Nejlepší načtení CR-56 AMAX ve Warzone | Rock Paper Shotgun, Best CR -56 AMAX Loadrout pro Warzone Pacific Season 5 Reloaded – Charlie Intel

Nejlepší načtení CR-56 AMAX pro Warzone Pacific Season 5 Reloaded

Alternativně, pokud hrajete pouze Warzone, můžete také dokončit tuto výzvu v režimech lupu nebo střetu. Po splnění podmínek bude tato zbraň přidána do vašeho inventáře.

Nejlepší načtení CR-56 AMAX a nastavení třídy v Call of Duty: Warzone

Nejlepší načítání Amax, které byste měli používat ve Warzone.

CR-56 AMAX v Call of Duty: Warzone

Průvodce přispěvatelem Jamese Law
Další příspěvky Charlie Biggerstaff
Aktualizováno na prosince. 7, 2021
Sledujte Call of Duty: Warzone Caldera

Hledání nejlepšího CR-56 AMAX načítání ve Warzone Pacific? Ve Warzone je CR-56 AMAX jednou z těžších útočných pušek, které můžete získat do svého načtení. Je to pomalejší, ale správně skartuje nepřátele, pokud zasáhnete své výstřely. Dokonce i po mnoha nerftech je to vynikající puška. Tato příručka rozdělí všechny přílohy, které potřebujete pro nejlepší načtení CR-56 AMAX ve Warzone.

Dlouhodobý sestavení pro CR-56 AMAX ve Warzone

The Monolitický supresor je absolutní nutnost. Zůstat mimo radar a zvyšování vašeho rozsahu je prostě směšné, takže byste se měli snažit použít to téměř na všech svých nakladech pro moderní bojové zbraně. Je však odemčeno na úrovni zbraní 66, takže budete muset trochu brousit. Vydejte se do multiplayeru nebo drancování MW a pop tokenu dvojité zbraně XP, aby bylo toto načítání nejlepší.

Range-wise, XRK Zodiac S440 Barrel je ten, kdo jde. Dělá vše, co potřebujete v těžkopádné hlavně, od posílení vašeho rozsahu a rychlosti kulky až po pomoc při zpětném rázu, což je problém, který má mnoho hráčů s Amaxem.

The VLK 3.0x Optic je také perfektní pro tuto zbraň, protože nabízí čistou síťovi s pevným zoomem, aniž by příliš ničila rychlost reklam. Pomáhá také z nějakého důvodu.

Pro vaši podtrhu Ranger Foregrip je obvykle ten, kdo si vybere. Mírně to poškodí vaši mobilitu, ale zpětný zákon je hlavním problémem Amax a tato přilnavost je pro to nejužitečnější.

Pokud jde o munici 45 kulatých magů, Protože čím více kulek, tím lepší ve Warzone. To platí zejména v režimech založených na týmu.

Nejlepší načítání CR-56 AMAX ve Warzone

Jedná se o tvrdší sestavení, se kterým se můžete uspět, ale získání nákladů CR-56 AMAX detailní zabití může být super uspokojivé. Budete muset jít tvrdě po mobilitě a spárovat tuto zbraň s rukou zbraní, ale pro vás meta-defiers venku, dejte tomuto načítání výstřel:

Stále jsem si vybral stejnou optiku a potlačení, protože je nemůžete opravdu přehodnotit. Tato budování obětí však rozsahuje a přesnost pro nejvhodnější možnou CR-56 AMAX (i když to neznamená zcela zbytečné).

The TAC Laser je perfektní volbou pro zvýšení rychlosti vašich reklam a doufejme, že byste měli dostat skok na nepřátele, takže viditelnost by vám neměla příliš ublížit. Dokonce dostanete přidanou bonus za extra cílovou stabilitu!

The Commando Foregrip Nemá sankce rychlosti reklam, které drží strážce zpět, a dostanete trochu podporu s ovládáním zpětného rázu.

Nakonec Žádné zásoby Připojení je zde, aby se zvýšila rychlost reklam a zcela zničila ovládání zpětného rázu. Je to však blízká řada.

Sekundární zbraň

Pomocí kombo a kombo a Přezbrojení, Vytáhněte zbraň z blízkého dosahu na podporu. SMG jako Mac 10 nebo Modern Warfare MP5 funguje skvěle, stejně jako studená válka AK-47. Pokud však máte načítání blízkého dosahu, popadněte zbraň, která vám pomůže z dále ven. Kar98K je pro tento účel můj oblíbený, nebo byste mohli vytáhnout švýcarský K31, pokud to lechtá vaše fantazie.

Jak odemknout CR-56 AMAX ve Warzone

Během aktualizace Modern Warfare’s Season 4 byl přidán CR-56 AMAX, takže ji nelze odemknout normálním vyrovnáním. Místo toho budete muset provést výzvu, která je mnohem snazší v režimech pro více hráčů moderních válek, ale stále je absolutně proveditelné v režimech, jako je lup. Získejte 3 zabití Gunbutt při použití útočné pušky v 15 různých zápasech je úkol a naši přátelé v Metabombu mají několik tipů, jak toho dosáhnout snadněji.

