Nejlepší legendy k použití v Apex Legends Season 18: Ultimate Legend Tier List – Dexerto, Apex Legends – персонажи – официальный ea

Знакомство с легендами

Contents

Wattson je skvělá týmová legenda a ve správných rukou může být také smrtící. Její konečná schopnost ničí nepřátelské házení a umožňuje týmu zadržet pozici. Váš štít se také dobije v okolí.

Nejlepší legendy k použití v Apex Legends Season 18: Ultimate Legend Tier List

Nejlepší legendy používat v Apex Legends

Se spoustou legend hrát Apex Legends, výběr toho nejlepšího je docela úkol. Hra se nyní může pochlubit celkem 24 jedinečnými postavami, takže pokud si nejste jisti, kdo si vybrat, nebo chcete vyzkoušet někoho nového, zde je náš definitivní seznam legendy pro Apex Legends Season 18.

Ať už jste nováček pro vrcholky legend nebo veterán, je tu spousta na výběr, kterou legenda hrát. V závislosti na vašem herním stylu nebo spoluhráči se možná budete chtít pohodlně upravit s několika postavami.

Článek pokračuje po reklamě

V sezóně 16 respawn přepracoval systém třídy na vrcholu, s legendami nyní umístěnými do jedné z pěti nových tříd. Při výběru legendy budete chtít věnovat pozornost.

Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte, že jakákoli legenda může být silná, když se praktikuje hodně, a dokonce i „nižší“ postavy mohou být skvělé, když jsou ve správných rukou-je také důležité použít správné zbraně. Ale toto je naše celkové hodnocení legend, které chcete na svém týmu v jakékoli dané hře.

Článek pokračuje po reklamě

Můžete dát svým legendům jedinečný vzhled návštěvou obchodu ve hře a nákupu balíčků pomocí Apex Coins, které odemknou nové zbraně a postavy kůží. Na Amazonu si můžete koupit APEX mince a přidat si do své hry.

Obsah

  • Seznam úrovně vrcholů Apex Legends
  • S úroveň
  • Úroveň
  • B Tier
  • C
  • Nejlepší postavy Apex Legends pro začátečníky

Seznam úrovně vrcholů Apex Legends

Než rozložíme naše tipy, zde je náš kompletní seznam úrovní na první pohled.

Článek pokračuje po reklamě

„>

Úroveň Legendy
S úroveň Bloodhound, Valkyrie, Seer, Horizon
Úroveň Ash, žíravý, Revenant, Wraith, Lifeline, Octane, Loba, Gibraltar, Katalyzátor, Ballistic
B Tier Wattson, Vantage, Bangalore, Maggie, Newcastle, Pathfinder, Fuse, Mirage
C RAMPART, krypto

Pokračujte ve čtení a zjistěte, proč jsme si vybrali tuto objednávku a které legendy by pro vás mohly být vhodnější.

Kdo je nejlepší postava Apex Legends? Seznam 18 stupňů úrovně

S úroveň

Bloodhound

Obrázek Bloodhound v Apex Legends

Bloodhound může vystopovat soupeře v Apex Legends.

Celkově je Bloodhound stále nejlepší legendou v apexových legendách. Je to díky neocenitelným informacím, které poskytují svému týmu s jejich mocnou, ale také snadno použitelnou soupravou.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Ačkoli jejich schopnosti nebudou poškodit, sledovací schopnosti jsou bezkonkurenční, a pokud nemáte ve svém týmu krevního komanda, ocitnete se ve velké nevýhodě vs týmu, který ano.

Bloodhound na několik sezón neobdržel žádné zásadní změny, ale zůstávají dobře vyvážené, přestože jsou na vrcholu hromady. Jsou stále stejně silní jako vždy, pokud jde o složení týmu a vyhledávání nepřátel.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bloodhoundův skenování je jádrem jejich soupravy, což umožňuje nejen vás, ale také vaše spoluhráče, vidět nepřátele v oblasti zvýrazněné stěnami. Jedinou nevýhodou skenování je, že nepřátelé budou vědět, že byli naskenováni, a proto vědí, že jste blízko – ale výhoda je stále ve váš prospěch.

