Nejlepší načítání bazilisku a nastavení třídy v moderní válce 2 | Nejlepší přílohy pro Basilisk v MW2 – Dot eSports, Akimbo Basilisk | Zadní přilnavost v MW2 a Warzone 2 – Jak se dostat

Akimbo Basilisk

Zde je nejlepší sada příloh, která se má použít s baziliskem rukou Cannon MW2.

Nejlepší načítání bazilisku a nastavení třídy v moderní válce 2

Vysoká úroveň přizpůsobení v Modern Warfare 2 znamená, že hráči mají obrovské množství svobody volby, i když jde o nejlepší načítání bazilisku a nastavení třídy.

Pokud chcete, můžete postavit třídu se dvěma primárními zbraněmi. Můžete také soustředit veškerou pozornost na vysoce výkonnou primární zbraň a přinést s sebou nůž. Nebo byste mohli hodit nějaké jedinečné přílohy na pistoli s vysokým kalibrem a opravdu otravovat vaše multiplayerové lobby.

v MW2, Existuje několik pistolí na výběr. K dispozici jsou automatické X13, poloautomatické P890 a X12 a dvě ruční děly s velkým kalibrem. Desert Eagle je tam, ale jednou z nejzábavnějších zbraní ve hře je revolver Basilisk.

“Vypálení revolveru s dvojitou akcí.” .500 kol, Basilisk kope tvrdě, ale zasáhne tvrději, “čte jeho popis ve hře. “Nezastavitelný ve správných rukou.”.“A se správnou sadou příloh, nezastavitelný budete.

Zde je nejlepší sada příloh, která se má použít s baziliskem rukou Cannon MW2.

Nejlepší načítání bazilisku a nastavení třídy MW2

 • Hlaveň: 10.5 ″ šipka FTAC
 • Laser: Revo-LSD 7MW
 • Spouštěcí akce: Bryston HTA
 • Munice: .500 Snakeshot
 • Zadní přilnavost: Akimbo Basilisk

Hlavní: Preferovaná zbraň
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk balíček: Battle ztuhlý a dvojnásobný čas, rychlé ruce, duch
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

Jakmile se vyrovnáte bazilisk, nejlepší je spustit zbraň jako pár Akimbo magnum s .500 Snakeshot Munice. Ano, to je pravda, Snakeshot je zpět MW 2019 a Warzone A pravděpodobně způsobí ruckus.

Vybavení bazilisku ve variace Akimbo poskytne hráči skutečně jedinečný kruhový kříž, díky kterému je zaměření duální ruční děly docela snadné. Laserový pohled jen s tím pomůže, což vám umožní odrazit nepřátele v dosahu, který byste pravděpodobně neměli být schopni.

 • Laser: Revo-LSD 7MW
  • Rychlost chůze kyčle: -0.48 oz
  • Sprint to Fire Rychle: -51.00 ft
 • Spouštěcí akce: Bryson HTA
  • Hladkost zpětného rázu: +0.18 oz
  • Sprint to Fire Rychle: -0.10 palců
 • Munice: .500 Snakeshot
 • Nakladač: Rychlý nakladač S40
 • Zadní přilnavost: Takže RO-99 GRIC
  • Rychlost reklam: -1.00 oz
  • Sprint to Fire Rychle: -0.45 in

Hlavní: Preferovaná zbraň
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk balíček: Battle ztuhlý a dvojnásobný čas, rychlé ruce, duch
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

Toto načítání bude známé Warzone 2 Hráči, protože se jedná o běžnou sadu příloh, které hráči používají na Al Mazrah nebo Ashika Islandu. Je to také docela užitečné pro menší mapy MW2 Multiplayer, protože hráči se k němu mohou rychle vyměnit a hipfire nepřátelé za snadné zabití zblízka.

Je bazilisk dobrý MW2?

Basilisk je jednou z silnějších sekundárních zbraní MW2 Pokud jde o palebnou sílu, ale ve srovnání s něčím, jako je Auto X13, ztrácí rychlost a přesnost ohně a přesnost.

Schopnost duálního ovládání basilisků z něj promění stroj na čištění místnosti, a je to něco, na co můžete rychle vyměnit. To je místo, kde svítí, ale je to nejužitečnější při používání munice Snakeshot.

Jak odemknout basilisk MW2

Basilisk můžete odemknout hodnocením až do úrovně 39. Jakmile dosáhnete úrovně 39, najdete bazilisk v sekci pistolí při vytváření načítání v MW2.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Akimbo Basilisk

Akimbo Basilisk

The Akimbo Basilisk je příloha zbraně uvedená v Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) a Call of Duty: Warzone 2.

Je to jeden z Zadní rukojeť přílohy k dispozici v MW2.

Basilisk Akimbo je a Připevnění ke změně platformy zbraní, což znamená, že je použitelný pouze v rámci své konkrétní platformy zbraní.

Revolvery bazilisku s dvojím dvěma dvěma .500 oheň ráže ze dvou revolverů. Významně snižuje přesnost a bloky zaměřené.

Informace o Basilisku Akimbo

Typ přílohy typu zadní přilnavost uvolnění hry spuštění Jak odemknout Získejte Basilisk na úroveň 28 odemčené prostřednictvím hodnocení Basilisk Users Hodnocení

Jak odemknout basilisk Akimbo v MW2 a Warzone 2:

Zde je návod, jak odemknout přílohy Akimbo Basilisk v Cod Modern Warfare 2 a Cod Warzone 2: Získejte bazilisk na úroveň 28 .

Plány zbraní, které vybavují Akimbo Basilisk:

Zde najdete seznam plánů zbraní, které zahrnují přílohu Akimbo Basilisk v Cod Modern Warfare 2 a Cod Warzone 2: