Nejdražší hra na Steam: Seznam top 7 | Vážené parní hry, nová parní hra stojí 2 000 USD s méně než dvěma hodinami hraní

Nová parní hra stojí 2 000 USD s méně než dvěma hodinami hry

Vše, co bylo řečeno, existují tři recenze pro tuto hru. Všichni tři říkají totéž: „Není to špatné.„Nemohu říct, jestli to jsou recenzenti Steam, kteří jen zanechávají stejný komentář jako meme, nebo zda jsou lidé ze stejné společnosti, kteří hru doporučují. Ať tak či onak, je to určitě podezřelé a docela velká červená vlajka. Vzhledem k cenovce a skutečnosti, že hratelnost opravdu nevypadá příliš velkolepá (zejména za tisíc dolarů), doporučuji z tohoto vývoje zřetelné z tohoto. Ale hej, alespoň drží titul nejdražší parní hry!

Nejdražší hra na Steam: Seznam Top 7

Steam Marketplace se skládá z tisíců titulů za různé cenové body, ale jaká je nejdražší dostupná hra? Stojí to za to?

Triple A hry, široce dostupné na Steam a mnoho dalších platforem, spustí hráče o šedesát dolarů, někdy i více, pokud si přejí koupit další DLC. Zdá se to jako statná cenovka, ale vzhledem k počtu zaměstnanců, které vývojová společnost zaměstnává k stavbě hry, peníze utracené za marketing hry a různé další obchodní výdaje, do kterých po cestě narazí, není cena za šedesát dolarů cenovka moc špatné. Někteří mohou nesouhlasit, a pokud jste jedním z těchto lidí, pravděpodobně najdete hry na tomto seznamu neuvěřitelně cenově dostupné (a právem)!

Pokud byste si měli koupit každý obsah dostupný na Steam, podíváte se na celkový nákup něco přes 500 000 $. Toto je ohromující statistika, ale ne přesně to, co hledáme. Místo toho se tento seznam zaměří na nejvyšší individuální hry. Je důležité si uvědomit, že s ohledem na jejich cenovky ESG nepodporuje žádnou z těchto her žádnou z těchto her. Spíše se snažíme jednoduše zdůraznit sedm her s nejvyššími cenami na Steam a poskytnout krátký přehled o tom, proč je cenovka tak vysoká. Jak zjistíte, některé hry mají skutečný důvod pro to, aby byly tak drahé, zatímco jiné ne tolik. Bez dalšího zpoždění se dostaneme do sedmi nejdražších her dostupných na trhu Steam, včetně:

  • Běh zloděje
  • Super boj
  • W.H.A.L.E.
  • Virtuální řečník
  • Zkušenosti postupu vRemedies
  • Reinkarnace oceánu
  • VR zážitek volného záření VR

Trochu varuhování bude většina (doslova všechna kromě čísla jedna) her na tomto seznamu stát $ 199.99. Z tohoto důvodu ve skutečnosti neexistuje žádná zvláštní objednávka pro většinu tohoto seznamu. Také jsem nebyl schopen koupit a hrát tyto hry (ze zřejmých důvodů), takže deskriptory jsou spíše založeny na výzkumu než na zkušenostech!

Běh zloděje – $ 199.99

Plakát pro zloděje, jedna z nejdražších her na Steam

Pokud mohu říci, běh zloděje je simulátorem pro sběr vedlejšího hlediska podobným jako u Temple Run nebo dokonce vestavěné dinosaurské hry, když je v Google offline. Z přívěsu se diváci dozvěděli, že hra byla vyrobena z Unreal Engine. Zkombinujte to s nezávislým vývojářem bez zveřejněných dalších her a začne to dávat smysl. Vypadá to, že se jednalo o první hru vývojáře nebo alespoň první hra, která má smysl vzhledem k tomu, že Unreal Engine je kvůli začínajícím vývojářům velmi populární kvůli jeho jednoduchosti (ne že nemůžete dělat úžasné hry s Unreal Engine, Just že je to skvělý nástroj pro začátečníky).

Zdá se, že hra má malý obsah, protože je stále uvedena jako včasný přístup. Jediná recenze (ve kterém byl produkt přijat zdarma) hra přiměřeně roztrhla hru od sebe. Konsenzus byla dosažena, že postrádá příběh, hraní, zvuk a téměř všechno, co dělá hru, dobře, hra. Zdá se, že se jedná o případ nezávislého vývojáře masivně Nadměrné ceny jejich produktu v naději, že prodají jedinečnou kopii a obdrží nějakou kompenzaci. Pro všechny nezávislé vývojáře tam, nedělejte to. Jen ne. Udělejte to zdarma a vylepšete své rozvojové dovednosti do bodu, kdy můžete ospravedlnit cenu vaší hry.