Beast of the Hunt, The Ultimate schopnost, promění Bloodhound na zabíjecí stroj na nějaký čas, zdůrazňuje nepřátele v červené barvě jako digitální hrozba, a nyní vysílá bílé havrany, aby vás pomohli vést nepřátele. To je podporováno pasivním a ukazuje, kde byli nepřátelé nedávno.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na naše nejlepší tipy, jak získat vítězství jako Bloodhound.

Valkyrie

Valkyrie Apex Legends

Navzdory některým velkým Nerfům v sezóně 14, Valkyrieho jedinečná sada schopností ji stále dělá velmi silným výběrem a nestačí ji ještě vyrazit z úrovně S.

Její konečnou schopnost je potápění Skyward; což umožňuje vám a vašim spoluhráčům spustit na obloze a přemístění. Uvidíte také spoluhráče ve vaší linii dohledu zvýrazněné, jak jste ve vzduchu.

Článek pokračuje po reklamě

Její hlavní pasivní, Jetpacks, umožňují Valkyrie dosáhnout téměř jakéhokoli místa na mapě a okamžitě se dostanou na vysokou půdu, ale jsou velmi hlasité, což je jedna z velkých nevýhod. Při používání Jetpacku také nemůžete střílet zbraně, díky čemuž jste sedící kachna. Taktical vystřelí roj mini raket, které nezpůsobí mnoho škod, ale omráčí nepřátele, což z nich činí snadné zabití vyčištění.

Článek pokračuje po reklamě

Se schopností okamžitě se otáčet s celým týmem a snadno se dostat na vysokou půdu v ​​jakékoli situaci, Valkyrie je pohodlně legendou S, ať už hrajete sólo nebo jako taktické trio. Ale pokud nemáte ve svém týmu Valk, nové majáky Mobile Redeploy jsou dobrou alternativou.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na všechny naše nejlepší tipy, jak snížit opozici jako Valkyrie.

Věšák Legendy Apex Apex

Legenda sezóny 10 okamžitě zastřelila na začátku sezóny do pozice S, protože všechny tři jeho schopnosti mají neuvěřitelnou sílu pro sledování nepřátel a být pro ně nepříjemným v boji. Ale tolik potřebné Nerfs vzal slušné množství své původní síly.

Článek pokračuje po reklamě

Pasivní Pasive vám nejen ukazuje směr nepřátel se senzorem srdečního rytmu, ale jeho taktická může také skenovat, schopnosti přerušit, přerušit hojení, přerušit oživení a ukázat nepřátelské zdravotní tyče a sledovat 8 sekund. Už to nezpůsobuje škody, ale to bylo více síly, než to skutečně potřebovalo.

Článek pokračuje po reklamě

A Seerův konečný bude podobně sledovat všechny nepřátele ve velmi velké kupole, pokud běží nebo střílí (což je většinu času). Přestože byl v sezóně 18 opět nerfinován, je stále velmi silný výběr. Ve skutečnosti respawn udržuje Nerfing Seera, ale on zůstává elitní.

Článek pokračuje po reklamě

SEER je skutečným soupeřem pro korunu Bloodhound jako nejlepší „skenování“ a recon legenda, takže pokud jste Bloodhound Main, možná budete chtít vyzkoušet také nějakého věku.

Článek pokračuje po reklamě

Horizont

Obrázek horizontu pózuje s pozadím za ní

Horizon je jednou z nejvýznamnějších legend od doby, kdy byla představena v sezóně 7. Ale v době, kdy přišla sezóna 9, se její dominance v meta příliš dostala a Nerfs byl potřeba.

Její gravitační výtah byl zaměřen, protože pro hráče bylo příliš snadné dostat se na okamžité vysoké půdy a paprsek na nepřátele shora. Nyní hráči budou na výtahu mnohem pomalejší, což vám bude mnohem jednodušší cíl. Po 2 sekundách budete také vykopáni z vrcholu, takže nemůžete sedět na horním záření.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí, od sezóny 10, jsou hráči nyní mnohem mobilnější na výtahu Horizontu, takže je mnohem životaschopnější. Její přesnost na výtahu byla nerfinována v sezóně 16, ale nejedná se o rozbitou dohodu.

