Nejlepší online hry pro PC bez stahování | PCGamesn, online hry zdarma �� · Hrajte 9708 her · Žádné stahování nebo přihlášení

Online hry zdarma �� · Hrajte nyní · Žádné stahování ani registrace

Historická budova města je vše v pořádku a dobře, ale někdy by bylo zábavné vytvořit něco trochu … magického. V Elvenaru se můžete rozhodnout vyvinout záhadné elfské království plné živých budov a fantastických tvorů nebo pragmatičtější a válečné říše ve jménu lidstva.

Nejlepší online hry pro PC bez stahování

Podívejte se na naše zaokrouhlování vynikajících bezplatných online her, které si můžete hrát v prohlížeči, aniž byste se museli zavázat k velkému stahování, vše od RPG až po strategické hry.

Království pevnosti, jedna z nejlepších bezplatných online her

Publikováno: 15. září 2023

Jaké jsou nejlepší online hry? Vydavatelé jako Steam a Epic Games jsou zaneprázdněni zamykání rohů nad jejich digitálními výkladními skříněmi a platformami, ale existuje bohatý svět zábavných prohlížečů, ke kterým lze přistupovat přímo prostřednictvím webu. Žádné launchers nebo dvoufaktorová ověřování, žádná aparázová stahování nebo žonglování na pevný disk, jen okamžité, bezplatné online hry.

Působivě, navzdory zřejmým technologickým omezením se vývojářům také podařilo vypracovat online hry zdarma, aby pokryli jakýkoli žánr, který si dokážete představit, takže ano, můžete přehrávat clikál Cookie ve svém prohlížeči. Jak již bylo řečeno, pokud máte nějaký prostor na pevném disku, možná budete chtít místo toho zkontrolovat náš seznam her PC bezplatných her zdarma. Takže ať už hledáte něco, na co se můžete potopit pár minut, nebo váš další herní zvyk, je tu pro vás bezplatná online hra. Pokusili jsme se zajistit, aby tento seznam zajistil nejrůznější – od RPG až po masivní strategické hry pro více hráčů – vše za jednoduchou nízkou cenu volný, uvolnit.

Zde jsou nejlepší online hry zdarma pro PC bez stahování:

Hrdinové války

Fancy sestavuje tým hrdinů a pak se posadí, když se orazí přes nespočet úrovní, kde budou čelit nekonečným nepřátelům? Nebo možná chcete optimalizovat svůj tým, abyste mohli zničit večírky jiných hráčů? Pak pro vás může být hra Hero Wars.

Tato nečinná hra má extrémně volný příběh (na který se většinou zapomíná na to, čím více ji hrajete), ale skutečná přitažlivost je shromažďování a posílení vašeho týmu hrdinů – je jich spousta, které mají sbírat, a všichni mají také různé oblečení ( Což někdy úplně změní, jak vypadají), takže si určitě potopíte mnoho hodin do budování vaší sbírky.

Piráti z Karibiku: válečný příliv

Někdy chtěl ovládat svou vlastní armádu pirátů? To je přesně to, o čem piráti z Karibiku: válečný příliv je o přílivu. V této hře zdarma sestavíte svou vlastní základnu na volném moři, poté kultivujete vlastní pirátskou flotilu, abyste mohli zaútočit na jiné základny. Vítězné bitvy vám dostane více zdrojů, což vám umožní posílit vaše lodě a opakovat proces dál a dál, jakmile se stanete silnějším.

Forge of Empires

Forge of Empires bere prvky ze série Civ a Age of Empires a mísí je dohromady, aby vytvořila jednu z nejlepších online her PC, bez nutnosti stahování. Začnete v době kamenné s několika ošuntělými chaty a několika kopími, abyste podpořili pokornou enklávu lidstva, a po mnoho, mnoho hodin budete postupovat svými lidmi několika historickými éry, zkoumáte novou armádu, vědeckou a vědeckou a vědeckou a vědeckou a vědeckou a vědeckou a vědeckou a sociální a kulturní instituce. Boj a expanze se hrají na samostatných obrazovkách a nabízejí hráčům trochu více prostoru, aby ohýbali své taktické svaly.

