Multiplayer směřuje k „Bradavickému dědictví“, ale je tu úlovek, všechno, co víme o Bradavicích Legacy Multiplayer Coop Mode – GameTree

Všechno, co víme o Bradavickém režimu pro více hráčů

UI v Bradavice Legacy je perfektní na televizi hrající z konzoly videoher. Na PC je to docela mnohem větší a rušivější, když jste noha nebo dva od obrazovky. Tento mod dělá přesně to, co říká (a jako některé z nich, dělá to, co by už mělo být ve hře) a zmenšuje vaše uživatelské rozhraní.

Multiplayer míří k „Bradavickému dědictví“, ale je tu úlovek

Bradavice Legacy je úžasná nová hra pro roleplaying ve vesmíru Harry Potter, která vám umožní prozkoumat kouzelnou školu, Bradavice a okolní vesnice a pozemky. Zakázaný les, v čelních a mnohem více jsou k dispozici pro dobrodružství v.

Ale většinou uděláte všechno dobrodružství sám. Jak nedávno zdůraznil můj kolega Paul Tassi, bylo by hezké mít alespoň nějaký druh mechanika strany podobného Hromadný efekt nebo Dračí věk To vám umožnilo přivést společníky s sebou na úkoly.

Bylo by také zábavné hrát hru se skutečnými přáteli, putovat po chodbách Bradavic, míchat lektvary a snižovat temné kouzelníky s online společníky. Stejně jako magie to může být realita dost brzy – i když ne oficiálně.

Včera, Modder Yamashi (který pomohl vytvořit úžasný Skyrim společně Mod, který vám umožní hledat Skyrim s online přáteli) oznámil nový Bradavice Legacy Mod volal Hogwarp na jejich patreonu. Mod je ve velmi raných fázích a je k dispozici pouze pro hráče na PC. Už to vypadá docela působivě.

Zde je několik raných záběrů mod v akci:

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

Aktuální Hogwarp Build je k dispozici pouze předplatitelům Patreon Yamashi na vysoké vydře (21 $/měsíc) a King Otter (51 $.50/měsíc) úrovně. Až bude dokončen, bude k dispozici všem zdarma. Když se to skutečně stane, je to hádat. Stejně jako u jakéhokoli ambiciózního projektu Modding (jako mnoho plnohodnotných projektů herního designu) není žádná záruka, že bude někdy dokončen. Pak znovu, to již probíhá během několika dnů od spuštění hry. Ne příliš ošuntělý!

Aktualizace:

Mod pro více hráčů není jediný způsob, jak hráči PC Bradavice Legacy může hru okořenit – nebo je to směšně šílené. Zde je několik dalších zábavných modů, které můžete (a měli byste) vzít za roztočení.

Aritmancy

Jedná se o docela jednoduchý mod, který usnadňuje řešení těchto matematických dveřních hádanek přidáním čísla ke každému ze symbolů kolem dveří hádanky. Upřímně řečeno, tento dává největší smysl, jakmile už hru porazíte a hrajete ji znovu a nechcete se vypořádat s řešením hádanek podruhé.

Ascendio

Tento mod je hodně užitečnější než ta předchozí. Ve skutečnosti to pomáhá vaší hře fungovat lépe na PC – kde Bradavice Legacy je notoricky známý pro framerační kapky, závěsy a koktání a různé další rozzuřené problémy. Pokud máte problémy s vaší hrou – a další opravy nepomáhají – vydejte tento mod a stahování.

Vousy

Když jsem byl na střední škole, mohl jsem pěstovat poměrně chatrné vousy. Můj dobrý přítel však už byl jeho juniorským rokem chlupatým zvířetem. Nyní můžete být Shaggy Beast of Bradavice s tímto docela jednoduchým obličejovým vlasovým modem, který v podstatě přidává vousy do vašeho obličeje.

Ovládací prvky myši pro koště

Ovládací prvky koště jsou hrozné Bradavice Legacy, zejména s myší a klávesnicí. Ale pokud byste chtěli být schopni jen nasměrovat svůj koště ve směru, kterým byste chtěli jít s myší, je to pro vás mod. Jaký nový koncept!

