Mrtvé podle zpráv o denním světle, recenze a informace | Engadget, Dead by Daylight Mobile – je nyní k dispozici

Mrtvý podle denního světla je nyní otevřen pro předběžnou registraci

Ctít jeho příjmení nikdy nestačilo pro Kazan Yamaoka. Chtěl překonat pověst svého otce a ukončit to, co viděl jako ztenčení samurajské kultury s zemědělci, kteří se často vystupovali jako samurai. Jeho otec se pokusil obrátit Kazanovu pozornost na více ušlechtilých pronásledování, ale Kazan odmítl dodržovat radu a půjčit si Katanu svého otce, pustil se do temné poutě, aby prokázal svou hodnotu a zbavil Japonsko podvodníků po podvodnících. Kazan ignoroval kód, který se mu naučil, a zabil podvodníky v kopcích a údolích, na plážích a v lese. Zabíjení bylo brutální, kruté a morbidní. Ponížil zemědělce i válečníky, vytrhl své topknots a svlékl je z jejich brnění. Jeho vztek, krevní malust a zvrácený smysl pro čest nevěděl žádné hranice. Mniši věřili, že byl posedlý něčím temným a jiným světovým a proklínal ho, zatímco ho vznešený pán začal nazývat „Oni-Yamaoka“.
Kazan odhodlaný uplatnit jméno své rodiny, nyní porazil kohokoli, kdo se ho odvážil říkat oni-yamaoka. Urážka ho zmatila. Porazil to nejlepší a očistil třídu Samurai zbavením země podvodníků. Jak by ho mohl někdo označit za ogre? Bylo to proto, že pochodoval na bojišti, aby snížil nejsilnější válečníky. Bylo to proto, že si vzal kanabo a přerušil stovky lebek? Nebo to bylo kvůli jeho potřebě zajistit „trofej“ od svých obětí. Nezáleželo na tom. Být nazývaný ogre byl víc, než dokázal nést, a zlověstný hlas v hlavě ho vyzval, aby udeřil Pána, který znesvětil jeho jméno.
Když se Kazan připravil na město Pána, najednou se ocitl tváří v tvář samurajskému stojícímu na polní cestě a blokoval jeho cestu. Kazan připravil jeho kanabo. Samuraj bez slova zaútočil a rychle zajistil navrch. Ale váhal. Kazan rozdrtil Samuraiho hlavu a popraskal jeho helmu. Když se Kazan přiblížil k padlým samuraji, viděl tvář svého otce a zatáhl se zpět k jeho obžalovám. Jeho otec zíral na Kazana s mírou hanbou a líto, když vydal svůj poslední dech. Kazan zavřel oči a křičel v agónii, dokud už nemohl křičet. Když znovu otevřel oči. Jeho otec byl pryč. Nejenže zabil svého otce, ale dovolil zlodějům ukrást jeho tělo pro brnění.
Kazan hořký, ztracený a rozčarovaný, Kazan bezcílně potuloval s hlasem svého otce, který se mu chrastil v hlavě, posmíval se mu, připomněl mu jeho selhání a poslal ho do záchvatů nekontrolovatelného černého vzteku. Jednoho dne, chůze v lese, se Kazan stal na soše Oni. Zastavil se a dlouho nehybně stál. Zdálo se, že zvětralá a zarostlá socha ho zesměšňovala a obvinila ho z toho, že je podvodníkem Samurai, kterého se tak zoufale snažil zničit. Kazan otřásl smíchem z hlavy a napůl si vzpomněl na Pána, který ho zesměšňoval jako ‘oni-yamaoka.
S obnoveným hněvem se Kazan vydal do města vysoko v zasněžených horách, kde bydlel Pán. Tucet samurai se setkalo s Kazanem v bránách města. Tucet samurai padlo na jeho Kanabo. Jeho rychlost a síla byly bezkonkurenční. Jeho vztek byl nepochopitelný. Kazan pokrytý krví a gore bojoval městem a brzy zjistil, že se Pán schovává ve vile. Vytáhl ho z kabinetu, nakrájel jeho šlachy, aby ho imobilizoval a sledoval, jak prosí a třese se jako pes. Bez váhání strčil pěst do úst Páně a vytáhl zlý jazyk, který znesvětil jeho jméno.
Spokojený, Kazan vystoupil z vily, aby se ocitl obklopen desítkami farmářů ovládajícími zrezivělými kosy, ostrými výstavníky a těžkými kluby. Přežil několik prvních útoků, ale ze všech směrů přicházelo příliš mnoho útočníků. Za okamžiky byl Kazan na zemi a zíral na chladnou, lhostejnou, ztmavnou oblohu, když se zemědělci střídali a mučili „oni“, kteří zařadili svého milovaného Pána. Zběsilý dav odtáhl Kazana do malého kamenného mlýna, aby pokračoval v mučení, a nakonec ho nechal zemřít pomalou, trvalou smrtí. Když se vrátili, mlýn byl naplněn podivnou černou mlhou a Kazanovo tělo a Kanabo nebylo nikde nalezeno. Byl to začátek temné legendy o ragelingové oni pronásledování města.

mrtvý za denního světla

Logo hry se objeví před temnou místnost s velkým mimozemšťanem a ženou stojící vedle sebe

Představuje xenomorf jako vrah a Ellen Ripley jako přeživší.

Sarah Fielding

Od s. Fielding, 08.09.2023

Xenomorf od Alien

Vypadá to, že Xenomorph od Alien bude mrtvý dalším zabijákem denního světla

Další podrobnosti o příštím přechodu hororové hry přežití budou odhaleny příští týden.

Kris Holt

Klíčové umění pro mrtvé kapitolou Daylight's End Transmission, představující stvoření, které je

„Do úsvitu“ Developer Supermassive dělá spin-off „mrtvý za denního světla“

Sci-fi horor přichází do hlavní hry příští měsíc jako součást poslední kapitoly.

Kris Holt

Stistoty detailu Nicolase Cage z ramen nahoru v „mrtvé podle denního světla“. Zírá na kameru s intenzivním a možná znepokojujícím pohledem. Temnota a náznaky kouře vznášející se v pozadí

Nicolas Cage přichází na „mrtvý za denní světlo“

Toto oznámení slibuje „výkon celého života.“

Will Shanklin

W. SHANKLIN, 05.17.2023

Propagační umění pro videohru „Dead by Daylight“. Ukazuje zadní stranu děsivého hororového hillera na sobě masku

Filmová adaptace „mrtvá podle denního světla“

Probíhá hledání režiséra a scenáristy.

Will Shanklin

W. SHANKLIN, 03.02.2023

Screenshot of Dead od Daylight's New Killer, The Skull Merchant

Posledním vrahem Daylight je technický výkonný ředitel s dohledem

Adriana Imai Crafts Aerial Drones z lebek jejích obětí.

Igor Bonifacic

Podle i. Bonifacic, 02.15.2023

Screenshot ducha v Dead za denního světla: závislý na vás. V noci je na pláži. Text čte:

DEAD by Daylight’s ‘Hooked on You’ datování sim spin-off je teď venku

Behavior Interactive odhalil více podrobností o další kapitole DBD Resident Evil a také o některých nových hrách.

Kris Holt

Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim

Letos v létě dorazí mrtvý za denního světla

Crossover „Attack on Titan“ a další kapitola Resident Evil jsou také na cestě k hlavní hře.

Kris Holt

Mrtvý za denního světla

Dalším zabijákem „mrtvého podle denního světla je Sadako z franšízy Ringe

Přinese do zápasů více psychologický herní styl.

Igor Bonifacic

Podle i. Bonifacic, 02.15.2022

Nový svět

Amazonův „Nový svět“ patří mezi největší tvůrce peněz v roce

Battlefield 2042, ” Valheim ‘a’ Destiny 2 ‘jsou některé z dalších 2021 vysokých výdělků.

Kris Holt

Mrtvý podle denního světla rezidentní zlá kapitola

Jill, Leon a Nemesis Resident Evil přicházejí na „mrtvé za denního světla“

Nemesis může vyslat zombie ovládané AI, aby zaútočily na přeživší.

Kris Holt

Trickster v mrtvém světle

Nejnovějším zabijákem Daylight je K-Pop hvězda

Interaktivní chování se spojilo s producentem BTS, aby vyvinula kapitolu All-Kill.

Kris Holt

Mrtvý za denního světla

„Mrtvé podle denního světla“, „Celeste“ a další se připojují k sestavě hry Stadia Pro’s Free Game

„Dead by Daylight“ bude podporovat funkci Cross-Play a Stadia’s Choice Choice.

Nick Summers

Od n. Summers, 09.29.2020

Chování interaktivní

„Mrtvý podle denního světla“ umožňuje křížovou hru mezi PC a konzolou

K dispozici jsou nyní také mezipřídiní.

Mariella Moon

video hra

Dalším zabijákem „mrtvého podle denního světla je pyramidová hlava z Silent Hill

Křížové a grafické přepracování jsou také na cestě.

Kris Holt

Netflix/chování interaktivní

Demogorgon Stranger Things bude hratelným vrahem v „Dead by Daylight“

Nebo se můžete pokusit uniknout jako Nancy a Steve.

Kris Holt

Mrtvý podle denního světla je nyní otevřen pro předběžnou registraci!

Světově proslulá asymetrická hororová hra na asymetrické přežití 4VS1 přichází do mobilu zdarma zdarma! Připojte se k mlze, předběžný registraci!

Hillbilly je vrah s vysokou mobilitou, který je schopen pokrýt velké vzdálenosti v krátkém čase a okamžitě přeživší pomocí jeho Motorová pila.

Hulking a smrtící řetězová pila děsivé síly. Mrzdí tělem, kostí a duší. Jakmile se otočí, pošle svého uživatele do násilného šílenství.
Po aktivaci proniknout do šíleného sprintu.
Pozůstalí zasaženi řetězovou pilou jsou automaticky vloženy do umírajícího stavu.

Syn bohatých vlastníků půdy Max Thompson Sr. A Evelyn Thompsonová, tento nejmenovaný chlapec byl nechtěným dítětem narozeným divokým rodičům. Strašně znetvořený, byl zavřený od společnosti. Tak se stydí za svého syna, zdědili ho do místnosti a nakrmili ho skrz díru ve zdi. Když chlapec unikl, vzal si pomstu divoce a hrozně a zabil rodiče, kteří ho mučili místo toho, aby ho vychovali.
Poté, co byl skutek hotový, pokračoval v životě svého života na farmě a vytáhl své rozzuřené násilí na zvířatech, která byla dovolena běžet svobodně. Když se konečně uvolnil od svých poutku, prošel kukuřičnými polími a pronásledoval a porazil vše, co mohl najít. Nikdy nenašli těla Maxe a Evelyn, ale našli mučenou a propuštěnou zvířata po celé farmě.
Farma Coldwind byla rychle osídlena a půda se rozdělila a prodala se. Pro statek nikdy nebyl kupující. Možná to byl zvuk řetězové pily, kterou jste slyšeli během těch horkých letních nocí.

Trapper je zabijákem kontroly v oblasti, který je schopen vyvíjet tlak na mapu tím, že umístí smrtící Pasti na medvěda pro pozůstalé vstoupit.

Ředič je primární zbraní lovru.
Brutální sekáček,
Kladivé vlastní ruce lovců z kovů dolu.

Evan Macmillan zbožňoval svého otce. Nebylo to jen to, že byl dědicem velkého jmění, to byl způsob, jakým řídil panství. Evan zvedl pod pevnou rukou a vzal na provozování pracovní síly železnou rukou. Produkce byla vždy vysoká a majetek Macmillan prosperoval pod otcem a synem.
Když se duševní zdraví Archieho Macmillana pomalu rozpadlo, Evan ho chránil před stádem, který chtěl kus štěstí. Bez ohledu na to, co se od něj jeho otec zeptal, Evan by udělal.
Když Archie Macmillan konečně vyštěkl, Evan se stal jeho donucovacím orgánem v tom, co by se stalo známým jako nejhorší masová vražda v moderní historii. Nikdy neprokázali, že Evan vedl přes sto mužů do těch tmavých tunelů, než vybuchli výbušniny a utěsnili je k jejich osudu. Příběh Macmillan Estate je příběhem bohatství a moc se velmi pokazila.
Kolik obětí padlo do rukou otce a syna, není známo. Žádný záznam není nikdy zaznamenán z toho, co se stalo s Evanem Macmillanem. Jeho otec je další nevyřešená hádanka, která byla nalezena uvězněná v uzamčeném suterénu svého vlastního skladu – hladovělé a opuštěné.

Wraith je zabijákem tajnosti, který se dokáže zavlažovat a odkryt při zvonění jeho Klamal Bell.

Azarovova lebka je primární zbraní Wraith.
Zuby smrti leží na Azarovově lebce a páteři.

Philip Ojomo přišel do této země bez něčeho, než naděje na nový začátek. Byl šťastný, když dostal práci v autohaven Wreckers. Malý šrotovací dvůr, kde podplácející policajti zavřeli oči pro poněkud stinné podnikání, ke kterému došlo.
Ojomo bylo to jedno. Viděl trestnou činnost zblízka ve své vlasti a pokud se nezapojil, nechal věci být. Jen opravil auta a manipuloval s drtičem. Něco, co udělal opravdu dobře. Vstoupilo auto a vyšla malá kovová kostka.
Až do jednoho ponurého dne viděl jen náhodou nějakou krev přicházející z jednoho z nehroužných aut. Když otevřel kufr, našel mladého muže, roubík a svázanými rukama s panikem naplněným očima. Ojomo osvobodil muže, kterému se podařilo běžet deset stop, než ho Ojomo šéf zastavil a rozřízl mu hrdlo. Jak Ojomo požadoval odpovědi, byl mu vysvětlen, že nebyl nic jiného než jednoduchý popravčí, protože víceméně každé auto mělo v nich duši, protože se jednalo o „službu“ šrotu poskytovaným určitým „klientům“.
Ojomo vyštěkl a šel balisticky. Hodil svého šéfa do drtiče a nechal ho pomalu stlačit, když hlava vystrčila, Ojomo ho popadl a vytáhl hlavu a páteř z těla. Pak odešel a už nikdy nebyl vidět.

Zdravotní sestra je deformační vrah, který je schopen blikat překážkami a rychle uzavřít mezery její mocí.

Spencerův poslední dech

Bonesaw je primární zbraní sestry.
Rusty Metal Implementace pro trhání masa a kosti.

Sally Smithsonová přišla do města se sny o dětských nohou a smíchem v dřevěném domě postaveném jejím manželem Andrewem. Ale život nepřišel s úsměvem, ale s plány ničení. Andrew pracoval jako řezivo – práce s jeho nebezpečími. Jednoho dne musel Andrewův předák navštívit Sally a navždy změnit svůj život. Byla sama.
Bez jídla na stole a žádné jiné možnosti musela Sally najít způsob, ale jediné zaměstnání, které mohla získat, bylo v Crotus Prenn Azyl. Nikdo tam nehledal zaměstnání, pokud nebyli v nouzi. Stejně jako Sally. Bez jakéhokoli vzdělání začala na dně a dělala tvrdou noční směnu.
V průběhu let její mysl dosáhla svých limitů, dvě desetiletí vidění strašných věcí, které porušují oči. Vzpomínky, které se znovu hrají každou noc. Být zneužíván verbálně a fyzicky, lidmi bez limitů. Sally viděla šílenství zvenčí, jen aby to chytila.
Nakonec to už nemohla vzít a uvnitř ní se objevily koncepty čištění. Udělala to, co považovala za nutné. Jak ráno dorazil jeden den v září – našli v posteli více než padesát mrtvých pacientů, neživých, také mrtví, také mrtví.
Jen Sally přežila noc, ale její mysl byla pryč, houpala se sem a tam nepřetržitě. Přesně to, co se stalo, je známo pouze ji, ale zdá se, že někteří z nich byli uduseni, protože kolem krku měli známky. Dostali ji do sanitky, ale ta sanitka nikdy nedosáhla nemocnice. Bylo nalezeno havarováno v nedalekém dřevě, všichni zaměstnanci mrtví a Sally nikde nalezeni.

Hag je prokletý vrah, který je schopen umístit Phantasmové pasti a pak jim po aktivaci teleportujte pomocí její síly.

Dráp je primární zbraň hag.
Strašně zarostlá deformita,
procházka po těle a kosti.

Lisa Sherwood vyrostla v klidné vesnici, hlavně izolovaná ze zbytku civilizace. Lidé z Hamletu byli laskaví a starší udržovali staré tradice naživu a často udržovali mír osobně urovnáváním stále vzácných sporů. Lisa měla obzvláště rád kouzla, která ji naučili kreslit pro bezpečnost a štěstí. Jednou v noci, když šla domů po lese, zasáhla strašlivá bouře bez varování. Když narazila na bažinu, vytí vítr na jejích vlasech, její šaty zavedené na její kůži omítnuté deště. V úhledném, mokrém bahně ztratila postavení, vychytávala se dozadu a zasáhla hlavu proti skále. Sklouzla dovnitř a ven z vědomí, namáhala, aby identifikovala tmavé tvary, které se k ní blíží mezi stromy. To je poslední věc, kterou si pamatovala.
Její únosci ji drželi připoutání ke zdi ve zaplaveném sklepě. Přestože byla slabě osvětlena, viděla ostatní, jejichž velké otevřené rány se rojí mouchy. Trvalo to jen den, než se vrátili, vyřezávali kousky z těl vězňů s zrezivělými čepelemi a konzumovaly své maso dolů k kosti. Většina z nich viděla dlouho, jakmile se na ně zacílí kanibaly, ale nějak, hluboko uvnitř, Lisa přetrvávala. Po několika týdnech mučení hladověl, infikován a zmrzačený a její vychrtlé paže se uvolnily v jejich poutlech. Tvrdě vytáhla, kov trhal kůží a svalem, dokud nebyla volná. Pod gangrenózními ranami její maso vytekla viskózní žlutá hnisa a kosti. Už nemohla jít dál. Delirious, pomyslela si na domov; Myslela na starší. S jejím umírajícím dechem vyleptala symboly, které ji naučili do podlahy, pomocí toho, co z jejích prstů zůstalo. Téměř v reakci se v ní vzbudil tmavý hlad. Touží po krvi. V přísaze si vybrala pomstu.
Pátrací strana vesnice je nakonec přivedla do staré chatrče v bažině. Uvnitř byli jeho předchozí obyvatelé brutálně rozebráni a pohlceni neidentifikovatelným zvířetem. Ve sklepě, uprostřed hnijících mrtvol a odpojeného masa, byla kouzla starších v podlaze zkrácena krví v krvi. Lisovo tělo nebylo mezi těly a nikdy nebylo nalezeno. Vesnice už nikdy nebyla stejná.

Lékař je vrah vyvolávající šílenství, který je schopen použít NapájeníStatický výbuch, Způsobilost přeživších a způsobující je halucinace a křičet v hrůze a odhaluje jejich postavení.

Ohromující přítomnost

Hůl je primární zbraň lékaře.
Nástroj trestu, když všechna ostatní ošetření selhala.

Herman, který ukazuje výjimečnou schopnost v psychologii, byl vybírán pro speciální výcvik v programu Advanced Neuroscience, který se nachází v zařízení Secret Black Site v Illinois známé jako Léry’s Memorial Institute, opravdu fronta pro CIA.
Zde se Herman setkal s Dr. Otto Stamperem, kde pod jeho vedením Herman začal používat podivné a stále začarovanější metody k extrahování informací od vězňů zaslaných do ústavu, což bylo také skryté vězení a reedukací pro kohokoli, kdo byl USA USA Aktuální nemesis. Jeho liberální použití násilné elektroshockové terapie odhalilo dramatické výsledky a bylo odhaleno několik hrozeb národní bezpečnosti.
V průběhu let se Herman stal známým jako Doktor a nikdo se nikdy nezpochybnil, jestli dokonce uspořádal lékařské osvědčení nebo dokonce to, co se stalo vězňům poté, co se vzdali svých informací. Teprve poté, co Léryho pamětní institut ztichl, byla konečně objevena skutečná hrůza. Personál, pacienti a vězni byli všichni nalezeni mrtví se všemi typy traumatu hlavy. Byla zaúčtována všechna těla personálu a vězňů, včetně Dr. Stampera, ale žádné známky Hermana „The Doctor“ Carter.

Huntress je zabiják na dálku, který je schopen hodit Lovecké sekery u pozůstalých, aby je zranili z dálky.

Hex: Huntress Lullaby
Územní imperativ

Široká sekera je primární zbraní Huntress.
Tradiční sekera s velkou a
těžká hlava, vhodná pro protokoly a prkna.

Jakmile byla Anna schopna chodit, její matka ji začala učit, jak přežít drsný, osamělý život v severním lese. Život v tak extrémně vzdálené a nebezpečné oblasti vyžadoval dovednost a odolnost. Když se sluneční světlo stalo příliš matným na produktivní aktivity, vzali by se ve svém domě u útočiště, robustní stará kabina postavená tak, aby odolávala nejtěžších zimách. V blízkosti tepla krbu, Anna by odpočívala v náručí její matky, obklopená několika dřevěnými hračkami a maskami, které pro ni vytvořila. Unášela se spát s příběhy a ukolébavkami, snila šťastné sny, ignorující události, které by brzy změnily všechno.
Anna a její matka pronásledovali velký los lesy. Věděli, že to byla nebezpečná kořist, ale byla to obzvláště obtížná zima a byly téměř z jídla. Přízrak hladovění je vyděsil více než jakékoli lesní stvoření. Bez varování se los choval, zařval a obvinil v Anně. Byla ochromena strachem, protože se zdálo, že se celý svět třásl pod kopytami obrovských zvířat. Elk byl dost blízko, aby Anna viděla vražednou zuřivost v jeho očích, když se její matka vrhla do své cesty, sekera v ruce. Z jejích rtů unikl výkřik svržení krve, když ji los nabodl na parohy a zvedl ji do vzduchu. Se vší svou silou znovu a znovu přivedla sekeru na hlavu, zatímco se ji snažila uvolnit. S nemocnou trhlinou parohy vyštěkli a Anna matka byla svobodná. Šelma se zhroutila.
Anna byla příliš malá na to, aby přesunula zlomené tělo své matky, takže seděla s ní v mýtině, kde padla. Aby ji odvrátila od výkřiku umírajících losů, Anna ji matka držela a bzučela její oblíbenou ukolébavku. Zůstali takhle, lov a losy se stávají tišší a chladnější, dokud nebyla Anna sama v tichém lese. Nakonec vstala a začala dlouhou procházku zpět domů.
Stále dítě, věděla jen dost o životě ve zmrazeném lese, aby přežila. Sledovala své instinkty a stala se jedním z divočiny. Stárne a silnější a praktikovala svůj lov. Když vyrostla v nebezpečného predátora, její lidstvo se stalo napůl pamatovaným snem.
Rozšiřovala své území a žila z jejích lovů. Propracovala se nahoru skrz veverky, zajíci, nohy a lišky. Nakonec z nich byla unavená a lovila nebezpečnější zvířata jako vlci a medvědi. Když netušící cestovatelé prošli lesem, objevila svou novou oblíbenou kořist: lidé. Nešťastné duše, které se zabloudily na její území, byly zabito jako jakékoli jiné zvíře. Ráda shromažďovala své nástroje a barevné oděvy a zejména hračky, když existovaly malí. Ale nikdy se nemohla přivést k zabití malých holčiček.
Dívky, které by vzala zpět do svého domu, hluboko v lese. Byli vzácní a dívali se na ně, v jejím srdci se probudili něco hluboko. Toužila toužící blízkost milovaného člověka, vlastního dítěte. Mezi drancované dřevěné hračky, panenky a knihy příběhu, které nemohla číst, by dívky byly svázány krkem s drsným a roztříštěným lanem pevně připevněné ke zdi ke zdi. Nemohla je nechat putovat, nebo by jistě zemřeli venku.
Pokaždé, dívky by promarnily a zemřely na chlad nebo hladovění nebo nemoc. Pokaždé, vrhla Anna hlouběji do bolesti a smutku a šílenství. Byla nucena to zkusit znovu, a začala útočit na nejbližší vesnice, aby zabíjela rodiny a unesla jejich dcery. Měla na sobě jednu ze zvířecích masek, které pro ni vytvořila před tolik let, aby se pokusila uklidnit vyděšené děti. Vesničané šířili legendu o polovinu, která se skrývá v červeném lese: Huntress, který zabil muže a snědl malé holčičky.
Válka nakonec přišla do lesa. Němečtí vojáci začali procházet, na březnu, aby zaútočili na kolapsu ruské říše. Během těchto temných časů už nebyli další cestovatelé. Vesničané opustili své domovy a žádné další malí, které by se nacházely; Pouze vojáci. Mnoho z nich bylo nalezeno s násilnými ranami sekery. Celé skupiny záhadně zmizely. Jakmile válka skončila, zvěsti o lovci s ní zmizely, pohlcené červeným lesem.

Klaun je strategický vrah, který je schopen ovládat a ohradit přeživší házením lahví TONICKÁ TONIC Vytváření mraků škodlivého plynu, které pokrývají velké plochy na krátkou dobu. Pozůstalí intoxikovaní plynem jsou způsobeny zhoršenou vizí a rychlostí pohybu a rozdávají jejich polohu hlasitě kašlem.

TONICKÁ TONIC

Madame Butterfly je primární zbraň klauna.
Nadměrný motýl,
jak zvyklý způsobit mučení a
bolest, protože je odstraňovat končetiny a přílohy.

Kenneth Chase se narodil v roce 1932 obtížnou prací, kterou jeho matka nepřežila. Tato událost vedla mezi sebou a jeho otcem, který se nikdy nezavřel. Jak chlapec rostl, tak i jeho otcovský nátěh a jeho zvyk pití. Než byl Kenneth ve škole, žili většinou oddělené životy.
Akademicky byl nezanedbatelný a pobíhal na své významné atletické zdatnosti. Rostl vysoký a silný, vynikal na traťových událostech, ale vyhýbal se pokusům o to, aby ho přiměl do týmového sportu.
Na jeho procházce domů ze školy často našel peří na zemi a brzy zahájil sbírku a držel je v krabici na doutníky pod postelí. S jeho otcem buď v práci nebo v alkoholu vyvolaném studorovi, Kenneth měl hodiny na to, aby strávil sám, přeměněn pravidelností ostnů peří a pocitem měkkosti, když je přejel přes jeho rty. Sledoval ptáky, kteří přišli k krmítku ve své zahradě, představoval si, jak měkké musí být a rozhodnou se chytit jeden. Vložil se na místní zubní lékař a brzy obstaral nějaké anestetikum. Použitím tohoto, napravil past na podavači, že doufal, že vyrazí ptáka dostatečně dlouho, aby se ho mohl dotknout.
Po několika neúspěšných pokusech se mu podařilo zachytit Robina. Jak to leželo v ruce, cítil náhlý spěch, života na jeho milosrdenství. Plánoval to uvolnit, jakmile se vzpamatoval z anestetika. Místo toho, jak se jeho oči blikaly zpět do vědomí a začalo se bojovat, jeho sevření zůstalo pevné. Jeho prsty se pomalu přitáhly kolem krku a stlačily se, dokud jeho peří na hrudi nakonec ještě nebylo stále ještě. Likvidoval tělo, udržoval jen peří, s nímž založil novou sbírku a zahodil ostatní jako „falešný“.
Koncem čtyřicátých let opustil Kenneth školu a začal pracovat jako Busboy v místní večeři. Také eskaloval na větší kořist, jako jsou veverky, mývalové a psi, když se stal kvalifikovaným při přizpůsobování anestetické dávky pro každého.
Na začátku roku 1954 zmizel mladý muž a město bylo při pátrání obráceno vzhůru nohama. O několik měsíců později našel Kennethův otec, zatímco dělal nějakou práci v prolézacím prostoru pod domem. Otevřel ho a viděl, k jeho hrůze, že obsahoval peří, zvířecí tlapy a prst člověka.
Když se Kenneth vrátil z práce, viděl Kenneth jeho otec opouštět prolézací prostor s cigarentní krabicí v rukou. Zapnul patu a už nikdy nešel domů.
Po několika týdnech živého drsnosti narazil na putující cirkus a s jeho úžasnou silou byl najat, aby pracoval na lanech. Předpokládal nové jméno: Jeffrey Hawk.
„Jeffrey“ se najednou obklopen úzce spletenou komunitou. Oblékl novou osobnost jako přestrojení, rychle se stal známým jako okouzlující a nápomocný a byl uvítán do své nové rodiny.
Během příštího desetiletí zůstal s cirkusem a cestoval po délce a šířce Spojených států. Ale s putovním životem, který poskytuje několik důsledků, upadl do špatných návyků. Nápoje, nezdravé jídlo, drogy, oddával se všem, aby přebytek. Na nějakou dobu tyto neřesti stačily, ale pak se jeho staré nutkání vrátilo a jeho kočovná existence se stala krytí pro něj, aby pokračoval v zabíjení. Ukradl oblečení a make-up od umělců a vytvořil přestrojení, které by ho nechalo přiblížit se k jeho obětem, než je anestetizoval, a přivedl je zpět do svého karavanu, kde by se probudili, aby se ocitli svázaní a za milosrdenství. Konečně by se bavil, mentálně a fyzicky je mučil, jejich výkřiky ho poháněly, než se ztratí v noci.
Jakmile byla jejich síla nejnižší, pečlivě prozkoumal jejich prsty a hledal nejkrásnější a přejel je přes jeho jazyk, aby našel nejchutnější. Jakmile našel to nejlepší, odřízl ho z jejich ruky a hrdě ji přidal do své sbírky, zlikvidoval zbytek těla jako zbytečný odpad.
Muži, ženy, mladí, starý, mu to bylo jedno. Podstata dobré sbírky je v rozmanitosti, ve vzpomínkách a příbězích, které vyvolávají.
Odstranil kostým méně a méně a zbavil se s ním svou starou osobnost, plně objal klauna, jeho pravého já.
Postupem času se stal spokojeným a nedbalým. Oběti se podařilo pracovat bez svých vazeb, když spal z pití. Utekla, křičela o pomoc a probudil se, aby našel zbytek cirkusu, který na něj nesou. Šlehal koně a karavan zmizel do noci.
Od té doby se potuloval po zemi, parazity, kterého se vždy nacházel na karnevalu nebo cirkusu, ale který by nikdy nebyl vidět na žádné playbill. Lákal ty statečné nebo dost pošetilé, aby se přiblížili, uvěznil je a přesunul se, než je zjistili, že chybí.
Někde podél cesty nechal za sebou obyčejné silnice Spojených států, cestoval závojem mlhy a vstoupil do nové říše. Bylo to místo pomíjivosti a nestálosti, dokonale vyhovovalo životu, který se rozhodl vést. Cítil se více doma než v celém životě, postavil tábor a čekal na svého prvního návštěvníka.

Duch je zabijákem fázového procházení, který je schopen zachytit přeživší mimo stráž s její traverzní mocí, Yamaoka pronásleduje. Její síla jí umožňuje teleportovat z jednoho místa na druhé, aniž by byla vidět.

Shattered Katana je primární zbraň ducha.
Jednorázový rovný meč předal z generace na generaci.
Čepel se po rozlití krve rozlila.

Rin byl jediným dítětem rodiny Yamaoka. Byla vychována v prašných sálech tradičního domu v Kagawě. Studovala vzdělání na soukromé univerzitě Takamatsu, která těžce vážila na roztřesené finance její rodiny. Její matka toho roku onemocněla a účty se začaly hromadit. Rin pracoval na částečný úvazek při marném pokusu o odlehčení zátěže.
Její otec čelil dluhu, který rostl bez konce. Začal pracovat s dvojitými posuny v naději, že získal propagaci. Tehdy začal ztrácet spánek. Temný šepot by ho celou noc udržel vzhůru a připomněl mu jeho beznadějnou situaci. Vyčerpaný, začal ztratit pochopení reality. Boj o popírání toho, co hlas v noci zašeptal, Rinův otec zoufalý pohyb. Setkal se se svým nadřízeným a vysvětlil svou situaci. Prosil o bonus, předběžný časový únik — cokoli.
Jeho žádost byla zamítnuta. Společnost spustila vadnou výrobní linku, která je draho stála. Někdo musel být zodpovědný a Rinův otec dokonale namontoval účet. Byl propuštěn po dvaceti dvou letech služby.
Ten večer se Rin vrátil domů z práce. Zůstala pozdě, aby pobavila zákazníky, kteří přetrvávali v restauraci. Když zaparkovala kolo v kůlně, uslyšela, jak z domu přichází výkřik její matky.
Vrátila se dovnitř a vyšplhala po schodech do pokoje svých rodičů. Tam našla kousky a kousky své matky na podlaze. Její končetiny byly čisté, zamotané v nepřirozené poloze. Její prsa byla nakrájena a odhalila její žebrovou kleci, která byla otevřená. Rin roubí.
Shrodala se ostrá Katana. Rin zablokoval čepel, která se kousla do jejího holého předloktí. Šok z uznání přerušil její bolest: její otec ovládal Katanu stoickým výrazem. Vykřikla, aby ho zastavila, ale znovu ji sekl paži.
Spěchala a sklouzla na podlahu s rozměrou krve. Použila jako podpora rám dveří, zvedla se. Katana protrhla zeď a štěpila ji druhou paži. Křičela bolestí, když kulhala do chodby, jen aby se setkala s čepelí jejího otce.
Ustoupila a chvěla se, když držela pohromadě měkké uvolněné maso břicha. Před očima blikaly obrázky zamotaných končetin její matky.
Rin se obvinil u jejího otce, takže ho narazil zpět. Udělal její roztrhané břicho a ona se vzpamatovala bolestí. Když se snažila dostat zpět, sekl její stehno a přiměl ji, aby se zhroutil na podlaze.
Když se plazila ke schodům, popadl jí vlasy a strčil ji proti oddílu. Sklo se rozbilo při nárazu a ona propadla a přistála o jedno patro dolů.
Slyšela kroky někde nad ní. S úsilím se pohybovala a odhodila se do moře rozbitého skla. Střepy na ni hločily a trhaly její maso. Musel být zastaven. Neostal by se s tím, co udělal, aby jí udělal-s tím, co udělal její matce.
Kašla krev, její brada se pasou sklenicí a přidala k krvácení. V uších jí začal zazvonit. Její tělo se cítilo tak těžké, že se už nemohla pohybovat.
Země se otřásla stopami jejího otce. Věděla, že to nedokáže, ale už se o ni nestarala. Přiměla ho, aby zaplatil, v tomto nebo příštím životě.
Tmavá mlha jí pomalu zahalala oči, ale nemohla jí podmanit. Nepočíhla by-ještě ne. Tma zašeptala, slibovala krev a pomstu.
Byla vydána přísaha a Rin zavřela oči.

Frank Morrison, Julie Kostenko, Susie, Joey

Legie jsou skupina nemilosrdných zabijáků, schopná spěchat bez bezmocných přeživších s jejich mocí, divoký šílenství. Útoky provedené během jejich šílenství způsobují přetrvávající vnitřní poškození a snižují všechny přeživší, kteří nejsou dostatečně rychlí, aby reagovali.

Lovecký nůž je primární zbraň legie.
Ostrá čepel s zubatým pilem a texturovou rukojetí.

Frankovi Morrisonovi bylo devatenáct a měl za to jen málo. Poté, co byl vyhozen z basketbalového týmu, přestal navštěvovat školu. Přesto Frank byl mužem potenciálu, který mohl rozsvítit místnost navzdory svému bezútěšnému dětství. V šesti letech byl odvezen z Calgary, aby založil okruh pěstounských domů. Bez ohledu na to, kolikrát se vytáhl, hodil záchvaty a vstoupil do bojů, stále ho přesunuli do nových, neznámých domů. Jeho poslední krok byl tři roky předtím, kdy ho jeho poslední pěstounský otec Clive Andrews zvedl z adopčního centra. Byli na silnici sedm hodin, než dosáhli malého bungalovu v Ormondu. Bylo by to nejdelší doba, kterou spolu strávili. Clive byl příliš zaneprázdněn obchodními kontrolami z rodinných služeb pro nápoje v baru.
Ormond byl malé, zatuchlé místo; vzdálené město šesti tisíc obyvatel, kde se po většinu roku táhnou šedé zimy. Frank udělal vše, co mohl, aby se dostal do jiné adoptivní rodiny, ale změnil názor, když upoutal pozornost Julie, krásné dívky, která byla přesvědčena, že si zasloužila lépe než život v Ormondu, a Frank, jako outsider, byla její lístek ven. Frank navštěvoval strany, které hodila, kde byli všichni mladší než on, a snadno na něj zapůsobil, což se mu líbilo. Setkal se s impulzivním Joeyem, který se rád předváděl, a plaché, naivní Susie, která byla Julieho nejlepší kamarádkou.
Viseli by na opuštěné chaty Up Mount Ormond. Jejich společný čas byl perfektní přestávkou od nudné shody jejich malého, nevýznamného každodenního života. Frank to viděl jako příležitost utvářet jejich nedostatek zkušeností s něčím mocným. Seřadil noci debauchery a běsnění a testoval jejich limity. Šikana, vandalismus a krádež byly v podstatě jejich víkendové plány. Přišlo to do bodu, kdy by udělali cokoli, co požádal. Když si nasadili masky. Jednoho večera se Frank odvážil Joeyho, aby vandalizoval obchod, který ho nedávno vyhodil. Snadno se vklouzli dovnitř, protože budova měla být po uzavírání hodin prázdná. Ale čistič, který tam byl stále popadl Julii, jakmile se přiblížila. Slyšíte její potlačené výkřiky, Frank převzal temný impuls. Spěchal k její pomoci, nůž v ruce a bez váhání zasadil čepel do záda čističe.
Když skupina v šoku zírala na Franka, nařídil jim, aby dokončili práci. Joey zaťal čelist, popadl nůž a bodl krvácejícího muže do žeber. Susie to nechtěla dělat. Křičel na ni Frank; Museli dokončit to, co začali. Julie zavřela oči a zasunula nůž do mužské hrudi. Podala mokrý čepel Susie: Všichni byli v tom teď společně. Susie nevěřícně zírala na Julii, když Frank popadl její chvějící se rukama a vložil nůž hluboko do mužova krku. Frank jim řekl, aby se rychle pohybovali; Vypustili krev z podlahy, uložili tělo do kufru Joeyho auta a jeli nahoru Mount Ormond.
Všichni čtyři kopali do blátivého sněhu, aby zlikvidovali tělo, když Frank spatřil něco, co se pohybovalo lesem. Popadl nůž a oddělil ze skupiny, aby to zkontroloval. Mlha zesílila kolem Franka a stala se tak hustou, že brzy nemohl vidět dopředu. Stačil své kroky a narazil na zlověstnou stopu. Sledoval děsivou cestu, jako by se nazýval temnotou. Julie, Susie a Joey dokončili kopání, ale Frank nebyl nikde vidět. Julie spatřila své blátivé stopy ve sněhu a tři z nich sledovali stezku, která je zavedla hlouběji do lesa. Když se Julie, Susie a Joey té noci nevrátili domů, jejich rodiče si mysleli, že uteče s Frankem. Každá rodina přišla s jinou teorií. Nálada ve městě se však změnila, když bylo tělo nalezeno opuštěnou chaty Up Mount Ormond.

Mor je oddaný vrah, který je schopen infikovat přeživší z krátké vzdálenosti pomocí její síly, Hnusné očištění. Pozůstalí způsobení touto kontaminací riskují zranění nebo zlomenou, pokud nenajdou způsob, jak se vyléčit v oddanosti.

Zkorumpovaný zásah

Profánová censera je primární zbraní moru.
Vyzařuje sladké vůně
ze zahrad kněžky bývala.

