Nejlepší mody Skyrim v roce 2023 | PC Gamer, nejlepší mody Skyrim, které můžete použít právě teď k upgradu hry | Gamesradar

Stáhnout z:

Nejlepší mody Skyrim v roce 2023

Kolekce gargantuanů našich oblíbených modů pro Fantasy RPG Bethesda, aktualizovaná.

 • Jak nainstalovat
 • Záplaty
 • Mody rozhraní
 • Zkrášlené mody

Nejlepší mody Skyrim mohou být obtížné najít, když je jich více než 69 000 na Nexus Mods a 27 000 na Steam Workshop. V tuto chvíli si dokážete představit, že je to šance, že je pro to mod – stejně jako spousta věcí, které byste si raději nepředstavovali. Od vylepšení rozhraní po zcela nové kampaně, plně vyjádřené společníky a samozřejmě směšné memy, je to všechno venku. Něco z toho je velmi .

Příkazy konzoly Skyrim

. .

Může být ohromující třídit všechny tyto mody a instalace předběžného seznamu obvykle znamená přidat spoustu věcí, které ve skutečnosti nechcete, pak se jich nemohou zbavit, aniž by se zkazilo různé závislosti. Proto náš průvodce předpokládá manuální styl modelu s pick-and-výběr a je rozdělen do kategorií, takže najdete výběr jednotlivých modů, které jsou kompatibilní a vyhovují vašemu stylu Play.

. Fyzický motor nebyl navržen na to a nakonec uvidíte, jak se koně vznášejí do vzduchu a těly se odrazí kolem, a také slyší hlasité opakované zvukové efekty. Přejděte do ovládacího panelu softwaru GPU a ujistěte se, že je Skyrim omezen na 60fps, aby to všechno opravilo.

. Podívejte se na následující stránky pro všechny nejlepší mody Skyrim Quest, nová kouzla, vybavení, následovníci, bojové změny a další.

Pokud hledáte mody speciální edice Skyrim, sledujte tento odkaz na naši samostatnou kolekci. . ⭐.

Obsah

jak nainstalovat, záplaty, rozhraní, kvalita života a textury
Strana 2: Obsahové mody úkoly, postavy, stvoření a místa

Jakmile jste našli nějaké mody, které byste chtěli vyzkoušet, zde jsou nástroje, které můžete použít k jejich práci. Ujistěte se, že jste si přečetli stránku popisu pro každý z vašich modů: Mnoho z nich vyžaduje konkrétní kroky a pokyny.

. K dispozici na webových stránkách Nexus Mods, jako je většina modů na našem seznamu, bude to zvládnout vše pro vás. Je snadné se používat a umožňuje stahování, aktivaci a deaktivující mody vánek. .

Skyrim Script Extender

. . .

Steam Workshop

. . Mějte na paměti, že složitější mody mohou k instalaci vyžadovat několik dalších kroků. Vždy si přečtěte popis.

Záplaty

Neoficiální náplast Skyrim

Nexus Mods

Neoficiální záplaty Skyrim, vytvořené stejnými modurátory jako neoficiální záplaty zapomnění. Mnoho z nich jsou věci, které byste si nikdy nevšimli, jako objekty, které byly umístěny trochu špatně, takže se navzájem procházejí nebo questy, které se zlomí, pokud uděláte něco neobvyklého, ale stále je lepší je mít než ne. Je tu jedna pro legendární vydání, ale možná budete potřebovat pro oficiální texturu s vysokým rozlišením, pokud používáte DLC s vysokým rozlišením.

Nexus Mods

Pokud jste někdy viděli zpoždění mezi mluveným dialogem NPC a když se jejich rty začnou pohybovat, je to dlouhodobá chyba, která je zjevně způsobena optimalizační záplatou ve verzi Skyrim verze 1.9. .

Uživatelské rozhraní mody

Stáhnout z:

Skyrimovo původní uživatelské rozhraní je drsné. . A co je nejdůležitější, Skyui přidává nabídku konfigurace mod, která vám umožní vyladit a upravit kompatibilní mody (včetně mnoha na tomto seznamu). Mnoho modů nevyžaduje Skyui a bez něj bude běžet dobře, ale pokud to máte, dostanete mnohem více ze svých modů.

