku, zúčastnit se několika vztahů a do konce série dokonce oživit staré plameny.

Vytváření těchto vztahů s postavami však vyžaduje určité úsilí a ne všechny jsou k dispozici každé verzi velitele Sheparda (Paragon nebo Renegade). Ve skutečnosti může vaše volba postav uzamknout některé vztahy ze dokonce děje a ne každá postava bude mít zájem o muži nebo ženského Sheparda. Zde je to, co potřebujete vědět o všech možnostech romantiky a jak odemknout různé vztahy v celém Mass Effect: Legendary Edition.

Hmotný efekt 1

V první hře Mass Effect jsou vaše romantické možnosti nejvíce omezenou ze série. Můžete vytvářet pouze romantické vztahy s jednou ze tří postav: Kaidan Alenko, Ashley Williams a Liara T’soni.

Pokud se rozhodnete zahájit vztah s jednou z těchto postav, můžete pokračovat v IT Mass Effect 3, což vám umožní přístup k různým příběhovým scénám v obou hrách. Existuje také další obsah příběhu v Mass Effect 2 související se všemi třemi vztahy. Konečně, zahájení romantického vztahu s kamarádem posádky, získáte Paramour Trophy nebo úspěch.

Můžete také spustit scénu s Asari Consort, Sha’ira, na Citadele, i když je to jednorázový okamžik a nevytváří dlouhodobý vztah.

Neposkytnutý titulek

Kaidan Alenko

 • Požadavek: Žena Shepard
 • K dispozici romantika: Mass Effect 1, Mass Effect 3

Stejně jako u všech vašich možností romantiky je trikem, jak dostat Kaidan do vztahu, trávit s ním čas mezi misemi-konkrétně mezi hlavními misemi, které jste dokončili na Therum, Feros, Noveria a Virmire. Po každém z nich (a někdy i po vedlejších misích) byste měli najít Kaidan v Normandii a mluvit s ním. Pomocí možností dialogu „Prozkoumejte“ a dozvíte se více o jeho pozadí a nezapomeňte si vybrat možnosti dialogu Paragon, Friendly a Flirty, na rozdíl od standoffických nebo abrazivních.

Pokračujte v návštěvě Kaidanu mezi misemi, co je nejdůležitější, hlavní, aby se vztah pohyboval vpřed.

Zatímco jste romanting Kaidan, je také možné romance Liara, pokud jste ji zachránili před Therum a strávili čas s ní a flirtovali s ní a flirtovali s ní. Kaidan se vás nakonec zeptá na své pocity pro Liaru a budete ho muset ujistit, aby si udrželi romantiku. Pokud se vám podaří udržet oba lidi na háku, nakonec vám oba konfrontují a požádají vás, abyste si vybrali. Pokud si vyberete Liaru nebo navrhujete udržovat třícestný vztah, Kaidan se odhodí (i když můžete Liaru přesvědčit později).

Nakonec budete mít velkou volbu, která určí, zda můžete romance Kaidan na Virmire. Budete mít na výběr mezi Ashley a Kaidan a vybírat osobu, která je ne Váš zájem o romantiku povede ke konci vašeho vztahu.

Romantika může postupovat poté, co se vrátíte do Citadely, kde budete mít další setkání s Kaidanem-nezapomeňte nadále projevovat svůj zájem a dobře se s ním zacházet. Poté bude romantika zakončit sexuální scénou na cestě k vaší další misi, pokud si vyberete možnosti Paragonu a podrobíte Kaidanovy zálohy.

Všimněte si, že můžete pokračovat ve svém vztahu s Kaidanem v Mass Effect 3, ale nemusíte k němu nutně zůstat loajální prostřednictvím Mass Effect 2. Přesto, pokud si chcete tento vztah udržovat, vyberte možnost Paragon Dialogue v obou hrách.

Mass Effect: Legendary Edition Guides & News

 • Průvodce Mass Effect – Legendární vydání Tipy a triky Roundup
 • Mass Effect: Legendary Edition pro začátečníky – základní tipy pro první časovač
 • Mass Effect: Legendary Edition – Všechno, co se vrací hráči, by mělo vědět
 • + Zobrazit více Mass Effect: Legendary Edition Guides & News Links (7)
 • Návod s hromadným efektem
 • Hromadný efekt 2 průchod
 • Mass Effect 3 průchod
 • Mass Effect: Legendary Edition Trophy Guide – Seznam úplných úspěchů
 • Mass Effect: Legendary Edition – Fun Side Missions, které musíte hrát
 • Mass Effect: Legendary Edition Order – Novaria, Feros nebo Therum?
 • Nejvzácnější momenty hromadného efektu, o kterých možná nevíte

Neposkytnutý titulek

Ashley Williams

 • Požadavek: Muž Shepard
 • K dispozici romantika: Mass Effect 1, Mass Effect 3

Ashleyova romantická trať je do značné míry totožná s Kaidanem. Po najmutí Ashley na Eden Prime se bude držet vaší posádky po zbytek hry, což vám dá příležitosti k promluvit si s ní mezi misemi. Vyhledejte Ashley po hlavních příběhových misích na Citadele, Feros, Therum, Noveria a Virmire a vždy si vyberte možnosti dialogu „vyšetřovat“, abyste ji lépe poznali. Měli byste se také vždy rozhodnout pro možnosti koketního dialogu a možnosti Paragonu, které jsou přátelské, na rozdíl od možností odpadnutí, které budou standoffish.

Pokračujte v setkání s Ashley mezi misemi, abyste pokračovali v prosazování vztahu v průběhu hry.

Stejně jako u Kaidanu je také možné pronásledovat Liaru ve stejnou dobu jako pronásledování Ashley. Pokud řeknete Ashley, že jste do Liary, ukončí to její romantický vztah s vámi. Pokud však stále sledujete obojí, nakonec vám budou konfrontovat dohromady. V tu chvíli, pokud si vyberete Liaru nebo navrhujete udržovat obě romance, ztratíte Ashley jako milostný zájem pro zbytek hry.

Virmire je také klíčovým bodem pro váš vztah s Ashley. Výběr osoby na Virmire, kdo je ne Váš milostný zájem ukončí váš vztah s nimi.

Nakonec dostanete romantickou scénu s Ashley, když se vrátíte do Citadely, a pokud si budete i nadále vybírat možnosti dialogu Flirty a Paragon, další na Normandii během příští mise, která může vyvrcholit sexuální scénou mezi ní a Shepardem , pokud k tomu jste vnímaví.

Stejně jako u Kaidanu můžete pokračovat ve svém vztahu s Ashley v Mass Effect 3, ale nemusíte nutně zůstat k ní loajální prostřednictvím Mass Effect 2. Přesto, pokud si chcete tento vztah udržovat, vyberte možnost Paragon Dialogue v obou hrách.

Neposkytnutý titulek

Liara T’soni

 • Požadavek: Muž nebo ženský shepard
 • K dispozici romantika: Mass Effect 1, Mass Effect 3

Požadavky na Romance Liara se příliš neliší od Kaidan a Ashley, s jednou další upozorněním: Musíte najít a zachránit Liaru na začátku hry, abyste měli dostatek času na to, abyste skutečně vytvořili pouto. To znamená, že se chcete zamířit do sektoru Artemis Tau jako první misi poté, co se stanete Spectre a opustíte Citadelu.

Jakmile máte Liaru v týmu, romance jejích děl do značné míry stejně stejně jako Kaidan a Ashley. Budete s ní muset mluvit mezi misemi, konkrétně hlavními na Feros, Noveria a Virmire. Když tak učiníte, vyberte možnosti dialogu Paragon a koketní možnosti, které uvádí vaše touhy. Liara se postupem času začne zahřívat na Sheparda a přiznává s nimi fascinaci, ale také se zmíní, že se zdráhá zahájit vztah a není příliš zkušený-nezapomeňte uklidnit.

Zatímco pronásledujete Liaru, můžete také pronásledovat Kaidan nebo Ashley, což povede k tomu, že se Liara o ně zeptá po vašich pocitech. Pokud jí řeknete, že jste v jednom z nich, ukončíte svůj vztah s Liarou; Pokud ne, ale budete flirtovat s oběma, nakonec budete konfrontováni jak Liarou. Pokud si vyberete druhou osobu nad Liarou, skončí to váš vztah s ní; Pokud však navrhujete pokračovat v obou vztazích, váš zájem o lidskou lásku tento vztah ukončí, ale stále je možné znovu navštívit Liaru a přesvědčit ji, aby se s vámi držela.

Později ve hře uvidíte další dvě romantické scény, jednu, když se vrátíte do Citadely po virmire a jeden, když cestujete k další misi. V obou případech nezapomeňte vybrat možnosti, které ukazují váš zájem o Liaru a padají na paragonskou stranu měřítka dialogu. Pokud budete pokračovat v pronásledování Liary, poslední scéna bude uzavřít sexuální scénu mezi ní a Shepardem.

Stejně jako u dalších dvou možností romantiky Mass Effect 1 můžete pokračovat nebo oživit svůj vztah s Liarou v Mass Effect 3. Mít vztah s ní může také vést k dalším příběhovým a dialogovým možnostem v Mass Effect 2 během oblouku Lair of the Shadow Broker Mission. Nemusíte zůstat loajální k Liaře prostřednictvím Mass Effect 2, abyste restartovali vztah v závěrečné hře, ale to změní nějaký dialog, který dostanete v obou.

Asari CONSORT SCENE

Vaše poslední varianta romantiky v Mass Effect 1 je situace stánku na jedné noci, přístupná jakékoli charakteru Sheparda. Po návštěvě Asari Consorta, Sha’ira, na prezidiu Citadely je přístupný. Sha’ira vás požádá, abyste promluvili se Septimusem, generálem turiánem, který o ní šíří zvěsti, že je to nelichotivé, a přiměje ho, aby zastavil.

Septimus najdete v Chore’s Den, kde s ním můžete mluvit a přesvědčit ho, aby se vzdal kampaně proti konsorce. Není to zvlášť těžké udělat, pokud si vyberete možnosti dialogu, které prosazují váš cíl. Úspěch můžete také najít, pokud jste vyrovnali své kouzlo nebo zastrašili dovednosti natolik, abyste tyto možnosti dialogu odemkli. Pokud se vzdáte přesvědčivého Septimuse, selžete misí.

Jakmile ho přimějete, aby nechal Sha’ira sám, Septimus vás požádá, abyste si promluvili s diplomatem Elcor, abyste pomohli plně vyčistit její jméno. Najděte ho v kanceláři velvyslanectví vedle Udina’s na prezidiu. Úkol dokončí rychlý rozhovor, který vám umožní vrátit se do Sha’ira.

Až se vrátíte k Asari Consort, nabídne vám dar slov. Můžete to přijmout nebo si stěžovat; Pokud si vyberete možnost dialogu „To je vše?„Spustíte docela krátkou romantickou scénu mezi Shepardem a konsorkem, která naznačuje, že ji dostanou.

Romance Mass Effect: Nejlepší a nejhorší partneři Legendary Edition

Mass Effect nabízí galaxii romantických možností, ale který partner je nejlepší?

Autor: Matthew Byrd | 13. května 2021 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Hromadný efekt

The Hromadný efekt Trilogie je pro mnoho lidí spousta věcí, ale zcela chápeme, jestli vidíte vydání Legendární edice Mass Effect Jako omluva k plavbě po galaxii hledající romantiku nebo přinejmenším šanci napojit se s mimozemšťanem.

Hromadný efekt nebyl první RPG s romantickým systémem a prvním Hromadný efektMožnosti romantiky lze nejmenší popsat jako omezené, ale způsoby, jak Hromadný efekt Hry přesvědčivě používají romantiku jako zařízení pro budování postav i zábavný odklon, které z nich již dlouho udělaly oblíbené mezi těmi, kteří nemohou pomoci, ale hledají lásku na digitálních místech.

Který Hromadný efekt Romantika je však nejlepší ze všech? I když jsme vám nikdy nemohli popřít vaše vzpomínky na čas, který jste strávili se svým osobním oblíbeným partnerem, toto je naše hodnocení každé romantiky (bez ohledu na to, jak krátká) v prvních třech Hromadný efekt hry.

