Nejlepší načtení FARA 83 pro COD: Warzone Pacific Season 1 – Charlie Intel, nejlepší načtení FARA 83 ve Warzone | PCGamesn

Nejlepší načtení Fara 83 ve Warzone

Chcete vědět nejlepší načítání pro FARA 83 ve Warzone? FARA 83 v poslední době dělá kola díky nově objevené sestavení „nulového zpětného rázu“. Je to už dlouho, co byla Fara 83 považována za jednu z nejlepších útočných pušek ve Warzone, ale tato nejnovější sestava by mohla zbraň vrátit zpět do svých slavných dnů.

Nejlepší načtení FARA 83 pro COD: Warzone Pacific Season 1

Nejlepší Fara Load Warzone Pacific

Assault Rifle Fara 83 se znovu objevuje jako jedna z nejlepších zbraní ve Warzone, a můžete to dále vylepšit se správnými přílohy a výhodami, abyste vytvořili nejlepší načítání Warzone Pacific Fara 83 v sezóně 1.

Zpět ve Warzone Season 6, různé změny rovnováhy na několik zbraní ve hře udělaly Fara 83 jednou z nejlepších útočných pušek ve Warzone. Ukázalo se, že AR stála zkouškou času a je stále vynikající volbou pro přestřelky na ostrově Caldera a Rebirth Island.

Článek pokračuje po reklamě

Bez téměř bez poškození a pevného poškození je Fara 83 velmi snadná zbraň, kterou můžete použít, a můžete si vybavit správné připojení a výhody, aby byla ještě silnější v boji.

Článek pokračuje po reklamě

S ohledem na to je zde nejlepší načítání Warzone Pacific Fara 83 v sezóně 1.

 • Nejlepší Warzone Fara 83 načítání příloh
 • Nejlepší Warzone Fara 83 Perks & Equipment
 • Warzone Fara 83 Buffs a Nerfs
 • Jak odemknout Warzone Fara 83
 • Alternativy FARA 83

Nejlepší Warzone Fara 83 načítání příloh

Warzone Fara 83 načítání příloh

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 18.7 ″ Spetsnaz RPK Barrel
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Spetsnaz Grip
 • Munice: Spetsnaz 60 Rnd

Zahájíme nejlepší načítání Warzone Fara 83 s Gru supresor, což vám pomůže vyhnout se detekci nepřítele a zároveň drasticky zvětšit rozsah poškození této útočné pušky. To vám umožní upravit těžké množství poškození na další vzdálenosti skrz džungle Caldera.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Cod Warzone 2: Úniky, zvěsti, platformy a okno vydání

The 18.7 ″ Spetsnaz RPK Barrel Zlepší jak efektivní rozsah poškození útočné pušky, ovládání horizontálního zpětného rázu, kontrolu svislého zpětného rázu a rychlost kulky. To pomáhá připravit zbraň pro boj střední až dlouhé vzdálenosti, kde musíte z dálky vyzvednout nepřátele.

Článek pokračuje po reklamě

Můžete použít Axiální zbraně 3x mít velmi jasný a přesný pohled na bojiště a pomoci zlepšit vaši přesnost na dlouhém doletu.

Fara 83 ve Warzone

The Spetsnaz Grip poskytne vám nejvýznamnější zvýšení přesnosti a pomůže vám přistát více vašich výstřelů. Díky posílení poskytuje nejlepší načítání Warzone Fara 83 s vertikálním a horizontálním ovládáním zpětného rázu.

Článek pokračuje po reklamě

Dokončíme nejlepší načítání Warzone Fara 83 vybavením Spetsnaz 60 Rnd Mag Takže můžete využít neuvěřitelnou rychlost střelby zbraně a mít dostatek munice, abyste mohli sundat více nepřátel, než budete muset znovu načíst.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší Warzone Fara Perks & Equipment

Nejlepší výhody Warzone Fara 83 Třída

 • Perk 1: E.Ó.D
 • Perk 2: Overkill / Ghost
 • Perk 3: Combat Scout

Bude na vás mnoho soupeřů házet výbušniny ve snaze zničit vaše KillStreaks. Pokud tomu chcete zabránit, měli byste se vybavit E.Ó.D stát se odolnější vůči výbušnému poškození.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Hráči Warzone volají po Ravenovi, aby ukradl vzrušující funkci apexových legend

Doporučujeme spárovat tuto zbraň s jinou zbraní, jako je Welgun SMG pro blízká setkání, takže vyzvedněte Přezbrojení Z vašeho prvního poklesu načítání. To vám umožní vybrat dvě primární zbraně z jakékoli kategorie.

