Nejlepší Mount & Blade 2: Bannerlord Mods | PC Gamer, Best Bannerlord Mods – Doporučené mody – Bannerlord Mods | Mount & Blade II: Bannerlord | Gamer Guides®

Mount & Blade II: Bannerlord

Dělá to, co říká na cínu. Mod konzoly pro vývojář umožňuje přidat vývojářskou konzolu na titulní obrazovku a použít náš sestavený seznam příkazů Bannerlord Cheats and Console.

Nejlepší Mount & Blade 2: Bannerlord Mods

XP multiplikátory, tvorba výdrže výdrže, zvýšení tvorby postav, nové schopnosti a další vylepšení a vylepšení.

  • Hraní mody
  • Vizuální mody
  • Utility

Mount & Blade 2: Mods Bannerlord se již objevil u desítek, což vám dává nové způsoby, jak si přizpůsobit a přizpůsobit své zkušenosti ve středověkém přístupovém rámci RPG.

Níže najdete nejlepší mody Bannerlord, které jsme dosud viděli. Nějaké vylepšení a změnu hry, jiné zlepšují vzhled světa nebo postav a jeden přidá vývojářskou konzoli do Bannerlord, takže můžete snadno zadat příkazy. Už jste si někdy přáli, aby Bannerlord měl rozebrání? Moddry vás zakryli.

Nezapomeňte si přečíst úplně stránku každého mod – mohou existovat konkrétní pokyny k instalaci a některé mody vyžadují, abyste zahájili novou kampaň dříve, než budou fungovat. Zálohujte své soubory a uložené hry a pamatujte si, že aktualizace Bannerlordu, který je stále v časném přístupu, mohou zabránit tomu, aby některé mody v budoucnu fungovaly. Aktualizujeme tento seznam, jak se objeví nové mody.

Hraní mody

Bannerlord vylepšení: Jedná se o praktickou sbírku vylepšení a změn, včetně zvýšení množství proslulé z bitvy a odměn získaných z turnajů, navýšení na výdrž na řemeslné a dovednostní zážitek, bonus k velikosti strany založené Na vaše vedení a dovednosti správců a spousta dalších užitečných vylepšení pro všechno od osad po obléhání po hradní budovy. Je tu spousta dobrých věcí.

Středověká karanténa Master Bannerlord s těmito průvodci

Bannerlord Cheats: Zbohajte a ovládají bitvy
Bannerlord Companions: Jak najmout to nejlepší
Tipy Bannerlord: Návod našeho plného začátečníka
Bannerlord obtížnost: Které si vybrat
Bannerlord manželství: Jak založit rodinu
Bannerlord Combat: Tipy pro bitvu a 1v1
Peníze bannerlord: Zbohajte rychle
Bannerlordské frakce: Který byste si měli vybrat?
Bannerlord Workshop: Vydělávejte snadné peníze
Bannerlord Caravan: Jak nejlépe obchodovat

Xorberax’s prořízl všechny: Rozštěpení do davu baddies a jen zasažení jediného chlapa dává malý smysl, takže tento mod nechává vaše houpačky proniknout přes více cílů, zatímco zvažuje brnění.

Rozdělení: Není to mnohem jednodušší než tohle. S tímto mod, vaše fatální údery na hlavu mají dobrou šanci spustit dekapitaci.

Podrobné vytváření znaků: Zatímco nástroje pro tvorbu postav Bannerlorda jsou již působivě robustní, tento mod vám poskytuje další možnosti, jako je nastavení váhy, věku a svalové sestavy vaší postavy.

Limit party skivilé hráče: Umožňuje vám přivést celou vaši armádu k útoku na úkryty banditů místo jen několika členů-velmi užitečné ve hře polovině až do pozdních.

Smith navždy: Tento modul odstraňuje náklady na výdrž pro kováření, rafinaci a tavení, což znamená.

Homosexuální manželství: Tento mod odstraní kontrolu sexu, když začnete romantiku, necháte vám woo a oženit se s postavami, i když jsou stejné pohlaví jako vaše postava. Stejná omezení platí – váš požadovaný partner musí být svobodný a už s nimi nemůžete být spojeni.

Smíšené genderové jednotky: Žádný důvod, aby se muži bavili veškerou zábavu na bojišti. Tento přizpůsobitelný mod přidává směs ženských vojáků do každé frakce a typu vojáka v Bannerlordu. Lze jej nakonfigurovat tak, aby se vztahovalo pouze na určité typy jednotek v závislosti na vašich preferencích.

