Nejlepší hry FPS | PC Gamer, 25 nejlepších her FPS, které můžete hrát právě teď | Gamesradar

. Bez ohledu na to, jaký druh tresky v těchto dnech vyhovuje vaší fantazii, Modern Warfare 2 to pravděpodobně má. Chcete se pohrávat s divnými sestavami zbraní? Tak určitě. Zajistěte se vážně o výzvách zbraní a zbraní camos? Je jich miliarda. ? . Po pravdě řečeno, treska je v dnešní době každý žánr FPS-kampaň je zábava, kooperační nájezd je překvapivě v pohodě a Warzone 2 je tu pro fanoušky Battle Royale-ale moderní Warfare 2 svítí v klasickém 6v6 Deathmatch. Jeho zbraň je prostě neuvěřitelná a nikdy jsem neměl tolik zábavného vyrovnání od 1–50.

Naše oblíbené zkušenosti s FPS minulosti a současnosti PC Gaming.

  • Kooperační hry FPS
  • Konkurenční hry FPS

FPS je blízko našich srdcí zde v PC Gamer, nejen proto, že počítač je nejlepší platformou, na které je hraje, ale proto, že se narodili. Software pro lidi v ID zahájili krásnou tradici boje z první osoby, který dominoval 90. let a explodoval do jednoho z nejživějších, neustále se vyvíjejících žánrů v hraní. Zdánlivě nekonečná chuť k tvůrčímu kliknutí hlavy v konkurenčním, družstevním a dokonce i meditativním aréně.

Je to žánr známý pro své násilí, ale to není vždy důvod, proč jsme k nim přitahovali. Oslavujeme pohlcující potenciál fotoaparátu první osoby a jak tento pohled pohledy zpochybňuje naše fyzické a emocionální reakce na problémy, které jsou přímo v našich tvářích. . Cítíme bližší, pravdivější spojení se světem kolem nás, protože to doslova vidíme očima naší postavy.

Níže najdete seznam nejlepších her FPS, které můžete hrát právě teď. Nejedná se o seznam nejvýznamnějších her FPS, ale spíše ty, které bychom dnes doporučili, hráčům PC zkoumající žánr. .

Aktualizace května 2023

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. .

. Kategorie byly zjednodušeny pro čitelnost.

Nejlepší hry FPS Singleplayer

Doom Eternal

2020 | Vývojář: ID software | Parní

Musím se posadit a reimagin, co je zkázy v moderním věku, a přišlo to s máslovým hladkým, vysoce akrobatickým FPS, který slaví bezdůvodnou shovívavost a zároveň požaduje disciplínu prostřednictvím HP-Recovery Glory Kills. . Nikdy to není jen běžet ‘n zbraně a rozhodně to není krycí střel. To je to, co by se klon Doom stal, kdyby moderní vojenští střelci nepřevzali svět. Nechť nejnovější běh her Doom je silným kopem na hraní kalhot: Singleplayer FPS je silnější než kdy jindy a mělo by jich být více.

Neon White

2022 | Vývojář: Angel Matrix | Parní

Nejzajímavější střelec nedávné historie, ironicky, ve skutečnosti nemá zbraně. V Neon White, plošinovce Speedrunning FPS, jsou zbraně reprezentovány kartami se sekundárními pohybovými schopnostmi jako Leap, Dash nebo Slam. Neon White je pod svými vizuálními románovými misemi a Anime Art je čistě destilací atletické akce FPS. . Možná, že nejvíce geniální design Neon White je vestavěné zkratky, které naznačují rychlejší trasy, které vyžadují chytré použití vaší soupravy.

Titanfall 2

Datum vydání: 2016 | Vývojář: Respawn Entertainment | Parní

O několik let později kampaň Titanfall 2 stále vyniká pro svou vynalézavou úroveň a pohodlnou linearitu. Můžete říct mysli za nejpamátnějšími kampaněmi Call of Duty, které v něm měly ruce-nikdy nejste daleko od očí obtěžujícího setu, ale na rozdíl od Call of Duty má Titanfall 2 více co nabídnout než horizontální hasičství za hruď vysokou Pokrýt. Tok hasiček závisí zcela na tvaru místnosti a vaší schopnosti wallrun, dvojitého skoku nebo sklouznutí přes něj při střelbě. A potom se Titanfall stane také docela dobrou mechovou hrou, jednou za čas. Je to druh lahodné hampurné jídlo (nekomplikované, ale krásné), na kterou je snadné zapomenout a vyzvednout si každých pár let, abyste si pamatovali, proč je to tak dobré.