Hra o trůny: přichází zima

Pokud hledáte oficiální hru Game of Thrones, pak je to do značné míry vaše jediná možnost na PC a skutečnost, že je to bezplatná hra pro prohlížeč zdarma, to ani neublíží. Vedete svého vlastního Pána na cestu k chamtivosti a síle na mapě serveru modelovanou po Westerosu, doplněním všech hlavních památek, se kterými se setkáte v románech a televizních seriálech. Vaším cílem, stejně jako ve strategické hře MMO, je růst a hromadit bohatství a sílu, převzít stále více a více půdy, než budete připraveni zahájit útok na hlavní pevnost, jako je Storm’s End, Eyrie nebo King’s Landing.

Kromě toho, že můžete přidat slavné tváře z franšízy do vaší armády, jako je Arya Stark, Jon Snow a Daenerys Targaryen, jednou z nejlepších funkcí hry jsou jeho bitevní scény inspirované JRPG, které nabízejí ten druh filmového vkusu a měřítka, které jsou často často Chybí ve hrách pro prohlížeče zdarma.

Seafight

Fancy Sailling po sedmi mořích jako pirát? V této hře pro simulaci prohlížeče jsou mapy PVP i PVE, takže máte na výběr mezi bojováním děsivých mořských monster, kde můžete brousit a shromažďovat zdroje, nebo můžete jít proti jiným lidským hráčům, abyste se prosadili jako mistr oceánu.

Hra je už roky a vývojář, Bigpoint, ji po celou dobu zdokonaluje a vylepšuje. Existuje solidní komunita hráčů a pokud jste nervózní z toho, že jste se zapojili do takové hry, dosud do své životnosti, buďte ujištěni, že se můžete připojit k cechu, abyste byli podporováni někteří z pokročilejších hráčů, zatímco jste vy hrát si.

Anokris

Bručejte na své hieroglyfy a postavte se na dobytí starověkého světa v anokris. V tomto MMO založeném na prohlížeči se na březích Nilu vydáte malou dohodu a uděláte ji ve vlastní rušnou metropoli, což je závist všech. Curry laskavost s bohy a vydělávat zvláštní síly pořádáním festivalů na jejich počest; Vytvářejte svou armádu, aby se bránili proti maraudingovým nomádům (a dalším hráčům); a posilujte svůj držení nad zemí spojením sil s jinými kmeny. A ano, stavíte pyramidy.

Železniční národ

Rail Nation není přesně pro fanatiky vlakových her-jedná se o strategickou hru ve svém jádru, kde budete trávit čas uzavřením obchodů a rozšiřováním vaší železniční říše, než plavit po usazení carlisle. Stejně jako mnoho skvělých online her založených na prohlížeči začnete malou a pomalu hromadí rozsáhlou síť železničních tratí, které nakonec spojíte s jinými železničními magnáty, aby vaše asociace byla co nejsilnější. K dispozici jsou hromady modelů vlaků, z nichž si můžete vybrat a upgradovat na, ale z velké části se jedná o online strategickou hru o ekonomice.

Friday Night Funkin ‘

Friday Night Funkin je hra, o které jste pravděpodobně už trochu slyšeli. Od svého vydání před několika lety je to internet vzato bouří a nashromáždila obrovskou komunitu fanoušků a moduls. Co tedy dělá tuto rytmickou hru tak zvláštní?

Hrajete jako postava zvanou přítel, který se zabývá různými rapovými bitvami, aby zapůsobil. Zvukový doprovod je naprosto fantastický, a když to spárujete s snadno uchopitelnými, těžko-master hratelností, máte recept na vysoce návykovou hru, do které se ocitnete znovu a znovu vracet se.

