Nejlepší moderní válečník 2 HCR 56 Loadrout, Warzone HCR 56 načítání nejlepší sestavení a nastavení třídy | Načtení

Warzone HCR 56 načítání nejlepší sestavení a nastavení třídy

Víme, že HCR 56 je plně automatická zbraň, ale budete to chtít spárovat s jednou z nejlepších možností Warzone SMG jako sekundární. Proč? Je to prostě příliš pomalé na to, abyste byli jedinou možností blízkého dosahu, který máte k dispozici. Vaše nejlepší volba bude Warzone Lachmann Sub Locout nebo Warzone Bas-P Load.

Nejlepší moderní válka 2 HCR 56 načítání

Modern Warfare 2 hráč zaměřuje památky zbraně

7. března 2023: Je HCR 56 jakákoli dobrá směřování do sezóny dva Reloaded? Přejděte dolů pro nejlepší načítání a nejlepší přílohy.

The Nejlepší moderní válka 2 HCR 56 načítání Nadále má dopad na multiplayeru, zatímco Infinity Ward pokračuje v zdokonalování rovnováhy zbraní. Nejnovější dávka pro více hráčů vývojáře obsahuje zbrusu nový arzenál zbraní pro hráče. Jednou z nových zbraní je HCR 56 Light Gun (LMG).

Tento konkrétní LMG silně podobá AUG HBAR z Modern Warfare 2 z roku 2009 a stejně jako jeho předchůdce, zabalí smrtící úder do středové rozvoje zakázky. Stejně jako u většiny LMG jsou úrovně mobility zdaleka ideální, ale existuje spousta připoutání ke zlepšení rychlosti pohybu.

Jinde ve světě Call of Duty, podívejte se na naše průvodce a představí nejlepší moderní útočnou pušku válečných 2 a moderní mapy Warfare 2 dostupné v multiplayeru.

Jaké je nejlepší moderní válečnou 2 HCR 56 načítání?
Nejlepší moderní válečná válka 2 HCR 56 přílohy
Jak odemknout HCR 56 v moderní válce 2
Nejlepší moderní válka 2 HCR 56 výhod a vybavení
Je HCR 56 dobrý v moderní válce 2?

Jaké je nejlepší moderní válečnou 2 HCR 56 načítání?

Spíše než zaměření na přímé poškození, tato sestavení zvyšuje rozsah, přesnost a kontrolu zpětného rázu, protože poškození HCR 56 je již vysoké.

 • Nenechte si ujít: Objevte kolekce Call of Duty of Steelseries

Tato sestava také zahrnuje mírné zlepšení manipulace s zbraněmi, což je trochu snazší používat v teplu bitvy.

Nejlepší moderní válečná válka 2 HCR 56 přílohy

Modern Warfare 2 Gunsmith obsahuje obrovskou škálu připoutání schopných transformovat jakoukoli zbraň tak, aby vyhovovala jakémukoli stylu hry. V případě HCR 56 je tato nepřekonatelná kombinace zaručena, že má vliv na průběh zápasu:

Tato kombinace příloh zaručuje, že vysoká úroveň přesnosti je udržována ve všech scénářích. Mobilita HCR 56 je v kategorii mnohem lepší než jiné LMG, takže kombinace RF koruna 50 a FSS Sharkfin 90 Zaručuje, že je udržován nízký zpětný ráz.

Čas sprintu-to-hole je napříč deskou pomalý a za účelem řešení problému FTAC C11 Riser Comb dělá veškerý rozdíl, když reaguje na všechny soupeře, kteří se staví.

Jak odemknout HCR 56 v moderní válce 2

HCR 56 je jednou z několika zbraní součástí rodiny Bruen Bullpup Platform Family. To znamená, že odemknutí je mírně odlišné od práce v řadách.

 • Přečtěte si více: Nejlepší moderní válečník 2 Sniper Rifle 2022

Získat LMG, Pořadí STB 556 na úroveň 20.

