Nejlepší Nintendo Switch RPGS v roce 2023 | Pocket Tactics, nadcházející RPGS 2023: Každá hrací hra na stolním roleplayingu, kterou byste měli letos hrát | Dicebreaker

Nadcházející RPGS 2023: Každá stolní hra roleplaying, kterou byste měli letos hrát

I když v Yazeba není žádný GM, jeden hráč, Concierge, bude zodpovědný za vedení hráčů v každé z 12 kapitol, které tvoří úplný přehrávání RPG. Spíše než vytvářejí své vlastní postavy, hráči budou mít obsazení neobvyklých přátel, které budou kolektivně řídit, každý s vlastními jedinečnými důvody, aby hotel nazval domovem.

Nejlepší Nintendo Switch RPG v roce 2023

Pokud hledáte nejlepší RPG Nintendo Switch, náš průvodce vám pomůže vyrazit na dobrodružství ve hrách jako Xenoblade Chronicles a Final Fantasy.

Nejlepší přepínač RPG - dva nopon, Shulk a Melia stojící v obrovském poli

Publikováno: 11. srpna 2023

Jaké jsou Nejlepší Nintendo Switch RPGS? To je otázka, na kterou se snažíme odpovědět v našem definitivním seznamu. Ale než se k tomu dostaneme, měli bychom oslovit slona v místnosti: Jak definujete RPG a je to legenda Zeldy: Breath of the Wild One?

Může to znít jako hloupá otázka, zejména pokud jste z nich hráli, ale když to skutečně rozebíráte. Protože realita je, existuje tolik aspektů, které určují, zda je hra RPG. Abychom to byli jasní, považujeme RPG za především svázané se třemi základními zásadami: explostný svět, hluboký vývoj postavy a silný pocit vyprávění.

Zde je náš seznam Nejlepší přepínač RPG Na konzole Nintendo.

Screenshot odkazu běžícího v slunné oblasti pro Zelda: Totk položka na seznamech Best Switch RPG

The Legend of Zelda: Slzy království

Existuje důvod, proč naše Zelda: slzy recenze Kingdom je 10/10. Tento masivní RPG bere všechno z první hry a vylezne ji a přidává spoustu nových doteků, aby věci udržovaly čerstvé. Link je nyní trochu stavitel a vytváří vozidla se schopností ultrahand a zbraněmi se schopností pojistky na jeho misi zachránit princeznu

Slzy Hyrule království to způsobuje, že z dechu divočiny vypadá jako dětská hra, s obrovskými žaláři, více svatyně než dříve a mnohem více nepřátelské rozmanitosti. Jistě, zlý duch rozbije hlavní meč v prvních několika minutách hraní, ale nikdy nebylo tak zábavné, jak kousky zvednou.

Starší Scrolls V: Skyrim

Pravděpodobně jeden z nejlepších RPG, který kdy miloval naši planetu, je Skyrim k dispozici na Nintendo Switch. Má obrovský otevřený svět k prozkoumání a můžete si vybudovat jakoukoli představitelnou postavu. Pokud je při hraní RPG budování vlastní postavy od nuly, nemůžete dělat lépe než Skyrim.

Máme několik úžasných průvodců, kteří vám také pomohou na vaší cestě, podívejte se na náš průvodce Skyrim vlkodlak, Skyrim a Skyrim Dragon Guides. Nebo se vydejte na naše hry, jako je průvodce Skyrim, pro více takových titulů.

Octopath Traveler

3D se setká s 2d v Octopath Traveler, který je současně inspirován klasikou a spíše progresivní ve své hře. Najímáte tým velmi odlišných postav, z nichž každá má svou vlastní osobnost a styl boje a prozkoumáte zajímavý svět plný dobrodružství.

Doporučujeme také druhou hru v seriálu a myslíme si, že byste si měli přečíst naši recenzi Octopath Traveler 2, abyste se o tom dozvěděli vše.

Xenoblade Chronicles 2

Pokud se vám líbí zvuk hry, která kombinuje úzkost, dramaticky napadený příběh JRPG a otevřený svět, který se postaví vedle dechu divočiny, Xenoblade Chronicles 2 je pro vás hra. Je to úžasné dobrodružství s bojovým systémem, který se cítí vytržen přímo z MMORPG.