Super Fight – $ 199.99

Screenshot z drahé, arkádové parní hry Super Fight

Další nesmírně předražená hra, Super Fight je bojová hra s velmi malým obsahem. Ve skutečnosti je scéna, kterou vidíte výše, do značné míry celá hra v kostce. Bojový systém vypadá jako jakákoli jiná arkádová bojová hra, ve které jednoduché kombo vytáhne neinteligentní AI. Existuje jen několik různých nepřátel k boji a tři různé zbraně k použití. Vypadá to jako další podvod, který se pokusí přimět někoho, aby si koupil kopii a udělal rychlý obrat ve hře, která pravděpodobně dokončila jednodenní práci.

W.H.A.L.E. – $ 199.99

Screenshot z drahé parní hry W.H.A.L.E

W.H.A.L.E je zajímavý, protože to není typická hra. Místo toho se jedná o funkční laboratorní simulaci ve VR pro laboratoř na University of Sassari v Itálii. Zpočátku jsem zpochybnil legitimitu simulace, protože jediná další hra pro vývojáře byla v sekci recenze široce považována. Rychlé vyhledávání však ukazuje určité důkazy (poslední odstavec), že hru mohli být legitimně proveden studenty na univerzitě. Jak již bylo řečeno, laboratoř stále nevypadá příliš robustně. Pokud náhodou hledáte vzdělávací hru VR, která vás naučí zemědělské a hydrologické přístupy k udržitelnějšímu rozvoji (což by bylo šílené, kdybyste vás zde našli), pravděpodobně bych se podíval jinde jinde.

Virtuální orator – $ 199.99

Muž v kravatě pomocí drahé hry virtuálního oratoru simulátoru na Steam

Zdaleka nejunikátnější „hra“ na tomto seznamu je virtuální orator simulátorem tréninku VR pro praktikování veřejného projevu. Mnoho lidí, pravděpodobně i většina lidí, se obává řeči na veřejnosti. Pokud ne, mohou se pravděpodobně pravděpodobně zlepšit své schopnosti. Tato hra (program?) má tunu jedinečných funkcí, díky nimž může být skvělá tréninková pomoc, jako například:

  • Proměnlivá místa a reakce AI
  • Metriky zpětné vazby na oční kontakt a načasování skluzu
  • Implementujte své vlastní poznámky a snímky k tréninku

Celkově si myslím, že koncept hry je úžasný. Tolik lidí bojuje se strachem z řeči veřejnosti, že by to opravdu mohl být skvělý způsob, jak to řešit. Cenovka je určitě mimo dosah spotřebitelů, ale mohl bych realisticky vidět podniky využívající software efektivně, pokud mají značný počet zaměstnanců, kteří budou mluvit veřejně. Jak již bylo řečeno, 199 $.99 Cena je pro osobní vydání. Podniky, které si to přejí implementovat, se budou dívat na strmé 3 000 $.00 Kupní cena, která je podle mého názoru příliš strmá. Buďme upřímní, hra je skvělý nápad, ale ne nikde téměř obtížná implementace, která by ospravedlnila takovou monumentální cenovou značku.

Zkušenosti s postupem vRemedies – $ 199.99

Zkušenosti s divadelními procedurami opravných prostředků

Podobně jako poslední, Vremedies je tréninkový simulátor VR pro skutečnou událost. Cílem této hry je více mnohem více, aby se dětem pomohla stát se pohodlnějším s určitým postupem tím, že místo toho simuluje uvedený postup ve VR s přátelskými roboty. Považuje se za metodu expoziční terapie s cílem snížit množství dětí, které potřebují sedaci pro neinvazivní postupy.

Stejně jako Virtual Orator se StaplesVR (vývojáři) podařilo najít specializovaný trh k vytvoření technologie VR, která by mohla nesmírně prospět životy lidí. Je to skvělý pocit najít vývojáře využívající VR nevinnými způsoby, jak těžit z jejich zákazníků. Až příliš často se VR používá pro, erm, * méně nevinné * účely, takže je hezké vidět tuto změnu tempa. Ceny mohou být stále trochu pryč, ale je upřímně těžké říci, že obchodní model se liší ve srovnání se standardní spotřebitelskou hrou. Nemocnice mohou být velmi dobře šťastné, že zaplatí dvě stě dolarů, aby pomohly utěšit děti v jejich péči. Ať tak či onak, kudos do StaplesVr!

