Nejlepší načtení hurikánu FSS pro moderní válku 2 hodnocené hry, moderní válečné 2 FSS hurikánové načítání nejlepších příloh a třídy | Načtení

Modern Warfare 2 FSS Hurrikán načítání nejlepších příloh a třídy

S tímto nakládkem byste měli snadno upustit lidi doleva a doprava ve hře a pokračovat v rozšířených zabijácích.

Nejlepší načtení hurikánu FSS pro moderní válku 2 hodnocené hry

Poskytnuto společností Activision Model zbraní pro hurikán FSS v Call of Duty: Modern Warfare 2.

Zatím ve společnosti Call of Duty: Modern Warfare 2 Hodnované hry, žádná jiná samopalka nezpochybnila Vaznev-9K. Zatímco The Lachmann Sub je další SMG, které hráči s největší pravděpodobností uvidí ve svém hodnoceném Killfeedu, většina hráčů stále používá Vaznev. Nevypadá to, že se brzy mění, ale pokud hráči hledají SMG mimo meta, nebudou muset vypadat daleko. Hurikán FSS je úžasnou alternativou k Vaznevu, protože má neuvěřitelně mobilní načítání pro hodnocení, které umožňuje hráčům létat kolem mapy.

Vzhledem k tomu, že hurikán FSS je tak mobilní, opravdu se nemusím starat o mnoho příloh pro zvyšování mobility při jeho načtení. I když jsou určitě některé připoutání, které zrychlují vaši zbraň, kontrola zpětného rázu je důležitější statistikou, protože vám dává šanci bojovat proti nepřátelům ve střední řadě efektivněji.

Chcete -li vidět úplné načítání hurikánu FSS v hodnocené hře, pokračujte v čtení níže.

Nejlepší načítání hurikánu FSS pro hraní MW2

  • Čenich: AVR-T90 comp
  • UnderBarrel: Přilnavost agenta
  • Skladem: Demo Quicksilver Stock
  • Zadní přilnavost: Xten Grip

První dva přílohy při tomto nakládku zpracovávají všechny obavy, které byste mohli mít. Avr-T90 Comp a přilnavost agenta zlepšují přesnost a zároveň mírně snižují mobilitu. Když už mluvíme o mobilitě, další dva přílohy dělají hurikán FSS ještě rychleji na mapě. Oba zásoba demo Quicksilveru i přilnavost Xten uvidí vaše reklamy a časy sprintu k ohni dělají obrovský skok.

Rovněž jsem se rozhodl nevybavit hlaveň na vytížení, protože možnosti mají pro mě příliš mnoho negativů, abych je zvážil v konkurenčním prostředí. Na vytížení také není žádná optika, ale pokud chcete vybavit pohled, doporučuji základní pohled na červenou tečku. Může to být buď Slimline Pro, Cronen Mini Pro, nebo něco podobného.

Hurikán FSS se v hodnocené hře příliš nevyužívá, ale postupem času jsme viděli, jak se toto načítání stane populárnějším.

Modern Warfare 2 FSS Hurrikán načítání nejlepších příloh a třídy

Pokud hledáte nejlepší načítání hurikánu FSS 2 FSS s nejlepšími přílohami a nastavením třídy, nehledejte nic jiného než tento článek.

Moderní válka 2 FSS Hurikán načítání: Hurikán FSS lze vidět

Publikováno: 31. března 2023

Hurikán FSS se stal jednou z nejlepších zbraní v Modern Warfare 2 díky své síle, stabilitě a síle. Ale abyste mohli ovládat pravidelné zápasy a pozemní válku s tím, budete muset mít nejlepší Moderní válka 2 FSS hurikán načítání.

Naštěstí široká škála příloh a camos dostupných ve střelci hry znamená, že z toho můžete získat jednu z nejlepších zbraní a zbraní. Toto nastavení je takové, které se zaměřuje na zlepšení rozsahu a stability zbraně, když je vystřeleno nebo při výstřelu s řadou možností přizpůsobení zbraní vytvořených pro toto. A se správnými přílohy můžete vytvořit jeden z nejlepších moderních válečných 2 načítání.