Doporučujeme také třetí hru v seriálu, takže se ujistěte, že se vydáte také k naší recenzi Chronicles 3 Xenoblade Chronicles 3.

Dragon Quest XI

Poslední položka v dlouhodobé sérii JRPG se možná změnila pozdě, ale dorazila do definitivního vydání, která vám umožnila hrát celou hru v klasických vizuále. Je to milostný dopis pro RPG tituly starých, ale je plný tolik kouzla, energie a fantastické prezentace, stále se cítí svěží.

S touto téměř 60hodinovou hrou (stejně jako úžasnou post-hrou) dostanete hodně třesku za svou babku, ale pokud chcete, aby se s nimi setkal a odpočinul si tradičnější zážitek, je to jeden z nejlepších nejlepších RPG hry, které budete kdy hrát na svém přepínači.

The Witcher III: Wild Hunt

Pravděpodobně nejlepší RPG v posledním desetiletí, Witcher III našel pohodlný domov na Switch. Nemusí to být nejlépe vypadající verze, ale je to nejpřesnější. Podporuje také křížové ověsy s verzí PC, takže je tu.

Podívejte se na náš čarodějník 3 Geralt, Witcher 3 Triss a Witcher 3 postavy průvodců. Pak se vydejte na naše hry, jako je seznam Witcher 3 pro podobné tituly.

Golfový příběh

Pokud vám chybí staré dobré časy, kdy jste nemohli hrát ruční hry ve tmě kvůli nedostatku podsvícení, golfový příběh vám udělá radost. Ne proto, že je to temná hra. Protože je to trochu jako Mario Golf.

Bohužel se nám nelíbilo sportovní příběh stejně jako golfový příběh, ale o tom můžete slyšet více v naší recenzi sportovních příběhů.

Final Fantasy XII

Můžete to vyměnit za jakýkoli záznam Final Fantasy, který je v současné době k dispozici na Nintendo Switch, protože jsou všichni skvělí. Myslíme si, že XII je však alespoň nejlepší z přístavů a ​​dnes díky svému zajímavému bojovému systému dobře drží dobře.

Kapesní taktika je plná fanoušků FF, takže přirozeně máme více obsahu, který byste se měli podívat. Vydejte se k našemu Remake Final Fantasy 9, Final Fantasy 7: Ever Datum pro vydání krize a průvodce přepínači Remake Final Fantasy 7, než se vydáte na náš seznam nejlepších her Final Fantasy.

Ni no kuni: hněv bílé čarodějnice

Nemyslíme si, že přijde den, kdy nás ni nefouká ne, to vizualizuje. To je důkaz schopnosti studia Ghibli, milovaného animačního studia, které pomohlo vytvořit toto nádherné dobrodružství.

Podívejte se na náš Ni No Kuni II: Recenze přepínače Kingdom pro naše myšlenky na pokračování.

Dark Souls: Remastered

Pokud máte rádi výzvu, dostanete kop z Dark Souls: Remastered. Tato verze prvního příspěvku je pravděpodobně nejlepší hodinou série. Smíchejte si cestu touto fantazií, čelíme tvrdým nepřátelům v každém rohu, oh, a buďte připraveni zemřít, zemřít a znovu zemřít na své dobrodružství.

Máme však spoustu průvodců temných duší, které vám pomohou, podívejte se na naše šéfy temných duší, prsteny temných duší a temné duše Sif, pokud potřebujete pomocnou ruku.

Příběhy Vesperia

Příběhy série překvapivě mají jen několik položek na Nintendo Switch, takže je dobré, že příběhy Vesperia jsou jedním z nich. Fanoušci budou debatovat dlouho do noci, která je hra Tales nejlepší, ale to se pravidelně objevuje na vrcholu seznamů az dobrého důvodu.

V této hře přebíráte roli Yuri Lowell, bývalého císařského vojáka, který tvoří cech, který zkoumá svět. Na vaší cestě se účastníte boje orientovaného na akce a rozpadnete zajímavý příběh, zatímco občas spustíte parodie mezi postavami.

Monster Hunter Generations

Není to fanoušek tohoto příběhu nesmysly a raději by jen bojoval s mocnými příšerami a vytvořil vaše vybavení z jejich kůží? Monster Hunter Generations to nabízí a pak některé. Má také vynikající multiplayer pro ty, kteří rádi hrají s přáteli.

