Nejlepší hry Parkour na PC 2023 | PCGamesn, 10 nejlepších parkourových her všech dob – kultivované supy

10 nejlepších parkourových her všech dob

Pravděpodobně nejtemnější hra na tomto seznamu, ale to rozhodně neznamená, že to nestojí za váš čas.

Nejlepší hry Parkour na PC 2023

Padající, freerunning a boje, tyto hry umožňují hráčům procházet životním prostředím novými a jedinečnými způsoby, od teleportace po proud poháněnou zeď.

Publikováno: 11. července 2023

Jaké jsou nejlepší parkourové hry? Stěny sají. Omlouvám se, řekli jsme to, stěny jsou nejhorší. Dále bychom upřednostňovali svět, kde bychom mohli jen jít přímo do cíle, aniž bychom museli procházet budovami a domy. Existuje spousta her-adventure her, které s námi souhlasí, s mnoha moderními hrami, které umožňují hráči procházet světem škálováním přístřešků, šplhání nad kondody a agresivně vzestupnou architekturou, kdykoli se odváží dostat se do cesty.

O tom, o čem jsme všichni, je freerunning na mapě, stoupající přes zdi a házení některých úhledných točení a převrácení ve virtuálním prostoru. Některé z těchto her Parkour také jsou také některé z nejlepších PC her, které můžete hrát právě teď. Umění pohybu může překlenout mnoho žánrů, od her FPS po hry a akce-adventure, zde jsou nejlepší parkour na PC.

Zde jsou nejlepší hry Parkour na PC v roce 2023:

Městská panoráma se koupala ve zlatém světle

Hrana zrcadla

Mirror’s Edge může být The Jmenujte, když přemýšlíte o parkourové hře. Bezproblémová první osoba freerunning, příběh boje proti zkorumpované orwellianské síle a nedotčená hrana městského panoráma má hodně. Přestože hra vyšla až v roce 2009, vypadá to téměř, jako by stárnul den s čistým uměleckým směrem, a některé z nejlepších mechaniků parkouru v jakékoli hře, kterou byste mohli hrát. Příběh je jednoduchý – zjevně utopické město má nadměrný režim, který tahající struny a běžci jsou ty, kteří vedou odpor. Faith má na zádech cíl, sestru k záchraně a ona bude muset udělat hodně velmi fantastického běhu, aby zjistila pravdu.

Mirror’s Edge samozřejmě má katalyzátor hrany sekvarování, ale máme v našich srdcích místo pro originál. Můžete vyzkoušet Mirror’s Edge přes EA Play nebo přes páru.

Neon, dešťová, pouliční scéna

Ghostrunner

Jistě, Mirror’s Edge může být nejvíce hra o parkouru, ale pokud hledáte parkour nabitý akcí, nic to nedělá lepší než Ghostrunner. Hrajete jako nejpokročilejší bojovník Blade, jaký kdy byl vytvořen, vybavený monomolekulární katanou, která může na polovinu nakrájet nepřátele na polovinu. Se schopností projít vzduchem, běh na zeď a zpomalit čas na přesné zabití, má tato kybernetická ninja nepopiratelně nejlepší nástroje pro parkour.

Ghostrunner kombinuje platformu první osoby s bojem s vysokou intenzitou melee a vytvoření jedné z nejlepších parkourových her na tomto seznamu. Nastavení Dystopian Cyberpunk je perfektním pozadím pro akční hru, která vás přiměje k ničení neonových značek, abyste zničili vaše nepřátele. Podívejte se na hru, kterou jsme si mysleli na hru první osoby, přečtením naší recenze Ghostrunner.

Válečník na koni průzkumuje obrovskou venkovní travnatým

Assassin’s Creed

Je pro nás opravdu těžké mluvit o parkouru, aniž bychom zmínili Assassin’s Creed. Série cestuje časem a prostorem, takže se zažijeme éry ze starověkého Egypta až do viktoriánského Londýna. Pokaždé, když jsou nové postavy, nové zbraně a nová pravidla, ale jedna věc, která zůstává stejná, je parkour. V průběhu let Ubisoft vylepšil svou freerunningu až téměř perfekci, takže pouze za velmi, velmi vzácných okolností se vám podaří náhodně vyškolit váš Assassin z římsy.