Diana Allers Romance Mass Effect

18. Diana Allers

Hráči budou mít šanci romantického novináře Diany Allers, zatímco pracuje na příběhu o Normandii Hmotný efekt 3. Vypadá to, že by to měl být kapitán Kirk okamžik, ale celá aféra se cítí … OFF.

AD – obsah pokračuje níže

Ve skutečnosti Diana dokonce vyjadřuje obavy, že její krátké setkání se Shepardem by mohlo potenciálně zničit její kariéru. Mezi krátkou fází flirtování a potenciálním přetrvávajícím etickým problémem tato romantika prostě padá.

Sha

17. Sha’ira

Asari Consort Sha’ira je opravdu jedinou „skrytou“ romantickou příležitostí v první hře, ale kromě toho faktoidu rozhodně není nejzajímavějším partnerem v Hromadný efekt trilogie.

Vždy se také cítilo trochu divné, že Sha’ira spí s Shepardem, pouze pokud hráč říká, že jsou nespokojeni s jejím darem slov. Skoro se toto setkání setkává jako druh možnosti odpadnutí, což by se cítilo lépe, kdyby byl k dispozici ekvivalentní vztah Paragon na straně. Celá tato věc se zdá být promyšlená.

Samara Mass Effect Romance

16. Samara

„Romance“ se Samarou je vůbec jen romantika Hromadný efekt standardy). Pokud protlačíte kolem Samaryho kódu a budete s ní flirtovat, můžete nakonec přimět Sheparda a Samaru, aby se políbil. Vztah však nejde o mnohem dále.

Je zajímavé, že tato romantika je trochu jiná než ostatní, pokud to jde, ale mezi nedostatkem výplaty a skutečností, že jste nuceni prosadit kolem Samaryho úctyhodného počátečního „ne“, je těžké tento romantika zařadit nad většinou.

Javik Mass Effect Romance

15. Javik

V celém existují různé typy románů Hromadný efekt série, ale jen málo z nich je jasně zamýšleno jako „romance“, že postava hráče má litovat.

AD – obsah pokračuje níže

Přesto je to skoro to, co se stane ráno poté, co Shepard spí s Javikem. Zatímco vtip těchto dvou setkání se zapadá do vtipného stylu Citadela Dlc se připojení dochází, jedná se o romantiku jedné noty, která je o něco víc než jen rychlý roubík.

14. Kaidan Alenko

Je pravda, že Kaidan se stává o něco zajímavější postavou Hmotný efekt 3 Když hráči dostanou šanci s ním před velkou bitvou oživit svou romantiku, ale je těžké překonat, jak byl generický Kaidan v originále Hromadný efekt.

Dokonce i ve hře, která nabídla velmi málo možností romantiky, se Kaidan cítil jako kousek toastů bez másla. Není to opravdu to, co chcete vidět ráno, ale budete s ním žít, pokud je to vaše jediná možnost.

Morinth Mass Effect Romance

13. Morinth

Mnoho fanoušků nenávidí Morinth Romantic možnost pro jednoduchou skutečnost, že je to jediný ve franšíze, který vede k přímé smrti velitele Sheparda. Abych byl spravedlivý, rozhodně to není nejlepší výsledek.

Šok z tohoto závěru však z tohoto závěru dělá z tohoto z lepších „jednorázových“ románových možností v Hromadný efekt franšíza. Je to stěží legendární vztah, ale překvapivá „výplata“ je přinejmenším nezapomenutelná.

Jacob Taylor Mass Effect Romance

12. Jacob Taylor

Jednou z velkých věcí o vztahu Jacob Taylor z pohledu vyprávění a designu je to, že je to jeden z těch vztahů, které se zpočátku nezdály možné. Teprve poté, co opravdu začnete tvořit skutečný vztah s Taylorem.

AD – obsah pokračuje níže

Přesto vesele nepříjemná povaha hlavní linie Jacoba („Ale cena…“), tohle vezme několik zářezů na celkovém žebříčku romantiky. Existuje také jednoduchá skutečnost, že mnoho lidí prostě nemá rád Jacoba jako postavu.

Steve Cortex Mass Effect Romance

11. Steve Cortez

Jako první mužský romantický partner exkluzivní pro mužské postavy Shepard, Steve Cortez pomohl prolomit bariéru, kterou někteří fanoušci přemýšleli, jestli by Bioware někdy byl ochoten zlomit. Nepřítomnost této možnosti vrhá stín přes první dva Hromadný efekt hry a je to skvělé Hmotný efekt 3 Nakonec to oslovil.

Přesto to není ta nejzajímavější romantika a Steve je stěží nejrozvinutější postavou, se kterou máte příležitost být. Možná by se umístil vyšší, kdyby byl představen dříve, ale takový, jako je, je to jedna z celkových možností romantiky nižší úrovně.

James Vega Romance Mass Effect

10. James Vega

Hmotný efekt 3Citadel DLC se někdy nazývá komplikovaná část fanouškovských služeb, ale jsou chvíle, kdy tento přístup vedl alespoň k nezapomenutelným okamžikům, které konečně poskytly některým fanouškům výplaty, které hledali.

To platí zejména pro romantiku možností DLC s Jamesem Vegou: Jeden z těch oblíbených fanoušků, kteří byli dříve platonickým. Je to stěží nejvlivnější romantika, ale pokud jde o jednu noc, je to mnohem lepší než Javik. James vám dokonce ráno dělá vejce.

Přečtěte si více

Hromadný efekt

Je Mass Effect Legendary Edition přichází na Nintendo Switch?

Kelly Chambers Mass Effect Romance

9. Kelly Chambers

Je lákavé umístit tento vyšší z jednoduchého důvodu, že mnoho hráčů si na Kelly rozdrtilo a nemyslel si, že by ji měli šanci romantizovat, ale skutečnost, že tuto romantiku můžete odemknout pouze po několika pozoruhodných obětech ( a že to netrvá dlouho) znamená, že je trochu těžké to dát nad některými dalšími možnostmi.

AD – obsah pokračuje níže

Přesto, Kellyho popularita, jedinečné okolnosti vaší námluvy s ní a její nyní proslulý tanec jistě zvýší tento fling nad většinou ostatních rychlostí ve hře.

Samantha Traynor Mass Effect Romance

8. Samantha Traynor

Samantha se ocitne někde uprostřed romantického balíčku jednoduše proto, že je to druh nejlepšího způsobu, jak s ní shrnout svou romantiku.

Příběh Traynor Romance je docela poutavý, má několik skvělých okamžiků a je překvapivě podstatný pro to, aby byl omezen na třetí hru. Přesto jsou chvíle, kdy je tento vztah téměř příliš normální ve srovnání s dynamičtějšími romancemi v těchto hrách. Prostě postrádá některé z toho koření, které získáte s jinými postavami.

Ashley Williams Romance Mass Effect

7. Ashley Williams

Pokud se Ashley objevila pouze v originálu Hromadný efekt, Na tomto seznamu by byla mnohem nižší. Její někdy trapné (pokud je to nepřiměřeně vtipné) dialogové okno a obecně slabší romantické příběhy první hry znamenaly, že jejím nejlepším kvalitou partnera byla „ne Kaidan.“

nicméně, Hmotný efekt 3 Vyplatí tento vztah nějakým překvapivým způsobem. Hra dělá docela dobrou práci při budování předchozího setkání Ashley a Sheparda s dějovým dějem, který se také podaří stát samo o sobě ve srovnání s jinými romány. Je to celkově jen silná romantika více her.

Tali

6. Tali’zorah

Je velmi těžké hodnotit tali romantiku, aniž by uznal, že někteří fanoušci jsou stále zklamaní, že to nevede k logickému výplatě: vidět její tvář. Vidíme rozmazaný obrázek toho, co se zdá být později ve hře, ale někteří hráči chtěli přímější odhalení.

