Nejlepší minecraft 1.20 semen podloží (září 2023), 18 nejlepších semen podloží minecraft (2023)

18 Nejlepší semena podloží minecraft (2023)

Contents

Pokud chcete proměnit Minecraft v Subnautica, můžete vytvořit zcela podvodní svět a vyzkoušet své šance. Je pravda, že můžete zemřít v prvních několika minutách, nebo můžete čelit výzvě nebo přežít a nakonec si nárokovat oceán jako svůj vlastní.

Nejlepší minecraft 1.20 semen podloží (září 2023)

Tato semena podloží jsou ideální pro zkoumání a vytváření obrovské říše režimu přežití!

Pokud hrajete Minecraft na PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Mobile nebo Minecraft pro Windows, pak hrajete na Podloží verze hry. Abych získal konečný zážitek z Minecraft, vždy se snažím najít perfektní semena, která odpovídá mé hraní nebo inspiraci. Naše semena uvedená níže jsou vybírána, protože poskytují fascinující, vynalézavé nebo krásné světy – nebo všechny tři!

Nejlepší minecraft 1.20 semen podloží

Obsah

Ostrov rybářských

Hráči, kteří si přejí zahájit výzvu na ostrově Survival, ale chtějí, aby se rychlý začátek hlavy musí podívat dále než toto semeno, které vás vynoří na malém ostrově obsazeném Plains Village. Uvnitř vesnice najdete zničený portál, který vás vede přímo na vrchol pevnosti v Nether. Okolní oblast není ani neplodná, s tunami památek oceánu, vraky lodí a zříceniny, které můžete prozkoumat.

Cherry kráter příbytek

Toto semeno je vybaveno vesnicí Plains, která se nachází v srdci velkého kráteru obklopeného třešňového květu, která vám poskytuje skutečně malebnou polohu, abyste měli klidnou stavební zážitek. Dobrodružní hledači vzrušení však mohou snadno najít za vesnicemi odkapávací jeskyni a brzy si uvědomí, že se otevírá do obří kapky, která vás přivede přímo do hloubky starověkého města!

 • Klíčová umístění
  • Cherry Crater Village: -984 632
  • Pradávné město: -1 064 -51 568
  • Pillager Outpost: -1 160 584
  • Zničený portál: -1 016 376
  • Pláž s pohřbenými poklady:-1 064 1 416

  Icy kráter sídlo

  Osady uvnitř kráteru jsou vždy pěkný pohled. Ne mnoho kráterů však může tvrdit, že jsou umístěny pláně a také lesní sídlo v rámci svých omezení! Zdálo se, že se zdá, že se vesnice hladce mísí do struktury lesního sídla. S tím vším, co máte k dispozici přímo u Spawn, máte zaručeno, že s tímto semenem budete mít náskok ve svém dobrodružství.

  Uvízlá lodi

  Semínko: -3271674935876727390

  Jedno z nejneuvěřitelnějších semen podloží objevilo nedávno, toto semeno vidí lodní lodi sedící na vrcholu obrovského ledovce, jen kámen odhodil z houbového ostrova. To je skvělé místo pro zahájení základny nebo vytvoření mezníků ve vašem světě. Upřímně řečeno, toto semeno nás samo o sobě inspirovalo k vytvoření něčeho podobného v našem světě!

  • Klíčová umístění
   • Shipwreck on Iceberg: -950 429
   • Vesnice: 250, -470
   • Nether portál: 375, -260
   • Lush Cave vstup: -333 -845
   • Zničený portál (dokončeno): -520 -897

   Kováři Cherry Grove

   Toto semeno nabízí vše, co můžete požádat o perfektní začátek v Minecraft. Když se vynoříte, ocitnete se na vrcholu malého kopce zakrytého jasnými třešňovými květy, které se dav vesničanů změnil na základnu operací. A co víc, tato vesnice hostí dva kováře, stejně jako základna Pillager. Až budete připraveni dále zabloudit, najdete zničený portál a lesní sídlo jen hodí kámen!

   Páška Lush Taiga

   Toto semeno obsahuje jednu z nejvíce fascinujících a nejúžasnějších abnormalit generace světa, jaké jsem kdy viděl. Vynoříte se ve středně velkém biome Taiga přímo vedle jímky/jámy s odkrytou svěží jeskyní na dně. Člověk se musí divit, jak tento otevřený prostor v jeskyni může zvednout horu. Ale pokud jste ochotni riskovat potenciální jeskyni, toto semeno vám poskytuje nesčetné množství biomů a struktur, abyste mohli zahájit své dobrodružství Minecraft. Nezapomeňte se podívat na starověké město ve svěží jeskyni přímo pod třením.

