Mrtvý prostor Remake Všechna umístění fragmentu značek, Fragmenty mrtvých kosmických značek: Místa a průvodce tajným koncem

Fragmenty značek mrtvých kosmiků: Místa a průvodce tajným koncem

Contents

Druhý fragment značky naleznete ve druhé kapitole.

Mrtvý prostor Remake Všechna umístění fragmentu značek

Remake Dead Space Remake (verze PS5 / PC) má 12 umístění fragmentu značek. Nalezení všech fragmentů značek je vyžadováno pro nový tajný alternativní konec a pro vydělávání Shledání trofej / úspěch.

Fragmenty značek jsou novým sběratelským typem v remake mrtvého prostoru. Ve verzi PS3 neexistovali. Fragmenty značek jsou k dispozici výhradně v nové hře plus. Na první hraní se nevytvářejí. Po poprvé porážce hry s jakýmikoli obtížemi (stačí potíže s příběhem), můžete spustit novou hru+ při druhém přehrávání a fragmenty značky se vytvoří.

Po dokončení hry budete odměněni následujícími položkami pro použití v nové hře plus:

 • 50 000 kreditů
 • 10 uzlů
 • 5 protokolů (boční mise)
 • Advanced Soldier Rig (úroveň obleku 6) – koupí se v nové hře plus za 99 000 kreditů

Pokud jste hru dokončili na nemožné, budete také odměněni následujícím:

 • Spalovaný oblek
 • Hand Cannon

:zlato:

Nová hra plus bude obsahovat 12 Fragmenty značek Shromažďovat, které je třeba shromáždit, aby se odemkl nový alternativní konec. V každé kapitole bude jedna, s výjimkou kapitol 5/10, z nichž každý bude mít 2, a kapitoly 9/12, které nebudou mít fragment. Všechny sběratelské předměty z předchozího přenosu přenášející se do nové hry plus, takže pokud jste něco zmeškali, můžete je shromáždit během této hry. Tato příručka také obsahuje poslední upgrade obleku, kterou si můžete koupit během nové hry+ za 99 000 kreditů k odemknutí Maximální, To však není potřeba pro fragmenty nebo tajný konec.

Umístění fragmentu značky

Fragment značky 1
Kapitola 1, Cíl: Najděte datovou desku. Na polici v údržbě údržby, vedle datové desky, musíte postupovat. Položte polici, abyste mohli chytit fragment.

Fragment značky 2
Kapitola 2, Cíl: Najděte šokovou podložku. Po vymazání karantény v hlavní laboratoři zadejte DR. T. Kyneova kancelář. Pomocí kineze přesuňte polici na stranu a najděte fragment ve skryté místnosti.

Fragment značky 3
Kapitola 3, Cíl: Ručně zapálit motory. Ve strojovně se na konci místnosti vydejte za výkonovou stanici 03, abyste našli fragment v rohu. Pro účely příběhu musíte umístit baterii do této přístavby.

Fragment značky 4
Kapitola 4, Cíl: Přeruchová napájení z elektrických systémů. Na podlaze 3 mostu vstupte do přestávky. Fragment sedí na podlaze.

Fragment značky 5
Kapitola 5, Cíl: Zvedněte uzamčení. Uvnitř Dr. C. Mercerova kancelář, na stole.

Fragment značky 6
Kapitola 5, Cíl: Získejte kapalný dusík. Uvnitř kryogeniky, kde zmrazíte lovce, na vrcholu kryogenní komory. K chytání ji použijte kinezi.

Fragment značky 7
Kapitola 6, Cíl: Inject Wheezer 07. Na nejvyšší gantry východní komory, kde se nachází Wheezer 06. Fragment je zaseknutý v nějaké korupci v rohu, použijte kinezi.

Fragment značky 8
Kapitola 7, Cíl: Najděte SOS Beacon. Po upgradu na bezpečnostní prověrku 3 zadejte vzorky minerálů, zatímco jsou stále v oblasti zpracování minerálů, abyste našli fragment na polici.

Fragment značky 9
Kapitola 8, Cíl: Aktivujte pole Comms. Při provádění hádanky k napájení na pole Comms se fragment vznáší uvnitř korupce pokryté díře vlevo od ovládacího panelu komunikace.

Fragment značky 10
Kapitola 10, Cíl: Zničit podporu v Deluxe Quarters. Na chodbě s druhou úpovou povolte dveře v jističi Circuit. Pak zamířte do spodního luxusního posunu palandy a značka bude na stole.