V každé hře jste povzbuzováni, abyste procházeli světem skrze freerunning tady, tam a všude při kontrole místní historie a pravidelně zasahovali do nevyzpytatelného plánu špatného chlapa ukrást jablka a vládnout světu. Aby byla vaše postava co nejpvarověji navigovat světovou architekturou a krajinou, aby se uspělo při shromažďování informací nebo boje proti vrcholu. Zjistěte, co jsme si mysleli o nejnovějším položce UNISOFT v sérii zde s našimi recenzemi Assassins Creed Valhalla.

Osoba, která drží ostrou zbraň, skočí směrem k jejich nepříteli

Umírací světlo 2: Zůstaňte lidskou

Parkour, od přírody, je docela smrt vzdorující a děsivý, tak proč také nepřidat do nemrtvých? Umírací světlo 2 není bez jeho problémů, ale parkour je přinejmenším lepší, než kdy bylo. Během dne je běh ze střechy na střechu kusem dortu, ale jak slunce klesá dolů, kulhající se nemrtví se stanou mocnými nepřáteli, kteří jsou mnohem více schopni vás lovit, zabíjet vás a hlodat na vaši mrtvolu.

Přečtěte si naše recenze Dying Light 2 pro více informací o tom, co jsme si mysleli – zatímco v oddělení vyprávění vyprávění, systém pohybu je něco, co je třeba vidět. Můžete si také prohlédnout některé zbraně Great Dying Light 2, jak opravit tyto zbraně a také tam, kde jsou všechna umístění inhibitorů.

Futuristický voják používá lano, aby se přitáhl k obrovskému mechu

Titanfall 2

Nejsme si jisti, kdo myslel na přidání parkouru do mech her, ale rádi bychom jim rádi poděkovali. Titanfall 2 vám dává hektickou mechanizovanou válku a přidává freerunning pro dobrou míru, takže i malí piloti mají malou šanci proti válečným mechům.

Pokud již jste obeznámeni s Apex Legends, pak Titanfall 2 je hvězdná FPS, která přišla před hit Battle Royale Game, takže můžete očekávat podobný pohyb, úhledný pohyb a styling – ale ani oktane nemůže běžet zeď stejně jako Piloti v Titanfall 2. Scéna multiplayerů hry je stále silná, ale komunita tvrdě pracuje, jak zdokonaluje robustní mechaniku parkouru v letech od jejího spuštění, takže můžete očekávat strmou křivku učení po příjezdu.

Bez ohledu na to, kampaň pro jednoho hráče patří mezi nejlepší FPS, které hry nabízí, takže stojí za to se podívat, pokud máte rádi rychlý pohyb, roboty a kliknutí na hlavy. Pokud chcete zažít jeho elektrizující boj, podívejte se na naši recenzi Titanfall 2, můžete jej získat na Steam.

Dva strážce městských stráží Weilding Flintlock Pistols útočí na hráče

Dishonored 2

Hry zneuctěné jsou o tom, že vám umožní vybrat si mezi proklouznutím cesty přes jeho labyrintovou úroveň, aniž by ublížily duši nebo zabily všechno pulsem. Herní svět bude reagovat v závislosti na tom, kolik lidí chcete sundat, když zabíjíte pokrvené politiky a ne-do-wells, naplní vaše úrovně více smrtí, nepřáteli a proměnnými, abyste mohli navigovat více chaosu, který šiješ. Taková sranda.

Ať tak či onak, budete chtít, aby vám nějaký parkour pomohl. Od Dunwallu do Karnacy má tento drsný, Steampunk World má nejrůznější úhledný způsob, jak se vyjednat, kde musíte být, a přidat nějakou magickou teleportaci a vaše manévrovatelnost je bezkonkurenční. Podívejte se na naši recenzi Dishored 2 zde, ale pokud chcete, aby krev, drama a napětí přišly s vaší stranou freerunningu, pak opravdu nemůžete udělat mnohem lépe. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naši recenzi.

