Nejlepší načítání Welgun Warzone: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto, nejlepší načítání Welgun ve Warzone – Dot eSports

Nejlepší načítání Welgun ve Warzone

STG44 je silná volba, pokud byste raději načasovali své snímky z dálky.

Nejlepší načítání Welgun Warzone: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Warzone Welgun Loadrout

Aktivita

Best Welgun Loadrout Warzone je i nadále monstrum a oblíbeným v sezóně 3 Reloaded a máme nejlepší sadu příloh a výhod, abychom doplnili konečné nastavení třídy v COD.

Welgun COD Vanguard je rychlá SMG, která dorazila do sezóny 1 Reloaded Update. Je bezpečné říci, že zbraň je velmi silná ve správných rukou a dokonce i s Nerfs je stále více než životaschopným přínosem v terénu.

Článek pokračuje po reklamě

Výběr správných výhod a příloh je životně důležitý pro zlepšení rychlosti pohybu a přesnosti hipfire, dva klíče za touto sestavou.

Zde je úplné zhroucení všeho potřebného k vytvoření toho nejlepšího Welgun Warzone Loadrout v sezóně 3 Reloaded.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Nejlepší načtení Welgun Warzone
 • Nejlepší nastavení Welgun (Perks & Equipment)
 • Jak odemknout Welgun ve Warzone
 • Alternativy k načtení Welgun Warzone

Nejlepší načtení Welgun Warzone

Warzone Welgun Gunsmith Možnosti

Welgun si určitě může držet vlastní ve Warzone Season 3 se správnými připoutanostmi.

Přílohy

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: 120 mm gawain krátký hlaveň
 • Optický: Reflektor břidlice
 • Skladem: Gawain kosterní
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis:9mm 64 kulatý časopis
 • Typ munice: Dutý bod
 • Zadní přilnavost: Tkaninová přilnavost
 • Perk 1: Akrobatický
 • Perk 2: Rychlý

Při tvorbě optimálního načítání Welgun ve Warzone musí být vaším hlavním cílem zvýšit mobilitu. Od rychlosti pohybu a rychlosti reklam se naklánějí na rychlost palby, naklonění do pravých statistik vám může spěchat skrz jednotky v mrknutí oka.

Článek pokračuje po reklamě

Začínající věci máme Úplatek pro posilovač zpětného rázu a 120 mm gawain krátký hlaveň Chcete -li posílit rychlost požáru zbraně. Při kombinaci tyto přílohy poskytují rychlost požáru blesku, která patří mezi nejrychlejší z jakéhokoli SMG.

 • Přečtěte si více:Faze Booya odhaluje smrtící načtení Warzone STG44, které po Nerf stále dominuje

Další přichází Gawain Skeletas Stock Zlepšit rychlost pohybu při používání Welgun. Na rozdíl od většiny tipů v této kategorii nemá Gawain Skelet žádné hlavní nevýhody, což z něj činí zřejmou volbu.

Článek pokračuje po reklamě

Podobně M1941 Hand Stop UnderBarrel Poskytuje stavbu další úroveň stability, posílení zpětného rázu Welgun. Díky tomu je snadné přistát všechny vaše kulky a maximalizovat smrtící ttk zbraně.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Warzone Welgun Barrel

Zvyšování rychlosti palby je klíčem k rychlému zvýšení TTK s Welgunem.

The 9mm 64 kulatý časopis je další zásadní výběr, který pomůže zvýšit Welgun SMG ve Warzone. Ačkoli to platí mírné Nerf na rychlost pohybu, větší magy a rychlejší načtení stojí za kompromis. Tento výběr vám umožní pokračovat v palbě, aniž byste se museli bát mezi boními.

Pro Typ munice Usadili jsme se Dutý bod Pro trochu navíc poškození. Pokud přistanete nějaké výstřely do paží nebo nohou svého soupeře, padají tak rychle, jako byste přistáli s hlavami.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Warzone Welgun Perk

Použití tohoto mnoha pohybových rychlostních buffů bude mít kolem nepřátel sprintingové kruhy.

Další zlepšení mobility mnoha způsoby je Tkaninová rukojeť zadní rukojeť , Další nutností pro toto načítání Welgun. Rychlost reklam, rychlost sprintu a přesnost hipfire jsou tímto osamělým připojením vylepšeny.

Zaokrouhlením věcí, už se nedívá Akrobatický a Rychlý pro dva Zbraňové výhody . Už jsme hodně oblékli a nyní, tyto dvě výhody tlačí váš pohyb na jinou úroveň. Ve Warzone dnes není rychlejší načítání, než když se tyto výhody kombinují.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší nastavení Welgun Warzone (Perks & Equipment)

Warzone Welgun Custom Locout obrazovka

Toto načítání Welgun by nebylo téměř tak silné bez pravých výhod a vybavení.