Shrek Broom

Můžete, dobře, proměnit svůj koště na Shrek a letět po zádech zeleného Ogre. (Nebo to můžete změnit na Thomas The Tank Engine).

Menší UI

UI v Bradavice Legacy je perfektní na televizi hrající z konzoly videoher. Na PC je to docela mnohem větší a rušivější, když jste noha nebo dva od obrazovky. Tento mod dělá přesně to, co říká (a jako některé z nich, dělá to, co by už mělo být ve hře) a zmenšuje vaše uživatelské rozhraní.

Recept na resetování lektvaru na talent

v Bradavice Legacy Jedním z aspektů vyrovnání je utrácení bodů talentů za různé magické schopnosti. Získáte jen tolik a neexistuje způsob, jak respektovat svou postavu – pokud nepoužíváte tento praktický mod.

Jako vždy bych se mi líbil, kdybyste mě sledovali zde na tomto blogu a přihlásili se k odběru mého kanálu YouTube a mého návalu, abyste mohli zůstat v souladu s recenzími a pokrytí mých televizních, filmů a videoher a pokrytí. dík!

Všechno, co víme o Bradavickém režimu pro více hráčů

John Uke • 3. srpna 2023

Od oznámení Bradavic dědictví hráči po celém světě bzučili otázkami, zejména obklopující jeho schopnosti multiplayerů. Hra je už nějakou dobu venku, ale s jeho popularitou, bzučení o potenciálním hraní této hry s přáteli a prozkoumání Bradavic v multiplayeru nemří. Shrneme tedy vše, co víme na toto téma.

Takže je Bradavice Legacy Multiplayer?

Pro fanoušky zvědavé na „můžete hrát dědictví Bradavic s přáteli?“, Krátká odpověď zní -„ Ne… ale!“. Podle vývojářů společnosti Avalanche Software se zaměření Bradavic Legacy zaměřuje na poskytování nového bohatého dobrodružství s otevřeným světem s otevřeným světem. FAQ na oficiálních stránkách hry je v tom docela jasné:

„Otázka: Má dědictví Bradavic online nebo kooperativní hraní?
Odpověď: Bradavice Legacy je zážitek pro jednoho hráče a nemá online ani kooperativní hraní.“

Je zřejmé, že s hrou této velikosti a rozsahu, včetně všeho, není snadný úkol, takže Bradavice Legacy Online funkce byla přísně omezená a žádné bitvy PVP v Bradavicích byly v mysli vývojáře, bez ohledu na to, jak moc jsme si přáli.

Will Bradavské dědictví má v nejbližší budoucnosti multiplayer?

Ti z nás, kteří již vytvořili našeho mladého pěntáčního průvodce nebo čarodějnice a pronásledovali chodby legendární kouzelnické školy, vědí, že tato zkušenost byla magická, ale trochu osamělá. Interakce NPC a některá základní týmová práce se společníky ve hře nevyrovnají nedostatek dědictví Bradavic pro více hráčů nebo drobných kooperačních režimů. Takže prozatím odpověď na Will Bradavské dědictví být multiplayer zůstává ne. Tady přichází tato část „ale“ – některá naděje zbývá. Zdrojem této naděje je, stejně tak často před hraním her, v neuvěřitelné komunitě moddingu. A i když se jednalo o „možná“ před 5 měsíci, nyní se zdá, že naše modlitby mohou být zodpovězeny dříve než později! Nicméně, nerad vás zklamáme, a proto připravila seznam nejlepších her pro více hráčů PS5, které byste mohli hrát se svými přáteli.

O Hogwarp Mod a jeho tvůrci

Hráči PC jsou již dlouho zvyklí na skutečnost, že i produkty Triple-A mohou dodávat dnes s chybami a závady. To, co nás skutečně odlišuje od davu konzoly, je snadný přístup k modům vytvořeným úžasnými a talentovanými modmakery, které řeší a řeší takové problémy, jako jsou problémy s v Cyberpunk 2077.