Reinkarnace oceánu – $ 199.99

Je to o něco těžší z hry, která získá přesné zobrazení, protože nemá žádné recenze, které by se pravděpodobně mělo očekávat, když se s ohledem na ukázku teaseru oproti cenovy. Pokud můžu říct z přívěsu hry, není nic víc, než chodit podél dna oceánu, zatímco bojuje s nekonečnými nepřáteli skeletu. Upouštějí drahokamy, které vám umožňují dále upgradovat vaši hratelnou postavu. Mimo to si nemyslím, že je mnohem více obsahu diskutovat. Vypadá to, že hraje podobně jako hra, kterou byste našli online, kromě toho, že musíte zaplatit dvě stě dolarů, abyste ji mohli hrát. Netřeba dodávat, že bych nedoporučoval vyzkoušet tuto hru.

Výstup volných zážitků VR VR – 999 $.99

S velkým očekáváním jsme konečně dosáhli nejdražší hry dostupné na Steam. S cenovou cenovou značkou neuvěřitelných tisíc amerických dolarů je zážitek z výstupu volného záření VR další hra VR. Tentokrát je centralizován kolem zabití zamoření mimozemšťanů ve vědeckém výzkumném zařízení. Můžete hrát až čtyři přátele najednou, abyste čelili pěti různým úrovním obtížnosti. Ještě chladnější, popis hry tvrdí, že existují „basové chvění pod podlaží, haptické obleky, inteligentní záskyt a zásoby zbraní“, aby se zlepšila hraní. Zdá se, že cílem je dělat hru, která je co nejrealističtější s využitím VR.

Ceny této hry jsou zajímavým tématem, protože se nezdá být určeno pro vašeho průměrného uživatele VR. Spíše se zdá, že se uvádí na trh směrem k komerčním společnostem, které mají sady VR a pronajímá je klientům k použití. Pamatuji si, jak jsem hrál hru VR na promenádě populární pláže, kdykoli se VR stal populárním a vypadalo to docela podobné tomuto. Poplatky za pronájem byly docela strmé (chci říci kolem 50 $ za půl hodiny), což způsobilo, že návratnost investice poněkud realistická pro obchody na dobrém místě.

Vše, co bylo řečeno, existují tři recenze pro tuto hru. Všichni tři říkají totéž: „Není to špatné.„Nemohu říct, jestli to jsou recenzenti Steam, kteří jen zanechávají stejný komentář jako meme, nebo zda jsou lidé ze stejné společnosti, kteří hru doporučují. Ať tak či onak, je to určitě podezřelé a docela velká červená vlajka. Vzhledem k cenovce a skutečnosti, že hratelnost opravdu nevypadá příliš velkolepá (zejména za tisíc dolarů), doporučuji z tohoto vývoje zřetelné z tohoto. Ale hej, alespoň drží titul nejdražší parní hry!

Steam je úžasně jedinečný trh plný různých her, workshopů a stahovatelného obsahu. Vzhledem k tomu, že cenový bod těchto kusů obsahu může být stanoven tvůrcem, existuje obrovský rozsah, jaká bude každá cena za danou hru. V tomto seznamu jsme sestavili sedm z nejdražších dostupných her. Pokud jste si to dosud neuvědomili, nemůžeme (s dobrým svědomím) doporučit žádnou z těchto her. Ale hej, ty děláš!

Nová parní hra stojí 2 000 USD s méně než dvěma hodinami hry

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na přidružení. Pokud si něco koupíte prostřednictvím tohoto příspěvku, může vydavatel získat podíl na prodeji.

Syazwan Bahri

Zveřejněno Jan. 26, 2023, 5:03 p.m.

Indie Developer Prox vydal to, co by mohla být jedinou nejdražší hrou na Steam s názvem „Skrytý a neznámý“.

Nenárodný titul stojí neuvěřitelných RM4 450 (2000 USD), který by mohl být snadno kartáčován jako meme hra, a to by mohlo být oprávněně tak. Pod titulem však již existuje několik recenzí a několik z nich jsou pozitivní recenze.

Vydáno 23. ledna, hra je jednoduše nedostupná pro mnoho hráčů venku, ale některé z recenzí jsou pozitivní s tím, že „to stálo za to každý penny“. Je jasné, že se jedná o recenzi vtipu. Negativní recenze jsou také vidět, jak uvádí, že hra je vtip a že potenciální hráči by se jí měli za každou cenu vyhnout.

Když mluvil s Thegamerem, Prox vysvětlil své postavení v pobuřujícím ceně.

“Důvodem cenovky je to, že bych nechtěl jen prodat svůj vlastní život pro haléře, protože příběh znamená více než jen čistou” hru “, řekl Prox.

„Chápu, jestli existují lidé, kteří nevěří, že tato cena je rozumná, a já je neposuzuji, naopak, věřím, že si to nikdo neměl koupit, to si to nemůže dovolit.“

“Dokonce i tehdy jsem se ujistil, že hra je těsně pod dvěma hodinami hraní, takže můžete dokončit celý příběh a poté vrátit hru, abyste se ujistili, že se necítíte podváděni ze svých peněz. Nechci se dostat žádné lidi do finančních potíží, jen cenu své hry, jak se mi cítí správně, což je moje právo.”

