Náhled Marauders: Útěk z Tarkovu ve vesmíru, ale přístupnější, marauders в Steam

Игра в раннем

S ujištěním, že bych neztratil, kdybych zemřel ve vesmíru, rozhodl jsem se pro svůj poslední nájezd velké. Zvedl jsem plamenomet – neptejte se mě, jak to funguje ve vesmíru – a nějaké hovězí brnění a nastoupila na naši nově získanou loď. Tohle byl ten, pomyslel jsem si. To je místo, kde jdeme z nuly na hrdinu.

Marauders je útěk z Tarkova ve vesmíru, ale přístupnější – náhled

Sebastian Previews Marauders, v podstatě Útěk z Tarkova ve vesmíru, ale trochu přístupnější, z malých her dopadů a týmu17.

O autorovi

Sebastian Ruiz

Sebastian Ruiz se připojil k Escapistovi v červnu 2021, ale jeho cestu do průmyslu videoher už roky selhává. Šel z toho, že byl hlasovým hercem, jehož nejvýznamnější kredit je Felicia Day, který ho omyl za Matta Mercera ve hře Vaporum, po editora videa s desetiletým závislým na SMITE, k tvůrci obsahu pro výše uvedený Hi-Rez Moba, předtím, předtím Zaměření jeho pozornosti na vývoj her a dostat se do volného na volné noze. . Zatímco se rád dabblinguje ve všech druzích her, aby rozšířil své obzory, i ty nejhorší roguelikes může získat jeho pozornost.

Игра в раннем

. . Узнать болше

Сообщение от разработчиков

Почему ранний доступ?

„Мы считаем, чч общение с и и важнейшая часть. После того, как поддержавшие нас пользователи получили альфа-версию игры, их отзывы стали играть весомую роль в развитии Marauders. . Если игроки бду непосреdne ков к н н к к к к к наtnaвег ыш н на !! ohodně.

Сколько примерно эта игра будет?

.

Предугадать сроки ыхыхода фоной финальной. Мы старае4 ď. Конечном итоге мы стремимся приб с к к ы с с в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в адобилось.
А пока добро пожаловать

Чем планируемая полная?

„. Вас ждут обновления трех типов: контент, правки баланса и и и критических.

. Они добавляют ко раз году. Правки баланса, исправления ошибок и другие иззенения, которые н в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в л л н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н саще. Исправления критических ошибок направлены на точечные правки балане раб раб раб рат рат раб раб раб раб раб раб раб р г г г г р г и и и р р р р р и и р о.

Даже после ыхода игры из раннего доступа мы продолжим работать. Самую свежую и формацию о проекте можно получить на нашем сервере в Discord в Discord.“

Каково текущее состояние версии в?

„Marauders ыйыйет в ранний доступ с готовыы режимом набегов, котором игроки когрллл к к к к к к кл к кл к кл к кл кл кл кл к кл кл кл кл к к кл к к кл к к к к к кл к кл к кл кл кл к ština н напряженных перестрелках на земле с видом от первого лица и добыососа разночнососоtnaх реоtnaносоtnaноtnaн разноососа разноосесаа разноосеtnaх реmění реоtnaннос ot р svírání. д už ыживания. Игроки могут действовать. При игре команде все ччастники появ4 ются капиннского ко ь ь с с с г г г г ь с с с с с г г с с с с с с с с с с с с с с с с. с остальными игроками-космическими пиратами и управляемыы и проте к т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т. енной вентре карты. Также в раннем доступе ыы сможете создавать. Помните только, что во время доступа мы ыынужденз н п— п з з з з з з з з з п п п п—, п п—, п п—, п—, п—, п— по dob. аране vaše týden. .0 нам не пришлось обнулять прогресс или лиша obale.“

Изменится ли цена игры после ыхода з раннего доступа?

„Исходя из наших планов и и сввз с с р р р р р п пооыыыыыыыуыыыыыыыыыуыуыуыуыуууу’ы цыццу’ыы ц ц ц ы ц ы ц ц ц д д д д д д д д д д д д д д д с д д д с с с с д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д. Однако это лишш означает, что, купи s marauders р р р доступе, ы ы т т р р р р р р р р р р р р р р р р р р з р н н н н н н н н н н н н н н н ч ч н н н н н н ч н н н н н н н н н н н н н лучите игру по наиболее привлекательной цене.“

Как ы планируете вовлекать сообщество разработку игры?

