Nejlepší načtení C58 a sestavení ve Warzone: přílohy, výhody, nastavení třídy – dot eSports, Warzone Best C58 Loadrout: Nastava našeho C58 a jak odemknout C58 vysvětleno |

Warzone Best C58 Loadrout: Naše nastavení třídy C58 a jak odemknout C58 vysvětleno

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Nejlepší načtení C58 ve Warzone

Call of Duty: Warzone’s seznam zbraní je prostě obrovský.

C58 od Černá ops studená válka byla 21. útočná puška, z níž si můžete vybrat Warzone, A to bylo předtím, než Vanguard přidal ještě více s Warzone Pacific Aktualizace. To je spousta zbraní, takže může být obtížné rozhodnout se, který z nich si vybrat, když je čas spadnout na Calderu, Rebirth Island nebo Fortune’s Keep.

I když C58 nemusí být první možností, jak skočit do myslí hráčů BR, stojí za to váš čas vyrovnat se a vybavit ji nejlepšími připoutáními, aby zjistil, zda je to něco, s čím jste se vydali. I s rokem Černá ops studená válka Za námi je C58 stále pevná zbraň Warzone.

Zde je nejlepší způsob, jak vybavit C58 Warzone.

Nejlepší načtení C58 Warzone

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 18.5 ″ pracovní skupina
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Uchopení polního agenta
 • Munice: 45 RND Drum

Dny dominantní meta C58 Meta přišly a odešly, ale tato sada příloh vydržela zkoušku času od přidání zbraně v létě 2021. Od té doby se na zbrani moc nezměnilo a stále je to docela zbraň.

C58 dostane standardní ošetření útočné pušky, pokud jde o Warzone Zbraně, leštění jeho přesnosti, poškození, dosah a ovládání při prodloužení doby, kdy je můžete vystřelit házením na časopis 45 RND Drum.

AR dělá comeback v nakládkách napříč ostrovem Rebirth Island a Caldera, zejména po odstranění režimu Vanguard Royale. Zbraně z Černá ops studená válka a Moderní válčení se nyní ve srovnání s jejich Předvoj protějšky v bitvě Royale.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Warzone Best C58 Loadrout: Naše nastavení třídy C58 a jak odemknout C58 vysvětleno

Hledáte novou útočnou pušku? Vytvořte nejlepší načítání Warzone C58 s doporučením Nastavení naší třídy.

The C58 ve Warzone je jednou z nových zbraní představených ve Warzone Season 4, spolu s MG 82 a Nail Gun.

C58, která se představí pomalejší, ale úderová rychlost než jiné útočné pušky.

Tato stránka se bude zabývat Jak odemknout C58 nejrychlejším možným způsobem a naše Nejlepší načtení C58 a Třída C58 doporučení.

 • Jak odemknout C58 ve Warzone
 • Nejlepší načítání a přílohy Warzone C58
 • Nejlepší nastavení třídy Warzone C58, výhody a vybavení

Jediným problémem je, že to může být poněkud časově náročné na to v 15 zápasech. Ale pokud jste plánovali dělat maraton nebo dva, dělat jen jeden dlouhý výstřel za zápas není v žádném případě vysokým požadavkem. Ve studené válce jsou všechny režimy 24/7 a týmové seznamy skladeb způsobem, jak jít.

Pokud se místo toho rozhodnete pro Warzone, doporučujeme se držet drancování, abyste mohli oživit v celém zápase. Znovu, získání jednoho dlouhého zabití zabíjení není moc, ale lupům vám umožní odpočinout si v případě, že vás to sestřelí, než to dosáhnete.

Nejlepší načítání a přílohy Warzone C58

Níže jsou uvedena naše doporučení pro optimální načítání C58:

 • Čenich: Agentura potlačování (odemknutí na úrovni 46)
 • Hlaveň: 18.7 “Ranger (odemkne na úrovni 30)
 • Optický: Axiální zbraně 3x (odemknutí na úrovni 22)
 • UnderBarrel: Grip Field Agent Grip (odemkne se na úrovni 41)
 • Munice: Stanag 55 RND (odemknutí na úrovni 34)

The Agentura potlačování Vyžaduje docela dost vyrovnání, ale je to nejlepší v kategorii čenichu. Spolu s potlačením zvuku, aby se zbraň udržovala co nejtichle, přichází se zvýšením rychlosti kulky, rozsahem poškození a vertikální kontrolou zpětného rázu. Jak stabilita zaměřující se, tak rychlost zaměřené na pohled budou mírně ovlivněny, ale ne velkým rozpětím.

