Nejlepší hry PS4 a PS5 pro 2023 – CNET, nejlepší závodní hry z roku 2022 | Traxion

Nejlepší závodní hry z roku 2022

Developer Monster Games již dříve vytvořily solidní, pokud jsou nepravdivé hry Tony Stewart a SRX, a na spuštění, World of Outlaws: Dirt Racing jednoduše vypadal jako další rehabilita.

Nejlepší závodní hry PS4 a PS5 pro 2023

Prozkoumejte široký svět závodních her pro PS4 a PS5. Podívejte se na některé z našich oblíbených.

Editor / auta Antuan Goodwin

Antuan Goodwin získal své automobilové znalosti staromódní cestou tím, že otočil klíče na příjezdové cestě a vyzvednutí vstupenek. Od technologie hnacího ústrojí a elektrifikace po zvukové instalace a techniky kabiny, pokud je to na kolech, Antuan je dobře informován.

 • Severoamerický auto, nákladní automobil a SUV roku (NACTOY) uděluje porotce

5. května 2023 10:00 a.m. Pt
Nejlepší hra PlayStation Racing Celkově
Assetto Corsa Competizione
Nejlepší obvod PlayStation Circuit Racing Sim
Nejlepší závodní hra PlayStation Formula 1
Nejlepší Playstation Arcade Racer
Nejlepší hra PlayStation Off-Road Racing
NOVÝ! Prodloužení CNET nakupování
Získejte nejnižší cenu za vše
Nejlepší hra PlayStation Open World Racing
Nejlepší Rally Rally Racing Simulator
Nejlepší hra PlayStation Demolition Derby

Pokud jste něco jako já, nemůžete se dočkat, až se dostanete na nejlepší závodní hry pro PS4 a PS5. Jsem fanouškem žánru více než dvě desetiletí. Gran Turismo 4 na PS2 byla první závodní hra, která mě závislá na. Tato hra, spojená s masivním hromadou sportovních kompaktních automobilových závodních časopisů, vydláždila cestu pro mou to všestrannou posedlost. Změnilo to způsob, jakým jsem se podíval na motoristický sport a auta. Pro svou dobu byl GT4 nejmodernějším, s přesnými reprodukcemi stop v reálném světě a přes 700 aut. Pamatuji si Lapping Laguna Seca v GT4, abych si zapamatoval každou otočení v noci před mým prvním skutečným dnem trati.

Playstation Racing prošel za posledních 19 let dlouhou cestu. Ať už jste vážný závodní nadšenec, který hledá pevný a přesný simulátor motoristického sportu, příležitostný autofil hledající zábavného a rychlého arkádového závodníka, nebo právě začínáte zkoumat svou lásku k autům a kultuře automobilů, perfektní závody hra na vás čeká. Abych vám pomohl při vyhledávání, zaokrouhlil jsem nejlepší závodní a jízdní hry pro konzoly Sony PS4 a PS5.

Jak jsem řekl ve svém přehlednosti nejlepších závodních her Xbox, tento seznam není v žádném případě vyčerpávající. Je to sbírka těch nejlepších jízdních a závodních her pro konzole Playstation, které jsem osobně hrál a užil si to. Hrál jsem všechny tyto hry na PS4 Pro, ale všechny z nich jsou také hratelné na PS5 a někteří dokonce plně využívají výhody nové generace a kontroly Haptic Dualsense .

Nejlepší závodní hry z roku 2022

Nejlepší závodní videohry vydané během roku 2022 napříč mobilními, PC, PlayStation, Nintendo Switch a Xbox.

Nejlepší závodní hry z roku 2022

Jedná se o nejlepší závodní hry vydané během roku 2022 napříč mobilními, PC, PlayStation, Nintendo Switch a Xbox.

Bylo to obtížné je omezit, protože zatímco to byl hvězdný rok, kdy žánr učinil obrovské kroky vpřed, to bylo pravděpodobně hlavně na trvalé podpoře a stahovatelný obsah pro stávající platformy.

Žádná špatná věc, ale tento stále encroaching live Service Business model znamená méně individuálních vydání.

Přesto bylo letos vydáno několik drahokamů, které Traxion.GG bude nepochybně pokrývat na nadcházející roky.

Tady je tedy pět her – v žádném konkrétním pořadí – tento rok jsme milovali, které byly spuštěny v tomto časovém okně, nemusí být nutně největší ze všech dob a nebyly ani aktualizacemi ani přístavy stávajících vydání.