4 znaky na party JRPG stojí vedle sebe, na sobě oblečení různých úloh

Statečně výchozí 2

Nedovolte, aby vás číslo vyděsilo, jedná se o samostatný záznam ve franšíze a velkolepý HD debut. I když to nedělá mnoho nových věcí, jedná se o opravdu solidní JRPG, který staví na typických prvcích, jako jsou různé pracovní místa a třídy, a zároveň jim poskytuje všechna opravdu chytrá vylepšení kvality života a poskytuje upřímné, vtipné a překvapivě temné příběh.

Můžete se vsadit, že máte statečně výchozí 2 recenzi pro vás také procházet.

Skupina teenagerů útočí na spektrální zvířata v Tokiu

Neo: Svět končí s tebou

Vytvoření pokračování do hry kultovní ds, svět končí s vámi, bylo vždy těžké. Takže skutečnost, že jsme dostali Neo: Svět s vámi končí o tolik let později a jeden bez ochranných známek dotykových ovládacích prvků, nechalo několik fanoušků neklidných.

Naštěstí Square Enix poskytl stylový zážitek z RPG, který udržuje charakter originálů, ale vydává ho čerstvými nápady a nádhernými vizuálními prvky. Můžete si prohlédnout naše plné myšlenky v našem Neo: Svět končí s vámi recenze, ale každý, kdo si užil originál nebo je na akci nabitý rompou přes Tokio, rozhodně to musí zkontrolovat.

Postava modré vlasy tváří v tvář několika démonům

Shin Megami Tensei V

Další dlouho očekávané pokračování, Atlus konečně uvolnil peklo, když Shin Megami Tensei V dorazil na přepínač. Tradiční RPG založené na tahu, který nebere žádné vězně, hráči jednají jako modrovlasý Nahabino, aby odhalili tajemství boje mezi silami podsvětí a Boží armádou andělů.

Vytáhne to všechno s tmavým komiksem, vedle neuvěřitelně bohatých a uspokojivých hraní, která odměňuje myšlenky nad čistou brutální silou. Možná ne pro každého, ale od spuštění byly přidány možnosti obtížnosti, aby se věci usnadnily. Podívejte se na naši plnou recenzi Shin Megami Tensei V, abyste si mysleli, proč si myslíme, že je to snadno jedna z nejlepších her RPG na Switch.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Link’s Počáteční přepínač obchoduje s ponurým dungeony pro krásný, široce otevřený svět plný nepřátel k bitvě, hádanky, které mají vyřešit, a překvapení, aby odkryly. Pokud si můžete dovolit pouze jednu hru na tomto seznamu, ujistěte se, že je to dech divočiny.

Thumbnail YouTube

Jsme si jisti, že slzy království také brzy vytvoří tento seznam, pokud je naše Zelda: slzy království recenze je co projít, ale do té doby se podívejte na naši Zeldu: slzy fúze království, Zelda: slzy of of of thels of of Královské nepřátelé, Zelda: Rozpad přívěsu Kingdom a Zelda: slzy průvodců Kingdom Zonai.

Trenér Pokemon bojuje s bitvou v širokém otevřeném prostoru

Pokémon Legends: Arceus

Myslím, že i ten fanoušek Fairweather Pokémon se vyjádřil k tomu, že se vzorec dostane do zatuchnutí, takže to, co osvěžující dech čerstvého vzduchu Pokémon Legends: Arceus je. Nastaveno v zemi Hitsui století předtím, než se stala známou jako Sinnoh, prozkoumejte otevřené oblasti a chytit Pokémona, když se potulují, v některých z nejlepších her, které hra Pokémon kdy musela nabídnout.

Jen vidět, jak Pokémon Binding jejich podnikání a házet pokéball je tak osvěžující. Hra také přináší některé další skvělé funkce a zefektivňuje některé klasické, které se mají zavést. Jo, mohlo by to vypadat trochu lépe, ale oživilo to naši lásku k franšíze.