Požární pán: Zvyšte teplo s tímto modem, který přidává palbu, planoucí meče a hořící osy do vašeho arzenálu.

Calradia at War (Custom Spawns): Tento masitý mod přidává 21 nových menších frakcí, doplněných náhodnými setkáními.

Cheer Mod: Víte, jak vaši vojáci po bitvě dávají vydatné a povznášející povzbuzení? Nyní se k nim můžete připojit. Zvedněte meč a zvedněte hlas slavnostním výkřikem. Raaaar!

Křičet, aby inspiroval: Pokud fandění po bitvě nestačí, můžete skutečně inspirovat své jednotky uprostřed bitvy s vydatným výkřikem. Je to skutečná schopnost zvyšovat morálku, která má cooldown, a může přesvědčit nepřátele na pokraji ústupu, aby uprchli, a také shromáždit své vlastní jednotky, pokud začaly ustoupit.

Koupit hlídky: Zvyšte potenciál správy vesnic vytvořením čety vesničanů na hlídku země. Budete jim muset zaplatit mzdy, ale pomohou zabránit banditům v útoku na vaše zdroje.

Rychlý dialog: Bannerlord má sakra spousta nakládacích obrazovek – jen vstupující do dialogu s vesničany, karavany, lordy a bandity hodí nakládací obrazovku, aby se dostali do i z konverzace. Tento mod přidává novou možnost nabídky pro provádění konverzací, aniž by to musel dělat tváří v tvář.

Screamerlord: Pokud se opravdu chcete ponořit do Bannerlordu, tento mod umožňuje použít svůj vlastní hlas k příkaze svým vojákům. Pomocí nástroje pro rozpoznávání řeči s názvem VoiceatTack můžete své jednotky nasměrovat mluvením (křičet!) do mikrofonu. Zdarma verze VoiceAtTack vám dává 20 příkazů, ale pokud si ponoříte prémiovou vydání, dostanete 50.

Vizuální mody

Jen mě nechte hrát: Tento mod umožňuje přeskočit tutoriál a všechny hlavní mise, abyste se mohli rychleji dostat k dobrým pískovištěm. Někteří hráči dokonce nahlásili lepší výkon a rychlejší načítání obrazovek, protože spousta misí nemusí spustit.

NPC revize: V současné době nedokončená práce, tento mod zlepšuje vzhled NPC Bannerlord pomocí nástrojů pro vytváření znaků. Nesnaží se to učinit z toho krásných, ale dát jim více charakteru, přimět je, aby vypadali odvážnější, tvrdší a lepší. Můžete dokonce zkopírovat kódy obličeje a aplikovat je na vlastní postavu.

Enhancer bannereditor: Pokud budete bannerlord, budete chtít atraktivní banner. Tento mod výrazně rozšiřuje barevný patro a dává vám další možnosti v nástroji pro tvorbu banneru.

Korekce barev Dro: Spruces dovnitř barvy, poskytuje hlubší zelené, bohatší západy slunce a ostřejší barvy obecně.

Neviditelná přilba: Strávili jste po celou dobu ve tvůrci postav, tak proč byste měli skrýt obličej? Tento mod odstraní vaši helmu a přitom udržuje bonus z brnění neporušený.

Utility

Bannerlord Cheats: Pokud jste dobývali svět pomocí Mount & Blade 2: Bannerlord Cheats, pak by to mohl být záchranář. Tento mod sbaluje všechny stávající podvody do pohodlného menu s přepínači a měřiči, takže je můžete snadno přizpůsobit, jak si přejete.

Konzola vývojáře: Při instalaci vám umožní přístup k konzole vývojáře stisknutím tlačítka Ctrl + Tilde (~). To vám umožní zadat příkazy konzoly, které najdete zde, které lze použít k přidání peněz k vaší postavě, získat úrovně, přidat vojáky na vaši párty, zvýšit své dovednosti a mnoho dalšího.

Úvod do desrz: Podívej, je to pěkné úvod s zářícím horkým mečem, který je ořezán kladivem a banda logů. A je to upřímně ani dlouhé úvod. Ale musíte to vidět pokaždé, když začnete hru? Asi ne. To deaktivuje.

