Nákup kokpitu SIM závodní? Přečtěte si náš nejlepší průvodce kupujícími soupravami, nejlepší kokpita SIM závodní v roce 2023 – Simplace

Nejlepší kokpita SIM RACING v roce 2023

Všimněte si, že v době psaní prodáváme 5 z 10 doporučených kokpitů. Naše ceny jsou konkurenceschopné a dodáváme po celém světě.

Nákup kokpitu SIM závodní? Najděte nejlepší soupravy s příručkou našeho kupujícího

Alpine Racing Trx

SIM závodní kokpity (nebo „SIM závodní soupravy“ – podvozek, na kterém namontujete všechny své závodní simulátorské vybavení) přicházejí v mnoha tvarech a velikostech s velkým množstvím možností, pokud jde o kvalitu budovy, sílu, rigiditu a samozřejmě cena. Je možné si koupit závodní soupravu jako samostatnou jednotku nebo jako součást balíčku kokpitu se sedadlem a v některých případech i další příslušenství. Dnes se na něj díváme, podle našeho názoru), které jsou nejlepšími kokpitami SIM, které je třeba zvážit pro příští upgrade.

Pokud jste právě přišli na rychlé doporučení, vždy bych řekl, že se podívejte na náš preferovaný startér, SIM LAB GT1 Evo a/nebo Pro Sim Racer’s Choice, P1-X. Pro nejnižší ceny, ale velmi vysoce kvalitní, milujeme soupravy pocházející z RacingCockpits.com.

Pokud chcete nejprve více podrobností, přečtěte si dále!

Jaké jsou v současné době nejlepší kokpity SIM RACING (PIGS)?

 1. SIM LAB GT1 EVO
 2. Trak Racer TR160
 3. Sedadlo RCP Cockpit Sport / Pro +
 4. SIM-Lab X1 Pro
 5. ASR 4
 6. ASR PRO
 7. SIM LAB P1-X
 8. Skalní pevné soupravy RSR-21
 9. Alpine Racing Trx od Trak Racer
 10. OP Golden Rig Bundle
 11. F1 kokpity a sedadla

Jaké funkce vytvářejí dobrou simulovou soupravu?

Když si vyberete místo a rám, mějte na paměti, že máte dostupný prostor, jak mocné je vaše vybavení a kolik chcete utratit.

Můj závodní kokpita s trolejbusem (doporučená) a některá LED pásová světla

Především je rigidita zásadní. Kolbány a pedály na vyšší úrovni mají tendenci vytvářet mnohem vyšší síly (v některých případech až do 30nm točivého momentu na volantu a mezi 25 až 120 kg na pedálech). To může vytvořit to, co označujeme jako flex, Nezamýšlený pohyb samotného soupravy pod nátlakem.

Pokud si nejste jisti, jak vypadá Flex, podívejte se na toto video, které jsem natočil při nahrávání článku s návodem a toe. Všimněte si pohybu základny pedálu, když aplikuji brzdy:

Video YouTube

Flex této pedálové základny (připojené k kokpitu RS1 RS1) je přibližně 4 stupně při 25 kg brzdové síle. Video ukazuje problém; stačí, abych řekl, že jsem upgradoval svou soupravu krátce po upgradu pedálů.

Je to proto, že pedály Sprint SIM dokážou zvládnout více zatížení než pedál na této soupravě, pro kterou je důvod, proč se trochu ohýbá. Ale kdybych používal pedály Thrustmaster nebo Logitech, neexistoval by vůbec žádný flex, protože brzdová síla by byla možná pětina brzdových sil potřebných pro sprinty.

Test vychylování

Aniž byste chtěli příliš přebývat na Flex v kokpitách SIM Racing, musíte zvážit, zda se chystáte upgradovat pedály. Pokud je odpověď ano, musíte se rozhodnout, zda budete chtít upgradovat soupravu současně, nebo si jen koupit tužší soupravu a později uložit potíže později. Pokud k vašemu nastavení přidáte pedály SIM, které přidáváte vyšší end, budete potřebovat tužší pedálovou desku.

Obecně platí, že čím dražší je sedadlo a rám, tím robustnější budou, což umožňuje silnější kola a pedály. Zatímco jsem ukázal problémy, které mohou vytvořit síly s vysokou brzdou, je to stejné pro vaše montáž rozvoru také. Pokud uvažujete o použití rozvoje přímého pohonu a vaše souprava není dostatečně robustní, aby zvládla síly, které na něj budou vyvíjet rozvor. Flex odebírá mechanický pocit vybavení a zpětnou vazbu, kterou získáte na oplátku.

Extrudovaný hliníkový profil SIM závodní souprava

Nejlevnějším materiálem, který zabrání ohýbání, a pro prodloužitelnost je extrudován profil „8020“ hliníku, čtvercový, boxy vypadající materiál. I když to nemusí vypadat jako netrénované oko, zkušený Sim Racer okamžitě půjde o soupravu jako SIM Labs atd. (Všechny níže jsou uvedeny níže). Pokud myslíte na Sim Racing vážně a chtěli byste po dlouhou dobu postupovat, je způsob, jak jít. Nyní existují soupravy z překližky, které demonstrují méně ohybu než profilové soupravy; na které se také podíváme v tomto průvodci kupujícím.

Jako referenční bod, když v tomto článku používám termín „souprava“, bude odkazovat na rám a sedadlo – „kokpit“. Když kupujete, některé možnosti se prodávají jako kombo sedadlo a soupravu, zatímco jiní vyžadují, abyste si sedadlo zakoupily samostatně, a proto není sedadlo zahrnuto do uvedené ceny. Druhou věcí, kterou je třeba vzít v úvahu, je paluba kol a co, pokud vůbec, stojí, které chcete zahrnout.

Možnosti paluby kola berou v úvahu, jak plánujete namontovat rozvor. CSL-DD (například) je boční montáž, kde kolbany založené na Mige (jako je Simucube) jsou předním montáží.

A konečně, moje osobní doporučení jsou tři nabídky od Sim Lab a velmi působivá nabídka od RCP. Pro nižší rozpočty je stále lepší jít s extrudovaným hliníkovým podvozkem ve stylu 8020, pokud můžete.

SIM LAB GT1 EVO

Toto je jeden z našich oblíbených: Replikace pozice auta GT, levnější sourozenec P1-X, GT1 Evo je velmi populární, tuhý hliníkový profil hybridní sim sim podvozek. Tuto soupravu doporučujeme, když stavíte „špičkové“ soupravu za napjatý rozpočet:

Mountka rozvoru je kompatibilní s jakýmkoli základním kolem, včetně zařízení Thrustmaster, Logitec a Fanatec. Lesklý povrch s černým práškem opravdu vypadá, že je součástí a předvrtaná pedálová základna snadno pojme pedály Heusinkveld nebo Fanatec.

Jedná se o naprosto brilantní startovací soupravu s velmi rozumným rozpočtem a je to jedna z našich Nejlepší doporučení Jako solidní základna pro vytvoření slibné kariéry Sim Racing. To je hlavně proto, že jej pravděpodobně nebudete muset nahradit vybavením s vysokým torque!

Pokud chcete namontovat Simucube 2 Pro nebo jiná kola přímého pohonu vpředu, přílohy jsou k dispozici prostřednictvím SimLab.

