Nejlepší načtení MX9 pro moderní válku 2, nejlepší načítání MX9 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2

Nejlepší načtení MX9 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2

Ve Warzone 2 vyniká MX9 na základě svého rozsahu a nedostatku zpětného rázu. Tam, kde mnoho SMG může dominovat blízkým rozsahu, bojují dále. Totéž nelze říci o MX9, s jeho přesností a schopností konkurovat AR, což z něj činí vynikající možnost podpory odstřelovače a všestrannou skvělou SMG.

Nejlepší načtení MX9 pro moderní válku 2 hodnocené hry

Poskytnuto společností Activision Model zbraní pro MX9 v Call of Duty: Modern Warfare 2.

Současná meta pro Call of Duty: Modern Warfare 2 Hodnotené hry na TAQ-56 a VAZNEV-9K jako primární zbraně. To jsou zbraně, které používají všichni profesionálové Call of Duty League, a jsou to dva nejlepší zbraně ve svých třídách. Během posledních několika týdnů však hráči začali unaveni ze stejných přesných zbraní každý zápas. Proto někteří fanoušci začali experimentovat s zbraněmi mimo meta. Pokud chcete začít nebo pokračovat v experimentování, doporučujeme MX9 a jeho nejsilnější načítání pro hodnocenou hru.

MX9 obdržela některé buffy v nedávných aktualizacích MW2 a v důsledku toho je to mnohem vyváženější samopal ve druhé polovině roku 2023. MX9 sport nejen jedná jedny z nejlepších mobility ve třídě SMG, ale má úžasný profil poškození a může být vysoce přesný se správnými přílohy.

Chcete -li vidět úplné načítání pro MX9 v hodnocené hře, pokračujte ve čtení níže.

Nejlepší načtení MX9 pro místo MW2

 • Čenich: Bruen kyvadlo
 • Hlaveň: 508mm zadní stráž
 • Hřeben: FTAC C11 Riser
 • Časopis: 32 kulatých mag
 • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip

Toto načítání zdůrazňuje jak úzké i střední střední, boje. První dva přílohy, Bruen kyvadlo a 508mm zadní strážní hlaveň, zvyšují kontrolu zpětného rázu a rozsah poškození, ale oba přicházejí za cenu mobility. Naštěstí mám stoupačku FTAC C11 a přilnavost Bruen Q900, která je vybavena pro zlepšení rychlosti zaměřených na míru a čas sprintu na to, aby se tyto ztráty zmírnily. Konečně existuje 32 kulatý mag, což je důležité vidět, protože MX9 ve výchozím nastavení nepřichází s největším časopisem.

Pokud chcete vyměnit některou z příloh za jiné, doporučuji jít na optiku, jako je Cronen Mini Pro nebo Slimline Pro. MX9 nemá nejlepší železné památky, ale jsou dost dobré na to, aby se použily v hodnocení. Navíc byste měli používat hlavně MX9 v blízkém dosahu, abyste se vyhnuli Taq-56s světa v delších rozsazích.

Nejlepší načtení MX9 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2

MX9 v MW2 a Warzone 2 Gunsmith s logem WZ2.0

Aktivita

Silná samopal by měla být rychlá a výkonná, navržená tak, aby se dařilo v blízkých a středních rozsazích. MX9 určitě splňuje tento profil, zejména mimo zadní část nedávných buffů. Zde jsou nejlepší načítání MX9 pro Warzone 2 a Modern Warfare 2.

Nejlepší stav MX9 Warzone 2

Ve Warzone 2 vyniká MX9 na základě svého rozsahu a nedostatku zpětného rázu. Tam, kde mnoho SMG může dominovat blízkým rozsahu, bojují dále. Totéž nelze říci o MX9, s jeho přesností a schopností konkurovat AR, což z něj činí vynikající možnost podpory odstřelovače a všestrannou skvělou SMG.

The Cronen Mini Pro je nejlepší optika pro zbraně zaměřené na bližší rozsahy, zatímco 32 Round Mag je nezbytné kvůli menším výchozím časopisem zbraně. I s vybavením této přílohy se budete muset poměrně často načíst.

Přidáváme také FTAC C11 Riser hřeben a Bruen Q900 Grip, Obě z nich zlepšují reklamy a čas sprintu k ohni. Tito zajišťují, že budete dostatečně rychlí, abyste mohli konkurovat konkurenčním uživatelům SMG zblízka.

 • Optický: Cronen Mini Pro
 • Časopis: 32 Round Mag
 • Hřeben: FTAC C11 Riser
 • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip
 • Hlaveň: 508mm zadní stráž

Nakonec 508mm zadní stráž Barrel výrazně zlepšuje rozsah a ještě více pomáhá kontrole zpětného rázu. Mírně to pomalé reklamy, ale je to víc než jen to, co stojí za to a je v této sestavě negováno hřebenem a zadní přilnavostí.

Výsledkem je výkonný všestranný MX9, který je schopen konkurovat ARS na středních rozsazích, ale také outgunning SMG v těsné čtvrti. Ať už je to ostrov Ashika nebo Al Mazrah, je to MX9, který budete chtít.

