Nejlepší létající a letadlové hry na PC v roce 2023, nejlepší letadlové hry 2023 | Taktika kapes

Nejlepší letadlové hry 2023

Neexistuje žádný nedostatek způsobů, jak letět,. S více možnostmi fotoaparátu můžete sledovat, jak se vaše ocelové ptáky plaví po obloze, nebo se dostat do kokpitu a vzít ovládací prvky za ruku. Pokud nelétáte přes Bermudský trojúhelník, jste na dobrém čase.

Nejlepší létající a letadlové hry na PC v roce 2023

Letové simulátory jsou hry letadel, které poskytují skvělý způsob, jak fanoušci letectví a nadšence letadel, aby získali svou opravu, zejména v této době omezeného globálního cestování. Hráči se mohou zpochybnit tím, že se dostanou na oblohu a zažívají realistické povětrnostní podmínky, navigační systémy a 3D grafiku a dokonce převzít kontrolu nad svým oblíbeným letadlem s věšným kokpitem. K dispozici je mnoho letových simulátorů, od snadných a jednoduchých her letadel po náročnější možnosti. Některé nabízejí schopnosti VR pro skutečně pohlcující zážitek. Bez ohledu na to, kterého si vyberete, budete si moci užít vzrušení a vzrušení z létání, kdykoli se vám líbí – vše z pohodlí vašeho domova!

#1 Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator je jedním z nejlepších letových simíků, které jsou k dispozici ke koupi, a v roce 2023 bude stále na vrcholu své hry. S prvotřídní grafikou, aktualizacemi světa každé dva měsíce a kompatibilitou virtuální reality vytváří letový simulátor pohlcující herní zážitek, který jen málokdo může soupeřit. Aby to bylo ještě atraktivnější, všechny DLC simulátoru letu jsou zdarma – takže žádné přidané náklady na další obsah. Nevýhodou toho všeho je, že každá aktualizace se pohybuje od 30 GB do 60 GB, takže ti s méně než velkým internetem by měli před stažením dvakrát myslet. Přestože existuje možnost zlepšit internet, pokud nastavíte VPN pro hraní her. Pokud však hledáte skvělý letový simulátor, Microsoft Flight Simulator se odlišuje kombinací ohromujících vizuálů, častých aktualizací a bez dalších poplatků.

#2 aerofly fs

Aerofly FS je hra PC, která hráčům nabízí neuvěřitelně realistický letový simulátor, kompletní s realistickou letounskou fyzikou, vysoce detailovaným letadlem a terénem a hladkými snímkovými frekvencemi. Čeká na vás 200 různých letištních destinací a poskytuje příležitosti k vyhlídkám v Robin DR-400 nebo provádět aerobatiku v extra 330. Zkušení piloti mohou převzít více vzrušující aktivity vyzkoušením leteckých kousků s F-18 při vysokých rychlostech. Aerofly FS klade důraz na vytvoření nejrealističtějšího zážitku v PC hra.

#3 X-Plane 12

Pokud hledáte Flight Sim, který si můžete hrát na Mac, pak X-Plane 12 je skvělým konkurentem společnosti Microsoft Flight Sim. Tato hra přináší ohromující grafiku a ultrarealistickou letounskou mechaniku a znovu vytváří pocit, že je skutečným pilotem. Můžete prozkoumat více než 1 000 různých míst z celého světa a cítit se více ponořených do vylepšených počasí, jako je mlha, bouře a další. Bohužel, X-Plane 12 postrádá multiplayer, ale do hry se do hry každý den streamuje nekonečný obsah, díky své komunitě modingu, což znamená, že základní hra by se nikdy neměla nudit! Porozumění řídicímu systému může nějakou dobu trvat, takže se doporučuje při přehrávání přemapovat ovládací prvky, pokud se již necítí pohodlně. Celkově vzato, X-Plane 12 je vynikající volbou pro každého uživatele Mac, který hledá velkolepý letový zážitek.

