Nejlepší detektivní hry | PC hráč, nejlepší detektivní hry pro PC Windows

Nejlepší detektivní hry pro PC Windows

Disco Elysium je pohlcující detektiv RPG, kde hrajete roli agresivního opilého a snažíte se vyřešit vraždu v pařížském městě plné. S neuvěřitelně hlubokým systémem vytváření postav si můžete vybrat, jak přistupovat k každé situaci při dotazování podezřelých a následovat stopy. Hra obsahuje vynikající psaní, kontroly dovedností, myšlenkové procesy, konverzace a krásné vizuální prvky.

Nejlepší detektivní hry na PC

Nejlepší detektivní hry

V díle beletrie je jen málo věcí než dobré tajemství. Ty nemožné zločiny, které způsobují, že převody v mozku chrlí. Nevysvětlitelné vraždy, záhadné zmizení a matoucí hádanky. A při čtení nebo sledování takových příběhů v románech, televizních pořadech nebo filmech je hodně legrace, hry vám umožňují jít o krok dále a účastnit se vyšetřování sami, zažívat uspokojení z praskání případu z první ruky. Následující hry jsou nejlepšími příklady virtuálního sleuthingu, které dnes můžete hrát na PC.

Noir

Blade Runner
Westwood Studios / 1997
Běžec Rookie Blade loví pro nepoctivé replikátory na dešťových ulicích budoucího Los Angeles. Příběh odráží film příliš těsně, ale McCoy dělá mnohem více detekce než Deckard. Většina hry je utracena hledáním města za stopy a výslech podezřelých a atmosféra je naprosto neuvěřitelná a dokonale zachycuje temnou, melancholickou náladu filmu.

L.A. Noire
Team Bondi / 2011
Tento bohatý zločinný thriller je inspirován buničinou detektivní fikcí a filmem Noir, je pomalá, metodická hra lovu a podezřelého výslechu, zasazená ohromně autentickou rekreací Los Angeles na konci 40. let v Los Angeles na konci 40. let. Město je komplikovaný film pro řadu přesvědčivých interaktivních případů, od brutálních sériových vražd po ukradené auta a žhářství. Bohatě atmosférické a naprosto fascinující.

Discworld Noir
Perfektní zábava / 1999
Na základě série komických fantasy románů Terryho Pratchetta je to zábavné odesílání tvrdě vařené detektivní fikce. Je to většinou hra o rozhovoru s lidmi, opírající se o ně na stopy a otevírání nových linií vyšetřování, které se blíží k pravdě – což ve skutečnosti dělá pravdivější detektivní hru než většina ostatních. A temné město Ankh-Morpork je neuvěřitelně atmosférické.

Páteř
Eggnut / 2021
Tato nádherná, atmosférická boční odrovnávací dobrodružná hra hvězdy Howard Lotor, unavený, detektiv oděčný na příkopu v klasickém Philipu Marlowe Mould-který je také mýval. Proč? Proč ne. Jsou zde nějaké úhledné detektivní věci, jako by vás skutečně vyvolaly závěry z důkazů, které shromažďujete, spíše než hra, která pro vás automaticky vybírá relevantní informace.

Grim Fandango
Lucasarts / 1998
Nastaveno v zemi mrtvých, Grim Fandango vidí, jak se bojuje s prodavačem Manny Calavera, aby se zkroutil ve stinném spiknutí. Mysli Glengarry Glen Ross se setká s Casablance, ale s smyslem pro humor Tima Schafera smyslem pro humor. Nejedná se o tradiční detektivní hru jako některé další hry, ale vizuální a atmosféra jsou tak ponořeny ve filmových noir snímcích, že se cítí jako jeden.

Dame byla načtena
Beam Software / 1996
Tato stará hra z 90. let FMV má některé opravdu ohavné jednání a obtížnost je trestná, ale je to chytrý pohled na detektivní žánr. Hodiny při hraní neustále tikají a chybějící určité události mohou uzavřít potenciální zákazníky, což činí případ neřešitelný. Frustrující, ale přináší do vašeho vyšetřování skutečný pocit naléhavosti, když lovíte stopy s termínem navždy.

Tex Murphy: Pod zabijáckým měsícem
Přístupový software / 1994
S jeho špinavým jazzovým zvukovým doprovodem, odvážným monology a hrdinou nosí na příkopu je pod měsícem zabijákem nehodně poctou filmu noir-ale v San Franciscu v budoucnu 2042 zasazeno v San Franciscu v San Franciscu. Murphy, booze nasáklý Pi na jeho štěstí, najednou se ocitne na nesprávné straně kultu doomsday. Jeho kombinace 3D prostředí a živé akce FMV je extrémně devadesátá léta.

Gemini rue
Joshua Nuernberger / 2011
Toto dobrodružství Cyberpunk se odehrává ve vzdálené budoucnosti a odehrává se na vzdálené planetě v systému Gemini. V deštivém městském prostředí inspirovaném deštivým čepelí následuje policajta Azriel Odin, když hledá svého pohřešovaného bratra. A nakonec se jeho příběh proplní jinou, velmi odlišnou hratelnou postavou. Toto je další položka, která není přísně detektivní hra, ale má pocit jednoho.

Příběh

Její příběh
Sam Barlow / 2015
V tomto stylovém dobrodružství FMV se vydáte nelineární cestou tajemstvím vyhledáváním roztříštěného archivu videoklipů-a příběh se s odkrytou. Díky této jedinečné struktuře volné formy, kombinované s podhodnocenými a věrohodnými policejními rozhovory, z ní dělá odvážný narativní experiment. A spojování příběhu se opravdu cítíte jako detektiv.

Přes palubu!
Inkle / 2021
Veronica Villensey zavraždila svého manžela v chladné krvi a pomůžete jí to utéct. Toto je ďábelský předpoklad přes palubu, vynikající interaktivní fikční hra od Inkle, studio za 80 dnů. Chytře, je to detektivní hra naopak. Spíše než řešit vraždu, zakrýváte jednu a pomoci Veronice dostat se pryč s trestnou činností je neuvěřitelně uspokojivé.

Orwell
Osmotická studia / 2016
V dystopickém Orwellu (co jiného by to bylo s takovým názvem) jste vládní agent, kterému bylo povoleno proniknout do osobního života lidí, kopat soukromými chaty, e -maily a profily sociálních médií, aby připnul zločiny proti státu na ně. Je to spirálovitý spiklenecký thriller a hodí dostatek zvratů a překvapení, aby věci udržely zajímavé.

Zabíjení Painscreek
EQ Studios / 2017
Mnoho her na tomto seznamu je opravdu dobré Simulace Být detektivem, ale kultovní oblíbený, zabíjení Painscreek je jedním z mála, kde musíte vlastně být jeden. V 90. letech se staví v opuštěném americkém městě, hrajete jako novinář, který vyšetřuje sérii vražd, a opravdu musíte použít svou mysl, intuitivně spojovat stopy dohromady, abyste z toho dostali jakékoli řešení řešení.

Říkat lži
Polovina mořské panny / 2019
V tomto sledování jejího příběhu máte přístup k archivu tajně zaznamenaných videohovorů odebraných z notebooků a mobilních telefonů čtyř velmi odlišných lidí. Tyto problémové duše jsou pro vás úplnými cizími lidmi, jejich životy naprostým tajemstvím. Ale na konci hry je budete důvěrně znát a odhalíte řadu šokujících pravd o jejich životech.

Virginie
Variabilní stav / 2016
V této stylové, minimalistické dobrodružné hře, kterou hrajete jako agent FBI, zkoumající zmizení ve venkovské Virginii. Je to řada krátkých viněta první osoby, sešívané společně s úpravou TV ve stylu televize. Hra je zcela lineární, často k vině, ale přesvědčivý způsob, jak se tajemství rozpadne a síla postav na něj nahradí – a to vše bez jediné linie dialogu.

Komedie

Sam & Max zasáhl silnici
Lucasarts / 1993
Toto dobrodružství sleduje detektivy na volné noze Sam (pes) a Max (králík), když sledují bigfoot, který zmizel z karnevalu. Případ je vezme po celých Spojených státech a je to opravdu vtipné. Naši hrdinové jsou detektivové podle obchodu, Sam & Max je více v souladu s dalšími dobrodružstvími Lucasarts z éry, s absurdními hádankami a divokými skoky logiky.

Hypnospace Outlaw
Tendershoot / 2019
Jste detektiv na internetu, pověřen lovem nelegálního obsahu na geocities inspirované hypnospace. Tento nesprávný (a veselý) simulovaný internet, inspirovaný zlatým věkem webu, skrývá všechny druhy nelegálního obsahu a musíte opravdu pracovat na nalezení urážlivého materiálu, pronikání kolektiv hackerů, lokalizaci skrytých stránek a praskání hesel.

Detektiv Darkside
Strašidelné dveře / 2017
Tato referenční těžká dobrodružná hra je docela tradiční, pokud jde o design puzzle point-and-click, ale vtipné psaní a skvělé postavy to dělají. Hrajete jako Francis McQueen a spolu s Sidekick a Fóil Dooley řešíte případy skrytým nadpřirozeným prvkem, jako je goofier x-files. Skladatel FTL Ben Prunty také poskytuje vynikající atmosférický soundtrack.

Historický

Poslední expres
Produkce kouření automobilů / 1997
Na palubu The Orient Express V roce 1914 je poslední expres vynikající thriller zločinu s jedinečnou strukturou v reálném čase. Máte omezený čas na vyřešení různých záhad ve vlaku, včetně brutální smrti cestujícího – kdo se také stane vaším přítelem. Od té doby nikdy nebyla další hra. Časový prvek může být zpočátku stresující, ale stojí za to vytrvat.

Sherlock Holmes: zločiny a tresty
Frogwares / 2014
Elegantní, podhodnocená dobová detektivní hra a jeden z nejlepších příkladů žánru na PC. Stopy shromážděné z úžasně detailních, atmosférických scén s trestným činem mohou být spojeny dohromady v Holmesově paláci mysli – a závěry, které z těchto spojení vyvodíte, nemusí být vždy správné, což znamená.

KGB
Cryo Interactive / 1992
Tato poměrně nejasná dobrodružná hra, přejmenovaná na spiknutí pro jeho vydání CD-ROM, vidí, že pracujete uvnitř KGB na konci studené války a snažíte se vykořenit korupci. Velmi odlišný pohled na detektivní žánr a brutálně, trestání díky své struktuře v reálném čase. Pokud hrajete verzi CD-ROM, získáte FMV cutscenes v hlavní roli Donalda Sutherlanda jako svého otce.

Sběratelé květin
Mi’pu’mi hry / 2020
Tato hra Neo-Noir Adventure, inspirovaná zadním oknem Hithocka, se koná zcela v bytě s výhledem na náměstí v Barceloně v 70. letech. Hrajete jako bývalý kop na invalidním vozíku, který je svědkem vraždy a vezme si to, aby se případ rozbil. Je to přesvědčivé tajemství a v tomto procesu vás učí něco o historii a politice post-Franco Španělska.

Nadpřirozený

Návrat Obra Dinn
Lucas Pope / 2018
Posádka Obra Dinn záhadně zmizela a vy jste byli posláni na vyšetřování. Přesné okamžik smrti člověka můžete znovu prohlédnout a skrze tyto viněty se spojíte jejich jméno, jak zemřeli a kdo (nebo co) byl zodpovědný. Jedná se o nesmírně uspokojivou detektivní hru, protože vám důvěřuje, že si každý tajemství vyřešíte bez držení rukou.

Podivné zahradnictví
Bad Viking / 2022
Po zdědění obchodu s rostlinami v klidném, ale zvláštním městečku budete muset identifikovat neobvyklé rostliny, o které zákazníci žádají. Vím, že to nezní jako detektivní hra, ale opravdu je to. Sledujte stopy a najděte nové rostliny, pečlivě prozkoumejte květiny, listy, stonky, okvětní lístky a žárovky, abyste je identifikovali, a rozvíjejte kolekci vašeho obchodu. V srdci podivného zahradnictví je velké, mystické tajemství, ale jen malý akt nalezení nové rostliny a zjištění, co to je a co dělá, je svrchovaně uspokojivé.

Paradise Killer
Kaizen Game Works / 2020
Divoce originální detektivní hra se zvukovým doprovodem zabijáka, kde můžete svobodně prozkoumat podle vlastních podmínek. Prozkoumáte živý a hluboce podivný tropický ostrov svým vlastním tempem, vyzvednete stopy v jakémkoli pořadí a vytvoříte odkazy, abyste vyřešili brutální masovou vraždu. Díky tomu je prozkoumání extrémně prospěšné a jediný důkaz může zcela změnit vaše vnímání případu.

Unavovaní
WadJet Eye Games / 2018
Toto nadpřirozené dobrodružství z žánrových veteránů WadJet Eye Games vidí, že se připojíte k neoprávněnému, paranormální policejní síle. Je to klasická hra point-and-click, ale s některými lehkými prvky RPG, jako je výběr z jednoho ze tří pozadí pro vaši postavu. Stinné ulice New Yorku vytvářejí evokující prostředí a hra mísí magické a světské brilantně.

Smrtící předtucha
Přístupové hry / 2010
Inspirace, alespoň na povrchové úrovni, z kultovních televizních seriálů Twin Peaks, je to jedna z nejpodivnějších her na PC. Je to příběh agenta FBI, který loví sériového vraha v malém americkém městě a struktura semifinále znamená, že máte omezený čas na prozkoumání scén zločinu a podezřelých z grilu. Je to neuvěřitelně Janky, ale v závislosti na tom, koho se ptáte, je to všechno součást jeho kouzla.

Vlk mezi námi
Telltale Games / 2013
Toto epizodické dobrodružství z Telltale má odlišný film Noir Feet. Je zasazen do světa, kde jsou pohádkové postavy skutečné, žijí v tajnosti v New Yorku. Oddělená hlava dívky na prahu Bigby Wolf spustí jeho tajemství. Ale jako jakýkoli dobrý příběh Noir, vlk mezi námi nelze vyřešit. Finále uspokojivě řeší spiknutí, ale není tam správná volba a neexistuje žádná vítězství.

Potopivé město
Frogwares / 2021
Tato detektivní hra s otevřeným světem inspirovaná Lovecraftem pochází od Sherlock Developer Frogwares. Půjčuje si některé z Holmesových vynikajících systémů vyšetřování a odpočtu, ale přidává nadpřirozený kosmický horor. Není to úplně úspěšné, propusťte špatné psaní a únavný boj. Ale tady je několik skvělých detekcí a městské prostředí je úžasně ponuré a atmosférické.

RPG

The Witcher 3: Wild Hunt
CD Projekt Red / 2015
Geralt of Rivia je v podstatě fantasy gumshoe, který začíná většinu úkolů pomocí svých zakrobněných smyslů, aby hledal stopy. Má dokonce drsný hlas a unavený způsob filmového noir detektiva. Řešení vražd, zakořenění korupce a vystavení lhářů je jen několik aktivit podobných ptákům, do kterých se oddává. Odstraňte všechny fantasy věci a některé úkoly jsou jen rovné detektivní záhady.

Disco elysium
ZA / UM / 2019
Policejní RPG nepravděpodobné hloubky. Váš fatálně hladoví detektiv se odlupuje z koberce a začne pracný proces, jak pohromadit jeho zlomenou mysl dohromady, zatímco se současně pokouší vyřešit příšernou vraždu a rozmotat komplikované spiknutí. Nádherné umění, vynikající psaní a inkoustový smyslem pro humor činí disco elysium skutečným moderním klasikem.

Dobrodružství

Gabriel Knight: Hříchy otců
Sierra Entertainment / 1993
Klasické dobrodružství je zasazeno v New Orleans. Knight vyšetřuje řadu vražd souvisejících s voodoo. Není to detektiv – je to autor zkoumající knihu – ale to ho nezabrání ve studiu scén zločinu a vyslýchání podezřelých, když loví za pravdu. Hra byla inspirována brilantním filmem Neo-Noir Film Angel Heart, který se zabýval podobnými tématy.

Broken Sword: Stín templářů
Revoluční software / 1996
Turista je téměř zabit, když klaun vyhodí pařížskou kavárnu, a vezme si to, aby našel viníka. Broken Sword tkává historii skutečného světa s poutavým příběhem kultů a spiknutí. Je to dobrodružství, je to dobrodružství, které vás rozšiřuje na nezapomenutelná místa, včetně syrského trhu do irské venkovské hospody a jeho rovnováha tajemství a humoru je perfektní hřiště.

Šivah
WadJet Eye Games / 2006
Šivah má nepravděpodobného hrdiny rabína středního věku. Je to krátké, ale je to pozoruhodné v nedostatku držení rukou. Bývalý člen jeho synagogy byl za záhadných okolností zavražděn a vezme si na sebe, aby zjistil, proč. Je to zralý příběh, který se zabývá problémy víry a morálky, ale také s několika vtipy. Ujistěte se, že hrajete vylepšené vydání Kosher.

Spletená věž
Hry SFB / 2019
Tangle Tower je bodová a klikněte na puzzle hra, která sleduje detektiva Grimoire a jeho partnera, Sally, když zkoumají případ vraždy, který zjevně zabil jeho tvůrce. Má velké tajemství se spoustou zábavných zvratů a zatáček, Grimoire a Sally dělají perfektní detektivní duo a umění je nádherné. Lehký tón a absorbující tajemství z toho činí skutečným potěšením.

Thimbleweed Park
Hrozný Toybox / 2017
Federální agenti Ray a Reyes vyšetřují vraždu ve vzdáleném městě Thimbleweed Park. Tělo se nachází ležící pod mostem na okraji města, ale zdá se, že nikdo z místních obyvatel o tom nic neví, nebo dokonce kdo je obětí. Zasáhne křehkou rovnováhu mezi tím, že vám dává stopy a nutí vás dělat práci s letou.

Šepot stroje
Hry Clifftop / 2019
Detektivní dobrodružství point-and-click se severským noirem vibrací, nastaveno v blízké budoucnosti. Hrajete jako vyšetřovatel, který může použít augmentace, aby jí pomohl vyřešit řadu záhadných vražd – včetně schopnosti vnímat, když někdo lže nebo ví víc o něčem, pak se pustí. Příběh je skvělý, svět je dobře realizován a detekce high-tech je spousta zábavy.

Stín vzpomínek
KCET / 2002
Tato zapomenutá hra Konami (nazvaná Shadow of Destiny v Severní Americe) vás vidí cestovat mezi časovými obdobími a snaží se vyřešit tajemství toho, proč vás někdo neustále vraždí – a proč se potom probouzíte bez úhony. Bizarní kuriozita s některými opravdu zajímavými nápady. Baví se také s premisou cestování na čase, jako je šíření středověkých rolníků s vaším mobilním telefonem.

Fahrenheita
Quantic Dream / 2005
Než to jde, na půli cesty je Fahrenheit všeobecný a nadpřirozený. Úvodní scéna, kde zakrýváte scénu vraždy, protože jedna postava, poté ji prozkoumá jako detektiva vraždy, je zvýraznění. Zmatený nepořádek hry, ale jeden s několika standouty. Také obsahuje soundtrack od Angelo ‘Twin Peaks’ Badalamenti.

Lucifer v nás
Hry Kitfox / 2020
V této neobvyklé detektivní hře hrajete jako digitální exorcista, jehož úkolem je zakořenit hříšníky a vyhnat démony. Tito démoni nutí lidi, aby spáchali hrozné zločiny, včetně vraždy, kde přichází detektivní bit. Je to příliš rychle, ale je to zábavná detektivní hra s několika skvělými nápady, jako je svědek a podezřelé svědectví, které jsou prezentována jako interaktivní časová osa.

Vizuální román

Danganronpa: Spouštět Happy Havoc
Spike Chunsoft / 2016
Studenti si myslí, že byli pozváni ke studiu na elitní škole, ale ve skutečnosti se stali nevědomými pěšáky v zlověstné hře. Uvězněn ve škole, jediným způsobem, jak uniknout, je zabít jiného studenta a dostat se s ním pryč. A když studenti začnou umírat, je jen na vás, abyste hledali stopy, rozhovor s lidmi a poté udělejte svůj poslední případ u soudu. Připněte zločin na nesprávnou osobu, všichni umírají.

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy
CAPCOM / 2019
V tomto trojici vtipných, bizarních vizuálních románů, které hrajete jako právník, který se nebojí, aby si zašpinil ruce. Většinu času trávíte většinu času mimo soudní síň snižováním scén zločinu pro stopy, vyslýchání lidí a konstrukcí případu. A jakmile jste všechno spojili dohromady, vezměte své důkazy k soudu a napadete podezřelého s chladnými, tvrdými fakty, je vzrušující.

Vražda čísly
Mediatonic / 2020
Drama zločinu, část Picross Anthology, Murder by Numbers je překvapivě účinnou směsí záhadného vizuálního románu a řešení hádanek. Vyznačuje se ostře oblečenými postavami, odpadky bývalých manželů, pichlavých detektivů, pořadů Glitzy Award a roztomilé roboty. Je to zábava, honosná a má slušné hádanky. Think Phoenix Wright: Ace Attorney, ale s více vraždou a mnohem více matematikou.

AI: Soubory Somnium
Spike Chunsoft / 2019
V tomto bohatém vizuálním románu blízkého budoucnosti hrajete jako detektiv Kaname Datum, vyšetřovatel na stopě nepolapitelného sériového vraha, který dává oči oběti. Stejně jako hledání scén zločinu pro stopy, můžete také projít sny lidí. Část humoru je trochu drzý, ale náladová atmosféra, živý umělecký směr a kroucení příběhu to stojí za to prozkoumat.

Velký eso právník Chronicles
Capcom / 2021
Nasazeno v Meiji Era Japan a Victorian London, tato sbírka dvou Ace Prequels je jednou z nejnáročnějších zábavných detektivních her na našem seznamu. Má živý, vtipný skript, neuvěřitelné návrhy postav a animace, nepředvídatelné případy a hektické bitvy v soudní síni. Také se setkáváte s „Herlock Sholmes“, bláznivým detektivem, který není tak chytrý, jak si myslí, že je.

Voliérní právník
SKETCHY LOGIC / 2015
Tento nepředvídatelný battler se inspiroval hrami ACE Attorney Games a má také velké množství vyšetřování místa činu na místě činu také. Nastaveno v Paříži ve 40. letech 20. století, musíte shromáždit stopy, postavit obranu a poté ji předložit u soudu. Je však zajímavé, že je možné strašně selhat a nechat vyhodit případ, který přidává nějaké příjemné (a občas stresující) nebezpečí těsných a zábavných pokusů hry.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší detektivní hry pro PC Windows

Přehrát video: Hypnospace Outlaw Screenshot of Hypnospace OutlawScreenshot of Hypnospace OutlawScreenshot of Hypnospace Outlaw

Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox One PC Windows Mac OS Linux

Hypnospace Outlaw je jedinečná hra, která vás zavede do světa prvního internetu kolem roku 1999. Jako přiřazený moderátor komunity Hypnospace musíte prozkoumat neschválený obchod, udeřit obrázky a odkazy s porušováním autorských práv a stránkami prostřednictvím osobních blogů a projektů. Prozkoumáte webový prohlížeč a také přizpůsobitelnou plochu s programy a dokumenty, přičemž budete muset skenovat reference a přesměrování.

 • Unikátní nastavení her na raném internetu
 • Vyšetřovací detektivní práce
 • Poutavý děj
 • Oční komedie kýčoviny
 • Postaveno s konzistentními světovými prvky
 • Omezená paleta barev
 • Zrnité pixelované umělecké dílo
 • detektivní
 • střídat
 • spiknutí
 • simulace
 • parodie
 • legrační
 • online
 • hádanka
 • 90. let

Dobrý zápas + 66 špatný zápas – 63

Ztracený úsudek (2021)

Přehrát video: Ztracený soud Screenshot ztraceného úsudkuScreenshot ztraceného úsudkuScreenshot ztraceného úsudku

Xbox One Xbox Series x PlayStation 4 PlayStation 5 PC Windows

Ztracený úsudek je hra s akčním podáním v temném a vtipném příběhu plném zvratu, s velkými vizuálními a animacemi. Prozkoumejte dvě úžasná města s tunami vedlejších úkolů, obchodů a míst k jídlu, zatímco bojujete s členy gangu, delikventní studenty a další. Přepněte mezi třemi různými bojovými styly a upgradujte své statistiky a dovednosti. Užijte si detektiv inspirované mini-hry, návrat závodů dronů a spoustu her Master System pro shromažďování a hraní.

 • Úžasný příběh s sympatickými postavami
 • Zábavné boční úkoly
 • Hladký bojový systém
 • Dvě pohlcující města k prozkoumání
 • Rozmanitost mini-her a sběratelských předmětů
 • Některé momenty ponoření
 • Omezené triky skateboardu
 • Některé podtóny nemusí být v pořádku se všemi
 • Průměrný zámek sběr mini-hra
 • Drone letí občas zvráceně
 • detektivní
 • Skateboard
 • boj
 • boj
 • zločin
 • výtržník
 • tajemství
 • Stealth
 • box
 • spin-off
 • Parkour
 • příběh
 • založené na tahu

Dobrý zápas + 80 špatný zápas – 118

Případ Golden Idol (2022)

Přehrát video: Případ zlatého idolu Screenshot případu zlatého idoluScreenshot případu zlatého idoluScreenshot případu zlatého idolu

Mac OS PC PC Windows Nintendo Switch

V případě Golden Idol přebíráte roli detektiva, který má za úkol prozkoumat řadu případů souvisejících s tajemným zlatým idolem. Na každém místě činu musíte spojit důkazy ze zmrazeného tableau a vyřešit hádanky, abyste vysvětlili, co se stalo.

 • Inovativní hádanky
 • Elegantní provedení
 • Přístup k pokusu a omylu a čistý odpočet
 • Sherlockian Textura, která se hraje ve fantazii
 • Upřímný thriller z 18. století
 • Základní umělecká díla
 • Vyžaduje výkon odpočtu, které mohou být pro některé hráče obtížné
 • detektivní
 • tajemství
 • zločin
 • beletrie
 • pixel
 • hádanka
 • vyšetřování
 • Thriller
 • spiknutí
 • Point-and-Click

Dobrý zápas + 27 špatný zápas – 49

Návrat Obra Dinn (2018)

Přehrát video: Return of the Obra Dinn Screenshot of Return of the Obra DinnScreenshot of Return of the Obra DinnScreenshot of Return of the Obra Dinn

PC Windows Xbox One PlayStation 4 Nintendo Switch Mac OS

Návrat Obra Dinn je dobrodružná logická hra zasazená do nadpřirozeného námořního světa. Hráči přebírají roli odhadce pro námořní pojišťovací společnost a dostanou kapesní hodinky, které odhalují osudy nešťastných cestujících lodi. Hra obsahuje ohromující práci Foleyho, hlasové herectví a skóre, aby nastavila jeho tón. Hráči musí použít své deduktivní uvažování, aby rozpadli to, co se stalo všem cestujícím na palubě.

 • Záhadné prvky vyžadují zvukové deduktivní uvažování
 • Brilantní Foley Work and Voice Acting
 • Inovativní vizuální efekty inspirované časnými počítačovými hrami
 • Nadpřirozený úhel přidává intriky a napětí
 • Vysoká hodnota přehrávání
 • Simulovaná pomoc může některé úkoly usnadnit
 • Minimalistická estetika může být pro některé hráče mimo
 • Omezená oblast obklopující každou scénu omezuje průzkum
 • detektivní
 • tajemství
 • hádanka

Dobrý zápas + 87 špatný zápas – 96

Chicken Police (2020)

Hrajte video: Chicken Police Screenshot kuřecí policieScreenshot kuřecí policieScreenshot kuřecí policie

PC Windows Xbox One PlayStation 4 Nintendo Switch iOS iPhone Stadia Playstation 5 Mac OS

Chicken Police – Malování to červeně! Je dobrodružná hra a vizuální román Off-Kilter, který vás zavede do města Clawville jako soukromý detektiv Sonny Featherland a jeho partner, Marty Macchicken vyšetřuje případ. Sledujte je, když se setkávají s obyvateli zmenšeného podbřišku, dotazují podezřelé a vyšetřují scény z trestné činnosti v tomto tvrdě vařeném noir.

 • Hladce běžící hra
 • Dobře provedené
 • Vynikající příběh podporovaný dobrým hlasem
 • Nelze divný divný vidět zvířecí hlavy na lidských tělech
 • Počáteční podivnost vidění zvířecích hlav na lidských tělech
 • Minimální akce s pouze příležitostnými minihry
 • detektivní
 • vizuální doba
 • noir
 • tajemství
 • Point-and-Click

Dobrý zápas + 95 špatný zápas – 119

Rozsudek (2018)

Přehrát video: Soud Screenshot of JudgmentScreenshot of JudgmentScreenshot of Judgment

PlayStation 4 Xbox One iOS iPhone Android PC Windows Stadia Xbox Series X PlayStation 5

Bojujte za pravdu a odhalte zkroucený zločin, který běží hluboko pod povrchem Tokia. V tomto legálním thrilleru je rovnováha mezi spravedlností a milosrdenstvím na okraji.

 • detektivní
 • zločin
 • boj
 • drama
 • boj
 • spin-off
 • příběh

Dobrý zápas + 104 špatný zápas – 110

Disco Elysium: The Final Cut (2021)

Přehrát video: Disco Elysium: The Final Cut Screenshot of Disco Elysium: The Final CutScreenshot of Disco Elysium: The Final CutScreenshot of Disco Elysium: The Final Cut

PlayStation 5 Xbox Series X Xbox One Nintendo Switch Stadia Mac OS PC PC Windows PlayStation 4

Disco Elysium – Poslední řez je průkopnická hra na hraní rolí. Jste detektiv s jedinečným systémem dovedností, které máte k dispozici a celé město, které vyradí vaši cestu přes. Vyslechněte nezapomenutelné postavy, vraždy cracků nebo podpřování. Stát se hrdinou nebo absolutní katastrofou lidské bytosti.

 • RPG
 • detektivní
 • politický
 • izometrické
 • musí hrát
 • příběh
 • zločin
 • kostky
 • volby
 • příběh
 • politika
 • legrační
 • deska stolu
 • bohatý

Dobrý zápas + 66 špatný zápas – 75

Disco Elysium (2019)

Screenshot of Disco elysium Screenshot of Disco elysium Screenshot of Disco elysium

Disco Elysium je pohlcující detektiv RPG, kde hrajete roli agresivního opilého a snažíte se vyřešit vraždu v pařížském městě plné. S neuvěřitelně hlubokým systémem vytváření postav si můžete vybrat, jak přistupovat k každé situaci při dotazování podezřelých a následovat stopy. Hra obsahuje vynikající psaní, kontroly dovedností, myšlenkové procesy, konverzace a krásné vizuální prvky.

 • Hloubka vývoje znaků
 • Bohatý příběh a prostředí
 • Surreal Conversations
 • Nádherné vizuální a hlasové herectví
 • Příležitostné chyby
 • Těžkopádný systém zásob
 • RPG
 • detektivní
 • kostky
 • politický
 • izometrické
 • deska stolu
 • tajemství
 • dovednost
 • stará škola

Dobrý zápas + 34 špatný zápas – 71

Ghost Trick: Phantom Detective (2023)

Přehrát video: Ghost Trick: Phantom Detective Screenshot of Ghost Trick: Phantom DetectiveScreenshot of Ghost Trick: Phantom DetectiveScreenshot of Ghost Trick: Phantom Detective

Nintendo Switch iOS iPhone Xbox One PlayStation 4 PC Windows

In Ghost Trick: Phantom Detective, jste duch, který vyřeší své vlastní vražedné tajemství před východu slunce. S časovou manipulací, držením objektu a ohýbacími hádankami odhalíte příběh plný zvratů a zatáček. Tento HD Remaster nabízí upgradovaný vizuální zážitek, nová hudební uspořádání a galerii uměleckých děl, což z něj činí konečnou verzi tohoto klasického dobrodružství.

 • Poutavý příběh s uspokojivými zvraty
 • Roztomilé, jedinečné postavy
 • Fantastické umělecké styl a grafické upgrady
 • Zábavné hlasové herectví
 • Zajímavá mechanika řešení puzzle
 • Hádanky mohou být frustrující a vyžadovat pokus a omyl
 • Nevyšetřený systém nápovědy
 • Nedostatek bonusového obsahu
 • hádanka
 • tajemství
 • detektivní
 • kult
 • dobrodružství
 • příběh
 • nadpřirozený
 • klasický
 • vrah