MX9 SMG v Modern Warfare 2

Nejlepší načtení MX9 v moderní válce 2

Pro MW2 nebudete potřebovat stejný důraz na dosah – ale určitě budete chtít udržet rozšířené časopisy a přílohy, které zrychlují reklamy. Proto FTAC C11 Riser Comb, Bruen Q900 Grip a 32 kulatých magů Všichni přenášejí.

Vyměňujeme 508mm barel za SA Schalldämpfer 99 čenich, který napomáhá zpětnému rázu bez snižování reklam ve stejném rozsahu. Zvyšuje také rychlost a dosah kulky a přináší řadu výhod.

Nakonec se rozhodneme pro VLK LZR 7MW. Laser zrychlí reklamy a pomůže vašemu sprintu-to-Fire, takže je ideální pro režimy rychlých respawn her MW2 nabízí. Výsledkem je MX9, který se snadno používá a odměňující, kombinace, která není v multiplayeru zvlášť běžná.

To je vše, co o tom potřebujete vědět Nejlepší načtení MX9 ve Warzone 2 a moderní válka 2. Pro více informací o Call of Duty najdete v našem celkovém seznamu úrovních zbraní Warzone 2 a vybírání nejlepších SMG v Battle Royale a také související obsah níže.

 • Kdy je Warzone a MW2 sezóna 6? Datum konce sezóny 5, nový obsah a další
 • Jsou servery Warzone 2 & Mw2 dolů? Jak zkontrolovat stav serveru
 • Top 5 nejlepších útočných pušek ve Warzone Season 5, zařazeno
 • Top 5 nejlepších SMG ve Warzone Season 5 Reloaded, hodnoceno
 • Seznam úrovní zbraně Warzone: Nejlepší meta zbraně pro sezónu 5

O autorovi

Joe Craven

Joe je spisovatel a vydavatel se sídlem v Anglii. Miluje historii, videohry a fotbal. Když to čtete, pravděpodobně čte o nejasné válce, hraje videohru nebo sténání o Leeds United.

Nejlepší načítání MX9 a nastavení třídy v Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 (MW2) byl už nějakou dobu venku a hráči se dostávají hluboko do široké škály dostupných zbraní, včetně samopal MX9.

Volání povinnosti vždy to učinilo prioritou a MW2 není výjimkou, tentokrát s rozsáhlým systémem platformy zbraně. Hráči jsou schopni odemknout a vyrovnat několik různých zbraní jako součást různých archetypů na stejné platformě.

MX9 je SMG, který, pokud bude správně použit, může snadno zničit vaše soupeře. Hráči mohou s touto variantou AUG na zip kolem mapy, a to je důležité v rychle se rozvíjejícím Treska jako MW2. SMG poskytuje hráčům spoustu mobility, což z vás dělá obtížný cíl pro každého soupeře na Treska bojiště.

Zde je nejlepší způsob, jak načíst svůj MX9 pro úspěch v multiplayeru MW2.

Nejlepší načítání MX9 a nastavení třídy MW2

Screenshot nejlepšího načítání MX9 v MW2

 • Čenich: Singuard Mkv
  • AIM Down Sight Speed: -1.40oz
  • Rychlost střel: +1.00in
 • Laser: VLK LZR 7MW
 • Časopis: 32 Round Mag
 • Hřeben: FTAC C11 Riser
  • Stabilizace zpětného rázu: +0.35in
  • AIM Down Sight Speed: -0.20in
 • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip
  • AIM Down Sight Speed: -1.00oz
  • Sprint to Fire Rychle: -0.45in

Sekundární: Preferovaná pistole nebo bojový nůž
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk balíček: Battle ztuhlý a dvojnásobný čas, rychlé ruce, duch
Upgrade pole: Systém mrtvého ticha a trofeje

Proč je to nejlepší načítání a třída MX9 MW2

MW2 Gunplay, zejména pokud jde o objektivní hru, je hlavně o rychlém a přesném. Čím více jste, tím je pravděpodobnější, že budete absolutně zdecimovaní díky extrémně rychlému čase hry.

Nedělejte chybu, MX9 není nikde poblíž nejlepšího SMG ve hře. To však neznamená, že hráči s tím nemohou najít úspěch, zejména s tímto nakládkem. Tato sestava je pozitiv, pokud jde o statistiku levnosti v kulometu, s velmi malou negací.

Jedinou velkou nevýhodou MX9 je jeho pomalá rychlost opětovného načtení. Hráči se budou muset na několik sekund muset vyskočit, aby se udrželi v boji. Těch dalších sedm kulek v 32 kulatém mag opravdu dělají rozdíl ve světě, zejména když to vyvolávají proti více nepřátelským hráčům poblíž cíle.

CS: GO, Overwatch a Valorant Staff Writer – Hrál CS: GO od roku 2012 a pozor na další tituly. Dej mi hru a já o tom píšu. Řady jsou soukromé informace. Kontakt [chráněn e -mailem]