Monsters of Minecraft – WhiteClouds, kolik davů je v Minecraft? (Vše uvedeno) – Gamer Empire

Kolik davů je v Minecraftu? (Všechny uvedené)

V současné době existuje 30 pasivních davů v Minecraft rozdělených do 3 různých klasifikací, jak je uvedeno níže:

Videa Minecraft

Pasivní davy nezaútočí na hráče, i když jsou provokovány. Zdroje mohou být chovány pro zdroje hospodářská zvířata, jako jsou prasata a kuřata.

Kuře: Kuřata poskytují peří, syrové kuře nebo vařené kuře (při zabití ohněm) a vejce. Kuřata mohou být chována házením vajec nebo krmením semen dospělých kuřat.

Kráva: Krávy poskytují kůži, hovězí maso a mléko. Farmingové krávy poskytuje nekonečné dodávky těchto zdrojů. Dejte kravům pšenici a budou se chovat. Telata mohou být dojena, ale pokud jsou zabita, nebudou upustit žádné položky.

Ocelot: Ocetoty jsou zkrocení a jakmile jsou zkroceni, proměňují se v kočky. Creepers (nepřátelský dav) se bojí o jak Ocelots, tak koček, což z nich činí velkou obranu. Můžete umístit Ocelots a kočky kolem klíčových obvodů, vchodů nebo jiných oblastí, abyste chránili před útokem.

Prase: Prasata se obvykle pohybují ve skupinách po 3 nebo 4, ale větší skupiny mohou nastat, když prasata kombinují skupiny. Když jsou zabita, prasata spadnou syrové vepřové kotlety. Pokud jsou prasata zabita ohněm, upustí vařené vepřové kotlety. Prasata mohou být použita jako transport, pokud na ně hráč vloží sedlo. Prase lze ovládat mrkví nebo mrkví na hůlce. Prasata mohou být chována s mrkví (na PC) nebo pšenici (na Xboxu). Pokud je zasažena bleskem, prasata se změní na zombie pigmen.

Ovce: Vlnu lze získat z ovcí stříháním nebo zabitím. Střih poskytuje 1-3 vlnu, kde je zabíjení poskytuje 1 vlnu. Vlna může být obarvena, ale ovce lze před stříhat. Když opěrají jejich vlnu, bude to dříve barvená barva, což zefektivnilo než použití vzácných barviv. Ovce znovu získejte vlnu tím, že jíte trávu.

Kůň: Koně jsou zkrocení a lze je použít jako transport, jakmile na ně bude umístěno sedlo. Na pláních se pouze koně vynoří. Oli a koně mohou být chováni, aby produkovali mezky. Mezky a osly mohou nést truhly uložené s položkami. Existují normální koně, osli, mezky, kosterní koně a zombie koně. Koně se budou chovat, když krmí zlatý jablka nebo zlaté mrkev.

Oliheň: Chobotnice se nachází ve vodě. Při zabití poskytuje chobotnice 1-3 inkoustové vaky, které lze použít pro černé barvivo. Mezi položky, které lze obarvit. Inkoustové vaky lze také použít s knihou a peří k vytvoření knihy a brku. Kostní jídlo lze použít ke změně černého odstínu na lehčí šedý odstín. Squid nelze chovat, ale budou se automaticky vytvořit.

Netopýr: Netopýři se vynoří v jeskyních a jiných encosurech, jako je velký, tmavý dům a nelze je vychovávat. Netopýři při zabití nespadají žádné položky. Přítomnost netopýrů obvykle naznačuje, že poblíž může být jeskyně, která může být užitečná pro shromažďování zdrojů. Netopýři používají echolokaci k pocitu věcí kolem nich a budou moci hráče cítit, i když je neviditelný.

Krávomůrka: Mooshrooms se vynoří pouze v houbových biomesech. Jsou to krávy s výrůstky hub na zádech. Houby mohou být střižné a pak se Mooshroom promění v normální krávu. Jakmile se změní na normální krávu, nelze je vrátit do mooshroomu. Mooshrooms lze dojit kbelíkem nebo miskou. Když dojí misku, hráč obdrží houby dušené. Dojení guláš může poskytnout nekonečný zdroj potravy, což je skvělý zdroj během režimu přežití. Pokud jsou zabity, Mooshrooms poskytují kůži a syrové hovězí maso. Pokud jsou zabiti ohněm, upustí steak. Chcete -li chovat mooshroomy, nakrmte je pšenici.

Vesničan: Vesničané se vynoří v a kolem vesnice. V závislosti na roli vesničana se vynoří v příslušné budově. Existuje šest profesí s různým barevným oblečením, které jsou: farmář (hnědý roucho), knihovník (bílý roucho), kněz (fialový roucho), kovář (černá zástěra), řezník (bílá zástěra) a generický vesnič (zelená roucho). Vesničané se budou spojit po postavení domů. Vesničané budou pokračovat v páření, dokud populace dospělých vesnic nebude 35% počtu dveří nalezených ve vesnici.

Hráč může obchodovat s vesničany, obchodovat smaragdy za předměty a naopak. Vesničané nabízejí předměty podle jejich profese. Klikněte pravým tlačítkem myši na vesničany k obchodu. Stisknutím levých a pravých tlačítek zobrazíte různé nabídky. Vesničané také reagují na to, jak s nimi hráč zachází, buď se vám líbí, nebo se vám nelíbí. Pokud se vám významný počet vesničanů nelíbí, Golems zaútočí.

Zombie vesničané mohou infikovat další vesničany. Mohou být vyléčeni stříkaným lektvarem slabosti, poté nakrmit zlaté jablko a čekat, až se vstoupí na léčbu. Jakmile byl vesničan vyléčen, obnoví svou bývalou profesi.

Neutrální davy Minecraft

Neutrální davy nezaútočí na hráče, pokud nejsou vyprovokovány.

Enderman: Endumens jsou humanoidní davy, které na konci žijí, což je prázdná letadla s jediným ostrovem sestávajícím z koncového kamene a zdobené obsidiánskými sloupy. Endermen se vynoří v nadsvětí za předpokladu, že existuje úroveň světla 7 nebo méně. Mohou vyzvednout bloky, teleportovat a jsou zranitelní vůči vodě.

Endermen může zaútočit, když je provokován nebo pokud se hráč dokonce podívá na Endermana. Pak budou emitovat dlouhé, strašidelné zvuky a třást se vztekem. Hráči se mohou dívat na dolní nohy Endermana, ale ne vyšší. V kreativním režimu to pohledu na Enderman nevyprovokuje.

Endermans jsou jedním z nejnebezpečnějších davů, protože používají teleportaci, mají vysoký zdravotní bar, způsobují velké škody a jsou nepropustné pro projektilní útoky. Jejich slabosti jsou déšť, voda, sluneční světlo a oheň. Hráč se může také skrývat ve 2 blokových strukturách, protože Endermen je příliš vysoký, aby se vešli.

Endermans jsou jediným zdrojem pro získání perel Ender, které jsou potřebné k vytvoření očí enderu, které jsou potřebné k dosažení konce. Ender Perly lze také použít pro obchodní účely.

Vlk: Vlci jsou zkrotné davy, které se vynořují do biomů lesa a Taiga. V závislosti na tom, jak hráč interaguje s vlky, budou buď divoké, nepřátelské nebo zkrocené. Zkroteni vlci mohou být chovány jejich krmením vepřových kotletů, syrového hovězího masa, steaku, kuřete nebo shnilého masa. Zkroutení vlci (psi) budou následovat hráče a zaútočí na jaké davy útoky hráče.

Zombie Pigmen: Zombie Pigmen se vynoří v Nether nebo poblíž portály v Nether v Overworld. Prasata zasažená bleskem se promění v zombie pigmen. Zombie Pigmen jsou neutrální, pokud nejsou napadeni. Pokud je napaden jeden prasat, všichni pigmen zaútočí.

Můžete obchodovat s meči se zombie pigmenů a dávat jim lepší meč výměnou za jejich zlaté. Zombie Pigman můžete také vybavit brněním, i když po tom není vhodné zaútočit, protože zaútočí s větším poškozením a budou mít lepší obranu.

Když jsou vyprovokováni, zombie pigmen zvyšují svou rychlost a zaútočí pouze na hráče. Nenášedí ani nezaútočí na vesničany ani se nepokoušejí rozbít dveře. Zombie Pigmen jsou imunní vůči palbě. Po napadení se budou účtovat všichni zombie pigmen v okruhu 32 bloků, proto je vhodné vyzvednout zombie pigmen na dálku s lukem a šipkou.

Na Halloweenu mají zombie pigmen šanci se vynořit s dýní nebo Jack’o’Lantern na jejich hlavách.

Zkrotné davy Minecraft

Existují tři typy davů, které lze zkrotit.

Vlk: Chcete -li zkrotit vlka, nakrmte to kosti. Až 12 kostí úspěšně zkrotí vlka. Jakmile je to zkroceno, dostane červený límec a posadí se. Hráč může zkrotit neomezené množství vlků.

Ocelot: Zkrotit ocelot do kočky, nakrmit ji syrovou rybu. Přistupovat k tajnosti a vydržte syrové ryby. Nechte Ocelot přistupovat k vám a nedívejte se na to přímo, jinak to uteče. Dejte Ocelot alespoň oblast bloku 7 × 7, aby se necítila zachycena. Obvykle to vezme 2-5 ryb, než se stane zkrotit, ale může to trvat až 20 ryb, než bude zkrocena. Jakmile je Ocelot zkroucen, změní se na zázvor, siamese nebo smokingu.

