Nejlepší nový MMOS stojí za hraní 2023 | PCGamesn, 12 nejlepších her MMO, které hrají v roce 2023: placené, bezplatné mmorpgs a další-Dexerto

12 nejlepších her MMO pro hraní v roce 2023: placené, bezplatné mmorpgs a další

Contents

Jak již bylo řečeno, hra je neuvěřitelně mrzutá a příležitostné hráči se mohou často cítit ohromeni tím, jak moc se má projít. S tuny životních dovedností, které se mají vyzvednout mimo typický boj, si mohou hráči osvojit život farmáře a najmout pracovníky, aby dělali veškerou tvrdou práci, kupovali nemovitosti nebo ryby a stát se obchodníkem přepravou svého zboží prostřednictvím různých obchodních tras Udělat ten velký prodej.

Nejlepší nový MMOS stojí za hraní 2023

Zaokrouhlili jsme nejlepší nové MMO s vzkvétajícími komunitami a pohlcujícími světy, které čekají na objevení v roce 2023.

Nejlepší nový MMOS: Isabella, primární antagonista aktualizace Heart of Madness Nového světa, která se ponoří do jejího původu

Publikováno: 15. září 2023

Kdysi vzácný jako legendární kořist, Nové MMOS Zdá se, že se spustí každý druhý měsíc. MMO nabízejí téměř omezenou svobodu ve světě osídleném obrovským počtem hráčů, což je činí mezi nejambicióznějšími hrami v okolí. Každý z nich slibuje rozlehlý svět, živou komunitu a dostatek obsahu, který vydrží celý život – nebo přinejmenším několik let. Díky vzestupu trhu s volnými hrami jsou nyní také přístupnější než kdy jindy.

Nové MMORPG mají potenciál stát se nejlepšími počítačovými hrami na trhu, ale mnozí se přicházejí nejistě blízko k selhání. Historie je posetá MMO, které měly svůj okamžik v centru pozornosti nebo nikdy nezískaly pozornost, kterou si zasloužili, a náš seznam nejlepších nových MMO zahrnuje pouze ty s prosperujícími komunitami, které se brzy nedostanou na pastvinu. Vzhledem k tomu, že se světy MMORPGS neustále mění, zahrnuli jsme také hry s hlavními aktualizacemi a expanzemi, které dodávají dostatek obsahu, aby se starý pocit opět zbrusul zbrusu nový. Takže od nově aktualizovaných klasiků mečů a obsluhy po rozvíjející se akční RPG jsou to nejlepší nové MMO, které jsou k dispozici právě teď.

Nejlepší nové MMO jsou:

Zařazen

V tomto okamžiku existuje více střelců WW2, než jsou na obloze hvězdy. Dobře, to není přísně pravdivé, ale co je to, co odlišuje od ostatních? Pro mnohé je to hraní založené na týmu. Bojujete proti 25 dalším hráčům, ovládáte tým až devět vojáků a pokud zemřete jako jednu postavu, přepnete zpět na jednu z ostatních.

Zapsán je technicky v otevřené beta verzi od roku 2021, ale je to jako velmi úplný zážitek – ten, který vývojáři neustále rozšiřují s novým obsahem. Naposledy jeho aktualizace oheň džungle přidala novou Gruzii jako extra mapu, spolu s tunou dalších vylepšení a vylepšení hry.

Final Fantasy XIV

Základní hra Final Fantasy XIV už nemusí být nová MMO, ale expanze Endwalker vydaná v roce 2021 jí dala vítanou dech čerstvého vzduchu. Endwalker je vybaven všemi obvyklými nástrahami, které můžete očekávat od jakékoli expanze: nová úroveň čepice, dungeony a zařízení. Endwalker však vezme definici „expanze“ a běží s ní a vydá vás na cestu, která je z tohoto světa – doslova. Můžete navštívit nová a nečekaná místa v Hydaelynu a okolí, než se zaměřte na samotné hvězdy. Představuje také hratelnou mužskou verzi závodu Viera Ear-Ear-Eira a také třídy Reaper and Sage, které dramaticky mění způsob, jakým přistupujete k bitvám.

Samozřejmě, dokonce i Endwalker se teď blíží. Naštěstí další expanze, Dawnntrail, je jen hned za rohem. S příslibem nových pracovních míst, míst, dungeonů a dalších, dělá fantastickou práci, když se udržuje nový a relevantní. Přečtěte si náš průvodce datem vydání Final Fantasy XIV Dawntrail, abyste zjistili vše, co víme o nadcházející expanzi.

Nejlepší nový MMOS: Spellcaster čelí proti kostru ovládající meč a štít v Neverwinter

Pokud jste nikdy předtím nehráli, tato nová aktualizace by mohla být ten pravý čas začít. Můžete dokonce hrát na volnou úroveň až 60, což nabízí obrovské množství hodin hraní, aniž byste požadovali, abyste strávili jediný penny; Podívejte se na náš seznam nejlepších bezplatných MMO, pokud chcete vidět více podobných her. Hraj zdarma

Nikdy zima

Neverwinter se nadále může pochlubit prosperující populací hráče a pokračující aktualizace obsahu, které udržují tento D&D pro jednoho hráče MMO od roku 2013 pocit čerstvého. Nejnovější expanze, Northdark Reachs, byla propuštěna v listopadu 2022 ve spolupráci s fantasy romanopisci Geno a Ra Salvatore. Zkoumá události mezi Enclave Starlight a Glacier’s Edge, první dvě knihy v Ra Salvatore The Way of the Drow trilogie. Tyto události se budou konat v Northdark sahají, nová dobrodružná zóna, která se může pochlubit novou kampaní, dungeony a setkání. S tím vším prozkoumat, není lepší čas začít se potápět na D&D Lore.

Nejlepší nové MMOS: Dvě postavy z Tower of Fantasy se dívají ve světě AIDA, charakterizované rozlehlými zeleninami a průmyslovými sci-fi věžemi, plovoucími ostrovy a dalšími konstrukty

Věž fantazie

Vydáno v Číně v prosinci 2021 před příchodem na západě následujícího srpna se Tower of Fantasy rychle etablovala jako hlavní postava v krajině MMO. Během několika měsíců jeho vydání byl nabízen jako další dopad Genshin a v některých případech zabiják dopadu Genshin. Zatímco tyto předpovědi byly při zpětném pohledu trochu předčasné, je snadné vidět, co lidi přimělo provést srovnání. Přesto to věž fantazie nadále pohodlně vydrží po boku Genshin jako akce s otevřeným světem s anime estetikou.

