Nejlepší hry pro více hráčů a coop, jako je Stardew Valley, hry jako Stardew Valley: 10 Podobné zemědělství Life-SIM RPG Alternativy

Hry jako Stardew Valley: 10 podobných farmářských alternativ Life-SIM RPG

Story of Seasons: Friends of Mineral Town je 3D remake originálu GBA. Hráči ovládají charakter mladého farmáře, který se přestěhoval do malého města, aby převzal rodinnou farmu. Protagonista byl starostou Thomasem obviněn z revitalizace zemědělské půdy a přinesením prosperity do minerálního města. Kontrolovaná postava musí vyrábět zvířata, spřátelit se se všemi jeho sousedy a vyvinout všechny atraktivní bakaláře a bakaláře.

Hry multiplayery a coop jako Stardew Valley

Farma společně odhalí entungovou farmářskou oblast. Zbavte se virtuální farmy a vytvářejte prosperující ráj se strategickou výsadbou, péčí o zvířata a konstrukci. Na čase vašich pohybů, synchronizačních plodin a nároků na odměny v vzrušujících událostech. Sjednotit v multiplayeru pro dynamickou spolupráci. Ponořit se do pulzujícího umění, hledat klid do okouzlujících zemědělských eskapád. Přijměte kreativitu a kamarádství v symfonii mechaniky a komunity. Nezapomenutelná cesta do zemědělství čeká na brilanci.

2. Animal Crossing New Horizon

Vydejte se na napínavou cestu do „Animal Crossing: New Horizons“. Design, ryby, lovecké chyby a objevené fosílie v reálném čase. Spřátelit postavy uprostřed rozmarných umění. Ponořte do neomezeného potenciálu, vytváření spojení online. Je to dokonalý elektrizující únik – odysea z průzkumu a péče, která vás nechává toužit po více.

3. Spiritfarer

Ponořte se do „Spiritfarer“, mistrovsky vytvořené hry, které mísí život, smrt a empatie. Jako „Spiritfarer“ řídí duše, tvarujte své lodi a vychovávají emocionální potřeby duchů. Ručně nakreslené elegance a melodie promíchávající duše prohlubují zážitek, vytvářejí pouta a rozpadající se příběhy. Tato souhra vyprávění a hraní hraje témata úmrtnosti a lidského spojení a povzbuzuje přijímání krásy života a umění pustit.

4. Sun Haven

Postavte svou vysněnou farmu ve světě s vysokým faktarem s magií a tajemstvím. Kultivujte plodiny, vychovávají zvířata a prozkoumejte divočinu na obsah vašeho srdce. Battle Fearsome Monsters a najděte si nové přátele. Hrajte s až 8 hráči v režimu pro více hráčů a vytvořte si vlastní jedinečný zážitek z zemědělství.

5. Žádná obloha

Sky žádných mužů je hra na průzkum a přežití s ​​otevřeným světem s procedurálně generovanými planetami, stvořeními a zdroji. Hráči procházejí planetami, aby odhalili svou jedinečnou flóru, faunu a krajinu při tvorbě, obchodování a modernizaci vybavení. Hra byla při spuštění kritizována za chybějící některé slíbené funkce, ale následné aktualizace výrazně vylepšily hratelnost s funkcemi, jako je stavba základny, multiplayer a rozmanitější biomy. Zkušenost hry se může lišit v závislosti na preferenci hráče pro hraní průzkumu a karanténu.

6. Kořeny Pachy

Roots of Pacha je kooperativní prehistorický život a zemědělská hra, která mísí zemědělství a hraní rolí. Hráči používají primitivní nástroje k pěstování plodin, chovu zvířat a budování komunity. Hra nabízí jedinečný pohled na žánr a má potenciál být inovativní.