Vír: Vortex není bannerlord mod, jeho moderní instalační program a manažer Nexus Mods. Zahrnuji to zde, protože podporuje Bannerlord a je to nesmírně užitečný nástroj pro nainstalování všech vašich modů a jejich aktualizace.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší mody Bannerlord

Nejlepší mody kampaně pro Mount & Blade II: Bannerlord¶

Režim kampaně v Bannerlord nabízí velké množství přizpůsobení i bez jakýchkoli modů. Ve hře, kde z velké části vytváříte svůj vlastní příběh, je opakovatelnost kampaní působivá. S tím bylo řečeno, existuje spousta modů, které mohou dále zlepšit vaši zkušenost s kampaní, a zde uvedeme několik našich oblíbených.

Nejlepší mody kampaně pro Bannerlord

Nejlepší mody kampaně pro Bannerlord.

Bannerlord vylepšení

Vzhledem k tomu, že hra je stále v neustálém vývoji, lze očekávat, že některé funkce se budou cítit nerafinované nebo postrádat potenciál. Pokud se nemůžete dočkat, až se vývojáři zaměřují na jejich pozornost, Bannerlord vylepšení poskytuje dobrou škálu úprav některých hlavních a drobných problémů ve hře. Například jedním z nejotravnějších aspektů systému řemeslného systému je limit výdrže, který je neuvěřitelně nízký, a zastaví vás ve vašich stopách, když je celý proces neuvěřitelně únavný. Tento mod zvedne čepici na výdrži ze 100 na 400, což vám dává více času na řemeslo, než se vyčerpáte. Kromě toho se zvýšení výdrže za hodinu zdvojnásobí z 5 na 10. Pokud to stále nestačí pro vaši preferenci, můžete nyní zakázat funkci Crafting Stamina, což vám umožní pokračovat v tvorbě bez potřeby odpočinku.

Existuje mnoho dalších vylepšení, které kampaň usnadní pro hráče poprvé, nebo pro příležitostné hráče, kteří nemají tolik času na broušení kampaní. Například zisk z bitvy je nyní zdvojnásoben a existuje možnost upravit multiplikátor pro získaný vliv. Z vítězných turnajů získáte více známé, 500 zlatých na turnaj a získáte zkušenosti z bojů v turnajích. Mod také nabízí větší přizpůsobení pro váš klan, například možnost zvýšit limit doprovodů, který získáte z každé úrovně klanu, a množství večírků, které s nimi můžete postavit. Budovy osídlení jsou nyní produktivnější a v průběhu času poskytují více potravin a milic. Když je provádíte, můžete nyní kopírovat zbroj a zbraně šlechtice a poskytnout více pobídku k tomu. Existují také některé možnosti bojových funkcí, jako je schopnost prořezávat nepřátele s obouručními zbraněmi, nebo je dekapitovat, když je jejich zdraví dostatečně nízké a zaměříte se na hlavu. Seznam pokračuje, existuje důvod, proč je tento mod nejoblíbenější pro Bannerlord na Nexus Mods!

Ikony osídlení

Jedná se o jednoduchý mod, který vás upozorní na jakékoli zájmové body o konkrétních osadách. Toto je diskrétně implementováno umístěním vykřičníků jako součásti ikon nad názvem vypořádání, což naznačuje, že v dohodě existují pozoruhodné nebo jiní obyvatelé, kteří vám mohou nabídnout úkoly nebo jiné příležitosti. Musíte mít, pokud se vám nelíbí myšlenka kontroly každého vypořádání nových věcí!

Diplomacie¶

Tento mod výrazně zvyšuje vaši schopnost zapojit se do diplomacie ve vašem vlastním království a mezi královstvím. Celkové rozhraní diplomacie bylo vylepšeno, což vám umožní poslat posly posly, vytvářet aliance, vytvářet neagresivní smlouvy, udělovat fiefy klany ve vašem království, tvrdit, že jste vedli útok, darovali peníze lordům, odtrhnout se z království, a dokonce donutit krále, aby se vzdal svého trůnu. Pro tento mod je toho mnohem víc, než se setká s okem, takže přestaňte pochybovat o jeho hodnotě a dejte ho!