Když jí bylo pět let, Adiris, nejmladší ze sedmičlenných rodin, zůstal na cihelnících hořících krocích chrámu očištění v centru Babylonu. Aby zpracovala svůj šok a smutek, držela se víry, že bohové pro ni měli plán. Její nový život byl jedním z tiché nevolnosti. Ona by měla sklon k zahradám, připravila se slavnostní jídla a polské ceremoniální kadidlo hořáky. V noci by se modlila za znamení, které by odhalilo její účel.
Když přišla věk, navštěvovala vysoce postavené kněze během ročního uctívání mořského kozy, bohu vody a stvoření. Houpala kadidelně po velké hypoty stylu, vrhla silné černé výpary, které dosáhly studených tyčících kamenných sloupů, než se rozptýlila. Její obavy se zvedly a výsledná blaženost ji přiměla cítit se blíž k bohům než kdy jindy. Každý den se pracovala na kosti, která následovala, a plnila své povinnosti při převzetí nových, protože během purifikačních rituálů pomáhala knězům.
Kněží stále více potřebovali pomoc. Čištění se provádělo denně, aby se zodpovídala poptávka z vnějších chrámových stěn, kde se objevila katastrofická mor. Během měsíců se kněží nakazili onemocnění. Netrvalo dlouho, než se stali příliš slabými na to, aby provedli jakýkoli druh rituálu. Adiris, který pomáhal mnoha purifikačními rituály, byl jediný, kdo mohl pokračovat. Otoková panika musela být obsažena, i když nováčkem.
Úzkost před svým prvním obřadem, Adiris navštívil svatyni kněze. Když zapálila svíčky, všimla si úzkého otvoru vzadu. Sklouzla mezerou a dosáhla krypty skryté pod svatyni. Komora byla holá, s výjimkou zlaté sochy ženy, která stála s nataženými rukama, prsty zakryté šperky. Bylo to znamení, na které Adiris čekal.
Velká hala byla plná následovníků, kteří se uklonili, když vstoupil Adiris. Přistoupila k cihlovému oltáři a popadla slavnostní dýku kované stříbrnou, její rubínové prsteny se omotaly kolem čepele jako drápy jako drápy. Náhlé zobrazení luxusního zaujalo následovníky, kteří již byli zasaženi její mládí a krásou.
Když začala recitovat epos stvoření, žena vzadu otřesena a zhroutila se. Adiris k ní spěchala a všimla si, že černé puchýře zakrývají nohy. Adiris bez váhání popadla její posvátnou čepel a otočila ji na vlastní nohu. Pak nabídla krvavou část bohům a požádala je, aby ženu chránili. Na nad následovníky padlo ticho, kteří Adirisa uctívali jako svou novou kněžku.
Příběhy jejího bohatství, krásy a oddanosti se začaly šířit po městě tak rychle jako nemoc. Brzy jí Adirisovi následovníci nazvali velekněžkou Babylonu.
Její víra však byla vyzkoušena, když ukázala první známky infekce; Její kašel se stal směsí hlen a krve, její krk vypukl v abscesech a její čtyřčlenná noha ztmavila. Styděla se za svůj stav, začala nosit zahalenou hlavu a nesla cenzuru, která maskovala žluklou vůni nemocných, která ji zařpila na kůži. Doufala, že bude zachráněna, neustále prováděla rituály a nabídla požehnané vodu a jídlo svým následovníkům.
Ale žádný rituál ji nemohl zachránit. Při zoufalém pokusu o uklidnění bohů se Adiris vyloučila z města. Cestovala na sever s několika následovníky a pustovala přes studené lesy z Urashtu, dokud už nebylo možné chodit.
Kempovali ve vlhké jeskyni, kde Adiris ležel v kaluži zvracení. Její noha, která zčernala, byla tak oteklá, že už nemohla jít dál. Její následovníci a ona si uvědomila pravdu v té jeskyni: všichni byli infikováni morem.
Klečící mezi jejími stoupajícími následovníky, Adiris udělal jednu poslední modlitbu. Černé výpary kadidla zvedly do vlhkého vzduchu, než byly vymazány studeným vánkem.
Ani tělo Adiris, ani tělo jejích následovníků nikdy nebylo nalezeno. Mnozí vyprávěli příběhy o jejím návratu, ale nikdo opravdu nevěděl, jaký osud postihl nejvyšší kněž z Babylonu.

Oni je monstrózní vrah, který je schopen absorbovat krevní energii svých zraněných nepřátel, a pak tuto energii používá k přeměně na brutální démon. Pomocí jeho síly, Yamaokaův hněv, může spěchat dolů přeživší velkou rychlostí a s jeho kanabō smrtící údery.

Yamaoka Blade je primární zbraní Oni.
Dlouhá čepel, která byla předána z jedné generace na druhou.

Ctít jeho příjmení nikdy nestačilo pro Kazan Yamaoka. Chtěl překonat pověst svého otce a ukončit to, co viděl jako ztenčení samurajské kultury s zemědělci, kteří se často vystupovali jako samurai. Jeho otec se pokusil obrátit Kazanovu pozornost na více ušlechtilých pronásledování, ale Kazan odmítl dodržovat radu a půjčit si Katanu svého otce, pustil se do temné poutě, aby prokázal svou hodnotu a zbavil Japonsko podvodníků po podvodnících. Kazan ignoroval kód, který se mu naučil, a zabil podvodníky v kopcích a údolích, na plážích a v lese. Zabíjení bylo brutální, kruté a morbidní. Ponížil zemědělce i válečníky, vytrhl své topknots a svlékl je z jejich brnění. Jeho vztek, krevní malust a zvrácený smysl pro čest nevěděl žádné hranice. Mniši věřili, že byl posedlý něčím temným a jiným světovým a proklínal ho, zatímco ho vznešený pán začal nazývat „Oni-Yamaoka“.
Kazan odhodlaný uplatnit jméno své rodiny, nyní porazil kohokoli, kdo se ho odvážil říkat oni-yamaoka. Urážka ho zmatila. Porazil to nejlepší a očistil třídu Samurai zbavením země podvodníků. Jak by ho mohl někdo označit za ogre? Bylo to proto, že pochodoval na bojišti, aby snížil nejsilnější válečníky. Bylo to proto, že si vzal kanabo a přerušil stovky lebek? Nebo to bylo kvůli jeho potřebě zajistit „trofej“ od svých obětí. Nezáleželo na tom. Být nazývaný ogre byl víc, než dokázal nést, a zlověstný hlas v hlavě ho vyzval, aby udeřil Pána, který znesvětil jeho jméno.
Když se Kazan připravil na město Pána, najednou se ocitl tváří v tvář samurajskému stojícímu na polní cestě a blokoval jeho cestu. Kazan připravil jeho kanabo. Samuraj bez slova zaútočil a rychle zajistil navrch. Ale váhal. Kazan rozdrtil Samuraiho hlavu a popraskal jeho helmu. Když se Kazan přiblížil k padlým samuraji, viděl tvář svého otce a zatáhl se zpět k jeho obžalovám. Jeho otec zíral na Kazana s mírou hanbou a líto, když vydal svůj poslední dech. Kazan zavřel oči a křičel v agónii, dokud už nemohl křičet. Když znovu otevřel oči. Jeho otec byl pryč. Nejenže zabil svého otce, ale dovolil zlodějům ukrást jeho tělo pro brnění.
Kazan hořký, ztracený a rozčarovaný, Kazan bezcílně potuloval s hlasem svého otce, který se mu chrastil v hlavě, posmíval se mu, připomněl mu jeho selhání a poslal ho do záchvatů nekontrolovatelného černého vzteku. Jednoho dne, chůze v lese, se Kazan stal na soše Oni. Zastavil se a dlouho nehybně stál. Zdálo se, že zvětralá a zarostlá socha ho zesměšňovala a obvinila ho z toho, že je podvodníkem Samurai, kterého se tak zoufale snažil zničit. Kazan otřásl smíchem z hlavy a napůl si vzpomněl na Pána, který ho zesměšňoval jako ‘oni-yamaoka.
S obnoveným hněvem se Kazan vydal do města vysoko v zasněžených horách, kde bydlel Pán. Tucet samurai se setkalo s Kazanem v bránách města. Tucet samurai padlo na jeho Kanabo. Jeho rychlost a síla byly bezkonkurenční. Jeho vztek byl nepochopitelný. Kazan pokrytý krví a gore bojoval městem a brzy zjistil, že se Pán schovává ve vile. Vytáhl ho z kabinetu, nakrájel jeho šlachy, aby ho imobilizoval a sledoval, jak prosí a třese se jako pes. Bez váhání strčil pěst do úst Páně a vytáhl zlý jazyk, který znesvětil jeho jméno.
Spokojený, Kazan vystoupil z vily, aby se ocitl obklopen desítkami farmářů ovládajícími zrezivělými kosy, ostrými výstavníky a těžkými kluby. Přežil několik prvních útoků, ale ze všech směrů přicházelo příliš mnoho útočníků. Za okamžiky byl Kazan na zemi a zíral na chladnou, lhostejnou, ztmavnou oblohu, když se zemědělci střídali a mučili „oni“, kteří zařadili svého milovaného Pána. Zběsilý dav odtáhl Kazana do malého kamenného mlýna, aby pokračoval v mučení, a nakonec ho nechal zemřít pomalou, trvalou smrtí. Když se vrátili, mlýn byl naplněn podivnou černou mlhou a Kazanovo tělo a Kanabo nebylo nikde nalezeno. Byl to začátek temné legendy o ragelingové oni pronásledování města.

Trickster je hrozba rychlého ohně od dlouhého doletu a nutí přeživší, aby se neustále spoléhali na krytí. Když je jeho schopnost, hlavní událost aktivní, může hodit neomezený počet čepelí za zuřivosti.

Leštěná hlava

The Leštěná hlava Smasher je primární zbraň Trickster.
Přizpůsobená hliníková pálka s ostrým okrajem a ikonickou přilnavostí.

Po tragické smrti svých spoluúčastů No Spin, Ji-woon Hak byl znovuzrozen jako Trickster. Už se nedržel nižšími spolupracovníky, rychle vyhrál publikum po celém světě. Zbožňující davy zpívaly jeho jméno, ale nestačilo to. Jeho touha být zvěčněná mohla být natočena pouze krveprolití. Jeho oběti se staly nástroji, hrály a uspořádaly, aby oživily jeho zkroucenou vizi. Zvuky jejich úzkostných výkřiků a zoufalých prosby byly hudba pro uši.

Claudette Morel je pilný botanik, který je schopen zvýšit přežití svého týmu i její vlastní.

Od dne, kdy její rodiče dali Claudette svou první vědeckou soupravu, milovala experimenty. Její jednorázové pronásledování vedlo k ranému stipendiu na velké vysoké škole. Bylo to obrovské rozhodnutí opustit Montreal, ale šance byla příliš dobrá na to. Její introvertní povaha znamená, že chatovací místnosti a fóra jsou nyní jejím nejlepším zdrojem sociální interakce. Její novou oblíbenou aktivitou je odpovědět na botanické otázky pro ostatní pod její novou monikerem vědecké dívky. Jednoho večera, během dlouhé jízdy autobusem zpět z města, se Claudette vydala procházku, která by změnila její život. Trvalo jí jen minutu, než byla zcela dezorientována v hustých lesích. Nikdy nenašla cestu zpět. Její fórum začalo přemýšlet, kde byla týden poté, co přestala zveřejňovat zveřejňování.
Claudette není odchozí typ. Její brilantnost jí poskytla sociální handicap a uprchla ze skutečného světa pro chatovací místnosti a fóra. Botanika a studie naplňují její život a přestože touží po něčem jiném – nepřijde přes modem. Hodit se do skutečné situace se může cítit trapně a nucené. Ale když je zvyklá uzavřít svět, najednou najde naději v této nevysvětlitelné temnotě, která ji pomalu pohlcuje. Rostlina. Strom. Keř. Jednoduchá zeleň, která by mohla zachránit život. Skryje se uvnitř i mezi nimi. Její znalosti a dovednosti vzkvétají, jak se kolem ní potuluje strašidelnost.

Dwight Fairfield je nervózní vůdce, který je schopen najít své spojence a zvýšit jejich účinnost.