Od Genshin se však odchyluje tím, že se vzdává vysoké fantazie ve prospěch neo-dystopického sci-fi světa zasazeného do vzdálené budoucnosti. Začnete jako amnesiakální poutníka, která se probudí v osadě lidí žijících na planetě Aida, po obrovské katastrofě, která je vymazána hodně z jejich populace. Je to fascinující svět, do kterého se vstoupí, a s tolika dělat spolu se svými přáteli je snadné pochopit, proč lidé do této hry nalévají tolik hodin. Pravidelně se zavádí spousta akcí a aktivit, stejně jako stále rostoucí seznam věží fantasy postav k odemknutí, každá s vlastními jedinečnými a různými schopnostmi. Pokud svět AIDA zachytil váš zájem, naše věž o vyrovnání fantazie vás postaví v dobrém místě, spolu s naším seznamem nadcházející bannery Tower of Fantasy, takže můžete začít šetřit pro svůj nejnovější waifu.

Nový MMOS: Ztracený ark. Obrázek ukazuje postavy, které se dívají na plovoucí ostrovy na obloze

Ztracená archa

Hráči v Jižní Koreji si od roku 2019 užívají ztracené archy, ale konečně debutoval na Západě v únoru 2022. Hra PVE akční hra PVE, její kombinace mechaniky ARPG a MMO, jsou nedílnou součástí překonávání masivních horů monster z izometrické perspektivy. Lost ARK je odysea, která zahrnuje klasický příběh andělů versus démon. Jeho vyprávění a úroveň progrese byla porovnána s Final Fantasy XIV, zatímco hraní momentu na okamžik nese více než procházející podobnost s Diablo.

Pověst ztracené Arky mluví sama za sebe; Po získání šesti ocenění na korejských her 2019 se rychle etabloval jako jeden z nejpopulárnějších nových MMO na globální scéně. Můžete si přečíst naši recenzi Lost ARK, abyste zjistili, co jsme si o tom mysleli. Máme také praktický seznam stupňů nejlepších tříd ztracených arch. A konečně, pokud se chcete rychle vyrovnat, ujistěte se, že se zhodnotíte o ztraceném průsmyku Ark a různých odměn a kůží, které můžete očekávat, že najdete na prémiové cestě.

Nejlepší nový MMOS: Dva hráči to véžují v Nových světech, jeden skočí do vzduchu, zatímco houpá kouzelným Greakaxe, když druhý stojí s jejich štít zvednutý a meč připravený

Nový svět

Nový svět, který se nachází na ostrově naplněném magií, který se rozprostírá několik historických období. Ostrov Aeternum se dlouho považuje za legendu – to znamená. Na rozdíl od většiny MMO, Nový svět nemá definovaný systém třídy. Místo toho můžete experimentovat se svým arzenálem, jak chcete, formování své postavy v souladu s vlastním preferovaným stylem Play Style. K dispozici je řada nadpřirozených schopností, stejně jako houpačka mečů, štítů, luků a ještě modernějších vyzbrojování, jako je devastující Blanderbuss. Podívejte se na náš seznam nejlepších zbraní New World, pokud se cítíte zkaženi pro výběr.

Ve skutečném přežití můžete zasáhnout do divočiny a založit tábor kdekoli na ostrově a kamarád spolu s ostatními, aby vytvořili silné spojenectví. Můžete věnovat svůj čas odhalení tajemství a historie ostrova a vybírat si mnoho ruin a dungeonů. Alternativně se můžete vyrovnat s jednou ze tří frakcí Nového světa, které jsou aktivní podél ostrova, rozšiřovat své území a bránit jej před útočníky v neustálém koloniálním přetahování války, abyste rozhodli o budoucnosti Aeternum. Nakonec se vaše společnost bude moci zapojit do obléhacího bitev s jinými skupinami hráčů, takže je třeba se zaměřit na to, když poprvé dorazíte na ostrov. Podívejte se na průvodce našich nových světových začátečníků, zatímco najdete nohy v Aeternum.

Nejlepší nové MMOS: Dvě ženy stojí na okraji útesu v Guild Wars 2 Endu of Dragons, jeden ohánějící sekeru a meč, zatímco druhý ovládá magický personál jako dračí kruh rozpadající se věž

Válka cechů 2

Ano, Guild Wars 2 existuje již více než deset let, ale nadále poskytuje nové zážitky MMO, které ji udržují svěží. Nejnovější expanze, konec draků, svítí zaměření na tajemné a prvotní starší draky, kteří řídí cyklickou povahu života, smrti a obnovy v Tyrii. Příběh je nastaven na to, aby se otřesy na základech Worldbuildingu Guild Wars 2, jak to v současné době stojí – ale pokud to nestačí, konec draků zahrnuje také čtyři nové mapy k prozkoumání, devět elitních specializací, stejně jako nové zbraně a brnění a brnění.

I když nejste zaneprázdněni záchranou světa, můžete také vzít do otevřených vod svého vlastního skifu, buď se vyhřívat v tiché samotě odpoledne stráveného rybolovu nebo prozkoumat vzdálené pobřeží s celou párty v závěsu. Můžete také jezdit na zadní straně obří obléhací želvy a poslat ji do bitvy. Ne, neděláme si srandu. Pokud jste nikdy předtím nehráli Guild Wars 2, naše Guild Wars 2: End of Dragons Review dokazuje, že by to byl skvělý čas na ponoření. Alternativně, pokud jste starý hráč, proč se nevrátit a zjistit, jaké nové funkce a příběhy, které nabízí?

Nejlepší nový MMOS: Alexstrasza, jak je znázorněno ve svých lidských i drakonických formách ve Wow Dragonflight, když se hejno draků vrací na tajemné dračí ostrovy v dálce

World of Warcraft Dragonflight

World of Warcraft může být starověkým monstrum MMO ve srovnání s novým světem a věží fantazie, ale – jak naše recenze Wow Dragonflight snadno zdůrazňuje – poslední expanze vdechuje nový život do starých kostí. Nejnovějším regionem, který ozdobil Azerothovu mapu, jsou ostrovy Dragon, domov předků Dragonflight, které jsou v současné době ohroženy silami neznámé. Dractthyr Evoker je první hratelnou kombo a třída, která umožňuje hráčům přepínat mezi drakonickou a humanoidní formou, se schopností vzít na oblohu bez hory a dýchat oheň na nepřátelství.

Kromě obvyklých aktualizací obsahu můžete očekávat od expanze MMO, WOW Dragonflight označuje novou éru pro WOW s vylepšením kvality života v boji, hraní her a dokonce i tradice. Je to stále časné dny, ale Dragonflight by mohl prokázat solidní oživení dědečka žánru MMO. Pokud chcete stoupat zpět do světa Azerothu, nezapomeňte se podívat na náš seznam vrstev Wow Dragonflight, kde najdete přehled nejlepších tříd, stejně jako některé z velkých změn v systémech talentů a profesích Wow Dragonflight Talent a Profesions Systems. Nakonec máme průvodce vyrovnáním Wow Dragonflight, který je nezbytný pro dosažení koncové hry.

Nejlepší nový MMOS: Strana hrdinů v černé poušti stojí na parapetu s výhledem na hrad obléhání

Černá poušť

Stejně jako mnoho jihokorejských MMO, i Black Desert Online obdržela rozložené vydání, spustila se v Koreji v roce 2015 a poté v roce 2016 dále v AFIELD. I když to rozhodně nebylo špatné Apple po propuštění, The Free Remaster v roce 2018 to vzal do nových výšin. V roce 2023 je Black Desert – ve slově – nádherná a její nejvyšší předsevzetí by mohla dát i nejšťastnějším herním počítačům běh za své peníze.

Boj Black Desert je blíže k akční hře, než to, co najdete v tradičních mmorpgs jako Wow, a nutí vás být trochu taktičtější, pokud jde o umístění a správu vytrvalosti. Také nejste uzamčeni do jedné třídy a díky velké škále dostupných specializací je diverzifikace vašeho herního stylu relativně bezbolestná. Můžete se zúčastnit obléhání hradu PVP v Grand Scale nebo se zaměřit na zemědělské a řemeslné aktivity při zkoumání rozlehlého světa Black Desert World. Zatímco černá poušť může být pro nováčky ohromující, zahrnuje také servery navržené speciálně pro nováčky, které poskytují bonusy pro zdraví a zkušenosti, které pomáhají růstu postav.

Nejlepší nový MMOS: obrněný barbar z Conan Exiles zkoumá pouštní město, které

Conan Exiles

Spousta her na tomto seznamu je doplněna nástroji pro vytváření postav navržených pro úplné ponoření. Conan Exiles jde o krok dále zahrnutím nadačního jezdce, takže můžete vstoupit do světa Conan Safe s vědomím, že váš barbar sportuje Schlong postavený podle vašich přesných specifikací. Jakmile jste pečlivě navrhli svou postavu až na poslední palec, vaším prvním úkolem je přežít. Hyboriánská divočina je drsná, ale můžete lovit jídlo a řemeslné materiály, abyste vás udrželi naživu dostatečně dlouho na to, abyste se postavili úkryt.

Conan Exiles se může pochlubit působivou mechanikou budovy, která umožňuje rozšířit vaši malou skvrnu do rozlehlého města, doplněné obranou nezbytnou k udržení útočníků mimo vaše zdi. Malé potyčky mají schopnost vyvinout se v obléhací válku a můžete se také spolehnout na základní zbraně-stejně jako na čarodějnictví-k nejlepšímu boji proti akcím v boji. Poslední kapitola Conan Exiles, Age of Sorcery, dorazila v prosinci 2022 a přinesla s sebou nový systém bitevního průsmyku spolu s aktivitami Headhunting a ještě více všestrannosti při budování vaší postavy.

To je pro náš pohled na nejčerstvější masivně multiplayerové zážitky, které můžete získat na PC v roce 2023. Pokud hledáte kvalitu nad recenzitou, náš seznam nejlepších MMO vám bude dobře sloužit, nebo pokud jste v pořádku s méně než světovou hodnotou hráčů? Ať tak či onak, zveme vás, abyste na chvíli opustili své hry pro jednoho hráče a stali se jedním z masivně multiplayerových strojů.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

12 nejlepších her MMO pro hraní v roce 2023: placené, bezplatné mmorpgs a další

Nejlepší MMO MMORPG 2022

Square Enix / Blizzard Entertainment / Jagex / Dexerto

Existuje spousta MMO pro nové hráče, které mohou objevit a zda jste ostřílený veterán World of Warcraft, který hledá něco nového, nebo jste kompletní nováček žánru, zde je 12 z nejlepších MMO, které můžete hrát v roce 2023 a dále.

V roce 2023 není nedostatek skvělých MMO, od epické final Fantasy XIV až po staré školy Runescape, existuje spousta vzrušujících a živých světu pro žánrové veterány i nové hráče, kteří vstoupí do toho, aby vstoupili.

Článek pokračuje po reklamě

Takový rozsáhlý a historický žánr her však může být ohromující a s tolika skvělými tituly, z nichž si můžete vybrat, může být složité rozhodnout, které MMO opravdu stojí za váš čas.

Článek pokračuje po reklamě

Dostali jsme vás však zakrytí se seznamem 12 z nejlepších zdarma a placených pro MMORPG, které můžete hrát v roce 2023 a dále.

Obsah

 • Nejlepší placené hry MMORPG v roce 2023
 • ZDARMA MMORPGS
 • Nové a nadcházející MMOS

Draenei mág bojující v mmorpg wow

Zatímco WOW zůstává jedním z nejznámějších MMO, v roce 2023 je spousta dalších, z nichž si můžete vybrat.

Nejlepší placené mmorpgs v roce 2023

Od známých MMO až po další specializované tituly, zde jsou nejlepší MMORPG a MMO, které si můžete stáhnout v roce 2023:

Článek pokračuje po reklamě

1. Final Fantasy XIV

Sage práce zobrazená ve FFXIV Endwalker

Final Fantasy XIV má skvělou komunitu s novými třídami a nedávno vydanou zbrusu novou expanzi: Endwalker.

Když byl poprvé vydán v roce 2010, dorazil na odezvu Middling, Final Fantasy XIV (běžně známý jako FFXIV) byl kritiky zasažen. Po úplném vypnutí hry se znovu objevilo v létě 2013 jako Realm Reborn – kompletní revize, která zasáhla zlato s fanoušky.

Příběh Final Fantasy XIV je nedílnou součástí zážitku as celkem pěti expanzemi, které se dostane, je to plné odkryté tradice. A co víc, svět Eorzea je neuvěřitelně expanzivní a hráči dostávají úplné svobody charakteru, včetně schopnosti přepínat mezi třídami a 20 pracovními místy, jak uznáte za vhodné.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

I když se jedná o hraní a vyžaduje poplatek za předplatné, noví hráči se mohou ponořit do pravděpodobně jednoho z nejlepších bezplatných pokusů ve FFXIV, což vám umožní zažít hratelnost až do úrovně 60 (maximální úroveň limit je 90 od vydání Endwalkera ). Hráči PVP zde mají také možnosti, ale v komunitě není tajemstvím, že hlavním zaměřením je bezpochyby na obsah PVE.

V roce 2022, FFXIV’s 6.2 patch, pohřbená paměť přidala nové umístění známé jako ostrovní svatyně. Vhodní pro ty, kteří hledají uvolněnější a pomalejší tempo, budou zde doma fanoušci her jako Crossing Animal Crossing nebo Disney Dreamlight Valley, protože jsou schopni stavět, sbírat a farmu při budování vlastního plátky ráje.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

S krásným zvukem a uměleckým designem není lepší čas než právě teď skočit do Final Fantasy XIV.

FFXIV klíčové funkce

 • Poplatky za hraní a předplatné
 • K dispozici na PC/Mac/PlayStation
 • Jedna z nejlepších bezplatných pokusů pro MMORPG
 • Více tříd a pracovních míst se svobodou přepínat podle libosti
 • Obrovský svět k prozkoumání
 • Obsah zaměřený na PVE (i když je k dispozici PVP)
 • Pohlcující vyprávění
 • Velká komunita
 • Housejte hráče

2. Svět války

Prázdný elf v Dragonflight

World of Warcraft nadále nejvyšší seznamy MMO od svého vydání až v roce 2004.

