Nejlepší.50 GS Loadrout pro Warzone 2 Season 1 Reloaded – Charlie Intel, Best.50 GS Loadrout Warzone 2 (C-Tier): Ultimate Guide

Nejlepší.50 GS Loadrout Warzone 2 (C-Tier): Ultimate Guide

The Flash granát Po sezóně 1 Reloaded Aktualizace je i nadále nejlepší volbou taktického vybavení. Chcete -li přidat trochu explozivity k načítání, můžete vybavit Semtex Smrtící vybavení.

Nejlepší .50 GS načítání pro Warzone 2 Season 1 Reloaded

Warzone 2 50 GS pistole

Kvůli přednastaveným balíčkům Perk není Overkill ve Warzone 2 tak populární, jako tomu bylo v originále. Tento vývoj vedl k tomu, že hráči hledali nejlepší sekundární zbraň ve hře, aby zlepšili svůj boj blízký.

P890 a X12 se objevily jako dva nejlepší načítání pistole Akimbo ve hře. Aktualizace sezóny 1 však doručila hlavní buffy .50 GS, což umožnilo prudkému prudkému.

Článek pokračuje po reklamě

Tady je nejlepší .50 GS načítání ve Warzone 2, aby se z pistole Desert Eagle přeměnila na jednu z nejsmrtelnějších zbraní Al Mazrah.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší Warzone 2 .50 GS Načítání příloh
 • Nejlepší Warzone 2 .50 GS načítání Perk Balíček a vybavení
 • Jak odemknout .50 GS ve Warzone 2
 • Nejlepší Warzone 2 .50 alternativ GS

Nejlepší Warzone 2 .50 GS Načítání příloh

50 GS Handgun Warzone 2

 • Hlaveň: SA Longshot-50
 • Laser: 1MW pistolový laser
 • Spouštěcí akce: SA Hare Trigger
 • Zadní přilnavost: Akimbo .50 GS
 • Časopis: 10 kulatých mag

Abychom věci zahájili, začneme s Akimbo .50 GS což je klíčová připoutání, díky které je tato pistole životaschopná ve Warzone 2 Season 1 Reloaded. The 10 kulatých mag zajistí, že budete mít dostatek munice, abyste mohli sundat několik nepřátel.

Mezitím SA Hare Trigger poskytne zvýšení rychlosti požáru, což je zásadní vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z největších slabostí zbraně. The 1MW pistolový laser zvýší kontrolu a přesnost ohně kyčle, aby bylo možné využít nastavení Akimbo mnohem snazší.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o hlaveň, SA Longshot-50 je nejlepší volba, protože zvyšuje rozsah poškození, rychlost kulky, rychlost pohybu a přesnost ohně kyčle. Tato hlaveň určitě přináší hodně ke stolu.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší Warzone 2 .50 GS načítání Perk Balíček a vybavení

balíček Warzone 2 Specter Perk

 • Perk Package: Spectre (dvojnásobný čas, sledovač, pozorovatel, duch)
 • Taktické vybavení: Flash granát
 • Smrtící vybavení: Semtex

S Akimbo .50 GS ve svých rukou, budete se muset proplížit na své soupeře a bojovat s bitvami z blízkého dosahu. The Balíček Specter Perk je ideální volbou pro splnění tohoto úkolu, vzhledem k tomu, že usnadňuje záludné hry.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Stopař, Pozorovatel, a Dvojnásobek Čas Všichni přispívají k tomu, abyste se dostali za nepřátelské linie nebo uvnitř budovy plné nepřátelských hráčů a pastí. Mezitím, Duch Měl by vás udržet skryté před nepřátelskými UAV.

Článek pokračuje po reklamě

The Flash granát Po sezóně 1 Reloaded Aktualizace je i nadále nejlepší volbou taktického vybavení. Chcete -li přidat trochu explozivity k načítání, můžete vybavit Semtex Smrtící vybavení.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout .50 GS ve Warzone 2

The .50 GS nepatří do zbraňové platformy ve Warzone 2, takže hráči musí dosáhnout Úroveň 13 Odemknout to. Naštěstí je to jediný požadavek a můžete na to dostat ruce docela rychle.