Jinými slovy, je to vysoce doporučeno.

Racemenu

Stáhnout z:

. .

Lepší kontroly dialogu

Stáhnout z: Nexus Mods

Použití klávesnice a myš pro Skyrim znamená, že se hra někdy zmatila, když vybíráte dialogovou možnost. Určitě jste si všimli, že někdy, když si vyberete odpověď, hra si myslí, že jste si vybrali jiný. . Stejný moder nám také poskytl lepší ovládací prvky krabice.

Kvalitní mapa světa

Skyrimova mapa je funkční, ale nudná. . .

Lepší kamera zdarma

Stáhnout z: Nexus Mods

Chcete -li získat perfektní snímek obrazovky, obvykle musíte použít příkazy Skyrim Console. Better Free Camera vám umožní nastavit klávesové zkratky místo toho pro režim fotoaparátu zdarma, přepínání HUD, oříznutí, pozastavení času nebo úpravy jeho rychlosti a vše ostatní, co vyhrazený lovec obrazovky potřebuje. No, téměř všechno. Zkombinujte jej s Project Proteus, abyste představovali NPC, potlačili jejich AI a vyberte animace.

Stáhnout z:

. . Můžete také zapnout a vypínat značky kompasu a úkolů pomocí klávesnice a upravit jejich neprůhlednost.

Courier ukazuje doručení

Stáhnout z: Nexus Mods

Kurýr na vás běží na ulici. „Hledal jsem tě,“ říkají. . Pouze vaše ruce.„A pak to vklouznou do vašeho batohu, kde ho musíte lovit, abyste si přečetli tento naléhavý dopis. Courier ukazuje, že dodávka je jednoduchá oprava, že se objeví soupis kurýra, když vám předají komuniku, takže si jej můžete okamžitě přečíst. (Zdá se, že existuje problém s brožurou o Muzeu Dawnstar, které začíná úkol, a že jeden bude stále vklouzl přímo do vaší kapsy.

Kvalita života mody

Alternativní start – žijte další život

AFK MODS

Pokud chcete zahájit novou hru Skyrimu jako někoho jiného než Dragonborn, je to jeden z několika modů, které vám dávají nový začátek. . Ještě dále rozšiřujte možnosti novými začátky, což přidává více než tucet možností, včetně možnosti začít jako upír, vlkodlak nebo dokonce narkomana. Stejně jako původní mod je zde dobrá kombinace bezpečných možností spolu s těmi, které jsou naprosto smrtící.

Skyrim Unbound Reborn [alternativní start]

Stáhnout z: Nexus Mods

Alternativa k alternativnímu začátku – Žijte další život, jedná se o více volný způsob rozhodování o tom, jak začíná vaše dobrodružství. . Vyberte své vybavení a kouzla, kolik peněz vlastníte, kde začnete a zda jste Dragonborn. Můžete si také přizpůsobit, když začne hlavní questline, ať už se objeví draci, pokud začnete s odměnou na hlavě a jaká je denní doba. Pro překvapení můžete dokonce nastavit některé možnosti náhodně. Až budete hotovi, vraťte se na první stránku a klikněte na zahájení svého dobrodružství. Líbilo se nám tolik, Skyrim Unbound Reborn, prohlásili jsme to za jeden z našich modů týdne.

Skip Break Falls Barrow

Stáhnout z: Nexus Mods

Alternativní startovací mody vám umožní přeskočit návod Helgen, ale pokud chcete být drakem. Tento mod umožňuje to také přeskočit, dát Dragonstone, Zlatý dráp a fragment slova zdi na stůl nahoře na Dragonreach ve Whiterunu. Pro větší pohodlí jděte o něco dále a najdete stálý kámen, který vás teleportuje do vysokého Hrothgaru, aby se setkal spíše o šedá. (I když možná budete muset odejít z jejich kláštera a znovu, pokud narazíte na chybu, kde s vámi nebudou mluvit a postupovat po pátrání.)