Pak můžete zachytit Duch Z druhé kapky naložení, abyste se skryli před nepřátelskými Senzory UAV a srdečního rytmu. To vám umožní udržovat prvek překvapení.

Článek pokračuje po reklamě

S Combat Scout Vybaveno, jakmile označíte nepřítele, budou zvýrazněny stěnami a budou také označeny pro váš tým.

Článek pokračuje po reklamě

Nejnovější Nerfy a nadšenci Fara 83 ve Warzone

Nejlepší načítání Warzone Fara 83

Raven Software provedl významné změny v nejlepším načtení Warzone Fara 83 v aktualizaci 15. září a na začátku sezóny Warzone 6. AR však od spuštění Warzone Pacific neobdržela žádné úpravy.

 • Přečtěte si více:Warzone Leak Claims Odested Balloons, plynové zbraně dorazí do sezóny 2

Tyto změny najdete níže:

 • Maximální poškození snížilo 29 ⇒ 25.
 • Minimální poškození snížilo 25 ⇒ 23.
 • Multiplikátor hlavy se zvýšil 1.35 ⇒ 1.56.
 • Multiplikátor krku se zvýšil 1 ⇒ 1.2.
 • Multiplikátor horního trupu se zvýšil 1 ⇒ 1.1.

Jak odemknout FARA 83

Fara 83 zobrazena ve Warzone

Tuto útočnou pušku můžete odemknout tím, že získáte 2 zabití headshot v 15 různých zápasech při použití útočných pušek V multiplayeru nebo Warzone Pacific ve studené válce.

 • Přečtěte si více:JGOD odhaluje své oblíbené načítání „bez zpětného zpětného zákulistiky“ XM4

Hráči mohou také odemknout tuto útočnou pušku tím, že se dostanou do zombie studené války Black Ops a zabíjení 30 nebo více nepřátel po sobě, aniž by bylo zasáhlo 25krát.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy k Warzone Fara 83

Pokud hledáte skvělou alternativu k nejlepšímu načtení Warzone Fara 83, doporučujeme vyzkoušet XM4, což je další černá zbraň studené války, která zažívá nárůst v popularitě.

Vanguardské zbraně mohou samozřejmě také ovládat vaše nepřátele a Cooper Carbine je v současné době jednou z nejlepších zbraní Warzone Pacific.

Kredity obrázků: Software Activision / Raven

Nejlepší načtení Fara 83 ve Warzone

Stock Fara 83 v Call of Duty: Warzone's Preview Menu

Chcete vědět nejlepší načítání pro FARA 83 ve Warzone? FARA 83 v poslední době dělá kola díky nově objevené sestavení „nulového zpětného rázu“. Je to už dlouho, co byla Fara 83 považována za jednu z nejlepších útočných pušek ve Warzone, ale tato nejnovější sestava by mohla zbraň vrátit zpět do svých slavných dnů.

Pro většinu hráčů, Nejlepší načtení FARA 83 je silným výběrem mimo meta díky působivé stabilitě zpětného rázu. Ať už se zaměřuje na hráče z blízkého nebo z dálky, FARA 83 se vždy podaří zůstat stabilní. Zatímco toto načítání funguje dobře na Caldera, vřele doporučujeme jej použít na ostrově Rebirth, abyste získali maximum ze svých možností blízkého dosahu.

Nejlepší načtení Warzone Fara 83 je:

The Gru supresor je skvělá volba, protože maskuje zvuk vašich snímků s funkcí potlačení zvuku, zvyšuje také rozsah poškození, rychlost kulky a zlepšuje ovládání zpětného rázu. To přichází za cenu zaměření stability, ale za všechny tyto nadšence je to malá cena.

Abychom se vypořádali s rychlými výbuchy poškození, šli jsme na 19.5 ″ Liberator což zvyšuje rychlost kulky Fara za náklady na mobilitu. The Spetznaz 60 Rnd Příloha dává útočné pušce nějaké další kulky, ideální pro boj proti nepřátelům v Caldera. Jak již bylo řečeno, pokud jste primárně hráčem na ostrově znovuzrození, můžete klesnout na 45 RND možnost, abyste se vyhnuli zásahu do rychlosti cíle dolů.

Šli jsme na Spetsnaz Grip Underbarrel pro lepší kontrolu nad rychlostí pohybu při střelbě a zamíření památek. Pokud jde o rozsah, 3x axiální paže je ideální pro takovou zbraň, protože dokážeme snadno zvládnout nepřátele ze střední až dlouhé vzdálenosti.

A to je nejlepší načtení FARA 83 ve Warzone. Doufáme, že tato příručka pomohla a máme spoustu dalších průvodců, jako jsou nejlepší zbraně Warzone a nejlepší načítání válečných.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.