Trak Racer TR160

Kokpit závodní simulátoru TR160 MK4, produkovaný Trak Racerem, je závodní kokpitem připraveným na pohyb navržený pro nadšence špičkových simulací. Jako vylepšená verze svého předvolebního lékaře, Trak Racer TR160, TR160 MK4 vyniká svou tuhou strukturou díky silnějšímu profilu z hliníku a robustním držákem.

Navíc je souprava „ekosystém“ všestranná a nabízí více než 30 doplňkových příslušenství pro přizpůsobení vašeho zážitku. Zejména je základní struktura konstruována z vysoce kvalitního 160 × 40 mm hliníkového t-skvrna extrudovaného profilu, což zajišťuje trvanlivost. Simulátor také podporuje nejoblíbenější kola volantu, pedály a řadiče.

Detail fotografii ukazující tloušťku pedálu a paluby kol, držáky a styl montáže. Takto vypadá dobře postavená souprava

Možnosti zahrnují měnící se úchyty kol, montážní soupravy pedálu a držáky sedadel, ubytování jak sedadel kbelíku ve stylu závodního stylu, tak standardní kancelářské židle. Uživatelé si navíc mohou zvolit sedadlo Trak Racer, určené pro dlouhodobé pohodlí a integrovat stojan pro monitor pro zvýšené ponoření. Úchyty pedálu simulátoru jsou speciálně navrženy pro flexibilitu, což umožňuje úpravy polohy, výšky a úhlu.

TR160 MK4 Racing Simulator Rig

Každý nákup TR160 MK4 je dodáván s výběrem základních komponent, včetně držáku kol, držáku pedálu, univerzálního držáku Gen 2 a nadměrnou podporou řazení. Dalšími položkami jsou gumové nohy pro ochranu podlahy, kabelové vazby, barevné proužky a všechny potřebné montážní šrouby, držáky a příslušenství. Součástí balíčku jsou také sada pro montážní nástroje a prémiové sedadlo. Hlavní podvozek a sloupky volantu jsou konstruovány z profilů 8-slot 160 x 40 mm, což podtrhuje robustní sestavení simulátoru.

RCP Cockpit Sport + Racing Seat

Kokpitní sport RCP od nováčků závodních kokpitů je robustní, 8020 extrudovaná hliníková profilová souprava s Fanatec kompatibilní základnou pedálu, držákem rozvor a řadicí kolejnice. Je cena kolem 674 $.00 zahrnuto s vaším výběrem sedadla. Pro nastavení začátečníků je to velmi dobrý obchod.

závodní kokpity RCP Sport

RCP také nabízí řadu upgradů pro tuto soupravu. Mohli byste chytit tužší boční držák FANTEC DD2, nebo pokud jste majitelem Simucube. Mají také řadu úchytů monitorů pro SetUpsi Single nebo Triple Monitor SetUpsi nedávno viděli velmi dobrou zpětnou vazbu o těchto klucích na stránce SIM Racing Fórum, takže jsem rád doporučil, abyste se také podívali na RCP.

V nabídce od RCP je také pěkná možnost Cockpit Pro. Pokud hledáte něco na mírně profesionálnější úrovni než RCP Sport, myslíme si za prodejní cenu 795 $.00, tato profilová souprava 8020 je opravdu dobrá.

RCP Pro Sim Racing Cockpit

X1-Pro sim Racing Cockpit

Kokpita X1-Pro SIM-Lab je jednou z nejlepších plnohodnotných závodních souprav na trhu a stanoví nový standard pro podvozek s digitálním motoristickým sportem v pódiu. Díky svým vysoce ergonomickým designovým prvkům a ultra-silnou hliníkovou základnou slitiny z kokpitu X1-Pro zaručuje špičkové ponoření a umožňuje vám odemknout plný potenciál hardwaru SIM Racingu.

SIM-Lab's New X1 Pro SIM Racing Rig

Kokpit je prostorný a sedí na vyvýšených nohách, zlepšuje pohodlí, stabilitu a použitelnost, zatímco tuhé profily hliníku o rozloze 40 × 120 mm zajišťují připojení nejsilnějších přímých kol a nejpřísnějších sad pedálů zatížení buněk, aniž by se obávali ohýbání kokpitu v sebemenší.

Standardní montážní roztok kola na kokpitu X1-Pro je směřující vpřed; S volitelným kolečkem X1-PRO-PRO však můžete pevně připojit jakýkoli rozvor. Navíc je kokpit X1-Pro dodáván s jedním monitorem 100 × 100 mm VESA Mount, který může podporovat ultra široké zakřivené monitory obrazovky.

Nový X1 Pro SIM-Lab plně vytvořen

Všechny periferie přidané do kokpitu X1-Pro lze upravit a umístěny podle vaší preference, což vám umožní najít co nejvhodnější možnou polohu. Existuje možnost dodat soupravu sedadlem včetně rychlosti 1 černý obvod Sparco 11 nebo Sparco Grid.

Je důležité si uvědomit, že držáky sedadel a posuvník sedadel Sparco jsou součástí možnosti sedadla a nepřijde s kokpitem „Barebones“.

Úplný seznam kompatibilních hardwaru SIM závodního hardwaru najdete zde.

Advanced Sim Racing ASR 4

ASR 4 je špičkový hliníkový SIM závodní kokpit, který zajišťuje maximální rigiditu pro váš výkonný hardware SIM závodní. Souprava je vyrobena společností Advanced Sim Racing, nejrychleji rostoucí závodní simulační výrobce podvozku a maloobchodníkem s digitálním motoristickým zařízením.

Advanced Sim Racing ASR-4

Díky jeho první třídě 4.ASR 4 nemá ve svém designu žádné slabé body, což znamená, že poskytuje optimální výkon s nulovým flexem, i při použití nejsilnějších volantu a pedálových sad na trhu nemá ve svém designu žádné slabé body, což znamená, že poskytuje optimální výkon s nulovým flexem a zesílený volant a na trh. A podívejte se na ten cíl! Hluboký lesk – to bude vypadat úžasně s některým osvětlením RGB, které doplňuje vaše nastavení SIM závodní!

Různé možnosti nastavení ASR 4 umožňují několik variací montáže kol a pedálu. Pokud jde o kola volantu, můžete si vybrat mezi standardní (spodní montážní) palubou, boční montáží nebo předním montáží, zatímco si můžete vybrat mezi ocelovou deskou nebo hliníkovým palubou a odpočinku paty pro pedály. Zde můžete zkontrolovat hardwarovou kompatibilitu s ASR 4. Jak uvidíte, veškerý náš oblíbený výstroj je kompatibilní s montáží kol a pedálními deskami, včetně Simucube 2 Sport, Pro a Ultimate in the Front Mount, Asetek a Heusinkveld Sprint a Ultimate+ Pedals, The SimTrecs PropEdal GT a další a další. Ve skutečnosti je snazší pouze uvést, s čím je souprava v současné době kompatibilní: sada pedálu Logitech G29 nebo Fanatec Clubsport Pedals v3. Dost fér.

Tento kokpit je k dispozici v klasickém eloxovaném stříbrném nebo volitelném práškovém nekonečném černé černé barvě, která zlepšuje ochranu škrábanců a přidává vrstvu luxusu k již takto otočení hlavy. Pěkná práce, pokročilé sim závody!

