Nejlepší datování Sims na PC 2023 | PCGamesn, 14 nejlepších seznamovacích simů všech dob! Gamerranx

14 nejlepších seznamovacích simů všech dob

Jaké jsou nejlepší seznamovací Sims? Všechny tyto hry obsahují kolotoče roztomilých, odsouditelných postav připravených na romantiku. Ať už se stěhujete do ospalého přímořského města, které hledáte lásku nebo jste připraveni najít tu jiskru se spolužákem na dinosaura, hráči mají nyní více možností než kdykoli předtím.

Nejlepší seznamovací Sims na PC 2023

Od tatínek po monstra a dokonce i ptáky si všichni zasloužíme cítit se milovaní, takže zde jsou nejlepší seznamovací simíci, kteří hrají v roce 2022 a dostaneme flirt.

Nejlepší datování Sims: Huntress of Hooked On You, mrtvý podle Daylight Dating Sim

Publikováno: 6. září 2023

Jaké jsou nejlepší seznamovací Sims? Všechny tyto hry obsahují kolotoče roztomilých, odsouditelných postav připravených na romantiku. Ať už se stěhujete do ospalého přímořského města, které hledáte lásku nebo jste připraveni najít tu jiskru se spolužákem na dinosaura, hráči mají nyní více možností než kdykoli předtím.

Zatímco datování je v popředí těchto simulátorů, skvělé příklady žánru jsou bohaté na funkce, podmanivé nastavení, základní intriky a jedinečný umělecký směr, z nichž některé lze dokonce považovat za nejlepší PC hry. Nejlepší seznamovatelé simulátorů mají tendenci zkroutit tradiční styl vizuálního románu a rozvětvit jej do nového žánru, jako jsou dobrodružné hry nebo dungeon procházení – a věřte tomu nebo ne, jedna nebo dva se dokonce inspirují hororovými hrami. Bez ohledu na to, kde chcete hledat lásku, měl by vás tento seznam zakryt, s nejlepšími seznamovacími simíky, kteří budou hrát v roce 2023.

Zde jsou nejlepší seznamovací Sims na PC v roce 2023:

Nejlepší datování Sims: Monster Prom

Monster Prom

Nalezení rande pro ples bude vždy noční můrou, ale tým v krásné závadě alespoň ví, jak to udělat zábavné. Ve školních halách naplněných krásnými zvířaty všeho druhu jste pověřeni sváděním vybraného spolužáka a docela doslova bojováním o lásku – myslím méně lovců monstrum a další milovníky monstrum. Tento chytrý zvrat na datovacím vzorci SIM podporuje také multiplayer, což vede k zajímavým střetům s přáteli nad tím, kdo se nevyhnutelně obsluhuje nežádoucí středoškolské flashbacky. Po cestě se hráči budou neustále smát svými absurdními větveními a sebevědomým humorem.

Pokud skončíte s originálem, Monster Prom 2: Monster Camp vezme hráče do letního tábora s novými postavami, mechanikou a mixologií, aby otřesení datování zážitek. Monster Prom 3: Monster Roadtrip je nejnovější vydání v seriálu a posune se zaměření na přežití romantického dobrodružství vozidla. Stejně jako flirtování, budete spravovat zdroje a zároveň si užíváte quippy psaní a okouzlující postavy připravené k mingle.

Nejlepší datování Sims: Trapper ve stylu anime se vynoří z oceánu v mrtvých pomocí Daylight Dating Sim Hooked on You

Hooked on You: A DBD Dating Sim

Mohlo by to vypadat barevně a roztomilé, ale ano, to je smrtící zbraň v ruce zbarvených krevním potahem. Chytrý název na vás je, jak vidíte, seznamovací sim založený na hororové hře 4v1 mrtvý za denního světla, což vám dává šanci na rande s jedním ze čtyř způsobilých, um, zabijáků. Místo toho, aby vás doslova připojil na háček na maso a obětoval vás k entitě, v této hře se zabijáci DBD snaží zachytit vaše srdce – to znamená alespoň, dokud je neodrazíte dolů.