Horizon je stále jednou z nejlepších postav ve hře a je jedním z nejpopulárnějších mezi hráči s vyššími hodnotami. Pokud se můžete seznámit s jejími schopnostmi a používat je ve správný čas, Horizon se dostane do úrovně S.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na naše tipy pro hraní jako Horizont.

Úroveň

Gibraltar

Obrázek Gibraltaru v Apex Legends

Gibraltar může vytvořit kopuli ochrany pro celý svůj tým.

Podpůrné postavy jsou páteří vašeho týmu a Gibraltar zahrnoval novou roli v týmech díky dostatečnému množství buffů, které na něj vývojáři položili. I když se tolik nepoužívá ve hrách nižší úrovně, Gibby se stal nutností v hodnocení na vysoké úrovni.

Článek pokračuje po reklamě

Jeho konečná schopnost má dostatečné potenciální poškození zóny nepřítele pryč a kupole štít může být zachránce pro vás nejen pro vás, ale celý váš tým. Musíte však také dávat pozor na nepřátele, protože jim nic nebrání dostat se dovnitř. V sezóně 18 byl také konečný cooldown naříznut na polovinu.

Článek pokračuje po reklamě

Štít zbraně byl trochu nerfinován, protože poškození nyní krvácí do Gibbyho, ale stále je to velká pomoc při prvním zapojení soupeřů. V sezóně 16 byl Gibraltar umístěn do třídy podpory, což mu umožňuje získat další kořist z modrých košů a řemeslné bannery pro padlé spoluhráče.

Článek pokračuje po reklamě

Celkově je Gibraltar jednou z nejlepších postav, ale stále je to velká, tanky postava, kterou je těžké minout. Někteří hráči určitě považují za praktičtější postavu prospěšnou. S tím řekl, že je to mocný přínos v jakémkoli týmu.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na našeho průvodce o dominantních zápasech jako Gibraltar.

Popel

Seznam úrovní Ash Aph Apex Legends

Legenda sezóny 11, Ash je prvním pilotem, který vstoupil do Apex Games (ne, Valkyrie není pilot). A okamžitě bylo jasné, že Ash bude populárním výběrem se svou sadou při startu. Její Ultimate je podobný Wraithovi, s výjimkou jeho jediného způsobu a má kratší maximální dosah. Ale je to mnohem rychlejší a cooldown je také mnohem kratší.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Možná Ashova nejsilnější aktivum je však její pasivní. Identifikace smrti a poté schopnost použít svůj datový nůž k získání okamžitých umístění na nepřátelské skupině je více informací o rekonstrukci, než většina legend Recon získává (při pohledu na vás, krypto).

Její taktická, Arc Snare, je pravděpodobně nejslabší součástí její sady, ale to neznamená, že je to špatné. Je to stále užitečný nástroj, který vám může pomoci v úzkém boji nebo zjemnit svého nepřítele pro snadnější tlak. Jo, a také dostanete opravdu skvělý Roninův meč s popelem.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Žíravý

Apex Legends žíraví

Caustic se posunul nahoru a dolů po našem seznamu úrovně jako yo-yo. S buffy, následovanými Nerfs, následovaný nadšenci znovu, Caustic našel cestu zpět do meta na nejvyšší úrovni vrcholu.

V sezóně 12, Respawn učinil své pasti zničitelné i poté, co byly spuštěny – ale s 150 koními na barel to ve skutečnosti není tak velký nerf, jak si myslíte, jak si myslíte. Ve skutečnosti to může být dokonce i buff, s nepřáteli, kteří často řídí jejich munici na hlaveň, nebo jednoduše evakuační.

Článek pokračuje po reklamě

V organizovaném skladbě týmu je Caustic velmi silný ve správných rukou a s jeho plynem je nyní mnohem nebezpečnějším, zkušený žíravý hráč ve vašem týmu může být rozdílem mezi vítězstvím a prohráváním.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na naše nejlepší tipy na zvládnutí Žíravý.

zmrtvýchvstalý

Přidáno v sezóně 4, Revenant měla vzestupy a pády v Apex Meta. V sezóně 18, po pádu dolů po grafech s výběrem, Respawn mu dal úplné přepracování, přičemž všechny jeho schopnosti se měnily.

Článek pokračuje po reklamě

Jeho pasivní schopnost, Assassinův instinkt, mu stále umožňuje přikrčit chodit rychleji a vylézt výše po zdí, ale nyní také zdůrazňuje slabé nepřátele kolem něj. A pokud sám Revenant bude slabý soupeř, jsou také označeni pro svůj tým.

Nový taktický, Shadow Pounce, nahrazuje ticho. Revenant může nyní skočit vpřed, rychle pokrývat velkou vzdálenost, aby se zavřel tyto slabé nepřátele nebo provedl rychlou rotaci. Přemýšlejte o tom jako o oktanové skokové podložce, kdykoli chcete.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nový Ultimate, který nahradí jeho totem, poskytuje po dobu po dobu úplné ochrany škod Revenant, s výjimkou poškození ohněm, plynem nebo prstenem. Nepřátelé mohou tuto ochranu zničit tím, že jí způsobí poškození, ale okamžitě se nabije, pokud Rev dostane knock dolů.

To vše se okamžitě posune do úrovně A a zbývá vidět, jak dominantní se může stát v meta.

Podívejte se na nové Zde znovuzrození.

Článek pokračuje po reklamě

Přízrak

Wraith Apex Legends voidwalker

Od vydání Apex Legends byl Wraith bezpochyby jednou z nejlepších legend každou sezónu. To je z velké části kvůli její schopnosti vytvářet chaos na bojišti se svými schopnostmi. A ona je stále ještě jednou z nejvíce vybraných legend na všech úrovních dovedností.

Článek pokračuje po reklamě

Kdykoli se vy a vaše skupina zapojujete do týmových bitvy, často najdete Wraith, který se vplíží do backlíků nebo se snaží spojovat své protivníky se svou taktickou schopností „do prázdnoty“. To umožňuje, aby se Wraith zdánlivě vyhnul všem poškozením a zároveň získal lepší pozici na nepřátele, které bojujete.

Článek pokračuje po reklamě

Wraith je i nadále na vrcholu apexové říše a v sezóně 9 byl vylepšen, protože byl odstraněn nízký profil. To znamená, že již nebude mít o 5% více poškození střely.

V sezóně 16 se její portál zdvojnásobil na dálku a při použití také se pohybujete rychleji, skvělý doplněk k její již tak silné soupravě.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na našeho průvodce při vytváření nejlepších her jako Přízrak.

Záchranné lano

Apex Legends World

Mít záchranné lano na vašem týmu může být doslova zachránce, protože svítí v podpůrných schopnostech. V sezóně 9 však byl její referenční štít odstraněn, což znamená, že spoluhráči jsou nyní vystaveni, když byli oživeni dronem.

Článek pokračuje po reklamě

Ale Lifeline může stále oživit dva hráče najednou, zatímco ona sama pokračuje v boji. Také její dron se nyní uzdravuje rychleji, rychlostí 8 hp za sekundu. Nová třída podpory znamená, že Lifeline může také vyrábět bannery padlých spoluhráčů, což znamená, že nikdy nemusíte být hráčem dolů.

Společnost Lifeline Ultimate se také v sezóně 9 masivně zlepšila, protože nyní zaručuje, že upustí upgrade na vaše zařízení. Mít šanci zachytit legendární nebo epický kus vybavení může být rozhodujícím faktorem v mnoha Apex zápasech a Lifeline je stále jednou z nejlepších postav, které mají ve vašem týmu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se, jak zvládnout své hry jako Záchranné lano.

Oktan

Octane Apex Legends

Speedy Trickster Octane je určitě jednou z nejzábavnějších legend. Běh super rychle s jeho stimulací, stoupající nad nepřáteli s skokovou podložkou a uzdravení v pohybu z něj dělá radost hrát.

Jeho stimulace vás však nyní poškodí o 20 hp, takže musíte být trochu opatrnější, proti předchozímu 12HP. Cooldown je nyní také snížen, což znamená, že můžete STIM téměř okamžitě spamovat – ale pokud ano, budete rychle na velmi nízké zdraví.

Článek pokračuje po reklamě

Jump Pad je jednou z nejlepších pohybových schopností v Apexu a celý tým jej může použít – ale také mohou nepřátelé.

Článek pokračuje po reklamě

Není tak dobrý jako postavy S-úrovní a jeho schopnosti vám nepomůže vyhrát mnoho přestřelek, ale pokud jste všichni o rychlosti, Octane je pro vás legendou. Často patří mezi 3 nejlepších nejoblíbenějších legend, díky tomu, jak zábavný má hrát.

Podívejte se na našeho průvodce pro dominantní zápasy jako Oktan.

Článek pokračuje po reklamě

Loba

Ačkoli Loba byla kdysi nízkým výběrem, opravy jejího taktiky jí umožnily ještě jednou prospívat.

Respawn upravil schopnost svého zloděje nejlepšího přítele a umožnil hráčům sklouznout/pohybovat se a střílet plnou rychlostí, když je náramek vybaven. Významná změna, která by měla vidět fanoušky k ní, a také to být mnohem méně kočárku.

Článek pokračuje po reklamě

Na druhou stranu však zvýšili cooldown pro svůj butik z černého trhu z 90 sekund na 120 sekund a v sezóně 18 se opět zvýšil na 150s v sezóně 18. Ale to není tak velká dohoda, vzhledem k tomu, že je to stále krátké cooldown ve srovnání s většinou ostatních konečných schopností.

Článek pokračuje po reklamě

Změny jejího náramku jsou hlavním důvodem, proč se přesune na úroveň a nyní je skutečně jednou z nejmocnějších postav. Také ve třídě podpory získává schopnost také vyrábět bannery.

Podívejte se na našeho průvodce ohledně naslávání výher jako Loba.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Katalyzátor

Seznam vrstevních vrstev katalyzátoru

Katalyzátor, přidaný v sezóně 15, nese několik podobností s jinými legendami, protože její schopnosti využívají ferrofluid, jehož má mistrovskou kontrolu.

Katalyzátor není přesně meta legenda, ale její konečná schopnost čelit skenováním (většinou) je zjevně velkým plusem, přičemž Bloodhound a Seer jsou tak populární.

Článek pokračuje po reklamě

Její pasivní, schopnost posílit dveře, je skvělá schopnost v kombinaci s jinými obrannými legendami ve vašem týmu – ale pokud hrajete s oktanem a cestou.

Konečně, taktická, která zpomaluje nepřátele chycené v pasti Ferrofluid, je skvělá vyhýbavá schopnost, ale jak užitečné je při útoku na tým je sporné.

Článek pokračuje po reklamě

Prozatím je Catalyst určitě velmi užitečná legenda, ale to, zda se pohybuje nahoru nebo dolů, se určí, jak se více hráčů naučí co nejlépe využít její dovednosti.

Článek pokračuje po reklamě

Balistický

Balistický vrchol

Balistic byl přidán v sezóně 17 a navzdory jeho pokročilým letům se již ukázalo jako jedna z nejlepších postav, která hraje, díky svým všestranným schopnostem.

Pozoruhodné je, že jeho Ultimate promění celý váš tým na dokonalý bojový tým, s rychlejším opětovnou načtení, rychlejší rychlostí pohybu a balistickou pravou zbraní se připraví.

Když už mluvíme o zazvěnné zbrani, Ballistic je jedinou postavou schopnou nést tři zbraně, ai když se nemůže připoutat, je to stále skvělý bonus v špetce. A o jeho taktické inspirované inspiraci chytré pistole není třeba toho moc říci.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

B Tier

Wattson

Legendy Wattson Apex

Wattson je skvělá týmová legenda a ve správných rukou může být také smrtící. Její konečná schopnost ničí nepřátelské házení a umožňuje týmu zadržet pozici. Váš štít se také dobije v okolí.