Online hry: Elvenar. Obrázek ukazuje krásnou krajinu

Elvenar

Historická budova města je vše v pořádku a dobře, ale někdy by bylo zábavné vytvořit něco trochu … magického. V Elvenaru se můžete rozhodnout vyvinout záhadné elfské království plné živých budov a fantastických tvorů nebo pragmatičtější a válečné říše ve jménu lidstva.

Ale nejste omezeni na ulice vašeho nového domova, protože režim prozkoumání vám umožňuje odhalit mnoho dalších oblastí s novými schopnostmi, záhadami a monstra. Nebo, pokud se cítíte obzvláště agresivní, můžete své magické jednotky vydávat do kasáren, než se vydáte na sousední provincie.

Online hra, věčná zuřivost ve hře, s hráčem zkoumajícím hadřík Aries

Věčná zuřivost: vzkříšená

Toto je hra, kterou můžete zcela spustit přes prohlížeč. Používá klasické 3D skřítky, ale s nádhernými portréty postav, které se objevují pro interakce, což znamená, že to vypadá skvěle v retro, na začátku roku dvacátých let. Hra se skládá z dungeonů, které jsou všechny tvořeny tahovými bitvami RPG. Broušíš se nahoru, abyste mohli projít stále více a více dungeonů.

Je to jedna z těch her, která je skvělá pro de-stressing. Je jednoduché hrát, ale nenechte se oklamat, když si myslíte, že na to není moc. Z jeho komplexního systému vyrovnávání dostanete hodně, což vám dává šanci rozvíjet svou postavu jakýmkoli způsobem, jak si myslíte, že je nejlepší. Je snadné ponořit se do toho hodně hodin, poté se budete cítit hrdí na to, jak daleko vaše postava přišla.

Nabídka před zeleným polem

Travian: Legendy

Travian klepe už více než deset let, vytváří loajální fanoušci nadšenců MMO a strategických her a položí nadace pro mnoho dalších položek na tomto seznamu. Legends je jeho nejnovější forma a může se pochlubit nádhernými grafickými upgrady a přitom je jednou z mála online her, které nevyžadují stahování.

Hra je osvěžující jednoduchá s velmi málo skrytých mechanice: Vyberete si jednu z hrstů frakcí, najdete svůj kmen a rostete z vesnice RAMSHACKLE na opevněnou technologicky pokročilou říši. Pokud chcete, můžete si nechat sami sebe, ale pokud se chcete rozvětvit, jsou tam také obchody, aliance a spousta války, aby váš klan okamžitě hodil. Na dokončení budov a akcí čeká nějaké, ale pokud to považujete za relaxační hru.

Online hry: Image ukazuje budovy v kruhových hradních stěnách v královstvích pevnosti

Pevná království

Žánr MMORTS nemusí být tak široce uznáván jako nejlepší MMOS a MMORPG, ale je to na vzestupu a Kingdoms Feorhold je jedním z nejlepších příkladů v okolí. Tato masivně multiplayerová strategická hra v reálném čase vás vrhá jako feudálního pána nebo dámy a přiměje vás k práci a pěstování středověké říše obléháním vašich soupeřů, zkoumáním neocenitelných nových technologií a vytvářením aliancí s ostatními. Vyžaduje to malé stahování, ale samotné stahování je malé a hra by měla běžet na jakékoli soupravě.

Stejně jako mnoho bezplatných her MMO RTS je, i Feormold Kingdoms je plná hloubky, pokud máte čas na to, abyste se do něj ponořili, s politickými boji mezi hráči a velkými válkami, které navigují na váš vzestup k úspěchu. A jistě, grafika určitě vypadá, že přicházejí přímo od konce devadesátých let, ale nejsou to nic, ne -li okouzlující.

Online hry: smrtící nemoc tvrdí, že oběť v Plague Inc

Převozenost 1: Velká válka

Pokud hledáte něco s nějakým vážným taktickým nousem, pak je Supremacy 1 jednou z nejlepších online her pro fanoušky Grand Strategy. Cíl je dostatečně jednoduchý: vedete svůj národ 20. století k dominanci nad vašimi kontinentálními vrstevníky. Vaším hlavním nástrojem je přímá válka, kde můžete nasadit obrovskou škálu jednotek prostřednictvím půdy, vzduchu a moře, které roste ještě expanzivnější, když se rozdrtíte ve výzkumném stromu hry.

Existují možnosti diplomacie, takže můžete pečlivě spravovat své válečné vedení a správu zdrojů, abyste neustále potřebovali konsolidovat svůj růst. Neexistuje mnoho bezplatných her prohlížečů, které se podaří cítit stejně složité a podrobné jako skutečný titul Grand Strategy, ale nadvláda 1 se blíží. Neexistuje žádné stahování pro přehrávání nadvlády 1 na PC – stačí jej spustit ve webovém prohlížeči – ale koncem tohoto roku přichází verze Steam.

Online hry: Codenames. Obrázek ukazuje výběr karet s různými slovy

Codenames

Jedna z našich nejlepších online stolních her je také jedna z nejlepších online her, které si hrají s přáteli zdarma, není nutné žádné stahování. Codenames je hlavně o asociaci slov. Vy a soupeř předpokládáte role soupeřících spymasterů a vaším cílem je zjistit, kde jsou vaši agenti v terénu, což se střídá, abyste se střídali, aby poskytli jednoslovné stopy.

Samozřejmě je také zásadní, abyste nepříteli nedávali žádné stopy, nebo náhodně přimějí někoho, aby uhodl slovo končící hru. Nastavení hry je milosrdně jednoduché, což z něj činí skvělou online hru pro volání zoomu, jen si dávejte pozor na vytváření lidových vendets s vašimi besties.

Online hry: Fallen London. Obrázek ukazuje mapu Londýna s různými možnostmi dostupnými hráčům kolem obrazovky

Fallen London

Sunless Skies Developer Failbetter Games se etabloval jako jemný crafter narativních her od doby, kdy se spojil v roce 2010. Je tam vidět také v jednom z nejstarších úsilí studia. Fallen London je interaktivní narativní hra založená na prohlížeči, která vás zavede do viktoriánského a gotického převzetí starého kouře.

Samotné město bylo odcizeno a nyní spočívá pod zbytek světa na pobřeží Unterzee. Právě jste dorazili a jste na štěstí. To neznamená, že nemůžete vstát na vrchol prostřednictvím právních a nelegálních činností, které vám poskytnou k dispozici. Nespíte na jedné z nejlepších příběhových her jen proto, že ji můžete hrát ve svém prohlížeči.

Online hry: Ditto. Obrázek ukazuje černou a bílou kočku, která prochází pixelovaným světem

Totéž

Stejně jako všechny skvělé hry platformy, i Ditto má vlastní rotaci na traversal, aby vás hádal skrz jeho mnoho, mnoho úrovní. Každá úroveň je rozdělena do dvou, s odrazenou verzí vaší postavy kopírující všechny vaše činy, i když v jakési stínové říši, kde se překážky mírně liší. Pokud vaše stínová verze spadne z římsy nebo je zabita monstrem, pak oba zahynete.

Online hry: Clickie Cookie. Obrázek ukazuje obří cookie a nějakou produkci cookie

Klikač cookie

Nečinné hry jsou ideál Zdarma online hry, pokud jste příliš zaneprázdněni, abyste mohli hrát hru, a clicker cookie je jedním z nejlepších příkladů žánru kolem. Začnete s obřím cookie, na které kliknete, a vytvoříte více cookies, a pak utratíte tyto cookies za upgrady, jako jsou automatické kliknutí na prsty, abyste klikli na obří soubor cookie, babičky pečte více cookies nebo chrámy, aby se modlily za soubory cookie- Vytváření buffů. Než víte, že vyrábíte stovky tisíc cookie za sekundu.

Vytváření čísel jde navždy nahoru a nahoru a vzhůru a navždy je docela návykové, takže to jde. Clicker Cookie Clicker je jednou z nejznámějších počítačových her online a skutečnost, že je stále aktualizován a hraje tisíce, hovoří o své nekonečné přitažlivosti.

Online hry: Slither.io. Obrázek ukazuje spoustu tubulárních tvorů, kteří se procházejí kolem

Pohybovat se klouzavě.io

IO hry jsou některé z nejpohodlnějších her na PC a nabízejí skvělou přestávku od práce nebo více zaměřených her. Pohybovat se klouzavě.IO je docela jednoduchý: jsi červ, který se rozředí kolem kruhového Petriho misky podobného prostoru, který pohlcuje jídlo a roste na délku. Existují i ​​další červi ovládané hráči, aby se vyhnuli nebo konzumovali v závislosti na tom, zda jste menší nebo větší než oni. V jeho jádru, sklouznutí.IO je hra na přežití, protože hráči bojují, aby viděli, kdo se může navzájem překonat.

Online hry: Hole.io. Obrázek ukazuje obří díru, která se pohybuje směrem k autu a připravuje se na něj

Otvor.io

Pokud jste hráli nekonečně okouzlující kraj Donut, budete obeznámeni s hlavní hraní díry.io. Hrajete jako díra ve spodní části světa, která se rozšiřuje, když do něj spadají objekty. Před promováním do nákladních vozidel, budov a nakonec mrakodrapů začnete malým vyvysáním chodců a požárních hydrantů. Pokud jste nyní po chladu online hraní, díra.io vás téměř okamžitě zvýší.

Online hry: Hunter karet. Obrázek ukazuje bitvu, která se odehrává na mřížce

Lovec karet

Tato karetní hra inspirovaná D&D mísí prvky stolního RPG s hrou na budování paluby CCG způsobem, který je svěží a nostalgický najednou najednou. Postavíte balíček karet pro každou z hrdinů vaší strany přiřazením zbraní, brnění a drobností, které shromažďujete jako kořist na každém z vašich dobrodružství.

Online hry: Můj přítel Pedro. Obrázek ukazuje, že se postava připravuje na to, aby někoho střílel na ulici

Můj přítel Pedro

Může existovat lesklá nová verze mého přítele Pedro na Steam, ale verze online prohlížeče zdarma, která byla spuštěna v roce 2014, je stále hromada zábavy. Tento střelec s bočním porovnáváním je silně inspirován Maxem Paynem, takže očekávejte spoustu pomalu motivových sekvencí a bezdůvodného gore.

Online hry: Wonderputt. Obrázek ukazuje městské golfové hřiště

Wonderputt

Tato nádherná izometrická hra s ukládáním vám odhaluje celý kurz hned od začátku. Ačkoli je Wonderputt blíž k mini-golfu než skutečný golf, stále to považujeme za hodnou sportovní hru. Když dokončíte každou část kurzu, zbrusu nová oblast se odhaluje prostřednictvím zajímavých animací. Existuje několik lehkých hádanek na navigaci – jak byste očekávali od mini golfového hřiště – a svůdnou úroveň hloubky, když se snažíte porazit své skóre (nebo jen udělat par) se stále ambicióznějšími výstřely.

Online hry: Zombs Royale. Obrázek ukazuje pohled shora dolů na dům s různými postavami a zombie běžícími kolem místa

Zombs Royale

Je opravdu neuvěřitelné, že jednou z nejlepších her Battle Royale na PC je hra pro prohlížeče zdarma zdarma. Zombs Royale bere jednoduché aktiva a ovládací prvky Zombs.IO a přidává všechny nástrahy jako PUBG, se zmenšující se hratelnou zónou, náhodnou kořistí k úklidu a 99 dalších hráčů k přežití. Je to směšně rychlé, takže pokud potřebujete zabít pár minut a chytit večeři drůbeže, pak je to pro vás. Je osvěžující vidět, že limity bezplatných her bez stahování se stále tlačí.

Online hry: Zombs.io. Obrázek ukazuje zdroje sklízení znaků v poli, když se ďáblové přibližují zezadu

Zombs.io

Zombs.IO je jednou z nejlepších her Zombie, kde stavíte základnu, zemědělské zdroje, vybudujete si obranu a připravte se na Hunker dolů poté, co slunce klesá a nemrtvé začnou zaútočit na vaši základnu. Stejně jako jiné hry IO existuje spousta dalších hráčů, kteří se mohou odrazit, takže během dne nenechávejte základnu nerefinovanou.

Online hry: Království nenávisti. Obrázek ukazuje, jak hráč bojuje s bednou

Království nenávisti

Obecně není mnoho vtipných her, natož komediální bezplatné online hry. Naštěstí je po ruce království nenávisti, aby se mezera připojila k jeho směšnému rotaci na klasických RPG třídách, jako je talířka, která vrhá horkou omáčku na nepřátele, aby je poškodila, nebo pastamantar, který dokáže ovládat dlouhé smrtelné struny těstovin, aby se sundal dolů nepřátelé z dálky. Stejně jako směšné a vtipné, Království nenávisti je také plně funkční MMORPG, s klanovými dungeony a bojem PvP. Takže, pokud jste někdy chtěli své bezplatné online hry s lištem více potravin a tuleňů, pak je pro vás Kol rozhodně pro vás.

A tady to máte, seznam nejlepších online her za nejspravedlivější cenu ze všech: zdarma:. Samozřejmě, pokud stále chcete více, máme seznam bezplatných MMO a parních her zdarma. Pokud si ve svém systému nemůžete stáhnout žádné další hry, podívejte se na tento seznam nejlepších her IO v okolí. Tak na co čekáš? Existuje celý svět bezplatných online her.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Online hry zdarma �� · Hrajte nyní · Žádné stahování ani registrace

Na internetu jsou spousta online her zdarma, takže co je na Gamaverse tak zvláštního.com? Stejně jako vy, jsme sami nadšeni hráči, což znamená, že rádi hrajeme online hry zdarma bez stahování a instalace. Každá hra, kterou zde najdete, jsme hráli předtím, než byla přidána do naší knihovny, protože kvalita je naší nejvyšší prioritou, pokud jde o výběr her. Takže už nehledejte, vezměte si pohodlné sedadlo, vezměte si šálek čaje a ponořte se do nekonečného světa bezplatných online her!

 1. Zátoky Escape 1Backrooms Escape 1 Survival
 2. Minecraft onlineMinecraft online otevřený svět
 3. Parkour Block 2Skákání Parkour Block 2
 4. FNF: Pibby apokalypsaFNF: Pibby apokalypsa cool
 5. NOOB: Zombie vězení útěkNOOB: Zombie Prising Escape Platformer před 2d
 6. Šrot kovový 2Scrap Metal 2 Destruction