S možností dosud pauza, wraith, duch a lovců, existuje devět různých konce, takže na vás má závislé značné množství opakovatelnosti. Ve čtyřech z těchto konce skončíte šťastně zamilovaní do psychotického vraha, zatímco v dalších čtyřech budete mít zlomené srdce. Konečný konec, dosaženo až poté, co jste získali dalších osm, obsahuje oblíbeného K-Pop Killer každého. Buďte opatrní, co jim všechny říkáte, když říkáte špatnou věc špatné osobě.

Nejlepší seznamovací Sims: Hatful přítel

Hatful přítel

Ne váš typický datování sim, Hatful přítel vám má romanting ptáky, kteří jsou obvykle klasifikováni jako škůdci. Jako jediný lidský účastník ptačí školy pro talentované ptáky jsou hráči za úkol najít skutečného kamaráda na ST. Institut Pigeonation. Tím, že se stanou konečným lepkavým zobákem, mohou hráči potkat ptáky všeho druhu, ale kdo „pecku“ váš zájem?

Účast na třídách v institutu, jako je hudba nebo matematika, ovlivní vaše statistiky a poskytne vám výhody ve vašem romantickém úsilí. Po celou dobu také odhalíte nebezpečné podbřišku školy a zjistíte, že příteli Hatoful je stejně o nalezení lásky a prevenci apokalypsy.

Nejlepší datování Sims: přítel Dungeon

Přítel Dungeon

Začínáme jako kampaň Kickstarter, přítel Dungeon z roku 2021 je úžasný seznamovací simulátor, který páruje romantiku s procházením Dungeon. Na pláži Verona nejsou věci přesně to, co se zdá. Za prvé, zabíjení monster za hotovost je normou a vaše data se zdvojnásobí jako zbraně! Jako nový a zoufale svobodný obyvatel Verony jste vyzváni, abyste prozkoumali stejnojmenného přítele Dungeona a vyzvedli kořist, který se může proměnit v dusné singletony.

Když se vlečíte přes procedurálně generované úrovně, seznámíte se s vašimi budoucími daty dýky a pěstujete pouta, které vám prospívají jak v životě, tak v bitvě. Mluvte o bití osamělosti najednou. Více se najdete v náhledu našeho přítele Dungeon z GDC 2019.

Nejlepší datování sims: Dream Daddy

Dream tati

Přesuňte se do mořského města a staňte se konečným DILF ve snu tati. Po usazení na novém místě s vaší dcerou zjistíte, že celé okolí je svobodné a připravené na váš pokus o zálohy. Stejně jako spousta vtipů táta a silná hlasová představení, Dream Daddy představuje zábavného tvůrce postav, kde se hráči rozhodnou, jaký archetyp táty by chtěli být. Můžete být „zasněný táta“ nebo dokonce „rock and roll táta“ – svět seznamování je opravdu váš ústřice.

V koketním dialogu skrývá řadu moderních minihrů. Například bitva chvály si legraci z retro pokemon bitvy a promění je v boj na otce. V této mini hře je způsob, jakým se chlubíte o své dceři, ať už jde o starou kartu sestav nebo příběh o jejich užitečnosti; Každá interakce poškozuje soupeře nebo sebe.

Nejlepší datování Sims: Mladý plukovník Sanders ve stylu anime stojí v kuchyni v šéfkuchařské škole v randění SIM. Miluji tě, plukovník Sanders

Miluji tě, plukovník Sanders

Ano, to je The Plukovník Sanders. Pamatujte si před několika lety, když KFC skočil na herní rozjetý vůz a udělal několik vtipů o uvolnění vlastní kuřecí, další genní herní konzole? Zatímco to (bohužel) se možná nedošlo k uskutečnění, jeden vtip, který byl smrtící vážný, byl sim KFC Dating.

Miluji tě, plukovník Sanders však není o datování stárnoucího jihoamerického kuřecího magnáta a místo toho se setkáte s magnátem zpět v mládí, před KFC, když je vaším hezkým stříbrným spolužákem v kulinářské škole. Vědět, co víte z budoucnosti, nemusí být špatný nápad vyzkoušet se do jeho prospěchu ve snaze stát se obchodním partnerem plukovníka – nebo více.

Vyrobeno PSYOP, tým za vás, a oficiálně zadal KFC, prostě víte.