Advanced Sim Racing Asr Pro

ASR Pro SIM závodní souprava je navržena pro stabilitu, rigiditu a nastavitelnost. Ideální pro nadšence, kteří požadují zážitek z nulového flexe, je souprava kompatibilní s DD rozvory s více než 30nm točivým momentem a průmyslovým hlavním hydraulickým pedálům. Má snadno nastavitelnou palubu kol a může pojmout posun od závodního kola ve tvaru D GT na 15 ″ hluboké misky NASCAR za pouhé sekundy.

Poněkud ohromující závodní souprava ASR Pro SIM v elektrické zelené barvě (jiné vlastní barvy lze namalovat na vyžádání)

Souprava je konstruována s nejvyšším stupněm hliníku pro vynikající stabilitu a silné ocelové destičky pro větší rigiditu. Jeho inovativní design umožňuje rychlý přepínání z rozvoje SIM závodního na letový sim jho, takže pokud jste také do letové simulace; toto je neomylný.

ASR Pro také poskytuje pedálový podnos a odpočinek na patu, což umožňuje závodníkům rychle najít optimální polohu pedálu. 6 ″ hliníková základna a montáž sedadel umožňuje úpravy sedadel, což je pohodlné pro krátké i dlouhé závodní sezení SIM. Podvozek je vhodný pro uživatele až do 6’6 ″ (1.98 m).

Specifikace soupravy jsou komplexní, přičemž délka základny měří 50 ″ a maximální délka podvozku je 56 ″. Celá šířka produktu, včetně podpůrných nohou, je 29 ″. Jiné rozměry podrobně popisují výšky v různých částech soupravy.

Montáž rozvoje (volba předního připojení / mige) a detail nastavitelnosti

Sada ASR Pro je dodávána s více hliníkovými profily, předními a zadními deskami, rohovými kusy a plastovými uzávěry, sortimentem šroubů a T-ořechů, koncových uzávěrů, pushpinů a gumových nohou. Můžete si vybrat mezi různými možnostmi podpory kol a pedálem v závislosti na vašich preferencích.

Pokud jde o kompatibilitu, ASR Pro podporuje rozsáhlou škálu produktů od výrobců, jako jsou Logitech, Thrustmaster, Fanatec, Simagic, Accuforce a mnoho dalších. Kompatibilita pedálu je také působivá, mimo jiné pracuje se sadami pedálů od Heusinkvelda, SimTrecs, Sim Coaches a Racewerks. Ale je to Není kompatibilní se sadou pedálu Logitech G29 nebo FANATEC CLUBSPORT PEDALS V3.

SIM-Lab P1-X

SIM-Lab P1-X je extrémně silná souprava, což znamená, že je schopna manipulovat s nejsilnějšími koly DD, bez flexe. Ohlašovaná pro svou nastavitelnost, konstrukce profilu hliníku znamená, že kokpit je velmi přizpůsobivý. Jako profesionální sim souprava je P1-X oblíbeným pevným společenstvím SIM závodních komunit.

Doporučujeme tento, protože pokud je rozpočet méně problémem – pravděpodobně to bude poslední kokpit, který potřebujete po velmi dlouhou dobu.

Pokud chcete namontovat rozvor Simucube, žádný problém. Potenciál přizpůsobit soupravu P1-X je téměř nekonečný, s obrovským počtem dostupných příslušenství, jako jsou řadiče, stojany monitoru, tlačítkové pole, zásobníky na klávesnici, předním montážním kolkovým základům atd.

Za základní cenu získáte pouze rám, a proto budete muset zdroje sedadla, držáky sedadel a montážní desky pro řadicí plochu a desku paty samostatně – ale je to velmi snadné a každý prodejce vám bude moci pomoci z skladem.

Někteří lidé mají rádi svobodu schopnosti přesně rozhodnout, jaké místo a příslušenství chtějí. Dobré závodní sedadlo SIM lze získat od přibližně 300 GBP / do 300 $, ale můžete si vybrat nejlepší sedadlo, aby vyhovovalo vaší velikosti a rozpočtu – možnosti jsou na webu (a stránky produktu) pro sedadla a kompatibilní monitorovací montáž.

Skalní pevné soupravy RSR-21

Zmínil jsem Flex dříve v tomto článku. Přichází to hodně – z důvodů, proč jsem již vysvětlil. Ale co kdybych ti řekl, že dřevo může být tužší než hliník?

RSR-21 z rockových pevných souprav

Souprava je vyvinuta inženýrem kompozitů F1, který vymyslel metodu vrstvení, která vytváří (viditelně silné, ale velmi příjemné pro oko) velmi, velmi tuhé dřevo.

RSR-21 (zadní)

Nejvýraznější na našem nejnovějším přírůstku do seznamu je kombinace nastavitelnosti „bez nástrojů“ s širokou škálou kompatibility (viz výše: Simucube 2 Pro namontované na kola, Heusinkveld Ultimate Pedals namontované na pedálovou desku).

Ultimates namontoval na RSR-21?

Tuto soupravu jsem zkontroloval teprve minulý měsíc – a opravdu si to zachovává své sliby. Myslím, že RSR (Rock Solid Rigs) je nový výrobce, který bude sledovat – jejich environmentální pověření a absolutní závazek budovat měřitelně nejhorší kokpitu je nesmírně inspirativní.

Alpine Racing Trx od Trak Racer

Alpine Racing TRX je komerční závodní simulátor společně vyvinutý týmem Alpine F1 a Trak Racer. V Austrálii byl vytvořen a navržen v Austrálii, byl vytvořen se vstupem od inženýrů F1, aby se velmi podobal závodnímu závodu „skutečného života“. Trak Racer je průkopníkem ve vytváření závodních kokpitů od roku 2008 a je uznán jako oficiální dodavatel simulátoru pro tým Alpine F1 i Airbus.

Alpine Racing Trx od Trak Racer

Klíčovým rysem alpského závodního TRX je jeho přizpůsobivost. Uživatelé mohou přepínat mezi pozicemi sezení. Simulátor obsahuje posuvník sedadel, držáky sedadel a nabízí posuvné úpravy na kola a úchyty pedálu.

Sestava kola je všestranná a kompatibilní s různými cerebanami včetně přímého pohonu Simucube 2, Fanatec, VRS, Logitech a Thrustmaster. Navíc produkt přichází s kompatibilitou na straně Fanatec jako standard.

Alpine Racing Trx od Trak Racer

Alpine Racing TRX, konstruovaný s 2 ″ ocelovým rámem, slibuje stabilitu, zejména během intenzivních herních relací. Může nést až 180 kg brzdné síly bez ohnutí. Pedální deska je předem vrtaná, což umožňuje montáž různých sad pedálu. Trvanlivost produktu je podpořena pětiletou zárukou rámce poskytovanou společností Trak Racer, což je příjemná podpora důvěry v jejich řemeslné zpracování.

OP Golden White Bundle od Overpower.GG

Op Golden White Bundle je další špičkový balíček SIM RACING COCKPIT, který se může pochlubit výjimečným ergonomií, poutavým vzhledem a dostatečnou stabilitou namontoval nejsilnější volant a pedály na světě na světě. A ano – je to také z překližky.

Finský výrobce OP Golden White Bundle kombinoval svůj podvozek OP Formula Lite s monitorem, herní podnos a elektrický pedál, který vytvořil prémiovou, all-in-one sim závodní soupravu, vytvořil prémiový závodní soupravu All-in-One, který vytvořil prémiový závodní soupravu.

