Najděte snadné power brnění ve Fallout 76 – Polygon, proč Camden Park je nejdůležitějším místem ve Fallout 76 | PCGamesn

Proč Camden Park je nejdůležitějším místem ve Fallout 76

Jakmile tam, čelte na sever, jako byste překročili most a pak se podívejte doprava. Měla by být malá tvář útesu a těsně pod tím je to malé přistání s plotem řetězu kolem něj.

Jak najít snadné napájení brnění ve Fallout 76

Russ Frushtick je ředitelem speciálních projektů a pokrývá svět videoher a technologií více než 15 let. V roce 2012 spoluzakládal Polygon.

Pokud máte těžký čas přežít Fallout 76, Vždy je užitečné mít kolem sebe sadu Power Armor. Tuto těžkopádnou jadernou pohádku lze nalézt náhodně na hrsti míst po celé Západní Virginii, ale tato náhodná místa mohou snadno přepadnout na jiná místa. Existuje však způsob, jak zaručit nějaké energetické brnění, které je ve skutečnosti ještě lepší než náhodné věci, které zjistíte a kolem.

Krok 1: Vydejte se do Camden Parku

Camden Park je zábavní park na jihozápadě mapy. Je to asi 10 minut chůze od počátečního města Flatwoods, pokud sledujete hlavní silnici.

Jakmile tam, okamžitě spatříte masivní horskou dráhu parku. Vaším cílem je dostat se na trať. Uprostřed dráhy je vchod, který by měl mít nějaké schody, ale neváhejte a sledujte video výše, pokud bojujete. Neváhejte také ignorovat nepřátele. Budou vyšší úroveň, ale měli byste být schopni je skrz je bez přílišných obtíží.

Jakmile na trati, projděte se, dokud nedosáhnete tohoto rozbitého košíku na horské dráze.

V přední části tohoto vozíku najdete mrtvé tělo s Key West Bridge Key na tom. Popadněte ten klíč.

Krok 2: Zamiřte k New River Gorge Bridge – West

Možná jste viděli masivní most nad flatwoody. Budete se chtít dostat na vrchol a zamířit na jeho jižní stranu. Tam je řada způsobů, ale pokud se vydáte přímo z Camden Parku, nemělo by být obtížné dosáhnout tohoto místa.

Jakmile tam, čelte na sever, jako byste překročili most a pak se podívejte doprava. Měla by být malá tvář útesu a těsně pod tím je to malé přistání s plotem řetězu kolem něj.

Vydejte se přes plot a zahněte doleva, když jste pod mostem. Dveře, které odpovídají vašemu klíči, jsou právě tam. A za tím?

Toto brnění bude pravděpodobně mít několik příloh, které budou nad vaší úrovní. Ujistěte se, že je odstraníte z brnění – jinak jej nebudete moci vybavit. Uložte je však. Až dosáhnete této úrovně, budete je využít.

Jakmile jsou pryč, naskočte do Power Armor a bavte se!

Proč Camden Park je nejdůležitějším místem ve Fallout 76

2. května 2020 Tato funkce byla původně zveřejněna v červnu 2018.

Západní Virginie se obětí mnoha stereotypů. Je to „plné obézních horníků“, „Překročení redneckových opiátů“ nebo poskvrněno jinou čestnou vadou, kterou vlastní úžasný uhelný stát. Jako rodák z Irontonu v Ohiu, malém městě těsně před Huntingtonem v Západní Virginii, je skličující, že tyto tidbity jsou extrapolovány tak, aby reprezentovaly celý region.

Tento region jsem navštívil vícekrát, než jsem mohl počítat v průběhu mého dětství a vysokoškolských let. Huntington je místem o víkendech. Ve srovnání s okolními městy je plná obchodů, restaurací a barů, které jsou vlastně, víte, stojí za to zatraceně. Město je zasazeno do idylické podhůří, roje se rustikální, přírodní krásou. Většina státu nese toto jednoduché kouzlo v malém městě a vytváří kulturu, kterou jsem přišel zbožňovat.

Takže, když to bylo odhaleno na E3 2018, že Fallout 76 se odehrává v Západní Virginii, nemohl jsem si pomoct, ale přemýšlet: Bethesda by se naklonil do širokých zobecnění pro několik levných smíchů z vnějšího světa? Nebo by studio zobrazovalo skutečnou formu státu? Odpověď dorazila poměrně rychle: ačkoli to představovalo pouze krátce v Bethesdově krátkém umístění škádlení, několik sekund času na obrazovce poskytnuto Camden Parku mi poskytlo určitou jistotu.