Nejlepší seznamovací Sims: Arcade Spirits

Arkádové duchové

Pokud se vám líbilo Dalliance Stranger Things s 80. létami, pak pro vás mohou být arkádové duchové. Tento romantický vizuální román je stanoven v alternativní budoucnosti, kde herní průmysl v roce 1983 nenapadl. Zde, e.T. Musím jít domů místo toho, aby byl pohřben několik stop pod zemí v poušti v Novém Mexiku. V této poctě všem věcem Neon hrajte jako neochotně najatý zaměstnanec na Funplex Arcade. Tvrdě pracujte a rozhodujte se, protože každé rozhodnutí vás může vést k nalezení jednoho. Hledejte lásku ve stínu Coin-Ops v této upřímné, syntetičtě naplněné poctou 80. let.

Arcade Spirits: The New Challengers je pokračováním arkádových duchů z roku 2019, a přestože používá známé nástroje vyprávění z originálu, jeho nové postavy a chytré psaní činí za hraní za hraní. V následném sledování je protagonista aspirující hvězdou esports na lov na trofeje. Po připojení k týmu hráčů jste pověřeni zvedáním duchů, odhalením skrytých příběhů a samozřejmě hledáním romantiky.

Nejlepší seznamovací Sims: Přítel Raptor

Přítel Raptor: Romantika střední školy

Prozkoumejte tajnou kryptidovou svatyni jako Stella, nepříjemný dospívající dospívající věk a pokusit se to všechno zjistit. V tomto stylovém datování simulátoru budou hráči navigovat, co to znamená být senior na střední škole, celou dobu

Vyberete si sběratelské předměty svázané s vašimi kryptidovými drticími a učiníte důležitá rozhodnutí, abyste určili, s kým skončíte, jakmile střední škola splní jeho konec. Přítel Raptor se může pochlubit nádherným světem plným nostalgie z 90. let.

Nejlepší datování Sims: The Sims 4

Sims 4

Zatímco široce více simulátoru života než jen seznamovací simulátor, The Sims 4 obsahuje komplexní sociální a romantickou mechaniku a spoustu postav s hlubokou tradicí. To umožňuje novým hráčům s milostnými úmysly vložit se na předměstí a woo, koho mohou potěšit.

Nyní, když si můžete zdarma stáhnout The Sims 4, nabízí hráčům plně podceňovaný zážitek z datování bez nákladů. Pro hráče, kteří se chtějí pustit do romantického králičího díry a života plný pokusů a smysluplných vztahů, není mnoho silnějších možností. K dispozici jsou také lodní zatížení expanzí, která přicházejí s cenovkou, ale rozšiřte svět, aby do vašeho úsilí přinesl větší realismus. A když to nevyhovuje vašim potřebám, vždy je tu nejlepší sims 4 mody ke stažení nebo sims 4 cheaty vyzkoušet.

Nenalezl něco, co by lechtilo vaši fantazii s nejlepšími seznamovacími simy? Vyzkoušejte náš seznam nejpohodlnějších her na PC pro něco trochu méně stresujícího, nebo strávte nějaký čas budováním vlastní půdy s nejlepšími zemědělskými hrami, z nichž některé zahrnují také romantiku.

Sarah Thwaites Sarah je spisovatelka na volné noze také na Fanbyte a UpperCut. Milují pokrytí malé útulné Indie, jako je Dinkum a Stardew Valley, stejně jako velké trháky jako The Sims 4 a Cities: Skylines 2.

14 nejlepších seznamovacích simů všech dob!

Máte touhu žít vicariously skrz animované avatary, které vidíme na obrazovce, nebo jste svědění hravě žertovat sem a tam s množstvím atraktivních lidí. Možná se snažíte udělat trochu zvláštního spojení. Ať už hledáte cokoli, máme vás zakryt náš seznam nejlepších datování simíků všech dob.

1)Sims 4

Vývojář: Maxis, Studio Sims

Vydavatel: Elektronické umění

Platformy: PlayStation 4, Xbox One, MAC operační systémy, Microsoft Windows

Uvolnění: 2. září 2014

Franšíza Sims je známá po celém světě tím, že je jednou z nejdelších franšíz sociální simulace kolem. Nejenže si můžete vytvořit své vlastní šílené postavy, ale můžete také postavit jejich domovy a sledovat, jak se šílenství rozvíjí při hraní. Sims 4 je zdarma. Existuje však také řada průchodů expanze, pokud byste si přáli okořenit věci. Existuje celá řada témat od „středních škol“ po „objevování univerzity“, „drobného života“, „chalupy žijící“, „ekologický životní styl“ „slavný“, „ostrovní žijící“ a mnoho dalších. Každá z těchto rozšíření otevírá zcela novou sadu dobrodružství a masivně rozšiřuje hru.

2)Náš život: začátky a vždy

Vývojář: GB Patch Games

Vydavatel: GB Patch Games

Platformy: Microsoft Windows, Linux, MAC operační systémy

Uvolnění: 23. srpna 2019

Náš život: Začátky a vždy, je interaktivní vizuální román, který poskytuje prostor pro plné přizpůsobení vašeho příběhu a všech jeho složitosti, aby vyhovoval. Existuje celá řada možností a scénářů, z nichž si můžete vybrat a tato hra se snaží vytvořit prostor, kde můžete vyjádřit různé emoce a stále se setkat s určitým stupněm porozumění, podpory a pozitivního ujištění. Hra slibuje řadu výsledků na základě vašich možností a jako taková má úroveň opakovatelnosti. Jediným společným jmenovatelem je chlapec vedle s názvem Cove. Váš milostný zájem. Na základě vašich interakcí se bude rozvíjet jako vy. Můžete také změnit svůj vzhled a osobnost. Po celou dobu zažívání 4 různých období života – od dětství po dospělost. S téměř 400 000 slovy dialogu, tato hra slibuje od 16 do 24 hodin hry.

3)Závislý na vás: Mrtvý za denního světla seznamování sim.

Vývojář: Psyop

Vydavatel: Chování interaktivní

Platformy: Microsoft Windows

Uvolnění: 3. srpna 2022

Fanoušci seriálu mrtvé podle denního světla jistě slyší o účasti na vás: mrtvý podle Daylight Dating Sim je seznamovací sim, který vás vidí – zmatený cizinec, umýt na tajemném ostrově. Setkáte se se čtyřmi nebezpečnými zabijáky, kteří mizí na slunci a užíváte si svátků. Když se seznámíte s každou postavou, budete mít příležitost vyvinout jedinečné pouto a také hrát sérii zábavných mini-her. Vše, jak flirtuješ … se smrtí je každá postava strašně vášnivá a okamžiky od výbuchu. Hooked on You: Adds je komediální, hravý a zábavný pohled na postavy, které se jinak mohou zdát pouze zlověstné.

4)Klub literatury Doki Doki

Vývojář: Team Salvato

Vydavatel: Team Salvato

Platformy: Microsoft Windows, MacOS a Linux, Switch, PlayStation a Xbox.

Uvolnění: 22. září 2017

Jen málo her na tomto seznamu vypadá tento roztomilý a přesto přichází s varováním. Hráči, kteří jsou citliví nebo snadno narušeni, tento není pro vás. Připojte se k Monice a jejímu klubu literatury, když se zapojujete do „zábavných aktivit“ a zapojujete Chit-chat. Doki Doki Literature Club se maškaráda jako jednoduchý seznamovací simulátor. Tato hra se však zabývá mnohem tmavšími tématy než jen láska a flirtování. Doki Doki Literature Club obsahuje klamně roztomilé postavy a zdánlivě nevinný děj, ve kterém údajně trávíte čas s Monika a gangem zapojením do slovní hry a nevinného fliratioinu. Nezapomeňte však, že tato hra není to, co se zdá, a problémy, s nimiž se zabývá.

5)Monster Prom

Vývojář: Krásná závada

Vydavatel: Ti úžasní kluci

Platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, MacOS.

Uvolnění: 27. dubna 2018

Mnozí z nás laskavě si pamatují dny střední školy a divoké vzrušení z těchto časných flirtování. Vzpomínáme si na všechno, co přišlo s těmi divokými časy. Předposledním okamžikem jakékoli kariéry na střední škole je ples. Co by mohlo být více vzrušující než znovu prožívat ty dny slávy s twistem? Co když místo studentů jste měli příšery? Určitě by vaše impulsy měly být váš vzhled. Pokud si dopřejete, ujišťuji vás, že chaos, který následuje, je často veselý. Tento recept je dále vylepšen online multiplayerem online, takže můžete sdílet Monster Madness se svými přáteli. Zdánlivě, první v tomto žánru.

6)Monster Prom 2: Monster Camp

Vývojář: Krásná závada

Vydavatel: Krásná závada

Platformy: Nintendo Switch, Microsoft Windows, Linux a MacOS.

Uvolnění: 23. října 2020

Držet se s tématem dospívající houževnatosti, hormonů a vlajícího srdce. Monster Prom 2: Monster Camp vidí, jak se hráči vracejí jako své dospívající protějšky, aby našli letní lásku. Zábava a slunce čekají, když soudujte některé z celebrit monster World. Od démonů po smrt, čarodějnice s 3 bláznivými exes a milý robot, který může nebo nemusí podněcovat poslední robotické povstání. To je druhá splátka stejně zábavná jako první budova na magii pro více hráčů, která učinila první hru tak úspěšným. Přineste tedy přítele a podělte se o šílenství letního seznamovací scény.

7)Dream Daddy: Táta datování simulátoru

Vývojář: Herní nevrlé

Vydavatel: Herní nevrlé

Platformy: Nintendo Switch, Microsoft Windows, Linux a MacOS.

Uvolnění: 20. července 2017

Možná výše uvedené hry vaše fantazie docela lechtaly, nebo možná nejsou úplně na vaše chutě. No, pak jsme vás pokryli Dream Daddy: simulátorem datování tátou. Věkové pořekadlo, dělá to, co říká na krabici. Dream Daddy je seznamovací simulátor, ve kterém hráči přebírají roli osamělého otce při hledání jeho dokonalého otce protějšku. Ve hře naplněné vtipy táty vás hříčky přimějí k zamíchání/vítězství při navigaci v kuriózním seznamovacím bazénu, ve kterém nyní bydlíte. Tvůrce táty, 7 datových tatínek, více koncovek a hlasového jednání s celou houbou mini-her znamená, že se jedná o opravdu dobře zaoblenou hru.

8)Pět dat

Vývojář: Wales Interactive

Vydavatel: Wales Interactive

Platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, Android, Xbox One, Microsoft Windows, MacOS, Operační systémy MAC

Uvolnění: 17. listopadu 2020

Ve světě, o kterém víme dobře, se hráči ocitnou plní roli Vinnyho muže uvíznutého doma, neschopní vystoupit do skutečného světa a setkat se s pěti potenciálními zápasy, které se mu postavili. Místo toho hráči povedou Vinny prostřednictvím řady videohovorů, rozhodují se a snaží se mu pomoci zjistit, že příliš zvláštní spojení. Vinnyho romantický život je ve vašich rukou, bude znovu mluvit s krásnými dámami? Nebo bude nalezen chtít? Pět dat remixuje vzorec a nabízí něco nového pro ty z vás, kteří mohou chodit s Sim Connisseurs.

9)Super svůdce: Jak mluvit s dívkami

Vývojář: RLR Training Inc

Vydavatel: RLR Training Inc, PUA Training Limited

Platformy: Nintendo Switch, Microsoft Windows a MAC operační systémy

Uvolnění: 6. března 2018

Tato další hra je ve skutečnosti méně videohry a spíše výukovým svůdcem v reálném životě: Jak mluvit s dívkami je v podstatě průvodcem „reálným světem“ o dos a nesení setkání žen. To vám přináší samozvaný umělec vyzvednutí a datování odborníka Richard La Ruina. Richard vás nasměruje různými situacemi, které vás pokoušejí vést k úspěchu a nasměrují vás od běžných nesprávných kroků moderních mužů. Zmíní se o tom, že hra se nejlépe těší, spíše je to komediální hodnota než osobně.

10) Super Svůdce 2: Pokročilá taktika svádění

Vývojář: RLR Training Inc

Vydavatel: RLR Training Inc

Platformy: Nintendo Switch, Microsoft Windows a MAC operační systémy

Uvolnění: 13. září 2018

Budování na vzorci první hry – Super Svůdce: Jak mluvit s dívkami. Super Svůdce 2 Pokročilá taktika svádění se snaží zvětšit věci do zářezu a dát hráčům nástroje, aby se stali skutečným „sváděcím mistrem“. Tato hra se snaží být nejen „vzdělávací“, ale také komická, protože jste povinni se smát čiré šílenství některých možností, které vám mohou být představeny. Whatsmore, SS2 také obsahuje více cest a konce pro každou fázi, s různými hravými postavami a pohledy, které dále vylepšují zážitek hry.

11) Super Svůdce 3: Konečné svádění

Vývojář: RLR Training Inc

Vydavatel: RLR Training Inc

Platformy: Microsoft Windows, MacOS

Uvolnění: Někdy v roce 2021

Třetí splátka v sérii Super Seducer se nedostala na páru. Potenciálně kvůli přijetí předchozích dvou her. Skript se může zdát občas uchopený a humor by mohl být pravděpodobně nazýván velmi hrubým. Možná vývojáři stříleli na určitý šokový faktor. Netřeba dodávat, že existuje určitá komediální hodnota, fotografie hry je dobře natočena, i když velmi velmi orientované na mužský pohled. Stejně jako u předchozích her, super svůdce 3: Konečné svádění obsahuje více možností na každou výzvu a různé konce na každou fázi.

12) Huniepop

Vývojář: Huniepot

Vydavatel: Huniepot

Platformy: Microsoft Windows, MacOS a Linux

Uvolnění: 19. ledna 2015

HuniePop je hra s porovnáváním dlaždic podobná jako Bejeweled a Candy Crush, ale s twistem. Hráči mají možnost hrát jako muž nebo ženu, když se pokoušíte, aby se dámy omyly. Skvěle, Twitch zakázal všechny streamery, kteří hráli tuto hru naživo bez ohledu na to, zda hráli cenzurovanou nebo necenzurovanou verzi. Udělejte z toho, co chcete. Každá žena, se kterou se setkáte, má jedinečnou osobnost a vlastnosti, má různé lajky a nelíbí se, takže budete muset přizpůsobit podle toho, že jste se přiblížili. Budete interagovat s krásnými dámami prostřednictvím časově uznávané praxe dárkové a šumivé konverzace. Stejně jako u každé hry musíte vydělat měnu ve hře, abyste vytvořili své statistiky a pomohli vám na vaší cestě k flirtování.

13) Emily je pryč

Vývojář: Kyle Seeley

Vydavatel: Kyle Seeley

Platformy: Microsoft Windows, Linux a MacOS

Uvolnění: 19. ledna 2015

Ve stejné lopatce jako film “Máte mail” a programy jako Match.com. V minulé éře, kdy Windows XP vládl Supreme a nejzajímavější věcí, bylo naskočit online a podat zprávu lidem, s nimiž jste celý den strávili ve škole. Emily je pryč zapouzdřuje výše uvedený zážitek a ztělesňuje ji ve vzácném textovém romantickém dobrodružství, které se vyvíjí v průběhu pěti let. Jakmile se vaše diskuse rostou a změní, budete růst a rozvíjet se, pokud tato nostalgická estetika lechtá vaše fantazie

14) Káva

Vývojář: Toge Productions

Vydavatel: Toge Productions

Platformy: Microsoft Windows, Linux a MacOS

Uvolnění: 19. ledna 2015

Svět stoupá se sluncem a kávou a s kávou se vždy mluví. Coffe Talk je méně seznamovacím simulátorem a více simulátorem mluvící interakce, jejich méně se zaměřuje na jednoho konkrétního jednotlivce a více na navázání spojení se zákazníky vaší kavárny. Po celou dobu budete muset udělat nádhernou houpačku lahodných nápojů. Baristy a barmany nesou obavy z světa na svých bedrech. Tímto způsobem budete poslouchat příběhy svých různých patronů. Toto je nádherná hra s ohromujícím stylem uměleckého stylu pixelů, zametajícími výhledy na město a brilantní detaily. Kávová diskuse je hra, která je stejně uklidňující jako poutavá.

Tady to máte lidi! Nejlepší z nejlepších seznamovacích simulátorů, které vám pomohou prozkoumat koketní stránku života, ať už to od přátelských interakcí po zapařené situace, budete v tomto procesu nejméně trochu zábavnou.

Pokud si chcete přečíst více o Sims 4 Podívejte se na naše další články zde.