   Snowy Mountain Valley

   Toto semeno vás vynoří na mrazivém zubatém vrcholu obklopujícím krásné údolí. Údolí se skládá z svěžích biomů zeleného lesa, s ostrovem uprostřed. Je ideální pro stavbu skryté základny pokryté horami. Vykopejte tunely hory a vytvořte cesty k prozkoumání okolního prostředí, pokud si přejete. Dále najdete spoustu rozlehlých starověkých měst pod zemí a vesnice pláně s portálem v nethers krátkou cestu dolů na jih od bodu tření.

   Svěží jeskyně korálového jezera

   Pokud v Minecraftu existoval biom Oasis, věříme, že by to vypadalo takto. Vynoříte se v biome Badlands/Desert Biome a několik desítek bloků je vícevrstvá odkrytá svěží jeskyně zabudovanou do horského útesu Badlands s výhledem na malé (ale krásné) jezero Coral Reef Lake. Poblíž, najdete výrazně větší biom korálového útesu. Navíc najdete desítky vesnic, památek, chrámů a igloos východně od Spawn.

   Dvojitý jezerní louka kráter

   Semínko: 651719687612429311

   Pokud navštívíte toto klíčové místo, najdete nádhernou přirozeně vytvořenou zalesněnou louku s dvojitým jenem, která vás pozdraví uvnitř kráteru! Krásné vodopády je rozdělily uprostřed a lesní jeskyně a štěrbiny jen na vás čekají, až je objeví a prozkoumáte. Můžete stavět v kráteru nebo kolem něj, aby vaše představivost běžela divoce!

   • Klíčová umístění
    • Kráter louky: -180, 130, -300
    • Plains Village: -232, 50, 120
    • Odhadovaný zničený portál: 104, 50, 248
    • Chrám džungle: 152, 50, 200

    Kráter

    Toto semeno mě vynoří do toho, co je snadno jedním z nejlepších výchozích bodů, o které může hráč požádat. Přímo na Spawn jsem čelil prstenu zubatých bílých vrcholů tvořící velký kráter. Hráči najdou rovinnou vesnici vedle lesního sídla uvnitř kráteru, úhledně pokrytou hustou vegetací. Za zámkem se nachází také základna Pillager, jako by byla ve službě stráže. To vše skutečně dělá z této oblasti stanoviště vhodné pro krále.

    Snowy Mesa

    Tenhle bude vyžadovat, abyste trochu cestovali, ale bude to za to objevit zasněženou mesa sahající do oblohy! Tato obrovská struktura má maximální výšku a poměrně široká, což vám dává mnoho možností budov. Když se podíváte z vrcholu mesa na okolní vrcholy horských hor, vypadají malé z vaší stálé pozice.

    • Klíčová umístění
     • Snowy Mesa: 590, 250, 320
     • Plains Village: 264, 20, 205
     • Starověké město: 104, -51, 72
     • Pillager Outpost: -840, 20, 552

     Nejlepší minecraft 1.19 semen podloží

     Střet biomů

     Všichni rádi vidíme, jak se biomy střetávají ve světové generaci Minecraftu. Proto je toto semeno zvláštní, protože Savanna, Badlands a Desert Biomes se navzájem protínají! Tato sloučení biomů vytváří kontrast barev, což z něj činí perfektní krajinu pro stavbu. Z netopýra získáte spoustu zdrojů ze dvou sousedních vesnic savany poblíž Spawn a prozkoumáte až sedm starověkých měst pod jasně pomerančovou pomerančem Badlands.

     • Klíčová umístění
      • Twin Savanna Villages: 184 -232
      • Pillager Outpost: -728 -1,160
      • Chrám džungle: -744 648
      • Pradávné město: -1 112 -51 72
      • Pouštní chrám: -1 688 -1 480

      Konečný ostrov pro začátečníky

      Toto semeno je uváděno na několika našich nejlepších seznamech Minecraft Seeds kvůli tomu, jak dobře to funguje jako jednoduchý, ale krásný, začátečník a neformální hráč na ostrově. Vynoříte se na okraji velkého džungle s monstrózní horou přímo ve středu. Pod džunglí skrytou je vrstvená svěží jeskyně, abyste si vytvořili podzemní domov. Toto je opravdu ideální semeno pro nové hráče, příležitostné hráče nebo kohokoli, kdo chce obnovit svůj zájem o přežití Minecraft.

      Epický kráter

      Semínko: 847479976687857

      Uživatel Reddit Stofix našel toto semeno a vyhrál s ním soutěž a je snadné pochopit proč. Obrovský kráter má další umyvadlo, které vypouští jezero do lávového moře! Je to tak vizuálně působivé a plné velkých biomů, zbožňujeme toto semeno a inspirujeme nás zde!

      • Klíčová umístění
       • Kráter: 50, 1 000
       • Vesnice a Pillager Tower: -986, 872
       • Vesnice a portál: -1 305, -900
       • Vrak: 648, 264

       Mountain Valley naplněné jezerem

       Toto skvělé semeno vás vynoří na okraji sněhové horské hřeben obklopující krásné jezero. Obří vstup do jeskyně vede do obrovské sítě tunelů, které na vás čekají, abyste jej prozkoumali. Možnosti budov jsou s tímto neomezenou; Můžete se rozhodnout pro chatrč uprostřed jezera, postavit svůj dům přímo na vrcholu vrcholů sněhu, nebo mít jeskynní sídlo s výhledem na krásné horské jezero!

       • Klíčová umístění
        • Odhadovaný zničený portál: 232, 20 184
        • Vesnice Taiga: 328,5,136
        • Mishaft: -360, 2, 104

        Podívejte se na některé z našich dalších seznamů semen pro Minecraft 1.19. Máme nejlepší diamantová semena a nejlepší semena lesního sídla!

        Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

        o autorovi

        Rajnil Bargi je absolvent žurnalistiky, jehož vášeň pro hraní kvetou v polovině roku 2000 s tituly jako Age of Empires, i.G.I-2 a Half-Life 2. Vydával jako přispívající spisovatel v Pro Game Guides více než rok, především specializující se na PC a mobilní hry. RPGS, Racing Sims, MOBAS a FPS jsou některé z jeho oblíbených žánrů. Když ve světě hraní není úplně nadšený, obvykle hraje hudbu, chodí na túry nebo objednává pizzu s příliš velkým sýrem.

        18 Nejlepší semena podloží minecraft (2023)

        Termín “Semena Minecraft„Může to být matoucí, ale v podstatě se odkazuje na„ kód “pro každý z milionů dostupných světů ve hře. A protože každý svět je jiný, můžeme vám pomoci najít nejzábavnější a nejkreativnější oblasti.

        Každý očíslovaný kód generuje specifický svět Minecraft. Toto by bylo „semeno“, které nese kód, který diktuje to, co uvidíte – použití konkrétních kódů bude vždy generovat přesně stejné světy.

        Pokud tedy žízní po nových zážitcích Minecraft, sestavili jsme seznam s nejlepšími semeny napříč různými typy biomů. Možnosti jsou obrovské a pohybují se od tmy overworld po lesní horor.

        Multi-Biome Valley

        Multi Biome Valley Minecraft

        • Semínko: 6346334364994434137
        • Žádný hlavní biom

        Naším nejlepším doporučením je obrovský svět semen s tisíci bloků. Zahrnuje téměř všechny typy klimatu a biomu dostupných v Minecraft Bedrock. Zejména procházka přes okraje údolí je to, jak byste našli různé oblasti.

        Pak najdete hornatý prsten uprostřed údolí. Je to perfektní místo pro vytvoření hradu a nastartování vašeho království. Mezi další místa v biome patří vesnice, portál Nether (344 -312) a starověké město.

        Velký houbový ostrov

        Semeno houby

        • Semínko: -3832188667730420108
        • Hlavní biom: Ostrov houby

        Houbové ostrovy/houba jsou jedním z nejvzácnějších biomů v Minecraftu, díky čemuž je toto semeno šťavnaté. Jakmile se vynoříte, najdete velký houbový ostrov na následujících souřadnicích: -307, 63, 210.

        Kromě ostrova je zde pouštní chrám a mnoho běžných a vzácných davů. Přesto se vynoříte poblíž ostrova a můžete prozkoumat chrám pro klíčové zdroje a rychlé ovládání.

        Starter Woodland Mansion

        Starter Woodland Mansion

        • Semínko: 1663935988
        • Hlavní biom: Taiga

        Broušení rané hry může být trochu únavné, pokud jste to již několikrát udělali. Možná chcete přeskočit svou počáteční základnu a pokračovat s dobrodružstvím.

        Řešením je toto semeno, které vás spočívá v blízkosti lesního sídla. Můžete to vyčistit, abyste si to nárokovali a také si nárokovali pevninu a zdroje kolem sídla. Nakonec se jedná o biom Taiga, ale je to velký svět. Další místa, která zahrnuje, jsou:

        Umístění Souřadnice
        Woodland Mansion 264 616
        Outpost Pillager -792 504
        Vesnice -936 760
        Vesnice/pevnost 824 1320
        Oceánský památník 1256 152

        Svěží korálová jeskyně

        LUSH CAVE BADLANDS

        • Semínko: 599282705
        • Hlavní biom: Badlands/Desert

        Toto je jeden z nejkrásnějších světů Minecraft Bedrock, které jsme našli. Vytváří vás na biome Badlands/Desert a začnete blízko vícevrstvé svěží jeskyně.

