Multiversus Toast – Co to dělá a jak opékat ostatní hráče, multivessus toast a opékaní hráči vysvětlili | Gamesradar

Multivessus toast a opékaní hráči vysvětlili

Za předpokladu, že máte toast, abyste mohli dát multivessus, můžete vybrat hráče pomocí modré krabice nad znaky multivessus Po skončení hry, což zahrnuje po sekci, kde si vyberete, zda máte nebo ne. Pokud se všichni rozhodnou o zápase, budete muset počkat na další hru. Ale jakmile hra skončí navždy, bude krátká období, kdy si můžete vybrat ikonu a kliknout na ni, abyste je opékali.

Multivessus Toast – Co to dělá a jak toasty ostatním hráči

Multiversus

Multiversus je nyní pro všechny hráče, v současné době běží v otevřené verzi beta. Tato verze obsahuje obrovský výběr postav, všechny vytažené z WB franšíz jako Batman, Steven Universe a další. Je to legrační stará věc, která umožňuje hráčům čelit proti Supermanovi s LeBronem Jamesem, nebo porazil Jake the psa jako Harley Quinn. Každá postava má jedinečný pohyb a lze jej použít k boji v různých různých herních režimech.

  • Přečtěte si více: Proč je starý Dublin Nightclub budoucnost eSports pro Riot Games

Je to velmi podobný výtržník k rozbití Bros. Ale s několika klíčovými rozdíly. Nejprve se můžete spojit s dalšími hráči, pomocí háčků Grapple, abyste je zachránili před pádmi, a spouštěcí schopnosti navzájem se navzájem budovat. Je to také pravděpodobně mnohem přístupnější zvíře, schopné rychle a jednoduše vysvětlit svou základní mechaniku.

Pravděpodobně budete chtít jen skočit přímo do zápasu Multiversus, Ale existuje několik systémů, na kterých si možná budete chtít přečíst. Toast je jednou z dostupných měn a zpočátku vás možná přemýšlíte, co vlastně dělá. Tady je to, co toast dělá a jak to dát ostatním hráčům.

Co dělá toast při multivessus?

Toast je druh měny v Multiversus. Na rozdíl od ostatních se nepoužívá k nákupu nic, místo toho se používá jako druh tlačítka „Zobrazit respekt“ na konci hry. Uvidíte, že na konci zápasu nebo řady „nejlepších“ zápasů mají hráči možnost opékat se. To je v podstatě způsob, jak říct dobrou hru a ukázat trochu lásky svým soupeřům. Rovněž přijímajícího hráče uděluje toast 25 mincí.

Multiversus. Kredit: První hry hráče

Jak toastujete někoho v multivessus?

Opékat někoho Multiversus, Musíte počkat, až dokončíte boj. Objednává obrazovka výsledků a budete mít možnost toast hráče. Možnost je nad každým hráčem, řekne ‘Dejte toast.”Udělejte to a budete moci ukázat trochu další respekt svým soupeřům.

Jak si vydělat přípitek

Chcete -li získat toast, budete muset v bitevním průchodu dokončit určité výzvy. Existují také výzvy specifické pro charakter, které po dokončení udělí toast. Hlavním způsobem, jak se však dostat přípitek, je koupit je s mincemi. 350 mincí vám poskytne balíček 10 toastů, které můžete rozdat každému, kdo si přejete.

To je vše, co potřebujete vědět o toastu Multiversus. Pro více informací o hře nezapomeňte se podívat na náš náhled. Líbilo se nám to, chválili bojovníky ‘responzivní ovládací prvky, dynamické postavy a dobře navržené prostředí.“

V jiných herních zprávách byl ubohý tazmánský ďábel zasažen nerfem Multiversus, Jen týden po spuštění předčasného přístupu hry.

  • Související témata
  • Multiversus
  • PC
  • První hry hráče
  • PS5
  • Warner Bros. Hry
  • Xbox Series X | S

Multivessus toast a opékaní hráči vysvětlili

Multiversus

Multiversus Toast je mechanik, ve kterém hráči mohou poděkovat nebo poblahopřát ostatním hráčům, s nimiž právě bojovali, pomocí malých toastů, které tak učinily. Toasting Grants Malé odměny a ukazuje vaše uznání jak pro spojence, tak pro konkurenty, a je tu výzva v multivessus, která vás žádá, abyste opékali jiného hráče, takže stojí za to vědět, jak to udělat. Z tohoto důvodu vysvětlíme v této příručce, jak toasty hráčů pro tuto výzvu a jen pro zábavu a co multivessus toast vlastně dělá, pro vás a vaše spojence.

Toast dalšího hráče v Multiversus Challenge vysvětlil

Stav serveru multivessus

Jsou multivessuální servery dolů nebo pracují právě teď? Podívejte se na nejnovější informace a opravy!

Toast další hráč v Multiversus Challenge je navržen tak, aby představil samotný mechanik toast, kterým mohou hráči efektivně poblahopřát jiný Hráči (ne sami) po zápase a poskytují jim malou odměnu z zlatých mincí.

Za předpokladu, že máte toast, abyste mohli dát multivessus, můžete vybrat hráče pomocí modré krabice nad znaky multivessus Po skončení hry, což zahrnuje po sekci, kde si vyberete, zda máte nebo ne. Pokud se všichni rozhodnou o zápase, budete muset počkat na další hru. Ale jakmile hra skončí navždy, bude krátká období, kdy si můžete vybrat ikonu a kliknout na ni, abyste je opékali.

Opékání hráče jim uděluje malou špičku 25 mincí a lze jej provést jak spoluhráčům, nebo odpůrcům. Není to masivní bonus, ale je to příjemná věc a dělat to jednou dokončí včasnou výzvu, která vám pomůže odemknout bitevní průkaz. Je to jen pěkný způsob, jak dát trochu „dobře hraní“ handshake, zejména po zběsilé hře Multiversus 1V1.

Jak získat přípitek v multivessus

Aby se hráči opékali, musí mít hráči … no, toast. Toast je vlastně věc, kterou si hráči musí koupit ve hře, jakousi omezenou měnu, která se utratí za toasty ostatních hráčů. Může být získán utrácením 350 mincí za sadu 10 toastů. V nabídce přejděte na kartu sběr a jednoduše stiskněte malou ikonu, která říká „Dejte toast“. Alternativně může být toast získán v bitevním průsmyku a na individuální mistrovské úrovni postav (jejich vlastní postupu), i když je to kontextová věc a poměrně vzácná odměna.

Hledáte více informací o hře? Zjistěte se o závadě stavu účtu Multiversus Synning Account a opravíte jeden z otravnějších problémů ve hře.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.