Nejlepší levé zády k podepsání v režimu kariéry FIFA 23, FIFA 23 Ultimate Team Best Full-Backs: Cheap & Meta Players-Charlie Intel

FIFA 23 Ultimate Team Best Full-Backs: levné a meta hráči

Ať už hledáte RB, RWB, LB nebo LWB, zde jsou nejvyšší, nejlepší levné a meta full-backs v FIFA 23 Ultimate Team.

FIFA 23 nejlepších levých zápletů

Profily na některých z nejlepších levých zápletů, které se můžete podepsat v režimu kariéry FIFA 23

Pokrýváme mládežnický fotbal. Pro všechny hráče FIFA jsme vybrali několik našich oblíbených mladých levých zápletů, které by byly vhodnými podpisy na vašem Režim kariéry FIFA 23 šetří. Od Alphonso Davies po Fabiano Parisi jsou jedny z nejlepších mladých liber ve hře. Pokud hledáte starší hráče, také vás třídíme, se sbírkou deseti nejvyšších celkových levých zápletů na začátku vašeho uložení. Pokud chcete podepsat více levicových zády, procházejte zbytek našeho webu.

Naše seznamy nejlepších talentů FIFA 23

Jak mohu vyvinout levé zády v kariérním režimu FIFA 23?

Existuje několik klíčových metod pro vývoj levých zády v FIFA 23. Nejprve musí hrát seniorské minuty a získat dobré hodnocení zápasů v zápasech. Je zřejmé, že to musí být vyváženo s vaší potřebou vyhrát hry, ale dostat je co nejvíce na hřišti je zásadní. Pokud jim nemůžete dát minuty, zvažte je odeslat do půjčky. Při zapůjčení hráčů však zajistěte, že je posíláte do klubu, kde budou hrát seniorské minuty, nebo riskujete, že dále zakrýváte jejich růst. Dále se zaměřte na to, aby se dařilo na tréninkové cvičení a získání dobrých hodnocení. Obecně byste měli být schopni hrát každý vrták několikrát, dělat je dobře, a pak byste měli být schopni následně simulovat sezení a získat podobnou známku. Pokud však vaše známky začnou padat, měli byste znovu převzít kontrolu nad svými cvičeními, abyste zvýšili své hodnocení zpět. A konečně, a velmi důležité, je váš hráč vývojový plán. Plány rozvoje určují, jaký druh sady dovedností chcete, aby se váš hráč rozvíjel pro jejich roli ve vašem týmu.

Pro levé zády existuje pět vývojových cest, z nichž si můžete vybrat: Vyrovnaný -všestranná možnost, která uvidí vaše levé zády, vyvíjejí všechny jejich atributy bez skutečného zvláštního zaměření. Široký záda -Široký záda se zaměří na tradiční celozrnné atributy. Křížení bude samozřejmě důležité, stejně jako dlouhé procházení a ovládání míče, a pak agilita a rovnováha, když tlačí křídlo. Na defenzivní straně hry se budou rozvíjet jejich snímky, defenzivní povědomí, obranná pracovní míra, odposlechy a vytrvalost. Útočí na široký záda – Útoky na široké zády budou hrát modernější útočný styl. Jejich zaměření budou silně nakloněny k útočící polovině pole; Hlavními oblastmi rozvoje budou rychlost sprintu, zrychlení, výdrž, vidění, přechod, krátký průchod, kontrola míče, křivka a skluza. Invertované dozadu – Invertované široké záda se budou snažit tlačit do středu pole, a tak jejich vývoj bude vyžadovat velmi odlišné věci k široké roli. Jejich vývoj se soustředí na kontrolu míče, vidění, driblování, rychlosti sprintu a zrychlení, zatímco na obranné straně hry uvidíte zlepšení v jejich odposlech. Slabá noha vašeho hráče se bude také rozvíjet. Defenzivní široký záda -Defenzivní široký záda bude nejoblíbenější možností pro vývoj vašeho plného zády. Snaží se zlepšit svou sílu, agresi, stálé náčiní, defenzivní povědomí, přesnost směru, odposlechy, výdrž, reakce a defenzivní pracovní míra. Jsou to konečný obranný nástroj.