7. Duch ostrova

Duch ostrova je hra Tropical Life Sim. Hráči obnoví souostroví, zemědělství, rybolov, řemeslné a zkoumání. Přidává aspekt cestovního ruchu a přitahuje návštěvníky s obchody a atrakcemi. S krásnou grafikou a uklidňujícím soundtrackem je to relaxační, okouzlující zážitek. Jednoduchá, ale odměňující hratelnost plus jedinečná funkce cestovního ruchu, způsobuje, že v žánru vyniká. Solidní volba pro život sim fanoušci hledající únik z každodenního stresu.

8. Staxel

Staxel je hra ve farmě a ve vesnici v karanténě. Mísí zemědělství, budování a sociální simulaci. Hráči pěstují plodiny, chovají zvířata a zapojují se do obyvatel vesnic. Jeho umělecký styl a kreativní svoboda založený na voxelu to odlišuje. I když připomíná jiné hry na simulaci života, nabízí jedinečné vizuální kouzlo a kooperativní multiplayer, který vytváří relaxační a kolaborativní zemědělský zážitek.

9. Clanfolk

Clanfolk je hra Colony SIM, kde hráči musí pomoci svému klanu přežít na drsné skotské vysočině. Hra je náročná, ale odměňující, s hlubokou a složitým hraní, krásná grafika a poutavá mechanika přežití. Hra je stále v raném přístupu, ale již obdržela pozitivní recenze a aktivně se vyvíjí.

Hry jako Stardew Valley: 10 podobných farmářských alternativ Life-SIM RPG

Pokud máte rádi údolí Stardew, ale dojete hru svého obsahu, zde je 10 dalších farmářských simulátorových RPG, měli byste se ponořit dovnitř.

Hry jako Stardew Valley: 10 podobných farmářských alternativ Life-SIM RPG

Hry jako Stardew Valley: 10 podobných farmářských alternativ Life-SIM RPG

Beanstalk je podporován čtenářem. Pokud si něco koupíte prostřednictvím jednoho z našich odkazů, můžeme si vydělat malou provizi. To nemá vliv na naše recenze ani umístění produktů na webu.

Stardew Valley je jednou z těch her, díky nimž je manuální práce skvělou věcí. K jeho kouzlu je přidáno jeho umění pixelů a fantastický soundtrack. Tento simulátor života nabízí mimo jiné obdělávání, chov hospodářských zvířat a hledání lesa. Vážně, to trvá hodně času, než „dokončí“ hru.

Pokud jste však dokázali celou hru dojit z jejího obsahu, zde je 10 dalších simulátorů života zemědělství, do kterých byste se měli ponořit.

Funkce hry Stardew Valley

Datum vydání: 26. února 2016
Vývojář: Znepokojen
Vydavatel: Znepokojen
Platformy: Okna
Žánr: Simulace, hraní rolí
Nastavení: Farma
Herní módy: Single-hráč, multiplayer

Obsah

1. Můj čas v Portii

Můj čas v Portii

Pokud hledáte zážitek z 3D Stardew Valley, měl by být můj čas v Portii perfektní náhradou. Po stovkách hodin vyčerpání všech pixelovaných aktivit v údolí Stardew, mělo by vám osvěžit se s trojrozměrnou grafikou. Přestože je tato hra 3D, stále má tento cutesy umělecký směr a ne nějakou fádní šedou a hnědou hyperrealistickou grafiku.

Stejně jako hry, které přišly před ním, konkrétně sklizeň Moon a Animal Crossing, můj čas v Portii začíná tím, že má relativní matrici a zdědíte celou farmu. V případě této hry zdědíte starý stavební workshop svého otce a máte za úkol znovu vybudovat workshop od základů a v důsledku toho samotné město samotné město.

Jedním z nejlepších aspektů této hry je to, že se jedná o barevnou 3D hru. Jedná se o nádhernou hru, která by se měla zavěsit u těch, kteří jsou unaveni pixelovanou grafikou v simulacích zemědělství, nebo ti, kteří nejsou v retro estetice údolí Stardew Valley.