Nejlepší přepínač RPG - dva nopon, Shulk a Melia stojící v obrovském poli

Xenoblade Chronicles: Definitivní vydání

Je to divné myslet si teď, ale zpět, když původní Chronicles Xenoblade vyšli na fanoušcích Wii, museli požádat Nintendo, aby to uvolnil na Západě, v něčem, co se nazývá operace srážka. Díky bohu, že to udělali, protože Nintendo se nakonec připnulo a více hráčů bylo zdobeno jednou z nejlepších her JRPG, jaké kdy byly vyrobeny. Epický příběh, se zajímavou bitevní mechanikou, nádhernými místy a ještě mnohem více.

Verze přepínače bere všechno dobré o originálu a naostří jeho okraje, což činí tento skutečně definitivní způsob, jak zažít jeden z nejlepších titulů JRPG, jaký kdy byl vyroben. Je to absolutní omračovač na přepínači, konečně nalezení hardwaru, který může oživit své země se spravedlností. Existuje dokonce i další kapitola zvaná Future Connected, takže dokonce i hráči, kteří ji zažili předtím, mají zde něco nového.

Strategie trojúhelníku

Po Hot na patách Octopath Traveler se tým Square Enix Asano vrátil s dalším nádherným HD-2D RPG, tentokrát útočil na svět titulů založených na taktikách se strategií trojúhelníku s trojúhelníkem. Pokud se vám líbil Fire Emblem, budete zde doma. Tři válčící země bojují o zdroje v tomto napjatém politickém thrilleru, kde každé rozhodnutí, které způsobíte vliv na vaši stranu i svět kolem vás.

Ani si neděláme srandu, na každém rozhodnutí záleží a jak se v bitvě chováte v bitvě. Pokud jste nemilosrdný velitel, váš tým nemusí tak hlasovat tak altruisticky později, a tato rozhodnutí nesou váhu přímo do konce hry. Absolutně jsme to milovali v naší plné recenzi strategie trojúhelníku a s jeho úžasnou bitevní mechanikou a větvením příběhových cest je to hra, kterou můžete hrát opakovaně a užít si každou hru.

Nejlepší přepínač RPG: Snímek obrazovky z remake HD-2D Live A Live Show A Dungeon se čtyřmi vojáky bojujícími proti tyčícím se fialovému démonu

Žít živě

Dříve se vydání pouze Japonska pro Super Nintendo, tým Asano se rozhodl dát tomuto zapomenutému drahokamu plné ošetření HD-2D a jsme tak rádi, že ano. Osm různých příběhů stanovených v nesmírně odlišných časových obdobích a místech, přičemž každý z nich má svůj vlastní zajímavý příběh, všichni se sejdou, aby dodali jeden z nejzajímavějších RPG, jaký kdy můžete hrát. V případě, že potřebujete přesvědčit, přečtěte si, jak moc jsme tento titul zbožňovali v naší živé recenzi.

To je pro náš seznam nejlepších RPG Nintendo Switch, podívejte se také na náš nejlepší mobilní průvodce RPG také pro ještě více vzrušující kapesní dobrodružství.

Více z kapesní taktiky

Nathan Ellingsworth Nathan začal s tiskovými publikacemi před nezávislým na různých stránkách, jako je Nintendo Life a Thegamer. Je posedlý Pokémonem a čímkoli Nintendo, požádejte o jeho sbírku Amiibo, pokud chcete prohrát několik hodin nebo ho přimět, aby vám řekl o záhadce, která je Roblox.

Nadcházející RPGS 2023: Každá stolní hra roleplaying, kterou byste měli letos hrát

Vzhledem k tomu, že odvětví a publikum Tabletop RPG stále roste, uvidíme, jak se do ringu vrhnou větší klobouky, pokud jde o tvorbu nadcházejících RPG. Větší jména se zapojují do stolního RPG prostoru znamená více peněz a působivější vydání. Je však důležité, aby se pizzazz licencovaných nemovitostí a nových vydáních nezískal, pokud je tolik příchozích nezávislých vydání, které si můžete všimnout.

Abychom vám pomohli zůstat na vrcholu všech vydání stolního RPG vycházejícího v roce 2023, sestavili jsme seznam nejzajímavějších herních her, které jsou letos buď pro vydání nebo spuštění kampaní crowdfundingu.