Kůň: Koně, osli a mezky jsou zkrocení. Hříbě, kosterní koně a zombie koně nejsou zkrocení. Chcete-li zkrotit koně, přistupujte k koni a klepněte pravým tlačítkem myši na to, abyste ho namontovali. Poté, co byl vyhozen, pokračujte v namontování koně, dokud nevydá animace srdce. Pak položte sedlo na koně. Můžete také zkrátit čas potřebný k zkrocení koně krmením cukru, pšenice, jablek, zlaté mrkve, chleba, zlatého jablka nebo balíka sena. Jakmile je váš kůň zkroucen, může být nasměrován s ovládacími prvky a myš, ale kůň musí být osedlán.

Nepřátelské davy Minecraft

Nepřátelské davy zaútočí na hráče.

Požár: Blazes létají davy, které střílí poplatky za oheň a nacházejí se v nether. Při boji s plameny je užitečné použít rybářské pruty k jejich navijování a útoku. Požární odolnost, jako je Golden Apple, je užitečná. Snowballs jsou užitečné k zabíjení planků.

Jeskynní pavouk: Jeskynní pavouci se vynoří v opuštěných minových řemenech a jsou menší a nebezpečnější než běžní pavouci. Jeskynní pavouci jsou jedovaté. Jasné světlo je promění neutrální. Zničení Spawners je nejbezpečnější způsob, jak se zbavit pavouků jeskyně. Flint a ocel jsou užitečné pro útoky pavouků a hořící pavučiny. Voda se může zbavit pavučích a láva může potlačit tření z tření a postará se o pavouky. TNT může vyhodit do povětří a zabít většinu pavouků.

Liána: Creepers se roztřídí a noc a zaútočí na hráče tím, že se blíží k hráči a explodem. Popíráky se během dne nezachytí a budou se i nadále bloudit, dokud nebudou zabita nebo zoufalá. Popíráři se nebudou vynořit v dobře osvětlených oblastech a vytvářet bariéry, jako jsou sklo, ploty nebo kolejnice.

Ocelots a kočky vystraší popínavé popínavé, což způsobuje, že popínavé popínavé uprch. Ocelots a kočky dělají skvělou obranu proti popínavým popínavým.

Popíráky poskytují střelný prach, který lze použít k vytvoření TNT, poplatků za oheň, stříkající lektvary, ohňostroje a ohňostroj. Pokud je zabita kostru, popínací popínavé upustí hudební disky.

Nejlepší způsob, jak zaútočit na liánu, je použití luku a šipky. Útoky melee lze použít na plavání nebo brodění popínavých popínavých popínavých.

Ghast: Ghasty jsou chobotnice podobné duchové, kteří se vznášejí a střílí ohnivé koule. Ghasty mají velký rozsah útoku. Ghasty nesledují hráče, ale vystřelí na hráče do 16 bloků. Bow and Arrows jsou účinným útokem na odklonění Ghast’s Fireball. Rybářský prut může navíjet v ghastu a pak může být napaden ghast.

Magma Cube: Kobesky magmatu se nacházejí v Nether. Skočí, nemohou hořet a nejsou ovlivněni lávou. Kobesky magmatu poskytují velké zkušenosti a mohou upustit magma krém, aby se vyráběly lektvary požární odolnosti. Velké kostky magmatu se rozdělily do malých kostek, které se rozdělily na mini kostky, což ztěžuje boj magma Cube. Luky jsou nejlepší pro velké kostky magmatu, zatímco meče lze použít k porážce malých a mini magmatických kostek.

Silverfish: Silverfish jsou bug-podobné davy nacházející se ve vajíčkách monster. Existují kamenné, dlažební a kamenné cihlové monster vejce a jakmile jsou těženy, vyskočí stříbrná ryba a zaútočí. Silverfish způsobuje poškození při dotyku hráče a na ose y je pohyb, ať už je to hráč nebo stříbro, na které se pohybuje. Upevněné prostory se stříbrným rybím mohou způsobit značné poškození, protože hráč při poškození trochu skočí, a tak skáká do stříbrného rybu a způsobuje větší poškození. Silverfish, který byl napaden, může svolat jiné stříbrné ryby a vytvořit velký roj. Chcete-li zaútočit na stříbrné ryby, postavte se na vrchol 2-blokového sloupu a nalijte na ně kbelík lávy nebo štěrku.

Kostra: Kostry jsou vyzbrojeny luky a šípy a budou střílet na hráče a davy, které na něj útočí. Skeletony se vynoří na temných místech a hoří za denního světla. Kostry padají šipky nebo kosti, které lze použít k vytvoření kostního jídla. Pokud je hráč zabit, může kostra upustit luk, i když k tomu dochází jen zřídka. Když kostra zabije popínavou popínavou popínavou šíp.