Moderní válka 2 FSS hurikán načítání

Zde je Nejlepší načítání hurikánu FSS v moderní válce 2:

  • Přijímač: FSS hurikán
  • Optický: Cronen Mini Red Dot
  • Zadní rukojeť: Xten Grip
  • Hlaveň: FSS Cannonade 16 ″
  • Čenich: Xten Black Kite
  • UnderBarrel: FTAC Ripper 56

Pokud jde o hurikán FSS, je to jeden z SMG, který vyniká v blízkém i dlouhém doletu, když je vaše třída postavena správně.

Ačkoli to není na obrázku, níže chcete vést toto načítání s Cronen Mini Red Dot, jen proto, abyste si při zaměření na památky a lovecké nepřátele lovili skvělý výhled. Poté, ve spojení s tím, se Grip Xten pracuje na zlepšení vašeho cíle dolů a sprintu na rychlost ohně a ještě více zvyšuje vaši mobilitu již s již svižným SMG.

Naše varianta podřazení pomáhá s poněkud silným zpětným rázem zbraně. FTAC Ripper 56 Zlepšuje stabilizaci zpětného rázu, čímž se kop předvídá a zároveň zlepšuje stabilitu zbraně.

Další je naše volba hlavy. Zde doporučujeme použít FSS Cannonade 16 ″. Je to opravdu jediná volba pevného hlavně, protože ten druhý nepomůže zbrani téměř tolik. Tím se zvyšuje rozsah poškození a rychlost střel, dva klíčové aspekty, které tuto zbraň zlepší v polovině až dlouhém rozsahu.

Nakonec, zabalení našeho načítání máme čenichu Xten Black Kite. Toto je super výkonná připoutanost, která zvyšuje vaši rychlost kulky. Kromě toho má velmi prospěšný účinek zlepšení kontroly zpětného rázu a hladkosti zpětného rázu. Toto je jediná největší vlivná připoutanost ve stavbě, takže je klíčové, abyste ji vybavili na tuto zbraň.

S tímto nakládkem byste měli snadno upustit lidi doleva a doprava ve hře a pokračovat v rozšířených zabijácích.

Nejlepší moderní válečnice 2 FSS Hurikán načítání: FSS Hurricane Loadrout v nabídce je vidět

Moderní nastavení třídy hurikánu FSS 2 FSS

Pokud jde o sekundární zbraně, navrhneme, abyste použili jakoukoli pistoli, protože ji opravdu nebudete používat příliš. S 50 koly v mag a našem výběru pohledu by měl být hurikán FSS vždy ve vašich rukou.

Ale pokud chcete konkrétní volbu, buď X12 nebo X13 Auto je dobré.

Pokud jde o výhody, budete s touto zbraní jít na Big KillStreaks, takže budete chtít, aby se ujistil, že vždy budete mít munici. Podobně vám bomba zabrání v tom, abyste se dostali do pohlcení výbušninami a dalším smrtelným vybavením, což vám umožní zůstat na cíli a přesné s touto neuvěřitelnou sestavou pro SMG.

Pro svůj bonus potuší budete chtít rychlé ruce. Hurikán FSS se pro SMG poměrně pomalu načte, takže další posílení je velmi užitečné, když je v okurce. Konečně, Ghost je konečný výhoda volby, protože chcete zůstat mimo minimap, když se spěcháte kolem mapy, zabíjet lidi v druhém týmu.

Smrtící vybavení-doporučujeme poplatek za vrták, protože vám to umožňuje narušit nepřítele v místnosti před porušením a vyčištěním, nebo je jen úplně vymazat. Ve stejném stupni pomáhá omračující granát i ve vašem taktickém slotu. A konečně, pro vaši polní upgrade, náš výběr je mrtvé ticho, které udrží vaše stopy po určitou dobu v klidu, což vám umožní proklouznout za nepřátele a dostat na ně skok během okamžiků spojky.

A to pokrývá naše hloubkové nejlepší moderní válečné načítání 2 FSS. S tímto nakladem, který z vás dělá absolutní monstrum, byste neměli mít problémy s úspěchem v multiplayeru. Pro více informací o hře naleznete v našem průvodci, jak se rychle postavit a náš průvodce rychle vyrovnávat zbraně, abyste si tyto přílohy dostali sami.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.