Možná jeden z nejznámějších MMORPG na tomto seznamu je World of Warcraft od roku 2004 jménem domácnosti. Dnes pokračuje v přinášení fanoušků z celého světa a představuje některé z nejznámějších postav v hraní od podobně jako Alexstrasza do Khadgaru a Tyrande Whisperwind. Hráči jsou přepravováni do světa vysoké fantazie, aby zažili devíti celkové expanze, když se účastní epických dungeonů a příběhů, nájezdů, PVP v otevřeném světě, duely a bojiště.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco Wow má bezplatnou zkušební verzi, je mnohem menší ve srovnání s Final Fantasy 14, což umožňuje hráčům zažít prvních 20 úrovní zdarma (maximální úroveň je 70). Kromě toho je každá postava, kterou vytvoříte, také uzamčena do konkrétní třídy, kterou pro ně vyberete. Navzdory tomu jsou návrhy třídy WOW pravděpodobně jedny z nejlepších v hraní, přičemž každá má různé specializace, aby se zaměřila na to, aby se úplně změnila hraní svých mnoha tříd.

Článek pokračuje po reklamě

WOW se rozhodně nakloní k stravování hráčům, kteří mají spoustu volného času na to, aby se rozdrtily skrz své myšlenkové množství měn, reputace a dalších požadavků, ale příležitostné hráči budou mít stále výbuch prozkoumávat svět a odhalit záhady Azerothu a svět za nimi za nimi.

Článek pokračuje po reklamě

Jeho současná expanze, Dragonflight, dorazila koncem minulého roku v listopadu 2022. Přiblížení věcí blíže k domovu zpět v Azerothu hráči prozkoumávají ostrovy Dragon vedle zcela nového hratelného závodu: The Dractthyr. A co víc, pro tento drakonický závod je dokonce nová třída hrdinů závodu, známá jako Evoker-třída mágů podobná, která využívá specializaci založenou na DPS pro ty, kteří dávají přednost vylučovateli svých nepřátel v načechrané kouzle. a vteřinu, která se stará o ty, kteří dávají přednost léčivému specifikaci, aby podporovali jejich stranu.

Článek pokračuje po reklamě

Když dobrodruzi prozkoumávají ostrovy Dragon, jsou schopni stoupat na oblohu a klouzat jako Dractthyr a s novým dovedností a horou Dragonriding, aby dokončili závody, sbírali glyfy (používané ke zvýšení dovedností Mount), nebo stejně jako vzrušující nový nový nový Způsob, jak procházet zemi. S propuštěním Dragonflight není lepší čas oblékat si zbroj a nabíjet se do bitvy.

Článek pokračuje po reklamě

Klíčové rysy World of Warcraft

 • Poplatky za hraní a předplatné / bezplatné zkušební verzi
 • Vynikající možnosti PVE a PVP
 • Jedna z největších komunit MMO na světě
 • Omezeno na jednu třídu na znak
 • Exile’s Reach, fantastický výchozí oblast, která ukazuje novým hráčům lana
 • Chromie Time umožňuje hráčům, kteří mají znak na maximální úrovni
 • WOW Classic běží paralelně s hlavní hrou, nechává veteráni a noví hráči zažít hru tak, jak to bylo, když byla vydána

3. Starší svitky online

Solitude vystupovala v Elder Scrolls Online MMO

Starší svitky online MMORPG umožňuje hráčům prozkoumat nová i ikonická místa, jako je samota od Skyrimu.

Pokud chcete hrát jednu z nejznámějších série RPG založených na příběhu s ostatními, nehledejte nic jiného než Elder Scrolls Online. Během svého životního cyklu se vývojáři Zenimax otevřeli stále více rohů světa Tamriel, aby prozkoumali. Představení všech zvonků a píšťalů, které by se dalo očekávat od titulu Elder Scrolls, od závodu Khajiit po neuvěřitelně pohlcující příběh, který odhalí spolu s jako cechy, jako je The Dark Brotherhood, je tu pro každého něco opravdu pro každého.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Přestože grafický styl mohl hru poněkud stárnout, je neuvěřitelné vidět, jak se jako Morrowind a další místa ze série přinesla do modernějšího grafického stylu, než jak se objevily ve svých původních hrách.

Na rozdíl od FFXIV a World of Warcraft není boj ESO zcela cíleným na kartách, což představuje systémy, které vám poskytují trochu více agentury pro hráče a kontrolu nad tím, co děláte. Stejně jako hlavní hry hlavní linie můžete zaměřit a běžet kolem bojiště s volným vládem. Podržte tlačítko útoku déle a provedete těžký útok nebo se vyhněte příchozímu z nepřátel s dobře načasovaným blokem.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

S fenomenálními příležitostmi pro bydlení hráče a schopností ohýbat třídy hry podle vašich konkrétních preferencí (chcete válečníka, který také používá kouzla? Můžeš to udělat!) – můžete pro vás skutečně vytvořit postavu jedinečnou. Starší svitky online také využívají PVP jinak než mnoho jiných MMORPG. I když je to zcela volitelné, spojuje to přímo do hlavního příběhu prostřednictvím aliančních válek, které vidí tři frakce soupeří o kontrolu v obrovských bitvách v kultovní Cyrodiilu. A co víc, MMORPG obdržel zcela novou expanzi, Vysoké ostrovy, zpět v roce 2022, poskytování nových nebo vracejících se hráčů, kteří se ponoří do zubů.

To však není všechno, jako v červnu 2023, Necrom, jeho poslední expanze, dorazí. Vezmeme hráče na poloostrov Telvanni v Daedrické říši Apocrypha, bude také nová třída, arcanist, která se říká, že nasměruje „tajemné energie, starověké runy a ztracené tomes moci“.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Klíčové funkce Elder Scrolls Online

 • Model buy-to-play s dalšími výhodami předplatného s ESO Plus (také vyžaduje PlayStation Plus/Xbox Live Gold)
 • K dispozici na PC/Mac/PlayStation/Stadia/Xbox
 • Housejte hráče
 • Ikonický, pohlcující svět, který prozkoumá sám nebo s přáteli
 • Všechny závody dostupné v hlavní řadě
 • Svoboda vytvořit požadovanou třídu
 • PVP, který přímo spojuje hlavní příběh

4. Nový svět

Hráči bojující se skupinou nepřátel v Novém světě mmorpg

Nový svět vezme hráče na ostrov Aeternum.

Nový svět Amazon Game Studios MMORPG je založen na usazování Ameriky, přičemž hráči se vydávají na pozemky zahalenou tajemstvím, aby odhalili její tajemství.

S jedinečným brněním a stylem kvůli jeho nastavení 1600 let to svět kombinuje s vysokým faktorovým pocitem pro skutečně zvláštní hráčský zážitek, když bojujete proti lidem NPC, které byly poškozeny ostrovem Aeternum’s Mystical, Dark Energed zdroj energie.

Když prozkoumáte a rozpadnete světovou tradici, budete se moci zúčastnit dungeonů, obsahu PVP, který se postaví mezi 25 a 50 hráči proti sobě, a dokonce i režim PVPVE, když soupeříte pro kontrolu zabíjením nepřátel a shromažďováním zdrojů pro pro ně tvůj tým.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nový svět je plný dovedností soustředěných kolem bojových a bojových aspektů hry, což vám dává obrovské množství rozmanitosti, když volně prozkoumáte různé zbraně a atributy.

Klíčové funkce nového světa

 • Model buy-to-play
 • Spousta různých herních režimů pro každý typ hráče, od typických PVE Dungeons po PvP, a dokonce i Pvpve
 • Housejte hráče
 • Dovednosti jako kempování, vaření, inženýrství a kožená práce
 • Trhy s hráči
 • Tři frakce, které se mají spojit s výhodami, které závisí na tom, kolik území ovládají

5. Černá poušť

Snímek třídy Corsair

Black Desert má některé z nejhlubších možností přizpůsobení postav.

Černá poušť Pearl Abyss je v celé komunitě MMO známá jako pravděpodobně nejlépe vypadající MMORPG na trhu. Tato obálka byla posunuta ještě dále v roce 2018, kdy Black Desert Remastered přinesl ještě více vizuální věrnosti a vylepšení zvuku.

Černá poušť je opravdu otevřený svět, což vám dává úplnou svobodu dělat, co chcete, kdykoli chcete. Příběh hry, i když je zábavný, je zmatený a těžko sledovatelný – ale obrovská řada jiných funkcí znamená, že vám nikdy nechybí něco dělat.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak již bylo řečeno, hra je neuvěřitelně mrzutá a příležitostné hráči se mohou často cítit ohromeni tím, jak moc se má projít. S tuny životních dovedností, které se mají vyzvednout mimo typický boj, si mohou hráči osvojit život farmáře a najmout pracovníky, aby dělali veškerou tvrdou práci, kupovali nemovitosti nebo ryby a stát se obchodníkem přepravou svého zboží prostřednictvím různých obchodních tras Udělat ten velký prodej.

Přizpůsobení charakteru v černé poušti je také neomezené a nechává vám skutečně formovat všechny aspekty vašeho dobrodruha, dokonce i až po texturu a délku jejich vlasů. Pravidelně se také vydávají nové třídy, přičemž nejnovějším příjezdem je příjezd Maegu, útočníka založeného. Black Desert také rozdává dobroty zdarma pomocí vykoupitelných kódů, což znamená.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Black Desert Online klíčové funkce

 • Model buy-to-play (s 30denní zkušební verzí)
 • K dispozici na PC/PlayStation/Xbox/IOS/Android
 • Vysoce kvalitní grafika, která je v žánru bezkonkurenční
 • Robustní vytváření a přizpůsobení postav
 • 25 tříd na výběr (i když některé jsou zamčené pohlaví)
 • Jedinečné zabírání typických tříd, jako je námořní Corsair
 • Kompletní boj založený na akci, který se spoléhá na dovednosti zaměření
 • Velké bitvy PVP
 • Činnosti, jako je zemědělství, rybolov, plachtění a obchodování

6. Válka cechů 2

Velká skupina hráčů bojujících s nepřítelem v Guild Wars 2 MMO

Guild Wars 2 je jedním z nejvíce příležitostných MMO.

Guild Wars 2 je právě tam jako jeden z nejlepších dostupných MMO právě teď. Zatímco ti, kteří hledají MMORPGS s nejlepší grafikou, by mohli být zklamáni, jedinečné herní systémy a příběh Guild Wars to řezu nad zbytkem. Hra je neuvěřitelně dostupná, což znamená, že nejste potrestáni za to, že jste do hry v roce 2023 přišli jako nový hráč, nebo zda se k ní po přestávce vracíte.

Vytváření postav vám dává různá volba, která ovlivňují malé i větší prvky herní hry, od vašeho startovního brnění až po to, jak zažijete základní obsah hry. Rozhodněte se, že budete vychováni jako šlechta jako člověk, nebo zda jste zatemnili na oslavě jako norn (ano, to je vlastně volba!).

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kromě jejich rozšíření hra také vydává nový obsah ve formě ročních období, nazývaných „živý svět“ – tyto přidávají nové úkoly, dějové linie a oblasti do herního světa. Životní příběh sezóny 1 byl dokonce dočasný – což znamená, že noví hráči ve hře dnes nemohou zažít.

PVP Guild Wars 2 je neuvěřitelně přístupný, obohacující a zábavný hrát. World Vs World vás postaví a lodní zatížení hráčů z vašeho světa proti protichůdným, když to bojujete, abyste si nárokovali svůj podíl na hradech a udržovali v nekonečné smyčce.

Článek pokračuje po reklamě

Boj a třídy hry jsou prvotřídní, s velkým zaměřením na využití svého mechanika Dodge k tanci kolem nepřátel a zůstat naživu.

Článek pokračuje po reklamě

Klíčové funkce Guild Wars 2

 • Model buy-to-play (obsah „Core“ je také zdarma!)
 • Fantastický příběh, který se hraje prostřednictvím sezónního obsahu ve formě „živého světa“
 • Lidé, kteří mají méně času na vězení
 • Unikátní závody, jako je Sylvan „Sylvari“
 • Vyberte si pozadí vaší postavy prostřednictvím řady otázek a zkušeností obsahu specifického pro tyto odpovědi
 • Schopnost pracovat s ostatními hráči během hry bez nutnosti formování večírků v „dynamických událostech“
 • World Vs World Play bere PvP ještě dále a postaví stovky hráčů proti sobě, když soupeří o kontrolu nad zemí
 • Extra obsah otevřeného světa, jako je skákání hádanek, aby odemkli úspěchy a odměny

Nejlepší bezplatné mmorpgs v roce 2023 ke stažení

I když výše uvedené MMORPG jsou jedny z nejlepších, které můžete platit za hraní, existuje několik stejně fantastických bezplatných MMO ke stažení:

1. Ztracená archa

Mág v Lost Ark Mmorpg

Bojová mechanika ve stylu Diablo Lost ARK je neuvěřitelně úhledná.

Lost ARK je MMO ARPG a dává fanouškům her jako Diablo a samotný žánr pro více hráčů šanci bojovat proti nepřátelům v nádherném izometrickém světě. Ztráta v Koreji zpočátku v roce 2018, ztracená ark konečně dorazil na západní pobřeží začátkem roku 2022.