Nejnovější recenze her

Gran Turismo: Skutečný příběh vs. film videoher

Super Mario Bros. Recenze filmu: Skvělá grafika skrýt neinspirované hry

Dungeons & Dragons: Honor Mezi zlodějovými recenzemi – film, který si tato hra zaslouží

AD – obsah pokračuje níže

I když jste však byli tím prvkem milostného příběhu zklamáni, je těžké popřít, že Tali a Shepard mají jednu z nejzajímavějších, originálních a dobře rozvinutých románů v Hromadný efekt trilogie. Unikátní fyzikální omezení Tali a chemie, kterou má se Shepardem.

Garrus vakariánský hromadný efekt Romantika

5. Garrus vakarian

Existuje stupeň, v jakém je odvolání vztahu s Garrusem založeno na přitažlivosti Garruse jako postavy. Jinými slovy, je snadné si užít připojení s Garrusem jednoduše proto, že Garrus je snadným společníkem.

To znamená, že příběh Garrus Romance je také sám o sobě docela silný. Opravdu to zvedne Hmotný efekt 3 Když prošel šok ze zahájení vztahu s Garrusem a opravdu si vážíte, jak je Garrus jedním z těch romantických partnerů, kteří jsou stále jejich vlastní postavou a nejen váš zájem o milostné zájem, když jste kolem nich.

Thane Krios Mass Effect Romance

4. Thane Krios

Ne každý Hromadný efekt Vztah je šťastný, ale jen málo z nich je stejně přímé tragické jako romantika s Thane. Koneckonců, začnete svůj vztah s Thane dobře si vědom toho, že jeho nemoc ho pomalu zabíjí.

Zatímco celá ta věc se mohla setkat jako celoživotní film týdne, je to nakonec neuvěřitelně efektivní příběh, který slouží jako jeden z nejlepších příkladů toho, jak sledování romantického vztahu s a Hromadný efekt postava vám opravdu umožňuje vidět je v jiném světle.

Miranda Lawson Romance Mass Effect

3. Miranda Lawson

Podívej, jsou jen časy, kdy romance, na které se máme tendenci ohlédnout s nejvíce radostí, byly také mírně těkavé. Když jste dostatečně daleko od špatných časů, je mnohem snazší se ohlédnout zpět na vzrušující okamžiky.

AD – obsah pokračuje níže

To je druh dynamiky, kterou dostanete s Mirandou. Není to nejhlubší romantika ve hře (a závěr tohoto příběhu v Hmotný efekt 3 není to nejlepší), ale mnoho hráčů, kteří se ocitli okamžitě přitahováni Mirandě z… umm… důvody si určitě pamatují, když poprvé přišli na to, jak dosáhnout této špatné romantiky.

Liara t

2. Liara T’soni

Stav Liary jako zdaleka nejlepší dlouhodobá romantická možnost v originálu Hromadný efekt Hra je již dostatečným důvodem k tomu, aby se na tomto seznamu umístila vysoko, ale její vznešené umístění je opravdu všechno o tom, jak se váš vztah s Liarou vyvíjí přes trilogii.

Jako potenciální romantika, která pokrývá celou Hromadný efekt trilogie (i když její nejlepší okamžiky v ME2 jsou omezeny na Shadow Broker DLC), Shepardův vztah s Liarou je jednou z nejúplnějších a nejúplnějších v původních hrách. Jejich romantika je prostě krásný příběh, který se zdvojnásobí jako jeden z lepších příkladů toho druhu dlouhodobého vyprávění založeného na výběru Hromadný efekt byl postaven na.

Jack Mass Effect Romance

1. Zvedák

Budete mít těžký čas Hromadný efekt Fanoušci, kteří se dohodnou na nejlepší romantické možnosti hry, ale skutečnost, že většina z nich bude pravděpodobně souhlasit s tím, že Jack je přinejmenším jednou z nejzajímavějších možností romantiky ve hře je důkazem celkové kvality tohoto příběhu.

Skvělá věc na Jacku je, že se můžete buď rozhodnout zapojit se do neformálního vztahu s ní, nebo, pokud víte, co dělat, vytvořit trvalejší partnerství, které vrhá nějaké světlo na jednu z nejzajímavějších společníků hry. Pozorující rozdíly mezi těmito dvěma možnostmi dokonale komplimenty, které Jack je jako postava a stojí jako jedno z nejlepších využití romantiky jako nástroje pro budování postav v rámci hry.