Pamatujte na úhel Lockpick

Stáhnout z: Nexus Mods

. Úhel mírně upravíte. Ještě jeden zářez. . Zasunete další uzamčení dovnitř a držíte jej zcela svislým spíše než vložením kdekoli poblíž předchozí polohy. Co si myslíš, Dragonborn? .

Skytweak

Stáhnout z: Nexus Mods

V SkytWeak je 14 stránek možností, což vám umožní změnit proměnné týkající se zážitkového bodového zisku, utajení, jak pracují prodejci, boj, magie – trochu všeho všeho. Je zaručeno, že obsahuje možnosti, které nebudete moci žít, aniž by se s nimi začali pohrávat. Chcete změnit, jak daleko jsou NPC, než vás pozdraví, nebo snížit pauzu mezi řádky? Co takhle pohrávat si s dobou vyhledávání AI nebo kolik světla ovlivňuje vaši schopnost skrýt? Chcete změnit časovou stupnici, upravit poškození pádu nebo šanci na zotavení šipky? Některé z těchto možností existují v jiných příkazech modů nebo konzoly Skyrim, ale SkytWeak je všechny zabije do nabídek, aby vychovával pokaždé, když vás obtěžuje něco tak menšího, jak často nepřátelé vyhýbají projekty nebo kolikrát se vám dovolí Než vás zapnou.

Textury a osvětlovací mody

Oči krásy

Nexus Mods

Oči je těžké napravit. Pokud jste někdy hráli elfa, znáte speciální agónii možností Skyrimovy mimozemské oční bulvy, které zaručují, že nakonec budete vypadat, jako byste přišli upustit a prozkoumat obyvatele Tamriel, spíše než mezi nimi žít. Oči krásy dávají některé atraktivnější možnosti a přicházejí ve dvou verzích: jedna jen pro vás a druhá, která automaticky dává NPC atraktivní, třpytivé koule zraku.

Rustikální oblečení

Nexus Mods

Rustikální oblečení neznamená „rustikální“ ve smyslu hrubé nebo nedokončené, ale jednoduše venkovské a nedotčené. Tento náhradník s vysokým rozlišením dává NPCS oblečení, které při pohledu na zblízka nevypadá rozmazaně, což znamená, že se nebudete chovat pokaždé, když budete mít rozhovor s někým v první osobě. Místo toho budete moci rozeznat vzory a rozpoznat různé látky. Přesahuje pravidelné oblečení, aby se zlepšil vzhled obvazů, zbroje kožešin, maska ​​Clavicus vile a hrst dalších nositelných, ale pravděpodobně ne „oblečení“ předměty.

Celkový charakter člověka

Stáhnout z: Nexus Mods

Kompilace změn ve stávajících vystoupeních NPC, celkový charakter člověka způsobuje, že každý ve Skyrimu vypadá lépe, aniž by je příliš lépe vypadal, pokud chytíte náš drift. Žádná nahota, žádné anime vlasy, žádný make -up Glamazon, jen sada nových textur a vylepšení po všechno od vousů po upírské tesáky.

Stáhnout z:

. Vylepšená světla a FX to opravuje, čímž se světlo svítí tam, kde by měla. Existují možnosti, jak temné chcete, aby interiéry byly, a povolení těchto bude znamenat, že pochodně a kouzla, jako je svíčka, jsou životně důležité. Také to dělá několik pěkných vylepšení vzhledu kouře.

Stáhnout z:

. Existuje plná verze, pokud to váš počítač zvládne, ale je zde také lite verze, která by měla způsobit, že věci vypadají hezčí bez zabití vašeho výkonu.

Stáhnout z:

Tento komplexní mod přidává stovky nových povětrnostních systémů, obrovskou knihovnu nových cloudových systémů, nové slunce, zlepšené osvětlení jak pro fanoušky fantasy vzhledu, tak realistických vizuálů a dokonce i vylepšení zvuku. Se všemi těmito systémy se každý den ve Skyrimu bude cítit jinak než poslední.

Skutečné mraky

Stáhnout z:

Skutečné mraky, navrženy tak, aby byly kompatibilní s mody počasí, jako je podnebí Tamriel. Budete moci vidět listy vzdáleného deště a mraky v různých výškách, které reagují na aktuální počasí. . Můžete dokonce létat skrz tyto nadýchané oblohy.

