Nejlepší načtení EBR-14 ve Warzone 2, nejlepší načítání EBR-14 ve Warzone 2 | Nejlepší přílohy pro EBR -14 ve Warzone 2 – Dot eSports

Nejlepší načtení EBR-14 ve Warzone 2

7.62 Vysoká rychlost zvýší rychlost kulky, což vám umožní rychle rozbít nepřátele, než se přikrývají.

Nejlepší načtení EBR-14 ve Warzone 2

Následující průvodce vám pomůže vytvořit nejlepší načítání EBR-14 s nejlepšími přílohami a laděním ve službě Call of Duty: Warzone 2.

Warzone 2 EBR-14

Autor: Syed Tayyab 2023-06-13 2023-06-13 Sdílet

The M14 EBR Vrací se do Call of Duty: Warzone 2 jako puška Marksman EBR-14. Bude k dispozici od začátku ve výchozím nastavení, když poprvé skočíte do hry.

Povolá z Platforma Ordnance Weapon Platform, EBR-14 vám nabízí přesné zabití s ​​dlouhým dosahem s mírnou rychlostí ohně. Pokud máte trpělivost, která je potřebná pro pušky Marksman, můžete EBR-14 použít s lehkostí vybrat cíle v dosahu.

Následující průvodce vám řekne, jak vytvořit Nejlepší načtení EBR-14 In Call of Duty: Warzone 2.

Nejlepší načítání EBR-14, přílohy, ladění

Slot Příloha Odemknout požadavek Ladění připevnění
Čenich ZLR TALON 5 Taq-m Level 22 +1.4 ⮃ a +1 ⮀
Hlaveň 22 ”Boremaster Úroveň 14 EBR-14 +0.29 ⮃ a +0.35 ⮀
Optický VLK 4.0 Optic Kastov 762 Úroveň 4 -3.0 ⮃ a -1.35 ⮀
Skladem S0-90 Factory Stock Úroveň 9 EBR-14 -4.0 ⮃ a +2.40 ⮀
Munice 7.62 Vysoká rychlost Lachmann-762 Úroveň 12 -0.68 ⮃ a -9.00 ⮀

The ZLR TALON 5 Nabízí potlačení zvuku, hladkost zpětného rázu a zvýšený rozsah poškození a rychlost kulky. Člání tedy poskytuje kombinaci rozsahu, tajnosti a výhod kontroly zpětného rázu, což z něj dělá dobrou volbu.

The 22 ”Boremaster je hlaveň pro přílohy EBR-14, protože to zvyšuje vaše ovládání zpětného rázu, což vám umožní snadno převzít vaše cíle.

Z hlediska optického připojení VLK 4.0 Optic je vynikající pro cíle střední až dlouhého dosahu. Poskytuje 4x zvětšení s red-dot methic. Tónovaný pohled vám umožní snadnější zrak.

Doporučená videa pro vás.

The S0-90 Factory Stock Poskytuje kontrolu zpětného rázu a zaměřování stability ke zvýšení přesnosti zbraně při pohybu a stabilizaci jejího cíle.

7.62 Vysoká rychlost zvýší rychlost kulky, což vám umožní rychle rozbít nepřátele, než se přikrývají.

Nejlepší načtení EBR-14 ve Warzone 2

Call of Duty: Warzone 2 Meta zbraně se posune s větrem, ale existuje několik pravidel, která zůstávají konstantní bez ohledu na to, jakou je to sezóna.

Při pádu do Al Mazrah je nejlepší mít zbraň, která bude jednat s nepřáteli na dosah díky své velké povaze. Útočné pušky a lehké kulomety jsou pro to oblíbené, ale pušky Marksman jako EBR-14 jsou také opravdu solidní.

EBR-14 se vrací z originálu Warzone, nabízí vysoce výkonné záběry na dosah s určitou opravdu solidní přesností. Jeho 7.62x51mm NATO AMMO bude skartovat nepřátelskými brnění.

Zde je nejlepší sada příloh pro pušku EBR-14 Marksman Warzone 2.

Nejlepší načtení EBR-14 v Warzone 2

 • Čenich: ZLR TALON 5
  • Hladkost zpětného rázu: +1.40oz
  • Rychlost střel: +1.00in
  • Postavivost zpětného rázu: +0.50lb
  • AIM Down Sight Speed: -0.40in
  • AIM Down Sight Speed: -3.00oz
  • Close: +1.80in
  • Stabilizace zpětného rázu: +0.80oz
  • Zaměření stability nečinnosti: +0.40in

  Tato sada příloh pro pušku Marksman Platform Ordnance Weapon Platform bude rozsáhnout svůj rozsah, přesnost a ovládání zpětného rázu a pomůže ji proměnit v trochu vysoce výkonného poloautomatického laserového paprsku ve středním až dlouhém doletu na dlouhou vzdálenost. S tímto vytížením je EBR-14 neustále zabitím dvou až čtyř v závislosti na tom, kde zasáhnete nepřítele a kolik zbroje mají. Nejvíce vyniká jako střední rozsah, ale díky svému sníženému zpětnému ránu můžete také zasáhnout snímky dlouhého doletu.

  EBR-14 funguje nejlépe, když je spárován s samopalkou. SMG jako Vaznev-9K nebo Lachmann Sub vytvoří vynikající duo, které vám pomůže s blízkými závazky, jak se hra nosí a plynový kruh se během zápasu zmenšuje.

  Nejlepší balíček Perk pro EBR-14 v Warzone 2

  • Perk Package: Spectre (dvojnásobný čas, sledovač, pozorovatel, duch)

  Vzhledem k tomu, že EBR-14 je spíše hybridní poloautomatickou odstřelovací puškou a kombinací útočné pušky s tímto nastavením, bude tradiční balíček Spectre Perk fungovat dobře. Budete se moci rychle pohybovat s dvojnásobným časem, udržovat karty na nepřátele s sledovačem a pozorovatelem a zůstat mimo radar s duchem.

  Nejlepší vybavení pro EBR-14 v Warzone 2

  • Taktický: Blikat
  • Smrtící: Semtex nebo házení nože

  Flash granáty jsou velmi silné Warzone 2, Pokud jste je správně zasáhli, ponechávejte nepřátele s jasně bílou obrazovkou. To vám umožní po celou dobu na světě zarovnat vaše mocné střelce pušky Marksman.

  Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.