Hlasujte pro nejlepší závodní hru vydanou v roce 2022 ve spodní části tohoto článku.

Pokud si něco koupíte z traxionu.GG Link, můžeme získat provizi. Podívejte se na naše affiliate prohlášení.

Potřebuje rychlost nevázaná

Potřebuje rychlost nevázaná

V letošním roce bylo výběr více než čtyř závodních her quandary, několik z čestných zmínek mohlo provést konečný řez a pro první zcela novou potřebu rychlosti za tři roky omeny nevypadaly dobře.

Vývoj byl v roce 2021 pozastaven, takže hry Criterion by mohly pomoci dokončit Battlefield 2042. Poté, když se to obnovilo, se tým musel přizpůsobit oblečení Cheshire Codemasters, který se stal součástí projektu.

Nebyly zde žádné recenze před tím, než se vydání paláce 80 USD prodala, zatímco kreslený vizuální styl rozdělený názor.

Navzdory těmto překážkám, Unbound ohlašoval návrat do formy pro hřiště s otevřeným světem obecně, mimo Forza Horizon. Elektronické umění a průmysl to potřebovaly k úspěchu a my si myslíme z velké části.

Některé možnosti přizpůsobení automobilu jsou bezprecedentní a právě tyto vizuální upgrady drží zážitek pohromadě.

Vzhled $ AP Rockyho a samotný příběh nejsou zde ani zde, prvních několik hodin docela restriktivních a zážitek ze základního hraní ne.

Ale jakmile jste zvyklí na smyčku herní hry denního cyklu a vylepšili vaše vozidla natolik, aby se otřeseli policajty, uvědomíte si, že při použití PS5 nebo Xboxu je promyšlený postup, šílené skoky, oční zalévání nejvyšších rychlostí a neuvěřitelné vizuální prvky, které se mají zavádět Série x.

Potřeba rychlosti nevázaného PS5 | Videohra | Angličtina

 • Graffiti ožívají v nouzi v nouzi, aby se uvolnila rychlost s zcela novým, jedinečným vizuálním stylem, který mísí prvky nejčerstvějšího pouličního umění s nejrealističtějšími auty, které potřebují pro historii rychlosti; Získejte přístup k zcela nové sadě nástrojů s vysokou energií vizuální a zvukové efekty, abyste vyjádřili své řidičské dovednosti, včetně prasknutí dusíku, nové taktiky Boost, která přináší závratnou nával rychlosti
 • Chcete -li se dostat na vrchol, musíte riskovat; Vyberte si, jak a kdy to všechno dát na linii, vytáhnout obrovské unášení na ulici, vyčnívat policajty nebo umístit boční sázky svými vlastními výdělky proti soupeřícím závodníkům; Čas jsou peníze, takže najděte nejrychlejší způsob, jak vydělat dostatek peněz na vstup do týdenních kvalifikátorů a dostat se do konečného závodu Lakeshore, Grand
 • Čím více závodíte, tím více stavíte teplo; Zatímco policajti hromadí tlak, musíte učinit taktická rozhodnutí pomocí nové únikové mechaniky, aby převzali kontrolu nad pronásledováním; Předběhnete policajty, bojujete s nimi, nebo se skrýváte v Lakeshore’s Underground? Spusťte tyto ulice a budete sklízet odměny
 • Vytáhněte se na setkání a předveďte svůj jedinečný styl se stovkami kosmetických předmětů, z nichž si můžete vybrat, včetně exkluzivního vybavení z některých z nejprodávanějších módních inovátorů na světě; Rozšiřte tento pohled na vaši jízdu a transformujte svá auta jedinečnými zábaly a mezemi pro konečný legendární zvyk; A když si vezmete první, nezapomeňte na konkurenci s vlastními osobními pózy
 • Objevte průkopníci umělců ze světa hip hopu a jeho globální interpretace se soundtrackem vzdorujícím žánrem vedeným A $ AP Rocky a Awge; Původní skóre, které směřovaly mezinárodně rozmanité výrazy hip hopu, složila Brodinski – inovativní francouzský producent, který si vytvořil spojení mezi evropským techno a scénou Atlanta Trap -, aby ztělesnil podzemní kulturu, která závodí skrze srdce Lakeshore

Horizon Chase 2

Dream, zbrusu nové originální auto, v horizontu Chase 2 Japan Expansion

Ano, mobilní hra. A nejen to, ten, který je součástí frustrujícího obchodního modelu.