        Jeskyně je na útesu na hoře Badlands a přehlíží jezero korálového útesu a biom korálového útesu. Mezi další klíčová místa patří vesnice, velké zříceniny, ztroskotání, památky, chrámy a další.

        Twin Islands

        Minecraft Twin Village

        • Semínko: 7850875
        • Hlavní biom: Badlands, Sea a Jungle

        Vrcholem tohoto semene jsou dva vertikální ostrovy na jedné části mapy. Jedním z nich je ostrov Badland se stromy, zatímco druhý je ostrov džungle. Vynoříte se vedle této oblasti.

        Zejména má ostrov džungle zničený portál, chrám džungle, lagunu a svěží jeskyni. Poté má moře biom korálového útesu.

        Podvodní svět

        Podvodní oceán

        • Semínko: 2607133457590840792
        • Hlavní biom: Oceán

        Pokud chcete proměnit Minecraft v Subnautica, můžete vytvořit zcela podvodní svět a vyzkoušet své šance. Je pravda, že můžete zemřít v prvních několika minutách, nebo můžete čelit výzvě nebo přežít a nakonec si nárokovat oceán jako svůj vlastní.

        Semeno nemá žádnou půdu, takže pokud hrajete v režimu přežití, můžete hladovět, utopit nebo zemřít na podvodní davy. Při zkoumání pod vodou můžete také najít svěží jeskyni.

        Hluboká temnota

        semeno hlubokých tmavých biomů

        • Semínko: 2795636475449950194
        • Hlavní biom: Overworld Deep Dark

        Můžete se vynořit v hlubokém temném biomu bez starověkých měst. Místo toho tma pokrývá stovky bloků, díky čemuž je toto semeno jedinečné.

        Stejně jako většina semen v Minecraft je to však plný biom s mnoha oblastmi, které lze prozkoumat mimo temnotu Overworld. Svět na povrchu je hlavně obyčejný biom.

        Plains kráter

        obyčejný kráter

        • Semínko: 4284333691774547722
        • Hlavní biom: Plains

        Toto semeno vás vynoří ve skvělém výchozím bodě. Začnete na velké bedně a uvnitř kráteru je vesnice pláně a lesní sídlo a tuny vegetace.

        Navíc je poblíž základny Pillager, ale musíte si vzít stráže, aby kořili vybavení, nástroje a zdroje. Mezi další klíčová místa v okolí patří starobylé město a zničený portál.

        Lush Taiga Sinkhole

        Sinkhole Biome

        • Semínko: 340883181811974
        • Hlavní biom: Taiga

        Toto semeno podloží minecraft vytváří jedinečné jevy a abnormality. Zavede vás pravidelný a velký biome Taiga a první věc, kterou si všimnete, je masivní umyvadlo.

        Jáma vás vede k svěží jeskyni na dně. Jinde najdete vesnice, základnu a starověké město. V otevřeném prostoru je také spousta zvířat a zdrojů a mnoho příležitostí k dobrodružství.

        Woodland Mansion Taiga

        Woodland Jungle

        • Semínko: 9052976841900068914
        • Hlavní biom: Taiga

        Tento kód semen vás vynoří na pláži s vnitrozemským mořem. Oblast je plná skrytých pokladů, diamantů, lodí a podobných.

        K dispozici je také vesnice s obchodníky, nástroji, zbraněmi, jídlem a cennými zdroji. Kromě toho má svět Woodland Mansion, Ale zjistit, že to může být obtížné.

        Vesnice Mountain Valley

        Horské vesnice

        • Semínko: 10532435
        • Hlavní biom: Taiga

        Mountain Villages and Lakes jsou základem Minecraft, a to je snad důvod, proč jste zvědaví na semena. Je to proto, že tyto oblasti, často taiga biomy, se plní zdroji a zvířaty, jako jsou včely a lišky.

        Navíc jsou vesnice plné obchodníků, farem a zvířat. Nabízejí rychlý způsob, jak získat základní nástroje, které potřebujete k přežití v režimu přežití hry. Kromě vesnic a hor, semeno nabízí jeskyně, vesnice, jezera a lesy k prozkoumání a explozi.

        Velká bažina

        velký bažinový minecraft

        • Semínko: 8040866539899091321
        • Hlavní biom: Taiga

        Toto je velký biom bažiny. Zahrnuje několik zničených portálů, dalších menších biomů a pět lovu čarodějnic.

        Také nejnovější aktualizace Minecraft Bedrock Revirované bažiny. Jedním z nových přírůstků jsou žabí davy v těchto oblastech. Žáby tedy budou nejběžnějším davem na tomto konkrétním semeni.