Kostry budou pronásledovat hráče přes bludiště, schody a další překážky, pokud nebude hráč mimo okres 16 bloků. Kostra začne střílet s lukem a šipkou, když je hráč v okruhu 10 bloků. Luk a šípy jsou nejlepší zbraň, kterou lze použít proti kosterům. Lze použít melee zbraně. Skeletony střílí šipky rychleji, čím blíže je to hráč. Kostry jsou citlivé na denní světlo, lávu, oheň a kaktusy.

Sketóny lze zabránit spánkem v noci, protože se vynoří pouze tehdy, když je hráč vzhůru v noci.

Na Halloweenu mají kostry šanci se na hlavu vynořit dýní nebo lucernou z jacku.

Sliz: Slimes se v noci vynoří hluboko pod zemí nebo v bažinách. Slimes může vidět hráče prostřednictvím pevných bloků a bude pronásledovat skop. Slimes, které jsou větší než 1 blok, jakmile je zabit, vytvoří 2-4 nové slimes. Slimes, které jsou 1 blok, klesne 0-2 sliti. Slisky jsou náchylné k pálení, pádu, dusili, utopení, útoky a jinými způsoby.

Malé slimes kapky Slimeballs, které se používají jako složka k vytvoření lepkavých pístů. Slimeballs lze použít s Blaze Powder, aby se magmatický krém vytvořil k vytvoření lektvarů odolnosti proti požáru. Slimeballs lze také použít k vytvoření vedení. Slizi jsou dobré pro shromažďování zkušeností.

Pavouk: Pavouci se vynoří ve světelných úrovních 7 nebo méně. Útočí na hráče ve tmě a jsou neutrální v osvětlených oblastech. Mohou skočit, stoupat zdi a vstoupit do mezer nejméně 2 bloky vysoké. Když jsou zabiti, pavouci upusťte strunu, kterou lze použít k vytvoření rybářských prutů, luků nebo bílé vlny. Když je hráč zabit pavouka, upustí pavoučí oči.

Spider, který se vynoří s kostru, jezdí na zádech. Toto je nesmírně nebezpečný dav, protože pavouk je rychlý a může se plazit po stěnách, zatímco kostra střílí šípy.

Pavouci nejsou jedovatí a nejsou ovlivněni stříkaným lektvary jedu. Během boje proti pavoukům se doporučuje nosit brnění. Bow and Arrow je nejlepší sázka. Zastřelte na pavouky nejdále od vás, abyste se vyhnuli smečce pavouků, kteří na vás všechny najednou útočí. Když bojujete s pavoukem s mečem, počkejte, až se vrhne a poté zaútočte mečem. Pavouci jsou náchylní k palbě, padajícím, lávovi a kaktusům. Doporučuje se v noci spát, aby snížily pavouky z tření.

Spider Jockey: Jockeys pavouk jsou pavouci, kteří jezdí kostry. Spider Jockeys jsou nesmírně nebezpeční v tom, že kostra vystřelí na hráče s rychlostí a schopností lezení pavouka. Hráč musí zabíjet obě tvory, protože od sebe navzájem poškozují. Pokud je někdo zabit, druhý bude i nadále útočit. Když je zabit, pavouk žokej spadne buď pavoučí oči, struny, kosti, šípy, luky, okouzlené luky nebo možná brnění, které nosí kostru.

Doporučuje se ustoupit od pavoučích žokejů, protože jsou smrtící. Hráč bude potřebovat brnění a boje s lukem a šipkou je nejlepší metoda. Nejprve zabití kostry je nejlepší taktika a poté zakončení pavouka.

Čarodějnice: Čarodějnice se vynoří v chatě čarodějnic. Čarodějnice používají několik stříkaných lektvarů jedu, slabosti, poškození a zpomalení. Většinou jsou nepropustné pro stříkání lektvarů jedu a okamžitého poškození. Luk a šípy jsou nejlepší metodou pro odesílání čarodějnic. Po zabití mohou čarodějnice upustit různé předměty, jako jsou skleněné lahve, záře, střelný prach, redstone, pavoučí oči, tyčinky a cukr.

Wither Skeleton: Wither kostry se vynoří v nitrových pevkách. Wither kostry používají kamenné meče. Když je hráč napaden, kosteř z Wither vyvolává příšerný účinek na hráče, který ztmavne zdravotní lištu a způsobuje další poškození. Iron Golums jsou užitečné proti několika kosterům. Útočit, pohybovat se dozadu při útoku, abyste se vyhnuli poškození. Jakmile jsou zabity, mohou kostery snižovat uhlí, kosti, jejich lebku nebo meč.

Zombie: Zombie se vynoří ve tmě nebo matně osvětlených oblastech. Zombie se pohybují pomalu a zapálili za denního světla. Zombie se vynořují další zombie, čímž se rychle vynásobí do velkých skupin. Doporučuje se s použitím mečů železa nebo diamantových mečů k zabití zombie. Další možností je napsat zombie, aby je obhospodařovalo za předměty a zkušenosti. Zombie mohou upustit shnilé maso, železné ingoty, mrkev, brambory, meče, lopaty nebo brnění.