#4 Flightgear

FlightGear vyniká z jiných projektů letu simulátoru s působivou úrovní detailů a realismu. Realistické modelování času zajišťuje, že každý let přesně představuje osvětlení jeho protějšků v reálném světě, zatímco rozmanitost letišť vám dává k dispozici 20 000 světů. To, co tuto platformu skutečně odlišuje, je její příroda s otevřeným zdrojovým kódem: hráči nejsou omezeni pouze na předem stanovené ovládací prvky a nastavení. Kdokoli, kdo obeznámil programování, může provést změny a návrhy, aby si přizpůsobil své zkušenosti, jak je za vhodné, ať už je to pohrávání s drobným detailem nebo přepracování hlavních komponent. FlightGear nabízí úplnou svobodu pro kreativní piloty.

#5 Aerofly FS4

Aerofly je vynikající lety pro každého, kdo hledá hardwarové kompatibility, jako je virtuální realita a letové joysticks. To, co to odlišuje od ostatních Sims, je jeho příjemný režim kariéry, i když základní. S tím bylo řečeno, ve srovnání s modernějšími letovými simy jsou grafika v Aerofly zastaralá. Vhodné pro fanoušky tvrdých kvůli jeho složitějšímu létajícímu systému než ostatní Sims, jako je Microsoft Flight Simulator, Aerofly nepochybně poskytuje jedinečný uživatelský zážitek a neuvěřitelnou kompatibilitu s hardwarem.

#6 War Thunder

War Thunder je pro hráče, kteří hledají jedinečný hráč-versus-hráč, který je pro hráče a letecký bojový simulátor, vzrušující zážitek pro hraní zdarma. Hráči si mohou vybrat z celé řady letadel a jít hlavou k hlavě v řadě vzrušujících souborů. To, co dává hře její kouzlo, jsou všechny malé detaily, nejen uspokojivý pocit, který pochází z vítězství, ale také frustrující prohloubení bitvy. Kromě toho War Thunder posouvá hra mezi platformami na jinou úroveň s jeho plynulým přechodem napříč zařízeními. Hráči mají přístup k několika serverům, děleno regionem. Je však třeba poznamenat, že určitá letadla vyžadují zvláštní nákupy, aby k nim přístuply, a jsou často silnější, což může hráči muset platit, aby vyhráli častěji než ne. Navzdory tomu zůstává War Thunder poutavým a zábavným herním zážitkem naplněným chaosem a dobrodružstvím.

#7 Ace Combat 7

Ace Combat je opravdu drahokam ve světě letových her. Díky svému arkádovému pocitu a vynikajícím vizuálním pocitem nabízí pohlcující zážitek, že téměř žádná jiná hra jeho žánru se neshodují. Režim kampaně hry je nabitý skvělým obsahem, který je ještě větší z jeho pulzního kolísavého soundtracku. Navzdory svému neuvěřitelnému množství detailů je úroveň složitosti stále vhodná pro zkušené veterány série kromě nováčků. Kromě toho to vše, komunita Modding kolem boje ACE dává hráčům prakticky neomezené přizpůsobení a nový obsah, který je třeba prozkoumat a užívat si. Pro hráče, kteří hledají něco navíc, Ace Combat odpovídá jejich přáním prostřednictvím možností multiplayeru, jako je 4v4, 8-hráč zdarma pro všechny nebo jeden na jednom souboji. Celkově vzato, Ace Combat se odlišil od konkurentů tím, že přinesl zážitek, na který se hráči, kteří mají to štěstí, že si to zahrají.

Poslední myšlenky

Bez ohledu na to, jaký typ zážitku letu simulátoru hledáte, je tu něco, co dokáže vyhovět vašim potřebám. Od podrobných simulací, jako je X-Plane 11 a FlightGear po vstupní úrovně, jako je War Thunder a Ace Combat 7, tyto hry nabízejí širokou škálu možností pro všechny od nováčků až po zkušené piloty.