I když jsou licencované RPG rozhodně velkou „věcí“ ve hrách roleplaying v tuto chvíli, nejsou to jediný typ stolního RPG, který stojí za to onižovat. Fanoušci Monty Python a Warhammer mají v roce 2023 spoustu nadšení, ale stejně tak hráči a herní mistry, kteří milují originální roleplaying hry-milovníci pravidel-těžkých a pravidel světla podobně.

Nadcházející RPGS 2023

  • Smulhaven: The Roleplaying Game
  • Příběhy Primordie
  • The Walking Dead Universe Roleplaying Game
  • Kokurkulární středověkový reenactment Monty Python
  • Marvel Multiveverse role-hrající hra
  • Warhammer 40 000: Imperium maledictum
  • King Arthur Pendragon: Šesté vydání
  • Yazeba’s Bed and Breakfast
  • Staří bohové Appalachia RPG
  • Syndicult

Ať už hledáte další děsivé hororové RPG, aby vyděsili své přátele, nebo jste po něčem trochu zdravějším, s nímž je vibrace, existuje spousta stolních RPG.

Připravte si své polyhedrální kostky, uspořádejte si notebooky a připravte se na plánování nejlepších nadcházejících RPG v roce 2023.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Sledujte na YouTube Maddie sdílí některé z nejzajímavějších nadcházejících herních her, které přicházejí v roce 2023.

1. Smulhaven: The Roleplaying Game

Populární série dungeon-procházení se vypráví vyprávění

Propagační umělecká díla z Groomhaven RPG

Ohlášeno během PAX odpojené 2022, Smulhaven RPG se opravdu cítí jako další logický krok pro stolní sérii. Desková hra z roku 2017 má skupinu hráčů, kteří ovládají párty postav, když se pustí do úkolů ve fiktivním fantasy městě. Když si uvědomíte, že desková hra již má řadu prvků RPG-narativní volbu, třídy postav a přizpůsobení, plus bohatý příběh-dává to velký smysl, že je přizpůsobena roleplayingové hře.

Opravdu zajímavá věc na Gremhavenu: Roleplaying Game je, že nejen přizpůsobuje vesmír a koncept deskové hry, ale také několik jeho herní mechaniky. S nadcházejícím zdrojovým knihou RPG budou hráči a GM – nebo Gree Master – moci používat svou skutečnou kopii deskové hry Smoomhaven spolu s hraním hraní hry.

Ti, kteří jsou obeznámeni s deskovou hrou, budou rádi, že vědí, že RPG Smoomhaven bude využívat svůj boj, přičemž hráči používají ruku karet k provádění různých schopností a akcí na řadě. Kromě toho budou hráči schopni provádět velké výkony, které nejsou zahrnuty do jejich paluby karet pro něco trochu narativnějšího vzrušujícího.

Vytváření postav v Gommavenu: The Roleplaying Game umožní hráčům vybrat si ze všech předků nebo tříd uvedených v deskové hře Smoomhaven, přičemž hráči jsou schopni vytvořit jakoukoli kombinaci těchto dvou prvků ve svých postavách.

Hráči, kteří milují herní systém používaný Smumhaven a užívají si RPG, které mají některé další mechanické prvky.

Kampaň crowdfunding pro Gremhaven: The Roleplaying Game bude spuštěna v dubnu na Backerkit.

2. Příběhy Primordie

Staňte se dinosaurem v příštím vydání ze studia My Little Pony RPG

Mapa Primordie pro příběhy Primordie

Tales of Equestrie, oficiální hra My Little Pony Tabletop Roleplaying Game, je překvapivě dobrá. Poskytnutí fantastického vstupního bodu pro mladší hráče je příběhy Equestrie perfektním příkladem toho, jak můžete dostat nováčky do koníčku, aniž byste je přinutili, aby nejprve bojovali skrz zastrašující pravidlo. River Horse, studio zodpovědné za publikování Tales of Equestia, má letos na crowdfunding zbrusu nový RPG s pravidly: Příběhy Primordie.

Spíše než být založen na existující licenci, jako je Tales of Equestrie, je příběhy Primordia originální hra roleplaying, která se zdá, že poskytuje podobně přístupný zážitek mému malému pony RPG. Nasazeno do pravěku Primordie se hráči stávají přáteli dinosaurů, kteří mohou svobodně prozkoumat, setkat se s novými lidmi a, doufejme, učinit zemi lepším místem.

