Nejlepší 556 Icarus Load Warzone 2 (B-Tier): The Ultimate Guide, Best 556 Icarus Loadrout v moderní válce 2.

Nejlepší 556 Icarus Loadrout v moderní válce 2

556 Icarusův zpětný ráz je také obtížné zvládnout s trvalým ohněm, ale naštěstí jeho poškození potenciálu znamená, že to nebere příliš mnoho přesných zásahů, aby se nepřátelé zbraní dolů.

Nejlepší 556 Icarus Loadrout Warzone 2 (B-Tier): The Ultimate Guide

556 Icarus je v současné době zbraň B-Tier. Rozbijeme naše nejlepší načítání 556 Icarus a poskytujeme veškeré ladění připevnění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Obsah

556 Icarus Aktuální meta: B-Tier

556 Icarus je v současné době jedním z nejlepších LMG ve Warzone 2.0 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). Doporučujeme spárovat 556 ICARUS s SMG pro optimalizaci TTK na dálku i zblízka. Fennec 45 a Lachmann Sub jsou skvělé možnosti boje z těsné čtvrtiny.

Zatímco 556 Icarus nemusí být na stejné úrovni jako dominantní RPK, je to stále neuvěřitelně životaschopné a zabalí úder. Protože je to LMG, 556 Icarus není nejrychlejší zbraň a může se cítit neohrabaně při pohybu a zaměření dolů. To je však spojeno s jeho vysokým poškozením spárovaným s rychlým TTK ve Warzone 2.0. Budování této zbraně ke snížení zpětného rázu vám poskytne nejlepší příležitost k zasášení vašich výstřelů.

Příběh pokračuje níže

Hráči mohou odemknout 556 ICARUS dosažením úrovně 25.

556 Icarus doporučené přílohy

 • Čenich: Echoless-80
  • ⇕: +1.35
  • ⇔: +0.87
  • ⇕: +0.48
  • ⇔: +0.36
  • ⇕: +0.75
  • ⇔: +0.40
  • ⇕: -2.61
  • ⇔: -1.82

  556 Icarus Doporučené taktické: kouřový granát

  Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s 556 Icarus je Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

  Příběh pokračuje níže

  556 Icarus doporučené smrtelné: Vrtací nabíjení

  Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s 556 Icarus je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  556 Icarus Doporučený balíček Perk: Zbraňový specialista

  Náš doporučený balíček Perk pro spárování s 556 Icarus je Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí Overill (Schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován pro kombo 556 ICARUS s možností CQ, aby pokryl jak těsné čtvrtiny, tak uprostřed.

  Příběh pokračuje níže

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro 556 Icarus

  Zatímco Icarus 556 je zbraň B-Tier a jedním z nejlepších LMG ve hře, necítí se tak zlomený jako některé jiné volby zbraní v současné meta. Mimoil stále vyžaduje dobrou sestavu a dovednost kompenzovat. Z hlediska poškození existuje potenciál pro Nerf na 556 Icarus, ale celkově se tato zbraň zdá být na dobrém místě, která těží z Nerfů na jiné zbraně, aniž by nutně dostával samotný buff.

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

  Příběh pokračuje níže

  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.

  Nejlepší 556 Icarus Loadrout v moderní válce 2

  Nejlepší 556 Icarus Loadrout v moderní válce 2

  Jack Bye

  Aktualizováno 5. května 2023 Jack Bye

  Icarus 556 je neuvěřitelný světelný kulomet v Call of Duty: Modern Warfare 2 a velmi pravděpodobně první svého druhu, který odemknete.

  Nemyslete si, že to znamená, že je to slabší ve srovnání s ostatními ve své třídě, 556 Icarus je docela pravděpodobně nejsilnější LMG, která je v současné době k dispozici v moderním válce 2 a je tam s Kastovem, pokud jde o nejlepší zbraně v MW2.

  Icarus je neuvěřitelný nástroj, který by měl každý hledat vysokou sazbu požáru, poškození, výkonu s dlouhým doletem a popření oblasti. Pokud se vám líbil M4, Icarus je hovězí, ale familar kulomet, který by mohl dobře vyhovovat vašemu stylu hry.

  MW2 Nejlepší 556 Icarus Load

  Modern Warfare 2 556 Icarus načítání

  LMG přinášejí známou sadu silných stránek na stůl v moderní válce 2. Konzistentní poškození a přesnost ve většině rozsahů, obrovská kapacita munice a velikost klipu jsou charakteristickými znaky kategorie a jsou plně vystaveny v 556 Icarus.

  Pokud má Icarus blok úrazu, je to slabost, která bude vždy mortovat LMG; neobvykle zdlouhavý čas načtení.

  Naštěstí Icarus kompenzuje díky své velikosti časopisu poměrně obrovský. Ale ani to nestačí k odvrácení frustrace, když musíte strávit vzácné sekundy opětovným načtením uprostřed hasičské firmy, v tomto okamžiku je téměř vždy lepší místo toho jednoduše přejít na boční zbraň.

  556 Icarusův zpětný ráz je také obtížné zvládnout s trvalým ohněm, ale naštěstí jeho poškození potenciálu znamená, že to nebere příliš mnoho přesných zásahů, aby se nepřátelé zbraní dolů.

  Při používání 556 Icarus v moderním válce 2 vám bude nejlépe obsluhovat pomalou, metodickou hru. Pokrok ve spěchu vás přiměje sestřelit možnosti blízkého dosahu, které mohou způsobit maximální poškození, když se icarus likviduje. Pokračování opatrnosti a být připraven k zaměření a oheň zmírní zpětný ráz a pomalý start-up, změní vás ze snadného cíle na devastující mobilní věžičku, takže poškození má jen málo odpovídat.

  MW2 Nejlepší přílohy Icarus

  Icarus je všestranná zbraň ve vanilkové formě, ale postrádá poškození a přesnost M4.

  Tyto přílohy se zaměřují na přidání stability a kompenzace zpětného zpětného rázu Icarus – zatímco hlaveň ColdForge pomáhá rychlosti střel a zlepšuje poškození a zlepšuje poškození.

  Sakin Grip zajišťuje, že máte dostatek kontroly.

  • Čenich: Kompenzátor hradu Forge-Tac
  • Hlaveň: FTAC Coldforge 16 ″ barel
  • UnderBarrel: VX ananas vert Grip
  • Skladem: Demo Precision Elite Factory
  • Zadní přilnavost: Sakin VX Grip

  Modern Warfare 2 – Nejlepší výhody k vybavení 556 Icarus

  Modern Warfare 2 556 Icarus v akci

  Doporučené výhody Alternativy
  Rychlé ruce Rychlá oprava
  E.Ó.D Duch
  Pozůstalý

  Rychlé ruce

  Jak již bylo zmíněno, primární slabostí Icarus je její pomalá rychlost načtení, často vyžaduje výměnu podweaponu, dokud neprojde nebezpečí. Rychlé ruce vyřeší tento problém na polovinu opětovného načtení, což umožňuje 556 Icarus vrátit se online tak rychleji.

  E.Ó.D.

  Stejně jako u mnoha LMG, 556 Icarus vám umožňuje nastavit v neuvěřitelné opevněné pozici v moderní válce 2. Icarus bude zvláště vynikat v tom, že vám umožní zachytit a držet body a zastřelit kohokoli, kdo se snaží přiblížit.

  V těchto scénářích může být vaší největší hrozbou často výbušné vybavení, které se z dálky vrhlo. E.Ó.D sníží škody, které z těchto výbušnin přijmete, což vám umožní přemístit a udeřit zpět.

  Modern Warfare 2 – Nejlepší taktické vybavení k použití s ​​556 Icarus

  Vrtací poplatek

  Výbušná možnost, která vám umožní přehrát kryt a vozidla, narušit opevněné nepřátele a rozbít jejich pozici.

  Omračující granát

  Stejně užitečný pro agresivní tlak a ustupuje pod obtížným útokem, omráčený granát dezorientuje soupeře a nechá je zranitelné, což vám dá příležitost přemístit se nebo zavřít za zabití.

  Modern Warfare 2 – Nejlepší zbraně pro spárování s 556 Icarus

  Expedite 12

  Signál 50 odstřelovací pušky

  Zatímco 556 Icarus má vysokou míru požáru a obrovský potenciál poškození, trvalá přesnost je nutností pro dokončení nepřátel pryč. Signál 50 na druhé straně způsobí ničivé poškození jediným výstřelem, stejně jako jeho specialita, jako je moderní válečná jediná aktuální odstřelovací puška.

  Pokud se opravdu chcete soustředit na hromadění dolů, bránit místa a vyzvednout nepřátele z dálky, Signal 50 párů neuvěřitelně dobře s 556 Icarus v moderní válce 2.

  Expedite 12 brokovnice

  Pokud chcete, abyste při mobilu pomohli, Expedite 12 stojí za to investovat do nadměrného pohledu.

  556 Icarus může být složitá zbraň, kterou zvládnete při manévrování, dělat svou nejlepší práci, když se usadí nebo pečlivě vyhledává pozici. Je často možné, že soupeři vás nečekaně zapadají do těsných čtvrtí. Expedite 12 umožňuje hrát agresivněji a snižovat nepřátele z detailu v rámci výstřelu, když postupujete na hlídaném místě.

  556 Icarus FAQ

  Jak odemknout 556 Icarus

  Hráči musí zvýšit M4 na úroveň 18, aby odemkli 556 Icarus.

  Je 556 Icarus Real?

  The 556 Icarus v moderní válce 2 je založeno na a nemovitý-Life Fightlite Mcr.