„Мы с болшшим энтузиазмом примем ю помощщ с разработой marauders. Подписывайтесь.hra. Sbírat же способом напрям обращаться команbro разработчиков и п discевоово с оеровоовов с серовоовов с севоовоовов с с с н н н н н н н н н н н и и и и и ne.“

Marauders je mnohem víc než útěk z Tarkova ve vesmíru

Náhled Marauders Gameplay

Když mi malý dopad poprvé řekl, že vytváří vesmírnou hru inspirovanou hardcore looter střelci, jako je Escape z Tarkovu, měl jsem pochybnosti. Vývojáři se dlouho pokoušeli replikovat úspěch střelce extrakce BattleState Games. Dice se o to pokusil s režimem nebezpečné zóny Battlefield 2042, stejně jako nepravděpodobné u vychytávek. Po hraní Marauders však jsem přesvědčen nový vývojář týmu 17 na vítězi.

Marauders je mnohem víc než jen uniknout z Tarkova ve vesmíru. Nejeno jen upustili jste do oblohy bez člověka Dieselpunk Adventure s pistolí a řekli jste, abyste praskli dál. Místo toho jste za kontroly kosmické lodi – v mém případě velkého starého kbelíku Rust – v alternativním nastavení historie a dáváte klíče k galaxii galaxii.

To je ještě více vzrušující skutečností, že ve hře jsou v podstatě tři vrstvy: průzkum prostoru, boje s lodími a nájezdy. Každý začíná ve vesmíru, kde vy a váš tým pilotujte cestu procedurálně generovaným světem a hledají další lodě nebo zajímavé body v procesu. Odtud najdete cíl a diktujete, jak chcete, aby váš nájezd šel; Můžete jít plného prostoru pirát a zaútočit na jiné lodě nebo můžete ukotvit na nejbližší stanici a zamířit nohou.

Během mé první cesty do vesmíru se moje skupina tří osob rozhodla vyzkoušet naše štěstí v dolech-velký bod zájmu, který se vznášel do našeho pohledu krátce po vstupu do prostoru. Vyzbrojený Thompsonem (hra je nastavena na časové ose, ve které Velká válka nikdy neskončila) a nějakou polosrpnou brnění, cítil jsem se sebevědomě, když se objevila vzduchová část této působivé vzhledné oblasti. Než jsme však otevřeli dveře, poznamenal jsem si na výstavě třímístné číslo. Bez něj bychom ztratili přístup do holdingové zátoky, ve které byla naše loď zaparkována – učiní náš únik trochu složitějším.

Ale jak se dveře otevřely a my jsme se tlačili dále a dále do neznámého, připomněl jsem, jak potrestání tito extrakční střelce mohou být. Na pár sekund jsem vzal oko ze svých spoluhráčů a během té doby začali zapojit hráče AI. Nevěděl jsem, kdo je kdo a ani to neudělal. Když jsem zaokrouhlil roh, abych pomohl, dostal jsem kulku okamžitě na obličej od svého vlastního spoluhráče.

V rozpacích a dobře, trochu naštvaný, sledoval jsem přes rameno Joe, mého PCGamesn Compadre (jeho náhled si můžete přečíst právě zde), když zametl lokalitou a udělal nabídku, jak uniknout zpět přes otevřený prostor. Zatímco opustili doly a pokusili se najít extrakt, začal jsem sestavit pro další nájezd.

. Většinu svého dobrého vybavení jsem si vzal do posledního náletu, jen abych byl zabit tým, a tak jsem se rozhodl tentokrát pustit do neznámého s pistolí a snem. Znovu jsme šli do vesmíru v kbelíku Rust – Joe převzal roli jako pilot a já jsem obdržel věžičku. Netrvalo dlouho předtím, než jsme se setkali s další lodí a rozhodli jsme se zapojit.

Kbelík Rust – základní loď, ke které budete mít vždy přístup, bez ohledu na to, zda jste ztratili zbytek vaší flotily při nájezdu – není však přesně postaven pro boj, ale. Zatímco se nám podařilo přistát několik výstřelů na druhé lodi, nebylo to dlouho předtím, než jsme byli nuceni škrábat pro únikové lusky – malé lodě vyrobené pro jednu osobu, která není opravdu postavena pro bitvu. Ale místo toho, abychom utekli, jsme se rozhodli jít plně poslat a pokusit se nastoupit na loď pomocí těchto malých malých lusků.

Jak jsme nebyli zastřeleni do zapomnění, je mimo mě, ale udělali jsme to. Když se my tři – všichni v samostatných luscích – přiblížili k nepřátelské lodi, přišla se výzva, která nám umožnila nastoupit. Během několika sekund jste hozeni na palubu lodi, zbraň v ruce a řekli jste, abyste tuto práci dokončili.

Není to tak jednoduché jako to. Jak jsme všichni tři nastoupili z různých lusků, všichni jsme vstoupili do lodi v různých bodech. S hlavou stále buší z poslední přátelské kulky, začal jsem mluvit se svými spoluhráči skrz svou polohu a jakmile jsme se setkali, začali jsme tlačit most dohromady.

Náhled Marauders Gameplay

V útočící formaci jsme vyčistili roh za rohem. Nevypadalo to, jako by tu byl někdo, ale pak najednou zazněl výstřel. Pilot se zdál, že se ozývá MP40 a věděli jsme, že musíme být rychlí, pokud jsme to chtěli naživu naživu. . Jeden z mých spoluhráčů jde dolů, ale jsme schopni je dokončit – a teď jsem hrdým majitelem MP40 a pěkná, lesklá nová loď.

Vzhledem k tomu, že jeden z našich spoluhráčů zemřel, rozhodli jsme se odrazit – míří k nejbližšímu extraktu. Na rozdíl od úniku z Tarkova, který je notoricky obtížné navigovat jako nový hráč, zejména proto, že výtažky mohou být skryty ve věcech, jako jsou praskliny ve stěnách, je Marauders mnohem snazší. Každá mapa bude mít vždy dva extrakty v prostoru, které lze snadno najít – takže nebudete nuceni létat po okraji prostoru a zoufale hledat cestu ven.

Na cestě jsme se setkali s několika dalšími loděmi, ale vzájemně jsme se rozhodli nechat se navzájem nechat na pokoji. Na plném serveru, který může pojmout až 16 hráčů – stejně jako bezpočet lupičů AI – si myslím, že bychom byli pravděpodobně zachyceni, ale tady jsme byli schopni vydechnout úlevu.

Bezpečně v hlavní nabídce jsem se rozhodl vyřešit své vybavení. Systém inventáře skládačky je podobně jako Tarkov – můžete na svého hráče přetáhnout a naopak přetáhnout zařízení a naopak. Pokud budete úspěšně vyjít z několika nájezdů, budete muset hrát inventarizaci Tetris a budete se muset držet určitých položek pro úkoly obchodníka a řemeslné řešení. Zde budete mít také možnost otevřít Strongboxy – pokud máte to štěstí, že je najdete ve volné přírodě nebo obchodník, který je skladuje – což odhaluje záhadnou položku. Jsou to trochu jako kořist, ale nelze je zakoupit pomocí peněz v reálném životě.

Náhled Marauders Gameplay

Crafting Wise, věci se měřítko, jak se stanete zkušenějšími hráči a úrovní nahoru. Pomocí bitů, které najdete v nájezdech, můžete nakonec vytvořit cokoli od munice po brnění po zbraně. Budete však rádi vědět, že na rozdíl od Tarkova existují pouze typy munice pro každou zbraň – nenajdete 19 variací 5.56 Zde. Pokud jde o obchodníky, můžete od nich přijímat pracovní místa, jakmile se ukážou, které, pokud budou dokončeny, zlepší váš vztah s nimi. .

To jsou skvělé možnosti pro dokonalé hráče, kteří chtějí vydělat trochu navíc na stranu nebo pro hráče, kteří se snaží získat lepší od ostatních ve scénářích PvP. V Tarkovu je snadné zasáhnout skalní dno, když jste měli několik špatných nájezdů a jako horliví hráči pro extrakci, je to něco, co se chtěl malý dopad řešit s několika dobře umístěnými funkcemi. U Marauders neexistuje žádný pojišťovací systém, ale vždy budete mít přístup k lodi a základní kořisti – bez ohledu na vaši úroveň. Abyste mohli kdykoli zaútočit, budete mít vždy přístup k kbelíku Rust, pistoli a nějaké základní brnění. .