Nyní jste odborník na CR-56 AMAX! I když jste zmeškali jeho nejvíce přemožené dny, stále stojí za to ji zastřelit. Pokud potřebujete dohnat úpravy sezóny 5 Perk, dostali jsme aktuální hodnocení pro každé výhody ve Warzone. Úplné přehled meta najdete v našem průvodci nejlepšími načítáními ve Warzone a nejlepším seznamu úrovní zbraní.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • Infinity Ward následovat
 • Střelec následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Nejlepší načtení CR-56 AMAX pro Warzone Pacific Season 5 Reloaded

CR-56 AMAX ve Warzone

CR-56 AMAX je impozantní útočná puška díky hlavním nadšenům. Zde jsou všechny přílohy, výhody a vybavení, které můžete použít k vytvoření nejlepšího načtení Amax Warzone Pacific Season 5 Reloaded.

Pokud jde o boj středního dosahu, útočné pušky často dominují meta Warzone Pacific Meta a CR-56 AMAX je fantastickou volbou kvůli jeho působivému poškození spolu s jeho řadou.

Nyní tato zbraň obdržela významné buffy v sezóně 5 Reloaded Update, což z ní činí životaschopnější výběr. Máme všechny správné přílohy, výhody a vybavení, abychom pro něj udělali ideální načítání.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načtení CR-56 AMAX ve Warzone Pacific Season 5 Reloaded.

 • Nejlepší přílohy AMAX CR-56
 • Nejlepší CR-56 AMAX Perks & Equipment
 • Jak odemknout CR-56 AMAX
 • Nejnovější CR-56 AMAX Buff a Nerfs ve Warzone
 • Alternativy CR-56 AMAX

Nejlepší Warzone CR-56 AMAX načítání příloh

Warzone CR-56 AMAX načítání příloh

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: XRK Zodiac S440
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 45 Round Mag

Začneme naše Warzone CR-56 AMAX načítání zlepšením jeho efektivního rozsahu poškození pomocí Monolitický supresor čenich a Xrk Zodiac S440 hlaveň. The Commando Foregrip posílí jeho cíl i stabilitu zpětného rázu.

Šli jsme s VLK 3.0x Optic pro 3.0x zvětšení, které nám umožňuje vybírat nepřátele z dálky. Nakonec toto načítání omezíme s 45 Round Mag Abychom zajistili, že máme dostatek munice, abychom odstranili více protivníků.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší Warzone CR-56 AMAX Perks and Equipment

E.O.D Perk in Warzone

 • Perk 1: E.Ó.D
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: Zesílení
 • Smrtící vybavení: Házení nože
 • Taktické vybavení: Stimulace

Nepřátelé často hodí granáty, termity a další výbušniny, takže doporučujeme vybavit E.Ó.D Perk, aby se snížilo poškození výbušniny. Použitím Přezbrojení Spárujte zbraň s SMG z blízkého dosahu jako Marco 5 a Zesílení zajišťuje okamžité výměny zbraní.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Přicházíme k našemu výběru vybavení, Házení nožů jsou solidní volbou pro rychlé eliminace v těsných situacích, zatímco Stimulace Pokud zjistíte, že v bitvě způsobíte, že budete mít příliš velké škody, poskytne vám velmi potřebné zvýšení zdraví a rychlosti.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout CR-56 AMAX ve Warzone

CR-56 AMAX ve Warzone

CR-56 AMAX je uzamčen za výzvou, která vyžaduje skóre 3 Gunbutt zabíjí s útočnou puškou v 10 různých zápasech. To je obzvláště snadné v režimech moderních her pro více hráčů Warfare.

Alternativně, pokud hrajete pouze Warzone, můžete také dokončit tuto výzvu v režimech lupu nebo střetu. Po splnění podmínek bude tato zbraň přidána do vašeho inventáře.

Článek pokračuje po reklamě

Nejnovější CR-56 AMAX Buff a Nerfs ve Warzone

Sezóna 5 Reloaded přinesla na Warzone celou řadu zbraní a nerfů. AMAX CR-56 měl svůj maximální rozsah poškození a v aktualizaci se zvýšil multiplikátor poškození horního trupu.

Článek pokračuje po reklamě

CR-56 AMAX (MW)

 • Maximální rozsah poškození se zvýšil na 28.62 metrů od 24.1 metry
 • Multiplikátor poškození horního trupu se zvýšil na 1.1, nahoru od 1.0

Nejlepší alternativy CR-56 AMAX ve Warzone

Pokud hledáte skvělou alternativu k nejlepšímu načtení Warzone CR-56 AMAX, měli byste absolutně vyzkoušet Ex1 a FFAR 1 poté, co obdrželi Buffy ve Warzone Pacific Season 5 Reloaded.

Další obsah Warzone naleznete v tom, co se stane s Warzone po vydání Warzone 2 a seznamem Mode Cíle a misí DMZ.

Obrázek kredit: Aktivize