Zatímco můj čas na Portii přibíjí „pracovní“ aspekt simulace života, budování vztahů není tak složité ve srovnání s údolím Stardew, Harvest Moon a Animal Crossing. To platí i ve srovnání s jinými hrami obsaženými v tomto seznamu.

Všechny tyto simulátory pro zemědělství mají tyto úžasné soundtracky. To je povinné vzhledem k bezbožnému času, kdy hráči do této hry vylévají. Pokud je hudba mříže, nikdo nebude vydržet hru. Naštěstí má můj čas v Portii skvělou hudbu, zatímco stavíte, řešíte a grimujete.

Pokud se vám tato hra líbí, podívejte se na můj čas v Sandrocku. Podobně jako můj čas v Portii, můj čas v Sandrock vás zařadí do pouštní komunity. Je to divoký západ a vy budete postavit drsný městský stát. Toto je však stále hra s raným přístupem, i když, aby byla spravedlivá, ve svém současném stavu je to víc než hratelné.

Není odvážné tvrdit, že tento titul včasného přístupu je mnohem hratelnější než některé hry na tomto seznamu, zejména ty staré školy.

 • Vývojář: Pathea
 • Vydavatel: Team17, Nuverse
 • Datum vydání: 15. ledna 2019 (PC) / 16. dubna 2019 (Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One) / 4. srpna 2021 (Android, iOS)
 • Platforma: PS, Xbox, PC, Switch, Mobile

2. Littlewood

Littlewood

Pokud dáváte přednost potahu ve světě pixelů, je Littlewood dobrou alternativou pro údolí Stardew. Umělecký styl by vám měl připomenout Legend of Zelda: Awakening Link.

Littlewood má ve svém vyprávění trochu zvrat. Zdánlivě se zemědělství a přestavba města stala poté, co jste porazili posledního šéfa v JRPG. Převezmete roli magického hrdiny, který je třeba bojovat s temným čarodějem a zachránit svět po závěrečném boji je svět zachráněn před zlou entitou. Vaše kontrolovaná postava je znovu probuzena a najednou se ocitne na starosti rekonstrukci komunity, ve které žijete, a baví se s nově nalezeným mírem. Nebojte se, to není klid ve Final Fantasy x.

Je zde zemědělství, řemeslné a socializace, jádro žánru. Tam je také terraforming, současný trend zemědělství SIM založil zvířecí křížení. Musíte si pamatovat, že se jedná o JRPG Land, takže se nezabýváte jen lidmi, ale také orky, skřítky a další fantastická zvířata.

 • Developer: Sean Young
 • Vydavatel: Smash Games
 • Datum vydání: 4. srpna 2020 (PC) / 26. února 2021 (Nintendo Switch)
 • Platforma: PC, Switch

3. Forager

Forager

Forager je jedinečná hra v tomto seznamu, protože to není jen nasměrování Stardew Valley. Je to také inspirováno Terraria a Minecraft. Kromě tvorby a budovy existují těžké „herní“ prvky, jako je rozvětvovací dovednost a úroveň kousnutí velikosti.

Vzhledem ke své úrovni velikosti kousnutí nemá Forager ohromující grind, většina lidí se nelíbí s zemědělstvím a životem. Začnete na malém ostrově a vyrazíte se do lepšího vybavení. Tady je herní smyčka. Rozdrtíte skály a sklizeň rostliny, abyste upgradovali vaše zařízení, abyste mohli mapy rychle vyčistit. Otevíráte hodně jeden po druhém a cílem je vyčistit, aby se přesunul z jednoho na druhého efektivně.

Je zde strom dovedností, takže musíte upgradovat meč nebo lopatu, batoh nebo svůj kontrolovaný postavu sám. Tyto dovednosti jsou rozděleny do čtyř: potravy, magie, ekonomika a průmysl.