Zombie Villager: Zombie vesničané se mohou vynořit nebo mohou být vytvořeni, když zombie útočí na vesničany. Zombie vesničané by měli být napadeni, jako byste měli jiné zombie.

Zombie vesničané mohou infikovat další vesničany. Mohou být vyléčeni stříkajícím lektvarem slabosti, poté krmení zombie zlaté jablko a čekání na léčbu, aby se projevil. Jakmile byl vesničan vyléčen, obnoví jejich bývalé povolání.

Obslužné davy Minecraft

Obslužné davy jsou vytvářeny a pomáhají hráči.

Snow Golem: Sněhové golemy se vytvářejí s 2 bloky sněhu a dýní nebo lucernou „o“. Snow Golem, pokud je připevněn k vedení, bude následovat hráče a hodit sněhové koule na nepřátele. Jakmile opustíte sněhový biom, roztaví se. Jsou poškozeny vodou a při zabití klesnou až 15 sněhových koulí. Jejich sněhové koule obvykle nezpůsobují žádné poškození davů, s výjimkou plamenů a Ender Dragon. Skupinu sněhových golems lze použít k obraně proti velkým skupinám davů tím, že je tlačí zpět s palbou sněhových koulí.

Železný Golem: Iron Golems se vynoří ve vesnicích nebo může být vytvořen se 4 bloky železa ve tvaru T a dýně nebo lucerny Jacku „O“. Iron Golemové hájí a chrání vesničany pod útokem nebo obléháním. Mohou být uzdraveni stříkačským lektvarem zdraví. Při vedení bude Iron Golems následovat hráče. Iron Golems dávají vesničanům růže jako symbol přátelství.

Boss Minecraft Mobs

Šéfové jsou koncové davy s vysokým útokem a silou. Po zabití spadnou jedinečné položky, které nikde jinde nenašli.

Ender Dragon: Ender Dragon se nakonec vynoří. Doporučuje se zničit enderovy krystaly, aby se zabránilo uzdravení draka. Vybavte hráče nejlepšími kouzelnými zbraněmi a brněním pro boj s drakem.

Projektily, jako jsou sněhové koule, ender perly a vejce, způsobí 1 bod poškození. Láva a voda nezpůsobují žádné poškození. Útok na hlavu draka způsobí nejvíce poškození, ale zbraně s dlouhým doletem, jako je luk a šípy, jsou ideální.

Wither: Wither je šéf, který se vynoří tím, že umisťuje duši do tvaru T a 3 s kosterními lebkami na horních 3 blocích. Diamantové meče jsou nejlepšími zbraněmi proti Wither. Jakmile jste vytvořili Wither, běžte co nejdále. Armáda Golems je užitečná pro tlačení zmámo, zatímco na něj zaútočíte mečem. Jakmile je zabit, Wither klesne o 20 zkušeností a nether hvězdy.

Nevyužitý Minecraft Mob

Nevyužité davy se ve hře přirozeně nevytvářejí.

Obří: Obři jsou vysoký 12 bloků. Giants se přirozeně nevytváří, ale může být předvolán hráčem. Pokud se nesedí, obří nepoškodí pouze v nohou. Obři mají potíže s útokem na hráče, pokud hráč narazí do nohou. Jakmile byli zabiti, Giants poklesl o 5 zkušeností.

3D tištěné budovy Minecraft

WhiteClouds nabízí 3D potištěné budovy Minecraft. Můžete jít na Mineways a proměnit svou budovu na 3D model a nahrát soubor na WhiteClouds. Pošlete to k vašim dveřím a můžete si užít u vás doma reálný tvorbu minecraft.

Kolik davů je v Minecraftu? (Všechny uvedené)

V současné době si prohlížíte, kolik davů je v Minecraftu? (Všechny uvedené)

Davy jsou klíčovou součástí hry Minecraft, kdykoli budete potřebovat něco k boji, spřátelit se s přáteli nebo získat konkrétní položky.

V tomto článku budeme diskutovat o tom, kolik davů je v Minecraft a jejich kategoriích, takže budete lépe porozumět davům.

V současné době existuje v Minecraft celkem 84 různých davů. Toto číslo se zvyšuje na 111, když spočítáme všechny davy v historii, které byly dnes odstraněny, jako jsou Beast Boy, Rana, Pink Wither, Smiling Creeper a The Firefly.

Obsah

 • Kolik davů je v Minecraftu
  • Pasivní davy
  • Nepřátelské davy
  • Neutrální davy
  • Boss Mobs
  • Nemplementované davy
  • Nevyužité davy
  • Vtipné davy
  • Odstraněné davy

  Kolik davů je v Minecraftu

  Davy v Minecraftu jsou rozděleny na různé typy, klasifikace a dostupnost platformy. Níže je uveden konečný seznam všech davů v Minecraft s jejich klasifikací a dostupností.

