Nejlepší Genshin Impact Aloy Build | PCGamesn, nejlepší Genshin Impact Aloy Build | Shotkul skalního papíru

Nejlepší genshin dopad aloy sestavení

Všechny Aloyovy talenty jsou upřímně docela dobré, překvapivě, ale její nejlepší jsou ty, které využívají její lupínky. To znamená, že se pravděpodobně chcete soustředit na její normální útok Prudký požár nebo její elementární prasknutí Proroctví úsvitu, v závislosti na tom, zda stavíte její především kolem jejího poškození luku nebo jejím potenciálu poškození kryo.

Nejlepší genshin dopad aloy sestavení

Aloy zaměřuje její luk na její elementární dovednost v Genshin Impact 2.1

Hledáte nejlepší genshin dopad na Aloy Build? Od Genshin Impact 2.2, Aloy lze odemknout zdarma bez ohledu na to, na které platformě hrajete. Jediná věc, kterou musíte udělat, je dosáhnout 20. pozice-jakmile to uděláte, Aloy by se měl objevit ve vaší e-mailu ve hře.

Aloy je uživatel Kryo Bow, který hraje podobně jako Yoimiya, což je potenciálně pozitivní věc v závislosti na tom, koho se ptáte … alespoň je zcela svobodná! Očekávání komunity pro Aloy nejsou vysoká, protože se nezdá být jako tradiční pětihvězdičková postava. Základní statistiky obvykle oddělují pětihvězdičkové znaky od čtyřhvězdičkových postav, ale Aloy se zdá být pouze pětihvězdičkovým jménem, ​​podobně jako Traveler.

Navzdory zdánlivě nevýrazné statistice Aloy je schopna ukrást místo na vaší straně, pokud máte správné vybavení. Většina týmů může díky svému mrazu, takže je určitě vyplatí to, aby jí to zkusilo, většina týmů může většina týmů využít, takže to určitě stojí za to. Zde je vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího Genshin Impact Aloy Build.

Genshin Impact Aloy Sub DPS Build

Nejlepší genshin dopad Aloy Sub DPS sestavení je:

 • Luk: Obětní luk
 • Artefakty: Blizzard Strayer (dvou-set), finále Gladiátora (dvě set)

Aloy bojuje v hlavní roli DPS kvůli jejím zdlouhavým animacím. Pokud pečlivě načasováte své elementární dovednosti a prasknete, může být Aloy během jejích animací poškozen, protože je není schopna je zrušit. Výsledkem je, že Aloyovou nejlepší rolí je role sub DPS, protože dokáže při krátkých výbuchtech způsobit obrovské množství škod. Vybavit Obětní luk Chcete -li maximalizovat své poškození s Aloyem – tento luk má 40% šanci na resetování cooldown na své elementární dovednosti, což vám umožní v krátkém časovém rámci způsobit ještě více poškození.

Dvoudílný Finále Gladiator Set zvyšuje statistiky poškození Aloy o 18%, perfektní pro výstřely na dlouhé vzdálenosti s lukem. Zkombinujte to s dvoudílným Blizzard Strayer nastavit, který naráží na její kryo poškození o 15%. Tím, že zmizíte Cryo, tak normální poškození, nemusíte upravit svůj styl hry, abyste z těchto sad artefaktů vytěžili maximum.

Thumbnail YouTube

Skvělý partner DPS, který se má spárovat po boku Aloy, je Kazuha Jak jeho schopnosti přirozeně synergizují v rámci své elementární dovednosti. Frozen Wilds kapky chladicích bomblů, když exploduje zmrazovací bomba – Kazuha může tento efekt využít s jeho elementární dovedností, když shromažďuje bombardéry a vypustí je směrem k nepřátelům. Alternativa zdarma, kterou můžeme vřele doporučit, je Bennett Díky svým pyro útokům a neuvěřitelnému výbuchu elementu, poskytování uzdravení komukoli pod 70% HP a bonus za poškození na základě statistik Bennettovy základní útoky.

Nejen je Xiangling Silná postava zdarma, je schopna také způsobit mnoho škod prostřednictvím elementárních reakcí, což z ní a Aloy je smrtící duo smrtící. Melt je jednou z nejjednodušších reakcí na spuštění, zejména s Aloyem, protože její schopnosti zmrazují nepřátele, kde stojí. Nakonec se můžete vyhnout poškození spárováním Aloy s charakterem štítu jako Zhongli aby byla zajištěna chráněna, zatímco je aktivní na bojišti.

S tím vším byste měli mít vše, co potřebujete k tomu, abyste nejlépe postavili Aloy v Genshin Impact. Přečtěte si našeho průvodce rybolovem Genshin Impact, abyste zjistili, kde se všechny nejlepší ryby pravidelně visí ven. Pokud najdete dostatek vzácných ryb, můžete si vydělat vzácný polarm s názvem The Catch. Při pohledu na spárování Aloy s pětihvězdičkovou postavou? Vypněte tyto kódy dopadu Genshin, které si přejete na aktuálním banneru.

Razer DeathAdder V2 Pro - Genshin Impact Edition

Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer 139 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Nejlepší genshin dopad aloy sestavení

Naučte se, jak sestavit nejlepší možnou aloyskou budování v Genshin Impact.

Ilustrace Aloy z Horizontu: Zero Dawn nakreslený v anime stylu, podle Genshin Impact Characters

Průvodce Rebecca Jonesovou přispěvatelem
Aktualizováno v listopadu. 24, 2021
Sledujte dopad Genshin

Chcete se naučit, jak vytvořit nejlepší sestavení pro Aloy v Genshin Impact? Aloy je první crossover charakterem Aloy Genshin Impact: Pravděpodobně ji poznáte jako protagonistku Horizon Zero Dawn a jeho nadcházející pokračování Horizon zakázané West.

Aloyův host hlavní role v dopadu Genshin byla časově omezena a od 24. listopadu 2021 již bohužel není k dispozici, pokud ji ještě nemáte. Pokud je však již na vaší straně, je vaše, aby si ji udržovala, proto si přečtěte níže o našich návrzích, jak sestavit nejlepší aloy v Genshin Impact.

Aloy z horizontu Zero Dawn, když se objevuje v dopadu Genshin

Nejlepší Aloy Build: Talents

Všechny Aloyovy talenty jsou upřímně docela dobré, překvapivě, ale její nejlepší jsou ty, které využívají její lupínky. To znamená, že se pravděpodobně chcete soustředit na její normální útok Prudký požár nebo její elementární prasknutí Proroctví úsvitu, v závislosti na tom, zda stavíte její především kolem jejího poškození luku nebo jejím potenciálu poškození kryo.

Zde je úplný seznam Aloyových talentů v dopadu Genshin:

 • Normální útok: Rychlý oheň
  • Normální útok – Provést až 4 po sobě jdoucí výstřely s lukem.
  • Nabitý útok – Proveďte přesnější zaměřený výstřel se zvýšeným DMG. Při zaměření se kousání mrazu hromadí na šipce. Plně nabitá šíp mrazu se bude konat kryo DMG.
  • Ponoření útoku – Aloy vystřelí ze sprchy šípů ve středu vzduchu, než upadne a udeří na zem a po nárazu zabývá Aoe DMG.

  Nejlepší aloy sestavení: souhvězdí

  Jedinečně mezi hravými postavami všech Genshin Impact, Aloy nemá žádné souhvězdí. Pokus o jejich prohlížení ukazuje, že všech šest úrovní sdílí jméno („hvězda jiného světa“) a popis („Čas ještě nepřišel pro roh noční oblohy této osoby, aby se rozsvítil“). Jinými slovy, v této oblasti Aloyovy budovy není co dělat, takže by moje rada byla zaměřit se na to, co s ní můžete udělat.

  Jak získat aloy v Genshin Impact

  Aloy byl k dispozici zdarma na omezenou dobu (13. října-23. listopadu 2021 na PC) pro hráče, kteří dosáhli alespoň nejméně Adventure Rank 20. Každý, kdo si v té době zvedl Aloye, ji bude udržovat; Ale bohužel, pokud jste během tohoto období nehráli dopad Genshin, nebo jste nedosáhli AR20 včas, pak jste zmeškali příležitost přidat ji na svou párty. Navíc, jako postava propagačního crossoveru, je nepravděpodobné, že se bude pravidelně vracet jako další hrdinové s omezeným časem hry.

  Pokud jste však v každém okamžiku, kdy byla k dispozici, jste se zavedli dopad Genshin a vy jste ji měli nárokovat, ale ještě jste tak neučinili, jsou tu dobrá zpráva! Stále by měla čekat ve vaší poštovní schránce připravené ke stažení, pokud ji chcete. Platnost ve hře trvá celý rok, takže ji nezapomeňte získat do října/listopadu 2022.

  To je vše, co potřebujete, abyste naplánovali svůj aloy, pokud jste byli dostatečně rychle na to, abyste ji nabili, než odešla! Pokud jste neměli tak štěstí, nebojte se: ve hře je více než 40 dalších hrdinů, kteří jsou více než hodné místa na vaší párty. Pokud chcete důkladné srovnání každého hrdiny ve hře, podívejte se do našeho seznamu úrovně postav Genshin Impact Character a zjistěte, kde všichni stojí.

  Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

  Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Následuje dopad Genshin
  • Mihoyo Limited Follow
  • RPG následovat

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

  Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

  Rebecca nyní vydává o hrách s více platformami na VG247, ale říká se, že pokud zpíváte „Indiescovery podcast“ třikrát před monitorem PC, znovu se objeví v sekci komentářů RPS.