Nejlepší načítání Taq-M a nastavení třídy pro Warzone 2.0 a Modern Warfare 2, Warzone 2 Guru odhaluje „2 výstřel“ sestavení Taq -M, která je pohodlně nejlepší DMR – Dexerto

Warzone 2 Guru odhaluje „2 výstřel“ sestavení Taq-M, který je pohodlně Al Mazrah’s Best DMR

Nyní více než kdy jindy, hráči a tvůrci obsahu touží objevit nové sestavy, aby vynesli to nejlepší z meta i nemeta zbraní.

.0 a Modern Warfare 2

.. Pro operátory, kteří chtějí stříhat nepřátele, ale chtěli by trochu větší rychlost a mobilitu, představuje tato třída zbraní solidní možnost. Mezi těmito střelnými puškami vyniká taq-m jako skvělá volba.

. Načítání a nastavení samozřejmě mohou vytvořit nebo rozbít plán zbraně a bitevního plánu. Hráči, kteří si přejí převrátit se do bitvy s touto puškou Marksman, budou muset strategizovat a vytvořit stavbu, která zvýší jejich šance na úspěch.

.

Přílohy

.

Pro začátek by operátoři měli přidat úmuřku polarfire. . . Sníží rychlost reklam, ale toto je zbraň pro sestavení pečlivých výstřelů, takže to není hlavní negativní. .5 “hlaveň pro ještě větší rozsah a rychlost kulky.

Provozovatelé by se pak měli zaměřit na zdokonalení svého cíle připojením ftac Ripper 56 UnderBarrel. To zlepší stabilitu zaměření a snížení zpětného rázu, což usnadní zarovnání výstřelu a v případě potřeby se vrátí na cíl pro druhý zásah. . .

. . Měli byste však zvážit Prime-90 Drexsom. . .

Po přílohách bude muset operátor vybrat správné výhody, aby šel s jejich sestavou.

Pro základní výhody jsou způsob, jak jít. .

. .

. .

.0 “Stejně jako v” Modern Warfare 2 “, zajištění toho, že toto nastavení bude fungovat pro oba tituly.

Zařízení

Nakonec si operátor musí vybrat nějaké další vybavení, aby se přenesl do bitvy.

U smrtelného vybavení by hráči měli vzít dolu blízkost. Umístění tohoto dolu na ochranu záda nabídne další ochranu, zatímco operátor se dívá dolů v rozsahu jejich rozsahu. Jen se ujistěte, že to trochu z dohledu umístíte.

Pro taktické vybavení je kouřový granát skvěle volbou. . . .

Nakonec by hráči měli pro svůj terénní upgrade vzít trofejní systém. . V kombinaci s dolem blízkost to umožní vytvořit konečný obranný ostřelovací okoun.

Warzone 2 Guru odhaluje „2 výstřel“ sestavení Taq-M, který je pohodlně Al Mazrah’s Best DMR

Nejlepší načítání Taq-M v MW2

.

.

Zatímco zbraně jako RPK a Lachmann Sub zůstávají mezi nejoblíbenějšími ve Warzone 2, nejpoužívanější přílohy se mění, protože hráči experimentují.

.

Článek pokračuje po reklamě

.

„2 klepněte“ naložení Taq-M pro Warzone 2

.

Článek pokračuje po reklamě

“Houpám taq-m.”. Dostanu 2 kohoutky s touto věcí, “řekla metafora při popisu pušky ve svém videu.”Jak jsem řekl dříve, měl jsem spoustu legrace houpání této věci.

.

.

Konkrétně se jeho sestavení TAQ-M zaměřuje na zlepšení zbraní již působivé přesnosti a maximálního rozsahu, aby vás smrtící na střední a delší rozsahy. To přichází za cenu celkové mobility, rychlosti sprintu-to-fire a čas reklam, což je typické pro zbraň určenou pro delší dosah.

Příbuzný:

Článek pokračuje po reklamě

  • .5 ″ barel
  • Lockgrip Precision-40
  • 6.5 mm vysoká rychlost
  • Skladem: Stopa tacverte Brute
  • Pohled: .

.