Na hlaveň. Budeme zvýšit tuto rychlost střely a vertikální ovládání zpětného rázu ještě dále s 18.7 “Ranger. V důsledku toho je vaše rychlost zaměření při chůzi snížena, stejně jako přesnost střelby kyčelního ohně, i když to stojí za kompromis.

Místo laseru nebo zásoby C58 opravdu těží z optiky. Zejména jsme našli Axiální zbraně 3x být nejlepší volbou, udělení zvětšení zoomu se slušným pohledem na železo. V kombinaci s našimi volbami pro kategorie čenichu a hlavy bude poškození na dálku tak silné, jak to může být, takže je důležité mít jasný pohled na vzdálené cíle.

Dále, podřízený. Rozhodli jsme se pro Uchopení polního agenta Tentokrát, které zvyšuje horizontální i vertikální ovládání zpětného rázu. Rychlost pohybu palby a střílení reklam se sníží, ale jen nepatrně. I když je zpětný ráz v C58 ve výchozím nastavení poměrně pomalý, poměrně pomalá rychlost požáru vyžaduje, abyste téměř nikdy nezmeškali výstřel, abyste vytěžili maximum ze zbraně, takže je klíčové mít na kontrole.

A konečně, munice. To je klíčové, protože časopis bude poněkud omezen od začátku, pro které Stanag 55 Rnd může velmi pomoci. Dodává se s náklady na zkrácení času reklam a rychlostí načtení, ale to nebude velké starosti.

Nejlepší nastavení třídy Warzone C58, výhody a vybavení

Zde jsou naše volby pro nejlepší předměty – například vybavení a výhody – pro nejlepší nastavení třídy C58 ve Warzone:

 • Perk 1: Rychlá oprava (odemknutí na úrovni 42)
 • Perk 2: Overkill (odemkne se na úrovni 38)
 • Perk 3: AMPED (odemknutí na úrovni 1)
 • Hlavní: Švýcarský K31 (odemkne se na úrovni 15 Battle Pass)
 • Taktický: Senzor srdečního rytmu (odemkne se na úrovni 30)
 • Smrtící: Důl blízkost (odemknutí na úrovni 43)

C58 není tak rychlý jako jiné útočné pušky, ale rychlost požáru je kompenzována s tunami poškození. Nebude dlouho trvat, než začneme snižovat nepřátele, takže zahájení regenerace zdraví bezprostředně po každé bitvě s Rychlá oprava dělá skvělou kombo. Pokud úroveň 42 zní trochu strmě, jděte E.Ó.D., což pomůže zmírnit poškození výbušniny a střelby bez Killsstreak.

Jako obvykle doporučujeme se rozhodnout Přezbrojení Jako druhá výhoda. Pokud jde o naši zbraň výběru, PPSH-41 je perfektní pár. Vzhledem k tomu, že se naše budova C58 zaměřuje na vzdálenosti na dlouhé vzdálenosti, je dobré mít krátký dosah, jak rychle a efektivně čelit nepřátelům v těsných blízkosti.

Kdykoli se na vás cíl podaří proklouznout, nedělejte si starosti, jako Zesílení zvýší rychlost přepínání zbraní.

Pokud jde o vybavení, rozhodli jsme se použít Senzor srdečního rytmu sebe. Pokud ztratíte ze zřetele cíl nebo chcete jen dvakrát zkontrolovat obvod, než se dostanete do budovy, rychlý pohled na senzor je skvělá strategie.

Nakonec nemůžeme doporučit Důl proximitu dost; Je rychlé nasazení a vždy bude zakrývat záda, zejména pokud jej umístíte na stranu vchodů nebo po schodech. Stray Frag granáty způsobují hluk pouze v dálce, ale i když důl selže, bude stále sloužit jako alarm nepřátel, kteří se blíží k vaší poloze.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Black Ops studená válka následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Diego je spisovatel na volné noze z Argentiny, který se naučil angličtinu díky videohrám. Zmeškal většinu klasiků, ale může se několik hodin chovat o zkázu, persona, temnotu a pinballs. Pravděpodobně na Twitteru právě teď.

Logo Eurogamer.net

Kupte si na nich věci s glóby

A další krásné zboží Eurogamer v našem oficiálním obchodě!

Eurogamer.net Merch

Špatné hříčky a videohry od roku 1999.

Eurogamer.Net je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společnost Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.