Camden Park je malý zábavní park, který byl otevřen v roce 1903, nachází se těsně před Huntingtonem. V současné době bydlí kolem 25 aktivních jízd, jeho drobná dřevěná dráha, Little Dipper, byla moje první hlavní vzrušující jízda. Můj přítel se na bič odřízl zub; plochá jízda určená k simulaci whiplash.

Můj učitel na střední škole algebra je vedoucím jízdy parkem. Většina škol nebo skupin mládeže v oblasti v této oblasti rutinně navštěvuje. Jasně si pamatuji, že jsem vyvíjel Butterfree v Pokémonu na cestě domů z jedné takové exkurze, stále namočený vodou z jízdy. Věřte tomu nebo ne, téměř každé dítě poblíž Huntingtonu sdílí podobné vzpomínky a odkazy na park.

Jak se děti pustí dále do světa a najdou více vzrušujících atrakcí, Camden Park často skončí jako zadek vtipů s drsnými horskými táckami a stárnoucími kukuřičnými psími stojany. Pravda je však, že to byl časný zdroj adrenalinu pro téměř každé dítě v jeho okolí minulé století.

Je to jediný park svého druhu v oblasti a může se pochlubit řadou vzrušujících jízd za cenu levné lístky. Draře sedí v myslích občanů po celé Západní Virginii, jižní Ohiu a východním Kentucky. Je to místo plné „zábavy pro všechny“, jak uvádí nepředvídatelný klaunský billboard těsně před jeho parkovištěm. A přesto je Camden Park dobře udržovaným tajemstvím, většinou neznámý pro vnější svět.

Jak Bethesda odpočívala v tom, že se představila E3, moji přátelé a já jsme přemýšleli o tom, jak zajímavé by bylo vidět takové výklenek, neslýchané umístění v titulu tak velké jako Fallout 76. Dokážete si představit naše překvapení, když se to objevilo v takovém raném čase.

Rozhořili jsme, když jsme sledovali, jak čtyři obyvatelé trezorů procházejí kolem nechvalně známého billboardu Camden Park Clown. Můj následný tweet z klipu Twitch udělal jeho kola v regionu. Je jasné, že lidé byli stejně nadšení, že Camden Park je ve Fallout 76 jako já.

Thumbnail YouTube

Část toho přichází k uznání. Je vzrušující konzumovat populární zábavu a ukazovat na digitální rekreace částí vašeho osobního života. Stává se to po celou dobu pro Newyorčany, zatímco nechvalně známý druhý syn a sledované psy 2 nechte naše seattle a San Francisco Cousins ​​také v jejich městech lišit ve svých městech. A LA není úplně krátká digitální rekreace. Podle mého vědomí však Západní Virginie nikdy nezajistila významný reflektor ve videohrách. Samotný koncept vystoupí mou duši.

Ale i tehdy, jednoduché přikývnutí na Charleston, by Západní Virginie napodobovala stejné emoce. Realita situace jde hlouběji. Toto je Camden Park. Je to zakořeněné do každého dětství, společné vlákno po celé zemi. Je to zakořeněné do můj dětství. Toto vzrušení již není o schopnosti křičet: „Byl jsem tam!„Jde o rozbití formy.

Pro Bethesdu by bylo snadné soustředit se na neslavné problémy, které trápí Západní Virginii. Vše, co by vzalo, je několik ghoulů závislých na drogách s přitěžujícím jižním tahem-to zní jako západní Virginie, kterou svět ví. ‘Celý stát je již prakticky post-apokalyptický!”Byl by to sentiment. Ale v tom spočívá.

Části státu mají problém s opioidem. Těžební průmysl, který kdysi stál, když jeho záchranné je nyní suché. A ano, Západní Virginie je považována za nejvíce obézního státu v Americe. Přesto je v regionu mnohem víc než ty nevýhody. Jednoduchá skutečnost, že Camden Park není nějakou známou turistickou atrakcí, je důkazem myšlenky, že Bethesda dává tomuto státu šanci na vykoupení.

Zařazení Camden Park do Fallout 76 je šance ukázat světu, že Západní Virginie není jen statistika. Je to připomínka, že stát a jeho okolní regiony jsou komunity plné skutečných lidí, kteří prošli skutečnými zkušenostmi v každém z umístění Fallout 76 – včetně dospívajícího, malého zábavního parku. Po celá desetiletí jsem hrál nespočet her, které dávají slušný pohled na úžasné mrakodrapy, rušné davy a rušný městský život. Nyní je na řadě: Park je šance sdílet zážitek z malého města s vnějším světem.

Dylan Bishop Dylan Bishop je spisovatel her, který je nalazen na odchody na Fallout 76 a World of Warcraft. Jejich práci jste viděli jinde na Red Bull, PC Gamer a Rock Paper Shotgun.