  1. Pasivní davy

  Pasivní davy jsou nejlepší v Minecraftu! Jsou roztomilí a nezaútočí na hráče, i když na ně hráč zaútočí jako první. Výjimkou je pufferfish, který nevědomky bodne hráče s jeho jedem. Většina pasivních davů v Minecraft může být zkrocena a chována, takže jsou bohatým zdrojem vajec, kůže, vařeného jídla, vlny, smaragdů a dalších užitečných předmětů.

  V současné době existuje 30 pasivních davů v Minecraft rozdělených do 3 různých klasifikací, jak je uvedeno níže:

  • Vodní klasifikace:
   • Axolotl
   • Treska
   • Žhavá chobotnice
   • Pufferfish
   • Losos
   • Oliheň
   • Pulec
   • Tropická ryba
   • Želva
   • Netopýr
   • Kočka
   • Kuře
   • Kráva
   • Osel
   • Liška
   • Žába
   • Kůň
   • Krávomůrka
   • Mezek
   • Ocelot
   • Papoušek
   • Prase
   • Králičí
   • Ovce
   • Kosterní kůň
   • Zmírnit
   • Snow Golem
   • Chodec
   • Vesničan
   • Putování obchodníka

   Pasivní davy jsou k dispozici pro Java i Bedrock Edition, takže žádné starosti o to, kterou platformu hrajete. Stále najdete své oblíbené davy. Tadpole, Frog a Alley zatím neexistují ve vzdělávacím vydání Minecraft.

   2. Nepřátelské davy

   Stejně jako jméno, nepřátelské davy vždy zaútočí na hráče, bez ohledu na to, co jim hráč dělá. Kdykoli se začnete dohlédnout, budou za vámi pronásledovat. I když jsou nebezpeční, stále stojí za to se s nimi setkat pro více dobrot. Například možná budete chtít získat nějaké kosti, Blaze Rods, Gunpowder nebo Shulker Shells. Níže uvedené davy jsou k dispozici v Javě i Bedrock Edition.

   • Vodní klasifikace:
    • Starší strážce
    • Guardian
    • Kuřecí žokej
    • Utopený
    • Lusk
    • Přízrak
    • Kostra
    • Kostra jezdec
    • Spider Jockey
    • Bloudí
    • Wither Skeleton
    • Zoglin
    • Zombie
    • Zombie Villager
    • Endertite
    • Silverfish
    • drancíř
    • Vindicator
    • Evoker
    • Ravager
    • Vex
    • Čarodějnice
    • Požár
    • Liána
    • Ghast
    • Hoglin
    • Magma Cube
    • Piglin Brute
    • Shulker
    • Sliz
    • Správce

    Pamatujte, že existuje více davů, které na vás mohou přirozeně zaútočit, když splňují určité podmínky, a my je zde neuvádíme. Podívejme se na kategorii neutrálních davů, abychom viděli, co jsou!

    3. Neutrální davy

    Neutrální davy jsou zpočátku pasivní a v závislosti na stavu mohou zapnout nepřátelské a zaútočit na vás. Například, pokud na ně zaútočíte nejprve nebo se podíváte do jejich očí, budou bojovat. Nebo pokud je úroveň světla příliš nízká, změní se na nepřátelské davy. Proto se doporučuje rozsvítit všechny jeskyně a tmavá místa ve vaší základně!

    Buďte milí a sledujte pravidlo, abyste tyto davy udrželi pod vaší kontrolou, protože některé z nich jsou velmi silné. Mohou na vás dokonce zaútočit ve skupinách, takže neexistuje způsob, jak snadno přežít po jejich provokaci. Také všechny výše uvedené neutrální davy jsou k dispozici také pro edici Java i Bedrock.

    4. Boss Mobs

    Existují pouze 2 davy šéfů (spočítali jste strážce?) In Minecraft: Ender Dragon and Wither. Jsou super silní, mají speciální schopnosti a mají na horní části obrazovky svůj vlastní zdravotní bar, kdykoli je vynoříte na světě. Třetím kritériem může být důvod, proč Warden není uveden jako dav šéfa Mojangem, i když je silnější než oba.

    5. Nemplementované davy

    Nemplementované davy jsou ty, které oznámili Mojang, ale nikdy se nedostanou do skutečné hry Minecraft. Lidé říkají, že tyto davy mohou být přidány v budoucnu, ale kdo ví? Ve skutečnosti byly některé z nich přidány do hry Minecraft Dungeons, jako je například požár, a doufejme, že tyto davy uvidíme v Minecraftu brzy!

    Mezi neimplementované davy patří Red Dragon, Barnacle, Mob C The Great Hunger, Wildfire, Chinese Aligator, Golden Monkey, White-Liped Deer, Baiji Dolphin, Moobloom, Iceolog, Glare, Cooper Golem a nedávno, Herefly.

    6. Nevyužité davy

    Na rozdíl od nemplementovaných davů, do hry již byly přidány nevyužité davy, ale nemohou se přirozeně na světě přirozeně vynořit bez příkazů nebo tření vejce. V závislosti na platformě, kterou hrajete, se může lišit seznam nevyužitých davů.

    • Java Edition: Giant, Zombie Horse, The Killer Bunny a Illusioner.
    • Edice Bedrock and Education Edition: Zombie Horse, Agent, NPC a Elder Guardian Ghost.

    Jen zombie koně mohou být vytvořeni předmětem vajíčka. K svolání druhého musíte použít odpovídající příkaz /vyvolávat.

    7. Vtipné davy (pouze Java Edition)

    Pokud jste sledovali zprávy, budete vědět, že každý rok v dubnu blázen, Mojang udělá něco divného. Do hry se pro jednou přidávají více rozměrů, kde se můžete setkat s nekonečným množstvím nových rozměrů. Nebo se setkat s divnými davy, o kterých nebudete věřit, že existují.

    Mezi vtipné davy patří diamantové kuře, poníky koně, milostný golem, nerd popínací lizvu.

    8. Odstraněné davy (pouze Java Edition)

    Odstraněné davy byly také přidány a odstraněny ze hry už dávno. Patří mezi ně Beast Boy, Black Steve, Human, Pigman, Rana a Steve.

    Často kladené otázky

    Co jsou všechny zkrovitelné davy v Minecraft?

    V současné době existuje 13 davů, které můžete v minecraftu zkrotit. Jsou Allay, Cat, Ondkey, Horse, Llama, Mule, Parrot, Skeleton Horse, Trader Llama, Wolf, Axolotl, Fox a Ocelot.

    Jaké jsou všechny chované davy v Minecraft?

    V minecraftu můžete chovat 22 různých zvířat a davů, včetně koně, osla, krávy, kozy, mooshroomu, ovcí, prasečího, kuřecího, vlku, kočky, ocelot, axolotl, lama, obchodníka Llamy, králíka, želvy, panda, lišky, včel , Strider, Hoglin a žába.

    To je všechno o davech v Minecraftu!

    Nezapomeňte, že počet davů v Minecraftu lze brzy změnit, protože Mojang často aktualizuje své hry. Můžeme však očekávat, že brzy budeme mít 100 oficiálních davů v Minecraftu!

    Binh Tran

    Jako spisovatel hry je mým cílem vyrábět poutavé, informativní a stručné články. Ať už se potápí do nejnovějších herních trendů nebo průvodců herních her, jsem vždy nadšený, že mohu sdílet své poznatky s ostatními.

    Mohlo by se Vám také líbit

    Minecraft – Jak používat levou ruku pro držení předmětů a štítu

    Přečtěte si více o článku 10 Inspirující nápady na návrh tabulky Minecraft

    26. září 2022

    10 Inspirující nápady na design stolu Minecraft

    Minecraft – Kolik klíšťat je tam za sekundu?

    zanechte odpověď Zrušit odpověď

    Trendové příspěvky

    Seznam davů Minecraft: Všechny nepřátelské, neutrální, pasivní a zkrotné davy v Minecraft

    Kompozitní obraz dvou davů Minecraft: vlevo je koza v travním biomu během dne a vpravo je v noci v pouštním biome v noci

    Hledáte aktuální seznam Minecraft Mobs pro 1.18? V Minecraftu je úžasný počet davů.18, a je nejlepší o nich vědět co nejvíce, abyste se ujistili, že se s každým z nich můžete vypořádat.

    Níže je Úplný seznam davů a ​​zvířat Minecraft, Od skromného kuře po legendární příšery, jako je Ender Dragon, a dokonce i nadcházející davy, jako jsou žáby, Alloys a Warden, které jsou všechny splatné v Minecraft 1.19.

    Screenshot Minecraft o mnoha desítkách axolotl různých barev se plazí směrem k fotoaparátu

    Minecraft pasivní davy

    Pasivní davy jsou davy, které nikdy nezaútočí na hráče, i když na ně hráč zaútočí jako první. Většina z těchto davů jsou neškodná zvířata, která budou uprchnout, pokud budou napadena, nebo se v některých případech přiblíží. Níže je uveden seznam všech pasivních dav, následovaný seznamy všech chovatelských, zkrovitelných a ježených pasivních davů.