Dvě zdobené ruce uchopí kabel

Krok

Co takhle malá akce parkouru virtuální reality? Stride je hra VR Parkour, takže buďte opatrní, abyste se nedívali dolů, pokud máte Vertigo. Tam, kde všechny ostatní hry na tomto seznamu jen požádejte, abyste stiskli klávesy a vyšplhali se na zdi, v nárazu vás vaše skutečné paže přímo vytahují a pomáhají vám stoupat prostřednictvím komplexu překážek.

Házejte do některých nepřátel a malou žalobu na lavičku (vaše paže a zbraň) a máte sami vzrušující zážitek z freerunningu. Můžete se dostat na páru.

Muž s dlouhými vlasy a vousy se drží na pólu

Princ of Persia: The Sands of Time

Pokud bychom všichni chtěli připisovat jednu hru za popularizaci myšlenky parkouru ve hrách, musí to být Ubisoft Prince of Persia: The Sands of Time. Klasické vnější hry v roce 2003 3D a představily mnoho z myšlenky klenby a nástěnné cesty k vítězství a nadále je oblíbeným fanouškem-tak miloval, že Ubisoft oznámil nadcházející remake, který přijde do PC.

Prince Persie je pro lidi, kteří chtějí malou nostalgii nebo ty, kteří chtějí prozkoumat původ jedné z nejpopulárnějších herních mechaniků této generace her. Pokud chcete zažít originál v celé své polygonální kráse, můžete si jej koupit od Steam, ale stojí za to vydržet pro vydání remake, protože to bude zahrnovat také původní hru Prince of Persia, také.

Marvel’s Spider-Man Remastered

Dalo by se argumentovat, že Spider-Man je spíše webovým týmem než pánem parkouru, ale rádi bychom si mysleli, že je odborníkem v obou. Peter Parker se spoléhá na své schopnosti parkouru, aby se kočili přes střelbu, běhali podél zdí, aby se vyhýbali raketám, a obecně mu to pomáhá vypadat skvěle při boji. Můžete si přečíst naši recenzi Spider-Man, abyste zjistili, jak dobře tato klasika PS4 drží v tomto působivém PC port.

To jsou všechny nejlepší hry Parkour na PC! Po vyzkoušení je budete skákat, převrátit a skákat po radosti. Pokud máte rádi něco trochu zakotvenějšího, zkuste náš seznam nejlepších PC her zdarma, nejlepších příběhových her nebo dokonce nejlepších her s otevřeným světem, pokud chcete stále prozkoumat, i když s oběma nohama pevně zasazenými na zemi.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

10 nejlepších parkourových her všech dob

Nechvalně proslulý | Nejlepší parkourové hry

Pamatujte, když byl Parkour největší věcí na světě? Vypadalo to, jako by to všichni dělali, nebo alespoň nosili potní pásma a pytlové šortky a sledovali online kompilace hubených francouzských a amerických teenagerů, kteří se plazili po střechách a škálování průmyslových jeřábů. Byla to šílenství, které se pomalu překládalo do herního světa, protože studia si začala uvědomovat, že by mohla vydělat na tento vznikající trend s spoustou her, které integrovaly nástěnné, volný běh a překážka, která se šplhala do jejich arzenálu mechaniky. Najednou byl Parkour v hraní všude.

Nejlepší kousek o hrách Parkour je, že si je můžete užít z pohodlí vaší pohodlné a pohodlné pohovky. Proč se horko, zpocené a potenciálně mrtvé, když si můžete užít červené horké vzrušení z volného běhu z vlastního domu? Mnohem lepší se jen přesvědčit, že byste mohli být odborníkem na parkour tím, že hrajete hry určené k simulaci nadšení, že jste se házeli z budov, skočili do sena nebo se třpytili rezavé odtoky. Ať už to střílí zombie nebo extrémní BMX, skutečný svět je nebezpečný, děsivý a plný příležitostí ztratit milovanou končetinu. Je mnohem lepší zbývat v interiéru a zkontrolovat deset nejlepších parkourových her, které byste měli místo toho hrát. Zůstat v bezpečí.