Pokud se obáváte, že vývojáři myslí pouze na příležitostné, ne. Marauders má prestižní systém, který vám umožní odemknout nové funkce pokaždé, když zasáhnete úroveň 50. Existují desítky odměn, ze kterých si můžete vybrat, ale nejvíce lákavé je schopnost rozšířit svůj úkryt. ? Abyste tak učinili. Prestigingem se vzdáte kontroly nad svým inventářem a flotilou – znovu vás vezmete zpět na čtverec. Nabízí perfektní výzvu pro ty, kteří se chtějí tlačit sebe, a hráče, kteří najdou šestiměsíční cyklus Tarkovských ubrousků monotónní.

S ujištěním, že bych neztratil, kdybych zemřel ve vesmíru, rozhodl jsem se pro svůj poslední nájezd velké. Zvedl jsem plamenomet – neptejte se mě, jak to funguje ve vesmíru – a nějaké hovězí brnění a nastoupila na naši nově získanou loď. Tohle byl ten, pomyslel jsem si. To je místo, kde jdeme z nuly na hrdinu.

. Řízení kosmické lodi nebylo tak komplikované, jak jsem očekával, a po spatření bodu zájmu, který jsme se chtěli přesunout, jsem zasekl thrustery, abych se vyhnul blízké věžičce. . Vypadalo to tiché, ale byli jsme upozorněni, že námořnictvo komanda – v podstatě šéfové AI – zde vládli.

Procházeli jsme spodní zemí a v tomto procesu jsme se vydali po krabice a police, dokud jsme nakonec neslyšeli pohyb. Zaokrouhlil jsem rohové palby plamenů a spálil jsem AI do ostrého procesu. . Sundali jsme několik dalších lupičů, z nichž někteří nás účtovali a další, kteří na nás nasadili výstřely z dosahu, až jsme nakonec nepřišli do baru.

Náhled hráčů Marauders Gameplay: Dva hráči střílejí další dva

Nenašli jsme zde žádné komanda, ale bylo tu spousta AI. Do této chvíle jsme s Joe našli naši drážku a my jsme byli schopni snadno vyčistit oblast baru. Plná až po okraj s kořistí a kontejnery se rozhodneme se vydat zpět na loď, abychom extrahovali.

Vzhledem k tomu, že loď má oblast skrýše, mohli jsme se rozhodnout vyhodit naše vybavení a vydat se zpět – něco, jak jsem řekl, je docela životaschopná strategie – ale rozhodli jsme se odejít. Jakmile se vrátíme na loď a ve vesmíru, začneme létat na východ, ale něco lesklého zachytí naše oko. Obrovská vojenská loď, která je jasně přeletěna hráčem, zmizí za asteroidem. Do této chvíle jsme byli úspěšní a konzumovali jsme horečku.

Přistupujeme k tajnosti a náš netušící nepřítel nemá ponětí. Během několika sekund jsme na palubě a spěcháme na most. Nic nevidím ani neslyším, ale pak z dopředu, zvuk návalu výstřelů. Než se dostanu na pilotní sedadlo, zjistil jsem, že Joe se blíží k jeho zabití – hráč se zaměřil na vysoké nebe. Čerpání adrenalinu, oba bereme náš podíl a rozhodneme se, že je čas odejít. Než jsme opustili nálet, mě bušilo a cítil jsem se jako pravý kosmický pirát.

Zatímco jsem během tohoto náhledu hrál jen hrst 25minutových nájezdů, bylo jasné, že žádné podniky do vesmíru nejsou nikdy stejné. . Můžete se rozhodnout, že to všechno riskujete a půjdete do plně vybavených nebo přistupovat k věcem opatrněji, přesunout se do bodů zájmu pomocí PODS. Je to toto, v kombinaci s vysokými stanicemi, které se extrakční looters stali známými, díky čemuž jsou Marauders tak zajímavou hrou.

I když to určitě sdílí DNA s únikem z Tarkova, Marauders se stále cítí jako zřetelná a originální hra. .

Marauders budou v WASD v dubnu – pokud byste chtěli vyzkoušet tohoto nového střelce s extrakcí, můžete si koupit lístky zde.