Jak mohu vyvinout pravé křídlo v režimu kariéry FIFA 23?

Pokud hrajete s levým křídlem namísto levého zády, pak existuje více možností na výběr. Vyrovnaný -všestranná možnost, která uvidí vaše levé křídla, vyvíjejí všechny jejich atributy bez skutečného zvláštního zaměření. Křídlo zpět -Běh křídla je velmi podobný širokému záda, ale obchoduje s obrannou užitečností pro lepší ofenzivní hrozbu. Klíčovými atributy jsou klíčové atributy, které se rozvíjí zpět. Útočící křídlo zpět -Útočný křídlo je konečná útočná zbraň zezadu. Zaměří se na vývoj pohybů dovedností, driblování, ovládání míče, výdrž, krátké procházení, křivku, křížení, vidění, zrychlení a rychlost sprintu, aby se staly silou dolů po křídle, stejně jako na obranu. Obrácené křídlo zpět -Invertované zpětné záda hraje o něco dále po poli, než je obrácená široká záda, a proto vymění vývoj jejich vize a stojícího řešení pro dlouhé záběry a rovnováhu. Mimo to jsou obě role stejné a zaměřují se na rychlost sprintu, zrychlení, krátké procházky, kontrolu míče, driblování, odposlechy, výdrž a slabá noha. Defenzivní křídlo zpět -Defenzivní role zpětného křídla je docela podobná obrannému širokému záda. Avšak vzhledem k povaze pokročilejšího umístění existují některé mírně odlišné požadavky, obchodování s zrychlením a přesností nadpisu pro snímky a dlouhé procházení. Mimo to bude defenzivní zpětné záda rozvíjet obranné povědomí, odposlechy, obrannou pracovní míru, postavení stání, sílu, vytrvalost a agrese.

FIFA 23 Ultimate Team Best Full-Backs: levné a meta hráči

FIFA 23 Ultimate Team Best Full-Backs

Levé a pravé zády jsou přísně podceňovány a mohou být vaší tajnou zbraní v týmu FIFA 23 Ultimate, a to jak v útoku, tak v obraně. Zde jsou nejlepší full-backs v FIFA 23, které drasticky zlepší váš tým.

Full-Back je bezpochyby nejvíce přehlíženou postoj na nejvyšší tónu týmu. Ačkoli FIFA 23 full-backs je kategorizován jako obránci, jejich role na hřišti obvykle zahrnuje urážlivé a defenzivní povinnosti.

Nejvyšší úrovně celoobprodelníky používají své tempo ke sledování a obranu, to vše při hledání křížení do opoziční krabice. Nejlepší nejvyšší týmový záda bude neozvěděná hrdinové vaší skupiny FIFA 23.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Ať už hledáte RB, RWB, LB nebo LWB, zde jsou nejvyšší, nejlepší levné a meta full-backs v FIFA 23 Ultimate Team.

  • Nejlepší full-backs v FIFA 23 Ultimate Team
  • Nejvyšší hodnocené full-backs in FUT 23
  • Meta Full-Backs in FIFA 23 Ultimate Team
  • Nejlepší levné full-backs in FIFA 23 Ultimate Team

Kyle Walker poskytuje hráčům tunu tempa po pravém boku.

Nejlepší full-backs v FIFA 23 Ultimate Team

Nejlepší full-backs v FIFA 23 nabídne tunu hodnoty na šířce hřiště. Obousměrná hra je určující kvalita nejlepších celopádů. Vypnutí nejlepších křídel ve hře a jít vpřed, aby se houpal v nebezpečných křížcích, je stejně důležité.