OP Golden White Bundle od Overpower.gg

Konstrukce kokpitu zvyšuje pohodlí při řízení, dokonce i během vytrvalostních závodů. V délce 195 cm, šířka 60 cm a výšku 130 cm na horní část sedadla, má skromnou stopu a více než dostatek možností nastavitelnosti, aby vám našel perfektní polohu jízdy. Mount monitoru podporuje obrazovky do 49 ”a má nastavení úhlu, což vám umožňuje nastavit optimální úhel pohledu.

Kompatibilita-paluba kola podporuje všechna montážní kola Thrustmaster, Logitech a Fanatec (jako je DD1/DD2 atd.) Také podporuje sport Simucube 2.

Nejlepší kokpita SIM RACING v roce 2023

Nejlepší sim závodní kokpit v roce 2023 - Simplace

Jednoduché srovnání ~ 70% kokpitů na trhu v roce 2023. Doporučujeme také prvních deset možností ve všech rozpočtech.

ÚVOD

Jeden kus vybavení, na který se zbytek vašeho nastavení spoléhá: kokpit.

Mělo by to být robustní , Takže váš přímý disk tedy může nechat svůj točivý moment mluvit jasně, aniž by se po celé vaší soupravě ozvěnul ozvěny bez falešných šepotů. A tak, že když se uvolníte do rohu přesného brzdění, Flex v pedálové desce nezradí vaši obratnost.

Mělo by to být všestranné , Takže jakmile vyhrajete hodinovou silniční závod, můžete načíst trať rally, otestovat svou přesunu a dovednosti ruční brzdy v nějakém relaxačním virtuálním lese.

Mělo by to být ergonomické , Takže si udržujete nervy v posledním kole jednoho hodinového závodu, aniž byste se zaostřili bolesti zad a předjíždějící vás odřízli z vaší linie.

Mělo by to stát méně než skutečné auto , takže máte peníze na jídlo, vodu a iracingové předplatné.

V tomto článku doporučujeme deset nejlepších kokpitů v roce 2023, s možnostmi pro každý rozpočet. Od levné, skládací kokpitu v hodnotě 229 $/229 EUR, až po robustní, špičkový extrudovaný hliníkový profil za 915 $/839 EUR.

Ale také máme Sestavil tento článek, aby vám poskytl trojitý pohled na to, co je tam venku na trhu a pomoci vám pochopit, kde stojíte a kde byste chtěli sedět. Nakonec najdete Srovnávací tabulka ~ 70% kokpitů které jsou na trhu.

Připojte se a oblékněte si helmu: Je čas se do ní dostat!

OBSAH

 • Nejlepší sim závodní kokpity
 • Kokpity, soupravy, podvozek, úchyty, talíře, stojany atd.
 • Faktory, které je třeba zvážit
  • Robusnost
  • Všestrannost
  • Ergonomie
  • Ceny

  Klikněte na sekce přejděte na to

  Nejlepší sim závodní kokpity ��

  Nyní pro naše vybrané doporučené závodní kokpity SIM. Zde je naše první deset doporučení , Objednáno podle ceny.

  Víme, že to je hlavní věc, kterou jste přišli, Ale podívejte se na zbytek článku pro informace, které vám pomohou pochopit, co hledat . Na konci článku je také srovnávací tabulka, která zahrnuje 57 ze 77 kokpitů na trhu.

  Všimněte si, že v době psaní prodáváme 5 z 10 doporučených kokpitů. Naše ceny jsou konkurenceschopné a dodáváme po celém světě.

  ❱ ❱ ❱ Přejděte doprava ❱ ❱ ❱

  Kokpit
  Playseat Challenge
  GT Omega Art
  NLR F-GT Lite
  SIMXPRO® X80
  Trakracer TR80 Lite
  SIM-Lab GT1 Evo
  Rseat B1
  TREQ ACE
  ASR 4
  SIM-Lab
  P1-x
  Cena (USD) Cena (EUR) káď Záruka Typ Rám Design DD robusnost Stopa (cm) Stopa (in) Držák Sedadlo Pohybová platforma Monitorovat MONTY Produktový odkaz
  229 $ 229 € Vč. 2 roky Hybridní Tenká kovová trubka Skládací 124 cm x 54 cm 49in x 22in ��
  240 $ 264 EUR Vč. 3 roky Gt Ocelové trubice Pevný 134-149cm x 55 cm 53-59in x 22in ��
  299 $ 329 EUR Bez. 1 rok Hybridní Tenká kovová trubka Skládací; Centrální stánek 164-174cm x 60 cm 65-69in x 24in ��
  N/a 315 € Vč. Žádný Gt Extrudovaný hliník Modulární ★★ ☆ 125 cm x 66 cm 49in x 26in ��
  449 $ 429 EUR Bez. 5 let Hybridní Extrudovaný hliník Modulární ★ ☆☆ 136 cm x 66 cm 54in x 26in ��
  N/a 449 EUR Vč. 2 rok* Gt Extrudovaný hliník Modulární ★★ ☆ 135 cm x 58 cm 53in x 23in ��
  750 $ 539 EUR Vč. 5 let Gt Trubička z uhlíkové oceli Modulární ★★★ 178 cm x 63 cm 70in x 25in ��
  N/a 599 EUR Bez. 2 roky Gt Silný extrudovaný hliník Modulární ★★★ 120 cm x 66 cm 47in x 26in ��
  750 $ N/a Vč. Život Gt Silný extrudovaný hliník Modulární ★★★ 127 cm x 56 cm 50in x 22in ��
  N/a 829 EUR Vč. 2 rok* Gt Silný extrudovaný hliník Modulární ★★★ 135 cm x 68 cm 53in x 27in ��

  ❱ ❱ ❱ Přejděte doprava ❱ ❱ ❱

  > Všechny ceny pocházejí z webů výrobce. Ignorovali jsme prodejní ceny a použili jsme standardní ceny. Ceny jsou samozřejmě z doby psaní.

  > NLR a ASR jsou inicialismy pro závody na další úrovni a pokročilé SIM závody.

  > N/A cena znamená, že web v této měně neměl cenu. Ačkoli téměř všechny značky se dodávají po celém světě, je spravedlivé předpokládat, že cena by byla právě převedena na směnný kurz.

  > Všechny kokpity mají ✚ pro monitorovací úchyty, i když je nemůžete připojit přímo k kokpitu, protože stojany Lone Standing Monitor jsou standardní (můžeme tuto kategorizaci změnit, když revizujeme článek dále).

  > Housečka odkazuje na držák pro řadicí tyčinku nebo ruční brzdu.
  > Rozsahy pro stopy se používají, když je základna nastavitelná.

  > Pro náš přístup k hodnocení DD robusnost (přímá robusnost jednotky) kliknutím sem přesuňte do části článku vysvětlující toto hodnocení.

  Doplňková legenda
  ✅ Tato funkce je zahrnuta v ceně.
  ✚ Existuje možnost přidat funkci.

  ❌ Kokpit nemá schopnost tuto funkci přidat.

