Nejlepší načítání chimery a nastavení třídy v MW2 (sezóna 5) | Nejlepší přílohy pro Chimera v MW2 – Dot Esports, Best Chimera Loadrout pro moderní válku 2 Sezóna 5 – Charlie Intel

Nejlepší načtení Chimera pro moderní válku 2 sezóna 5

Chiméra je smrtící zbraň v moderní válce 2 Multiplayer, sdružování všestrannosti a poškození produkce útočné pušky s možností blízkého dosahu SMG. Zde je nejlepší načítání Chimery pro moderní sezónu Warfare 2 Season 5, dokončete ideální přílohy, výhody a vybavení.

Nejlepší načítání chiméry a nastavení třídy v moderní válce 2

The Medojed se triumfálně vrátil Volání povinnosti. Klasika Cod: Duchové AR je nyní v Modern Warfare 2 Pod novým jménem. Pozdravte Chimera.

“S integrovaným potlačováním a pomalým a vysokou energií.” .300 BLK kol, Chimera je zběhlý v boji proti těsným čtvrtí, “čte popis Chimery. ” .300 BLK Subsonic Ammo obsahuje žádné viditelné stopy a skrývá zabíjet lebky z nepřátelského týmu.“

Popis říká, že to všechno při rozhovoru Silné stránky Chiméry. Je to útočná puška, Ale je to ten, který zapaluje na dlouhém dosahu, což znamená, že jej možná nebudete chtít používat na větších mapách. Ale pro něco jako Shoot House nebo zásilka je Chimera perfektním doplňkem. Může dokonce najít své místo ve vašem Warzone načtení nakonec.

Nejlepší načtení chimery (med badger) a nastavení třídy MW2

Obrázek nejlepšího nastavení Chimery na stránce MW2 Gunsmith

 • Čenich: Polarfire-S
 • Hlaveň: 10 ″ SA Phoenix
 • Optický: Cronen Mini Pro
 • UnderBarrel: Ananas VX
 • Časopis: 45 Round Mag

Sekundární: Preferovaná pistole nebo bojový nůž
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk balíček: Battle ztuhlý a dvojnásobný čas, rychlé ruce, duch
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

Proč je to nejlepší načítání chiméry MW2

Ve výchozím nastavení Chimera je zbraň z blízkého dosahu. Zdá se, že je to útočná puška, která funguje spíše jako samopal než tradiční AR, ale střelec vám umožňuje vyladit ji tak, aby fungoval způsobem, který je víceúčelový způsob, který je víceúčelový.

Ve skutečnosti Chimera velmi připomíná míru zbraň z Black Ops II, který byl popsán jako hybridní AR/SMG. To je upřímně nejlepší druh deskriptoru pro tuto zbraň v MW2, nyní v rukou hráčů všude několik měsíců po jeho počátečním vydání.

Tato sada příloh nastaví chiméru tak, aby měla trochu větší úspěch na dosah, a zároveň nabídne buff, aby poškodil, přesnost a ovládání zpětného rázu. Změna hlavně na 10 ″ SA Phoenix vám umožní vybrat různé náhubky, které jsou ve výchozím nastavení deaktivovány díky integrovanému potlačení.

I když toto načítání pomůže s přesností, zdá se, že Chimera vždy bojuje v delších rozmezích, zejména když jde o zbraně, které vynikají v tomto oddělení. Udržujte své zakázky na střední dosah a měli byste být v pořádku s medovým jezevem ve svých rukou MW2.

Pokud jde o zbytek vašeho načítání, preference vždy vládne nejvyšší, ale výše uvedené návrhy vám dobře slouží v jakémkoli režimu. Je to všestranné nastavení třídy, se kterým by měl téměř každý hráč najít úspěch.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší načtení Chimera pro moderní válku 2 sezóna 5

Modern Warfare 2 Chimera

Aktivita

Chiméra je smrtící zbraň v moderní válce 2 Multiplayer, sdružování všestrannosti a poškození produkce útočné pušky s možností blízkého dosahu SMG. Zde je nejlepší načítání Chimery pro moderní sezónu Warfare 2 Season 5, dokončete ideální přílohy, výhody a vybavení.