 • Vývojář: Hopfrog
 • Vydavatel: Humble Bundle
 • Datum vydání: 18. dubna 2019 (PC) / 30. července 2019 (Nintendo Switch, PS4) / 16. července 2020 (Xbox One) / 6. listopadu 2020 (iOS) / 9. prosince 2020 (Android)
 • Platforma: PC, Switch, PS, Xbox, Mobile

4. Farma společně

Farma společně

Farm Together je pro rodiče, kteří chtějí hrát se svými dětmi Stardew Valley. Nebo kdokoli, kdo má jinou osobu, která sdílí zemědělství, řemeslné a chov zvířat. Ve srovnání s jinými simulacemi života je farma společně nejjednodušší, protože je zaměřena na příležitostné hráče. Hraní vlastním tempem není špatná věc. Všechno nemusí být Dark Souls, La-Mulana nebo Ninja Gaiden.

Na farmě společně, plodiny nezasahují, pokud se o ně nestaráte. Zvířata nezemřou, pokud je nekrmíte, a ve vašich fondech nemáte žádné důsledky, pokud se stanete strašným farmářem. Farm Společně jsou města: Skylines stavitelů města. Je to spíše malíř farmy než tvrdý simulátor. Přesto je farma společně jedinou možností pro ty, kteří se nemají obtěžovat měsíční fází a ročními obdobími odemknout nebo najít určitá zvířata nebo plodiny.

Farm Together je skvělý úvod pro ty, kteří nehrají hry nebo malé děti, jejichž rodiče je chtějí představit do koníčka. Je snadné pochopit, je to skvěle vypadající, odměňuje trpělivost a umožňuje to hodně kreativity, aniž by se cítil, jako byste dělali veškerou manuální práci.

 • Developer: Milkstone Studios
 • Vydavatel: Milkstone Studios
 • Datum vydání: 12. října 2018 (PC) / 18. ledna 2019 (Xbox One, Xbox Series X | S) / 1. února 2019 (PS4, Nintendo Switch)
 • Platforma: PC, Switch, PS, Xbox

5. Žádné místo jako domov

Žádné místo jako domov

Každá další hra na tomto seznamu je o mírumilovném zemědělství: životní prostředí je svěží zelené roviny, nepřátelství znečišťujících látek a kontaminantů. Všechno je peppy a živé. Žádné místo jako domácí hity poblíž domova, pro nedostatek lepší fráze, protože se chystáte vyčistit Zemi, zatímco všichni ostatní se přešli na Mars.

Žádné místo, jako je Home, vás nepokračuje jako jednoho z mála pozemšťanů, kteří zůstali pozadu, zatímco všichni ostatní šli na Mars. Země je v chaosu, s odpadky všude a znečištění způsobuje zmatek; Naštěstí máte několik nástrojů, které vám pomohou nejen při vyčištění nepořádku, ale také jej recyklujte, abyste jej mohli použít k přestavbě svého města a opětovnému oživení Země. Váš cíl v této hře je mega: opět udělejte Zemi skvělou.

V této hře je boj, protože bojujete proti Rogue Robots. Kromě toho žádné místo jako doma nedělá domácí práce:. Jak jste vedeni mluvícím kuřem, v této hře je zastřešující příběh, protože hledáte svého otce.

 • Vývojář: kuřecí launcher
 • Vydavatel: Awaken Realms
 • Datum vydání: Březen
 • Platforma: PC, Switch, PS, Xbox

6. Příběh ročních období: Friends of Mineral Town

Příběh ročních období: Friends of Mineral Town

Hráči z anglicky mluvících území znají příběh o ročních obdobích jako Harvest Moon. Vypadá to, že příběh ročních období je pojmenovávací konvence všech her od této chvíle. Harvest Moon má více jedinečný dotek, přesto je to jen název, všechny jsou stejné hry.

Pokud dáváte přednost více verzi Pixelated, Game Boy Advance (pojmenovaný Harvest Moon: Friends of Mineral Town) je stále skvělá hra a stárne půvabně. Ve skutečnosti je tato hra považována za jeden z největších ze všech dob. Hrajte to v roce 2004 nebo 2022; Je to stále výbuch a nesmí si nechat ujít zkušenosti.

Story of Seasons: Friends of Mineral Town je 3D remake originálu GBA. Hráči ovládají charakter mladého farmáře, který se přestěhoval do malého města, aby převzal rodinnou farmu. Protagonista byl starostou Thomasem obviněn z revitalizace zemědělské půdy a přinesením prosperity do minerálního města. Kontrolovaná postava musí vyrábět zvířata, spřátelit se se všemi jeho sousedy a vyvinout všechny atraktivní bakaláře a bakaláře.

Stojí za zmínku, že poslední věta předchozího odstavce je věrná pouze remake. GBA neumožňuje vztahy stejného pohlaví. Remake nyní umožňuje toto archaické omezení uloženo téměř před dvěma desetiletími.

Příběh ročních období: Friends of Mineral Town

Pro pohodlí těch, kteří hledají rozdíl mezi originálem GBA Friends of Mineral Town a Nintendo Switch Remake, zde je seznam změn:

 • Dvě nové romantické akce srdce pro kandidáty na manželství
 • Položky nyní stohují v batohu
 • Snadnější těžba v důsledku přidání výtahů a nástrahových otvorů
 • Pořadový systém plodin jmenovaný v 5-hvězdičkové stupnici
 • Nové plodiny: sójový a chili pepř
 • Kontrolovaná postava může nyní procházet plodinami
 • Nová hospodářská zvířata: Angora Rabbit, hnědá kuřata, alpaka, jahodová kráva, ovocná kráva a káva
 • Kůň může cestovat mimo farmu
 • Nová domácí mazlíčci: Odrůdy psů, koček, Capybara a tučňáků
 • Nová oblast parku
 • Zrcadlo uvnitř statku může přizpůsobit kontrolovanou postavu
 • Možnosti přizpůsobení zvířat

Nyní, když je to z cesty, hlavní hraní přátel minerálního města zůstává stejná. Většinu času hráči mají sklon k farmě a skotu. Také kontrolovaná postava musí získat laskavost místních obyvatel. První rok je obzvláště obtížný, protože většina hráčů neměla přístup k plně dospělému koni nebo zvířeti, který se může účastnit aktivity na festivalu, což není zábava a cítí se jako ztráta dne. Účast na festivalu měla být použita pro zlepšení farmy pro příští rok. Dobrá věc, že ​​ovládací prvky jsou jednoduché a snadno zapamatovatelné. Hudba a grafika se uklidňují. Jinak by nudný počáteční zkušenost způsobila, že hráči skončili.

Po drsném prvním roce budete mít konečně nejlepší herní zážitek. Můžete lovit, získat přátele, účastnit se festivalů a vylepšit svůj dům. Příběh ročních období: Friends of Mineral Town si určitě zachovávají hru ve staré škole, která nemusí být přístupná pro moderní publikum, ale přesto je to skvělý zážitek navzdory tomu.

 • Developer: Úžasný interaktivní
 • Vydavatel: Marvelous Inc, Xseed Games, úžasná Evropa
 • Datum vydání: 17. října 2019 (Nintendo Switch) / 10. července 2020 (PC) / 15. října 2021 (PS4, Xbox One)
 • Platforma: PC, Switch, PS, Xbox

7. Křížení zvířat: New Horizons+

Křížení zvířat: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons je sama o sobě populární hra. Během pandemie však vystřelil do hvězd, když tato hra vrhla do mainstreamového publika jako nikdy předtím. Někteří to mohou připnout na to, že během uzamčení není co dělat a jen pracovat na digitálních farmách. Animal Crossing: New Horizons je druh hry, kterou byste mohli ztratit veškerý čas kvůli její návykové hraní smyčce.

