Nejlepší operátoři obléhání šesti Rainbow | PCGamesn, Rainbow Six Siege Operator Tier List 2023: Nejlepší útočníci a obránci Seznam úrovní – Dexerto

Rainbow Six Siege Operator Tier List 2023: Nejlepší útočníci a obránci seznamu stupňů

Je téměř zaměnitelná s Ashem, ale dáváme přednost Zofii pro její sólové hry. Se svým porušením poplatku může otevřít klíčová vertikální skvrny na mapách, jako je Kafe a Coast, a protože má ve svém odpalovači čtyři projektily, může také samostatně čistit zásobník Jäger, aby se zbavil štítu.

Nejlepší operátoři obléhání šesti Rainbow

Procházíme nejlepšími operátory obléhání šesti, které byste měli vybírat na útok a obranu a jak je efektivně používat.

Publikováno: 3. května 2023

Chcete znát nejlepší operátory Siege Rainbow Six? Jedná se o velmi složitý střelec – možná jedna z nejsložitějších her pro více hráčů, které se právě hrají. Hloubka pochází z mnoha míst: destruktivitelné prostředí a návrh map, ale především z jedinečných gadgetů, statistik a načítání nabízených každým z jeho hratelných operátorů. Trénovali jsme s elitními vojáky, abychom zjistili, který operátor je nejsilnější.

Vzhledem k asymetrické hraní asymetrické multiplayerové hraní hry přicházejí operátoři Siege Rainbow Six ve dvou příchutích: útočníci a obránci. V současné době existuje 60+ provozovatelů obléhání šesti Rainbow pro odemknutí a použití ve hře. Nová operátoři obléhání Rainbow Six poklesnou každou sezónu a můžete je odemknout brzy zakoupením do bitevního průsmyku této sezóny, nebo počkat, až budou k dispozici pro obecné vydání a použijte svou těžce vydělanou měnu ve hře. To se získává dokončením zápasů a tikáním denních výzev, takže je dobré vědět, které z nich se nejprve vymyslet, aby se sběr zbývajících operátorů ještě rychleji.

Zde jsou nejlepší operátory obléhání Rainbow Six:

Útočníci

Zde jsou nejlepší útočící operátoři v Rainbow Six Siege:

Maverick

Maverick

V dnešní době je Thatcher téměř trvale zakázán, takže je nezbytné najít další efektivní způsob čištění těchto baterií bandita nebo kaid drápy. Zatímco Kali pro to může být také užitečný, Maverick je vynikající volbou, ale vyžaduje hodně praxe, pokud chcete bezpečně a efektivně otevřít vyztužené povrchy.

Jakmile zvládnete jeho gadget, stane se jedním z nejsilnějších útočníků ve hře. Nejen, že může vytvořit linie dohledu, aniž by musel vyčistit popírání obránce, jako jsou nutné dlaws a Kaid drápy, ale může také nahradit eso nebo termit, pokud s vámi pracuje měkký porušení. Maverick používá metodu odstranění posílení zničením jeho kotevních bodů. Na klíčových mapách, jako je klubový dům a konzulát, přináší popření zdi prakticky zbytečné.

Tato všestrannost se vztahuje na zbytek jeho soupravy. AR-15.50 není často upřednostňováno, protože se jedná o poloautomatickou pušku, ale je to silné pro dlouhé linie dohledu, jako je držení zeď serveru na klubovém domě nebo garážová zeď na chaty. Spadne se dvěma nebo třemi koly a ohněm tak rychle, jak můžete spam levé tlačítko myši, takže si to zastřelí. Nejlepší možností je pravděpodobně M4 díky vysoké míře požáru, relativně nízkému zpětnému rázu a skutečnost, že může být vybaven úhlem přilnavosti pro rychlejší rychlosti reklam. Maverick může dokonce přinést granáty Frag, které jsou bezpochyby nejsilnějším sekundárním gadgetem při útoku.

Sáně

Sáně

Máme rádi sáně; Nejen, že má vysokou užitečnost, ale je to také skvělý fragger a jeho schopnosti načítání mají tendenci se často měnit. Jeho gadget je stále důležitější, protože vertikální hra začne pronikat i hry na střední úrovni a díky svému kladivu může otevřít celé podlahy sám.

S přidáním granátů Frag, vynikající útočné pušky, která dokáže vybavit téměř každý rozsah, a nejlepší sekundární SMG, je jasné, že Sledge je špičkovým operátorem. Poměrně často, pokud hrajete obléhání po dlouhou dobu, nakonec vyzkoušíte různé operátory, kteří se specializují na různé role, ale o operátorech „OG“ je co říci. Budou vždy silní a užitečné a máte větší pravděpodobnost, že se k nim znovu a znovu vracejí.