Apple Arcade je předplacená služba, kterou v poslední době zakoupíte nové zařízení iOS pravděpodobně náhodou zakoupením nového zařízení pro iOS. Na rozdíl od jiných služeb, jako je Xbox Game Pass nebo PlayStation Plus, nejsou tyto hry k dispozici samostatně, dokonce ani v App Store.

Takže, když pokračování jedné z našich oblíbených retro arkádových závodních her – pamatujte na Ayrton Senna DLC pro Horizon Chase Turbo v loňském roce? – Šel rovnou za Apple Sub Wall, byla to ruční brzda rovně k vnitřnosti.

Zachovává si to, že se zacházejí s plynulostí, ale vrstvy v pokročilejším online multiplayer.

Horizon Chase 2 Race Start

“Toto je hlavní příklad arkádového závodníka, krásně oživuje herní citlivost 80. let a nabízí radostný, jednoduchý zážitek, který si může každý užít,” řekl Justin Towell v našem horizontu Chase 2 Review.

Horizon Chase 2 milosrdně míří k více zařízením, včetně PC a konzoly, v určitém okamžiku v roce 2023. Phew. Čekání bude stát za to ..

Horizon Chase Turbo (Nintendo Switch)

 • Čerstvý, stylizovaný pohled na staré školní 16bitové vizuální prvky.
 • 4-hráč místních multiplayerů závodů.
 • Více než 100 skladeb se rozprostírá na desítkách míst.
 • Houpání soundtracku z průmyslové legendy Barry Leitch.

F1 Manager 2022

F1 Manager 2022, Bahrajn. Ferrari

Když jste zahájili svou třetí sezónu ve společnosti F1 Manager 2022, zdá se, že vývoj automobilu postrádá požadovanou hloubku, zdá se, že rozhodnutí AI určuje někdo, kdo nikdy sledoval závod Formule 1 a trh řidiče má menší smysl než Tyson Fury.

No tak, není to špatné pro první úsilí Frontier Development v sérii závodních správy, natož inaugurační vpád do motoristického sportu.

Proč tento titul dělá tento seznam velmi jednoduchý – vyvolává emoce.

To, že poprvé mikromanage mladého řidiče do pozice platící body pro Haas, jen aby ho vyhodili z silnice s zbývající hrstkou zbývajících kol, je vyvolávání vzteku.

Hry, stejně jako jiné formy zábavy, jako jsou filmy nebo televizní pořady, jsou vytvářeny pro generování pocitů. Smutek, hněv, úleva a štěstí. Jedna sezóna ovládání Williams v tomto titulu vás uvidí spuštěn plnou škálu sentimentů.

Technicky, kopat hlouběji a to není dokonalý manažerský sim. Přesto je schopen být nejintenzivnějším titulem pro jednoho hráče, který budete hrát letos.

F1® Manager 2022

 • Udělejte si značku na Formule 1 v oficiálně licencovaném manažerovi F1 2022. Buďte šéfem svého zvoleného konstruktoru a vyberte si ze seznamu 2022 řidičů a zaměstnanců.
 • Napište novou kapitolu v odvážné nové éře pro Formule 1. Vyberte si svůj tým F1 a vedete je ke slávě během oficiálních závodů 2022 zahájením vaší cesty na zadní straně mřížky nebo zaujměte své místo v pozici F1 – v F1 Manager je volba vaše. Vaším úkolem je zapůsobit na desku tím, že zasáhnete své cíle v sezóně a dlouhodobými cíli, zajistit úspěch vašeho týmu pro nadcházející roky.
 • Váš tým konstruktérů je rytřením závodních operací. Mezi závody ovládejte každý detail vašeho týmu z HQ. Sledujte výkon vašich hvězd a personálu, udržujte své finance v černé barvě a skautského nejlepšího zaměstnance ve třídě z konkurenčních týmů, abyste si mohli dát další výhodu pro nadcházející závody.
 • Získejte ruce na 2022, který stáhne nový design a závodí k vašim soupeřům než kdykoli předtím. Přiřaďte pro vaše auta nové díly, abyste se připravili na závod. Vyberte si svůj inženýrský přístup, abyste získali výhody na nadcházejícím obvodech-vyvinete dobře vyvážený systém, zaměřte se na oblasti, které vyžadují zlepšení, nebo vynikají v konkrétních aspektech výkonu?
 • Od světel po šachovnicovou vlajku máte kontrolu. Vlastněte každé rozhodnutí od strategie PIT a unavení výběru pro řidičské popisky. Naplánujte si svůj přístup, ale buďte připraveni reagovat na dynamické rasové události, jako je počasí a kolísající podmínky trati. Ponořte se do hyperrealistické simulace oficiálního závodu F1 prezentovaného v kvalitě vysílání ve věrném životě.