Amidianborn Book of Silence

Stáhnout z: Nexus Mods

Pěkná sbírka vysoce kvalitních náhrad za textury Skyrim, pokrývající stvoření, zbraně, brnění, jedinečné předměty a DLC DRAGONborn, to vše jako samostatné soubory. Zvažte kombinaci s rustikálním brněním a zbraněmi, které připojuje několik mezer týkajících se Dark Brotherhood, Forsworn a Daedric Gear.

Statické zlepšení sítě

Stáhnout z: Nexus Mods

Tento mod upravuje ve hře řadu 3D modelů a s více než 700 sítími umístěnými na více než 15 000 místech na světě je to vítaný rozdíl. Všimnete si lépe vypadajících architektonických prvků, nábytku, objektů v krajině a nejrůznějších dalších modelů, které od Bethesdy příliš nezajímaly.

Slavné dveře Skyrimu

Stáhnout z: Nexus Mods

Budete trávit spoustu času pohledem na dveře, ať už se na cestě k další NPC musíte najít pro úkol, nebo se budete proklouznout skrz dungeony při opatrném procházení. Slavné dveře Skyrimu přidává nová oky pro některé metody ingressu, které uvidíte znovu a znovu v troskách a pevnosti, stejně jako některé z konkrétních, které by měly vypadat obzvláště fantazie, jako je brána Whiterun a dveře a dveře a dveře a dveří a dveří a dveří Dragonsreach a Mistveil Keep. Onimuje také dveře Dwemer, takže můžete vidět ozubená kola, jak se tyto mechanické zázraky otevřou.

Zvuky Skyrimu

Stáhnout z: Nexus Mods

Ponořte se do nového zvuku:. Zahrnuty jsou stovky nových efektů zvuků, aby se dungeony a kanalizační strašidelně zvyšovaly, vylepšily divočinu a divokou zvěř a učinily městy a vesnice živější a reálnější. Tento mod je léčbou pro vaše uši a má přizpůsobitelné moduly pro každý typ oblasti.

Injektor FXAA

Nexus Mods

Vylepšuje vaši grafiku s FXAA a dalšími post -efekty, jako je SPRENHEN A BLEAM, vytváření zřetelnějších vizuálů a více zářivých barev. Pohodlně můžete tato nastavení upravit při hraní alt-tabingem a přesunutím posuvníků na nástroji pro stolní počítače mod.

Nexus Mods

Tento mod je dodáván ve třech různých verzích, v závislosti na tom, jak drasticky chcete změnit hru. Všechny verze slibují luxusnější stromy a kůru, vyšší trávu a hezčí život rostlin. Těžší verze zcela nahrazují stromy a dávají vám lusher greens pro letní pocit.

Realistická voda dva

Nexus Mods

Realistická voda dva, kresba a rozšiřující se na práci některých dřívějších vodních modů, přidává lepší vlnky, větší postříkání, opětovné textované pěny a rychlejší průtok vody v potokech, houpačky ledu a dokonce i kalné, stagnující vyhlížející voda v dungeonech. Je to další nejlepší věc, jak se namočit.

Vylepšená kamera

Nexus Mods

Zbývající v režimu první osoby pomáhá hry pohlcující a tento mod to dělá v piky. Nejen, že se můžete dívat dolů a vidět celé své tělo při hraní, ale další aktivity, jako je řemeslné, vaření, jízda koní a dokonce i jízda na dracích, vás nevypuknou z režimu první osoby.

JS Lockpicking UI

Stáhnout z: Nexus Mods

Když jste nemocní zíráte na ten kruhový zámek s nízkým rozlišením pokaždé, když chcete otevřít něco, co člověk nechcete otevřít, zkuste JS Lockpicking UI. . Také přichází s předělenou verzí klíče NOCTURNAL SKETRETON.

Obaly knihy

Stáhnout z: Nexus Mods

Nemusí se to zdát jako velký obchod, ale tyto malé kryty knih s vysokým rozjezdem způsobují extrémně příjemnou upgrade oproti standardu, blátivě textury. Když si odpočinujete doma nebo si prohlížíte (nebo okradnete knihkupectví nebo knihovnu, ujistěte se, že jste nainstalovali tento krásný obálku. . .