Nejlepší moderní válka 2 HCR 56 výhod a vybavení

Jakmile jsou vybaveny nejlepší přílohy HCR 56, nalezení balíčku Perk a kombinace zařízení schopného přidat další palebnou sílu vedle LMG je další krok. Zde jsou naše doporučení.

Výhody

 • Battle tvrzená (základna)
 • Double Time (Base)
 • Resupply (bonus)
 • Rychlá oprava (Ultimate)

Dvojnásobný čas zvyšuje taktický sprint, který je nezbytný při pohybu s HCR 56. Resupply je neortodoxní volba, ale s neomezeným dodávkou vybavení je to rozdíl.

Zařízení

 • Claymore (Lethal)
 • Omračující granát (taktický)

Claymores jsou neuvěřitelně otravné, ale zaručují několik zabití navíc, když jsou umístěny za roh nebo těsně před dveřmi.

Je HCR 56 dobrý v moderní válce 2?

HCR 56 má potenciál stát se nejlepším moderním válečným 2 LMG díky působivému výstupu poškození. Se správnými připoutáními není mobilita velkým problémem, který umožňuje hráčům bojovat s více mobilními útočnými puškami.

To je vše, co je třeba vědět o nejlepším načtení moderních válečných 2 HCR 56. Další informace, podívejte se na našeho průvodce zdůrazňujícím nejlepší moderní Warfare 2 SMG a nejnovější Intel na moderních Warfare 2 Double XP Events.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Modern Warfare 2 a Shooter Games Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Warzone HCR 56 načítání nejlepší sestavení a nastavení třídy

Pokud hledáte nejlepší načítání Warzone HCR 56, přišli jste na správné místo pro kompletní sestavení a nastavení třídy pro tuto mocnou zbraň.

Warzone 2 HCR 56 načítání: Obrázek s LMG na rozmazaném pozadí

Publikováno: 11. července 2023

Pokud chcete zbraň, která zasáhne tvrdě a rychle, HCR 56 není zdaleka špatná volba, pokud jde o výběr lehkých kulometů v nabídce ve Warzone. Bude to o něco pomalejší, než byste mohli být zvyklí, pokud použijete útočné pušky nebo SMG, ale nenechte se to odvrátit, když vás odhlásí, když je to nejlepší Warzone HCR 56 načítání právě tady.

Se správným sestavením HCR a třídou, která ji doplňuje, může být Call of Duty Warzone HCR 56 ještě více než jednou z nejlepších dostupných možností Warzone LMG. Mohla by to být úplně jedna z nejlepších zbraní Warzone – samozřejmě ve správných rukou. Stále musíte přistát své výstřely a hrát chytře.

Nejlepší načtení Warzone HCR 56

Nejlepší načítání Warzone HCR 56 je:

 • Čenich: Harbinger D20
 • Hlaveň: FTAC Hornet 20 ″
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
 • Optický: AIM OP-V4
 • Munice: 5.56 Vysoká rychlost

Nejprve máme úmuřka Harbinger D20. Stejně jako u nejlepšího načítání Warzone Lachmann-556 je to užitečné pro zvýšení potlačení zvuku, rychlost kulky a rozsahu poškození. Dále jsme to vyladili pro hladkost zpětného rázu a rychlost kulky. Toto jsou opravdu skvělé statistiky, které se mají zlepšit, zejména rozsah rychlosti a poškození pro ty delší boje, které bude tato zbraň schopna. Pokud však bojujete s zpětným rázem, pak RF Crown 50 je pro vás náhubkou, zvyšuje horizontální a vertikální ovládání zpětného rázu.

Dále je FTAC Hornet 20 ″ barel perfektním připojením pro toto načítání HCR 56 s dlouhým doletem. Tím se zvýší kontrolu zpětného rázu a kontrolu kulky, spolu s kontrolou ohně kyčle, i když to bude zpomalenější zbraň. Mírně to vyladíme směrem k vytrvalosti a rozsahu poškození, asi 0.20 a 0.15. To poskytuje skvělou rovnováhu mezi důležitými statistikami.

FTAC Ripper 56 je velmi populární podřízená a z dobrého důvodu. Tato připojilost zlepší zaměření nečinné stability, přesnost ohně kyčle a stabilizaci zpětného rázu za cenu rychlosti chůze a zamíření rychlosti zraku. Naladíme to pro stabilizaci zpětného rázu, abychom to ještě více prožili. Můžete však také naladit rychlost cíle dolů, pokud byste raději.

AIM OP-V4 je naše optika volby, často je meta výběr ve Warzone. To nabízí pěknou a jasnou optiku za cenu cíle dolů. Protože to však budeme vyladit směrem k rychlosti cíle dolů, není tento negativní tak špatný, jak by to mohlo znít, zejména proto, že na tom budou stavět i jiné přílohy.

A pro naši poslední připoutanost jsme šli za 5.56 Munice s vysokou rychlostí pro zlepšení střelby. Přes tento rozsah poškození připevňování, další stat, který upřednostňujeme, zvýšená rychlost kulky více než na to vyrovnává. Pokud jde o ladění, zaměřte se na rozsah poškození a rychlost střel s 0.45 vertikální ladění a 3.20 horizontální ladění.

Podobné nastavení v akci můžete vidět v tomto videu od „Legends6k“ a představí, jak smrtící nejlepší načítání Warzone HCR 56 může být opravdu:

Thumbnail YouTube

Nyní však budete mít výkonný a překvapivě dlouhý dosah Warzone 2 HCR 56 načítání a sestavení. S tím, jak může být tato zbraň přizpůsobivá, může také v případě potřeby držet své vlastní na úzkém dosahu, i když silná záložní zbraň zabalí toto nastavení třídy HCR.

Nejlepší nastavení třídy Warzone HCR 56

Víme, že HCR 56 je plně automatická zbraň, ale budete to chtít spárovat s jednou z nejlepších možností Warzone SMG jako sekundární. Proč? Je to prostě příliš pomalé na to, abyste byli jedinou možností blízkého dosahu, který máte k dispozici. Vaše nejlepší volba bude Warzone Lachmann Sub Locout nebo Warzone Bas-P Load.

Další možností je nejlepší načítání obléhání Warzone FTAC, které nebude vyžadovat přehnaný výhoda nebo dokonce nejlepší načítání Warzone KV Broadside pro nějakou akci v tváři.

Pokud jde o zbytek načítání, budete se chtít podívat na vybavení nabíjení vrtáku a kouření granátu. Vrtací náboj může být užitečným nástrojem při splachování nepřátel z krytu, než se vrhnou dovnitř nebo čeká, až k vám přijdou, zatímco kouřový granát poskytuje taktický ústup nebo tlačení.

Pokud jde o nejlepší možnosti Perk pro tuto třídu, existuje několik dobrých možností. Overkill, vysoká výstraha, rychlé ruce a dvojnásobný čas, jako obvykle, budou vaše nejlepší výběry. Overkill vám umožní použít další primární zbraň, jako jsou SMG a další zbraně, které jsme doporučili výše. Vysoká varování nás informuje o potenciálních hrozbách, zatímco rychlé ruce a dvojí čas nám pomáhají s agility, což je velmi potřebné s tak robustní zbraní, jako je HCR 56.

Nejlepší alternativy Warzone HCR 56

Právě teď nejlepší alternativou LMG k HCR 56 je načítání Warzone RPK. Může se pochlubit solidním časem načtení a rychlostí reklam, RPK je skvělý, pokud jste náchylní k pravidelnému načtení před vynesením celého časopisu, nebo si přejete houpat LMG, který je o trochu hbitý.

Pokud místo toho něco hledáte na samém vrcholu meta, pak vám načtení Warzone ISO 45 poskytne spoustu svobody běhu a zbraně.

To je vše, co potřebujete vědět o nejlepším načtení Warzone HCR 56, včetně nejlepších příloh a nastavení třídy, aby se jedno z nejlepších načítání Warzone vytvořilo. Tato zbraň dominuje na meta Warzone a bude pravděpodobně po nějakou dobu silným uchazečem.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.