Dwight byl podivínský a ochran na střední škole. Vždycky chtěl být jedním z skvělých dětí, ale nikdy neměl charisma. Zkoušel se pro fotbalový tým, ale byl vyříznut, basketbalový tým se ani nedíval a jeho známky byly zřetelně pod průměrem. Jeden víkend, na cvičení pro budování týmu z jeho slepé uličky, je šéf Dwighta vedl hluboko do lesa, než vypukl jeho rodinný recept na měsíční svitek. Dwight si vzpomněl, že se první doušek, než se probudil pozdě ráno. Během noci ho ostatní opustili. Opět se smíchů komunity Dwight pokusila vyrazit z lesa. To byl poslední, kdo kdy slyšel o Dwight Fairfield.
Dwight není typický člověk, na kterého si myslíte, když někdo říká „Survivor“. Chybí mu ten určitý pizzazz a bez svých brýlí je víceméně slepý. Ale jak slunce zapadá a lesy ožívají, Dwight sevře do svého rasového života potkana a ujistí se, že bude žít, aby viděl další den, i když něco nepředstavitelného je po něm. Dwight se nezastaví. Přežije bez ohledu na to. Protože ostatní strávili hodiny viděni na střední škole. Strávil hodiny tím, že se stal neviditelným a vyhýbal se nebezpečí. A nezáleží na tom, jestli je to nebezpečí na chodbě nebo nebezpečí v lese. Přežití je klíčové. Jako ostatní zaměstnanci panikaří, když je teror infikuje, Dwight využívá jeho rušivé zkušenosti dospívajících. Stoly se nyní otočily a ostatní nyní musí následovat Dwightovy pevné pokyny, pokud mají přežít, protože ví, jak zmizet.

Osamělý přeživší
Jake Park je osamělý přežití, který je ve většině situací schopen držet své vlastní.

Vyrůstající syn bohatého generálního ředitele vždy vyvíjel tlak na Jake Park. Když jeho bratr promoval s vyznamenáním z Yale, tlak na Jake zintenzivnil. Jake prostě nebyl akademickým typem, ale jeho otec nikdy nepochopil jeho odmítnutí přijmout drahé vzdělání, které na něj uvolnil. Nakonec se Jake vzbouřil úplně vypadnutím ze školy. Nyní Jake žije mimo mřížku na okraji lesa. Je to už roky, co mluvil se svým otcem, ale jeho matka se jednou za čas zkontroluje. Byla to ona, která nakonec zavolala policii. Policajti říkali, že se ztratil v lese a vyhledávací párty hledala několik dní, ale vzdal se, když se válelo špatné počasí. Přes vášnivé prosby od své matky nikdy nepokojili hledání a Jake šel dolů v historii jako další oběť lesů.
Jakeův osud byl zasazen dokonce uvnitř lůna jeho matky. Dědic k bohatství, ušlechtilé chování a správce rodinné pověsti a dědictví. Během mučení to není bolest, která narušuje člověka, je to obrovský tlak. A Jake nemohl zvládnout další tlak. Místo toho hledal opak dobrého stolování a služebných. Opustil mřížku a skončil s lesem jako nejbližší soused. Outsider se samostatným, Jake chápe přírodu. Není tam, aby něco zkrotil – spíše se stal divokým. Odstraňte brutální zabijáky, které hledají krev, aby odtékaly, a Jake by se cítil právě doma. Žádné Wi-Fi. Žádné společnosti Fortune-500. Žádný otec nebo matka. Roky od moderního života daly Jakeovi nový pocit pro problémy. Bolest je jen překážkou, která vám brání v krmení. Bez ohledu na to, co vás loví, musíte zůstat o krok napřed. Bojovat, míchat, přizpůsobit se. Prostě to neusnadněte ostatním, aby vás vymazali ze zemského povrchu.

Meg Thomas je energetický sportovec, který je schopen předběhnout většinu zabijáků.

Možná to byla její matka, která do ní vštípila prudký pruh, nebo možná to byl její otec, který je opustil, když byla dítě. Meg vynikala ve škole, ale byla mimo koleje. Naštěstí ji atletický trenér povzbudil, aby nasměrovala svou nesprávnou energii na trati. Motivovala se, aby se stala hvězdou na střední škole a získala stipendium na vysokou školu. Když její matka onemocněla, Meg se rozhodla vzdát své šance na vysokou školu, aby se starala o ženu, která ji vychovala. Jeden letní den, na dlouhodobém běhu hluboko v lese, Meg zmizel. Hledat tak, jak to udělali, nikdy nenašli její tělo.
Meg je jedním z těch, kteří jsou prostě naplněni energií. Nezastavená a nekontrolovatelná energie, která musela vyjít. Jako dítě to přišlo skrz Rowdiness and Rebellion. Někdo se musel soustředit na Meg, než se něco strašně pokazilo. Naštěstí to někdo udělal. Začala běžet. Možná z něčeho nedefinovaného, ​​co pohánělo její energii. Takže běžet stejný život. Ale teď běžet může přilákat ty bytosti, které touží po bolesti druhých. Ale když z něčeho běží, místo toho něco rozumí. Chápe, že rychlost není podstatou. Dosahuje této cílové čáry. Spíše poslední, ale stále dýchání. Oklamá to, co je tam venku, když klouže přes překážky a strach, takže se podaří zůstat naživu.

Nea Karlsson je městský umělec, který je schopen snadno uniknout a skrýt.

Nea je švédského původu, značka a trochu potíže se. Když jí bylo 16 let. V jejích raných dospívajících si její rodiče mysleli, že jí chyběla tu věc, díky níž je „normální“. Možná zašla příliš daleko, když se její přátelé, nemysleli dobře, se ji odvážili označit starý azyl. Už nikdy nebyla vidět a nyní se snaží, aby přežila nebezpečí entity.
Nea vyrostla v malém městě Hjo ve Švédsku. Měla šťastné dětství, i když její máma a táta tvrdě pracovali. Jak se příležitost přesunout do USA se stala realitou, začala jednat. Její rodiče to opravdu nenabrali jako reakci na jejich pohyb. Nea byla nucena opustit své přátele a život za sebou. Nea se vyhnula tomu, co její rodiče považovali za „normální“. Místo toho se uchýlila do Skate Parks a její značka „Mashtyx“ byla viděna víceméně po celém jejím novém rodném městě a Nea vytvořila sport z označování vládních budov. Nakonec se rodiče Nea zvykli na nea zmizet několik dní na konci. Jak je hbitá a téměř kočka, je schopna se vyhnout smrtelným nebezpečím. Roky na skateboardech se osvědčily jako hodné školení. A udržet její hlavu dolů, vyhýbat se chmýří, lze aplikovat na všechna nebezpečí. Jedinou otázkou je, zda má nějaký zájem o to, aby se nevzdal.

Ace Visconti je šťastný hráč a zlepšuje šance celého týmu.

Ace Visconti je jeden okouzlující člověk. S jeho ostrým italským vzhledem, šedými vlasy a stříbrným jazykem mohl projít hvězdou filmů 50. let. Jeho srdce vždy patřilo k kartám. Z jeho kořenů jako chudý chlapec v Argentině hazardoval, svrhl, svedl a hladce si spojil k životu luxusu jako vysoký válec v zemi příležitostí. Navzdory tomu, že peníze vždycky proklouzly přes jeho prsty, eso vždycky usoudil, že by mohl vyhrát více. Nikdy nenaplnil tuto ambici; Nakonec shromáždil příliš mnoho dluhů s nesprávným druhem lidí. A když konečně přišli sbírat, Ace nebylo nikde nalezeno. Nikdo nevěděl, kdo ho naklonil nebo kam uprchl, ale kdokoli, kdo znal eso Visconti, se může dohodnout na jedné věci. Přežije: proti všem šancím.

Feng min je konkurent zaměřený na objektiv, který může rychle přizpůsobit svou strategii tak, aby splňovala obrovskou řadu náročných situací.

Feng Min byla mladá dívka, když poprvé zvedla počítačové hry a byla okamžitě závislá. Zcela nové světy ji okouzlily barvami, zvuky a výbuchy – šanci být někde jinde nebo někdo jiný. Její rodiče neviděli nic špatného s několika minutami před obrazovkou, ale jak se minuty změnily na hodiny a někdy dny, konečně se rozhodli vytáhnout zástrčku a vynutit Feng Min, aby do jejího studia vynaložili další úsilí.
Cítila se udušená svými rodiči, kteří odmítli vidět potenciál budoucnosti ve hrách. Strávila hodiny hraním, streamováním a soutěží o vzestup na vrchol. Její rodiče se stali tím, čemu říkala „rodiči dovolené“, protože je nikdy neviděla mimo svátky, a stala se černou ovcí rodinné rodiny. V herním světě však konečně našla respekt. Přezdívaná „Shining Lion“ byla pozvána, aby se připojila k prestižnímu týmu E-Sports a žila ve svých kolejích, kde našla svatyni bez mylných představ a předsudků, které cítila od svých rodičů a nehrani a světu bez gamingu.
Feng Min posunula své limity, aby dokázala, že byla nejlepší. Spánek pro ni byl méně důležitý než trénink. Na vrcholu své hry naplnila stadiony s fanoušky, kteří ji zbožňovali. Ale nemohlo to trvat věčně; Tlak na to, aby byl nejlepší, rostl silnější a silnější. Tlačila se příliš daleko, spala příliš málo a její výkon začal proklouznout. Začala prohrávat. V noci by zůstala vzhůru, trápená myšlenkou zklamání svých rodičů … a jejích fanoušků.
Vymkla se kontrolou a upadla do vzorce sebezničení. Začala putovat ulicemi a navštěvovat bary, kde nikdo nevěděl o elektronických sportech, probudil se na místech, na které si nepamatovala. Jednoho dne se probudila někde úplně jinak … v nekonečné noční můře. Feng Min nezoufala – protože se dozvěděla více o výzvě, proti které byla, uvědomila si, že to je to, co celý život trénoval po celý svůj život. Teď měla vyhrát.