Hyper démon

Datum vydání: 2022 | Vývojář:

Ďábel Daggers chodil tak, aby hyper démon mohl běžet, běžet, ach můj bože, stále běží, jsou hned za tebou. Je to další ultra tvrdý střelec na přežití vln, kromě přežití je tentokrát ve skutečnosti snazší. Získání vysokého skóre je však stejně těžké nebo těžší, protože vaše skóre se zatiší, když začnete hru. Chcete -li to zvýšit, musíte zabít démony co nejúčinněji. . Speciální pohybové schopnosti, nepřátelské interakce, útoky (existují lasery) a pohánění vytvářejí obrovský prostor i v plochém, bezúhonné aréně. . Ale kolik jich to skutečně dosáhne?

Datum vydání: 2019 | Vývojář: 4a hry | Steam, Gog, Epic

Trilogie metra 4A Games se dosud uspokojila s jeho dosud nejambicióznější hrou. . Zbraně jsou ultra smrtící a munice je vzácná, což znamená, že téměř nikdy nebudete střílet vaše drahé AK-47 Full-Auto. . Ačkoli stejná zbraň se také zasekává, pokud se o to nestaráte. Pokud máte rádi diegetický design, Exodus je svátek. Každý malý gizmo a widget na Artyom’s Bracer má účel (malý kus nemovitostí má ukazatel tajnosti, kompas, měřič záření a hodinky) a mapa je reálným objektem, který drží Artyom.

Doom a Doom 2

Datum vydání: 1993, 1994 |

Střelci Throwback jsou skvělí a všichni, ale pokud chcete připomenout, odkud všechny velké fpse nakonec přišly, původní Doom a Doom 2 jsou stále vynikajícími hrami ve svých vlastních právech. Možná to, co dnes na OG Doom nejvíce vyniká.

2022 (včasný přístup) | Vývojář: Spouštět Happy Interactive | Parní

Pokud jste si mysleli, že doom věčný byl ve svých bezdůvodných ambicích příliš krotký, měl by být turbo overkill vaše další zastávka. Může to vypadat jako tradiční střelec o návratu, ale Turbo balí moderní citlivosti FPS, jako je Wallrunning, Posun, upgrade zbraní a vertikálně masivní úrovně. Zbraně a jejich alternativní režimy ohně jsou hvězdami tohoto: Duální magnum, které jsou také inteligentními zbraněmi, minigun, který se uvolňuje do plamenometů, brokovnice podobné systémovému šoku, která může překročit za další poškození, jsou jen několik oblíbených. Poslední kus Turbo Overkill má tento rok vyjít, takže je ten pravý čas dohnat první dvě třetiny kampaně.

Černá mesa

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Crowbar Collective | Parní

. . Největší změny Black Mesa se středisko kolem Xen, ale také remixuje některé staré oblasti a přidává zcela nové hádanky v jiných. Postaveno na základně poločasu 2, těží také z lepších fyzikálních interakcí (ale neočekávejte gravitační zbraň). Toto není remake 1: 1, takže to není dokonalá náhrada za prožívání originálu, ale je to nejlepší způsob, jak hrát verzi poločasu v roce 2023.

Datum vydání: 2020 (včasný přístup) | Arsi “Hakita” Patala | Steam, Gog

Toto absurdní vyprávění Dante’s Inferno hraje vražedný robot poháněný lidskou krví, nebo, jak to hra užitečně uvádí, „lidstvo je mrtvé. Krev je palivo. .„UltraKill’s Mega-Grimdark Existerentionist Nightmare je ochotně kompenzována radostně tmavým smyslem pro humor a jeho vize pekla je skutečně kreativní a jedinečná. Moje oblíbená vrstva, chamtivost, sestává z obrovské pouště zlatého prachu přerušovaného egyptskými pyramidami. Více než kterýkoli jiný střelec, UtlrakKill je prostě rychlý. Neustále skákáte kolem, vyměňujete zbraně, čelí odporu a snažíte se udržet vysoko. Spravuje to neonovou bílou věc, kde se i hra nízko kvalifikace cítí vzrušující a mistrovská, zatímco hra vysoká kvalita vypadá nemožné. .

Borderlands 2

Datum vydání: 2012 | Vývojář: Software převodovky | Pára, epická

Borderlands vynalezl looter-shooter a Borderlands 2 se s ním bavil více než kdokoli jiný. I když existují gajillionové zbraně-vyříznutím na samoléčivou grog trysku a brokovnice, která střílí meče, které explodují-to není to, co to dělá skvělým. Stejný více je přístup k designu zbraní se aplikuje na jeho barevné, nadzemní sci-fi nastavení, plné nekonvenčních nepřátel. Maskovaní banditi přednášejí projevy ze svého odstřelovače hrile nebo kvílení nesmyslů, když běží přímo na vás, Goliaths Subvert Years of FPS tréninku, kontraintuitivně chodit do režimu Hulk, když je čelíte, zmutné škůdci, skok, skok, burrow a chrání své zranitelné skvrny. Stále nejlepší v seriálu je Borderlands 2 vyleštěn, hravý a radostně hloupý protijed vůči vojenským střelcům, kteří se berou příliš vážně.

Datum vydání: Hry duchovní lodi | Parní

Užíváme si oživení družstev FPS a Deep Rock je zlatý příklad. Hry Ghost Ship se dostaly téměř všechno správně-nehásili byste svým nízko-poly vzhledem, že Deep Rock zabalí některé z nejlepších bojů FPS tam venku. . Čtyři třídy s divoce odlišnými schopnostmi a stromy progrese způsobují, že jeho procedurálně generované mise jsou vysoce opakovatelné. Protože mise jsou stejně o těžbě stejně jako střelba, nejlepší kooperační momenty jsou obvykle kombinací odrazení z baddiesů a umístění spojky nebo platformy, aby dosáhly nejistě položené rudy žíly.

Destiny 2

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Bungie | Pára, epická

Bungie vytvořil fps mmo, se kterými se miliony hráčů skutečně zaseklo. . . Lightfall byl podstatný narativní pokles, ale inovace uvedená novou podtřídou pramenů naznačuje, že „světla a tmavá“ sága může stále končí na vysoké úrovni s příští roční expanzí The Final Shape.

Warhammer 40 000: Darktide

Datum vydání: 2022 | Vývojář: Fatshark | Parní

Bylo to snadné odhad, že Fatsharkovo sledování na Vermintide 2 by bylo skvělým kooperačním jamkou, ale neočekával jsem, že nově zdůrazněný bojový bojový bojový zbraň bude tak vynikající. Pěchotní lasgun Kantrael Mgxii prskají zamořenými elitami, jako je přesný sporák a autoguny, vrhnou hordy do nabitých hromádek Ragdoll. Je to nádherný a náročný kooperační zážitek (mnohem méně Zen než Deep Rock) a většina jeho problémů s výkonem a zpeněžení se od startu vyhladila. Není to tak bohaté na rozmanitost mise jako hry, které byly venku déle, ale modifikátory pomáhají udržovat věci zajímavé.

Halo: Master Chief Collection

2019 | Vývojář: 343 průmyslových odvětví | Parní

Věděli jste, že každá hra Halo z boje se vyvinula k dosažení, je spojena dohromady v jedné velké mega videohře doplněné Crossplay Co-op, Multiplayer a Forge? Usmívám se, jen o tom přemýšlím. Byla doba, kdy byla kolekce hlavního hlavního hlavního považována za katastrofu, ale v roce 2023 je jeho celá řada hratelná na PC s minimálními chybami. I když nejste připraveni jít na nohou na nohou s Fotey Halo 3 hráči, kteří cvičili 16 let, je MCC stále úžasným balíčkem pro kooperaci. Existuje méně herních vzpomínek, které si vážím více než protékání Haloových kampaní s přítelem.

Datum vydání: 2021 (včasný přístup) | Vývojář: Void Interactive | Parní

Připraveno nebo ne je hardcore kooperační hra pro lidi, kteří si přejí, aby série SWAT nekončila ve 4. Její hyperrealistické mapy a rušivé scénáře hromadného střelby mohou být hluboce nepříjemné v Call of Duty „No Russian“, ale je to také jedinečně zábavná taktická FPS, která odměňuje pečlivou a neustálou komunikaci se spoluhráči. V letech od svého debutu v raném přístupu přidal Void mnoho nových misí, zbraní a vybavení.

Nejlepší konkurenční hry FPS

Hunt: Showdown

2019 | Vývojář:

Náš nejoblíbenější žánr střelce na rozvíjející se extrakci, Hunt: Showdown Ditches Battle Royale kruhy ve prospěch formátu PVPVE, který jmenuje lovce proti zombie, vrahy k chybám, vodní monstra a navzájem. . Není to jen to nejlepší kovbojské FPS, které jsme hráli, ale právě jedna z největších her pro více hráčů právě teď.

Battlefield 2042

Vývojář: Kostky | Pára, epická

Dice zavedl práci na Battlefield 2042. . . . To a jeho často zlevněná cena z něj činí snadné doporučení v roce 2023.

Klamat inc.

2023 |

Klamat inc. . . Jeho pečlivě zvažovaná pravidla a záměrně nepředvídatelné chování AI přispívají k napínavým honičům kočky a myší prostřednictvím extravagantních sídel, přeplněných nákupních center a městských ulic. Když vypukne boj, podvádějte inc. Combat drží svůj konec vyjednávání s špehovým filmem inspirovaným z 60. let umlčených pistolí, sýrovým automatickým kušem a transformací brokovnic paží. Právě teď neexistuje žádná jiná hra.

Datum vydání: 2022 | Vývojář: Infinity Ward | Steam, bitva.síť

Nadšení Call of Duty přichází a jde do vln, ale moderní válka 2 2022 je jedním z nejlepších v seriálu. Bez ohledu na to, jaký druh tresky v těchto dnech vyhovuje vaší fantazii, Modern Warfare 2 to pravděpodobně má. Chcete se pohrávat s divnými sestavami zbraní? . Zajistěte se vážně o výzvách zbraní a zbraní camos? Je jich miliarda. Vyzkoušejte nějaké funky arkádové režimy? . Po pravdě řečeno, treska je v dnešní době každý žánr FPS-kampaň je zábava, kooperační nájezd je překvapivě v pohodě a Warzone 2 je tu pro fanoušky Battle Royale-ale moderní Warfare 2 svítí v klasickém 6v6 Deathmatch. Jeho zbraň je prostě neuvěřitelná a nikdy jsem neměl tolik zábavného vyrovnání od 1–50.

Datum vydání: 2022 | Vývojář: .síť

Overwatch 2 by mohla být nejméně zasloužená hra, která by na to kdy měla „2“, ale Blizzardova hlavní aktualizace střelce hrdiny nakonec vytvořila lepší hru. Roky po zahájení trendu střelců hrdiny stále nikdo nevytváří hrdiny zřetelnější, zábavnější nebo okamžitě přístupnější než Blizzard. Sojourn, Kiriko, Junker Queen, Rammatra a LifeWeaver osvěžují seznam, který rostl zatuchlý každý rok a Blizzardova kadence nových hrdinů a map je na mnohem lepším místě než v Overwatch 1. Nedávné zrušení ambiciózního režimu PVE hrdiny Overwatch 2 je pro hráče, kteří se těšili na rozšířené kooperační možnosti.

Duhový šest obléhání

Ubisoft Montreal | Parní

G.I. Joe konkurenčních střelců. . Seznam 68 operátorů stále roste a přidává nové (a stále neuvěřitelnější) gadgety, které staví na jeho smrtelných hasičkách s intelskými shromažďováními dronů, laserových tripwires a tucet různých způsobů, jak vyhodit zeď.

PC Gamer Newsletter

.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

25 nejlepších her FPS, které můžete hrát právě teď

Neexistuje žádný plán pro vytváření nejlepších her FPS, které byste měli hrát dnes. Některé z našich tipů nabízejí fantastické kampaně pro jednoho hráče, o kterých stále přemýšlíme o desetiletích, jiné nabízejí neuvěřitelné sociální prostory, kde můžete viset se svými kamarády, a je tu několik spravedlivých, které zde vytáhnou vaši konkurenční povahu.

Zaměřili jsme se zde na základní střelce z první osoby, takže nenajdete hry jako Deathloop a Fallout 4-vynikající zážitky, které jinak integrují akce, dobrodružství a systémy RPG na podporu jejich základní mechaniky. . .

25.

Vývojář:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

. , Splitgate ?”No, nejenže by měl Tyke vážně škubaný spouštěcí prst, ale také by se choval mnohem lépe, než byste si kdy mysleli. S působivým arzenálem, který odpovídá zbrojnici hlavního hlavního náčelníka v nejlepším případě, Splitgate’s Frenzied Free-to-Player Multiplayer Mayhem se vždycky cítí uspokojivě. Přesto jsou to přídavky těch portálů, které přidávají vrstvu strategie a chaos na chaos k tomu, co se již stává ikonickým FPS.

. Valoranta

Riot Games
Platforma:
PC

Pokus Riot Games o přijetí CS: Go’s Competitive FPS Crown. Je to jako směs Valve’s Twitchy Shooter a Overwatch’s Overwath Heroes: je to ve svém srdci stále taktické FPS, ve kterém je umístění král a vy umíráte v jednom headshotu, ale každá třída má honosné dovednosti a schopnosti, které dokážou, aby mohly Otočte průběh kola. . Je to barevnější než CS: GO, ale čisté vizuální prvky dokazují, že důraz je kladen na podstatu nad stylem.. .

23. Zpět 4 krev

Vývojář: Turtle Rock Studios
Platforma:

Moderní převzetí klasického ventilu Left 4 Dead, Zpět 4 krev je jednou z největších požehnání třetích stran, které Xbox Game Pass obdržel v posledním roce asi tak. Zatímco sólová hra nabízí pouze Bog Standard Zombie-Slaying Thrills, akce je tak zvýšená fantastickým kooperačním režimem, který přináší stejná opatření Camaraderie a Chaos. .

22. Battlefield 1

Vývojář:

Battlefield 1 je střelce druhé světové války, který předvádí děsivé množství krveprolití. . .

Z jejich povahy chybí zbraně druhé světové války skutečnou přesnost a nahrazují to prostřednictvím hrubé síly a účinnosti blízkých čtvrtí, takže to opravdu na úrovni hracího pole online. . . Celkově se jedná o obrovský balíček.

21. Soumrak


Platforma:
PC

To nejlepší z plodiny nehanebně staré školy střelců, kteří vyšli v posledních letech. . Je to jako nejlepší z 90. let, ale s několika moderními zvraty, díky nimž je to jako podrobné animace opětovného načtení a design vynalézavé úrovně. .

Stejně jako nejlepší střelci ze staré školy, je to prostě krvavá dobrá zábava. Hovězí zbraně proměňují nepřátele v jemnou červenou mlhu a přiblížíte se na úrovni, jako byste na bruslech, jen se zastavili, aby se postavili perfektní výstřel. Je zakončen kovovým soundtrackem, který vám odmítá přestat.

20. Poloviční život 2

Vývojář: Ventil
Platforma:
PC, PS4, Xbox One

Může být dost starý na to, aby řídil a hazardoval poplatky za studentské půjčky mladého Gordona pod autobusem, přesto navzdory svému věku, poločas 2 má stále dotek G.Ó..T. postavení. Toto je mistrovské dílo všech dob střel. Ať už jste to hráli na špičkové soupravě na debutující páře v roce 2004, nebo nejprve vzorkovali jeho město 17 potěšení se svolením brilantního svazku oranžové boxů Valve, jádro velikosti Half-Life 2 zůstává nepochybné.

Několik dalších střelců před nebo od té doby, co ukazuje takovou úroveň mistrovské stimulace. Od extra chlazeného studené války otevírací vibrace tohoto ikonického náměstí po zombie manglingovou gravitační zbraň zábava z Ravenholmu, polosýřů 2 míchání mezi tematickými žánry s neomylou milost. Možná nikdy neřekne ani slovo, ale akce Gordona Freemana nesou větší váhu než téměř každá dohromady každé postavy Call of Duty.

19.

Vývojář: Ubisoft
Platforma:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Nemusí to být nejdůležitější hra v seriálu – která kývne na ikonický třetí záznam – ale Far Cry 6 je stále nadřízený střelec. ? Očividně. .

. Ještě lepší? Se zavedením bojovníka Freedom Dani-koho můžete skutečně vidět, poslouchat a emoce po boku v Cutscenes třetí osoby-Far Cry nám konečně dal protagonistu, který skutečně stojí za to zakořenit za zakořenění. . Pokud jde o střelce na karanténu, jen málokdo dělá madcap podívanou lépe než far cry 6.

18. Bulletstorm: Full Clip Edition

Vývojář: Lidé mohou létat
Platforma:
PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Nikdy se hra tak inteligentní, která se tak těžko snažila vypadat jako idiot, nebo s ní byla tak křičící. Na BulletstormPovrch, najdete drzou, víte, ne-give-a-fuck postoj, sedí na vrstvě nejslavnějšího kreativního kletby, jaké jste kdy slyšeli ve videohře. Pod ní najdete jeden z nejhustších, nejpodrobnějších a nejširších větvících systémů FPS.

. Představte si, že nová hra Tonyho Hawka podává triky, ale nahradila každý Ollie a Kickflip stále příšernějšími způsoby, jak si mutanty oblékat. Boot chlápek v koulích pak odkopněte hlavu. Spusťte některé muže na oběžné dráze s alt-ohni raketou a pak je vyberte z oblohy, jako by to byli hliněné holuby. . Co však bodne ještě více než vražda založená na rostlinách? Smutná skutečnost, že pravděpodobně nikdy neuvidíme takové drsné, jasné nebo chvályhodně hrubé FPS, jako je tato.

17.

Raven software

Nejlepší kampaň Call of Duty, která byla kdy provedena … a není to blízko. Moderní válka opětovné opětovné opětovné natažení série kopající a křičící z krvavých a zablácených zákopů z druhé světové války a znovu oživil FPS juggernaut s přerušovanou kampaní, která byla kopírována nespočet dalších vojenských střel.

Kopnutí dveří s ikonickou cenou kapitána v elektrizující infiltraci tankeru s deštěm. Sledování sotva uvěřitelného hrůzy, protože postava, kterou jste hráli polovinu hry. Držte svůj skutečný dech jako ostřelovací duo scuttle přes vysoká travnatá pole a prázdná, ozvěna hřiště Pripyat v All-Timeru mise, „All Ghillied Up“. Původní moderní válka je tak dobrá, že byste na to mohli hodit každou jinou tresku a remasterovaný FPS 2007 by se stále pochlučil nezapomenutelnějším okamžikem, než se celá série kombinovala.

. Borderlands 3

Vývojář: Převodovka
Platforma:

Jak popsat Borderlands 3… Dalo by se říci, že se jedná o základní principy první a druhé pohraničí zabalené v nedotčenějším skořápce. Nebo byste to mohli nazvat World of Warcraft: Střelec první osoby. Díky svému velkému důrazu na kořist, kořist a další kořist, Borderlands 3 utopí hráče v moři zbraní s různými schopnostmi a statistikami (včetně zbraně, která střílí, vidělo čepele a ten, který můžete hodit jako boomerang, zatímco nese na palbu,. zranění kohokoli poblíž), pohodlně barevně označené raritou. Barevné obsazení postav se odtrhne od tradičních archetypů „bojovníka, čaroděje, rogue“ a každý hrdina je zapamatovatelný sám o sobě.

. Chybí nám Krieg. . A žádný z darebáků Borderlands 3 nás naplní hněvem tak, jak to udělal hezký Jack. Ale co se týče střelby a rabování, nejlépe v Co-op, stále stojí jako Zenith of the Borderlands Formule.

15. PUBG: Battlegrounds

Vývojář: PUBG CORP
Platforma:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

. Technicky to nebyla první hra Battle Royale, ale popularizovala svorky žánru, které všichni uznáváme: randomizované zařízení se šíří na velké mapě; počáteční letadlo, ze kterého hráči padá; A stále zoufalá hrací zóna. . . Můžete si hrát s týmem přátel, ale vždy jsou to ty kousání nehtů, tajné sólové okamžiky, které se mnou drží.

. Counter Strike: globální útočné

Ventil
Platforma:
PC, PS3, Xbox One

. Od svého debutu jako expanzivní poločasní mod, série Counter-Strike neustále zůstala na vrcholu konkurenční střelcové scény. A i když je nyní de facto způsob, jak hrát tyto teroristy vs. .

CS: Go je hlavně o napětí: během kol neexistují žádné respawn, takže jakmile zemřete, vše, co můžete udělat, je sledovat a úzkostlivě doufat, že váš tým detonuje/zneškodňuje bombu nebo úspěšně zachovává rukojmí rukojmí. . .

13. Wolfenstein 2: New Colossus

Kruhování
Platforma:
PC, PS4, Xbox One

. . Schopnost dvojí ovládání jakýchkoli dvou zbraní také způsobuje, že se nový Colossus cítí jinak než ostatní střelci ze staré školy. Nejpůsobivější ze všech je vyprávění. .

12. Overwatch

Vývojář:
Platforma:

Nechte to Blizzard, aby okamžitě obnovila naši víru v žánr, který jsme byli připraveni vzdát se dobře. . Poté nahradil jakoukoli osobnost, kterou ztratil v tomto procesu, okamžitě milovaným obsazením hrdinů inspirovaných MOBA.

Vážně, pokud jste byli na internetu vůbec od května 2016, téměř určitě jste viděli alespoň jeden kus uměleckého uměleckého fanouška. Je nemožné se rozvést Overwatch? Nyní přestaňte lollygagging a získejte ten zatracený bod.

11. Metro Exodus

Vývojář: 4a hry
Platforma:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

. Série metra je známá pro míchání tajnosti a střelby v utlačovacích prostředích naplněných hašou Mutanty, kteří chtějí vytrhnout hrdlo – Exodus je postaven ze stejné DNA, ale najde novou úroveň polských a ambicí. Úrovně jsou rozlehlé a nádherné, plné detailů, které vás povzbuzují k prozkoumání každé rozpadající se budovy. Z Moskvy jedete vlakem ruskou divočinou, zastavíte se v pouštních městech, zasněžených tundrách a vojenských základnách, z nichž každá je naplněna tajemstvím, aby našla a nepřátelé, aby vyhodili do kousků.

. Naštěstí máte zbrojnici vynalézavých, upgradovatelných zbraní, které vás udržují v bezpečí. Zpátky ve vlaku se seznámíte se svými otužilými ruskými společníky a díky roztomilému obsazení vás bude opravdu záležet na osudu protagonisty Artyoma. Pokud hledáte čistou akci, pečlivé tempo Exodus by vás mohlo vypnout, ale běžecké cestování vám dává neustálý pocit pokroku. Jakmile zavedete kola do pohybu, nebudete chtít vystoupit.

10. Super horký

Vývojář: Superhot tým
Platforma:
PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Čas se pohybuje pouze tehdy, když se pohybujete. To je výtah výtahu Super horký, Cerebrální střelec z malého nezávislého studia z Polska a je to perfektní destilace pro to, co dělá superhot tak omamnou. A to vše, co pomalé mo, zjevně také pomáhá. Chladnější než Keanu v původní matici, která přijímá výzvu k kbelíku na led, je tento bez námahy úhledný FPS stejně puzzler jako střelec.

Zatímco akt směřování a tahání spoušť je dostatečně jednoduchý – je těžké si nechat ujít, když se pohybujete pomaleji než želva v Treacle – pořadí, ve kterém nepřátele vezmete, je zcela složitější problém. . To je ústřední přitažlivost Superhot: je to FPS, který je stejně chytrý, jak je v pohodě.

9. Apex legendy

Vývojář: Respawn Entertainment
Platforma:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Battle Royale pro ty, kteří chtějí jít rychleji. Váš pohyb je stejně důležitý jako váš cíl Apex legendy: Můžete zaparkovat napříč střechami, třpytit římsy a sklouznout dolů kopce, škrábat pro polohovou výhodu. Třídy postav a jejich schopnosti způsobují, že se střelec Respawn v žánru cítí jedinečný. Jeden hrdina může vidět stopy nepřátelských stop, další vytváří portály a druhý se může klonovat, aby se bamoozle své soupeře.

Ve třídě tří, což je způsob, jakým byl navržen pro hraní, můžete tyto schopnosti kombinovat vynalézavými způsoby, jak outfoxové nepřátelské týmy. Obě mapy jsou jasné a rozmanité, se spoustou způsobů, jak vám pomoci se vydat na vysokou půdu, a Respawn neustále vylepšuje vzorec novými zbraněmi a hrdiny. .

8.

Crowbar Collective
Platforma:
PC

To je to, co získáte, když vezmete jednoho z nejoblíbenějších střelců všech dob, poločas, přepracovat celý katastrofální konec a přidat hezčí vizuální efekty, více postav, větší úrovně, punchiernější zbraně a správnou fyziku. Černá mesa je ventilátor vytvořen (a schválen ventilem), ale nevěděli byste to: každá místnost je vytvořena s takovou péčí, kterou nevidíte od mnoha týmů AAA. To je víc než jen remake klasiky – je to úplná generální oprava, která přináší jednoho z největších střelců vůbec, a jeden z největších protagonistů, tichý vědec Gordon Freeman, do moderní éry.

Všechno, co máte rádi asi poločas, zůstává. . Ale jsou to nové přírůstky, které vynikají. V původním poločasovém životě bylo Xen locale, nastavení pro poslední část hry bez života. Tady to praskne s barvou a každá drzá skála a bizarní shluk rostlin je přestavěna od nuly. . Poločas je konečně celý.

7. Titanfall 2

Vývojář: Respawn Entertainment
Platforma:
PC, PS4, Xbox One

je. Beztíhovost, která přichází s dokonale zvládnutým nástěnným, se cítíte, jako byste dělali nějaký druh smrtícího baletu, necháte vás plavit kolem svých nepřátel nemožnými rychlostmi a chytit je nevědomky. Nezapomenutelná BT-7274 a nespoutaná kreativita dominují kampani Titanfall 2, ať už se jedná o přepínání mezi desetiletími v mrknutí oka, procházením okamžikem zamrzlým v čase nebo jednoduše roztrháváte ostatní Titany, když vstoupíte do Titanic Bot Boots of BT -7274.

. Fyzika-twistingová mechanika zemětřesení podobná jeho multiplayerovému režimu posiluje již senzační střelec. Ale je to ta pozoruhodná, sotva lepší kampaň, díky níž je Titanfall 2 takový trvalý střelec skvělý. .

6. Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow

Vývojář:
Platforma:

Duhový šest obléhání . Skutečnou hvězdou obléhání je působivá ničitelnost vašeho prostředí: stěny, podlahy a stropy mohou být vystřeleny a nakonec zničeny, takže si musíte chytře vybrat, které boky zakryjí a které stěny, aby se posílil, aby skrze ně někdo propustil, aby se skrze prskající termit.

Vy a vaši squadmanti si vyberete z řady vysoce kvalifikovaných operátorů, z nichž každý má vlastní speciality, které se mohou navzájem doplňovat pro skalní solitní tým Comp, i když vaše náchylnost k plížení a zaměření na zbraň je na tom, na čem záleží nejvíce. Každé kolo se stává taktickou, neuvěřitelně napjatou hrou kočky a myšlení, protože jeden tým chrání cíl, zatímco jejich soupeři se snaží vyhledávat nebezpečí a přežít porušení.

. Halo: Master Chief Collection

Vývojář:
Platforma:

Toto je konečný serializovaný příběh Jana 117. Halo: Master Chief Collection je všechno, ale nepoznatelné ze spartánské autonehody, která byla spuštěna v roce 2014. . Ať už prožívá nejlepší druhou úroveň u všech střelců v původním boji se vyvinul nebo odstřeloval kamarády v PvP na mapě klasické mapy Halo 3 na puchýře 120 snímků za sekundu na Xbox Series X, Halo se jen zřídka cítil nezbytnější. Jsme lechtaní (Needler) Pink Chief dostal zákon o vykoupení, který si zaslouží.

4. Half-life: Alyx

Vývojář: Ventil
Platforma:
PC

Pokud byly při narození vydány náhlavní soupravy VR, existuje šance Half-life: Alyx byl by náš oblíbený FPS všech dob. Bohužel, bariéra vstupu, která si užila tento zázrak virtuální reality v nejlepším případě, je lofternější než přepínač na Strider. I když se jen „spokojíte“ s tím, že zažíváte tento dokonale temperamentní, neuvěřitelně atmosférický střelec na meta úkolu, spíše než bolestně drahý index Valve, stále se díváte na to, že upustíte obrovský kus změn pro desetihodinovou hru. A přesto absolutně nejvyšší chválu, kterou můžeme na Alyx hromadit? Vážně bychom uvažovali o zaplacení ceny PS5 nebo Xbox Series X, abychom hráli tento jeden senzační střelec.

3. Doom Eternal

Vývojář: ID software
Platforma:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

I když jsme to v té době přesně neosprchovali chválou, Doom Eternal Opravdu je na vrcholu žánru FPS. To je všechno, o čem je žánr, destilovaný na jeden, slavný, pálený, vzdorný řev. . Je to také pozoruhodně elegantní zážitek v pohybu, zejména pro hru, díky níž je Garotte démona každých 17 sekund. Stejně jako Mario 64 nebo Mirror’s Edge, Eternal se cítí bezchybně, když se napojíte do jeho radostného rytmu. Každá zbraň se cítí dokonale naladěná, každá úroveň bezvadně přecházela, zatímco každé monstrum táhlo křik z hlubin pekla, byl jasně navržen tak, aby z Doom Slayera koaxistoval správnou míru agrese.

Je úžasné, že je to také brilantní na téměř každé moderní platformě. . Pokud by každá hra PS5 a Xbox Series X spustila i ID technicky peerless střelce, pravděpodobně bychom nikdy nepotřebovali jinou generaci konzolí.

2. Call of Duty: Warzone

Vývojář: Infinite Ward, Raven Software
Platforma:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Pravděpodobně nejlepší z nejlepších her Battle Royale. Po dobu jednoho roku měly tři hry uškrtení žánr: Fortnite, PUBG: Battlegrounds a Apex Legends. Ale Call of Duty: Warzone Foustoval to široko otevřený kroucením každého prvku bitevního royale do něčeho, co se cítí svěží, ale stále známý – vzrušující, ale přístupný. Nové věci: Když zemřete, dostanete jeden výstřel do respawn tím, že v boji 1v1 vezmete jiného mrtvého nepřítele. Získáte hotovost z dokončení smluv rozšířených po mapě, lovu nepřátel, hledání hrudníků nebo obrany oblasti. .

Pak jsou tu staré, uklidňující kousky: neustále se třesoucí zóna, bezchybný systém „ping“, který označí položky pro vaše spoluhráče, a vozidla, která vás přepravují do vzdálených kruhů. Je to jako dosud největší hity žánru, vše podporováno vyzkoušeným a testovaným nízkopodnikovým zbraním Call of Duty, což každému dává šanci na zabití. Můžete to hrát sólo, ale skákat s přáteli v duosech, triích nebo dokonce chaotickém režimu čtyřčatácích je místo, kde je nalezena skutečná zábava.

1.

Vývojář:

Nikdo neočekával Destiny 2 být tak dobrý jako to je. A opravdu, opravdu milujeme osud. . Vlastně to poškrábe. . Nyní existující v plnějším světě, plném lidstva, charakteru, detailů a příběhu, samotná kampaň Destiny 2 stačí, aby ji ospravedlnila. Zcela kurátorské, vytvořené a postavené z skvělého vyprávění a souboru v okamžiku, je to peklo dobré halo hry.

Ale je to jen začátek. Se zjednodušenými, zefektivňovaným vyrovnávacím systémem procházejícím každou z nich značně rozšířené aktivity Destiny 2-od příběhových vedlejších kvizů po spirálové, vícedílné exotické questlinky, k lovu pokladu, k průzkumu, do světa lovu lovu, do Skvěle kreativní nové údery a puristické, takticky přepracované kelíkové PVP – každá jediná věc, kterou chcete dělat, však chcete hrát, vás posune dopředu. A pak je tu mnohem více přístup k načtení, dále pod napětím kreativnějším a expresivnějším designem zbraní. Ještě lepší, s úsvitem Destiny 2 nové světlo, Můžete získat přístup k mnoha akciům zdarma, zatímco pravidelné úmrtí může zaplatit : nejlepší expanze osudu vůbec.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.