Zbrojnice Modern Warfare 2 obsahuje několik výkonných možností útočné pušky, z nichž si můžete vybrat, s aktualizací sezóny 5, která přináší novou útočnou pušku FR Avancer kromě herního režimu Havoc a Classic Call of Duty Map, Strike.

Článek pokračuje po reklamě

Navzdory všem novým přírůstkům zůstává Chimera lehkým, ale smrtícím výběrem, který je často považován za nejlepší zbraně ve hře, zejména na malých mapách, které podporují boje v těsné čtvrtiny.

Článek pokračuje po reklamě

Avšak i ty nejlepší zbraně lze vyladit pro lepší výkon. Zde jsou tedy všechny přílohy, výhody a vybavení, které si musíte vybrat, abyste vytvořili nejlepší načítání Chimera pro moderní válku 2 Sezóna 5.

 • Nejlepší moderní válečné přílohy Chimera načítání
 • Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válčení 2 chiméry
 • Jak odemknout chiméru v moderní válce 2
 • Nejlepší alternativy Chimera v moderní válce 2

Nejlepší moderní válečné přílohy Chimera načítání

Nejlepší moderní válka 2 Chimera začíná vybavením VLK LZR 7MW Laser, Bruen Flash Grip Zadní přilnavost a RAVAGE-8 Akcie pro bušení reklam a rychlosti sprintu na ohně. To výrazně zlepšuje mobilitu zbraně, aby se v bojích z blízkého dosahu cítil co nejúžasnější.

Článek pokračuje po reklamě

The FTAC Ripper 56 Underbarrel pomáhá stabilizovat zpětný ráz a zvyšuje přesnost hip-paleta, abyste mohli přesně přistát své záběry, ať už zaměřují nebo ne.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec toto načítání omezíme vybavením Cronen Mini Pro což je spolehlivá optická volba, která nezakrývá obrazovku v chaotických zápasech.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Chimera v moderní válce 2

Chiméra byla přidána do moderní války 2 v sezóně 1 Reloaded.

Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válčení 2 chiméry

Pro základní výhody, šel s Bombová skupina a Mrchožrout k nádrži na výbušné poškození a snadno doplňte munici. The Rychlé ruce Bonus Perk vám umožní rychle načíst a Rychlá oprava po každém zabití regeneruje vaše zdraví.

Článek pokračuje po reklamě

Přijdeme k našemu výběru vybavení, rozhodli jsme se Flash granáty dezorientovat nepřátele a Semtex může odstranit více cílů extrémně rychle.

Jak odemknout chiméru v moderní válce 2

Chimera můžete odemknout v moderní válce 2 Získání dvou zabití s ​​útočnými puškami v 15 samostatných zápasech. Alternativně jej také můžete získat zakoupením V balíčku obchodu nebo by extrahování z budovy 21 v DMZ.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy Chimera v moderní válce 2

Pokud chiméra není váš šálek čaje, doporučujeme si prohlédnout Kastov-74U, což je další útočná puška z blízkého dosahu, která hraje spíše jako SMG.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete něco s trochou většího dosahu, TAQ-56 byl Meta AR po mnoho měsíců v moderní válce 2, protože je ideální pro výběr nepřátel téměř na jakoukoli vzdálenost.

Pro více informací o moderní Warfare 2 najdete také tyto další průvodce:

Nejlepší načítání chiméry MW2 a jak odemknout

Zjistěte, jak odemknout útočnou pušku MW2 Chimera a jak ji nastavit s nejlepším načítáním Chimera v moderní válce 2, pokud ji již máte.

Modern Warfare 2 Chimera Loadrout: Boční pohled na útočnou pušku na podzvuku v The Gunsmith

Publikováno: 19. dubna 2023

The Nejlepší načítání chiméry MW2 kapitalizuje rychlost a vestavěné potlačení zbraně. AR byl přidán do hry po spuštění během znovu načteno sezóny 1 a pokud jste to ještě nedostali, pomůžeme vám ji odemknout níže.