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 Game of the Year, traxion

V Americe zřejmě nepršelo, online lobby jsou stále nestabilní, model ve hře měny vyvolával vážné otázky a jakmile dokončíte knihy kavárny, možná není dost motivace pro mnohé, aby se vrátili zpět zpět.

Dynamický povětrnostní systém Gran Turismo 7 je opravdu vedoucí žánrem, bez ohledu na platformu, není dostupnější v herního modelu sim-ish manipulace s hraním a rekreace tratí v reálném světě je řez výše.

Na těchto základních schopnostech záleží, zatímco zbytek zážitku lze postavit a rafinovat. Základy jsou zavedeny, než zmiňujeme hodnocený online sportovní režim, sběr automobilů nebo bezplatné měsíční aktualizace.

Ignorujte zbytečné odbavení, jako je hudební shromáždění a místa setkání a zaměřte se na řízení.

Je jasné, že si to nebude tak laskavě pamatovat jako někteří z jeho předchůdců. Ale Gran Turismo 7 je také nepřetržitě aktualizovaná platforma, která se v nadcházejících letech bude i nadále vyvíjet, a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co bude dál ..

Sony Gran Turismo 7 PS5, černá

 • eur
 • Operační systém: PlayStation_5

World of Outlaws: Dirt Racing

UMP modifikované auto a I -55 Raceway do konce října pro World of Outlaws - Dirt Racing

Na první pohled byl proti tomu debut konzoly pro předplatné PC.

Developer Monster Games již dříve vytvořily solidní, pokud jsou nepravdivé hry Tony Stewart a SRX, a na spuštění, World of Outlaws: Dirt Racing jednoduše vypadal jako další rehabilita.

Ale náčelníci se sídlem v Massachusetts viděli něco, co jsme zjevně ne, když na začátku roku koupili tým a jeho potenciál byl konečně realizován.

Přímo nahoru, tato hra nebude pro každého. Dirt Oval Racing je výklenek uvnitř výklenku uvnitř severoamerického výklenku. Jeho reprezentace sportu je nepřekonatelná.

Bylo také učiněno rozhodnutí o rozložení některých licencovaných skladeb do placených DLC – zkuste si představit hru Formule 1 – a její online systém je stejně základní a stejně neplodný, jak to přijde.

Epic Microsoft v otevřeném světě nadále vynikal v průběhu roku 2022, přičemž jeho horká kola je expanze zvláštního vizuálního svátku. Ale seznamy skladeb týdenních festivalů, které ukradly show a neustále přidávají na platformu nová auta, za předpokladu, že shromažďujete dostatek bodů dokončením výzev.

Pokud byl cílem Redmonda velkým počtem nepřetržitě angažovaných uživatelů, uspěl to, zejména po záplavě předplatitelů hry, kteří hráli svůj první titul Horizon.

Forza Horizon 5: Standard | Xbox & Windows 10 - Stahování kódu

 • Vedete dechberoucí výpravy napříč pulzujícím a neustále se vyvíjejícím otevřeným světovým krajinou v Mexiku s neomezenou, zábavnou jízdní akcí ve stovkách největších světových vozů.
 • Prozkoumejte svět výrazného kontrastu a krásy. Objevte živé pouště, svěží džungle, historická města, skrytá ruiny, nedotčené pláže, obrovské kaňony a tyčící se sněhová sopka.
 • Ponořte se do hluboké kampaně se stovkami výzev, které vás odměňují za zapojení do činností, které milujete. Setkat se s novými postavami a vybrat si výsledky svých misí na horizontu.
 • Vezměte si úctu inspirující povětrnostní události, jako jsou tyčící se prachové bouře a intenzivní tropické bouře, protože jedinečná, dynamická sezóna v Mexiku mění svět každý týden. Pokračujte v návratu pro nové akce, výzvy, sběratelské předměty a odměny a nové oblasti k prozkoumání. Žádná dvě roční období nikdy nebudou stejná.
 • Spojte se s ostatními hráči a vstupte do horizontské arkády pro pokračující sérii zábavných, nadzemních výzev, které vás a vaše přátele udržují v akci a bavte se bez nabídek, načítání obrazovek nebo lobby. Seznamte se s novými přáteli v Horizon Open and Tours a sdílejte své výtvory s novým sdílením dárků pro komunitu. (Na konzole vyžaduje Xbox Game Pass Ultimate nebo Xbox Live Gold, členství prodává samostatně.)