Bojování společných vztahů

Jedná se o skvělý malý mod, který představuje malou funkci, která by měla být určitě implementována do hlavní hry. Mod vám v podstatě umožňuje získat zvýšené vztahy s šlechtici a dalšími vůdci armády, když s nimi bojujete na bojišti. Zisk bude úměrný výsledku, což znamená, že pokud vyhrajete bitvu proti všem šancím, získáte obrovské množství zvýšených vztahů s těmi, s nimiž jste vyhráli bitvu. Podobně, pokud zbytečně vedete spojence do bitvy, kterou pravděpodobně vyhrajete, pak prohrajte, vaše vztahy s nimi budou výrazně sníženy. Systém vztahu se vztahuje také na vašeho nepřítele: automaticky ztratíte vztah s kýmkoli, s kým bojujete. Nakonec tento mod zvyšuje ponoření tím, že umožňuje hráči posílit spojenectví nebo vytvářet spory prostřednictvím jednoho z nejzákladnějších aspektů hry.

Kill Bandits zvyšuje vztahy

Další jednoduchý, který vám umožní zlepšit vztahy s místními významnými znaky, vesnicemi a osadami v oblasti, když porazíte Bandits v okolí. To může být skvělý způsob, jak si vybudovat vaši pověst v nové oblasti, ještě předtím, než se setkáte s některým z významných osob v osadě.

Podrobné vytváření postav

Tento mod dělá přesně to, jak to zní: umožňuje podrobnější zážitek z vytváření znaků. Nyní budete moci přímo upravit funkce, jako je věk, hmotnost a svaly, které vám poskytují mnohem větší stupeň kontroly nad vzhledem vaší postavy. Existují také další zdokonalení existujících posuvníků pro jemnější detaily rysů obličeje a těla. Mod je dodáván s přidanou funkcí, která vám umožní změnit jména Wanderers a Nobles v kampani. To vše přichází v super lehkém balíčku, díky kterému je Mod vysoce kompatibilní se základní hrou a dalšími mody.

Editor banneru

Někdy chtěl více možností, jak přizpůsobit banner klanu? Tento mod poskytuje jen to, jednoduché a efektivní.

Kultivovaný start

Obzvláště užitečný mod pro ty, kteří již hráli kampaň. Tento umožňuje větší přizpůsobení, jak a kde založíte novou kampaň. Existuje mnoho scénářů, včetně možnosti přeskočit tutoriál a únavné úkoly prozkoumat Neretzes’s Folly. Budete také moci zahájit novou kampaň ve specifické roli, jako je obchodník, exiled Noble, Vassal nebo Kingdom vládce. Každé z nich vám poskytne určité množství známého, vlivu a zemí, které vám mohou ušetřit spoustu času, pokud se chcete zaseknout do procesu politiky království co nejdříve. Jakmile si vyberete svou roli, budete si také moci vybrat konkrétní region, ze kterého se můžete vytvořit. Všechny tyto možnosti z toho činí základní mod pro ty, kteří znají základy a chtějí vystřihnout tedium, že je prochází od začátku.

Homosexuální manželství

Pokud byste raději nebyli roleplay k kvazi-středověké politice v Calradii, modem homosexuálního manželství vás zakryl. Nyní můžete navrhnout oženit se s jakoukoli postavou, bez ohledu na jejich pohlaví. Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že některé z nového dialogu zavedeného, ​​aby byl Mod co nejpřísnější, je omezen pouze na angličtinu.

Další šance na manželství

Tímto modem, tento mod v podstatě opravuje část hry, která by již měla fungovat. Ve vanilce, když se vám nepodaří oženit, uvidíte možnost dialogu pro “Moje paní/pane, můžeš mi dát další šanci, abych se dokázal?“. To v současné době má za následek, že se nesmírně nese 100% času. S tímto modem existuje velká šance, že váš romantický zájem vám umožní projít kontrolou dialogu o úspěšný návrh, zejména pokud budete chvilku před návratem.

Zvuk alarmu

Tento mod se vám bude líbit, pokud jste během kampaně někdy zmeškali důležitá upozornění. Výchozí výstražný systém může usnadnit zmeškání věcí, což může být nákladné, pokud jste právě zmeškali, že jedna z vašich hlavních osad je pod útokem. Tento mod bude upozornění mnohem patrnější a ve výchozím nastavení dokonce pozastaví hru, takže existuje nulová šance, že vám chybí důležitá zpráva. Pokud byste raději neměli hru přerušit, ale přesto chcete, aby patrnější upozornění, můžete vypnout funkci pauzy.