  Všimli jste si, že je zvýrazněna sim-lab GT1 Evo. Jak to? Protože je to naše doporučení číslo jedna pro váš první správný kokpit. Je vyroben z magického materiálu, extrudovaného hliníku, je to dobře cena, je to jeden z našich nejprodávanějších kokpitů a internet to doporučuje.

  Závodní kokpit SIM-Lab GT1 EVO SIM se sedadlem, přímou základnou kola, pedály a řadicí tyčí

  Kokpity, soupravy, podvozek, úchyty, talíře, stojany atd. ��

  Existuje několik typů struktur, ke kterému je vaše závodní zařízení SIM. Tento článek se přísně zabývá kokpity, které jsou navrženy tak, aby podporovaly všechny vaše závodní zařízení SIM na jednom strukturálním těle . Existuje však několik dalších způsobů, jak k tomu přiblížit. Používám termín „souprava“ jako druh úlovky.

  Typy souprav

  • ♢ kokpit. S čím se tento článek zabývá, nazývá se také souprava nebo podvozek. To má základnu s podporou sedadla a talíř pro pedály a pro vaše kolo. Mnoho z nich má možnosti doplňků pro řadiče, ruční brzdy a monitory.
  • ♢ Stojan na kola. Toto je stojan, který je navržen pouze tak, aby nosil kolo.
  • ♢ Pedální deska. Deska, která spočívá na zemi, aby vaše pedály poskytla stabilitu.
  • ♢ Stojan Monitor. Stojan, který může nést jednu nebo více obrazovek.
  • ♢ Motion Platform. Jedná se o základny, které používají hydrauliku k přinesení dalšího ponoření a některé kokpity jsou postaveny na pohybové platformě. Tento článek se nezabývá kokpity pouze s pohybem.

  Vykreslený obrázek závodní soupravy R-Seat B1 SIM s masivním nastavením trojité obrazovky

  Nastavení snu! Kokpit Rseat B1, nabitý všemi zvonky a píšťalky.

  Faktory, které je třeba zvážit

  Robusnost ��

  Když se díváte na rám kokpitu, je důležité zvážit použitý materiál i jeho design. Ve srovnávacích tabulkách rozlišujeme materiál i design, ale existují Obecně 5 typů rámců.

  Typy rámů kokpitu

  • ♢ Extrudovaný hliník. Toto je zlatý standard kokpitů … nebo bych měl říci standard hliníku? Když uslyšíte asi 8020 souprav, odkazují na extrudované hliníkové profily. Jsou to skvělé, protože jsou robustní i všestranné, i když získáte standardní profily nebo silnější, robustnější.
  • ♢ Opravená kovová trubka. Používají obdélníkové nebo kruhové kovové zkumavky vyrobené z různých kovů, nejčastěji oceli. Mohou být tenké nebo silnější a silnější, ale v každém případě jsou méně univerzální a obvykle jsou postaveny pro konkrétní funkce.
  • ♢ Centrální kovová trubka. To používá stejný materiál jako výše, ale je méně robustní a obecně levnější. Nazval jsem je „centrální stojan“, protože stojan na kola je na sloupu, který sedí mezi nohama.
  • ♢ Skládací kovová trubka. Vyrobeno z kovových trubek a může vzít buď návrhy pevného nebo centrálního stojanu. Dobré pro ty s omezeným prostorem; špatné pro ty s přímými jednotkami.
  • ♢ DIY WOOD. Může to být robustní stůl nebo design na zakázku. Ideální pro ty, kteří mají prostor a drsné ruce.

  SIMXPRO XFR SIM RACING COKPIT vyrobený z eloxovaného extrudovaného hliníku

  Pokud si můžete dovolit extrudovaný hliníkový kokpit a máte prostor pro jeden, měli byste jít na to . Obecně jsou velmi robustní, ale uvědomte si, že ne všechny jsou rovné a kvalita samotného hliníku by měla být prozkoumána.

  Je důležité si uvědomit, že tento materiál není specifický pro SIM závody: používá se ve více průmyslových odvětvích, protože s ním můžete vytvořit to, co si přejete. Přemýšlejte o tom jako lego, ale silnější . Takže jsou oba robustní i všestranní.

  Proč se tedy nazývají 80/20 T-Slot Extrudované hliníkové profily? No, T-Slot se týká tvaru T, který byl „extrudován“ nebo vytlačen z hliníkových hřídelí, což vám umožňuje používat T-sloty a T-bolty k připojení zařízení a dalšího extrudovaného hliníku. Proto je výjimečná modularita tohoto materiálu.

  A co 80/20? No, tenhle jsem měl špatně. S měřením to nemá nic společného. Vlastně to bylo pojmenováno po paretovém ekonomu, princip pozorovaný italským polymathem v roce 1907. Všiml si, že dvacet procent populace vlastnilo osmdesát procent majetku v Itálii, ale to bylo zobecněno na mnoho aspektů života:

  „80% důsledků pochází z 20% příčin.“

  Měl jsem v úmyslu udělat nějaký vtip o tom, že Vilfredo Pareto je nemocný název závodního sim, ale nevím, jak se cítím, když ho postavím na pódium. Podle některých bylo Paretovo dědictví pokročit v ekonomii morální filosofie do vědeckého přístupu, ale jiní říkají, že v Itálii přivítal příchod fašismu … Takže řekněme, že „historie je hřbitov [filozofií].“

  Co se týká měření, je 2020, 4040, 4080, 40120 atd. Ve jménech extrudovaných hliníkových profilů . Tato měření se vztahují na rozměry průřezu, pro E.G. 40 mm x 80 mm.

  K dispozici je také císařský měřicí systém, označovaný jako série série 10 nebo 15, kde rozměry přicházejí v násobcích 1 palec a 1.5 palců. Pro e.G., V sérii 10 získáte 1010 (1in x 1in), 1020 (1in x 2in) a další. V sérii 15 můžete získat 1515 (1.5in x 1.5in), 1530 (1.5in x 3in) a další.

  Schéma ukazující různé tloušťky dostupné pro 8020 extrudovaný hliník

  Průřezový pohled na přibližně 80/20 t-slot extrudovaných hliníkových profilů.

  Kovové trubice jsou obecně méně univerzální, ale mohou být vhodnější pro konkrétní styl řízení , jako F1. A pokud jste Hledáte něco, co můžete zabalit (a je levné), skládací kokpity jsou způsob, jak jít.

  Ve srovnávacích tabulkách níže uvidíte hodnocení hvězd pro „dd robusnost“ i.E. Přímá drsnost jednotky. Naše hodnocení jsou následující:

  Hodnocení přímé jednotky

  • ❌ Nelze zvládnout přímé jednotky.
  • ★ ☆☆ Může řešit přímé disky s nízkým točivým momentem, obvykle pod 8 nm.
  • ★★ ☆ Může řešit většinu úrovní točivého momentu, až asi 20 nm.
  • ★★★ Může řešit prakticky točivý moment.

  Vzhledem k tomu, že jsme všechny tyto kokpity netestovali, hodnocení jsou založeny na kombinaci recenzí, popisů produktů a tloušťky rámu. Tato hodnocení jsou určena jako obecný průvodce Proveďte více výzkumu nejen do točivého momentu, který dokážou zvládnout, ale také na konkrétní kola, která lze namontovat .

  Bohužel jsme neudělali stejné hodnocení robusnosti pro pedály (). Flex na držáku pedálu představuje náhodné rozptyl ve vašem brzdění a brzdění má největší dopad na výkon (odkaz jde na náš průvodce pedálem). Nezapomeňte si prohlédnout konkrétní recenze o kokpitách, o které máte vážně zájem, abyste zjistili, jak robustní jsou úchyty pedálu.

  Chassis na černém pozadí

  Všestrannost ��

  Kokpit je kostra, ke které je vaše zařízení připojeno. Jak by to bylo v pohodě, kdybyste jen mohli vyměnit nohy za jako, nevím, kola? Každopádně to, o čem se snažím vyjádřit, je to Kokpity se špatnou všestranností jsou omezené v tom, jaké doplňky můžete zahrnout a jak nastavitelné jsou tyto doplňky.

  Doplňky a možnosti

  • ♢ Nastavitelnost kol. Můžete změnit úhel namontovaného kola? Nebo vodorovné nebo vertikální pozice? Všimněte si, že kola mohou být namontována dvěma způsoby obecně, buď na talíři, nebo upevněte na soupravě na obou stranách základny kola. Ten je obecně robustní.
  • ♢ Nastavitelnost pedálu. Můžete změnit úhel namontovaných pedálů? Nebo vodorovné nebo vertikální pozice?
  • ♢ Shifter/HandBrake. Je talíř, na kterém zařízení spočívá? Nebo je to připojeno přes šrouby na boku?
  • ♢ Sedadlo. Je sedadlo stanoveno v jedné poloze, nebo jsou tam posuvníky sedadel, které vám umožňují klouzat tam a zpět? Můžete změnit jeho úhel? Proveďte držáky sedadel, které vám umožní zvýšit výšku sedadla?
  • ♢ Kokpitová nohy. Lze nohy upravit nahoru a dolů? Mají gumu?
  • ♢ Pohyb připraven. Je dostatečně robustní kokpit a má sloty, které se mají připojit k pohybové platformě (tyto používají hydrauliku pro simulaci pohybu automobilu).
  • ♢ Let připraven. Můžete to zdvojnásobit pro letový sim?
  • ♢ ořechy a šrouby. Co dělá sim závodník po sexu? Ořechů a šrouby. Ty jsou důležité pro sestavení, takže se ujistěte, že máte vše, co potřebujete!

  Pedální deska kokpitu Treq Sim One

  Všimněte si všech těchto možností montáže, které nejsou podporovány všechny značky . Jeden kokpit může podporovat pouze základny FANATEC, THUSTMASTER a LOGITECH. Další kokpit může podporovat prakticky všechny základny kol na trhu.

  Totéž platí pro všechny ostatní úchyty: pedály, řazení tyčinek/ruční brzdy, pohybová platforma, letový sim zařízení a sedadla. Téměř všechny stránky produktu těchto kokpitů mají seznamy kompatibility: tyto odkazy jsou zahrnuty do srovnávací tabulky.\

  Ergonomie ��

  Ergonomie se týká navrhování něčeho pro pohodlí, efektivitu a pohodlí . Když trávíte spoustu času v kokpitu, bude to opravdu důležité.

  Dosah k vašemu kola, dosah na vaše pedály a dosah k řazení a ruční brzdu jsou důležitý. V tomto případě svítí leštěný extrudovaný hliníkový kokpit, protože je to zásadně modulární . To je jeden z ergonomických faktorů, které je třeba zvážit: Jak modulární je rám kokpitu? Můžete přidat, odebrat a upravit, jak chcete, nebo jste omezeni designem rámce?

  Komfort je také kritický, takže se podívejme na typy pozic sezení , Protože se to stane vaší druhou pokožkou, když trávíte hodiny závodem.

  Typy pozic sezení

  • ♢ Gt. Jedná se o vzpřímenou polohu, kterou používají všechna Grand Tourerova auta, ale také téměř všechno, co není sedadlo vzoru: rally, nákladní automobily, tanky atd.
  • ♢ Vzorec. Vozidla mají sedadla určená pro lepší aerodynamiku, kde je vaše tělo diagonálně uvolněno. Nyní, k lepšímu nebo horšímu, závodní SIM kokpity si simulují vzduchové tření IRL, takže to prostě není nutné a nezlepší váš výkon žádným způsobem, s výjimkou přípravy na reálný závod v vzorci.
  • ♢ Hybrid. Jedná se o sedadla, která mohou přepínat mezi pozicemi GT a vzorec, což závisí více na schopnostech kokpitů než na samotné sedadlo.

  Něco jiného, ​​co si poznamenat se sedadly, je to Mohou přijít v možnostech plochého nebo kbelíku. V tomto článku se nebudeme podrobně zabývat a budeme zde propojit článek zaměřený na sedadlo. Pokud hledáte místo, nezapomeňte se podívat na sedadla dostupná na Simplace, odeslána po celém světě.

  Sedadlo Trak Racer Recliner sedí samy v bílé místnosti

  Dalším faktorem, který je třeba zvážit, je, kolik místa má kokpit. Jaká je jeho stopa? Ve srovnávacích tabulkách zahrnujeme délku a šířku základen v centimetrech i palcích. Jen to připomínka Některé kokpity jsou skládací a snadno obchodovatelné, ale to vždy přichází za cenu robustně.

  Konečným ergonomickým faktorem, který je třeba zvážit, je snadnost montáže . Toto je platná hrozba, kterou můžete mít s extrudovanými hliníkovými kokpity, protože jsou obecně složitější k nastavení. Bez ohledu na typ rámu mohou uvolněné šrouby proměnit skálu kokpitu na roztřesenou noční můru. Utáhněte si šrouby!

  Ceny ��

  Podívejte se na ceny pro všechny produkty v porovnávací tabulce, v eurech i v dolarech, převzaté přímo z oficiálních webových stránek výrobce. Také jsme zkontrolovali, které ceny zahrnují nebo vylučují DPH, takže si toho vezměte. Pokud produkt vylučuje DPH, proveďte nějaký výzkum toho, kolik bude přidáno: DPH může být na jednom místě až 4% a až 20%+ jinde!

  Náklady na dopravu mohou také znamenat velký rozdíl v celkové ceně. Některé weby (jako je tato), umožňují vám vypočítat náklady na přepravu, aniž byste poskytli jakékoli informace s výjimkou adresy.

  Konečně, dobré kokpity mají dlouhou životnost, protože jsou v podstatě jen kovové . Pamatujte, že dobrý kokpit, o který se dobře staráte lze snadno znovu prodat, pokud chcete upgradovat kokpit . Simplace má na trhu z druhé ruky, takže pokud chcete prodat nebo koupit z druhé ruky SIM READ, podívejte se na to zde .

  Konečná porovnávací tabulka SIM závodní kokpita ��

  Tato tabulka obsahuje 57 z 85 kokpitů, které jsme identifikovali na trhu, a porovnává je podle některých z nejužitečnějších kritérií pro rozhodnutí o koupi jednoho. To se míní jako přehled, takže nezapomeňte provést další výzkum, abyste získali přesné a aktuální informace.

  Simplace Stocks 24 z těchto kokpitů (v době psaní). Máme konkurenceschopné ceny a dodáváme po celém světě . Každý nákup obsahuje časopis se všemi našimi průvodci a dvěma bezplatnými iracingovými kůží.