Nová výzva – od Skyrimu po Bradavici Legacy Multiplayer

Zatímco Howarts Legacy byl odeslán bez jakýchkoli velkých problémů, nedostatek online hry Harryho Pottera Legacy byl okamžitě viděn modurátory jako něco, co je třeba napravit. Tým za Skyrimem společně Reborn Multiplayer Mod obrátil svou pozornost na něco nového: Hogwarp, Multiplayer Mod pro Bradavice Legacy. Tým je v čele Yamashi, který dříve pracoval na CyberEngINETweaks, Modding Platform pro Cyberpunk 2077, a Skyrim dohromady Mod, který promění Skyrim na multiplayerovou hru. V rozhovoru s hráčem PC Yamashi řekl:

“Nebudeme vytvořit žádný specifický obsah pro více hráčů, chceme poskytnout stabilní rámec, aby si lidé mohli užívat vanilkovou hru a možná ji později sami rozšířit.“

Jak probíhá pokrok s Bradavice Legacy Online Multiplayer Mod?

Původní videozáznamy herní záběry představující více hráčů ve stejném Bradavickém dobrodružství bylo vydáno před 5 měsíci: Soubolení v Bradavicích je již vzrušujícím prvkem zážitku pro jednoho hráče. Představte si však vzrušení z testování vaší magické zdatnosti proti skutečným hráčům v souboji PvP. Bradavice Legacy Multiplayer by to mohl vzít ještě dále a umožnit vám spojit se s přáteli a soutěžit ve skupinových duelů, přidat vrstvu strategie a konkurenční vzrušení. Mohlo by to také vést k vytvoření duelingových lig nebo turnajů, povzbuzení přátelské konkurence a kamarádství.

2. Famfrpál

Furidditch, velmi milovaný sport čarodějnického světa, má obrovský potenciál pro režim kooperativního kooperačního modulu. V současné době není v Bradavicích dědictví žádný famfrpál, protože Warner Brothers pracují na zcela samostatné hře pro sport s názvem Harry Potter: Quidditch Champions. Moddry nás však v minulosti překvapili přidáním zcela nových herních stylů a systémů k již složitým hrám, takže kdo ví?

3. Průzkum multiplayeru

Bradavice Legacy již nabízí bohatý, pohlcující otevřený svět, který mohou hráči prozkoumat ve volném čase. Ale představte si, jestli byste mohli jít na tato dobrodružství se svými přáteli. Průzkum multiplayerů by mohl proměnit každý podnik na vzrušující skupinové dobrodružství. To by nejen umožnilo hráčům sdílet nezapomenutelné okamžiky, ale také kolektivně se vypořádat s výzvami a přidat vrstvu kooperativní hry.

4. Společné hádanky a obsazení kouzel

A konečně, zavedení společných hádanek a odlitků kouzel do Bradavice Legacy Online by skutečně převzalo úroveň zapojení do nových výšin. V současné době mohou hráči řešit hádanky a obsadit kouzla samostatně. Ale představte si, že potřebujete přítele, aby vrhl doplňkové kouzlo, aby provedl výkonnou kombo nebo vyřešil komplexní hádanku. Tato kooperativní hraní by nejen představovala nové výzvy, ale také podpořila komunikaci a týmovou práci mezi hráči.

Užijte si hraní dědictví Bradavic? Najděte lidi, kteří sdílejí vaše zájmy

Pokud si užíváte cestu přes dědictví Bradavic a nemůžete se dočkat, až se podělíte o zážitek, proč se spojit s kolegy, kteří sdílejí vaši vášeň? Ať už máte zájem diskutovat o strategii, sdílení svých oblíbených okamžiků nebo dokonce se připravit na potenciál Bradavic Legacy Multiplayer, GameTree je vaše platforma. S GameTree najdete přátele, kteří milují stejné hry jako vy, díky čemuž je váš herní zážitek ještě příjemnější. Ať už jde o Bradavice Legacy, další hra nebo jen o obecné herní diskusi, nečekejte. Připojte se k naší pulzující komunitě na Gametree a vylepšete svou herní cestu ještě dnes!