Eso

Eso

Tvrdé porušení je klíčovou rolí v obléhání a zařízení ACE THABLED TAMESING READIAL mohou rychle otevřít velkou plochu z bezpečné vzdálenosti. Ne vždy nechcete mít maverick vyřezávané zesílené zdi v oblasti, kde si roamers mohou snadno vybrat, takže eso je vaše nejlepší sázka v těchto situacích.

Je také jedním z nejlepších fraggerů ve hře díky své útočné pušce, AK-12. Statisticky je AK-12 jednou z nejúčinnějších zbraní ve hře a neubližuje to, že může nést 2x rozsah. Díky změnám zpětného rázu, ke kterým došlo v roce 2021, budete pravděpodobně chtít vybavit svislou přilnavostí.

Aby si završil svou soupravu, může přinést kouřové granáty, což z něj činí skvělého operátora zaměřeného na objektiv, který může porušit, kouřit a rostlinné sólo. Na poklovích však není skvělý – budete muset použít dvě z jeho poplatků, abyste otevřeli poklop – takže přineste Hibanu pro stránky, jako je kostel, a Arsenal pro klubovnu.

Zofie

Zofie

Je téměř zaměnitelná s Ashem, ale dáváme přednost Zofii pro její sólové hry. Se svým porušením poplatku může otevřít klíčová vertikální skvrny na mapách, jako je Kafe a Coast, a protože má ve svém odpalovači čtyři projektily, může také samostatně čistit zásobník Jäger, aby se zbavil štítu.

Její primární útočná puška již není životaschopná díky změnám zpětného rázu, ale její LMG-E se rychle stává jednou z nejpopulárnějších zbraní ve hře. S slušnými možnostmi rozsahu, obrovským magem a zvládnutelným zpětným rázem můžete skartovat vše od měkkých stěn až po nepřátelské operátory. Nemá Ashovu rychlost, ale Zofie může být průměrnou fraggerem, když je tlačena.

Iana

Iana

Iana se ukázala jako překvapivě silná kvůli všestranné povaze svého gadgetu a skutečnost, že její zbraň je jednou z nejlepších ve hře.

Replikátor Gemini Iany vytváří holografickou kopii sebe sama, která může být pilotována a vypadá přesně jako ona nepřátelským operátorům. Dokonce to vydává zvuk, jako by se Iana pohybovala. Tato kopie nemůže skákat, střílet nebo používat gadgety, ale je to skvělé pro shromažďování Intel a pro vyhoření užitečnosti jako Aruni Gates.

Pokud jde o načtení, ARX je tvrdě zasažená útočná puška a jedna z nejlepších obléhacích zbraní. Má také Frag granáty, což je objektivně nejlepší sekundární gadget, ale může také vzít nový Gonne-6, což z ní dělá dobrou volbu pro sólové hráče. Nemusíte se spoléhat na někoho jiného, ​​aby vyčistil štít nebo měkký poklop.

Škubnutí

Škubnutí

Přitažlivost Twitch je docela jednoduchá: má ve hře nejlepší zbraň (pravděpodobně). Útoková puška F2 si vezme vysoké poškození, kontrolovatelný zpětný ráz a děsivě rychlou rychlost požáru – plus má 1.5x rozsah.

Kromě toho je Twitch’s Shock Drone užitečný pro odstranění Mira’s Black Mirrors a další ošklivé obránce gadgetů, jako jsou Bandit’s Batter, Muty Jammers a Jager’s Magpies. Twitch’s DronesCan používá tasery, které technicky mají nekonečný rozsah, což vám umožňuje vyčistit užitečnost s některými šílenými úhly odstřelování. Kromě toho Twitch začíná standardním dronem, což znamená, že nemusí ohrozit jeden z jejích šokových dronů, zatímco shromažďuje Intel.

Dolar

Dolar

Buck používal konkurovat Sledge, ale spadl z špičkových seznamů díky Nerf na vytížení, ale teď je znovu zpět sám. Buck je všestranný kompetentní operátor, který se může vztahovat na mnoho rolí, ale který se nemusí nutně specializovat na nic. To je kompenzováno některými opravdu solidními zbraněmi, což z něj dělá skvělou volbu pro hráče zabijáků.