    • Axolotl
    • Netopýr
    • Kočka
    • Kuře
    • Treska
    • Kráva
    • Osel
    • Liška
    • Žhavá chobotnice
    • Kůň
    • Krávomůrka
    • Mezek
    • Ocelot
    • Papoušek
    • Prase
    • Piglin (zlato)
    • Polar Bear (baby)
    • Pufferfish
    • Králičí
    • Losos
    • Ovce
    • Kosterní kůň
    • Snow Golem
    • Oliheň
    • Chodec
    • Tropická ryba
    • Želva
    • Vesničan
    • Putování obchodníka
    • Žába (nadcházející dav, příchod s Minecraft 1.19 Aktualizace)
    • Allay (nadcházející dav, příchod s Minecraft 1.19 Aktualizace)

    Ometové davy

    • Axolotl
    • Kočka
    • Kuře
    • Kráva
    • Osel
    • Liška
    • Kůň
    • Krávomůrka
    • Ocelot
    • Prase
    • Králičí
    • Ovce
    • Kosterní kůň
    • Chodec
    • Želva
    • Vesničan
    • Mule – může být chován z koně a oslí, ale sám se nemůže chovat

    Zmínitelné davy

    • Kočka
    • Osel
    • Kůň
    • Mezek
    • Papoušek
    • Kosterní kůň
    • Fox – není to opravdu krotké, ale bude hráči „důvěřovat“
    • Ocelot – není to opravdu krotké, ale bude „věřit“ hráče

    Zjednodušitelné davy

    Snímek Minecraft Screenshot tří koz na různé vzdálenosti od hráče

    • Osel
    • Kůň
    • Prase
    • Mezek
    • Kosterní kůň
    • Chodec

    Minecraft neutrální davy

    Neutrální davy mohou přepínat mezi nepřátelským nebo pasivním směrem k hráči v závislosti na situaci. Níže jsem také uvedl vedle každého davu, jak jsou provokovány, aby se staly nepřátelskými.

    Noční snímek Minecraft obrazovky zombie při pohledu na hráče, přičemž v pozadí se potulovalo několik dalších zombie

    • Včela – vyvoláno, pokud je napadeno nebo zlomené úly, útoky pouze jednou
    • Jeskynní pavouk – Nepřátelský, pokud je na nízké úrovni
    • Delfín – vyvoláno, pokud je napaden
    • Enderman – vyprovokoval, pokud je napaden nebo se na ně podíval
    • Koza – Náhodně účtuje poblíž hráčů v okolí
    • Železný Golem – vyvoláno, pokud je napaden nedaleký vesničan
    • Lama – vyvoláno, pokud je napaden, útočí pouze jednou
    • Piglin (dospělý) – Vyprovokoval jakýkoli hráč, který nemá na sobě 1+ kousků zlatých brnění
    • Panda – vyvoláno, pokud je napaden, útočí pouze jednou
    • Lední medvěd (dospělý) – vyvoláno, pokud je napadeno nebo pokud je to poblíž mláďata
    • Pavouk – Nepřátelský, pokud je na nízké úrovni
    • Vlk – vyvoláno, pokud je napaden
    • Zombified Piglin – vyvoláno, pokud je napaden

    Minecraft nepřátelské davy

    Nepřátelské davy vždy zaútočí na hráče v okolí. S nimi není jen žádné důvody.

    Před hráčem se vznášejícího se vznášejícího se snižujícího se snižujícího se zmáčknutého

    • Požár
    • Kuřecí žokej
    • Liána
    • Utopený
    • Starší strážce
    • Endertite
    • Evoker
    • Ghast
    • Guardian
    • Hoglin
    • Lusk
    • Magma Cube
    • Přízrak
    • Piglin Brute
    • drancíř
    • Ravager
    • Ravager Jockey
    • Shulker
    • Silverfish
    • Kostra
    • Kostra jezdec
    • Sliz
    • Spider Jockey
    • Bloudí
    • Vex
    • Vindicator
    • Čarodějnice
    • Wither Skeleton
    • Zoglin
    • Zombie
    • Zombie Villager
    • Warden (nadcházející dav, příchod s Minecraft 1.19 Aktualizace)

    Minecraft Boss Mobs

    V současné době jsou v Minecraft dva „šéfové davy“. Jedná se o mocné davy, které mají své vlastní zdravotní bary, a v současné době jsou nejnebezpečnějšími nepřáteli v Minecraftu – s výjimkou samozřejmě hráčů, se kterými se setkáte na serverech Minecraft PVP.

    Ať už čelíte děsivým monstrům, jako jsou endy a strážci, nebo jednoduše nepřátelská zvířata, jako jsou lední medvědi, budete muset být připraveni bránit se proti Minecraftu mnoha davům. Oblékejte se v nejlepším vybavení s našimi průvodci při hledání diamantů a netheritu, nebo se poraďte s naší stránkou o pivovarských lektvarech, abyste si v boji poskytli mocné nadšence. A pokud chcete do svého nejnovějšího světa Minecraft přidat ještě více davů, podívejte se na náš seznam modů Minecraft nebo změnit vzhled existujících modů instalací nejlepších balíčků textury Minecraft textury.

    Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

    Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.