Nejlepší bojové mody pro Mount & Blade II: Bannerlord¶

Bojový systém v Bannerlordu je jádrem toho, co dělá hru tak skvělou. Bitvy mohou být vysoce přizpůsobitelné a umožňují vám uvolnit nespoutaný chaos na bojišti, zatímco útočíte na ospalou vesnici nebo obléhají impozantní hrad. O bojovém systému je toho hodně lásky, ale v některých oblastech nelze popřít, že mu chybí hloubka. Naštěstí existuje spousta modů, které zavádějí zdokonalení k bojové taktice nebo přidávají malé dotyky k tlustému bitvě, což je o to pohlcující. Zde jsou některé z našich oblíbených.

Nejlepší bojové mody pro Bannerlord

Nejlepší bojové mody pro bannerlord.

Realistický bitevní mod

Pokud vás nebaví vidět bojovou AI se chovat způsoby, které prostě nedávají smysl, jako jsou lukostřelci, kteří se nabíjejí přímo do řady vojáků, když se střílí, jen aby se snížili o několik sekund později, tento mod je pro vás pro vás. Obecným cílem mod je zlepšit inteligenci AI. To přichází ve formě zajištění toho, aby se konkrétní jednotky chovaly způsobem, který dává smysl podle jejich dovednosti. Například koňští lukostřelci nyní obklopují nepřátelskou sílu a udržují dobrou vzdálenost od všech jednotek na blízko, když na ně střílí z dálky. Pokud se přiblížíte jednotky na blízko, koňský lukostřelec zvětšuje svou vzdálenost a bude i nadále obklíčit, spíše než se okamžitě zavázat k melee nebo počkat, až zemře s lukem v ruce. Toto je jen jeden příklad zlepšení pro vojsko AI inteligenci, ale je také uveden v širším smyslu. Nepřátelské armády nyní využívají svou armádu mnohem efektivnějšími způsoby a nasazují různé druhy vojáků způsobem, který dává taktický smysl. Kromě toho všeho existuje četná vylepšení poškození brnění a zbraní, díky nimž jsou konkrétní zbraně více či méně účinné proti specifickým typům brnění, jako je tupé poškození, které je účinnější proti těžkému brnění. Všechny projektily nyní také způsobí poškození v souladu s jejich kinetickou energií, která byla podle devs implementována na základě experimentálních dat v reálném životě. V podrobnostech tohoto mod je mnohem více. Výsledkem je delší, epičtější bitvy, které se cítí dynamicky a nakonec dávají větší smysl.

Xorberax je proříznut

Jedním z našich největších gripu s bojovým systémem Bannerlorda je neschopnost zasáhnout více nepřátel jednou houpačkou vaší zbraně. I když k tomu někdy může dojít v základní hře, příliš často se houpačka pohybuje přes více nepřátel, jen aby způsobilo poškození jedné z nich. Tento mod to ukončí. Nyní budete moci prořezávat více nepřátel s jednou houpačkou, pokud je váš cíl na místě. Existují omezující faktory, pokud jde o to, kolik nepřátel můžete zasáhnout a jak tvrdě je zasáhnete, na základě typu zbraně, který používáte, a rychlosti, při které jej houpáte. Obouruční zbraň vám dá nejlepší šanci natočit se přes více nepřátel před vámi, zejména vysokou rychlostí, ale stále můžete použít krátký meč na těsném místě, abyste zasáhli více nepřátel a poskytli si šanci vytvořit nějaký prostor. Přestože se divoce houpá na bojišti v režimu Berserker, je zábavná, jednou z nejlepších věcí na tomto mod je to, že vám umožňuje účtovat se prostřednictvím více nepřátel s Polearmem, když jste namontovaní. Už nebudete zklamáni po rozbití skupiny nepřátel s tvým Polearmem, pouze pro jednu z nich, aby byl zasažen, i když vaše zbraň jasně prošla spoustou z nich!

Demontáž plus¶

Jednoduchý mod, který funguje krásně s výše uvedeným prořezáním XORBERAX. Nyní můžete dekapitovat více nepřátel najednou jedním rychlým tahem, pokud je váš houpačka dostatečně silný. Můžete také dekapitovat jediného nepřítele stejným způsobem, samozřejmě. Stejná fyzika se vztahuje na paže a nohy, takže je můžete také odříznout, pokud je váš cíl na místě. Díky tomu je ukončení melee ještě uspokojivější a dramatičtější. Jednoduché!

Nejlepší mody parní dílny pro bannerlord¶

Oficiální vydání Mount & Blade II: Bannerlord přišlo s řadou aktualizací hry, z nichž mnohé zlepšily kompatibilitu s různými platformami a systémy. Jednou z nejzajímavějších aktualizací bylo přidání modů Bannerlord do parní dílny, což usnadňuje prohlížení, přidávání a odstranění modů než kdy jindy!