Buckova flexibilita pochází hlavně z jeho gadgetu, podtrženého brokovnice připojeného k jakékoli primární zbrani, kterou se rozhodnete vzít. Je to užitečné pro měkké poklopy a měkké stěny, ať už chcete otevřít rotaci nebo jen zabíjet díru. Stejně jako všechny brokovnice je to smrtelné i pro nepřátelské operátory v blízkém dosahu.

Zatímco jsme všichni vylili jeden pro Buck’s Lost Frag Grenades, jeho bleskové granáty mohou být stále užitečné pro vyčištění rostoucího množství užitečnosti, které přichází na obléhání, a nyní má tvrdý porušení gadgetu, což z něj dělá skvělou zálohu, když jste čelili se vyztuženými poklopy nebo stěnami.

Obránci

Zde jsou nejlepší obránci v Rainbow Six Siege:

Kouř

Kouř

Žádné obranné operátor se nepodařilo porazit kouř, pokud jde o popírání rostlin a vstupu. Tři plynové granáty Smoke mohou zastavit nepřátelský tlak na celkem 30 sekund, což způsobí dostatečné poškození, aby zabil každého operátora, který se snaží opatrně prosadit toxickým oblakem nebo zasadit debusent. Tyto plynové granáty jsou vzdáleně aktivovány, takže si můžete udržet jeden blízko vstupního bodu, dokud se útočníci nepokoušejí tlačit a aktivovat je právě včas, aby zničili jejich hru.

Smoke’s SMG-11 je stroj na headshot, jeho brokovnice M590A1 není jen nejlepší brokovnice ve hře, ale je také zásadní pro otevření všech pokojů, které mohly být zablokovány nepřítelem. Kouř může také přinést nasanutelný štít, což je velmi výkonný sekundární gadget a páry s ostatními gadgety dokonale.

Jager

Jäger

Zdá se, že nezáleží na tom, jak moc nerf Jäger, je stále jedním z nejsilnějších obránců ve hře. Je to nejúčinnější operátor v nasávání užitečnosti a ochranou obránců před granáty Frag. Na rozdíl od WAMAI, Jäger může svobodně umístit a opustit své gadgety, což je užitečné vzhledem k jeho útočné pušce jednou z nejlepších primárních zbraní obránce ve hře.

Pokud jeho gadgety umístíte správně, pak je neuvěřitelně obtížné se s nimi vypořádat. Kromě toho nyní mají nekonečné obvinění z období cooldown mezi použitím, takže špatně koordinovaný útočný tým může snadno vyčerpat všechny své házení, jen se snaží získat oporu na web.

Maestro

Maestro

Maestro není nezbytným operátorem, ale jeho LMG ho dělá užitečným, pokud jde o držení stránek. Hraní kolem úhlů s LMG je smrtelné, a pokud vám chybí svůj první výbuch. Jeho dvě zlé oční kamery moc nenabízejí z hlediska fragging nebo odrazujících útočníků, ale jak mohou vidět kouřem a jsou neprůstřelné, jsou skvělé pro získání informací, kdy útočníci tlačí a zasazují.

Jeho sekundární pistole je v podstatě mini-shotgun, který je užitečný pro výrobu otvorů s rychlým zabíjení nebo (ne tak ukryté) rotace, ale má také přístup k Impact Grenades. Novější operátoři, jako je OSA.

Léze

Léze

Jeden z těch operátorů lézí, kteří nejsou nikdy nezbytní, ale vždy užiteční. Jeho neviditelné doly jehly se v průběhu času nabijí, což znamená, že léze je operátor, který se posiluje, jak se kola čerpá, a pomáhá obhajujícímu týmu zpomalením útoků na tlaky, poskytováním intel a občas popírá rostlinu.

Zatímco GU ​​doly zpočátku způsobují mnoho poškození, omezují rychlost pohybu a zabrání nepřátelům v výsadbě, zcela mění průběh kola. Jeho SMG T-5 je velmi silný a snadno použitelný a může přinést dopadové granáty, aby pomohl otevřít web nebo vytvořit únikové trasy, pokud se potulujete.

Ztlumit

Ztlumit

Toto místo by mohlo jít do Bandita nebo Kaid, ale věříme, že Mute je nejlepší výběr, pokud jde o udržení vyztužených stěn neporušených tak dlouho, jak je to možné. Hlavním důvodem je to, že jeho rušici nejen přestanou porušovat gadgety, ale také brání dronů v získávání Intel na cíl. Umístěte se v tandemu s Jägerovými reklamami kolem otvorů dronů a může být pro útočníky opravdu složité, aby se otevřeli zeď, pokud nemají dobrý Maverick, Kali, nebo – pokud není zázrakem zakázán – Thatcher není zakázán – Thatcher není zakázán – Thatcher není zakázán – Thatcher.