Chiméra v Modern Warfare 2 má několik velmi zajímavých vlastností, které v současné době nejsou zastoupeny mimo jiné ARS. Za prvé, uvolní příložní slot s vestavěným potlačením. Ještě lépe však Chimera Fire Subsonic Ammo, takže eliminace nepřítele nezanechává ikonu lebky, která označuje umístění jejich smrti – velmi užitečné pro lemující týmy soupeře v jedné z nejlepších her FPS minulého roku.

Nejlepší moderní načítání Chimery Modern Warfare 2 je:

 • Skladem: RAVAGE-8
 • Zadní přilnavost: D37 Grip
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 Ovládací melodie pro stabilitu
 • Mag: 45 Rychlá rychlost ohně Mag
 • Laser: VLK LZR 7MW ADS Sprint to Fire

Jak jsme již zmínili výše, integrovaný potlačení Chimery osvobodí slot pro přílohu, protože nebudete potřebovat čenich, proto v našem načtení není jeden. Pokud se rozhodnete přidat čenich, budete muset nejprve vybavit hlaveň, vzít dva přílohy a zrušit vestavěné vlastnosti Chimery.

Místo čenichu a hlavně jsme zahrnuli paušář-8 a zadní přilnavost D37. Ravage-8 zlepšuje rychlost útočné pušky, sprintu, tak i zamířte do pohledu dolů, jen s malým dopadem na ovládání zpětného rázu. To nebude bolet, protože přidáváme přilnavost D37, která přináší tuto ovládání zpětného rázu zpět.

Pro tuto sestavu je vždy oblíbený, podřízený ftac Ripper Underbarrel a téměř vždy uvidíte rozšiřovač v jakékoli alternativní stavbě chiméry. Underbarrel rozšiřovače výrazně zlepšuje přesnost a kontrolu zpětného rázu zbraně, protože se základní rychlostí této zbraně, díky čemuž se více z těchto hitů spočítá masivně snižuje vaši rychlost času až. Pokud a kdy jste odemkli ladění na chiméře, objevte se a jemně nalaďte podřízenou, aby jen o něco dále zvýšili kontrolu zpětného rázu.

Několikrát jsme se zmínili o rychlosti a Chimera je přirozeně rychlá zbraň, ale pop je LZR 7MW na zlepšení reklam a sprintu, aby ještě více ostřeloval rychlost vystřelení. Nakonec jsme přidali 45-kola Mag, protože mamutí oheň na chiméře znamená, že byste mohli být v rozhodujícím okamžiku opětovné načtení, a s útočnou puškou tak dobrou, jako je tato, nechcete, aby to byl váš pád.

Jak odemknout Chimera Modern Warfare 2

Chiméra je odemčena odlišně v moderní válce 2 a Warzone 2, ale jakmile ji odemknete v jednom, bude k dispozici v druhém. Vzhledem k tomu, že musíte udělat pouze, vřele doporučujeme tuto metodu, protože proces odemknutí Warzone je mnohem obtížnější.

V Modern Warfare 2 jednoduše získejte dvě zabití s ​​útočnými puškami v 15 různých zápasech. Takže to jsou dva samostatné zabíjení útočných pušek (ale nemusí to být dvojitý zabití) za zápas, v 15 jedinečných zápasech. Poměrně jednoduché, zejména vyzbrojené nejlepším moderním válečným načítáním 2 M4.

Takže se vydejte do jednoho z mnoha moderních herních režimů Warfare 2 a začněte na těchto 15 hrách, protože budete chtít odemknout chiméru co nejdříve. S tímto nakládkem a integrovanými funkcemi Chimery je to snadno jeden z nejlepších útočných pušek pro moderní válku 2, který máte k dispozici. Jakmile to dostanete, proč to vzít do jednoho z Modern Warfare 2 RAIDS. V dalším příkladu přidávání nového obsahu do jedné z nejlepších PC her minulého roku se neustále přidává další nájezdy.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.