Automobilista 2

Kompletní seznam automobilista 2

Simulátor jízdy pouze PC, který používá silně upravenou verzi herního motoru Project Cars Madness, prošel několika klíčovými vývojemi v roce 2022.

Tam byla nadpisníka hybridní jednosedadlový Formula Ultimate Generation 2, letošní Brazlian Stock Car Pro Series Plus Galeão Místo, nejnovější rozložení Spa-Francorchamps včetně štěrku a poslední, racin ‘USA Part 3 DLC.

Ale pod kapotou se změny fyziky pokračovaly rychlým tempem, oválným závodem, zlepšeným poškozením a dokonce i nafty.

iracing

iracing

Rok začal pomalu pro preeminent sim Racing Service, a zatímco seznam tratí a automobilů pokračoval v růstu, klíčové funkce, jako je déšť, se tentokrát nepodařilo spojit.

Ale nezapomeňme, že Porsche Mission R se stala prvním elektrickým vozidlem platformy, Rudskogen vyšel z ničeho, aby rozšířil seznam zahrnutých do třídy a konečná aktualizace roku byla masivní.

Zametací změny modelu pneumatiky a výkonu vozidel GT3 a LMP2, BMW M Hybrid V8 LMDH, Mercedes-AMG W13 F1 a aktivní resetování-inovační praktický nástroj, který umožňuje zkoušku specifických rohů rohů.

Na této platformě SIM závodní je život ještě ..

Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass

Booster Course Pass Wave 3 přichází do Mario Kart 8 Deluxe v této sváteční sezóně

Zatímco očekával, že Mario Kart 9 již bude propuštěn, není nepřiměřené, letos byly vydány alespoň některé nové skladby pro Ctihodného 8 Deluxe.

Řekněme, že znovuzrozené na rozdíl od „nového“.

Na papíře je napodobování obvodů z předchozích mobilních spin-off. Ale nikdy slevu Nintendo. Pass Booster Course Pass je levným způsobem, jak se objevit objevení nejlepšího závodníka Kart, a se spuštěním 24 doplňkových skladů v roce 2022 (dalších 24 dorazilo v roce 2023), najednou jsme znovu zahráli Mario Kart online znovu.

Nejlepší opětovné vydání, nová verze nebo port

Rádi bychom se také dotkli některých her, které jsme letos milovali, ale byli to technicky nová verze, aktualizace nebo porty stávajících titulů. Zde jsou tři, které jsme letos nemohli přestat hrát.

Inertial Drift: Twilight Rivals Edition (PS5/XSX)

Inertiální drift: Edice soupeřů Twilight Comings přicházející na PlayStation 5 a Xbox Series X

4K 60fps nebo dokonce až 120 snímků za sekundu, nezávislá úroveň 91 Entertainment ACED Inertial Drift je přechod na PlayStation 5 a Xbox Series X. Soupeři soumraku DLC byly sladidlo, které je k dispozici také pro nové i staré platformy.

Unikátní technika driftingu této přesnosti této přesné hnací hry se cítila stejně svěží jako vždy, teprve nyní existuje více skladeb, auta a olověných orgánů.

Rush Rally Origins (PC)

Wreckfest Mobile je lepší, než má jakékoli právo být

Wreckfest na mobilních telefonech a tabletech by neměl fungovat. Ale je to neuvěřitelné.

Zapomeňte na stažení epizody nejnovějšího netflixového binge pro váš další let nebo vlakovou cestu, místo toho si to koupit. Díky pokrokům v moderní mobilní technologii, v našem testování High-End Samsung a nic telefonu nebo nejnovějšího iPadu jej mohou spustit pomocí aplomb a dokonce podporovat řadiče přes Bluetooth.

Pro srovnání, port Nintendo Switch vypadá méně svěží, ale stále je stejně hratelný. Dvě ohromující mobilní verze do jednoho roku.

Jedinou nevýhodou obou platforem je neplodná online lobby. Pokud to někdy byla hra, která potřebovala multiplayer mezi platformami…

Čestné zmínky

Těsně předtím, než skončíme letošní kolo, bylo spousta dobrých her, které zcela nevydělaly posledních pět.

Vezměte například EA Sports F1 22. Ano, byl tam nový, poněkud dělící model manipulace, který odpovídá čerstvému ​​pravidlu, ale také přidal nadbytečné silniční supercary místo toho, aby rafinoval důležitější oblasti.

Generace WRC stále trpí dowdy vizuálními prvky, zvuky nevýrazných motorů a nová hybridní auta Rally1 jsou těžší, takže je těžkopádnější řídit. Režim nových lig je přesto ponořen a s periferními kolami na švédských stádiích, jeden z nejlepších modelů manipulace s rally, který kdy existuje.

Hands-On: Jak Monster Energy Supercross 5 posouvá žánr na novou úroveň

Mezi dalšími pozoruhodnými ročními sportovními vydáními byl Monster Energy Supercross 5 největším krokem vpřed pro sérii Dirt Bike za několik let z hlediska funkcí, ale ne revoluce. Zatímco MotoGP 22 nabídl vynikající dokument založený.

Hlasujte pro traxion.GG Best Racing Game of 2022 Award

Správně, rádi bychom znali váš oblíbený. Hlasujte pro celkové vydání nejlepších závodních her v roce 2022 níže, a pokud dáváte přednost něčemu jinému než naše pět nejlepších tipů, neváhejte a napište alternativní návrh.

Hlasování se uzavírá na konci čtvrtka 22. prosince 2022.

Tento průzkum již nepřijímá hlasy

Nejlepší závodní hra z roku 2022

Závodní hry jsou obvykle vždy ukázkou spuštění nové konzole, ale každý rok také přináší nové příspěvky v žánru, který má několik skutečných fanoušků tvrdých. Myslím, kolik dalších žánrů má vyhrazené periferie, aby je hrály?

2022 byl pro všechny typy závodníků skvělým rokem, protože viděl návrat Gran Turismo a potřeba rychlosti, stejně jako nové položky v řadě F1, WRC a Horizon Chase. Závodní hry jsou mnohem víc než jen auta závodící kolem trati a tyto příklady to dokládají.

Náš vítěz pro nejlepší závodní hru z roku 2022 je.

Gran Turismo 7

Po téměř deseti letech od posledního tradičního, očíslovaného GT splátku-a dorazí právě včas na 25. výročí největší série první strany Sony-Gran Turismo 7 je velmi vítaný návrat do formuláře. S ikonickými stopami Gran Turismo se znovu objevují vedle správné zkušenosti s kariérou pro jednoho hráče, kterou PS1 původně propagoval, Gran Turismo 7 je stejně vřele nostalgické, jako je špičková hrana. S nádhernou grafikou, úžasným pocitem jízdy a více možností přizpůsobení než kdykoli předtím je Gran Turismo 7 snadno nejlepší, co série byla od její naprosté nadvlády žánru během generací PS1 a PS2. Je velmi zklamáním, že plný rozsah jeho systému dravé mikrotransakce byl zakryt až po jeho uvolnění-a prodloužený a neohlášený výpadek serveru krátce po jeho příjezdu, který nás nechal hrát přes den, nepomohl přesně jeho vždy na něm Buse buď – ale pod těmi vadami je stále zatraceně skvělá závodní hra.

Toto jsou naši nominovaní na nejlepší závodní hru z roku 2022.

Nejlepší závodní hra z roku 2022

Racing games are usually always a showcase for the launch of a new console, but each year also brings with it new entries in the genre that has some true die-hard fans. I mean, how many other genres have dedicated peripherals to play them?</p>
<p>2022 byl pro všechny typy závodníků skvělým rokem, protože viděl návrat Gran Turismo a potřeba rychlosti, stejně jako nové položky v řadě F1, WRC a Horizon Chase. Závodní hry jsou mnohem víc než jen auta závodící kolem trati a tyto příklady to dokládají.</p>
<p>Náš vítěz pro nejlepší závodní hru z roku 2022 je. “width =” ” /></p>
<p><img decoding=F1 22

Ve spojení s některými z největších regulačních chvění ve sportu za čtyři desetiletí obdržela série Codemasters dlouhodobá série F1 svůj vlastní mírně občasný facelift letos s některými osvěženými prezentačními přepravami spolu s značkovými novými autami v této sezóně. Díky své špičkové grafice a manipulaci, vedoucím kariérním režimem třídy (vznášeným novými rozpočtovými možnostmi, které vyhovují veteránským hráčům, kteří mohou být každý rok trochu vyčerpaní, kteří si každý rok odcházejí ze spodní části mřížky) a jeho přitažlivá rozsah možností obtížnosti možností A pomáhá, F1 22 si udržuje pozici této série na pódiu-i když nový režim pro přizpůsobení životního stylu a životního prostoru je trochu naff.