Nejlepší hry parkouru

10. Marc Ecko vstává: Obsah pod tlakem

Vstávání pod tlakem

Vývojář: Kolektiv
Vydavatel: Atari
Platforma: PC, PS2 Xbox

Marco Ecko vstává může mít poněkud neproniknutelný název, ale je to titul, který již naznačuje nekonverzivní povahu hry, která je velmi specifickým bodem nehrání podle pravidel.

Megu: Cup se zaměřuje na Trane, graffitiho umělce a povstalce, který vesele označuje po svém městě jako způsob protestu proti zkorumpované totalitní vládě, která převzala kontrolu nad zemí. Je to trochu jako jet set rádio zkřížené s Mirror’s Edge.

Marc Ecko vstává, když debutoval v roce 2006, byl to solidní propuštění, hra, která by mohla jít na skvělé věci, pokud by ji měla jen několik dalších vrstev tolik potřebného polského. Tam, kde to vynikalo, se roztavilo svou odvážnou městskou premisu své uspokojivé mechaniky her, přeplněné městské prostředí nového poloměru se krásně zapůjčilo mechanice pro traverzální parkouři, která byla stále relativně nová v polovině roku 2000.

Kombinace volného běhu s velmi příjemnou hrou na blízko a výrazným vizuálním stylem je Marc Ecko vstávání vždy hodné revize.

9. Super Cloudbuilt

Super Cloudbuilt

Vývojář: Coilworks
Vydavatel: Rostoucí hvězdnými hrami
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Pravděpodobně nejtemnější hra na tomto seznamu, ale to rozhodně neznamená, že to nestojí za váš čas.

Super Cloudbuilt je nezávislý běžec, který vás staví pod kontrolou vojáka jménem Demi, který se probudí, aby se ocitl „odpojen od svého starého života a fyzického těla“. Aby se dostala Demi domů a pomohla jí objevit příčinu jejích počátečních zranění, musí navigovat ve svém neznámém světě pomocí hladkého, floatového parkouru, jejího skalního poháněného exo-suit jí dává tempo, zrychlení a schopnost provádět výjimečné skoky a skoky. Hodně z toho se provádí při zavěšení nad prázdnotou níže, úhledné zvraty, které propůjčuje akci, aby se stupeň napětí, při tlaku ujistil, že se nezbavíte svému předčasnému zániku.

Super Cloudbuilt je zábavná malá zvláštnost, druh hry, kterou jste rádi, že jste při procházení páry v nedělním odpoledne procházeli trochu peněz. Je to zábava, vypadá to dobře a má skryté hloubky, které zvyšují hodnotu přehrávání, a přestože to není tak hloubkové nebo honosné jako některá z větších vydání na tomto seznamu, stále zabalí velmi slušný úder pro jeho velikost.

8. Ghostrunner

Ghostrunner

Vývojář: Ještě jedna úroveň, Slipgate Ironworks
Vydavatel: 505 her
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X&S, Xbox One, Switch

Se směsí volně běhu, pomalým zabitím a velkým samurajským mečem, který má k dispozici.

Dobře, není to tak dobré. Hardcore FPS Slasher o další úrovni je spousta zábavy, určitě jeho opojná směs stylizovaného násilí a hladkého parkouru, která se pěkně spojuje, aby vytvořila lahodnou směs, ale vyžaduje prvky, které hráči viděli dříve z podobných her. Je to nesmírně příjemné, ale je to potěšení, které jste pravděpodobně zažili dříve, pokud jste již fanouškem žánru.

Poté, co to bylo řečeno, se nadšenci Parkour pravděpodobně budou snažit zůstat po hraní o hře, která uspěje ve své stylistické vizi s tak sebevědomým aplombem. Věc o Ghostrunnerovi je, že je téměř neuvěřitelně hladká a dává nadšencům žánru všechny ingredience, které by mohli chtít nebo potřebovat.

Ghostrunner je plynulý, dynamický a zábavný a hraje tak vytrvalým tempem, že často dává hráčům ohlašovaný smysl pro „tok“, který je tak toužit ve hrách jeho ilk.

7. Overdrive Sunset

Overdrive Sunset

Vývojář: Insomniac hry
Vydavatel: Microsoft Studios
Platforma: PC, Xbox One

V Sunset Overdrive převezmou hráči kontrolu nad zaměstnancem společnosti Fizzco, společnost s energetickým nápojem, jejíž nejnovější nápoj způsobil, že lidé mutovali strašně deformované stvoření. Ano, je to příběh tenký papír, ale jakékoli kritické schopnosti jsou obvykle otupitelné, když se podíváte na hezké barvy a šťastně křičí „weee“ pokaždé, když rozdrtíte zábradlí nebo použijete ziplinu.

V mnoha ohledech se Sunset Overdrive vždy cítil jako nejlepší druh návratu, dobrodružství typu PS2, které se spoléhá na zvuk, barvu a zábavu, přičemž vás upozorňuje na Prince of Persia smíchaný s rádiem tryska Vice City nebo Sonic the Hedgehog. Je to opojná, dechberoucí mix, vzrušení z krve, který je vždy naplněn pocitem hmatatelné radosti.

Kromě toho, jak to vypadá, je overdrive Sunset mimořádně zábavné hrát. Existuje mnoho způsobů, jak hráči procházet neuvěřitelnými výhledy na Sunset City, ať už je to broušení, padající, freerunning, skákání, míchání, nástěnné běh nebo téměř cokoli kromě toho, že skutečně chodí jako normální člověk. Ve skutečnosti jen málo her odrazuje od Standar d Ambulation a nutí hráče k hnutí s vysokým oktanem, stejně jako opěrky Sunset, ale je to všechno k lepšímu.

Toto je hra, která se má hrát na míli za minutu.

6. Umírající světlo 2

Umírající světlo 2

Vývojář: Techland
Vydavatel: Techland
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X & S, Xbox One

Freerunning and Zombies je zvláštní mix, ale je to mix, který dává určitý smysl. Pokud jste najednou zjistili, že vaše město bylo zamořeno Horde po hordě nemrtvých, které jedí v masu.

Je to také mix, který skutečně funguje pro Dying Light 2 (a jeho předchůdce) a perspektiva první osoby se opravdu hodí k adrenalizovaným, rychle se rozvíjejícím sekvencím pronásledování hry. Zmínění budovy, protože nemrtvé sténání hordů a zasténání níže je skvělý zážitek, který má pouze fotoaparát POV první osoby, protože to znamená, že je méně pravděpodobné, že přesně budete vědět, co je za vámi nebo v jakém množství.

To vše se kombinuje s uspokojivým, překvapivě brutálním bojovým systémem Dying Light 2. S hanbou a paragliderem také k dispozici, jakmile je dokončena dostatek příběhu, skončí umírající světlo 2 jako těžký čas a snadno jednu z nejlepších parkourových her, které byste měli hrát hned teď.

5. Nechvalně známý: druhý syn

Nechvalně proslulý 3

Vývojář: Sucker Punch
Vydavatel: Sie
Platforma: PS4

Pamatujete si čas, kdy to vypadalo, jako by všichni mluvili o exkluzivním neslavném PS4: druhý syn? Pokračování Sucker Punch k nesmírně populární první neslavné splátce byl certifikovaným hitem, druh loajalistů Playstation Card by se šťastně vytrhl z jejich paluby pokaždé, když se vyhřívaná debata o konzoli rozšířila s konkurenčním nadšenstvím Xbox.

Je to karta, která se z hlediska hodnoty příliš nezmenšila. Ohlašoval jako jedna z nejlépe vypadajících her PS4 a původně se používá jako ukázka toho, co by mohla konzola Sony udělat, když to bylo ještě v jeho relativním dětství, byl druhý syn pravděpodobně částečně zodpovědný za několik defektů ze zeleného rohu trhu do modrá.

Nejen, že druhý syn stále vypadá hvězdně, ale také hraje skvěle, protagonista Delsin Rowe’s (ano, jmenoval Delsin) kombinaci různých supervelmocí a schopnosti volného běhu, což hráčům dává svobodu naprosto ohýbat město Seattle k jejich vůli naprosto ohýbat město Seattle k jejich vůli naprosto ohýbat město podle jejich vůle naprosto ohýbat město Seattle na jejich vůli. Tato opojná kombinace vám skutečně dává pocit síly, že toto je skutečně vaše hřiště.

Vážně, kdo jmenuje dítě Delsin? Není divu, že odešel z kolejnic. Možná je od té doby na vině žádný nový neslavný.

4. Titanfall 2

Titanfall 2

Vývojář: Respawn
Vydavatel: Ea
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Je to nevysvětlitelná výstraha logiky herního průmyslu, kterou Titanfall 2 nikdy nepřevzal svět, protože mnozí očekávali. Rozsáhlý střelec AAA EA měl být moderní klasikou, ale něco o načasování jeho vydání, pravděpodobně spojeného s ohromující marketingovou kampaní, nedokázalo vydávat druh humbuku, kterému soupeře dokážou vygenerovat samozřejmě jako záležitost. Titanfall 2 je výjimečná hra, ale je to stěží jméno domácnosti.

Pro hru se soustředěnou kolem umožňující hráčům převzít kontrolu nad masivními robotickými exoskeletony a la avatar nebo mimozemšťana, je možná překvapením, když vidíme, že je místo na seznamu nejlepších parkourových her, které byste měli hrát. Nicméně, Titanfall 2 udělal spoustu věcí velmi, velmi dobře, ale pravděpodobně jeho korunující sláva byla jeho výjimečným pohybovým systémem: tekutina, intuitivní kus designu, který poskytoval hráčům úplnou kontrolu nad tím, jak procházejí svým okolím.

Titanfall 2 nevypadá jako parkourová hra na povrchu, ale její vynikající traverzální a pohybová mechanika skutečně přidává další dimenzi již tak fantastické práci.

3. Assassin’s Creed: Jednota

AC jednota

Vývojář: Ubisoft
Vydavatel: Ubisoft
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Byla doba, kdy pohlcující a ve skutečnosti mechanicky působivý parkour Assassin’s Creed Games byl jedním z hlavních prodejních míst série. V návaznosti na lineární šablonu stanovenou vynikající franšízou prince z Persie umožnilo Assassin’s Creed prozkoumat prakticky jakýkoli aspekt jeho vnějšího prostředí prostřednictvím hladkého, intuitivního a pozoruhodně pokročilého systému freerunningu, který stále hraje v nejbližších hrách série série.

Bohužel to bylo, spolu s mnoha dalšími aspekty, díky nimž byl Assassin’s Creed tak rozpoznatelný, funkce, která se stala stále méně nedílnou v průběhu času. Například vůbec první AC vzal Flak za to, že byl ve svém designu poněkud opakující se, ale to, co předchozí hry udělaly, bylo účinně Meld Stealth and Parkour, takže tyto prvky byly nedílnou součástí hry tím, že byly životně důležité pro většinu ústředních misí. V době, kdy moderní hry Assassin’s Creed postavily bitvy na otevřených polích nebo zaútočily na hrady přes přední brány, je těžké nelze dlouho na dny, kdy byla schopnost šplhat po boku budovy spíše ústřední mechanik než redundantní než redundantní než redundantní trik.

Jednota není v žádném případě nejlepší hra Assassin Creed, ale její parkour (chyby a závady stranou) je naprosto bez. Freerunning napříč pařížským panorama je radostí a snadno dosáhne svého vrcholu v roce 2014 problémové vydání. Při správném hraní vypadá Unity naprosto nádherně a když je spojena s nejvíce plynulejší a uspokojivou mechanikou freerunning, kterou série dosud viděla, máte jedny z nejlepších parkour, jaké kdy viděli v hraní.

2. Princ of Persia: The Sands of Time

Perský princ

Vývojář: Ubisoft
Vydavatel: Ubisoft
Platforma: PC, PS2, Xbox, GameCube

Pronásledovatelé tokenů jako Mario a Sonic stranou, je třeba tvrdit, že to byla série Prince of Persia, která představila svět tomu, co nyní uznáváme jako parkour v hraní her.

Zejména jedna hra může uplatnit nárok na to, aby světu poskytla první chuť do hloubky, soudržný volný běh ve své nejranější pixelované formě: naprosto ikonický a zcela revoluční epický, který je Prince of Persia: písky času.

První vstup do série Ubisoft Rebooted Prince of Persia (v době, kdy se hry vypadaly takto), vzaly Pands of Time Ploriforming Games z jednoduchého běhu, skoku a občasného popadnutí do her, které začlenily celou škálu lidského pohybu Nalezeno v rozvíjejícím se parkouru: zamíchání římsy, běh zdi, trojrozměrný pohyb přes řadu letadel a platformy. Písky času měly všechno a udělalo to s pozoruhodnou důvěrou a polskou.

Co je stále tak působivé na všech třech hrách Rebooted Prince of Persia, je to, jak hladce je integrovaný parkour pro samotné mise a jak uspokojivé je časové skoky, běhy a skoky, aby se zabránilo překážkám nebo rizikům ve skutečném stylu platformy. Princ Persie je nepochybně duchovním předchůdcem Assassinova vyznání, ale jeho odkaz, počínaje pískem času, přesahuje inspirující jedinou franšízu.

Ubisoft Action-Adventure Titan pomohl položit Parkour na mapu a přitom změnil hru navždy.

1. Hrana zrcadla

Zrcadlo

Vývojář: KOSTKY
Vydavatel: Ea
Platforma: PC, PS3, Xbox 360

Pokud jde o milostné dopisy pro umění Parkour Go, Mirror’s Edge je stále nejvíce viscerálním evokací toho, jaké to musí být používat nic jiného než lidské tělo, aby se co nejvíce snažilo pohybovat prostřednictvím něčího prostředí prostřednictvím svého prostředí.

V roce 2008 vyšla hrana Dice’s a Ea’s Mirror’s Edge a stále má zvláštní místo v tolika oddaných srdcích. Hra sleduje Faith, elektricky nabitý volný běžec a člen skupiny odporu, která bojuje s totalitní vládou, která se pokouší potlačit nesouhlas a přivést občany svého město skla na patu.

Šílenství v polovině dvacátých let již začalo vidět jeho vliv na herní průmysl, přičemž vydání jako Prince of Persie a Assassin’s Creed již začleňují Freerunning jako nový rozměr jejich příslušných arzenálů. To, co Mirror’s Edge udělal, však bylo učinit z Parkoura jádro komponentu, na základě, na kterém byl postaven a navržen zbytek hry. Edge Mirror’s Edge dává svým hráčům nejbližší věc, která je možné skutečnému pocitu výkonu atletik, které provádějí smrti, jeho hladký a intuitivní kontrolní systém, díky čemuž se cítíte, jako byste byli pánem svého řemesla. Vzhledem k pečlivému designu a struktuře hry je vždy prostor pro zlepšení, když se snažíte najít lepší, plynulejší prostředky pro procházení městem skla.

Mirror’s Edge není jen dobrá hra. Je to druh názvu, který lidé důsledně a opakovaně stále citují jako jeden z jejich oblíbených všech dob. Mirror’s Edge je stále hra číslo jedna, kterou byste měli hrát právě teď.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.