Nejlepší načtení a nastavení třídy v MW2 Season 3 Reloaded | Nejlepší přílohy pro BAS-P v MW2-DOT ESPORTS, Nejlepší načtení BAS-P, připevnění a výhody v MW2.

Nejlepší načtení, přílohy a výhody v MW2

Pronásledování Longshot zabíjí pro výzvy Camo? Vyzkoušejte toto načítání. Myslíme si, že se jedná o solidní sadu příloh, které pomáhají zamknout zabití na dlouhé vzdálenosti, které potřebujete k odemknutí všech camos, které jste kdy chtěli.

Nejlepší načtení a nastavení třídy v moderní válce 2

V nekonečném odlivu a toku zbraní stoupajících a lezení v Call of Duty: Modern Warfare 2 meta, nejlepší načítání a nastavení třídy se vždy vyhledává. Pro nejlepší načtení Bas-P jste přišli na správné místo.

Bas-P je SMG, který má „agresivní rychlost a modulární rám“, díky kterému je zbraň „ideální pro náročného operátora, který chce přizpůsobit svou samopalku“, podle svého popisu ve hře ve hře podle hry.

Zatímco Bas-P byl už měsíce zastíněn jako Vaznev-9K, Lachmann Sub a Fennec 45, zaslouží si to trochu více vaší pozornosti a úcty, zejména po některých nedávných nadšenci, aby to přivedli k tabáku.

Zde je nejlepší způsob, jak načíst svůj BAS-P pro úspěch v MW2 Třetí sezóna.

Nejlepší načtení Bas-P v MW2

 • Hlaveň: 12 ″ Bruen SZ-36
 • Laser: VLK LZR 7MW
 • Skladem: Br bez akcie mod
 • UnderBarrel: Xten Nexus Grip
 • Časopis: 50 kulatý buben

Sekundární: Preferovaná pistole
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk balíček: Battle ztuhlý a dvojnásobný čas, rychlé ruce, duch
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

Bas-P se stal velmi solidní volbou pro hráče, kteří rádi běží a zbraň a hrají cíl, rychle zabíjejí soupeře a udržují se v boji. Věříme, že toto nastavení třídy je pro to skvělé a přílohy pouze zdůrazňují silné stránky zbraně.

Tyto přílohy zvýší poškození, rozsah, mobilitu a manipulaci BAS-P a posílí jeho stav jednoho z populárních SMG ve hře, protože byl přidán v sezónním obsahu. Myslíme si, že je to jen silnější s některými velkými nadšenci v sezóně tři znovu načtení aktualizace pro MW2.

Nejlepší načtení Bas-P Longshot MW2

 • Čenich: Xten RR-40
 • Hlaveň: 12 ″ Bruen SZ-36
 • Optický: AIM OP-V4
 • UnderBarrel: Xten Nexus Grip
 • Časopis: 50 kulatý buben

Sekundární: Preferovaná pistole
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk balíček: Bitva ztuhla a bomba, zaostření, rychlá oprava
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

Pronásledování Longshot zabíjí pro výzvy Camo? Vyzkoušejte toto načítání. Myslíme si, že se jedná o solidní sadu příloh, které pomáhají zamknout zabití na dlouhé vzdálenosti, které potřebujete k odemknutí všech camos, které jste kdy chtěli.

Tyto přílohy pomohou s vaší přesností, pokud jde o střelbu dlouhého dosahu, ale ujistěte se, že se namontujte na dlouhé památky, abyste maximalizovali vaše šance na popadnutí zabití potřebných pro výzvy.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší načtení, přílohy a výhody v MW2

Nejlepší načtení, přílohy a výhody v MW2

Jack Bye

Aktualizováno 10. srpna 2023 od Jacka Bye

Mít Nejlepší načtení Bas-P v MW2 Určitě půjde dlouhou cestu, aby vás udržoval naživu i v těch nejhlavějších zápasech. Sezóna 5 probíhá a jako každá další nová sezóna, přichází s novými zbraněmi, které se mají odemknout. Navzdory novým přírůstkům zůstává Bas-P spolehlivá zbraň v moderní válce 2.

Posaďte se a odpočiňte si, když vám poskytneme nejlepší načítání, připojení a výhody, které vám pomohou co nejlépe vytěžit z Bas-P. Pokud již v nové sezóně nepoužíváte taktického mazlíčka, podívejte se na našeho průvodce, jak dostat psa v moderní válce 2. Všichni v určitém okamžiku potřebujeme společníka!

Snímek obrazovky zbraně BAS-P ve videohře MW2

Nejlepší načítání a přílohy Bas-P v MW2

 • Čenich: xrk písečná bouře
 • Laser: 1MW Quick Fire Laser
 • Akcie: Bruen Flash V4 Stock
 • UnderBarrel: Xten Nexus Grip
 • Zadní přilnavost: Bruen Flash Grip

Bas-P se proměnil v směs SMG a AR a dodával silnou TTK na zhruba 50 metrů. Abychom to optimalizovali, cílem našeho načítání je zvýšit přesnost dlouhého dosahu, aniž by to příliš ovlivnilo manipulaci a mobilitu.

Chcete -li rozšířit rozsah, měli byste minimalizovat zpětný ráz. To můžete udělat vybavením jak XRK Sandstorm úplatek, tak Xten Nexus Grip UnderBarrel. Ty významně snižují zpětný ráz a zvyšují stabilitu zaměření, což usnadňuje udržování přesných záběrů na cíl.

Ačkoli tyto přílohy zvyšují přesnost, také mírně sníží rychlost vašich reklam. Abychom udrželi pocit SMG z Bas-P, doporučujeme připojit 1MW rychlý ohnivý laser. A pokud jste spokojeni s viditelným laserem, možná se budete chtít místo toho rozhodnout pro Accu-Shot 5MW Laser.

Nakonec byste měli zvýšit mobilitu vybavením Bruen Flash V4 Stock a Bruen Flash Grip. Ty sníží rychlost sprintu k palebru a zvýší rychlost reklam, což zajistí, že Bas-P zůstává vhodný pro styl přehrávání run-and-gun.

Nejlepší výhody a vybavení pro Bas-P v MW2

 • Základna Perk 1: Double Time
 • Base Perk 2: Bitva ztuhla
 • Bonus perk: chladnokrevný
 • Ultimate Perk: Duch
 • Smrtící: frag granát
 • Taktical: Stim

Vybíráme tyto výhody, která vyniká v různých scénářích. Pro aktivní a agresivní pohyb je ideální dvojnásobný čas, zatímco Battle tvrzená dělá defenzivní hru lépe zvládnutelným snížením dopadu příchozího taktického vybavení.

Snímek obrazovky představí zbraň ve videohře MW2 BAS-P

Pokud jde o bonusový perk, chladnokrevný je skvělá možnost, jak zůstat skryté od impozantních KillStreaks. Populární pruhy, jako je Jet VTOL a Overwatch Helo.

Většinou je Ghost nejlepší volbou pro maximální výhodu. Je to proto, že vám brání detekování s UAVS. Vzhledem k prevalenci UAV v MW2 to velmi pomáhá zůstat pod radarem.

Ideální výběr pro smrtící vybavení lze diskutovat, ale klasický granát Frag je neustále solidní možností. Může se pochlubit širokou oblastí exploze a může být načasován, aby chytil nepřátelské hráče mimo stráž. Pokud jde o taktické vybavení, je SMIT účinná při obnově zdraví, což umožňuje agresivnější herní přístup.

Nejlepší zbraně pro spárování s BAS-P v MW2

Alternativní volby zbraní

.50 GS HANDGUN

Zřídka potřebujete přinést další zbraň s rychlým ohněm s uvedením BAS-P do načítání, takže devastující jednotlivé záběry .50 gs vytvoří dobrý doplněk střední třídy na SMG.

Sniper puška SP-X 80

Významně rozšířte svou tajnou sadu nástrojů s SP-X 80, což vám umožní přepínat mezi vychytáváním soupeřů tiše v extrémně dlouhých rozsazích a vplížit se, aby je vytáhl, než vědí, co je zasáhlo.

BAS-P FAQ

Jaké jsou nejlepší přílohy Bas-P MW2?

12 ”Bruen SZ-36 a 50 kulatý mag jsou aktuální nejlepší přílohy pro BAS-P v MW2.

Jak odemknout BAS-P MW2

Bas-P můžete odemknout tím, že získáte 25 zabití headshot s SMG nebo dokončením exfill s jakýmkoli Bas-P Blueprint v DMZ.