„Pracovníci vintage leteckých zpráv tento článek nenapsali; Obsah přichází prostřednictvím našich partnerů, kteří chtějí pomoci podpořit naše webové stránky.“

Nejlepší letadlové hry 2023

Náš seznam nejlepších letadel na Switch and Mobile má vše, co potřebujete, abyste se stali příštím červeným baronem nebo Richardem Bransonem, podle toho, co dáváte přednost.

Screenshot malého letadla přes zaprášenou krajinu v nekonečném letu pro vodicí hry

Publikováno: 22. září 2023

Pokud chcete letět, náš seznam nejlepších letadlové hry na přepínači a mobilu je zde, aby vás nasměroval po přistávací dráze. Od realistických létajících simulátorů po tituly tycoonů, kde jste odešli na provoz letiště, tyto Létající hry Určitě přinesou úsměv na tváři jakéhokoli leteckého nadšence. Vše, co musíte udělat, je skočit do kokpitu.

Pokud byste raději drželi nohy na podlaze, podívejte se na naše tipy pro nejlepší závodní hry, fotbalové hry, golfové hry, basketbalové hry, volejbalové hry a baseballové hry. Nebo, pokud se chcete vydat do světa fantazie, podívejte se na naše seznamy nejlepších her Star Wars a Marvel na Switch and Mobile

Pojďme tedy zasáhnout škrticí klapku a dostat se do našeho seznamu nejlepších letadlové hry.

Screenshot of Battling Letar v eso z obloha letadel Průvodce

Červená křídla: Aces Of The Sky – Switch

Red Wings: Aces of the Sky je potěšením bojování, která vás vloží do kokpitu stíhacího letadla ve stylu druhé světové války. S nespočetnými klasickými letadly k létání, poutavým příběhem představujícím legendární Red Baron a pěknou řadou míst, která se rozsvítí se střelbou, nemůžete požádat o mnohem více z psího simulátoru.

Ještě lepší, s online režimy a rozdělenou obrazovkou pro zábavu s přáteli, není v tomto názvu ve stínu buněk nedostatek vzduchových mil. Nezapomeňte se podívat na nepřátelskou palbu ve všech směrech!

Snímek obrazovky používání kluzáku jako letadlo v Zelda: Totk pro letadlo Průvodce hry

The Legend of Zelda: slzy království – Switch

Dobře, takže by to mohlo být překvapením, ale s přidáním schopnosti ultrahand je slzy království v podstatě letadlovou hrou. Chci říct, můžete si vytvořit vlastní letadla (ne Jumbo Jet, ale představte si, že je to rekreace Zonai) a lehce létat přes Hyrule. Kdo potřebuje první třídu, když máte kluzák znai a několik raket, stejně?

Mimo klouzání a stoupání je v Totku spousta co dělat a jsme po ruce, abychom pomohli s našimi průvodci Zelda: slzy království Gleeoks, Zelda: slzy království Koroks, Zelda: Slzy svatyně království a a Zelda: Slzy hloubky království. Pro některé krásné čtení za letu, podívejte se na naši Zeldu: slzy recenze Kingdom.

Screenshot přistávacího letadla ve veliteli leteckých společností pro Průvodce letadlem

Velitel letecké společnosti: Letové hry – mobilní

Neexistuje žádný nedostatek verzí CopyCat ikonického letu simulátoru společnosti Microsoft pro mobilní zařízení, ale velitel letecké společnosti: Letová hra může být nejlepší na Switch. Je pravda, že neexistuje banda, ale musíme si jednu vybrat a je to toto.