        Hrad Brennenburg

        Hrad Minecraft Brennenburg

        • Semínko: -577384543
        • Hlavní biom: Taiga

        Existují semena Minecraft Bedrock, která zahrnují velké struktury NPC, i když ne tolik, kolik byste našli na Java Edition. Ať tak či onak, ten, který doporučujeme, je pocta Amnesia: Horrorový hrad temný sestup (Hrad Brenneburd).

        Semeno vám umožní prozkoumat pevnost a najít tajemství, kořist, velikonoční vejce a davy na svém interiéru. Nyní je samotný hrad lesní zámek v biome Taiga. Najdete také několik vesnic a dalších menších biomů, které můžete objevit.

        Vesnice s portálem

        Nether Portal Village Minecraft

        • Semínko: -567784840
        • Hlavní biom: Taiga

        Existují různá semena Minecraft s portály, ale našli jsme ten s nejjednodušší přístupem k jinému světovému a přímo do akčních oblastí hry.

        Toto semeno vás vynoří na vesnici plnou zvířat a obřího portálu Nether. Můžete shromažďovat nástroje a zdroje na Taiga Biome a poté zpracovat do podsvětí pro boj a kořist.

        Poušť s kapací jeskyní

        Jeskyně Minecraft Dripstone

        • Osivo: -2363055906115447481
        • Hlavní biom: Poušť

        Doporučujeme semeno pouštního biomu, které se vynoří se třemi blízkými vesnicemi. Dva z nich nemají mnoho zdrojů, ale třetí je blízko výstupu Pillagera plus alllay klece. Můžete snadno osvobodit a zkrotit přátelství a prozkoumat mangrovový bažinu dohromady.

        Navíc má semeno a Dripstone Cave. Tyto typy jeskyní jsou vzácné a obsahují vysoce kvalitní stavební materiály. Vystaví vás také lávové zdroje a některým ošklivým davům. Přesto byste byli schopni získat skvělý kořist a lávu na portál v nether.

        Mangrovové bažiny

        Semeno mangrovových bažin

        • Semínko: 865485470365011767
        • Hlavní biom: Mangrove Swamp

        Mangrove Swamp Biome je nový v Minecraft Bedrock 1.19 Aktualizace. Možná budete chtít prozkoumat, abyste zjistili, co nabízí.

        Semeno, které doporučujeme, se zvyšuje velké plochy mangrovových bažin, ale tyto sloučení s jinými typy biomů pro další zdroje. Může být však obtížné prozkoumat a přežít, takže k němu přistupujte s některými zkušenostmi.

        Tmavá věž

        Semeno tmavé věže

        • Semínko: 3477968804511828743
        • Hlavní biom: Taiga

        Toto konkrétní semeno vyvolává věž NPC na vrcholu ostrova. Věž je plná davů, mocných nepřátel a kořistí. Můžete však dobýt a udělat z něj domov.

        Kromě zábavného přežití „Story Mission“ zahrnuje svět nádherný ostrov Taiga plný zdrojů. Další oblasti nabízejí snadnější způsoby, jak získat zdroje, nástroje a zbraně, aby se pevnost nakonec dobyla.

        Ostrov džungle pro začátečníky

        Island džungle pro začátečníky Minecraft Bedrock semena

        • Semínko: 968565878525959881
        • Hlavní biom: Island Jungle Island

        Poslední semeno Minecraft, které doporučujeme, je obrovský svět a obsahuje všechna tato místa:

        Umístění Souřadnice
        Chrám džungle -152 40
        Pradávné město 184 -51 104
        Pradávné město 216 -51 136
        Vrak -232 -120
        Vrak 168 -344
        Oceánský památník -200 -776
        Oceánský památník -264 -712
        Vesnice -904 -424
        Vesnice -944 48
        Vesnice -1312 272
        Oceánský památník -200 -776

        Všechna tato místa jsou na přátelském ostrově se snadnými davy a malými nebezpečími. Je to jednoduché a krásné místo pro příležitostné hraní a je to skvělé výchozí místo pro prozkoumání mechaniky a tvorby hry.

        Také je tu Svěží jeskyně pod ostrovem a můžete jej použít k vytvoření bezpečné a chladné podzemní základny.