Na začátku budete tvorbou všeho, co máte, dokonce i vaše potřeby. Je to snadný způsob, jak přidat mini-cíle k jinak otevřenému zážitku a funguje to pozoruhodně dobře téměř po celou dobu. Nemáte žádné obchody. Neexistuje žádné muzeum. Neexistuje žádná infrastruktura ani pohodlný prostředek k pohybu.

Nejprve neexistuje ani jednoduchá metoda, jak získat všechny vaše nástroje. Budete to drsný na svém novém ostrovním domě už nějakou dobu, ale je to určitě jedna z nejhezčích věcí, které by Nintendo mohl udělat pro přechod zvířat.

V předchozích titulech zvířete můžete jít o svůj osobní život a přitom kontrolovat tam a zpět na farmu. New Horizon je opravdu nový horizont. Herní design je vyroben tak, že zatímco čekáte na výsledek vašeho aktuálního projektu, můžete mít další věci.

Toto už není hra vyzvednutí a hraní, nebo na relaci, můžete hrát po delší dobu, protože je toho tolik co dělat. Animal Crossing: New Horizon se cítí jako mmorpg, že musíte nalít celou svou duši, aby to přehrálo.

Křížení zvířat: New Horizons

Řemeslné zpracování je obvykle vždy jádrem tohoto, buď nalezení nového receptu nebo budování něčeho, co by město zdobilo. Musíte také sbírat materiály v budově. Zní to neuvěřitelně vyčerpávající? Překvapivě je to návykové.

Váš ostrov je obrovský a možnosti toho, co s ním můžete dělat. Jakýkoli kus nábytku lze přesunout venku, nakonec máte přístup k plotům a mnohem později můžete terén terén.

Bohužel, zkrášlení města není tak jednoduché jako zdobení domu. Je to vlastně poněkud nemotorné. Výsledek a neomezený potenciál však způsobují, že to stojí za to. Řemeslné zpracování může být časově náročnou operací, protože si můžete vybrat pouze jednu položku najednou. Nemůžete vyrábět hromadně, protože jste řemeslníkem, ne výrobcem.

Telefon Nook a Nook Miles jsou v této hře doporučené věci. Telefon Nook je inteligentní gadget, který obsahuje všechny informace, které budete na ostrově potřebovat, a dokonce přichází s přizpůsobeným krytem. To pohlcuje neočekávané, ale vždy vítané množství kouzla, které mě nechalo rozzářit pokaždé, když ho můj roztomilý avatar vytáhl, aby zkontroloval jejich mise nebo získal vzácné volání.

Na druhou stranu, nook mil jsou kredity, které obdržíte za to, že děláte konkrétní věci, jako jsou, pěstování květin, řemeslníků nebo dokonce chitchattingu s Townsfolk. Existují nové aktivity, které vás každý den odměňují s nook mil, takže je tu nová věc, na kterou se dá udělat nebo dávat pozor.

Animal Crossing: Nové horizonty se potýkají s kouzlem a odvoláním, stejně jako příležitost vytvořit něco jedinečného a zřetelně vy. Je to podmanivé a zároveň je jednou z nejpohodlnějších her, které kdy budete hrát.

 • Developer: Nintendo EPD
 • Vydavatel: Nintendo
 • Datum vydání: 20. března 2020
 • Platforma: Nintendo Switch

8. Sun Haven

Sun Haven

Toto je hra s časným přístupem. Ačkoli to není dokončeno, je pro vás dostatek obsahu. Budou však existovat drsné zkušenosti kvůli skutečnosti, že je nedokončený.

Sun Haven uvádí všechny věci, které můžete udělat: farma, ryby, boj, moje, Smith, Cook a Craft. To vše jsou základem tohoto druhu hry. Co se odlišuje Sun Haven, je to, že si můžete vybrat rasu své postavy: lidský, démon, elf, anděl., Elemental, Naga a Amari. K dispozici je také multiplayerový aspekt této hry, můžete hrát s až osmi lidmi.