Kombinace impozantní grafiky za letu s hlubokým simulátorovým motorem můžete vybrat svou flotilu letáků, nastavit své trasy a být zaneprázdněn přepravou dobrých lidí z planety Země z cíle do cíle. Kvalita nemusí být tak vysoká jako skutečný zážitek ze simulátoru Flight, ale dokud to nepřijde na mobilní zařízení, budete muset vzít let jakýmkoli způsobem, jak můžete.

Screenshot malého letadla přes zaprášenou krajinu v nekonečném letu pro vodicí hry

Nekonečný let – mobilní

Nejbližší věc, kterou se můžete dostat ke správnému letovému simu na cestách, nekonečný let byl na vzestupné trajektorii od svého vydání. Zatímco na začátku, některé modely letadel byly trochu ropey, v dnešní době tato létající hra soutěží s nejlepším a nabízí vynikající realistický zážitek pro ty, kteří jsou poté.

Neexistuje žádný nedostatek způsobů, jak letět,. S více možnostmi fotoaparátu můžete sledovat, jak se vaše ocelové ptáky plaví po obloze, nebo se dostat do kokpitu a vzít ovládací prvky za ruku. Pokud nelétáte přes Bermudský trojúhelník, jste na dobrém čase.

Snímek přistání v Pilotwings pro průvodce hry

Pilotwings 64 – Switch (NSO)

Pokud jde o letadlové hry, Pilotwings 64 je klasika. Nyní k dispozici jako součást knihovny Nintendo Switch Online Nintendo 64 her, Pilotwings může být jednoduchý koncept jen vzlétání a přistání, ale v mechanice tohoto je něco, co vám brání v jeho odkládání dolů.

Jistě, může se to zdát trochu lehké na postavy a dostupné letadlo ve srovnání s moderními letadly, ale stojí za to vyzkoušet tento ikonický létající simulátor, abyste zjistili, proč je to takový populární název s nadšenci Nintendo 64. Je to určitě jeden pro nostalgie hráče.

Screenshot letiště z příběhu letiště Jumbo pro letadlo Průvodce hry

Příběh letiště Jumbo – Switch

Zdá se, že Kairosoft má hru pro všechno, od příběhu o Game Dev po Ramen Sensei, takže má smysl, že do našeho seznamu nejlepších letadel zahrneme vývojářskou verzi letiště SIM.

Nenechte se oklamat základní grafika, titul Kairosoft je překvapivě hluboký, se spoustou možností přizpůsobit svou vlastní verzi laxní nebo Heathrow. Možná se v této hře nemusíte brát, ale budete si jisti, že se budete cítit na vrcholu světa, když se stanete nejbohatším letištěm kolem.

Screenshot of afight in Wings of Heroes for Letar Games Guide

Křídla hrdinů – mobilní

Další hra od Rortos, tvůrců velitele leteckých společností: letové hry, Wings of Heroes Vyměňuje domácí cestování za nebezpečné souboje v obloze nad válčními národy. Na tomto seznamu jsou další hry s souboji, ale ne tolik, které se cítí jako skutečná simulace nebe z roku 1944.

S některými z nejznámějších letadel ze všech dokumentů z druhé světové války, které vás váš dědeček přiměl sedět, je tento titul jako lekce historie s vysokým rozlišením se zbraněmi. Ještě lepší je, že můžete upgradovat své preferované letadla, což usnadňuje vyhlášení jako legendu oblohy.

Snímek obrazovky stíhačky v Sky Gamblers pro seznam her letadel

Sky Gamblers – Switch and Mobile

Některé z nejlepších přenosných létajících her, série Sky Gamblers nabízí spoustu vzrušení v snadno spravovaném balíčku. S živými souboji, skvělou grafikou a spoustou hodnoty přehrávání, vždy mi bylo zvláštní, že tato série nemá více lásky.

I když žánr nemusí být mainstreamový, je docela zatraceně těžké vytvořit dobrou hru boj. Tento výběr není tak uklidňující jako některé další možnosti na tomto seznamu, ale pokud hledáte vysoko oktanovou a vysokorychlostní akci, je to skvělé volání.