Uvedli jsme jeden z našich oblíbených modů, který je v současné době na parní dílně pro Bannerlord, ale existuje mnoho dalších, s nimiž se můžete snadno přihlásit a experimentovat tam. Mějte na paměti, že mnoho modů na portálu Nexus je již na parní dílně, takže pokud je chcete všechny umístit na jedno místo a vyhnout se dalším krokům k instalaci z Nexus, můžete to udělat prostřednictvím dílny.

Vylepšené Garrisons¶

Dobrá kompatibilita

Cílem tohoto mod je poskytnout poměrně komplexní generální opravu systému Garrisons v Bannerlordu, aniž by významně změnil zážitek hry jinak. Jinými slovy, můžete očekávat, že posádky budou fungovat téměř stejným způsobem jako předtím, ale toto vylepšené posádky vám dá větší kontrolu nad tím, jak jsou spravovány. Jednou z nejlepších funkcí tohoto mod je to, že je vysoce kompatibilní s novými i starými úsporami, takže si to můžete vyzkoušet uprostřed kampaně, a pokud se vám nelíbí, můžete se snadno odhlásit z parní dílny do Odstraňte jej, aniž byste způsobili nějaké problémy s kompatibilitou.

Vylepšení uživatelského rozhraní

Pokud jde o hlavní změny uživatelského rozhraní implementovaných se vylepšenými posádkami, nyní budete moci spravovat posádky jakéhokoli vypořádání bez ohledu na to, kde jste na mapě, a můžete snadno vidět na první pohled, na kterém jsou osady pod útokem, v míru , nebo zničen. Můžete snadno přenést vojáky z jedné posádky do druhé a můžete vidět základní statistiky pro věci, jako je zlaté množství, příděly potravin a status prosperity. K dispozici je také protokol aktivity pro všechny osídlení, které vám umožní sledovat věci, jako je vývoj městských projektů!

Oprava náboru

Zlepšil se také náborový systém pro Garrisons, nyní vám dává možnost nastavit možnost, která automaticky přijímá nové posádky z okolních vesnic. Můžete dokonce nastavit čepici na počet vojáků, které jsou přijaty pro konkrétní posádku. Kromě toho, pokud chcete najmout různé typy vojáků z konkrétních regionů pro konkrétní posádku, nyní můžete nastavit náborové večírky, které se potulují po zemi, aby to pro vás udělala! Nejen to, můžete také určit typ vojska, které by měli najmout, což vám umožní vytvořit posádku pouze s vojáky podle vašeho výběru.

Oprava tréninku

Funkce nekončí náborem pro tento mod. Vylepšil se také tréninkový systém a nyní můžete nastavit šablony pro trénování konkrétních jednotek zejména. Například, pokud máte battanskou jednotku na nízké úrovni, kterou chcete trénovat, aby se stal elitním pěšákem, jako je Battanská přísaha, nyní můžete tento postup stromu vojsko specifikovat v jedinečné šabloně tréninku, než se spolehnout na náhodné přiřazení pravidelného Automatické upgrady. Vaše jednotky mohou být stále nastaveny tak, aby upgradovaly automaticky, ale pokud byste se raději rozhodli pouze od okamžiku, kdy mají dostatek XP na úroveň nahoru, můžete také nastavit tuto možnost.

Strážní strany

Další novou funkcí představenou s tímto mod je přidání strážných večírků. Jedná se o nový typ skupiny, kterou můžete z vaší posádky zřídit a hlídat pozemky obklopující dohodu, se specifickými příkazy k ochraně přiřazených oblastí nebo zranitelných zdrojů bohatství, jako jsou vesnice nebo karavany. Pokud potřebujete nějaké další posily, můžete také nařídit stranám strážců, aby vás sledovaly do bitvy. Jsou navrženy tak, aby byly inteligentní ve svých volbách AI, aby nezapojily nepřátelskou sílu, pokud je to ohromně silné, protože je pravděpodobné, že by pro ně byl výsledek špatný. Také se uzdraví, doplní své jednotky a prodají vězně a kořist.