Fragment značky 11
Kapitola 10, Cíl: Zničit úvodní úřad v kanceláři hlavního Stewarda. V dotazním stolech, kde se nachází tendil, fragment sedí na stole naproti dveřím.

Fragment značky 12
Kapitola 11, Cíl: Zapojte nákladní jeřáb. V Cargo Bay, kde se musíte pohnout značkou, najdete fragment sedí na polici v jihovýchodním rohu místnosti.

Odemknutí tajného konce a shledání Trophy

:stříbrný:

Před pokračováním v příběhu se vydejte na palubu posádky a jděte do výkonných čtvrtí. Vstupte do kapitána b. Mathiusův kancelář (označená jako velitel LT. Holt na mapě) a bude tam stůl s dvanácti podstavecům. Umístěte 12 fragmentů značek na tyto podstavce a poté pokračujte v dokončování hry a odemkněte alternativní koncovou a shledání trofeje.

To je 100% fragmentů markeru v remake mrtvého prostoru.

Fragmenty značek mrtvých kosmiků: Místa a průvodce tajným koncem

Fragmenty mrtvých kosmických značek vám pomohou odemknout tajný konec, ke kterému lze přistupovat pouze tehdy, když shromažďujete dvanáct skrytých položek.

The Fragmenty značek lze nalézt pouze v nové hře+ režim remake mrtvého prostoru. I když nemusí být shromažďováni v pořádku, pokud vám chybí jen jedna z nich před zahájením kapitoly 12, budete muset porazit hru a pak začít další novou hru+, abyste získali zbytek.

Je zřejmé, že to může být nepříjemné, takže jsme tu, abychom vám pomohli tím, že vám ukážeme, kde najít všechna dvanáct míst pro Fragmenty mrtvých kosmických značek, V doporučeném pořadí, který je shromažďuje, spolu se snímky obrazovky, kde najít každou z nich na mapě a co hledat, jakmile tam budete.

Postupujte podle této příručky a budete mít přístup ke hře tajný konec a odemknout úspěch nebo trofej.

Průvodce remake mrtvých prostor:

Aktualizace 1. února 2023 / 5:25

Aktualizovali jsme průvodce několika dalšími informacemi.

Kde najít mrtvý prostor Fragmenty značek

Remake mrtvého vesmíru 12 umístění fragmentu značek jsou následující:

 • Fragment značky 1 Umístění – Kapitola 1, Office údržby
 • Fragment značky 2 Umístění – Kapitola 2, úřad Dr. T Kyne CSO
 • Fragment značky 3 Umístění – Kapitola 3, Motorská místnost
 • Fragment značky 4 Umístění – Kapitola 4, Break Room
 • Fragment značky 5 Umístění – Kapitola 5, DR C Mercer Office
 • Fragment markeru 6 Umístění – Kapitola 5, kryogenní
 • Fragment značky 7 Umístění – Kapitola 6, East Grow Chamber
 • Fragment značky 8 Umístění – Kapitola 7, vzorky minerálů
 • Fragment značky 9 Umístění – Kapitola 8, komunikační centrum
 • Fragment značky 10 Umístění – Kapitola 10, Deluxe Quarters
 • Fragment značky 11 Umístění – Kapitola 10, dotazovací stoly
 • Fragment značky 12 Umístění – Cargo Bay

Jak odemknout novou hru plus

Než začnete shromažďovat fragmenty značek, potřebujete několik věcí.

Za prvé, Fragmenty značek se neobjeví ve vašem prvním přehrávání – musíte hru dokončit a vidět normální konec Začněte novou hru+.

Tím se zahájí novou hru, která přenáší veškerý pokrok upgradu a většinu vašich položek, ale hra nebude identická.

Nejen, že nyní existují obtížnější nepřátelé, ale nyní můžete také najít 12 fragmentů značek potřebných k přístupu k alternativní konec.

Přestože fragmenty značek nemusí být shromažďovány v pořádku, skutečnost, že vaše dobrodružství je poměrně lineární.

Pokud vám chybí jeden fragment značky, neuvidíte tajný konec. Pokud je však všechny neshromažďujete a dokončíte novou hru+, můžete spustit další novou hru+ a fragmenty značek, které jste shromáždili, budou stále přítomny.

Většina kapitol v naší sekvenci bude mít jeden fragment, ale existují výjimky: Kapitola 5 má dvě, kapitola 10 má dvě a kapitoly 9 a 12 nemají žádné.

KAPITOLA 1 Umístění fragmentu mrtvého prostoru

Umístění: Úřad údržby

První fragment značky se nachází v první kapitole.

Brzy ve hře budete požádáni o to, aby se tramvajová tramvačka provedla podle dvou cílů – vyměňte poškozenou tramvaj a najděte datovou desku. Jděte do svých misí a rozhodněte se sledovat Najděte datovou desku, a sledujte svou navigační linku do zálivu údržby.

Až se tam dostanete, musíte se vydat nahoru nahoru a pomocí jističe obvodu odvrátit sílu do místnosti údržby.

Jakmile to uděláte, zamiřte zpět dolů z výtahu a podívejte se na mapu pro místnost označenou Úřad údržby (v dolním dolním rohu zátoky údržby). Vydejte se sem a najděte datovou desku.

Než však shromažďujete datovou desku, zahněte doprava a na polici uvidíte fialový zářící objekt. Toto je fragment značky.

Nebudete to moci hned chytit, musíte nejprve srazit polici.

KAPITOLA 2 Místo fragmentu mrtvého vesmíru

Umístění: Kancelář Dr. T Kune CSO

Druhý fragment značky naleznete ve druhé kapitole.

Krátce po zahájení kapitoly budete muset zničit barikádu blokující márnici. Existují dva cíle – najděte nádrž na hydraziny a najděte šokovou podložku. Přejděte na své mise a rozhodněte se sledovat Najděte šokovou podložku.

Sledujte svou navigační linii a vydejte se do hlavní laboratoře. Jakmile se tam dostanete, bude to karantény a všechno se vypne, dokud nezabijete každého nepřítele (na obou podlažích).

Jakmile se karanténa vyčistí, zkontrolujte svou mapu na kancelář označenou ‘Dr. T Kyne Chief Science Referent‘(Je to na nižších dvou patrech).

Tato kancelář má v sobě skrytou místnost, která je zakryta velkou sadou polic.

Použijte schopnost kinezie k pohybu polic, což odhalí skrytou místnost, a fragment značky uvnitř ní.

Kapitola 3 Umístění fragmentu značky mrtvého prostoru

Umístění: Strojovna

Třetí fragment značky se nachází ve třetí kapitole.

Po aktivaci odstředivky dostanete svůj další cíl, pojmenovaný Ručně zapálit motory.

Po bitvě s obří chapadla a trek přes dekontaminační oblast zamíříte do nákladního výtahu a po jednoduché skládačce s některými fanoušky, následovanou silně infikovanou oblastí, skončíte v strojovnové místnosti.

Jakmile se konečně dostanete do strojovny a vyčistíte ji nepřátel „Power Sub-Station 003“.

Zatímco čelí tomu, Shimmy odešel a nahlédl do temné oblasti za ní a najdete třetí fragment značky ve stínu.

KAPITOLA 4 Místo fragmentu mrtvého vesmíru

Umístění: Break Room

Čtvrtý fragment značky se nachází ve čtvrté kapitole.

Poté, co reaktivujete výtahy, máte misi „Power a Restartujte Cannons ADS“.

Skládá se ze tří menších cílů – ta, kterou chcete sledovat pro fragment značky Přeruchová napájení z elektrických systémů.

Sledování vaší linky Tracker vás vezme dolů výtahem na podlahu 3 mostu. Jakmile jste tam, podívejte se na přestávku na mapě – je to nejjižnější místnost.

Zamířte do Break Room A fragment značky tam jen sedí na zemi.

Kapitola 5 Umístění fragmentu značky mrtvého vesmíru a

Umístění: DR C MERCER Office

Pátý fragment značky naleznete v kapitole pět.

Poté, co se setkáte s Mercerem a poté dokončíte cíl Escape the Creature, budete požádáni o provedení dalšího cíle s názvem Zvedněte uzamčení.

Po vaší lince Blue Tracker vám nakonec vezme malého důstojníka označeného „Dr. C Mercer – 2SO“.

Jakmile vstoupíte do kanceláře, můžete vidět fragment sedící na stole.

To je jeden z nejjednodušších fragmentů, protože mise vás přirozeně zavede.

KAPITOLA 5 Místo Fragmentu mrtvého prostoru Umístění b

Umístění: Kryogenika

Až do této chvíle byl v každé kapitole fragment značky, ale to se mění s kapitolou pět, která má dva z nich.