Dolls Hearthfire jsou ošklivé

Stáhnout z:

Protože oni jsou! Co chce rodič s vlastním respektivem dát svému dítěti špinavou, zmlácenou nahou panenku? .

Obsahové a herní mody

Obsah

Strana 1: Začínáme – Jak nainstalovat mody, opravy, rozhraní a textury
Strana 2: Obsahové mody
Strana 3: Hraní mody

Aktuální stránka: Nejlepší mody Skyrim: Začínáme

PC Gamer Newsletter

.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Chris začal hrát PC hry v 80. letech, začal o nich psát na začátku roku 2000 a (konečně) začal dostávat zaplaceno, aby o nich psal na konci roku 2000. Po několika letech jako pravidelný nezávislý pracovník ho najal PC Gamer v roce 2014, pravděpodobně by jim přestal poslat e -mail s žádostí o další práci. . .

 • Jody MacGregor Weekend/AU editor
 • Diana Papiz

Jak se Cyberpunk 2077 vrátil zpět z katastrofy k dokončení jednoho z největších oblouků v oblasti her v historii her

Hraní Cyberpunk 2077 na GPU Radeon?

Nejlepší mody Skyrim, které můžete použít právě teď k upgradu hry

. Mohou dělat cokoli od zlepšení grafiky až po přidání zcela nových příběhů, NPC a dalších. S Skyrimem nyní po desetiletí starý si dokážete představit, že mody, které jsou tam, jsou hojné a téměř vždy vážně úžasné.

Takže byste mohli ocenit nějakou pomoc, a proto jsme stanovili nejlepší mody pro Skyrim na PC a konzole níže. Nezapomeňte si být opatrní, která verze Elder Scrolls 5 máte při kontrole jakýchkoli modů. Od roku 2021 došlo k několika nejnovějším vydání. . . Nyní, s ohledem na to, jsou zde nejlepší mody Skyrim, které jsme našli.

 1. Jak nainstalovat mody Skyrim na PS4 a Xbox One
 2. Essential Skyrim Enhancement Mody, upgrady a opravy
 3. Skyrim Gameplay Mods
 4. Skyrim Companion Mods
 5. Skyrim World Mods

. Jsou zde oba výhody a nevýhody. Wrye bash je celkově lepší při správě modů a jejich správnému objednání, detekce střetů atd. Ale budete muset stáhnout a importovat mody ručně. Vortex na druhé straně je zabudován do modů Nexus a může tento proces automatizovat, ale mnohem více Likley způsobuje konflikty, pokud se pokusíte vrstvu příliš mnoho modů do hry.

Ať už si vyberete cokoli, budete mít přístup ke všem druhům Skyrim Mods na Nexus. . S wrye bash budete muset zkontrolovat manuální pokyny pro každý mod. Je to delší proces, ale obvykle stabilnější proces.

. To je důležité, protože některé mody narušují výkon ostatních, takže člověk bude možná třeba načíst dříve než zbytek. .

Essential Skyrim Graphic Upgrades and Fixes

. Můžete dokonce upgradovat nabídky a uživatelské rozhraní, udělat základní geometrii ostřejší a zlepšit věci, které nikdo ani nevěděl, kdy hra první hra venku.

Skyrim Special Edition neoficiální oprava

K dispozici na: PS4, Xbox One, PC

. . Win-win.

Textury Skyrim 2K

PC

. .

Skyui

K dispozici na: PC

Všichni víme, jak obtížné může být sledování všeho, jakmile budete hluboko do dobrodružství, takže toto přepracování uživatelského rozhraní na PC vám ukazuje větší informace pro položky, zobrazuje aktivní účinky na obrazovce a mnohem více.

K dispozici na: Xbox One, PC

Tento mod přidává obrovská, velmi viditelná vylepšení 3D modelů pro většinu objektů v Skyrimu. . Pokud jste stále nepřesvědčeni, přejděte na svou stránku na Bethesdě nebo Nexus a podívejte se na snímky obrazovky pro sebe.