V kombinaci s jejími obvodovými bezpečnostními pasti, pokud hrajete jako tým, může být Wattson skvělým uzávěrem. Na tomto seznamu však nemůže být umístěna vyšší, protože jako sólový hráč rozhodně není nejlepší výběr.

Článek pokračuje po reklamě

Velké změny v aktualizaci sezóny 11 umožnily Watsonovi přesunout zpět na B-Tier a hráči, kteří dlouhodobě upevnili Watsona.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste však dosud nehráli Watsona, může vám trvat trochu času, než se s jejími schopnostmi dostanete „dobrý“ – vědět, kdy a kam umístit ploty, a používat své konečné, když na tom nejvíce záleží. S praxí může být Wattson klíčovým hráčem týmu.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na naše tipy, jak zvládnout zápas jako Wattson.

Bangalore

Bangalore hlasová linka

Mysleli byste si, že legenda se schopností pokrýt bojiště kouřové granáty by normálně byla na vrcholu jakéhokoli seznamu úrovně Apex Legends. Ale v případě Bangalore létá pod radarem od vydání hry.

Článek pokračuje po reklamě

Její kouř je určitě užitečný, ale častěji než ne se používá k pokusu o útěk z těsného místa – a existují i ​​jiné postavy, které jsou pro to lepší (Loba, Octane, Wraith). Problém je nyní v tom, že existuje příliš mnoho skenovacích schopností, které budou zcela čelit kouři Bangalore, nemluvě o digitálních hrozbách. Ačkoli, Aim Assist je při střelbě v kouři nerfinován.

Článek pokračuje po reklamě

Přestože je Bangalore odsunut na B-Tier. Hráči, kteří ji pravidelně hlavní, se stanou zdatními v nejlepším čase na využití svých schopností. Double Time je také jedním z nejlepších pasiv ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Její konečná schopnost, Rolling Thunder, je smíšená taška, protože to nezpůsobí tolik škod jako Gibraltarovy rakety, ale můžete ji použít k zakrytí záda nebo změkčení soupeřů, než se přesunete na zabití. Nepřátelé budou zpomalení a ohromeni, pokud se nedostanou včas z cesty. Bohužel často zjistíte, že je to pro vás a vaše spoluhráče stejně nepříjemné jako pro nepřátele.

Článek pokračuje po reklamě

Respawn také zvýšil cooldown pro Bangalore’s Ultimate na 240s, což z něj činí jeden z nejdelších cooldowns jakéhokoli ult.

Podívejte se na naše nejlepší tipy pro hraní jako Bangalore.

Článek pokračuje po reklamě

Maggie

Mad Maggie Apex Legends Seznam úrovní

Na papíře byla Maggie strašidelným pohledem, když byla poprvé představena před sezónou 12. S její taktickým schopností čelit schopnostem, jako jsou stěny Rampartu a Gibby Bubbles (a nyní také její ult) a její skenování pasivní při poškození nepřátel, existovaly obavy, že by mohla být přemožena.

V praxi však Maggieho schopnosti nejsou tak ohromující, jak mnozí očekávali. Její pasivní skenování po poškození je skvělé, ale je poměrně krátká, takže se jen zřídka musíte bát příliš dlouho, dokud se budete pohybovat rychle – nebo jen střílet zpět. Její taktická, vrták, je určitě vrcholem její sady, ale je také snadné plýtvat tím, že chybí váš výstřel.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud máte rádi brokovnice, Maggie bude díky jejím brokovnicím rychlostí, ale pravděpodobně to nestačí, aby ji zatlačila do horních úrovní-ještě ne ne. Byli bychom překvapeni, kdyby Maggie pro některé buffy není v souladu.

Newcastle

Newcastle in Apex Legends

Pro Newcastle v Apex Legends je to stále časné dny, ale zatím náš první dojem je, že bude mít určitě místo v meta jako podpora orientovaná na obrannou legendu.