Můžete si prohlédnout náš průvodce, jak rychle vyrovnat zbraně, abyste okamžitě odemkli nejlepší přílohy.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší Warzone 2 .50 alternativ GS

Pokud chcete vyzkoušet další pistole Akimbo ve Warzone 2, budete chtít dosáhnout X12 a P890. Ačkoli oba obdrželi Nerfs s aktualizací sezóny 1, byly dříve dvě nejlepší možnosti.

Samozřejmě, SMG mohou také udělat trik v těsných čtvrtích, pokud chcete běžet přehnaně. Fennec 45 a Vaznev-9K jsou silné možnosti, které nebudete chtít ignorovat.

Článek pokračuje po reklamě

Další informace, podívejte se na našeho průvodce, jak se zlepšit ve Warzone 2 a nejlepších balíčcích Perk ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek kredit: Aktivize

Nejlepší .50 GS Loadrout Warzone 2 (C-Tier): Ultimate Guide

The .50 GS (Desert Eagle) je v současné době zbraň C-Tier. Rozbijeme to nejlepší .50 GS načítání a poskytněte veškeré ladění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Obsah

.50 GS Aktuální meta: C-Tier

The .50 GS v současné době není jednou z nejlepších pistolí ve Warzone 2.0 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). Mnoho hráčů se rozhodlo prokolit nadměrné a jít s pistolí jako sekundární pro odrůdu, kde .50 GS je životaschopná možnost pro hráče se silným cílem. Klíčový rozdíl s .50 GS ve srovnání s tím, že P890 je, že rychlost požáru je výrazně pomalejší. Budete muset procvičit si hlavy, abyste s touto zbraní ovládli.

Pravděpodobně budete porovnávat deagle s baziliskem. Myslíme si, že bazilisk má okraj, protože existují načítání, které dávají bazilisku velkorysější zabijácký hitbox.

Příběh pokračuje níže

Hráči budou muset dosáhnout vojenské úrovně 13, aby odemkli .50 GS.

.50 GS doporučené přílohy

 • Zadní přilnavost: Akimbo .50 GS
 • Hlaveň: SA Longshot-50
  • ⇕: -0.50
  • ⇔: +0.40
  • ⇕: +0.18
  • ⇔: -0.10

  .50 GS Doporučené taktické: omráčení granát

  Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s nejlepšími .Načítání 50 GS je omračující granát. Omračující granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Omračující granáty vám poskytnou výhodu v situaci blízké čtvrtiny, kde .50 GS bude dělat veškerou svou práci, zejména s přílohou Akimbo. Použijte omráčení granátů, abyste při vyčištění budovy dostali skok, a sundejte nepřítele, než vědí, co je zasáhlo.

  Příběh pokračuje níže

  .50 GS doporučené smrtelné: Vrtací náboj

  Naše doporučené smrtelné vybavení pro spárování s .50 GS je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  .50 GS doporučený balíček Perk: Vanguard

  Od spuštění .50 GS jako sekundární eliminuje potřebu nadměrného zachování, doporučujeme spustit Vanguard jako váš balíček Perk. Vanguard má silné základní výhody s dvojím časem a bombou. Obnovení může být užitečnou výhodou (možná méně ve Warzone 2.0 se schopností ukládat další položky) a vysoká upozornění vám poskytne vizuální signál, že se na vás dívá nepřítel z vaší obrazovky. To může být užitečné v obou blízkých čtvrtích a na dálku (i když má maximální vzdálenost, kterou vás upozorní).

  Příběh pokračuje níže

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro .50 GS

  Buďte připraveni na přílohu Akimbo pro pistole, abyste získali další nerf s dalším kolem vyvažování zbraní. Když Warzone 2.0 a Modern Warfare 2 poprvé spuštěno Akimbo příloha byla neuvěřitelně přemožena. Vývojáři způsobili úpravu a snížili poškození headshot. Hádej co? Stále je to přemoženo! Buďte připraveni na to, aby to bylo vyvážené.

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

  Příběh pokračuje níže

  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.