Stejně jako kouř, Mute také těží z imperiální kombinace SMG-11 a M590A1 brokovnice. MP5K je také spolehlivý, pokud nejste skvělí s brokovnicemi. Může zastavit drony, zastavit porušení, otevřít web a skartovat hlavy – Mute to může udělat všechno.

Aruni

Aruni

Aruni prokazuje velmi účinný operátor pasti pro obránce. Její brány přívyku jsou nezničitelné a lze je svrhnout pouze tehdy, pokud na ně hodíte něco solidního jako granát nebo dron. Také to sestoupí, pokud to projde nepřátelský operátor, ale to jim způsobí poškození, potenciálně je sestřelí, pokud již byly v některých hasičských hasičkách.

Jakmile je dolů, je tu 30sekundová cooldown, po kterém můžete střílet laserový emitor pro resetování brány a přivést ji zpět. Je to skvělé pro zpomalení tlaku v kterémkoli bodě zápasu-z raného spěchu nebo závodu na poslední chvíli. Mohou vám také poskytnout Intel, když sestoupí dolů, a poskytnout další překážku útočníci budou muset utratit užitečnost.

Její sekundární gadgety nejsou o čem psát domů, ale má přístup k Mozzieho P10 Roni a Dokkaebi Mk 14 DMR. Roni není tak silný, jak býval, a Aruni nemá přístup k 1.5x rozsah, ale stále to může být smrtelné ve správných rukou. DMR je solidní puška s polovinou až dlouhého dosahu, pokud ji zvládnete, ale má své nevýhody v těsné čtvrti.

Zmínili jsme se, že má průměrný levý háček? Aruni má bionickou ruku, která nahrazuje její výchozí akci na blízko silnou úder, který může vytáhnout poklopy a dveře jedním zásahem, a otevřít větší zabijáky v měkkých stěnách.

A tady to máte, náš výběr nejlepších operátorů obléhání Rainbow Six. Pokud se chcete dostat před konkurenci v jedné z nejlepších PC her, nebudete s tímto seznamem daleko špatně. Pro více duhové šest dobroty, co takhle zkontrolovat provozovatelé extrakce Rainbow Six? Nebo dokonce naše recenze extrakce Rainbow Six?

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.

Rainbow Six Siege Operator Tier List 2023: Nejlepší útočníci a obránci seznamu stupňů

Nokk Walking in Rainbow Six Siege

Ubisoft

Je to rok 8 Sezóna 3 Rainbow Six Siege, což znamená, že probíhající meta prošla masivními změnami s nejnovější hlavní aktualizací společnosti Ubisoft. Ale právě teď, kteří jsou nejlepšími operátory v taktickém FPS Ubisoftu?

Rainbow Six Siege je nyní ve svém osmém roce, s více než 60 operátory pro hráče, z nichž si mohou vybrat. Výsledkem je, že může být docela obtížné držet krok s nejlepšími možnostmi útoku i obrany. Y8S3 také označuje debut druhého jihokorejského operátora ve hře, Ram.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě nového útočníka přinesla Operation Heavy Mettle také obrovské množství vyrovnávacích úprav, přepracování Frost, Grim Buff Part 2 a mnohem více. Na druhou stranu, spousta postav hry jako Melusi a Sledge byla značně zpomalena, zatímco jiní jako Dokkaebi a Zero, trend a obdrželi rychlostní buffy v předchozích záplatách.

Článek pokračuje po reklamě

Tyto změny se přirozeně přeložily do našeho seznamu úrovní, který je podrobně popsán níže. Tři nejlepší útočníci a obránci nejsou podrobně popsáni v žádném konkrétním pořadí.

Článek pokračuje po reklamě

Seznam úrovně obléhání Rainbow Six Operátor: Útočníci

Nejlepší útočníci v Rainbow Six Siege

Nomad, Zero a Thatcher z Rainbow Six Siege na pozadí R6

Nomad, Zero a Thatcher jsou naše tipy pro nejlepší útočníky ve velící síle.

Nomád

Nomad je již dlouho nejlepším operátorem obléhání, titul, který zůstává pravdivý díky jejím granátům odpuzování odpuzování airjabu. Jakmile se poruší a uzavírají se na bombových stránkách, jsou ideálním nástrojem pro zakrytí zády útočníků a uzavírají se. Jako caveira nebo vigilie není nic horšího, než být katapultován na zádech a čeká na eliminaci.