        Jose Gregorio Zapata Urdaneta je spisovatel videoher a nedbale závislý hráč. Jose Zapata pracuje jako spisovatel videoher více než čtyři roky. Zaměřuje se na odstraňování problémů s videoher, seznamy her a průvodce her. Jeho první konzola byla SNES v roce 1994 a jeho první hry byly Star Fox a Super Mario. Protože byl dítě, dozvěděl se, že má vášeň pro hraní, sdílení a mluvení o hrách, a tak se snažil o bakalářský titul sociální komunikace. Jeho oblíbeným žánrem je RTS (real-time-strategy), takže hraje Age of Empires IV, Age of Empires II, Total War: Warhammer III, Starcraft II a další. Má také vášeň pro typ her s otevřeným světem, kde může vytvořit svá dobrodružství, jako je Minecraft a s tunami modů, Fallout 4. A stejně jako každý jiný hráč má rád také hry Action-RPG, jako je Elden Ring nebo Mass Effect, ačkoli má měkké místo pro klasické tahové RPG, jako je původní Sin II nebo Baldurská brána. Spravuje také dva kanály YouTube. Jedna z těchto funkcí poloprofesionální hraní pro hráče esports (Rocket League, Warzone a další). Navíc má pozadí jako hudebník (basový hráč) a psal hudební návody a recenze pro Begginnerguitarhq.

        20 Nejlepší semena přežití Minecraft

        20 Nejlepší semena přežití Minecraft, kterou byste neměli nechat ujít

        Ze všech her Sandboxu dostupných na trhu nabízí Minecraft některé z nejúžasnějších světů přežití, aby se prozkoumaly a zpochybnily sami sebe. Jedním z důležitých aspektů režimu přežití Minecraft je však Počáteční semeno, který určuje světovou generaci a zdroje dostupné pro hráče. A díky semennému systému Minecraft není snadné je objevit. To je místo, kde vstoupíme a sestavili jsme seznam nejlepších semen Minecraft Survival, která by kdy existovala. Od uvízlých ostrovů po dotazované struktury je pro každého něco. Takže, aniž bychom ztráceli více času, najdeme perfektní semeno pro vaše další dobrodružství na přežití.

        Semena přežití Minecraft (2023)

        Souřadnice najdete na klíčových umístěních a kódy semen spolu s popisem každého semene. V nabídce „Vytvořit svět“ prosím pečlivě vložte kódy semen. Náš seznam navíc není zařazen, proto použijte níže uvedený tabul.

        1. Vesnice v sídle

        Vesnice v sídle

        Pokud hrajete Minecraft pravidelně, musíte již vědět, že vesničané a sloupci jsou arch nemesis. Políčka útočí na vesničany Minecraft na dohled, když se snaží uprchnout tak rychle, jak jen mohou. V ideálním světě byste chtěli udržet vesničany co nejdále od pobizků.

        • Semínko: -3108046692834219444
        • Souřadnice: 100, 70, 100 (Jáva)

        2. Vynořit se poblíž masivní jeskyně

        Vynořit se poblíž masivní jeskyně

        Jeskyně každého světa Minecraft jsou konečným skladem zdrojů, rud a dokonce nepřátelských davů. Ačkoli častěji než ne, musíte chvíli kopat, než narazíte na systém jeskyně, který stojí za prozkoumání. Co kdybyste však mohli okamžitě vynořit a skočit do jednoho? To je přesně to, co se děje v tomto úžasném semeni Minecraft Survival.

        • Semínko: -2366383524192462352 (Java & Bedrock)

        3. Unikátní pouštní vesnice

        Unikátní pouštní vesnice

        • Semínko: 6362205660132580711
        • Souřadnice: -562, 75, -1364 (Jáva)

        4. Oceánská čarodějnice

        Oceánská čarodějnice

        Jak možná víte, čarodějnice chaty se vynoří pouze v bažinovém biome, který často generuje vedle jiných lesních biomů ve hře. Ale v tomto semenu přežití získáte nejdivočejší biom bažiny Minecraft uprostřed oceánu. Mohlo vám chybět jeho existence, pokud by to nebyla pro ikonickou bahnivou vodu a dva ponořené stromy.

        • Semínko: -2419527106680428309
        • Souřadnice: -980, 70, -728 (podloží)

        5. Ostrov přežití vesnic

        Semena přežití ostrova pro přežití vesnic Minecraft

        Ostrovy pro přežití jsou jedním z nejzábavnějších způsobů, jak zaujmout zážitek z Minecraftu pro jednoho hráče. Začnete na malém kusu půdy uprostřed ničeho s malými nebo žádnými zdroji. Pak se musíte vydat na konec hry, zatímco hledáte jednu sadu zdrojů najednou. Ale co kdyby všechny hlavní zdroje Overworld byly na vašem ostrově Spawn? To se děje v tomto semenu přežití s ​​a Minecraft Savanna Village tření na ostrově.

        • Semínko: 6010384927212506332 (Java & Bedrock)

        6. Láva ve vodě

        Láva ve vodě

        Zatímco semena přežití Minecraft se zlomeným terénem a strukturami jsou dnes stále běžnější, téměř žádný z nich není schopen ovlivnit téměř dokonalou výrobu vody. To se však změní, když načtete toto semeno. Vynoří vás to v jednoduchém vypadajícím tmavém lesním biome vedle velkého jezera. Ale když se pustíte do středu jezera, uvidíte jednu z Většina bizarních jímků kdy existovat v Minecraftu.

        • Semínko: 121825627925 (Java & Bedrock)
        • Souřadnice: -13, -54, 1

        7. Pirátský ostrov v semeni Minecraft Survival

        Pirátský ostrov

        Jak název napovídá, toto semeno Minecraft Survival vás vynoří na ostrovní vesnici s vodou ve všech směrech. Na rozdíl od běžných vesnic však máte vedle vesnice také vzácný kompletní ztroskotání. Obě tyto struktury jsou perfektní, aby vám poskytly dostatek zdrojů, abyste mohli začít.

        Ale pokud jde o budovu základny, možná budete chtít prozkoumat nedaleké ostrovy. Dva z nich obsahují biom houby, který je odolný vůči tření nepřátelských dav v Minecraft – dokonce i v noci. Navíc stejné ostrovy mají také jeskyně plné užitečných rud a stavebních bloků. Nezapomenout, pokud hrajete na edici Bedrock, toto semeno porodí náročný ostrov pro přežití. Žádný ztroskotání. Žádná vesnice.

        • Semínko: -8496124488663064751 (Java)

        8. Basová pevnost

        Basová pevnost

        Zbytek bašty a pevnost v Nether jsou nejděsivější a také nejvíce kořistné struktury v netherské dimenzi. Ani jeden z nich však není snadné najít. Navíc oba mají také své jedinečné nepřátelské davy, se kterými se musíte vypořádat. I když to nedokážeme řešit, toto semeno Minecraft Survival zcela eliminuje potřebu vyhledávání.

        • Osivo: 5154957738255504112
        • Souřadnice pevnosti: -40, 72, -160

        9. Monumentální pevnost

        Monumentální semena přežití Minecraft pro přežití

        Pevnost a oceánský památník jsou dvě z největších a nejvíce kořistných struktur v nadsvětí Minecraft. Ale ani jeden z nich není snadné najít. Jeden vyžaduje, abyste se ponořili hluboko do oceánu, zatímco ten druhý vás nutí neúnavně toulat po celém světě.

        • Semínko: 5101615473241287012
        • Souřadnice: -1293, 35, -1690 (podloží)

        10. Padá dolů v semeni Minecraft Survival

        Padání

        I když na našem seznamu je mnoho skvělých semen Minecraft, téměř žádný z nich není tak náročný a měnící se jako tento. Toto semeno vás vynoří uvnitř obrovské jeskynní díry s vodou, která se rychle tlačí směrem k dnu jeskyně. Pokud se nepohybujete rychle, brzy se ocitnete v jednom z největších lávových jezer v Overworld.

        • Osivo: 1870652620 (Bedrock a Java)
        • Diamantová žílaSouřadnice: -145, -48, -58

        11. Přírodní vesničané bažiny

        Přírodní vesničané bažiny

        V tomto okamžiku se v komunitě Minecraft stalo roubíkem, že vesničané džungle a bažiny jsou bezdomovci. Za správných okolností se mohou ve hře přirozeně vynořit. Ale ani jedna z nich nemá žádné vesnice ve hře a v blízké budoucnosti není datum vydání. Naštěstí toto semeno pomáhá a poskytuje domov Vesničané bažiny vedle vesničanů Plains.

        • Osivo: 1835704
        • Koordinace vesnic: 2522, 75, -1562 (Jáva)

        12. Plovoucí základna poblíž vesnice

        Plovoucí základna poblíž semen vesnice Minecraft Survival

        Pillagerovy základny jsou vysoké nepřátelské struktury, které jsou domovem rodiny davů Pillager. Jsou přirozeně nepřátelští vůči všem vesničanům a hráčům a nebýt vzato lehce. Většina hráčů se však setkává pouze než při cestování do hor a kopců v Minecraft. Ale tomu tak není ve světě tohoto semene.

        Vytváří základnu uprostřed masivní řeky s téměř žádnou půdou, aby nepřátelské davy stály dál. Zatímco myšlenka struktury drancování založené na vodě zní vzrušující, skutečný výsledek nevypadá tak přitažlivě, jak si dokážete představit. I když to je Snadné kořist Pokud máte loď v Minecraftu. Nezapomeňte, že na nedalekém pobřeží je také vesnice Savanna, která rodí řada tradice ve hře. Jak si však myslíte, že tu pomyšlení skončily? Sdílejte svou teorii v komentářích níže!

        • Osivo: 547107664487 (Java)
        • Souřadnice outpost: 214, 63, 715
        • Koordinace vesnic: 64, 63, 727

        13. Zimní říše divů v osivách přežití Minecraft

        Zimní říše divů

        Pokud chcete opravdu náročné semeno přežití Minecraft, pak je pro vás tato bizarní zimní divů pro vás vyrobena. To vás vynoří v obrovské oblasti zasněžených biomů Téměř žádné spolehlivé způsoby, jak získat jídlo. Navíc je těžké najít i další zdroje, včetně bootovacích struktur a jeskyní.

        • Osivo: 55170777434906338833 (Bedrock a Java)

        14. Utopení u Spawn

        Utopení u Spawn

        I když v Minecraftu jsou nekonečná semena, která ohrožují vaše přežití. Alespoň většina z nich vám dává spravedlivou šanci přežít. Ale to je nyní případ tohoto semene. Hodí vás to do středu oceánu bez půdy, natož jakékoli struktury poblíž. Ani se nevynoříte na plovoucí blok, ale ve vodě.

        • Osivo: 2607133457590840792 (Bedrock a Java)

        15. Ostrov Mansion

        Semena přežití Mansion Island Minecraft

        Woodland Mansion je jednou z nejnebezpečnějších struktur v nadsvětí Minecraft. Jsou však také velmi nebezpečné a pouze se vyskytují ve vzácném tmavém lesním biome. Takže semeno, které vás vynoří vedle sídla, je nejen jedinečné, ale také výjimečně vzácné. Možná nebudete moci najít alternativu k ní kdykoli.

        • Osivo: -2867948536818844204 (Jáva)

        16. Chrámové semeno Badlands

        Chrám Badlands

        Bohužel, Badlands je jedním z těch biomů Minecraft, které nemají žádné vlastní výlučné omezení. Ale geograficky se cítí jako blízký vzhledem k pouštnímu biomu, který má nejen vesnice, ale také pouštní chrámy. Je tedy na čase, aby oba začali sdílet své zdroje. A to je přesně to, co se děje v semeni přežití Minecraft.

        • Osivo: -2295419690744224183
        • Souřadnice: 840, 100, 600 (Podloží)

        17. Portál starověkého města a 3 dungeony

        Starověký městský portál a 3 semena přežití dungeonů Minecraft

        Ano, přečtete si titul správně. Toto semeno obsahuje několik nepředstavitelných podzemních struktur, které se vynořují na glitched spots. Prvním z nich je skupina dungeonů s davovými třeními docela blízko k sobě. Někdy se hráči snaží najít i jednu z nich po hodinách kopání. Ale můžete je snadno oslovit jeden po druhém a založit tři zombie davové farmy v žádném okamžiku.

        Na druhé straně toto semeno také vyvolává zničený portál ve starověkém městě. Struktura portálu je nejen na podivném místě, ale je také mnohem větší než obvykle. Nezapomenout, ironicky, zničený portál se vynoří přímo před záhadným portálem starověkého města, o kterém všichni stále spekulujeme.

        • Osivo: -6749557310681711698 (Jáva)
        • Zničené souřadnice portálu: -1845, -19, -986
        • Souřadnice zombie Spawner: 1810, -22, -955
        • 2. souřadnice Zombie Spawner: 1779, 7, -964
        • 3. Zombie Spawner souřadnice: 1806, -21, -997

        18. Rozptýlená hora

        Rozptýlená semena přežití horského horského minceraftu

        Pokud jde o obrovský nadsvětí Minecraft, není nedostatek krásných vysokých hor. Toto semeno přežití však nabízí alternativní pohled na charisma hory hry. To vyvolává rozptýlenou horu to vypadá, jako by to bylo z dystopického světa. Navíc vám nabízí výzvu k dosažení vrcholu pouze s vašimi dovednostmi parkouru.

        • Osivo: 64989999856499601911
        • Souřadnice: -388, 63, 285 (Java & Bedrock)

        19. Svět stromů

        Svět stromů

        • Osivo: -1182128540532934599

        20. Potopení pyramidy v semenech přežití Minecraft

        Potopení semen přežití pyramid minecraft

        • Osivo:2634434878889597772
        • Chrám a vesnice souřadnice: -200, 75, 264 (Podloží)

        Prozkoumejte top semena Minecraft Survival

        S tím je čas, abyste naložili minecraft a začali zkoumat všechna tato úžasná semena a jedinečné světy, které nabízejí. Pokud však chcete něco konkrétnějšího a náročnějšího, doporučujeme vám prozkoumat nejlepší semena starověkých měst v Minecraft. Ujistěte se však, že víte, jak porazit strážce, než se pustíte do tmavých jeskyní. Když to řekl, což je vaše oblíbené semeno přežití Minecraft? Řekněte nám v komentářích níže!