Šestý fragment značky se pak nachází také v kapitole 5, během jmenovaného cíle Získejte kapalný dusík.

Pohodlně tento cíl začíná hned poté, co sbíráte pátý fragment a dokončíte misi Lift Lockdown, což znamená, že můžete získat dva v rychlém sledu (i když nejprve existuje odklon, kde musíte vyčistit nějaký jedovatý plyn).

Tento cíl vás zavede do Kryogenika Oblast, kde vyzvednete tekutý dusík před bojem s lovcem, který končí s vámi pomocí stáze a poté ji zamrznete ve velké kryogenní komoře.

Než však zvednete tekutý dusík a začnete bitvu. Uvidíte šestý fragment, který sedí na vrcholu.

Nemůžete to dosáhnout, takže místo toho použijte kinezi. Pokud boj nejprve spustíte, nebojte se, bude to stále po zmrazení lovce.

KAPITOLA 6 Místo fragmentu mrtvého vesmíru

Umístění: Východní růst komory

Fragment sedmého markeru naleznete v kapitole šest.

Většina této kapitoly zahrnuje sledování osmi „pískovců“ a vstříknutí je enzymem.

Jakmile jste injikovali šestý a váš nový cíl čte Injekční Wheezer 07, Měli byste stát v rohu přímo na horní palubě Východní růst komory.

Použijte svou nulovou gravitaci k přeletu do opačného rohu místnosti a budete moci vidět fragment skrytý v malé blobby výklenku.

Kapitola 7 Umístění fragmentu značky mrtvého vesmíru

Umístění: Vzorky minerálů

Fragment značky číslo osm najdete v kapitole sedm, jakmile aktivujete spouštěcí trubice.

Poté, co to uděláte, dostanete dva cíle, najděte administrátorskou soupravu a najdete maják SOS. Nejprve najděte správcovskou soupravu a dokončete tento cíl, takže jste nyní na Najděte maják SOS.

Jakmile získáte správcovou soupravu, budete upgradováni na úroveň bezpečnostní prověrky 3. Než začnete sledovat linku Blue Tracker k majáku SOS, zkontrolujte mapu na místnost zvanou Minerální vzorky (je to vlevo).

Zamířte do Vzorky minerálů pokoj a použijte přístup úrovně 3, abyste se do něj dostali. Fragment bude sedět na polici v této místnosti.

Kapitola 8 Místo fragmentu mrtvého prostoru

Umístění: Komunikační centrum

Devátý fragment značky se nachází v kapitole osm.

Brzy v kapitole musíte vzít Opravte pole Comms cíl, ve kterém musíte vyřešit hádanku pomocí stáze pro připojení tvarů k uzlům.

Je snadné minout, že fragment značky je v této místnosti, protože je to tak daleko od akce.

Zatímco čelí Obrazovka řízení komunikace, Pohybujte se až doleva. Fragment uvidíte v malém koutku uvnitř zdi.

Pokud se snažíte najít, je na levé straně snímku obrazovky níže.

Mimochodem, pokud nemůžete vyřešit hádanku, tady je naše mrtvý prostor Opravte řešení Comms Array Solution.

Kapitola 10 Umístění fragmentu značky mrtvého vesmíru a

Umístění: Deluxe čtvrtiny

Protože kapitola devět je umístěna na jiné lodi, neexistují žádné fragmenty značek.

Nebojte se, ale v kapitole deset jsou dva, aby to nahradily.

První se objeví během jmenovaného cíle Zničit úponu v luxusních čtvrtích – Toto je druhá z úponek, které musíte zabít.

Budete vědět, že přicházíte na úponky, protože když dorazíte na Deluxe čtvrtiny Pokoj, který musíte nejprve vyčistit karanténní místnost. Jakmile to uděláte, nechte tuto místnost a zamířte přes chodbu na luxusní tiché palandy, abyste získali zdroj energie.

Vezměte to zpět na chodbu a vložte jej do zásuvky, abyste napájili jistič obvodu. Použijte to k zapnutí dveří a poté se vraťte zpět do luxusních čtvrtí, ze kterých jste přišli.

Jižně odtud je místnost s názvem Deluxe Shift Bunks – dveře do této místnosti jsou nyní otevřené. Fragment značky najdete na stole.

KAPITOLA 10 STRANĚNÝ Space Fragment Umístění b

Umístění: Dotazovací stoly

Jedenáctý fragment značky se objeví krátce po desátém a je opět v kapitole deset.

Tentokrát je to součást Zničte úponu v kanceláři hlavního Stewarda cíl, což je čtvrtá úponka, kterou musíte zabít.

Jakmile vstoupíte do kanceláře hlavního správce, budete sledovat cutscén zahrnující Dr. Kyne, pak dveře do Dotazové stoly otevře.

Nejenže je tam úponek, fragment je také, sedí na stole.

Kapitola 11 Umístění fragmentu značky mrtvého vesmíru

Umístění: Nákladový prostor

Fragment dvanáctého a konečného značky se nachází v kapitole jedenáct.

Až dorazíte do nákladového zálivu, dostanete cíl Zapojte jeřábu nákladu.

Místo toho, abyste to okamžitě udělali, zamířte do jihovýchodního rohu Nákladový prostor, kde uvidíte konečný fragment značky sedí na polici.

Nyní byste měli mít všech 12 fragmentů značek, ale nehrajte jen ve hře tak normální – nevidíte alternativní konec tímto způsobem. Čtěte dále pro poslední krok.

Kde dát fragmenty značky pro tajný konec

Jakmile máte všech dvanáct fragmentů značek, zbývá ještě jeden krok, takže nepokračujte v příběhu – a hlavně se rozhodně nepostupujte na kapitolu dvanáct, protože nebude možné dosáhnout alternativního konce.

Vydejte se přímo na nejbližší tramvajovou stanici (pokud jste stále v zátoce Cargo Bay, je poblíž, když odejdete přes výtah), najděte se na tramvaj a jděte do ubikace posádky.

Odtud chcete jít do výkonných čtvrtí. Je snadné se ztratit, takže sledujte tuto cestu: od tramvaje jděte rovně a přes dveře označené „na palubu posádky“ (a dveře poté označené „společnou oblastí“).

Pokračujte rovně a lehce vlevo doleva, abyste procházeli dveřmi označenými „centrálním spojováním“. Vezměte výtah na podlahu 1 – Až se tam dostanete, projděte dalšími dveřmi centrálního Nexus, projděte se přímo dopředu a jakmile procházíte zlomeným oknem, otočte doprava a jděte nahoru po výtahu nákladu.

Projděte se po této vyšší úrovni, dokud neuvidíte dveře označené „do výkonných čtvrtí“. Jakmile jste tam, projděte pár dalších dveří a sledujte trasu, dokud nedosáhnete velké místnosti.

Na levé straně jsou dveře označené kapitánem B Mathiusem – to je místo, kam chcete jít.

Uvidíte na stole dvanáct shluků – přejděte a vložte do nich fragmenty.

Získáte jedinou řadu dialogu a to je ono, což se může cítit trochu ohromující. Ale vše, co jste udělali, je aktivovat alternativní konec.

Nyní musíte vlastně pokračovat v hraní hry jako normální a dokončit kapitolu 11 a 12, abyste viděli tajné alternativní konec.

Všech 12 umístění fragmentu značek a tajný konec

★ Aktualizace 1.04 je na všech platformách od února. 3, 2023!
★ Zkontrolujte nejlepší tipy a triky!
★ Zobrazit všechny chyby a vykořisťování pro mrtvý prostor!
★ Proveďte rituál pro tajný textový protokol a další!
★ Jak odemknout přepsání Master: Všechna umístění soupravy
Umístění značek | Dveře přepínače Master

Remake mrtvého prostoru - všechna umístění fragmentu značek

V remake Dead Space (2023) jsou fragmenty značek v nové hře sběratelské. Přečtěte si seznam všech 12 umístění fragmentu značek a jak je používat!

Seznam obsahu

 • Všechna umístění fragmentu značek
 • Jak používat fragmenty značek
 • Související průvodce

Všechna umístění fragmentu značek

Interaktivní mapa

Přeskočte na umístění fragmentu značky kapitoly
Kapitola 1 Kapitola 2 Kapitola 3
Kapitola 4 Kapitola 5 Kapitola 6
Kapitola 7 Kapitola 8 Kapitola 10
Kapitola 11