Článek pokračuje po reklamě

Existuje šest tříd základních postav, z nichž si můžete vybrat, z nichž každá má své vlastní „pokročilé“ verze (vedle spousty nevydaných), které dále utvářejí způsob, jakým přistupujete k světu, to vše svými vlastními specifickými herními styly. Je tu obrovský svět sedmi jedinečných kontinentů, který prozkoumá, šanci plavit po moři a spousta dungeonů, úkolů a bitvy PvP, které vás udržují zkažené pro výběr.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Každý z vašich schopností může být také upgradován, což vám dále umožňuje vytvořit postavu, která se hodí do vašeho osobního stylu. Spolu s tím jsou celá řada dovedností souvisejících. V Arkesii budete moci prozkoumat, sbírat a bojovat s obsahem svého srdce v jedinečném pojetí žánru MMORPG.

Článek pokračuje po reklamě

Ztracené vlastnosti Ark Key

 • Model zdarma k hraní (s možností zakoupení položek ve hře)
 • 6 tříd hrát a ještě více podtřídy
 • 3 úrovně přizpůsobení pro každou schopnost
 • Dungeons, Raids a PvP
 • Obrovský, převážně otevřený svět k prozkoumání, s konstantními oblastmi, jako jsou dungeony
 • Lodě a průzkum oceánu
 • Hloubkové přizpůsobení znaků
 • Řemeslné systémy a cechy

2. Hvězdné války: Stará republika

Postavy bojující ve Staré republice Star Wars MMO

SWTOR zůstává jedním z nejvíce příběhových MMO, který je uveden Bioware.

Fanoušci her BioWare, jako je Mass Effect a Dragon Age franšízy. Představujeme vše od románových společníků až po plně hlasované NPC (včetně vlastní postavy!) SWTOR poskytuje funkce RPG, o nichž by některé z dalších nejlepších MMORPG na tomto seznamu mohly jen snít.

Článek pokračuje po reklamě

Každý, kdo hledá pohlcující příběh zasazený do prostoru.

Článek pokračuje po reklamě

Schopnost plně hrát na úroveň 60 zdarma a se schopností také zažít první dvě expanze zcela zdarma, je tu spousta obsahu, než se budete muset projít, než budete muset zvážit přihlášení k jejich předplatnému modelu. Samozřejmě existují určitá omezení, ale přesto je toho spousta.

S 8 třídami hry má každý z nich úplně jiný děj, který je třeba prozkoumat, a nebyla by to hra Star Wars bez možnosti zavázat se k světelné nebo temné straně, s vizuálními změnami, jakmile se chystáte blíž a blíž a blíže k obou koncovům spektra.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Star Wars: The Old Republic Key Features

 • Zdarma hrát až do úrovně 60 (s volitelným placeným členstvím)
 • Obsahuje ikonické franšízové ​​umístění jako Alderan a Tattooine
 • Vyberte si světlou nebo tmavou stranu
 • Vaše vlastní loď!
 • Společníci (můžete si s romantikou a dokonce i oženit!)
 • Interakční cutscenes
 • Plně vyjádřená NPC a hlavní postava
 • Různé příběhy pro každou z 8 tříd hry

3. Runescape

Hráč-charakter pózující hradní památkou ve volném MMORPG, Runescape

Runescape byl propuštěn již v roce 2001 a stále je silně o 20 let později.

Jeden z OG MMOS, Runescape prošel obrovskými změnami od svého počátečního vydání – od rozšiřování obsahu po vizuální generální opravy (a další přichází v budoucnu!)

Snadno stažena a spuštěna na obou PC, Mac, Linux a Mobile, hra je zcela křížová, což vám umožňuje vyzvednout a hrát na jakékoli platformě.

Runescape obsahuje obrovské množství dovedností, které ovlivňují to, jak přistupujete a komunikujete se světem Gielinor. Zatímco někteří jako zemědělství, vynález a zloděj jsou uzamčeni pouze pro členy, existuje více než 15 dovedností, které mohou hráči zdarma vyrovnat, od dřevořezby po rybolov.

Článek pokračuje po reklamě

Boj hry obsahuje také dvě nastavení: vývoj boje a odkaz. První se zaměřuje na různé schopnosti podobné ostatním MMO na tomto seznamu, zatímco odkaz obnovuje boj s původním stylem z dřívějšího životního cyklu hry. I když tato možnost umožňuje sedět, když kliknete na nepřítele a vaše postava dělá veškerou práci, nikdy jste se potrestáni za výběr této možnosti.

Článek pokračuje po reklamě

Jak celková vylepšení, tak rozšiřování, které Devs učinil ve hře, spolu s respektem Jagex má pro některé z jednodušších funkcí zezadu v den, aby tento bezplatný MMO jeden měl vyzkoušet.

Článek pokračuje po reklamě

Klíčové funkce runescape

 • Zdarma hrát (s volitelným placeným členstvím)
 • Stará škola, která udržuje původní vizi hry naživu, se zlepšeními implementovanými prostřednictvím komunitních průzkumů veřejného mínění
 • Hratelné na mobilu
 • Zcela beztřídní systém, který vám umožňuje přepínat mezi jakýmkoli stylem hry
 • Housejte hráče
 • Denní výzvy se rychle dokončí, což vám umožní postupovat slušnou rychlostí
 • Komediální, brilantně písemné úkoly, které se snaží osvobodit typický řetězec „Kill X, Go Here“
 • Oblasti a některé dovednosti, které jsou uzamčeny pouze pro členy
 • Funkce křížového porovnání a crossplay

4. EVE Online

Obrázek lodi, která je přizpůsobena v EVE Online, je zdarma hrát mmorpg

Hráči mají celou řadu možností přizpůsobení, aby se jejich předvečer online zažila.

Pokud hledáte MMO ve stylu karanténu, kde je tvar světa definován výhradně jeho komunitou, budete mít doma doma v kosmickém názvu EVE Online, který je již již 19 let od svého 2003 Příjezd.

Nastavte tisíce let před naším časem, tento světový svět založený na hráči obsahuje průzkum, obchodování a válčení, když se pokoušíte vzít svůj nárok do obrovského vesmíru hry. Zatímco ti, kteří hledají zážitek, kde můžete prozkoumat svět, protože vaše postava, jako je mnoho jiných MMO, může být zklamána, Eva online místo toho má spoustu funkcí, které pošle každému, kdo hledá jejich další hru na karanténu, do ocasu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Ve hře, vstoupíte do bot kapsule, nesmrtelného pilota, který používá neurální technologii k navigaci v jejich lodi po celém prostoru z kapsle v kosmické lodi-a co je víc, je toho spousta (více než 350!) pro odemknutí a plné přizpůsobení, z nichž všechny mají své vlastní specifické použití ve světě.