Série The Walking Dead Comic Book již zaznamenala svůj spravedlivý podíl na úpravách, od série videoher od Telltale Games po dlouhodobé televizní show – takže je těžké vědět, co jiného by se s vesmírem mohl udělat.

Pokud by někdy existovalo studio schopné najít něco nového v The Walking Dead Universe, je to Free League Publishing. Tým za několika skvělými licencovanými RPG, jako jsou hraní Alien a Blade Runner Roleplaying Games, je Free League veteránem přeměny milovaných franšíz na fantastické RPGS. Takže The Walking Dead je v dobrých rukou.

Probíhá v apokalyptickém světě, ve kterém budou mrtví, dobře, chůze, The Walking Dead Universe Roleplaying Game bude založena na 11 sezonním televizním seriálu než v původním komiksu, přičemž síť AMC pracuje přímo spolu s Free League.

Postaveno v roce nulové hry s rokem – základ pro mnoho dalších RPG studia – The Walking Dead RPG bude tlačit fyzické a mentální prvky postav hráčů na jejich limity. Hráči a GMS mohou očekávat, že narazí na nové příběhové aspekty, které dosud nebyly vidět v komiksu nebo televizním seriálu, a také rozpoznatelné postavy, s nimiž by se mohli seznámit, pokud jsou již fanouškem Walking Dead.

Kromě všech prvků průzkumu a přežití, které by člověk očekával, že uvidíte v stolním RPG založeném na The Walking Dead, budou hráči a GMS také moci hrát s aspekty budování základny-vytvoření bezpečného místa k odpočinku, zotavení a možná dokonce zkusí a budovat život kolem.

The Walking Dead již může být dobře vyšlaná franšíza, ale pokud nějaká společnost najde něco čerstvého, aby o tom řekla, je to svobodná liga.

Kampaň Kickstarter pro hra The Walking Dead Universe Roleplaying Game na jaře, před maloobchodním vydáním na podzim.

4. Kokurkulární středověkový reenactment Monty Python

Určitě bude jednou z nejbizarnějších hraní her, které se objevují v posledních letech

Ačkoli někteří členové klasické komediální skupiny Monty Python se v posledních letech vydali jako Arseholes – zde se na vás dívá John Cleese a Terry Gilliam – komediální dopad Monty Python nelze podceňovat. Od létajícího cirkusu Montyho Pythona – který neslyšel o španělské inkvizici? – Monty Python a Svatý grál, britská skupina jistě zanechala odkaz smíchu po jeho brázdě.

Monty Python je však určitě zvláštní volbou pro licencovanou RPG vzhledem k tomu, že neexistuje soudržný svět nebo nastavený příběh, který by se přizpůsobil. Přesto tvůrci nadcházejícího Montyho Pythona RPG, Cocurricular Medieval Reenactment Montyho Pythona, nemají v úmyslu provést adaptaci na nuly. Spíše než být RPG založený na scéně Monty Python, jako je Svatý grál nebo život Briana, nadcházející hra roleplaying místo toho poskytne GMS a hráče nástrojovou schránku, s níž se mají běžet a hrát příběhy, které se cítí Monty Python-esque.

Marvel Multiverse role-hrající herní umělecká díla

V průběhu desetiletí bylo vydáno několik adaptací her Marvel Comic-Book Universe několik stopkových herních herních her Marvel Comic-Book Universe, s nejnovějšími hrami Marvel Multiverse Role Awaring Aro.

Marvel Multiverse RPG umožňuje mistrům a hráčům her hrát své vlastní příběhy zasazené do mnoha světů MCU, včetně vytvoření vlastních superhrdinů. Pro mnoho fanoušků Marvel by to mohla být jedinečná příležitost nechat své představivost stoupat začleněním všech svých oblíbených prvků do jedné masivní kampaně.

Marvel Mulvelse RPG postavený na systému D616, má hráče, kteří hodí tři šestistranné kostky, kdykoli se jejich postava pokusí provést akci, která čelí odporu nebo je pro ně obtížné dělat. Úspěšné postavy hráčů budou záviset na tom, zda výsledek role splňuje nebo překonává cílové číslo GM. Válcování šesti na hře Marvel Dice povede k některým neobvyklým účinkům v závislosti na charakteru, která provádí akce: s epickým úspěchem nebo neúspěchem.