Kapitola 1: Nové příjezdy

Fragment 1: Úřad údržby

Umístění značky 1 - Mapa

Umístění značky 1 - Office údržby

Kapitola 2: Intenzivní péče

Fragment 2: Dr. T. Kyneova kancelář

Umístění značky 2 - Mapa

Umístění značky 2 - Kancelář Dr. Kyne

Kapitola 3: Korekce kurzu

Fragment 3: Montážní místnost

Umístění značky 3 - Mapa

Umístění značky 3 - Místní místnost

Kapitola 4: Obrace bezprostřední

Fragment 4: Break Room

Umístění značky 4 - Mapa

Umístění značky 4 - Break Room

Kapitola 5: Letální oddanost

Fragment 5: DR. Mercerova kancelář

Umístění značky 5 - Mapa

Umístění značky 5 - Mercer

Fragment 6: Kryogenní

Umístění značky 6 - Mapa

Umístění značky 6 - Kryogenní komora

Kapitola 6: Environmentální nebezpečí

Fragment 7: East Grow Chamber

Umístění značky 7 - Mapa

Umístění značky 7 - East Grow Chamber

Kapitola 7: Do prázdnoty

Fragment 8: Vzorky minerálů

Umístění značky 8 - Mapa

Umístění značky 8 - Vzorky minerálů

Kapitola 8: Hledání a záchranu

Fragment 9: Comms Array

Umístění značky 9 - Mapa

Umístění značky 9 - Comms Array

Kapitola 10: Konec dnů

Fragment 10: Deluxe Shift Palandy

Umístění značky 10 - Mapa

Umístění značky 10 - Deluxe Shift Palandy

Fragment 11: Kancelář hlavního Stewarda

Umístění značky 11 - Mapa

Umístění značky 11 - Hlavní správce

Kapitola 11: Alternativní řešení

Fragment 12: Cargo Bay

Umístění značky 12 - Mapa

Umístění značky 12 - Cargo Bay

Jak používat fragmenty značek

Používá se uvnitř pokoje kapitána Mathiase

Remake mrtvého prostoru - Umístění mapy místnosti značky

Remake Dead Space Remake - Umístění ve hře Fragment Room

Po sběru všech 12 fragmentů značek se vydejte na Pokoj kapitána Mathiase (označeno jako „LT. Velitel v. Holt “na mapě) na Paluba posádky. Aktivujte oltář značky ve středu místnosti a uložte všechny vaše fragmenty značek na horní část svíček.

Je nutné odemknout tajný konec

Umístění 12 fragmentů značek do pokoje kapitána Mathia je Požadováno k odemčení tajného konce remake. Podívejte se na našeho průvodce níže a dozvíte se více o tom, jak dosáhnout tohoto tajného konce!

DEAD SPACE Remake související průvodci

Remake Dead Space - tipy a triky

Průvodce začátečníkem

Tipy a triky Remake Dead Space Remake
Jak se znovu načíst Jak směrovat sílu
Jak ušetřit Jak uložit munici
Všechna nastavení obtížnosti Nemožné odměny a změny
Nepřítelská slabá místa Jak uzdravit a obnovit HP
Jak používat kinesis Jak používat stazi
Veškerý miscable obsah Jak donutit nepřátele do gravitačních panelů
Nejlepší nastavení pro PC Nejlepší nastavení pro konzole
Nejlepší nastavení kvality života Seznam všech odemykatelných
Skenování soupravy pro odemknutí pracovní stanice Platinum průvodce: Jak dokončit 100%
Seznam všech sběratelských předmětů Můžeš respektovat?
Plná interaktivní mapa

Řešení puzzle příběhů

Remake Remake Puzzle Solutions Dead Space Remake
Jak aktivovat a dostat se přes centrifugace Jak opravit pole Comms

Hraní triky

Tipy pro remake hry Dead Space Remake
Kde najít poklad Peng Všechna schematická místa
Co koupit v obchodě Co prodat v obchodě
Jak zemědělské kredity a získat peníze rychle Jak získat více munice
Průvodce prioritou upgradu Nejlepší zbraně: Seznam všech úrovní zbraně
Všechny zámky a odměny za bezpečnostní prověrku Umístění jističe
Jak zvýšit bezpečnostní prověrku Všechna umístění dveří a odměny hlavního přepsaného
Všechna umístění fragmentu značek Všechna tajemství a velikonoční vejce

Průvodce trofejí

Průvodce remake mrtvého prostoru
Všechny trofeje a úspěchy Jak vytrhnout končetiny s kinesis
Jak dupat nepřátele Jak hrát basketbal Zero-G
Jak přežít střeleckou galerii Jak připnout nepřátele