S více než 7 000 slunečními systémy, které je třeba prozkoumat, známé společně jako „Nový Eden“, řídí je čtyři říše: Amarr, Caldari State, Gallente Federation a Minmatar Republic, každá s vlastní jedinečnou tradicí a backstory. Existují dokonce neprozkoumané oblasti, do kterých se vydávají a objevují také vyšlapanou cestu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Během svého dobrodružství si můžete vybrat z výběru různých kariéry, z nichž všechny mění způsob, jakým budete navigovat New Eden: Průzkumník, průmyslník, donucovací pracovník a voják štěstí. A co víc, tyto se také odlivují do svých vlastních profesí, přičemž donucovacíci se mohou stát běžci mise nebo lovci odměn, zatímco voják štěstí může vzít zbraně jako piráta nebo frakční milice.

Jednou z nejunikátnějších rysů Evy je nepochybně trénink dovedností, funkce, která umožňuje vašemu kapsuleeer zvýšit jejich dovednosti, ať už v současné době hrajete nebo ne, přičemž až 50 dovedností je možné kdykoli na frontách.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

EVE Online je také zdarma hrát, i když model předplatného hry Omega umožňuje, aby byly dovednosti trénovány rychleji, spolu s odemknutím všech dovedností a lodí, nižších daní a dalších.

EVE Online klíčové funkce

 • Zdarma hrát (s volitelným, placeným modelem předplatného)
 • Více než 7 000 hvězdiček k prozkoumání
 • Více než 350 lodí k využití a přizpůsobení
 • Více tříd a profesí, které si můžete vybrat
 • „Korporace“, funkce podobná spolekům v jiných MMO, které se mohou spojit s ostatními a vytvářet aliance a soutěžit o oblasti vesmíru
 • Trénink dovedností umožňuje řazení v potřebných oblastech, aniž byste byli přihlášeni
 • Batty PvP a PVE
 • Styl hraní karantény, který vám umožňuje prozkoumat, bojovat nebo obchodovat s New Eden
 • Ekonomika řízená hráčem: Zakoupené položky jsou obvykle získávány nebo vytvořeny hráči

5. Čepele a Duše

Nová aktualizace motoru Unreal Engine 2021 zobrazená ve volném MMO, Blade and Soul

Blade & Soul’s Nedávná aktualizace motoru Unreal 4 vdechla nový život do hry.

Blade & Soul byl vydán v roce 2012 a je to stále nepochybně jeden z nejlepších zdarma k dispozici MMORPGS v současné době k dispozici. S fantastickým a poutavým příběhem, tvorbou hlubokého postav a bojem založeným na vysokém oktanu plném honosných komba.

Článek pokračuje po reklamě

Příběh, který představuje směs bojových umění a magie, začíná tím, že vaše postava začíná jako student, než se vrací do světa temnoty, když se pokoušíte pomstít ty, které byly poraženy.

Článek pokračuje po reklamě

Blade & Soul obsahuje závratnou volbu z 15 tříd – nejnovější z nich je hudebník, který dorazil v říjnu 2022, Symphony of Destruction Aktualizace – si vybrat od 4 různých závodů. Zatímco každá z tříd je zamčena závodem, stále je tu široká škála, ze které si můžete vybrat, aby si hrála tak, jak dáváte přednost.

Článek pokračuje po reklamě

V září 2021 také hra obdržela také dlouho očekávaný aktualizaci Unreal Engine 4,. Uvedení titulu aktuální, nikdy nebyl lepší čas naskočit a vyzkoušet Blade & Soul.

Klíčové funkce Blade & Soul

 • Zdarma hrát model (s obchodem ve hře)
 • Přizpůsobení hluboké znaky
 • 4 závody a 14 tříd na výběr (ačkoli některé jsou závodem uzamčené)
 • Boj na styl bojových umění založených na akci
 • Vezměte do nebe s funkcí klouzání

6. Lord of the Rings online

Screenshot od Lord of the Rings online před stínem

Pokud chcete zažít j.R.R. Tolkienův svět pro vaše vlastní, Lord of the Rings Online je skvělá volba.

Pokud stále neskončíte skutečnost, že prsteny power epizody nyní skončily a hledáte přepravování do světa sami, nehledejte nic jiného než Lord of the Rings Online. MMO, která byla vydána až v roce 2007, stále dostává aktualizace dodnes – s nejnovějším přírůstkem, před stínem, dorazila v listopadu 2022.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Hra nedávno přešla na model zdarma, což znamená, že můžete hrát slušný kus nyní patnáctiletého obsahu MMO, aniž byste museli předávat desetník. Jak již bylo řečeno, novější doplňky obsahu a nadcházející rozšíření vás budou stát. K dispozici je také model VIP předplatného, ​​který poskytuje dobrodruhů vše od dalších slotů pro zásoby až po „legendární servery“, denní bonusy XP a mnohem více.

S celkem sedmi závody a jedenácti třídami, od vysokých elfů až po zesanou sekeru a dokonce i k beorningu, můžete utvářet fantazii své postavy podle toho, jak vidíte za vhodné.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste fanouškem obsahu PVP, máte štěstí, protože existuje režim PVMP (Monster Play), který vás postaví proti hráčům vstup do bot, no, monstrum – ale fanoušci PVE se také budou cítit dobře doma doma Když prozkoumávají virtuální střední Zemi.

Lord of the Rings Online klíčové funkce

 • Velký kus obsahu zdarma (s novějšími placenými expanzemi a VIP členstvím)
 • K dispozici je sedm tříd, jedenáct závodů a ještě více možností přizpůsobení
 • Sólo a týmový obsah známý jako „potyčky“
 • Režim PVMP, kde můžete hrát jako orky a další
 • Housejte hráč na místech, jako je Shire

Nejlepší nové a nadcházející mmorpgs

Fancy se dívá dopředu do budoucnosti? Máme některé z našich oblíbených nadcházejících MMO, které sledují, jak se odhalí nové informace:

Palia

Postava z přívěsu Palia MMORPG

Palia vypadá jako perfektní kombinace her jako Minecraft, Animal Crossing, The Sims a MMO jako WOW.

Hledám něco trochu méně zaměřeného na bitvu a trochu více relaxační? Našli jste to s Palií. Vytvořeno společností Singularity 6, Inc, Palia je ovlivněna Ex-Blizzard a Epic Games Devs. S komunitě zaměřeným přístupem, fanoušci her jako Stardew Valley, The Sims a Disney Dreamlight Valley budou moci prozkoumat krásný otevřený svět podobný pixaru se schopností klouzat světem, rybami, vařit, stavět, stavět, stavět, stavět, stavět , a vybavit domy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Paliaův zastřešující příběh se zaměřuje na lidi, legendární závod, který zmizel ve „výšce jejich vznešenosti a zvládnutí magie“. V něm zažijete neustále se vyvíjející příběh jako jeden z nich, se schopností spřátelit se a dokonce i romantiku barevné obsazení NPC, když prozkoumáte a stavíte si život pro sebe.

I když zatím není stanoveno žádné datum vydání, budeme vás zde aktualizovat, protože je odhaleno více informací.

Článek pokračuje po reklamě

Klíčové funkce Palia (zatím)

 • Budování a zdobení
 • Aktivity, jako je rybolov, vaření, zahradnictví (s dalším odhalením)
 • Npcs se spřátelit a romantika
 • Neustále se rozvíjející světový příběh

League of Legends MMO

Celá mapa Runeterry, svět League of Legends

Bude liga legend MMO pokryt většinu Runeterry?

Jeden z nejočekávanějších MMO, ale také ten, o kterém víme jen velmi málo, MMO League of Legends je jistě úspěšný. Zdá se také, že Riot zkouší něco, co by mohlo rozbít typickou formu MMO, protože prohlásil, že ne každý bude milovat rozhodnutí, která učiní s herním designem.

Článek pokračuje po reklamě

Zdá se také, že nájezdy jsou nastaveny jako jedna z nejdůležitějších funkcí koncových her.

Článek pokračuje po reklamě

Jakmile je odhaleno více informací, aktualizujeme vás zde a na našem vyhrazeném centru.

Takže to máte. To je náš seznam nejlepších MMORPGS a MMO ke stažení a hraní v roce 2023 a dále. Hledáte další doporučení ohledně her, které můžete hrát napříč různými žánry? Podívejte se na následující seznamy:

MMORPG & MMO News

Získejte nejnovější aktualizace o tom, co se děje v prostoru MMORPG. Pokrýváme novinky MMO a novinky z obecného herního průmyslu.

Throne a Liberty Previews Post-Level 30 Obsah v části druhé části jeho producentova dopisu

Throne a Liberty Fantasy MMORPG Assassin Cliff

Výkonný producent Throne a Liberty Jongok Ahn je zpět s druhou částí dopisu svého producenta, která nabízí hloubkový pohled na obsah a výzvy, které čekají na hráče poté, co dosáhli úrovně 30. Ahn začal poděkováním komunity za jejich trvalý zájem a podporu. Zopakoval také závazek společnosti NCSOFT k poskytování pohlcující a vysoce kvalitní zkušenosti po kritice [. ]

Quinfall otevírá registrace pro svůj nadcházející uzavřený beta test a nový testovací tým

quinfall mmorpg středověká taverna

Technologie Vawraek zve komunitu videoher, aby se zúčastnila uzavřeného beta testování svého plně financovaného a vysoce ambiciózního fantasy mmorpg, The Quinfall. Studio plánuje zahájení playtest koncem tohoto roku a zve komunitu, aby se přihlásila prostřednictvím oficiálních fór. Pro ty, kteří o hře neslyšeli, slibuje, že budou [. ]

Technologie jednoty nastiňuje navrhované změny v jejích vysoce kritizovaných poplatcích za běhování

Začátkem tohoto týdne konečně reagovala Unity Technologies na intenzivní vůli, kterou obdržel za své nové poplatky za běh Unity. Společnost nabídla obecnou omluvu a slíbila, že provede změny v této politice ve snaze upokojit komunitu pro vývoj videoher. Společnost nyní nastínila navrhované změny kontroverzních poplatků a jednou se omluvila [. ]

Mithril Studio oznamuje novou extrakci první osoby Dungeon Crawler „Project Crawl“

Projekt Crawl Skeleton Gameplay Screenshot

Dark and Darker ještě nespustil, ale už má konkurenci ve formě projektu Crawl, nadcházejícího prohledávače Dungeon pro první osobu z nezávislého vývojáře Mithril Studio. Hra je popisována jako extrakční hra PvPVE, kde hráči převzají hrůzostrašné příšery ve své snaze objevit neocenitelné artefakty a získat legendární zbraně. Úlovek je, že budou [. ]

Eve Galaxy Conquest je nová 4x mobilní strategická hra soft-spuštění ve 4. čtvrtletí 2023

Eve Galaxy Conquest Key Art

Jedním z vrcholů hlavní prezentace her CCP Games během tohoto víkendu Fanfest 2023 je oznámení nové strategické hry pro mobilní 4x zdarma s názvem Eve Galaxy Conquest. Stejně jako jeho předchůdci, nadcházející hra slibuje, že ponoří mobilní hráče do rozsáhlého sci-fi vesmíru, když hráči prozkoumávají daleko dosah New Eden, Forge Alliances a Fight Epic [. ]

Nejnovější záplata Valheimu opravuje otravné chyby keybindingu a řemeslné stanice

Valheim Hearth a domácí animační banner

Iron Gate Studio zavedla aktualizaci fixer-apper pro Valheim, která se zabývá problémy s klíčovými komisemi a řemeslnými stanicemi hry Viking Survival. I když se tyto problémy mohou zdát menší, pro hráče je to na chvíli konstantním zdrojem frustrace. Vazby klávesnice a myši by nyní měly správně ukládat a načíst a prodlužování stanice by se mělo nyní správně aktualizovat. [. ]

Black Desert Online předvádí novou korejskou verzi Režim Roses

Black Desert Online War of the Roses Preview Art

Pearl Abyss se připravuje na masivní válku v Black Desert Online, když studio předvádí nadcházející nadcházející režim Roses Fantasy MMORPG ve svém nejnovějším videu vývojáře. Nový režim bude fungovat stejně jako dobytí války s výjimkou toho, že v masivní bitvě 300VS300 postaví jednu frakci proti druhé. Válka růží bude [. ]

Expanze Havoc Eve Online konečně umožní hráčům na straně pirátů

EVE Online chaos Key Art

S EVE Fanfest 2023 nyní v plném proudu, ve větru je celá řada oznámení EVE Online, včetně dalšího rozšíření vesmírného sci-fi MMO: Havoc. Rozšíření je naplánováno na vydání 14. listopadu a bude stavět na nedávno přepracovaném frakčním bojovém systému tím, že umožní hráčům na straně boje s andělskými kartelovými a guristasovými pirátskými frakcemi. Ano, [. ]

Sloučení Blizzard Microsoft-Activision konečně získá předběžné schválení z Velké Británie CMA

Overwatch 2 Hero Shooter Kiriko Donuts Cinematic

Dlouhodobé vyšetřování fúze Microsoft-ABK ve Velké Británii Authority Authority Authority vypadá, že brzy skončí ve prospěch společnosti Microsoft. Po mnoha ADO regulační agentura předběžně schválila dohodu o 69 miliard dolarů poté, co se společnost Microsoft dohodla na restrukturalizaci dohody o poskytnutí práv na streamování ubisoft na všechny stávající aktivizi [. ]

Hry CCP oznamují další projekt EVE Online FPS s názvem Eva Vanguard

Eva Vanguard FPS havárie webu Screenshot

Eva Online má dlouhou historii pokusu o integraci prvků střelce první osoby do svého vesmíru. Koncept zkoumání planet v novém vesmíru Eden pěšky byl po léta součástí vize CCP Games, ale předchozí pokusy zcela nezasáhly značku. Jedním z těchto pokusů byl Dust 514, exkluzivní PlayStation 3, který byl spuštěn v [. ]