Xbox One, PC

. Přidává textury k objektům ve hře, jako jsou více rostlin a trávy, srst vypadá jako srst a ne šedá listy, stejně jako kouř. .
Poznámka: Odkaz na PC vede k Osmodiusově texturnímu balíčku SSE, který žije textury do stejné míry jako mod na webu Bethesda.

Alternativní start – žijte další život
Xbox One, PC

Drámený tím, že je Dragonborn? Neobviňuji vás a tento mod umožňuje začít téměř cokoli od asistenta Necromancer po ztroskotaný námořník. .

Stát se bardem
Xbox One, PC

. Můžete si vybrat svůj preferovaný nástroj, rozhodnout se, na kterých knihách písní se chcete specializovat, vybrat sledovatele Bard a přehrávat písně kdekoli v Taverns, kde získáte tipy pro své hudební úsilí. Staňte se bardem, dává Bardovu vysokou školu účel a nechte jej stát vysoký vedle cechu zlodějů, společníků a College of Winterhold.

Dračí duše na výhody
K dispozici na:
Xbox One, PC

Než jste potopili asi 50 hodin do Skyrimu, pravděpodobně máte hromadu dračích duší, které sedí vedle thu’ums, zbytečné. . Nechají vám „koupit“ výhody, s těmi vyššími stromy dovedností stojí více duší na nákup. !

Ordinátor – Perks of Skyrim
K dispozici na:

. !

Volba je na tobě
K dispozici na:
Xbox One, PC

? No, díky volbě je vaše, můžete jen přímo ukončit questy. Promiň, jsem dragonborn. .

Levé prsteny
K dispozici na:
Xbox One, PC

?

Pláště a capes
K dispozici na:
Xbox One, PC

Pokud chcete vypadat dobře při zkoumání Tamriel, pak jsou tyto řemeslné kožichové pláště a plátěné čepice obzvláště stylové – můžete je také přimět zdobené insignií tím, že je získáte z příslušných míst.


K dispozici na:

Ponoření ponoření skočí po instalaci tohoto mod, protože to znamená, že dungeony, města a krajina budou znít pokaždé, když se pustíte. To znamená, že už neslyší stejný pták bez ohledu na to, kde jste, už se opakuje opakující se kapající ze starověkých norských obeelisků, nebo určitě napadení v tom, že se v každém městě v každém městě vyvolává zazývající zvuk kladiva v každém městě, do kterého chodíte.

Neočekávané knihy záře
Xbox One, PC

. Nezapomeňte však udělat jeden z prvních modů, které stahujete, jako byste si ho stáhli uprostřed hry, všechny knihy, které jste si přečetli, budou označeny jako nepřečtené. Pocit čtení poslední zářící knihy, než ji přidáte do své sbírky, je tak uspokojivý.

Knihy kouzel Newmillera Relextures 2
PC

. !


: Xbox One, PC

Tento mod změní váš život. Přestože je změna často považována za ošklivé káčátko v Arcane Art. Modder popsal kouzla jako „Obobbalostní odstranění“, obvykle se používají k tomu, aby se hraní Skyrimu méně popisovalo. „Řešení“ okamžitě řeší blízký sloup, zatímco „odemknout“ automaticky odemkne uzamčenou hruď nebo dveře. Kdo věděl, že změna je nejlepší magická škola?

Falskaar
K dispozici na:
Xbox One, PC

Ti z vás, kteří dokončili Skyrim. a . Jako předzvěstí starověkého proroctví (mínus jakékoli zvláštní síly) musíte přivést mír zpět do Falskaar – ale nic není nikdy tak jednoduché, jak se zdá.

Zapomenuté město
K dispozici na:
Xbox One, PC

. Je to fantastické, neskutečné tajemství o podzemním městě udržovaném automatizovaným systémem technologie Dwemer – ten, který se nepohodlně zaměřuje na etiku obyvatel.

Hodinky
K dispozici na:
Xbox One, PC

The Dwemer ve Skyrimu opravdu nedostává dost času, přestože je to nejzábavnější rasa. . a jejich pán chybí. Asi byste měli raději zjistit, co se děje!

MoonPath to Elsweyr
K dispozici na:
, PC

MoonPath to Elsweyr spojuje Skyrim s obrovskými pouštěmi kočičí khajiit. Zde se můžete vyhřívat pod azurovou oblohou a lovit divoké dravci v divokých spleti keřů a džungle. To byl vlastně jeden z prvních modů Quest pro Skyrim, ale nedávno začal znovu dostávat pravidelné aktualizace, což z něj činí jeden z nejlepších modů v tuto chvíli v současné době.

Za Brumou
K dispozici na: Xbox One, PC

Pamatujete si dny, které jste strávili putováním po Brumě zpět, když Mehrunes Dagon hrozil zničením Tamriel v zapomnění? . S více než 70 obyvateli vypadá Bruma lépe a cítí se živější než kdy předtím.

Skyrim Companion Mods

Dovahbit Caerbannog
K dispozici na:

Dovahbit je králík, který nese vaše věci, přichází s vlastními malými sedlami a může nosit přilby. Skyrim se vám nelíbilo naplno, dokud jste se za sebou nedívali a neviděli se po vás malého hnědého zajíčka, který měl po sobě skákání rohaté helmy.
Poznámka: . Aww.

Společníci Dwemer Dogs
K dispozici na:

. . . Je to úžasné.

Vilja
K dispozici na: PC

Vilja je Nord Alchymista, který pomáhá hráčům plnit své osudy od doby, kdy se ve dnech Oblivionu vrátil. . Snad nejzajímavější věcí na Vilji je však to, že sám Sir Terry Pratchett pomohl rozvíjet její postavu. Nyní potřebujeme jen plnohodnotný mod discworld!


K dispozici na:

Tento mod lze stáhnout pouze přímo z Steam. . Přiveďte to na Bardovu vysokou školu, aby mohla splnit své nejdivočejší sny.

Skyrim NPC mody

Revizní přepracování konverzace
PS4, Xbox One, PC

? . . . . .

Ponořená revize občanů AI
K dispozici na:

NPCS ve Skyrimu jsou přinejmenším zajímavé bytosti. .

Pohlcující hlídky
K dispozici na:
PC

. Už nedělejte jen dvě frakce občanské války hlídky Round Skyrim: Immersive Patrols přidává naplánovaný Dawnguard, Caravan a Guard Patrols to Skyrim a Reaver, Skaal, Redoran a Riekling Patrols to Solstheim, stejně jako pravidelné provádění stávajících hlídek pravidelnými. Přidává také mírně velikosti občanské války pevnosti.


. . !
Poznámka:
Odkaz PC vede k Bethesdě..

Běh o své životy
PC

NPC ve Skyrimu jsou překvapivě balpy. . . .

Oprava dialogu vztahu
K dispozici na: PC

Už žádné slyšení o šipkách na kolenou. . . ?’Pro rozbití ponoření.


K dispozici na:

Byl jsem docela podrážděný na quest Delphine vám dává zabít Paarthurnax, protože není možné jednoduše říci ne. Pokud odmítnete, úkol musí vypálit svůj deník na věčnost. .

Bojové mody Skyrim

Více zabíjených pohybů a dekapitací
K dispozici na:
PS4, Xbox One, PC

To kombinuje několik velkých (lepších vylepšení pro hraní her) související s bojem v jednom balíčku, přináší do vašeho dobrodružství další pohyby zabití a zvyšuje šanci, že je během bojů vytáhnete.


K dispozici na:

. Existují nové archetypy kouzel, včetně bomb, růstu a navíc můžete svolat jakékoli stvoření ve Skyrimu!

Lepší boj AI
PS4, Xbox One, PC

. . !
Poznámka: .Je to jednoduché a název to říká všechno. .

Violens: Killmove Mod

Rád vidím, jak moje postava vykonává zabijáku zabijáku, aby sundal nepřátele, a tento mod dělá z boje radost. .

Rány
PC

Takže jste byli absolutně zničeni deatlordem Draugra, sotva unikl tvým životem. . S ranami si můžete vlastně vyzvednout oslabující zranění, která trvá dny, týdny nebo dokonce měsíce, než se správně uzdravíte. ? .


K dispozici na
: PS4

Bohužel, tento mod je v tuto chvíli pouze na PS4. Pokud však máte to štěstí, že vlastníte kopii Skyrima na PS4 a natolik smůlu na to, abyste ještě nezažili zázrak tohoto mod, měli byste si jej okamžitě stáhnout. Každý ví, že Sheogorath je Daedric Prince of Madness, ale co se stane, když využijete jeho chaotickou energii a nasměrujete ji do thu’um? Připravte se na nepřátele Wabbajack na zapomnění a dešťový výbušný sýr z tmaněné oblohy!

Cross and Jab
K dispozici na:
PC

. Jen pomyslete na všechny pěsti questů zuřivosti v The Witcher 3! . Cross and Jab to mění tím, že přidáním rychlejších a rozmanitějších děrovacích animací, do té míry, že pravděpodobně začnete brát dungeony jako boxer holým kloubnutím jen kvůli tomu, jak uspokojivý se cítí. .

Kvalitní mapa světa a mapa solstheim
K dispozici na: Xbox One, PC

. Pokud jste jako já a nechcete se rychle cestovat s vanilkovou mapou, i když hezká, je téměř zbytečná, když se snažíte najít cestu, která vás zavede od Riftena do samoty. Tento mod přepracovává mapu, takže je snadné najít trasy mezi městy a vybírá většinu cest, které byste mohli snadno chybět jinak.


Xbox One, PC a zkuste Splendor: Varianty dračích na PS4

Jakmile odemknete svou dračí krev, vzhled těchto okřídlených plazů se začnou stát tak pravidelnými jako déšť. . Stejně jako typický mráz a ohnivý dech, někteří dokonce mají útok na vitalitu odtoku, a díky jejich nezaměnitelným vystoupení budete moci říct, který z nich se směřuje k vám na obzoru. .

Déšť a sníh fx

Malý doplněk, ale ten, který dělá kbelík rozdílu: způsobuje, že vypadáte mokrý v dešti.
Poznámka: .

Lepší koně
K dispozici na: PS4, Xbox One, PC

.
Odkaz PC vede k Bethesdě..


K dispozici na: Xbox One, PC

.

Castle Volkihar redux
K dispozici na: PS4, Xbox One, PC

Pro ty krveprolití mezi vámi je tento mod určitě oblíbený, protože to změní hrad Volkihar na malé město, což konečně cítí, že jste opravdu součástí noční chůze, elity milující netopýr.
Odkaz PC vede k Bethesdě.Čistý web.


K dispozici na:

? Přestože rozmanitý mod je kolosální zvířata mnohem zajímavějšími, jsou to stále stejné hadské příšery, které jste od roku 2011 zabíjeli. Cue opravdu užitečné draci, který mění všechny draky v Skyrimu na Thomas the Tank Engine Trains. .

Jak nainstalovat mody Skyrim na PS4 a Xbox One

Instalace modů Skyrim na konzole je ve skutečnosti docela snadná, ale nejprve musíte udělat Bethesdu.Čistý účet na webových stránkách Bethesda. Zbytek je jednoduchý, protože příště spustíte Skyrim, načtěte hru a přejděte do hlavní nabídky. Zde uvidíte možnost s názvem „Mods“, která vás vyzve k připojení k vašemu účtu Bethesda.

. V levém horním rohu uvidíte ikonu palubní desky, která spustí rozbalovací nabídku. Vlevo dole uvidíte titul „mody“, který má jako subheader „Skyrim: Special Edition“. Klikněte na to a pokud jste se přihlášeni, budete moci začít volit mody, které chcete stáhnout a povolit ve své hře. Pro pohodlí můžete získat přístup na stránku Skyrim Mods zde.

Po povolení/deaktivaci modů budete muset znovu načíst nebo vytvořit nový pro jejich nainstalování. . . Nemůžete deaktivovat aktivní mody ze sekce „Mods“ na obrazovce pauzy – to je jen tam, aby vám připomnělo, které mody v tuto chvíli máte aktivní.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.