Článek pokračuje po reklamě

Je důležité, že jeho schopnost dostat se ke spoluhráčům v nouzi z něj dělá perfektní hybrid mezi podpůrnou postavou a postavou s velkým pohybem. Pokud to porovnáte s jinými legendami, které mohou rychle zip přes vzdálenosti (myslím, že Pathfinder dále se svým drapákem) Newcastle je v tom prostě mnohem efektivnější.

Článek pokračuje po reklamě

Zbývá však být vidět dlouhodobě, pokud to bude stačit k tomu, aby z něj udělal populární výběr mezi fanoušky pohybu (E.G. Octane Mains) nebo podporovat hráče, kteří dávají přednost záchrannému lanu. Prozatím je v úrovni B, ale mohl se pohybovat nahoru (nebo dolů), protože se hráči seznámili s hraním i proti Newcastlu.

Článek pokračuje po reklamě

Průkopník

Apex Legends SAD Pathfinder záhlaví obrázek

Pathfinder byl kdysi mezi nejlepšími legendami, které se používaly ve hře. Ale je to stále jedna z nejzábavnějších, a pokud si můžete zvládnout jeho drapák, můžete se pohybovat jako žádná jiná postava.

Článek pokračuje po reklamě

Šaplňky lze stále použít k rychlému útěku nebo k tomu, aby se zvedli na slabé soupeře, než dostanou šanci uzdravit. Ale teď, Wraith, Loba, Valkyrie, Ash nebo Octane mohou být lepší, aby tyto rychlé útěky udělaly.

Článek pokračuje po reklamě

Jeho hnutí je stále bezkonkurenční na papíře a ziplin Ultimate funguje podobně jako portál Wraith, dostat váš tým z těsného místa nebo se dostat na těžko přístupná místa. Nepřátelé to samozřejmě mohou také použít, takže se musíte dívat na záda.

Podívejte se na naše nejlepší tipy pro hraní jako Průkopník.

Pojistka

Pojistka v sezóně 8

Pojistka se připojila v sezóně 8 a má na papíře několik velmi silných schopností. Být schopen naskládat dva granáty na slot a poté je vyloučit, znamená to, že dokáže způsobit směšné množství výbušného poškození, velmi rychle.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jeho konečný je v pořádku, ale pro nepřátele je velmi snadné uniknout ohnivému prstenu, který odloží. Naštěstí sezóna 10 přidala schopnost sledovat nepřátele zachycené v něm.

Fuse’s Knuckle Cluster má nyní dva poplatky a snížený cooldown za každý poplatek 20 sekund a respawn to trval dvakrát tak dlouho v sezóně. Z těchto důvodů konečně uniká úrovni C a může se přesunout na B.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na naše tipy, jak hrát Pojistka.

Mirage

Apex Legends Mirage

Mirage začal život v Apex Legends jako velmi podceňovaný charakter. Jeho konečná schopnost byla docela zbytečná a jeho taktická se cítila trochu neobvyklá ve srovnání s mnoha ostatními.

Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí nakonec přišlo přepracování a Masters of Mirage bude tvrdit, že by měl být ve úrovni. Určitě, s dostatečnou praxí a ve správných rukou, může to být hrozba.

Ale jeho schopnosti jsou stále velmi jednorozměrné a pokud jde o týmovou hru, při oživení se při hraní týmové hry moc nenabízí.

Článek pokračuje po reklamě

Mirage’s Ultimate vás určitě dostane z těsného místa, zvláště pokud hrajete proti méně kvalifikovaným hráčům, kteří jsou snadněji „bambusové“. Stále si myslíme, že Mirage by mohl dělat s další silou.

Podívejte se na našeho průvodce, jak zvládnout Mirage.

Článek pokračuje po reklamě

Vantage

Seznam úrovně Vantage Apex

Přidáno v sezóně 14, Vantage je solidní výběr, zejména pro hráče, kteří se rádi stříhají, ale mohou být také docela výklenek.