Klepnutím sem přidejte nás na svou domovskou obrazovku . jestli chceš

 • FNF: Převzetí toalety SkibidiFNF: memy převzetí toalety Skibidi
 • Pět nocí u FreddyhoPět nocí u Freddyho hrůzy
 • Sky jezdciSky Riders 3d
 • Hrobka run (hrobka masky)Hrobka běh (hrobka masky) shromažďování
 • LIFE RAFTStrategie života raftu
 • Elastický mužElastic Man Funny
 • Time Shooter 2Střelec Time Shooter 2
 • Miluji těMiluji tě divně
 • Vytvářejte svůj bývalýVytvářejte svou ex arkádu
 • FNF: Konfrontace se (mix FF)FNF: Konfrontace se (ff mix) Sonic Exe
 • Obby Blox ParkourOBBY BLOX Parkour skákání
 • FNF vs Impostor V4 (FNF x mezi námi)FNF vs Impostor V4 (FNF x mezi námi) cool
 • Super Mario BrosSuper Mario Bros. Mario
 • FNF: Indie Cross Full Week (vs Cuphead, Sans & Bendy)FNF: Indie Cross Full Week (vs Cuphead, Sans & Bendy) Music
 • NextBot: Můžete uniknout?NextBot: Můžete uniknout? Přežití
 • Nejhlubší mečNejhlubší plošinovka meče
 • Cryzen.ioCryzen.IO střelce
 • Derby Crash 4Derby Crash 4 Open World
 • Momo: hororový příběhMomo: Přežití hororového příběhu
 • Sniper střelbaSniper Shooting 3d
 • Cuphead: Bratři v náručíCuphead: Bratři v náručí náročné
 • Nakreslete horolezecNakreslete kresbu horolezec
 • Páteční noc FunkinFriday Night Funkin (FNF) Online Multiplayer Edition (bez stahování) hudba
 • Střelcová práceStřelcová pracovní zbraň
 • Šťastná kolaŠťastná kola vzdálenost
 • FNF: Poslední určeníFNF: Poslední určený FNF Undertale
 • Rozbijte svůj počítačRozbijte destrukci vašeho počítače
 • Multiplayer hry SquidSquid Game Multiplayer 3D
 • Klasický minecraftKlasický otevřený svět Minecraft
 • Dental RecviemDental Recviem Funny
 • Evo F4Simulace Evo F4
 • Modrý vírDovednost modré víry
 • Paper.io 2Papír.IO 2 Arcade
 • DreaderDreader Maze
 • Pizza Tower (2021)Platformář Pizza Tower (2021)
 • PouPou legrační
 • FNF: Bloxxed Up!FNF: Bloxxed up! Rytmus
 • Shack svého šéfa: Superhrdinový stylShack svého šéfa: zabíjení superhrdiny
 • Velký Nickelodeon EscapeVelký útěk z nikelodeonu úniku
 • Time ShooterStřelec Time Shooter
 • Spodníka: Špatný pondělní simulátorSpodní právník: Špatný pondělní simulátor náročný
 • Páteční noc FunkinPáteční noc Funkin ‘(FNF): George Power Rhythm
 • FNF: Lyrics ModFNF: Texts Mod Funny
 • Simulátor zbraníStřelec simulátoru zbraní
 • Super Mario Bros 1 remakeSuper Mario Bros. 1 remake retro
 • Parkour Go (2021)Parkour Go (2021) Běh
 • Counter Craft: Lego ClashCounter Craft: Lego Clash Shooter
 • Jedna pozdní noc v McDonaldJedna pozdní noc v McDonald’s Horror
 • Ulice velkého dítěteUlice velkého dítěte
 • Výprask opiceVýprask opičí dovednost
 • FNF: StředaFNF: Středeční nevěra (část 2) Horor
 • FNF: Ztracená láska (vs Pibby poškozený GF)FNF: Ztracená láska (vs Pibby poškozená GF) Tmavá
 • Minulou nocVčera v noci hrůza
 • FNF vs Sonic.exe 2.5 / 3.0 / 4.0 / obnovené + závěrečný únikFNF vs Sonic.Exe 2.5/3.0/4.0 / obnoveno + závěrečná horor
 • Acro-BotAcro-Bot Parkour
 • FNF: QT Mod V2 (Psych Engine)FNF: QT Mod V2 (Psych Engine) náročný
 • Hole.ioOtvor.Io zničení
 • FNF: HypnoFNF: Hypno’s Lullaby V2 (Psych Engine) Horror
 • Fnf vs slunce pico fangirlFNF vs Sun The Pico Fangirl FNF (páteční noc Funkin ‘)
 • Parkour Master 2Parkour Master 2 3D
 • FNF vs Steve z Minecraft (předfinálová aktualizace)FNF vs Steve z Minecraft (předfinálová aktualizace) Minecraft
 • FNF:FNF: překročil FNF (páteční noc Funkin ‘)
 • PortálPortál Puzzle
 • FNF vs Matt Boxing Fight (Friday Night FunkinFNF vs Matt Boxing Fight (Friday Night Funkin ‘) náročný
 • Pan Platformerpan. Platformer Platformer před 3d