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na přidružení. Pokud si něco koupíte prostřednictvím tohoto příspěvku, může vydavatel získat podíl na prodeji.

Steam má novou nejdražší hru a nestojí za to koupit

Steam má novou nejdražší hru; Mluvili jsme s tvůrcem o osobním příběhu za jeho vývojem a o tom, jak vás povzbuzují, abyste si ho nekoupili.

Steam má novou nekonečnou hru a tvůrce říká, že ji nekupuje

Publikováno: 25. ledna 2023

27/01/2023 PCGamesn se dozvěděl, že skryté a neznámé otevírají genderově esentialistickým prohlášením, že neschvalujeme. Zpráva PC Gamer. Následuje původní příběh.

Herní platforma Steam je plná šílených, úžasných a někdy žalostných vydání. Se stovkami, ne -li tisíce, nových her, které se vydávají každý den, může být obtížné vyniknout z davu; Stellar Steam Game buď potřebuje háček, skvělé vizuální prvky nebo nějaký marketing levého pole. Co kdyby tedy někdo udělal svou hru nejnovější a nejdražší titul na platformě, ale také říká, že byste si ji neměli koupit?

No, tady to je. Nově vydaná „Skrytá a neznámá“ před vývojářem Prox je oficiálně nejdražší hra na Steam, za cenu očí zalévání 1 999 $.90 USD (1 679 GBP.09 GBP).

Cílem „hry založené na příběhu, která má rozšířit vnímání jejího publika v oblasti psychologie a filozofie“, jsme okamžitě zaujali textovou parní hru, protože nás to zasáhlo jako něco, co by nemělo, dobře, nemělo by to je to cena.

Takže PCGamesn oslovil tvůrce, známého jako „ThePro“, za volání neshody a zeptal se jich, proč je jeho hra na Zemi tak drahá.

“Nevěřím, že si to někdo koupí,” říká ThePro PCGamesn. Dodal, že ve skutečnosti by „odradil nikoho od nákupu, pokud si to nemohou dovolit, nechci způsobit potíže.“

Nejdražší hra Steam je ta, kterou jste povzbuzovali, abyste nekupovali

ThePro nám řekne, že pocházejí ze Slovenska a nyní žijí ve Švýcarsku a že skrytý a neznámý je hluboce osobní hra, která zobrazuje jeho vlastní životní příběh s některými sci-fi prvky posypanými dovnitř. „Základním tématem je sdílení vašeho vlastního příběhu a umožnění lidem pochopit, že i když jste ve špatné situaci, můžete pracovat s tím, co máte.“

Kromě zřejmého marketingového úhlu nám ThePro také říká, že cenová bod je tam, protože „nechce prodávat můj život za 20 $“, s hluboce osobním aspektem designu příběhové hry, ne něco, co cítí, že dokáže rozdat pryč za malou cenu.

Nejdražší hra Steam také nezačala jako hra, s tím, že THE PCGamesn řekl, že to byla původně kniha, než se smíchem a říká, že „místo toho skončil“.

I když jste povzbuzováni, abyste si hru nekoupili, existuje způsob, jak ji vlastnit, aniž byste museli platit, protože prox Discord nabízí dárky skrytých a neznámých, ale ThePro poznamenává, že nechce jen dát titul pryč téměř každému z absolutně bez důvodu.

Když jsme poprvé slyšeli o skrytém a neznámém, byli jsme vhodně zaujati, ale teprve poté, co jsme od té doby slyšeli. Steam vám umožní vložit takovou statnou cenu na vaši hru as snímky a popisem obrazovky to není, jako by se někdo pokoušel někoho oklamat. Je to trochu zábavného marketingu, který nás vede k osobnímu a divoce zajímavému příběhu.

Nikdo vás nutí koupit nejdražší hru Steam, ale je to tam a označuje hluboce osobní příběh pro osobu, která to udělala.

“Je zřejmé, že je to jako‘ kdo by to udělal. “?” Říká Thepro. “Strávil jsem na to pár měsíců [a] i když to jen dva lidé koupí, věřím, že jsem učinil nejracionálnější rozhodnutí.”.“

Skryté a neznámé najdete na páře.

Pokud chcete trochu něco více střelce, nejlepší kampaň FPS ve páře je v současné době cena kávy – proto bychom vám poradili, že tu jednu chytíte. Pokud to však hry FPS opravdu nedělají, můžete si prohlédnout nejlepší staré PC hry pro cestu dolů paměťovou pruhou a také náš seznam nejlepších parních her zdarma, také.