Kromě toho, že si hráči mohou vybrat vlastní původní postavy. Ti, kteří dostanou ruce na kopii roleplaying hry.

Hlavní kniha pravidel pro hraní rolí Marvel Mulveverse vyjde v červnu, přičemž v červenci dorazí kataklyzma Kang. Hlavní verze RPG je nyní k dispozici od Amazon UK a Amazon Us.

6. Warhammer 40 000: Imperium maledictum

Warhammer 40K RPG, kde provádíte vyšetřování jako obyčejní občané Imperia

Nadcházející RPG Warhammer 40 000: Imperium maledictum se nezaměřuje na války mezi hlavními frakcemi ve vesmíru Grimdark, ale obyčejní občané provádějí vyšetřování záhad a grafů v Imperium. Je vzácné, že hráči vidí svět 40K mimo své stolní miniatury bojiště, takže Imperium maledictum bude určitě léčbou fanoušků franšízy.

Imperium maledictum publikoval Cobicle 7, studio, které již vytvořilo několik různých her Warhammer pro roleplaying – včetně Warhammer: Age of Sigmar – Soulbound a nejnovější vydání Warhammer Fantasy Roleplay a 40K RPG Wrath & Gratly – takže existují nějaké zodpovědné ruce – takže existují nějaké zodpovědné ruce za kolem. Toto plus skutečnost, že Imperium maledictum je založen na klasických herních workshopu RPG Dark Heresy, znamená, že existuje mnoho důvodů, proč být nadšený nadcházejícím RPG.

Umělecká díla pro Arthur Pendragon 6. vydání doplňuje Adventure of the Sword Tournament

Série krále Arthura Pendragon by možná začala život pomocí stejného herního systému jako vlivného ‘70. let RPG Runequest, ale od té doby si vyvinula svou vlastní identitu.

Pendragon, inspirovaný klasickými Arthurskými mýty a legendami, je fantasy stolní RPG, která se odehrává ve verzi středověké Británie, kterou vládl Arthur a jeho rytíři kulatého stolu. Nadcházející šesté vydání RPG se zdá být nejkomplexnějším vydáním, kdy to pozdní tvůrce Greg Stafford popisuje jako „Ultimate Edition“ hry.

S titulem zpět v rukou původního vydavatele Chaosium je Pendragon 6e postaven na kostech verze vyvinuté Stafford asi před 10 lety. Zatímco základy RPG zůstanou stejné, Pendragon 6e bude zahrnovat řadu jemných změn, které jsou výsledkem téměř tří desetiletí vývoje. To, co změny přesně zbývá vidět, ale zdokonalování toho, co dělá sérii Pendragon skvělou, je pravděpodobně nejlepší herní a hráči mohou požádat.

Ačkoli velké množství fantasy roleplaying her bere alespoň nějakou inspiraci z Arthurské fantazie, Pendragon je jedinečný v tom, že přímo řeší samotný žánr – způsobem, který ve skutečnosti zpochybňuje jeho ústřední koncepty rytířství a rytířství. Nespíte na možná nejlepší vydání jedné z nejlepších fantasy roleplaying her.

King Arthur Pendragon: Šesté vydání vydá na začátku roku 2023. K dispozici je Quickstart ke stažení zdarma z webu Chaosium.

8. Yazeba’s Bed and Breakfast

Příští RPG tvůrce Wanderhome Creator je stejně okouzlující a experimentální

Yazeba's Bed & Breakfast RPG Ashcan Artwork

Kromě toho, že se změní, jaký druh konektoru se lijí a kdy je Jay Dragon designér, který chce plně znovu vynaléhat akt roleplaying samotného. Wanderhome, nejnovější projekt návrháře, je RPG bez GM-což znamená, že neexistuje žádný herní mistr, který tahá řetězce a vypráví příběh-který má hráče spolupracovat, aby vyprávěli sdílený příběh.

Yazeba’s Bed and Breakfast je nadcházející RPG, který je také bez GM a odehrává se v podivném hotelu, který navštěvuje řada zajímavých hostů. Inspirováno jako Studio Ghibli Film Spirited Away a Cult-klasická karikaturní síťová animace Foster’s Home pro imaginární děti, vidí hráče, kteří spolupracují, aby vyprávěli příběhy sbírky obyvatel hotelu.