 • Perk 1: E.Ó.D.
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: Zesílení
 • Sekundární:STG44
 • Smrtící:
 • Taktický: Stim

Při výběru nejlepších výhod pro načtení Welgun chcete upřednostňovat rychlost a všestrannost.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

E.Ó.D znamená, že se můžete odrazit a tankovat nějaké výbušniny, aby vaše nepřátelé hádali, Přezbrojení dává nám okamžitý přístup ke zbrani s delší délkou, která doplní welgun a umožňuje rychlé přepínání mezi nimi.

Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem k rychlé rychlosti palby Welgunu potřebujete silnou sekundární zbraň, na kterou se můžete zaměnit. Téměř v každém boji budete listovat sem a tam, proto doporučujeme přivést do zápasu STG44.

Článek pokračuje po reklamě

Warzone Welgun Load Perks

Overkill a Amped jsou nezbytné, abyste vás udrželi v boji.

Mezitím, pokud jde o smrtící a taktické vybavení, se kolem meta nedívá Frag granát a Stimulace kombo.

 • Přečtěte si více:Jak hrát Modern Warfare 2 Multiplayer Open Beta: Datum vydání, platformy, další

Frags byly ve Warzone vždy všestranné a stimuly skočily přímo na vrchol seznamu ve Warzone Season 3 kvůli jejich novému potenciálu buffů.

Jak odemknout Welgun ve Warzone

Obrazovka Cod Warzone Vanguard pro Welgun

Odemčení Welgun vyžaduje, abyste hráli režimy pro více hráčů nebo zombie COD Vanguard.

Chcete -li odemknout Welgun ve Warzone, máte několik různých možností. První je metoda Vanguard Zombies, která vyžaduje, abyste získali pět rychlých zabití headshot v 50 různých cílech portálu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Toto je časově náročná výzva, takže místo toho doporučujeme metodu Vanguard pro více hráčů. Tato možnost vyžaduje, abyste získali 10 SMG zabití při zamíření památek v jediném zápase 15krát. Stojí za zmínku, musíte hrát každý zápas s dokončením, protože odchod brzy nebude sledovat žádný pokrok.

I když se jedná o časné metody odemknutí SMG, jedinečná výzva Warzone bude jistě dorazí i během několika týdnů, pokud se nevlastníte COD Vanguard.

Článek pokračuje po reklamě

Alternativy k načtení Welgun Warzone

Cod Warzone STG44

STG44 je silná volba, pokud byste raději načasovali své snímky z dálky.

Pokud toto rychlé načítání SMG nedělá práci pro vás, stojí za to vyzkoušet přesnější sestavení AR místo toho. Doporučujeme nejvyšší načtení STG44 jako silnou alternativu, pokud byste raději na čase své snímky a vybrat si bitvy.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Všechno ve Warzone Pacific Season 4: Datum vydání, Major Caldera Mapy změny, další

Spíše než blitzing přes mapu a neustále tlačit tempo, STG44 lze použít pro taktičtější přístup.

To je všechno, co potřebujete vědět o těch nejlepších načítání Welgun Warzone.

Článek pokračuje po reklamě

Ujišťujeme vás, že tento průvodce načítáme aktualizován tak, aby odrážel jakékoli úpravy v nejnovějších Warzone Patches. Mezitím se podívejte na některé další klíčové příručky k načítání níže:

Nejlepší načítání Welgun ve Warzone

Zdá se, že do měsíce roste masivní arzenál zbraní a jednou z nejstarších nabídek 2022 je silná samopal.

Welgun byl přidán z Předvoj v Warzone’s sezóna 1.5 Aktualizace a rychle se stala nejlepší volbou pro SMG ve hře a stále to je o několik měsíců později. Jeho poškození je slušné, ale lze jej zvýšit pomocí specifických příloh. Je to také jedna z nejvíce mobilních zbraní ve hře.

V aplikaci v reálném světě byl Welgun experimentální britský SMG během druhé světové války, který se nikdy nedostal k hromadné výrobě. To se nyní změnilo díky Warzone Protože hráči kolem Caldery s tím dosud běhali.

Zde je návod, jak vybavit Welgun pro maximální rychlost v Caldeře.

Nejlepší načítání Welgun v Warzone

Welgun nabízí neuvěřitelnou mobilitu, díky níž je okamžitý doplněk k meta Caldera nebo Rebirth. Masivní pole a hory mapy vyžadují schopnost rychle se pohybovat a Welgun nabízí některé z nejlepších rychlosti a zároveň je docela impozantní zblízka.

Jeho slabostí na začátku je jeho rychlost ohně, která je rychle upevněna posilovačem zpětného rázu a 120 mm Gawain Short Barrel, okamžitě zvyšuje jeho DPS. Poté, zbytek příloh pomáhá trochu ustoupit v jeho zpětném ránu a zároveň ještě více zabývat jeho rychlostí.

Jak je tomu vždy u SMG, Welgun je dobrý ve scénářích blízkého dosahu, ale bojuje na dálku. Spárujte to s možností dlouhého doletu, jako je útočná puška, LMG nebo odstřelovače a je to tuna zábavy, aby se při nakládku naložila Warzone Pacific.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.