Nejlepší mody Bannerlord

Mount-and-Blade-Bannerlord-Mods

Hledám Nejlepší mody Bannerlord? RPG v Sandboxu TaleWorlds je nyní mimo časný přístup, s fanoušky hry Sandbox Game a zvědaví nováčci se hrnou, aby měli vlastní dopad na svět. Nyní, prostřednictvím nástrojů Modding ve hře Bannerlord Modding, Modders neztráceli čas vytvářením vlastního obsahu ani změnu kódu hry, aby byl spravedlivý.

Mezi nejlepší mody bannerlord patří ty, které vylepšují grafiku, upravují oblečení znaků, přidávají nové položky a manipulují s okolím. Vzhledem k tomu, že hra je nyní oficiálně mimo časný přístup, určitě v budoucnu uvidíme ještě komplikovanější mody.

Nejlepší mody Bannerlord

Zde jsou nejlepší mody Bannerlord:

Nejlepší mody Bannerlord - Podrobné menu pro přizpůsobení znaků, které ukazuje mírně s nadváhou muž s kudrnatými vlasy, nosí nic jiného než hnědou bederník

Podrobné vytváření znaků

I když již máte mnoho možností, podrobný editor vytváření znaků vám umožňuje upravit věk postavy a také vyladit svaly a váhu pomocí jezdců celého těla. Můžete také přejmenovat Wanderers a Nobles a přepsat nativní volání „Změnit vzhled hráče automaticky“.

Nejlepší mody Bannerlord - obrazovka ukazuje mapu zobrazující armády a území ve vlastnictví více hráčů. Na pravé straně se objeví černá obrazovka s nějakým textem, což je okno příkazové konzoly

Konzola vývojáře

Dělá to, co říká na cínu. Mod konzoly pro vývojář umožňuje přidat vývojářskou konzolu na titulní obrazovku a použít náš sestavený seznam příkazů Bannerlord Cheats and Console.

Nejlepší mody Bannerlord - obrazovka Encyclopedia pro Pryndor má možnosti udělit FIEF nebo poslat posla pro další diplomatické vztahy

Diplomacie

Pokud máte dost nekonečných bitev, které se rozhodují o osudu království, můžete nainstalovat tento diplomacie mod aktivovat zábavné a kreativní možnosti pro spolupráci s dalšími vůdci. To zahrnuje použití poslů, formování aliancí a neagresivních dotků, udělení fiefů klanem ve vašem království a kontroly pro vassal diplomacii.

Nejlepší mody Bannerlord - tři přilby z Open Source Armory, zobrazené na pozadí s oblohou a některé mraky

Otevřená zbrojnice

Otevřená zbrojnice, která se popisuje jako „zastávka číslo jedna pro všechny potřeby zbroje“, je kombinací mnoha existujících populárních modů, které přidávají více než 1 000 brnění, 58 štítů, 16 bannerů a 21 zbraní.

Nejlepší mody Bannerlord - The Bannereditor Enhancer vám poskytuje více možností přizpůsobit si banner. Zde vidíme kopí Wieldera hrdě ohánějícího purpurového štítu a róby a létání horké růžové vlajky s koňským lukostřelcem

Enhancer bannereditor

Pokud chcete držet vlastní banner, který způsobí, že se vaše nepřátelé zemětřesení v jejich botách, pak je modem bannereditor způsob, jak to udělat. Odemkne ještě více možností úpravy, abyste mohli vytvořit pestrobarevná mistrovská díla, která se má nabíjet do bitvy.

Chromí koně nejsou chromí

Je to na hovno, když se váš kůň stane chromým, takže pokud chcete opravit svůj koň, pak tento jednoduchý mod odstraní všechny tresty, které přicházejí s chromým koněm. Chudí kluci.

Nejlepší mody Bannerlord: Malý statek se stromy a svěží pole na zapadajícím slunci

Korekce barev Dro

Nemohli bychom mít seznam modů bez grafického zesilovače. Bannerlord vypadá v pořádku, ale tento mod barevnou korekci mírně zvyšuje barvu, takže každá čepel trávy pop, aby se hře dostalo ohromující nový vzhled.

Nexus Mods již vytvořil praktické místo pro uložení všech vašich modů Mount & Blade II: Bannerlord pomocí svého Vortex Mod Manager. Jakmile nainstalujete manažera, jednoduše použijte rozšíření Bannerlord, abyste udrželi všechny své mody na jednom místě. Alternativně můžete také použít soupravu Mount & Blade 2: Bannerlord Modding Kit, která je dodávána s hrou, aby vše na jednom místě udržovalo vše na jednom místě.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.