Pokud máte rádi boj na dálku, pak bude samozřejmě Vantage skvělý výběr, ale její taktická také umožňuje rychlé manévry, pokud se věci dostanou příliš blízko a osobní.

Článek pokračuje po reklamě

To, zda se Vantage stane životaschopným výběrem na horních úrovních hodnocené hry, je třeba vidět, ale určitě existuje potenciál být skvělým výběrem pro příležitostné hráče, kteří chtějí žít ten odstřelovací fantazie.

Zatím však není nic, co by Vantage opravdu vynikla, aby se z ní nutila vybírat nad mnoha dalšími legendami, pokud prostě nemilujete ten odstřelovací fantazii.

Знакомство с легендами

Чтобы стать легендráž. Ыыберите любимую легенд už.

Втурм столкновение разведка контроль поддержка

Баллистик

Apex-Legends-charakter

Бангалор

Apex-Legends-charakter

Ďезумная мэгги

Apex-Legends-charakter

Бладхаунд

Apex-Legends-charakter

Валькирия

Apex-Legends-charakter

Вантедж

Apex-Legends-charakter

Ватсон

Apex-Legends-charakter

Гибралтар

Apex-Legends-charakter

Каталист

Apex-Legends-charakter

Каустик

Apex-Legends-charakter

Крипто

Apex-Legends-charakter

Лаййлайн

Apex-Legends-charakter

Лоба

Apex-Legends-charakter

Мираж

Apex-Legends-charakter

Нюкасл

Apex-Legends-charakter

Октейн

Apex-Legends-charakter

Патфайндер

Apex-Legends-charakter

Рампарт

Apex-Legends-charakter

Ревенант

Apex-Legends-charakter

Рэйэй

Apex-Legends-charakter

Сиар

Apex-Legends-charakter

Фюзюз

Apex-Legends-charakter

Хорайзон

Apex-Legends-charakter

Эш

Apex-Legends-charakter

Баллистик

Apex-Legends-charakter

Бангалор

Apex-Legends-charakter

Ďезумная мэгги

Apex-Legends-charakter

Фюзюз

Apex-Legends-charakter

Эш

Apex-Legends-charakter

Валькирия

Apex-Legends-charakter

Октейн

Apex-Legends-charakter

Патфайндер

Apex-Legends-charakter

Ревенант

Apex-Legends-charakter

Рэйэй

Apex-Legends-charakter

Хорайзон

Apex-Legends-charakter

Бладхаунд

Apex-Legends-charakter

Вантедж

Apex-Legends-charakter

Крипто

Apex-Legends-charakter

Сиар

Apex-Legends-charakter

Ватсон

Apex-Legends-charakter

Каталист

Apex-Legends-charakter

Каустик

Apex-Legends-charakter

Рампарт

Apex-Legends-charakter

Гибралтар

Apex-Legends-charakter

Лаййлайн

Apex-Legends-charakter

Лоба

Apex-Legends-charakter

Мираж

Apex-Legends-charakter

Нюкасл

Apex-Legends-charakter

Доступно на PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch и пк через ea аpp аpp а Steam.

* Может потре struktura. Требуется постоянное подкan. Действуют возрастные ограничения. Ключает внутриигровые покупки.

Главная информация легенды вопросы и ответы с с б п п п п п twitter Instagram Facebook Youtube youtube youtube youtube

© Electronic Arts Inc., 2017.
© Electronic Arts Inc., 2017.
© Electronic Arts Inc., 2017.

Просмотр игр ин формация подděержка магазин в App специальные взехир manželka чехир manželka чех restauraci китир manželka чехир manželka чехир manželka ч znovu чехир manželka чехир manželka чехир manželka чехир manželka ч zpívejte чельир žena стония финляндия франция германия веоогрия исландия ю ю л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л dob я ю анды норвегия полша португалия румыния словакия словени provede Polska россия Brasil Mexico 日本 대한민국 繁體 中文 العربية юрическая ин & конфиденциальности информации и иентификаци ползователя (ваша конфrážrnaццц)