MW2 Gunsmith, Modern Warfare 2 / Warzone 2: Gunsmith & Weapon Tuning |… | Brzká hra

Modern Warfare 2 / Warzone 2: Gunsmith & Weapon Ladění | Takto to funguje

Jak můžete vidět na obrázku výše, vyrovnávání Verze Assault Rifle M4 Odemkne přijímače pro FTAC Recon (verze bitevní pušky) a 556 Icarus (verze LMG). Ty zase odemkněte M16 (útočná puška s prasklým ohněm) a FSS hurikán (Verze SMG). Zní to komplikovaně, ale ve skutečnosti to není.

MW2 Gunsmith

Nejpřesnější údaje pro Battlefield a Call of Duty

Obecná informace

Grafy zbraní

Porovnání zbraní

Obecná informace

Grafy zbraní

Porovnání zbraní

Hraní mechanika

Poznámky k opravě – Sym styl

Obecná informace

Grafy zbraní

Porovnání zbraní

Grafy zbraní

Porovnání zbraní

Obecná informace

Grafy zbraní

Porovnání zbraní

Obecná informace

Grafy zbraní

Porovnání zbraní

Sym.GG (dříve symthic) je Premier Web pro vás, abyste našli nejpřesnější údaje pro vaše oblíbené hry.

Typická diskuse se skládá z komunity, která miluje herní vědce.5 metrů, ta zbraň zabije ve 4 výstřelech “, na rozdíl od„ jo, ta zbraň se cítí dobře – nahh, že to ne.”

Modern Warfare 2 / Warzone 2: Gunsmith & Weapon Ladění | Takto to funguje

Warzone 2.0 a Modern Warfare 2 přichází s úplně přepracovaným střelcem a laděním zbraní. V tomto článku vysvětlujeme, jak funguje ladění zbraní a zbraní.

FJX Soap Hotel

Systém Gunsmith byl představen v MW 2019 a byl považován za obrovský úspěch. Bývala doba, kdy vaše jediné možnosti byly rychlé časopisy nebo rozšířené časopisy, ale nyní můžeme v podstatě vyrobit nové zbraně změnou přijímače a ráže zbraní. S Modern Warfare 2 a Warzone 2 se střelec požívá přizpůsobení zbraně na zcela novou úroveň. Své jednodušší podle designu, ale složitější Pokud jde o přílohy. Pojďme se tedy ponořit do všech detailů.

Takto funguje Gunsmith v MW2 & Warzone 2

Když odemknete zbraň v Modern Warfare 2, vlastně odemknete „platformu“, protože pro každou platformu (jako je M4 nebo Lachmann) můžete změnit přijímač na 3 nebo 4 různé způsoby, jak odemknout zbraň pro novou kategorie. Takže potřebujete pouze úroveň svého hráče, abyste odemkli první zbraň konkrétní platformy. Všechny následující zbraně musí být odemčeny vyrovnáváním jiné zbraně, a tím odemknout nový přijímač.

V našem příkladu se podrobně podíváme na M4.

MW2 Gunsmith M4 odemknutí stromu

Jak můžete vidět na obrázku výše, vyrovnávání Verze Assault Rifle M4 Odemkne přijímače pro FTAC Recon (verze bitevní pušky) a 556 Icarus (verze LMG). Ty zase odemkněte M16 (útočná puška s prasklým ohněm) a FSS hurikán (Verze SMG). Zní to komplikovaně, ale ve skutečnosti to není.

Každá z těchto zbraní také odemkne různé přílohy, když se vyrovnáte, z nichž jeden je nový přijímač, který pak odemkne novou zbraň.

Zde můžete vidět přílohy M4, které na úrovni 13 odemkne přijímač pro rekonstrukci FTAC:

MW2 Gunsmith přijímač odemkne

Ještě vzrušující je, že nemusíte odemknout jednotlivé přílohy pro každou zbraň znovu a znovu. Všechny přílohy, které jste obdrželi při vyrovnávání M4, lze použít přímo na FTAC Recon nebo 556 Icarus, pokud jsou podporovány příslušnou zbraní. To má velkou výhodu, ale také malou nevýhodu.

  • Pro nejrychlejší způsob, jak vyrovnat některou z těchto zbraní, můžete koupit moderní válku 2 zde.

Výhodou je, že máte k dispozici několik příloh, jakmile odemknete novou zbraň. Takže nemusíte odemknout jednu optiku a jednu přilnavost, kterou chcete po sté. To však také znamená, že nemůžete získat všechny přílohy pro zbraň pouhým hraním této konkrétní zbraně. Například, pokud chcete určitou přilnavost pro M4, může být odemčeno vyrovnáváním 556 Icarus nebo M16 nebo možná i zbraň z úplně jiné platformy.

Mám to? V našich průvodcích načtení samozřejmě vysvětlíme, jak odemknout každý z příloh, které používáme, abychom usnadnili pochopení. Pokud stále chcete vědět, jak funguje nový systém Perk v MW2, podívejte se zde:

Ladění připevnění

Jakmile budete mít zbraň na maximální úroveň, můžete začít ladit připojení. To je mnohem jednodušší, než by to mohlo znít. Můžete si vzít určité přílohy (sudy, přílohy, úchytky, rukojeti a zásoby) a můžete je upravit jednotlivě. Každá přístavba má dvě osy, podél, které lze upravit, ale obvykle úpravy sestoupí na tento kompromis: Můžete učinit přílohy těžší/větší pro lepší přesnost a stabilitu, nebo je můžete udělat lehčí pro lepší reklamy nebo mobilitu obecně.

Zde je typický příklad ladění zbraní:

Ladění zbraní

Jak vidíte, máme dvě osy úpravy. První je, jak moc by měla vážit připoutání a druhým je, jak dlouho by to mělo být. Když učiníme připoutání těžší, dostaneme lepší kontrolu zpětného rázu, ale horší reklamy. A pak čím déle se připoutají, tím lepší stabilita cíle máme, ale horší rychlost pohybu.

To jsou opravdu jen mikro-úpravy a zásadně nezmění přílohy. Jako pravidlo palce, Hráči s vyšší kvalifikací budou chtít obětovat kontrolu a přesnost zpětného rázu pro větší mobilitu a hráči s menší kvalifikací by měli upřednostnit lepší kontrolu na zpětné kontrole.

Dobře, doufejme, že to nebylo příliš matoucí. Ale pokud to nebylo, a jste stále tady a jste připraveni na další zbraň, pak se podívejte Nejlepší meta zbraně ve Warzone 2.0.

Už jste slyšeli o COD 2023?

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.

Modern Warfare 2 Gunsmith 2.0 Vysvětleno Infinity Ward

Před Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Infinity Ward vydal podrobnější vysvětlení toho, jak nový Gunsmith 2 hry 2.0 Systém přizpůsobení funguje.

Nový systém v podstatě doufá, že bude Gunsmith snazší porozumět a vystřihne některé grind, které byly dříve potřebné k odemknutí příloh po celé hře.

Na rozdíl od předchozích let, kdy je každá zbraň samostatnou rodinou, máte v MW2 novou funkci s názvem „přijímače“, která umožňuje hráčům vyměnit přílohy napříč různými rodinami.

“Každé z těch sdílených příloh, které odemknete, je nyní křížově nevyrovnatelné a připojené na jinou zbraň ve stejné třídě,” vysvětluje video (výše) z Infinity Ward.

“To se odtáhne od mletí nutnosti odemknout každé jednotlivé připojení na každé zbrani pokaždé, když chcete vyrovnat zbraň,” pokračuje video.

Blogový příspěvek od Infinity Ward se také rozšiřuje o nový systém a píše:

Změna přijímače zbraně zcela změní, co je zbraň; Při vytváření načítání se považuje za „novou“ zbraň, ale stále žije na stejné platformě zbraní.

V případě platformy pro zbraně M4 Tempus Armamens existují kromě základny M4: M16, 556 Icarus LMG, FTAC RACON Battle Rifle a FSS Hurricane SMG a FTSS Hurrikán SMG a FSS hurikán SMG.

Každý nový přijímač je vidět v jeho určených kategoriích zbraní na obrazovce načítání. Při úpravách jakékoli zbraně, která je součástí větší platformy zbraní, však můžete jednoduše vyměnit přijímače do střelce.

Celkově vzato, zdá se, že došlo k zjednodušení střelce v rámci širšího přepracování postupu střelců.

“V závislosti na příloze je buď odemčen pro všechny zbraně v rámci platformy, nebo odemknuty pro všechny zbraně v celé hře,” pokračuje blog.

“Očekávejte sníženou opakování a přiměřené výzvy k odemknutí příloh a maskování … a pokud toužíte po cestě k mistrovství, nebojte se: máme to také naplánované.“

Tým také škádlil, že další informace bude odhaleno během Call of Duty Next, s blogem potvrzujícím, že ukáže více nového rozsahu palby, což hráčům umožní otestovat každé načítání „bez obětování K/D“.