David King je drsný šrapper, odměňující vysoce rizikovou hru.
Budeme žít navždy

Jediné dítě bohaté rodiny se zdálo, že David King je určen pro velikost. Zatímco vyrůstal v Manchesteru, prokázal vážný potenciál ve sportu i akademických pracovnících a se svými rodinnými spojeními byly mu všechny dveře otevřeny. Mohl by uspět v něčem, kdyby to nebylo pro jeho bojovou povahu. David žil pro adrenalinový nával dobrého boje a vyšel z cesty, aby se dostal do jednoho.
Jeho robustnost a atletické schopnosti ho vedly k ragby, kde se mohl uvolnit a skutečně způsobit ruckus. Král vynikal a získal pověst slibného, ​​i když poněkud bezohledných, nováčků. Jeho meteorický vzestup se náhlým ukončil, když ztratil náladu a napadl rozhodčího, vydělal si celoživotní zákaz ligy a zkrátil to, co většina lidí předpokládá, že bude dlouhá a úspěšná kariéra. Král nebyl znepokojen; Peníze nebyly problémem, takže to vzal jako předčasný odchod do důchodu a zaměřil se na další zábavné věci.
David Kingu bez omezení kariéry a povolených bohatstvím jeho rodiny strávil většinu času v hospodě, pitím, sledováním her a boje. Někteří by mohli říci, že ztrácí život pryč. Ne mnoho lidí vědělo, že je příležitostným „sběratelem dluhů“ nebo že bojoval v bojových klubech s holým kloubem.
Když se David King přestal objevovat v hospodě, pár přátel, které stále měl, nebylo překvapeno. Usoudili, že konečně vybral boj s někým silnějším než on. Svým způsobem měli pravdu.

Kate Denson je nadějný zpěvák, který je schopen co nejlépe využít své okolí.
Okna příležitosti

Jedna z nejstarších vzpomínek Kate Densonové stála před její rodinou a zpívala píseň, kterou se toho rána ve škole naučila, a sledovala, jak se jejich tváře šíří úsměvy. Když viděla, jak něco tak jednoduchého jako píseň může udělat lidem tak šťastným, byl okamžik, kdy věděla, co chce se svým životem dělat.
Cvičila, naučila se na kytaru, jakmile byla dostatečně velká, aby ji dosáhla, a vystupovala před davy, než jí bylo osm let. Její matka udělala vše, co mohla, aby splnila Kateovy sny, vzala ji po celém domovském státě Pennsylvania, pak přes jih a dokonce i Nashville sám.
Kate vyhrála soutěže o lidovou hudbu a představení talentů, kdykoli se zúčastnila, ale pro ni, aby získala ostatní, muselo prohrát, a to nebylo v její povaze. Chtěla jen odtok, způsob, jak se dotknout životů lidí. Aby je zapomněli na starosti světa a prostě se bavili, i když jen na chvíli.
S věkem přišla nově objevená svoboda. Koupila si otlučený starý kamion Chevy a dokázala cestovat sama, setkat se s fanoušky a navazovat nové přátele, kamkoli se zastavila. Její však nebyl příběh o přebytku skály: jen cesta, její kytara a možná dobrý bourbon na ukončení dne.
Od sluncem upečených festivalů po temné a útulné bary se lidé vrhli na její hlas a její vlastní písně přátelství, rodiny, lásky a domova.
Tyto pocity nebyly jen pouze na rty: ujistila se, že se vrátí domů tak často, jak jen mohla, aby pomohla ve své komunitě a pobavila místní děti svými příběhy o širším světě. Viděla to jako způsob, jak se vrátit, podporovat ostatní stejným způsobem, jakým byla.
Byl to doma, kde také našla většinu své inspirace. Vždycky ráda chodila na dlouhé procházky v lese kolem jejího města, prozkoumala vyšlapanou stopu, našla tiché místo pro hraní a psaní jejích písní. Měla oblíbené místo, které se znovu a znovu vrátila, přirozenou dutinu, obklopenou stromy, která vypadala téměř jako by byla vystřelena ze skal před tisíci lety.
Zde cítila silné spojení s přírodou a samotnou zemí. Nechala svou mysl obklopena lesem a odměnila ji neustálou inspirací.
Zvedla kytaru a hrála si, prsty tančí přes hřiště. Hudba, kterou tentokrát vytvořila, byla na rozdíl od jejích obvyklých povznášejících melodií, je mnohem melancholičtější, dokonce tma. Přesto ji něco přinutilo k pokračování, dokončit píseň.
Kolem ní listy vibrovaly v souzvuku s kytarovými strunami a větry stromů se prodloužily a koalescovaly do živé formy. Z výše uvedeného pavouka sestoupily pavoučí nohy, které pro ni uchopily. Znovu získala své smysly, popadla skálu a pokusila se je porazit zpět, ale jejich kůže byla tvrdá, protože železo a skála se jednoduše odrazila a odrazila pryč a odrazila pryč.
Nohy se kolem jejích končetin stočily jako úponky a zvedly ji směrem k tmě nad hlavou. Mlha se valila přes clearing a zakrývala jak Kate, tak stvoření nočních můr, které ji přitáhly k sobě.
Když se mlha vyčistila, nedošlo k žádnému náznaku žádného boje ani života. Jen akustická kytara, škrábanná deska vyrytá květinami; stejně jako iniciály KD, vykládané v Perlové matce.

Adam Francis je vynalézavý učitel, který se může přizpůsobit novým okolnostem a podle toho rozvíjet strategie.

Adam se narodil ve městě Rollington v Kingstonu na Jamajce. Jeho otec zemřel při dopravní nehodě, když mu byly dva, a jeho strýc ho vzal dovnitř. Jeho strýc byl přísný, ale spravedlivý muž, který ho vychoval na cenu vzdělání.
Na Kingston College objevil Adam publikovaná díla svého otce, která vyvolala jeho vášeň pro literaturu. Jeho kampus však byl známý zaměřením na atletiku. Jako plachý teenager s nosem uvíznutým v knihách byl perfektní kořistí pro tyrany. Co mu ve sportu chybělo, vymyslel se v štěrku. Naučil se bránit se v jeho husté.
Je to během jeho let na vysoké škole, že si začal představovat svůj život jinde. Zatímco jeho blízcí přátelé obíhali v hudebním průmyslu, sledoval cestu surer. Jeho známky mu poskytly přijetí na vysokoškolské vzdělání a byla tam poptávka po učitelích v zahraničí.
Po ukončení univerzity vyučoval další třídy, aby si mohla poskytovat poplatky za v zahraničí. Měl stabilní stravu dlouhých dojíždění, třídění hromádek, plánů noční lekce a rané třídy. Po roce se mu podařilo požádat o pozici v zahraničí. Jeho první jízda letadlem ho zavedla do jižního Japonska na nový start.
Jeho život v Kagoshimě byl hektický. Bylo málo času udělat vše, co považoval za samozřejmost domů. Jeho Japonec byl přinejlepším základní, což ho zpomalilo. Nákup potravin trval hodiny, musely být plánovány dlouhé dojíždění a plány lekce se spoléhaly na japonské představy, které se musel naučit.
Ale po několika měsících našel svůj rytmus. Jednoho rána na to přemýšlel, zatímco jezdil do vlaku do práce. Už nemusel studovat postavy Kanji vyplňující mapu. Znal svou cestu. Jeho jazykové dovednosti se zlepšily, cítil se spojen se svými studenty a o víkendech se choval k luxusnímu restauracím. Dokonce nechal naplánovat svou první dovolenou.
Během několika sekund byl Adamův svět snížen ke zpomalení. Závěry zasyčely, tašky se vrhly dolů a podlaha se chvěla před zásahem: Adam narazil dopředu, když vlak otočil vzhůru nohama. Přistál na okenním podokně, když u spolujezdce létaly rozrušené dveře. Převrátil se tak, aby ho dveře zasáhly místo dívky. Při nárazu zavřel oči, ale nic se nestalo.
Otevřel jedno oko a neviděl nic jiného než temnotu. Vlak převzala těžká mlha. Zdálo se, že led protékal jeho tělem, nejprve dosáhl rtů, pak špička prstů, než se rozprostíral na nohy. Uvolněno teplým hučením tmavého šepotu, zavřel oči a unášel se.
Nikdo opravdu neví, co se stalo s Adamem Francisem. Učitelé školy si představovali to nejhorší, když sledovali vykolejení vlaku ve zprávách a viděli, že chybí. Zdálo se, že jejich obavy byly potvrzeny, když byla Adamova taška obnovena z místa havárie, ale jeho tělo nebylo nikdy nalezeno. Do dnešního dne jeho strýc věří, že Adam vzlétl po havárii vlaku, živý stále, někde tam.

Jeff Johansen je tichý umělec se srdcem zlata a stojí vytrvale proti nemožným šancím. Má temnou minulost, ale vedl tichý, jednoduchý život, dokud jeho otec neprošel a nechal věci, aby se vyřešil.

Jeff Johansen se narodil a vyrostl v Ormondu v Albertě. Vyrostl jako ticho, pouze dítě s averzí pro velké davy. Během střední školy byla jeho úzkostná povaha nesprávně označena jako plachost, kterou zakryl tvrdou, stoickou osobností, která zastrašovala šikana i učitele. Doma objevil zájem o těžký kov a založil vinylovou sbírku. Evokativní symbolika na obálkách ho inspirovala k tomu, aby si vytvořil nějaké vlastní umění, což mu pomohlo vyrovnat se s neustálým bojem jeho rodičů.
Aby unikl stále více opakujícím se vyhoření jeho rodičů, začal Jeff pracovat v obchodě s videem. Několik zákazníků prošlo kolem, takže měl spoustu volného času. Pravidelný v noci si všiml jeho náčrtů a požádal ho, aby udělal nějaké umělecké dílo pro svůj gang v opuštěné chaty Up Mount Ormond. Jeff tuto výzvu přijal a maloval velkou nástěnnou malbu zobrazující „Legii“ v rýmu. Dostal za jeho tvrdou práci účet padesát dolarů a 12 balení. Byla to jeho první placená provize, na kterého bylo hrdého milníku.
Po rozvodu jeho rodičů byl Jeff nucen se přestěhovat se svou matkou k Winkleru, Manitobě, který byl daleko od jeho domovského města – a jeho táta. Ve Winkleru byl Jeff izolovanější než kdy jindy, s výjimkou umění a hudby. Jeho útěcha přišla krátce po ukončení střední školy, když začal pracovat v místním baru s živou hudební vystoupení. Krátce nato našel Roadie Gig a Winkler nechal za sebou.
O několik let později se Jeff zranil poté, co se během koncertu zapojil do boje. Bylo mu řečeno, že může ztratit část svého zrak, a tak ho jeho lékař požádal, aby zůstal ve městě, aby ho mohl sledovat. Bylo to obtížné období, během kterého Jeff znovu posoudil své životní volby.
Vrátil se do školy – udělil školu. Jeho zrak se pomalu vrátil, ale musel být opatrný. Absolvoval několik kurzů, experimentoval s širokou škálou médií, nakonec si vybral olejomalbu a digitální umění, z nichž druhé nabídly placené mezinárodní lodě. Vzal si práci na stole a našel své povolání při navrhování štítků pro mikropivovary. Vedl tichý, jednoduchý život: vařil pivo, vzal záchranného psa, navrhl tetování a obalů na volné noze pro kapely, které se mu líbily. Vše až do rána, když dostal telefonní hovor od Ormonda, který řekl, že jeho otec prošel, a zanechal několik věcí, aby se vyřešil.
Jeff odjel až do Ormonda. Když dorazil do domu svého pozdního otce. Uvnitř seděl starý pouzdro na kytaru proti zdi. Držel černý, vintage model s lepkavou notou, která řekla: „Pro mého chlapce.”
Zůstal ve městě déle, než plánoval, vzpomínal na své dětství. Řídil svou bývalou střední školou, vzpomněl si na nástěnnou malbu, kterou maloval Mount Ormond. Koupil 12 balení a zamířil do chaty.
Po týdnech, kdy neslyšeli zpět od Jeffa, jeho kolegové předpokládali, že zármutek se z něj dostal lepší. Jeho soused byl unavený tím, že seděl svého psa, který se stále více rozrušil, jak dny proběhly. Pes se opět stal toulavým, eringoval při hledání známé stopy Jeffovy slané vůně.

Vlivné celebrity
Jane Romero je vlivná celebrita, která jde proti obilí, aby se vypořádala s výzvami, které se vydávají.

Jane Romero byla dcerou slavné herečky Loretta Lawrence, jejíž si neměla vzpomínku. Její rodiče se oddělili, když byla ještě dítě, hlavně proto, že její matka byla často natáčena. Jane byla vychována jejím otcem, bojujícím vizuálním umělcem. Vyrostla roztrhaná mezi nesnášením nepřítomnosti své matky a obdivovala její přítomnost na obrazovce.
Jako teenager si Jane tajně přála napodobovat talent své matky. Nasměrovala a vystupovala ve hrách, konkurz na televizní reklamy a pomohla svému otci v jeho studiu. Během svého seniorského roku vstoupila do národní soutěže o oratory a získala první cenu. Její výkon přitahoval pozornost rozhlasové stanice, která ji kontaktovala pro rozhovor. Během živé show její přirozené kouzlo a repartee zapůsobily na zaměstnance, kteří jí nabídli práci na částečný úvazek na stanici.
Po absolvování komunikace ukončila svou práci na stanici, aby pracovala na trendy odrůdové show. Ale její upřímné doručení a reklamní liby nebyli oceněni vedoucími pořadu, kteří ji po pěti měsících vyhodili. Jane zoufale touží po další příležitosti, postavila show na rozhlasové stanici, na které pracovala, jen aby byla odmítnuta, její návrh je příliš riskantní.
O čtyři měsíce později přijala telefonní hovor od producenta, který viděl opakování show. Hledal spoluhostitele, který by vyvolal rychlý rozhovor s neúspěšnou show.
Živá televize znamenala dlouhé hodiny, nízký plat a žádnou stabilitu, ale také nabídla platformu pro vysílání jejích názorů. Zpochybnila hrubý zánětlivý tón rychlého rozhovoru a tlačila na pokrytí osobních otázek, které lze vztahovat. Její čestné doručení rezonovalo s jejím publikem a během několika týdnů se divák pořadu neustále rostl.
Po dvou letech spustila celo hodinový segment s názvem The Jane Romero Show, který byl vysílán na národní a pokrytí tabulkových témat, včetně jejího osobního boje s opuštěním. Její show zlomila záznamy a její iniciály j. R. se stal synonymem produktů od kosmetických krémů po módní doplňky.
Ale Jane potřebovala víc; Chtěla, aby ji ostatní sledovali ve svých stopách. Vydala vzpomínku, která zakrývala její dětství nepřítomnou matkou. Její kniha byla okamžitým nejlepším prodejcem, ale byla tvrdě přezkoumána. Kritici to nazvali „porcí smutných anekdot kořeněných nevýraznými, generickými vlastními tipy.„Jane vzala tuto kritiku k srdci, protože navzdory jejímu úspěchu začalo hlas vzadu pochybovat o jejích úspěších. Její úspěch také vytvořil stále náročnější rozvrh a rostoucí tlak na neustále pobavení. Během obzvláště napjatého týdne konzervovala epizodu a místo toho spustila dvouhodinovou specialitu na rozvod. Její stres dosáhl vrcholu, když se dozvěděla, že její matka souhlasila, že bude hrát ve své show.
Jane si oblékla statečnou tvář a začala show. Většina z toho šla bez závěsu, ale její matka šla na scéně a vřele se usmívala na publiku. Byla konzumována násilnou závistí, která se chovala. Přesto pokračovala s napjatým úsměvem, dokud ji Loretta nepřerušila a řekla, že ve skutečnosti nebyli příbuzní. Rozhovor se po tom stal haywire.
Po představení jede Jane do domu svého otce v New Jersey. Potřebovala s ním mluvit; V poslední době se necítila jako sama. Otočila na volné cestě podél pobřeží, aby se vyhnula velkému přetížení a vyskočila některé léky proti bolesti, aby znecitlivila pulzující bolest v jejích chrámech, která ji celý den otravovala. Pak začala relaxovat a otočit rádio; Hrála klasická hudba. Pohon byl pomalý. Dálnici zakryl černý led, který byl na cestě zpět domů nabitý automobily. Noc padla. Začala tma tmavá rohy jejího vidění a změnila světlomety na víření červené. Jane zamrkala, aby zaostřila jejich obrysy, ale pokaždé, když zavřela oči, její víčka se stala těžší a těžší, dokud se na okamžik příliš dlouho zavřely.
Následujícího rána úřady vycházely z Janeho auta z vody. Přestože vedli pečlivé hledání týdnů, nebyli schopni získat její tělo.
Vysílání a produkce show Jane Romero byla pozastavena až po jejím pohřbu, kterého se její otec i matka zúčastnila.
Jak veřejnost truchlila pro Jane, došlo k nárůstu rozkazů pro J. R. produkty a všechny její epizody byly znovu vydány o měsíc později, s úvodní kredit, který si přál její věčný mír.

Tvrdý Streetracer

Yui Kimura je tvrzený pouliční závodník, který je schopen získat výhody pro ni a její kolegy, kteří přežili v náročných situacích.

Navzdory své tradiční výchově Yui Kimura závodila skútry ve svém rodném městě Hida, kde si získala pověst schopnosti dělat nemožné s velmi malým. Její otec se snažil, aby ji odvrátil od toho, co věřil, že je mužskými pronásledováními, ale její babička tajně sdílela inženýrské příručky svého dědečka a poznámky o automobilových a motocyklových motorech. Yui si přečetla manuály svého dědečka a rychle se naučila. Byla schopna nejen udržovat skútr, ale upravila motor, aby mohla soutěžit se staršími chlapci na motorských křížcích. Se svými dědečkami „Hodně štěstí Hachimaki“ ovinula kolem její paže, závodila místní chlapce, kteří nemohli držet krok s ní, spolupracovali na organizaci její porážky. Žádné štěstí pro ně. Yui je překročil na každém kroku a stal se pocitem pro všechny její přátele. Když přišel čas požádat o školu, Yui shromáždila svou odvahu a přiznala své ambice závodit s motocykly svému otci. Následovala hádka a když Yui odmítl požádat o správné vzdělání, její otec pociťovala velkou škodu a řekla jí, že už není v jejich domě vítána. Yui s těžkým srdcem odešla do Nagojy s požehnáním a úsporami její babičky.
Nagoya nebyla to, co Yui očekával. Jako hostitelka mohla najít pouze nízkorojální administrativní práci nebo menší práce. S posledními penězi, které jí babička dala, koupila závodní kolo a vstoupila na nelegální pouliční závody, kde vyhrála více peněz, než kdy viděla. Pověsti o její odvaze a rychlé reflexy se šíří jako požár. Brzy měla neoficiální družinu ženských motocyklistů, kteří nosili Yuiho podpis růžové. Spolu s gangem, který ji následoval, si Yui uvědomil, že ve stínu má stalkera. Když si Yui uvědomila, že její šťastná kapesníka byla ukradena z jejího bytu, vzala své obavy na policii, která se smála a propustila ji, řekla, že její stalker byl pravděpodobně milý člověk a že se s ním pravděpodobně v blízké budoucnosti ožení.
Jednoho večera se Yui vrátil domů, aby našel stalker ve svém bytě, který procházel jejími věcmi. Neviděl ji a nebyla si jistá, co by měla dělat. Ale pohled na to, jak prochází jejím oblečením, byl příliš velký na to. Křičela na něj, aby odešel. Stalker se k ní otočil nožem. Vrhl se na ni. Vyhýbala se jeho útoku, narazil na zeď a upustil nož. Yui ho bez váhání. Převalili se nad zemí a vyměnili si zoufalé údery. Yui odebírala více úderů, než kdy zažila závodní skútry v Shirakawě. S nárůstem adrenalinu se jí podařilo přemoci svého stalkera, popadl nůž z podlahy a držel čepel ostré břitvy k krku.
Když policie dorazila do svého bytu, vzali ho a vrhli Yui do nemocnice na trauma. Rentgenové paprsky odhalily, že na několika místech zlomila ruku a nohu. Netrvalo dlouho předtím, než se její gang objevil jeden po druhém a společně jí pomohli zaplatit její lékařské účty. Rehabilitace byla obtížná, ale Yui se nikdy nevzdala a s podporou jejího gangu byla připravena na závody. První závod Yui po útoku jí její gang představil nový růžový Hachimaki s jejich podpisy a zprávy o hodně štěstí napsané všude. Yui slíbila, že by pomohla ostatním ženám s jejími výhry a vlivem. V souladu s jejím slovem se její gang stal známým jako gang Sakura 7 a měli na sobě růžový Hachimakis jako symbol jednoty a podpory ženám, které potřebují pomoc od stalkerů a násilníků.
Sakura 7 rostla za 7 členů a Yuiho podpis se stal synonymem pro posílení postavení žen. Na pouličních závodech by se ženy seřadily v houfech, aby ji podpořily. Poté, co vyhrála sedm přímých závodů v řadě, přitahovala pozornost sponzora. Nejenže získala místo na mistrovství All-Japan Moto Championship, ale byla nejmladší ženou, která závodila a vyhrála v prestižní akci. Její sponzorství se brzy ztrojnásobilo. Také to udělala její gang. Všechno se však zastavilo na nelegálních závodech TK3 (Tokio Kick 3000). Yui vedl závod, dokud nevstoupila do nepřirozené mlhy, která se zdála, že se objevila odnikud. Zmatená a zmatená, zastavila kolo a sesedla. Netrvalo dlouho předtím, než si uvědomila, že už v Tokiu není.