I když v Yazeba není žádný GM, jeden hráč, Concierge, bude zodpovědný za vedení hráčů v každé z 12 kapitol, které tvoří úplný přehrávání RPG. Spíše než vytvářejí své vlastní postavy, hráči budou mít obsazení neobvyklých přátel, které budou kolektivně řídit, každý s vlastními jedinečnými důvody, aby hotel nazval domovem.

Podcast Staří bohové Appalachia je antologická show, ve které jsou vyprávěny příběhy o horách a okolí, často o zmizení, podivných pozorováních a jinak zvláštních událostech. Inspirováni událostmi a historiemi obklopujících oblast-jako je dopad průmyslové těžby na životní prostředí-se staří bohové Appalachie usilují o vyděšení, intriku a informují své publikum.

Monte Cook Games, vydavatel stolního vydavatele za RPG, jako je Numenera a Invisible Sun, přeměňuje staré bohy Appalachia podcastu na hratelný RPG. Na základě systému Cypher – který hráče převádějí D20 a přidávají k výsledku relevantní modifikátory, aby prošli kontrolami dovedností – staří bohové Appalachia RPG budou mít hráče lovící podivná stvoření, kteří nazývají hory jejich domovem.

Znaky v hororu RPG budou vytvořeny pomocí příkazů, které hráči generují k jejich popisu, přičemž každý prvek popisu dává hráčům šanci na modifikátor relevantních rolí. Při lovu Haints-stvoření šířící zlo po zemi-hráči si budou muset být vědomi toho, že mise budou pravděpodobně komplikovanější než jednoduchá sleva a zabíjení.

Probíhající na počátku 20. století jsou staří bohové prostředí Appalachia inspirováni skutečnou historií regionu, včetně množství různých kultur, které v té době existovaly v této oblasti.

Fanoušci moderních hororů, kryptidních příběhů a folktalů – zejména lidí, kteří jsou obeznámeni s podcastem, na kterém RPG je založen – by se dobře dozvěděli více o starých bohách Appalachia RPG.

Odhaduje se, že staří bohové Appalachia RPG dorazí s podporovateli Kickstarter v květnu, s pozdními sliby dostupnými přes jeho stránku kampaně.

10. Syndicult

DM kritická role navrhuje svou vlastní hra roleplaying

Kritická role je jedním z největších jmen v stolním roleplayingu. Skutečná herní série, která je v současné době ve třetí sezóně, se kritická role rozrostla na vlastní animovanou televizní adaptaci, jejíž druhá sezóna v současné době vysílá na Amazon Prime, a několik adaptací stolních adaptací. Studio zodpovědné za zveřejnění některých z těchto stolních adaptací je Darrington Press.

Jedním z nadcházejících projektů studia je Syndicult, hraní hra navržená Matthewem Mercerem – Dungeon Master pro kritickou roli. Mercer je zdaleka jednoduše jen provozováním kampaně, je zodpovědný za budování celého světa kritické role, což se zdá, že vyžaduje sakra velké představivosti vzhledem k tomu, jak expanzivní je. To je důvod, proč je vyhlídka na vytvoření vlastního původního TRPG, která není svázána s Dungeons & Dragons, je tak vzrušující. Mercer již má spoustu zkušeností, pokud jde o design stolního RPG, včetně prvků Worldbuildingu a hraní hry – s Mercer pomáhá vytvářet několik jedinečných podtříd pro D&D 5e.

Liv sdílí své pocity v první sezóně animované série Legend of Vox Machina.

Koncept syndikultu se točí po celém světě s tunou magie a několika válčících gangů davů, což je určitě zajímavá kombinace. Hráči mohou očekávat, že uvidí mechaniku vyprávění vyprávění, která je poháněna kostními roletami a příležitostmi, jak se zapojit do nějakého magického odcitu. Kromě toho však zbytek zůstává úplným tajemstvím. Od té doby, co bylo vyhlášeno, bohužel nebylo k dispozici mnoho informací o Syndicultu. Přesto je ještě spousta sebevědomí o tom, že je v rukou Mercera.

Syndicult bude vydán později v roce 2023.