  ❱ ❱ ❱ Přejděte doprava ❱ ❱ ❱

  Kokpit
  Cena (USD)
  Cena (EUR)
  káď
  Záruka
  Typ
  Rám
  Design
  DD robusnost
  Stopa (cm)
  Stopa (in)
  Držák
  Sedadlo
  Pohybová platforma
  Monitorovat MONTY
  Produktový odkaz
  Playseat Challenge Další úroveň závodních gtlite GT Omega Art SIMXPRO® R80 Evoluce her SIMXPRO® X80 TREQ ONE BASIC GT Omega Titan Další úroveň závodních f-gt liite Revoluce her PlaySeat Evolution Pro SIMXPRO® XRS80 Trakracer TR80 Lite Vzorec TREQ TREQ ONE SIM-Lab GT1 Evo GT Omega Prime Lite Trakracer Rs6 SIM-Lab Team Redline TR1 podvozek Rseat B1 SIMXPRO® XT120 Další úroveň závodních f-gt Trakracer TR80 MK5 SIMXPRO® R160 Další úroveň závodních gttrack GTRIMULÁTOR GTA OpenWheeler Gen3 Racing Cockpit Extreme Sim Racing Compact 2.0 Playseat Trophy SIMXPRO® FR TREQ ACE GTR Simulator GTSF RCP Cockpit Sport Trakracer TR120 TRAKRACER TR8 PRO SIMXPRO® XT160 Další úroveň závodních gtelite lite Rseat P1 SIM-Lab Racex Pro Chassis GTRIMULÁTOR GTA PRO SIMXPRO® XFR GT Omega Prime Advanced Sim Racing 4 Sparco Evolve 3.0 Trakracer TR160 MK4 Další úroveň Racing F-GT Elite Lite Rseat RS1 SIM-Lab P1-X FanaTEC RENNSPORT V2 Další úroveň závodní f-gt elite Další úroveň závodní gtelite Další úroveň závodních F-GT Elite 160 Sparco Evolve Gp Monstertech MTS Racing Trakracer Alpine Racing Trx SIM-LAB X1-PRO PlaySeat Sensation Pro
  229 $ 249 $ 240 $ N/a 299 $ N/a N/a 390 $ 299 $ 349 $ 399 $ N/a 449 $ N/a N/a N/a 550 $ 462 $ 468 $* 750 $ N/a 499 $ 647 $ N/a 499 $ 499 $ 499 $ 599 $ 599 $ N/a N/a 629 $ 629 $ 673 $ 693 $ N/a 599 $ 1 249 $ N/a 729 $ N/a 740 $ 750 $ 779 $ 879 $ 699 $ 899 $ N/a N/a 999 $ 999 $ 1 149 $ 1 699 $ 1 572 $ 1 400 $ N/a 1 899 $
  229 € 249 EUR 264 EUR 290 EUR 299 EUR 315 € 320 EUR 324 EUR 329 EUR 349 EUR 399 EUR 415 EUR 429 EUR 433 EUR 435 EUR 449 EUR 480 EUR 499 EUR 412 EUR* 539 EUR 540 EUR 549 EUR 559 EUR 590 EUR 599 EUR N/a N/a N/a 599 EUR 599 EUR 599 EUR N/a N/a 639 EUR 659 EUR 680 EUR 699 EUR 699 EUR 699 EUR N/a 743 EUR 744 EUR N/a N/a 769 EUR 799 EUR 799 EUR 829 EUR 999 EUR 1 099 EUR 1 099 EUR 1 299 EUR 1 300 EUR 1 343 EUR 1 599 EUR 1 799 EUR 1 899 EUR
  Vč. Bez. Vč. Vč. Vč. Vč. Bez. Vč. Bez. Vč. Vč. Vč. Bez. Bez. Bez. Vč. Vč. Bez. N/a Vč. Vč. Bez. Bez. Vč. Bez. Bez. Vč. Bez. Vč. Vč. Bez. Bez. Bez. Bez. Bez. Vč. Bez. Vč. Vč. Bez. Vč. Vč. Vč. Vč. Bez. Bez. Vč. Vč. Vč. Bez. Bez. Bez. Vč. Vč. Bez. Vč. Vč.
  2 roky 1 rok 3 roky Žádný 2 roky Žádný 2 roky 3 roky 1 rok 2 roky 2 roky Žádný 5 let 2 roky 2 roky 2 rok* 3 roky 5 let 2 rok* 5 let Žádný 1 rok 5 let Žádný 1 rok 10 let Život 1 rok 2 roky Žádný 2 roky 10 let Žádný 5 let 5 let Žádný 1 rok 5 let 2 rok* 10 let Žádný 3 roky Život 5 let 5 let 1 rok 2-3 rok 2 rok* 1 rok 1 rok 1 rok 1 rok 5 let 2 roky 5 let 2 rok* 2 roky
  Hybridní Gt Gt Gt Gt Gt Gt Gt Hybridní Gt Gt Hybridní Hybridní Vzorec Gt Gt Gt Gt Gt Gt Gt Hybridní Hybridní Gt Gt Gt Gt Hybridní Hybridní Vzorec Gt Gt Gt Hybridní Gt Gt Gt Gt Gt Gt Vzorec Gt Gt Gt Hybridní Hybridní Gt Gt Gt Hybridní Gt Hybridní Vzorec Hybridní Hybridní Gt Gt
  Tenká kovová trubka Tenká kovová trubka Ocelové trubice Extrudovaný hliník Kovové hadičky Extrudovaný hliník Extrudovaný hliník Ocelové trubice Tenká kovová trubka Kovové hadičky Kovové hadičky Extrudovaný hliník Extrudovaný hliník Extrudovaný hliník Extrudovaný hliník Extrudovaný hliník Extrudovaný hliník Železná trubka Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Trubička z uhlíkové oceli Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Trubička z uhlíkové oceli Extrudovaný hliník Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Extrudovaný hliník Trubka z lehké oceli Tenká kovová trubka Kovové hadičky Kovové hadičky Extrudovaný hliník Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Trubka z lehké oceli Extrudovaný hliník Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Ocelové trubice Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Extrudovaný hliník Trubička z uhlíkové oceli Hliníková trubice Trubka z lehké oceli Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Ocelové trubice Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Extrudovaný hliník Trubička z uhlíkové oceli Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Hliníková trubice Extrudovaný hliník Extrudovaný hliník Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Ocelové trubice Extrudovaný hliník Ocelové trubice Tlustý extrudovaný
  Hliník
  Kovové hadičky
  Skládací Skládací;
  Centrální stánek
  Pevný Modulární Skládací;
  Centrální stánek
  Modulární Modulární Pevný Skládací;
  Centrální stánek
  Skládací;
  Centrální stánek
  Skládací;
  Centrální stánek
  Modulární Modulární Modulární Modulární Modulární Modulární Pevný Modulární Modulární Modulární Pevný Modulární Modulární Pevný Pevný Skládací;
  Centrální stánek
  Pevný Pevný Modulární Modulární Pevný Modulární Modulární Pevný Modulární Pevný Modulární Pevný Pevný Modulární Modulární Modulární Pevný Modulární Pevný Pevný Modulární Pevný Pevný Pevný Pevný Opraven W Central Stand Modulární Pevný Modulární Pevný
  ★ ☆☆ ★★ ☆ ★★ ☆ ★★ ☆ ★ ☆☆ ★★ ☆ ★★ ☆ ★★ ☆ ★★ ☆ ★ ☆☆ ★★★ ★★★ ★★★ ★ ☆☆ ★★ ☆ ★★★ ★ ☆☆ ★ ☆☆ ★ ☆☆ ★★ ☆ ★★★ ★★ ☆ ★★★ ★★★ ★★★ ★★ ☆ ★★★ ★★ ☆ ★ ☆☆ ★★★ ★★★ ★★★ ★★★ ★★ ☆ ★★★ ★★★ ★★★ ★★ ☆ ★★ ☆ ★★★ ★★ ☆ ★★★ ★★★ ★★★
  124 cm x 54 cm 104-175cm x 60 cm 134-149cm x 55 cm 125 cm x 58 cm 130 cm x 50 cm 125 cm x 66 cm 120 cm x 58 cm 125 cm x 54 cm 164-174cm x 60 cm 130 cm x 50 cm 130 cm x 50 cm 125 cm x 50 cm 136 cm x 66 cm 139cm x 66 cm 120 cm x 58 cm 135 cm x 58 cm 137 cm x 68 cm 119cm x 54 cm 120 cm x 52 cm 178 cm x 63 cm 135 cm x 66 cm 140-170cm x 93 cm 121 cm x 66 cm 135 cm x 66 cm 120 cm x 82 cm 107-142cm x 58 cm 94 cm x 58 cm 94 cm x 56 cm 138 cm x 58 cm 130 cm x 58 cm 120 cm x 66 cm 147 cm x 58 cm 127 cm x 71 cm 145 cm x 66 cm 130 cm x 60 cm 135 cm x 66 cm 148 cm x 82 cm 178 cm x 60 cm 151 cm x 66 cm 115-165cm x 64 cm 135 cm x 74 cm 137 cm x 58 cm 127 cm x 56 cm ?? X ?? 145 cm x 66 cm 138 cm x 69 cm 148 cm x 69 cm 135 cm x 68 cm 174 cm x 84 cm 120 cm x 70 cm 148 cm x 82 cm 136 cm x 84 cm ?? X ?? ?? X ?? 152cm x 71 cm 135 cm x 100 cm 150 cm x 63 cm
  49in x 22in 41-69in x 24in 53-59in x 22in 49in x 23in 51in x 20in 49in x 26in 47in x 23in 49in x 22in 65-69in x 24in 51in x 20in 51in x 20in 49in x 20in 54in x 26in 55in x 26in 47in x 23in 53in x 23in 54in x 27in 47in x 22in 47in x 21in 70in x 25in 53in x 26in 55-67in x 37in 48in x 26in 53in x 26in 47in x 33in 42-56in x 23in 37in x 23in 37in x 22in 55in x 23in 51in x 23in 47in x 26in 58in x 23in 50in x 28in 57in x 26in 51in x 24in 53in x 26in 59in x 33in 70in x 24in 60in x 26in 45-65in x 25in 53in x 29in 54in x 23in 50in x 22in ?? X ?? 57in x 26in 55in x 27in 58in x 27in 53in x 27in 69in x 33in 47in x 28in 59in x 33in 54in x 33in ?? X ?? ?? X ?? 60in x 28in 53in x 39in 59in x 25in
  �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� ��

  ❱ ❱ ❱ Přejděte doprava ❱ ❱ ❱

  * SIM-Lab Team Redline TR1 podvozek se neprodává na sim-lab, takže ceny jsou ceny, které máme na Simplace.

  > Všechny ceny pocházejí z webů výrobce. Ignorovali jsme prodejní ceny a použili jsme standardní ceny. Ceny jsou samozřejmě z doby psaní.

  > N/A cena znamená, že web v této měně neměl cenu. Ačkoli téměř všechny značky se dodávají po celém světě, je spravedlivé předpokládat, že cena by byla právě převedena na směnný kurz.

  > Všechny kokpity mají ✚ pro monitorovací úchyty, i když je nemůžete připojit přímo k kokpitu, protože stojany Lone Standing Monitor jsou standardní (můžeme tuto kategorizaci změnit, když revizujeme článek dále).

  > Housečka odkazuje na držák pro řadicí tyčinku nebo ruční brzdu.
  > Rozsahy pro stopy se používají, když je základna nastavitelná.

  > Pro náš přístup k hodnocení DD robusnost (přímá robusnost jednotky) kliknutím sem přesuňte do části článku vysvětlující toto hodnocení.

  Doplňková legenda
  ✅ Tato funkce je zahrnuta v ceně.
  ✚ Existuje možnost přidat funkci.

  ❌ Kokpit nemá schopnost tuto funkci přidat.

  Přehled značky kokpitu ��

  Tady je Přehled všech značek a produktů kokpitu zakryté v tomto článku na značku.

  Značka HQ Celkové kokpity Představené kokpity
  Playseat Holandsko 6 6
  Závody další úrovně Austrálie 9 9
  Sim Lab Holandsko 5 5
  GT Omega Spojené království 4 4
  Trak Racer Austrálie 7 7
  Rseat Bulharsko 7 3
  Simxpro Holandsko 8 8
  Fanatec Německo 1 1
  TREQ SIM Holandsko 4 4
  Advanced Sim Racing Kanada 7 1
  Simulátory GTR Kanada 3 3
  Extreme Sim Racing Brazílie 6 1
  Souprava kov NÁS 2 0
  Openwheeler NÁS 1 1
  OBUTTO Čína 2 0
  6sigma NÁS 4 0
  Res-tech Itálie 4 0
  Sparco Itálie 2 2
  Závodní kokpity NÁS 1 1
  Monstertech NÁS 1 1
  Motedis Německo 1 0
  Celkový 85 57

  Všimněte si, že je to jen kvůli omezení naší doby, doufáme, že přidáme později další produkty, v ideálním případě všechny tyto. Pokud jsme zmeškali jakékoli značky, které doporučujeme, neváhejte se vyjádřit níže a dejte nám vědět. Určitě to přidáme.

  Další čtení ��

  Všimněte si, že máme také aktuální průvodce pro následující:

  > Příručka pro začátečníky k nastavení SIM závodního nastavení: Tento článek poskytuje přehled celého vašeho nastavení.

  > Nejlepší kokpity SIM závodních: Tento článek doporučuje prvních deset kokpitů pro všechny rozpočty a porovnává ~ 70% všech kokpitů na trhu v jednoduché tabulce.

  > Základní průvodce kolami: Porovnání každého jednotlivého kola na trhu. Ukazujeme točivý moment, kompatibilitu platformy, cenu a další relevantní informace v tabulkách.

  > Průvodce volantem: Při nákupu jednoho viz typy kol a další úvahy.

  > Příručka kompatibility kola: Viz vzory šroubů a QR rozbočovače všech hlavních značek kol a kol a kol.

  > Průvodce soupravou a sedadlem: Při nákupu jednoho viz dva typy souprav a další úvahy.

  > Průvodce řazením a rukou: srovnání každého řadicího hůlky SIM sim a ruční brzdy na trhu.

  > Průvodce pedálem: Porovnání všech sad pedálu rozpočtu a základní úrovně a nejoblíbenější sady pedálů na střední a špičkové pedály na trhu.

  > Jak vydělávat peníze v SIM závodech: Přehled různých způsobů, kterými můžete získat příjem ze svého oblíbeného koníčka.