Screenshot možností rovin v Merge Plane pro průvodce letadlem

Sloučit rovinu – mobilní

Pokud byste raději měli nečinnou hru, sloučení letadla může zabít hodiny času, nekonečně se klepněte na obrazovku, aby vaše letadlo za vás vydělávalo. Obsah není tak náročný jako ostatní hry na tomto seznamu, ale existuje něco o jedinečném mechaniku překročení typů letadel, aby vytvořil nové, které udržují prsty klepnutím.

Stejně jako většina nečinných her je to všechno o shromažďování zdrojů, takže trávíte většinu času výrobou nových letadel a uvedete je do akce, abyste udrželi finanční prostředky v pohybu. Jen se ujistěte, že vaše letadla létáte a přidejte ještě více do svého imaginárního hangáru.

Snímek obrazovky bombardovací roviny vznášející se skrz oblohu v bombardovací posádce pro seznam her letadel

Bomberská posádka – Switch and Mobile

Bomber Crew je manažerská sim nastavená během druhé světové války. Před misí, včetně jejich oblečení a různých rolí, musíte spravovat svou posádku, než se vydáte na nebezpečnou misi, aby se nebrali nepřítele. Je to těžká práce, ale někdo to musí udělat.

Cokoli se může stát v polovině letu, od úniku paliva po selhání motoru, a vaše posádka může dokonce příliš poškodit. Pokud hledáte něco na našem seznamu letadel, které udržuje mozek obsazený všemi druhy menu a možností, může to být pro vás letový sim.

Screenshot of Bareel Roll v letadle pro letadlo Průvodce letadlem

Letadlo pro mouchy: Flight Simulator – Switch

Pokud hledáte něco úplně psychedelického než průměrné sim letadla, letadlo Fly: Flight Simulator je pro vás ta jedno. Tento titul odstraní krajinu skutečného světa a nahrazuje ji růžovou, fialovou a oranžovou strukturou, které propíchne oblohu.

Zkušenost s muškou je jednou z nejunikátnějších nabídek z žánru na Switch, což vám poskytne nový způsob, jak otestovat své schopnosti za jho. Možná to prostě nezkoušejte pozdě v noci, protože si nejsme jisti, jaký zvláštní je to zvláštní sen.

Screenshot automobilu skákajícího do letadla skok do letadla pro letadlo Průvodce hry

Skočit do roviny – Spínač

Dobře, takže tento je trochu šílený, ale zaslouží si místo na našem seznamu nejlepších letadel pro jeho koncept sám. Pokud nemůžete hádat z názvu – a já vás trochu posuzuji, pokud tomu tak je – skok do letadla je hra, kde si vezmete auto na rampu a zkuste ho přistát uvnitř pohyblivého letadla.

Zní to ze zdi, správně? Je to, ale za méně než dvacet dolarů je překvapivé zábavy při pokusu o nalezení úhlu, který vám vklouzne do zadní části vojenského nákladního letadla.

Tady to máte, naše tipy pro nejlepší letadlo na přepínači a mobilu. Pokud byste raději vznášeli galaxií než modré nebe nad námi, podívejte se na naše tipy pro nejlepší vesmírné hry na Switch and Mobile.

Více z kapesní taktiky

Connor Christie Connor je spisovatelka a popkulturní fiend se zkušenostmi s psaním pro Wargamer a The Digital Fix. Když nevytváří paluby Marvel Snap, najdete ho, jak řeší hádanky v Candy Crush, přivolává v Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj nebo lovit čerstvé kódy Roblox. Od té doby, co dorazil na kapesní taktiku, byl v Japonsku, aby pokryl Yu-Gi-Oh! WCS, a zároveň psát spoustu recenzí nejnovějších her Nintendo. Jeho odborný herní názor je, že Stardew Valley je stále jedinou zemědělskou hrou, která stojí za hraní v roce 2023.