S novým systémem modifikátoru pozice v FIFA 23 budou vaše full-backs všestranné karty, jak bylo známo, že mnoho z nich hraje jako Wingers dále na hřišti nebo dokonce středové zády.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud tedy chcete posílit svou obranu, začněme s nejvyšším hodnocením full-backs, následuje nejlepší meta a nejlepší levné full-backs v FIFA 23 Ultimate Team.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nejvyšší hodnocené full-backs in FUT 23

Jméno hráče Verze Hodnocení Pozice Klub
Achraf Hakimi Toty 94 RB PSG
Theo Hernandez Toty 94 Lb A.C. Milán
Joao Cancelo Toty Hm 91 Lb město Manchester
Trent Alexander-Arnold Centurions 90 RB Liverpool
Joan Capdevilla Fantasy fut hrdina 90 Lb Laliga
Youcef atal Rttf 89 RB Pěkný
Tyrell Malacia Budoucí hvězdy 89 Lb Manchester United
Andrew Robertson Zimní zástupný znak 89 Lb Liverpool
Kyle Walker Cesta ke slávě 89 RB město Manchester
Alphonso Davies Toty Hm 88 Lb Bayern Mnichov
Carvajal Cesta ke slávě 88 RB Real Madrid

Meta Full-Backs in FIFA 23 Ultimate Team

Nelze popřít, že nejvyšší hodnocené plné zády se mohou pochlubit nejlepšími celkovými statistikami, ale všichni nemají to, co je potřeba k vyšplhání na vrchol meta FIFA 23. Nejlepší meta záda v týmu FIFA 23 Ultimate se budou cítit jako nejlepší hráči ve hře, pokud jde o bombardování nahoru a dolů po hřišti.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou nejlepší meta full-backs v FIFA 23 Ultimate Team:

Jméno hráče Verze Klub Pozice Hodnocení Cena
Achraf Hakimi Toty PSG RB 94 2.2 miliony
Joan Capdevilla Fantasy fut hrdina Laliga Lb 90 1.4 miliony
Theo Hernandez Toty A.C. Milán Lb 94 1.4 miliony
Kyle Walker Cesta ke slávě město Manchester RB 89 850 000
Ferland Mendy Zimní zástupný znak Real Madrid Lb 87 750 000
Joao Cancelo Toty Hm město Manchester Lb 91 429 000
Andrew Robertson Zimní zástupný znak Liverpool Lb 89 369 000
Tyrell Malacia Budoucí hvězdy Manchester United Lb 89 350 000
Nuno Mendes Rttf PSG Lb 86 298 000
Youcef atal Rttf Pěkný RB 89 245 000
Alphonso Davies Toty Hm Bayern Mnichov Lb 88 255 000
Trent Alexander-Arnold Centurions Liverpool RB 90 226 000
Diogo Dalot WC Tott Manchester United RB 88 150 000

Nejlepší levné full-backs in FIFA 23 Ultimate Team

Na začátku vaší cesty FIFA 23 Ultimate Team, ukládání mincí a snahy dát dohromady levný, ale efektivní tým je vynikající strategie. Jak by to mělo štěstí, na trhu je několik levných celopádů, které se mohou zasunout do vašeho fut squad.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na naše tipy na nejlepší levné full-backs v FIFA 23 níže:

Jméno hráče Klub Pozice Hodnocení Cena
Jeremi Frimpong Bayer Leverkusen RB 80 1400
Leonardo Spinazzola Romové LWB 82 2 000
Juan Cuadrado Juventus RB 83 4 100
Noussair Mazraoui Bayern Mnichov RB 82 1 900
Renan Lodi Nottinghamský les Lb 80 950
Nuno Mendes PSG Lb 80 1 000
Giovanni di Lorenzo Napoli RB 82 2 000
Tyrell Malacia Manchester United Lb 79 1 000
Denzel Dumfries Inter Milan RWB 82 1 900
Ježíš Navas Sevilla RB 83 3 500

Jednalo se o nejvyšší hodnocení zad, meta full-backs a nejlepší levné full-backs v týmu FIFA 23 Ultimate, takže při stavbě týmu si jednu z nich chytíte z trhu z trhu.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více FIFA najdete v našich dalších průvodcích:

Obrázek kredit: EA Sports