Její zbraně-výběr AK-74M nebo ARX200-jsou pevné a doplňují dobře její vyvážený styl hry dobře. Je zřejmou volbou pro každý útočící tým.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nula

Zero je další vyvážený a všestranný útočník. Jeden z mála útočných operátorů, kteří mají možnost SMG (MP7), jeho kamery Argus nabízejí intel a hrozbu pro obránce. Existuje také možnost SC3000K, což je jedna z nejlepších AR v obléhání.

Byl jedním z mála operátorů, kteří byli zasaženi rychlým buffem při solárním nájezdu, což mu ještě více ztěžovalo. Jeho rychlost a užitečnost mu umožňují ponořit se, postavit vačku a ponořit se.

Článek pokračuje po reklamě

Thatcher

Jedinou skutečnou nevýhodou Thatchera je, jak často je zakázán. Určitě to odráží jeho sílu, s jeho emp granáty snadno nejužitečnějším a nejvšestrannějším gadgetem. Pokračují v smažení všeho elektrického v dosahu a jsou téměř nemožné čelit.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco jeho rychlost byla nerfinována, jeho možnosti solidního vytížení (zejména L85A2) se spárují s jeho pravděpodobně přemoženým gadgetem, aby byl pravděpodobně nejlepším útočníkem.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Hodně štěstí, že ho dostane do fáze zákazu před zápasem.

Článek pokračuje po reklamě

„>

Úroveň Operátor
S Nomád, Thatcher, Zero
A Ace, Brava, Finka, Hibana, Iana, Jacal, Maverick, Ram, Sledge, Thermite, Zofia
B Ash, Blackbeard, Buck, Capitao, Dokkaebi, Flores, IQ, Lion, Osa, Twitch
C Fuze, Gridlock, Grim, Kali, Nøkk, Sens, Ying
D Amaru, Glaz
E Blitz, Montagne

Seznam úrovně obléhání Rainbow Six Operator: Defenders

Nejlepší obránci v Rainbow Six Siege

Provozovatelé Mira, Jäger a Aruni v Rainbow Six Siege

Mira, Jäger a Aruni tvoří naše nejlepší výběry obránce.

Jäger

Jäger je jediný operátor s Nerfs, který se zdá, že ve hře neovlivňuje jeho životaschopnost. Jeho aktivní obranné systémy jsou stejně spolehlivé jako vždy a navzdory č. 2.5x rozsah, který stále radí veterány obléhání, 416-C karbine zůstává standout obránce zbraní (i když jeho časopis není tak velký, jak to bylo kdysi). Dokud to má ve svém arzenálu, bude legenda Spawn-Peek žít dál.

Článek pokračuje po reklamě

Mira

Mira je jedinou nevýhodou, jak je obtížné hrát. Španěl je těžko zvládnutelný, ale jakmile jste si vzali zrcadla a dostali se na vrchol vektoru. 45 je zpětný ráz, pro útočníky není opravdu obtížnější protivník.

Článek pokračuje po reklamě

Její černá zrcadla poskytují nahlédnutí do strategií útočných týmů, zatímco nitro buňka a brokovnice sekundární znamená, že může být také použita pro protiútokové hry a měkké porušení. Je to jednorázová, takže hráči Mira budou muset přizpůsobit své herny, aby se drželi u bomby.

Aruni

Aruni završuje naše obránce S-Tier. Její vybavení může být prostřední a dostatečně snadné, aby se rozumný útočník navigoval bez příliš mnoha problémů, ale její zbraně a všestrannost jsou důvody, proč vyniká.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

P10 Roni zůstává jedním z nejlepších SMG v obléhání a její děrovací schopnost je jedinečná a užitečná v řadě scénářů. Stručně řečeno, z hlediska naprosté obranné síly je Aruni velmi silná volba.

Úroveň Operátor
S Jäger, Mira, Aruni
A Azami, Bandit, Echo, Fenrir, Kaid, Kapkan, Mozzie, Mute, Smoke, Wamai, Valkyrie
B Alibi, hrad, Ela, léze, maestro, Melusi, Pulse, Solis, Thorn, Thunderbird, Vigil, Warden
C Doc, Frost, Goyo, Oryx, Tachanka, Caveira
D Clash, Rook

To zavrhuje náš seznam nejlepších operátorů! Nezapomeňte se brzy podívat zpět, protože jak se mění Meta Rainbow Six Siege Meta, tak bude tento seznam také.

Pro více informací o hře se nezapomeňte zkontrolovat náš další obsah obléhání Rainbow Six: