Nejlepší načtení Sykov ve Warzone – Dot Esports, Warzone Best Sykov Loads: Naše doporučení třídy Sykov Akimbo Akimbo a jak odemknout Sykov vysvětleno |

Warzone Best Sykov Loadrout: Naše doporučení třídy třídy Sykov Akimbo a jak odemknout Sykov

Pokud jde o vaše taktické vybavení, vezměte Senzor srdečního rytmu. Jedná se o docela standardní výběr pro jakoukoli vlastní třídu ve službě Call of Duty: Warzone, ale opravdu vám pomůže přibít pozice blízkých nepřátelských hráčů, zatímco se pobíháte a snažíte se je najít se dvěma nakreslenými pistolemi.

Jedna z nejnovějších pistolí, která vstoupí na meta Call of Duty: Warzone z stal se velmi rychle bolesti hlavy a je stále silný i po velkém nervu ve velmi specifických scénářích.

Sykov, zdánlivě inspirovaný Makarovem z předchozího Volání povinnosti . Tyto mody okamžitě vstoupí do hry jako jedna z nejlepších dostupných sekundárních možností.

Jakmile Sykov vyrovnáte, můžete jej vybavit časopisem 80 kulatých, což znamená, že můžete lidi stříkat účinností, jakou hra už nějakou dobu neviděla. .

.

Nejlepší načtení Sykov v

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: Sorokin 140mm auto
 • Laser: TAC Laser
 • Munice: 80 kulatých bubnů
 • Zadní přilnavost: VLK Prizrak

Toto načítání změní Sykov na střelbu hadice s 80-kulatým časopisem, což je v podstatě kapesní samopal. Je to trochu směšné a nefunguje dobře mimo velmi blízký dosah, ale je to docela zábavné.

Sykov by měl být na chvíli oporou v načítání, zejména s ohledem na to, že se jedná o dominantní sekundární zbraň, kterou můžete vybavit, aniž byste museli používat nadměrné, což znamená, že s ním můžete spustit duch.

Mimo zatížení duchů nemá Sykov mnoho použití. Ale pro hráče, kteří rádi provozují duch a chtějí solidní sekundární možnost podporovat primární dlouhodobě, je Sykov jednou z nejlepších sázek, které máte.

. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Warzone Best Sykov Loadrout: Naše doporučení třídy třídy Sykov Akimbo a jak odemknout Sykov

The Sykov ve Warzone .

Můžete si automaticky myslet, že pistole Sykov přistála ve Warzone z studené války Black Ops, ale ve skutečnosti tomu tak není – protože místo toho pochází z moderní války z roku 2019.

.

Jak odemknout Sykov ve Warzone, Sykov Akimbo Load co nejlépe vytěžit ze zbraně, když se sezóna blíží.

To bylo rychlé! Software Raven již znepokojil Sykov Pistol tři dny po spuštění, s rychlostí pohybu Akimbo a snížením rychlosti pohybu ADS, jakož i snížení poškození při kombinaci 140 mm auto a 80 kulatých bubnů. Je pravděpodobné, že nastavení bude méně dominantní, než tomu bylo, ale může to být stále životaschopné – takže stránku ponecháme tak, jak je to pro případ, že máte zájem.

 • Jak odemknout Sykov ve Warzone a Modern Warfare
 • Jak je Akimbo Sykov populární a jak odemknout Akimbo Sykov vysvětlil
 • Nejlepší Warzone Sykov Akimbo načítání a doporučení příloh
 • Nejlepší nastavení třídy Warzone Sykov Akimbo, výhody a vybavení

Pokud máte přístup k Call of Duty: Modern Warfare, vřele doporučujeme pokusit se o tuto výzvu zde, protože multiplayer odpovídá více hráčům do přísnějšího prostoru než ve Verdansku.

Pokud však nemáte moderní válčení, budete se muset uchýlit k herním režimům, jako je Mini Royale nebo lup, abyste získali opakované šance na zabití co nejvíce nepřátel s pistolími.

Alternativně, Sykov balíček si můžete koupit z obchodu Call of Duty, například Monviso, pokud jej nechcete odemknout prostřednictvím výše uvedené výzvy ve hře.

Jak je Akimbo Sykov populární a jak odemknout Akimbo Sykov vysvětlil

Právě teď je novým horkem ve Warzone ovládat pistoli Sykov v Akimbo módě, což v podstatě znamená, že můžete nést dvě pistole najednou. .

Aktualizace (19. dubna 2021): To bylo rychlé! Software Raven již znepokojil Sykov Pistol tři dny po spuštění, s rychlostí pohybu Akimbo a snížením rychlosti pohybu ADS, jakož i snížení poškození při kombinaci 140 mm auto a 80 kulatých bubnů. Je pravděpodobné, že nastavení bude méně dominantní, než tomu bylo, ale může to být stále životaschopné – takže stránku ponecháme tak, jak je to pro případ, že máte zájem.

Chcete -li odemknout Akimbo Sykov ve Warzone, musíte:

 1. Nejprve odemkněte samotný Sykov (čtyři zabití pistole v pěti různých zápasech)
 2. Odemkněte mo ‘peníze port pro Sykov (odemčené na úrovni zbraní 32)
 3. Získejte tři dovednosti v pěti různých zápasech pomocí Perk Mo ‘Money Perk

Stručně řečeno, to je docela zdlouhavá výzva, pokud jste ještě nevyrovnali Sykova natolik, abyste odemkli peníze.

Jakmile však odemknete Perk, vřele doporučujeme skákat do Call of Duty: Modern Warfare, namísto Warzone, k provedení výzvy, ze stejných důvodů, jaké bylo dříve uvedeno pro odemknutí pistole Sykov.

Nejlepší Warzone Sykov Akimbo načítání a doporučení příloh

.

Právě teď je považováno za nastavení vrcholu pro pistoli Sykov ve Warzone a existuje dobrý důvod. Nejprve je široce používaným favoritem komunity Call of Duty Community a zde to zvyšuje rozsah pistolí Akimbo Sykov, což znamená.

Dále je tu kritická Sorokin 140mm auto Připojení pro hlaveň Sykova. To ve skutečnosti změní zbraň plně automatickou a s ní se můžete naprosto roztrhat skrz brnění a zdraví každého soupeře v těsné blízkosti. Jednoduše řečeno, toto jedno připoutanost je důvod, proč je Sykov právě teď považován za přemoženou.

Zatřetí, je tu 5MW Laser . .

80 kulatých bubnů, Další připoutanost, kterou komunita Call of Duty vyhlásila, je důvod, proč je Sykov právě teď tak přemožen.

Nejlepší nastavení třídy Warzone Sykov Akimbo, výhody a vybavení

Zde jsou naše tipy pro nejlepší předměty Sykov Perks and Equipment, které si můžete vzít s sebou pomocí nastavení pistole Akimbo:

 • Perk 1: E.Ó.D.
 • Perk 2: Ghost (odemkne se na úrovni 24)
 • Perk 3:
 • Taktický: Senzor srdečního rytmu (odemkne se na úrovni 30)
 • Smrtící: C4 (odemknutí na úrovni 25)

Pro svůj první výstřih s pistolí Sykov budete chtít .Ó.D. Perk aktivován. Toto pocity snižuje vaše poškození výbušninami a protože primárně budete v docela těsné čtvrti vůči nepřátelským hráčům při používání Akimbo Sykovs, budete chtít být chráněni před jakýmikoli granáty a C4.

Za druhé, Duch je nezbytným pohledem pro toto načítání. . Stopař je další skvělý výhoda pro toto načítání, protože vám umožní sledovat kroky nepřátelských hráčů, abyste určili jejich polohu, takže je můžete snadno zapálit dvěma pistolemi Sykov.

Pokud jde o vaše taktické vybavení, vezměte Senzor srdečního rytmu. Jedná se o docela standardní výběr pro jakoukoli vlastní třídu ve službě Call of Duty: Warzone, ale opravdu vám pomůže přibít pozice blízkých nepřátelských hráčů, zatímco se pobíháte a snažíte se je najít se dvěma nakreslenými pistolemi.

Nakonec se rozhodneme C4 S tímto nakladem Sykova. Upřímně řečeno, jakýkoli výběr mezi a Molotovův koktejl, , Semtex, a je tady dobrý, protože všichni utíkají docela slušné poškození nad oblastí, užitečné, pokud narazíte na několik nepřátelských hráčů najednou, zatímco zaútočíte na dvě Akimbo pistole.

.

!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Call of Duty: Modern Warfare následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.