Nyní existuje strom dovedností, který by vám umožnil přizpůsobit svou postavu podle vašich představ. Nejen jeho fyzický vzhled, ale jeho dovednosti a talenty.

Sun Haven hraje přesně jako Stardew Valley. Témata a motivy jsou jen méně utlumené a nejúžasnější. Existuje také romancing aspekt zvažující závody, ze kterých si můžete vybrat.

 • Developer: Nintendo EPD
 • Vydavatel: Nintendo
 • Datum vydání: 20. března 2020
 • Platforma: Nintendo Switch

9. Hřbitov

Hřbitov

Pokud jste ve své gothové fázi, teď je strážce hřbitova opravdu strážcem, nemusí to být šálek čaje každého. Přesto by to, že by to bylo nutné mít namísto farmy, by mělo mít naskládací hřbitov. Už zde není sluneční svit, je to temná stránka zemědělství.

Hřbitov chovatel není snadná hra. Aktivity jsou nyní vysvětleny ve vaší tváři. Tato hra je zralým údolím Stardew. Neexistuje žádná držení, ani základní tutoriál není poněkud snadné pochopit.

Spravujete svůj hřbitov ve středověkém prostředí, když se také rozvětvíte do jiných podniků. Existují činnosti, které byste mohli sledovat, abyste se vyhnuli červenému.

To způsobí, že whiplash, protože většina ostatních her ve Farming Life SIM je příliš dobroty. I se strašidelným tématem kapitalismu Cutthroat existuje romantický aspekt této hry.

 • Developer: Lazy Bear Games
 • Vydavatel: TinyBuild
 • Datum vydání: 15. srpna 2018 (PC) / 27. června 2019 (Nintendo Switch, Xbox One, PS4)
 • Platforma: PC, Switch, PS, Xbox

10. Yonder: The Cloud Catcher Chronicles.

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Zatímco název této hry je zřetelně ústní, tato hra je všechno, ale hodně. Yonder: The Cloud Catcher Chronicles je minimalismus ve formě Stardew Valley.

Yonder: Spiknutí Cloud Catcher Chronicles je poněkud jednoduché; Postava vytvořená hráčem je uvízlá na pobřeží Gemea, která je překonána smrtící miasma známá jako Murk. Naštěstí má postava hráče extrémně neobvyklá schopnost vidět a interagovat s jedinečnými entitami známými jako Sprites, a proto je pověřena shromažďováním a zaměstnáváním k vymazání hap.

Hlavním prodejním bodem hry je uvolněný způsob, jak mohou hráči postupovat při správě svých farem, cestování po krásných krajinách, které shromažďují materiály, vytvářejí výrobky, výsadba stromů, rybolov atd.

S velkou 3D grafikou a úžasným zvukem to nahrazuje nedostatek hloubky hry ve srovnání se Stardew Valley a Animal Crossing.

 • Developer: Prideful Lenoth
 • Vydavatel: Prideful Sloth, Merge Games, Nippon Ichi Software
 • Datum vydání: 18. července 2017 (PC, PS4) / 17. května 2018 (Nintendo Switch / 27. února 2019 (Xbox One)
 • Platforma: PC, Switch, PS, Xbox

Závěr

Byly to 10 her, které hrají jako Stardew Valley, některé z těchto her mají další záznamy kromě toho, o čem se diskutovalo, jako je sklizň sklizně a zvíře. Stačí je tedy podívat, pokud máte na světě opravdu po celou dobu na světě.

Jasper Nikki de la Cruz je nadšenec videoher a napsal pro různé herní prodejny: byl webmasterem PSPMinis.Com, editor Science Times a herní průvodce/Newswriter pro rebranded xfire. V současné době je přispívajícím spisovatelem na Beanstalk.