Nejlepší PC hry z roku 2021 podle Metacritic – Gamespot, PC Gamer S Game of the Year Awards 2021 | PC hráč

PC Gamer S Game of the Year Awards 2021

Dva roky poté, co to původně vyšlo, se v roce 2021 vrátila disco Elysium s třeskem. Již hvězdná hra o vraždě a hraní rolí jako detektiva, která se musela potýkat se všemi druhy osobních selhání, je konečný řez disco elysia jen třešničkou na vrcholu tvrdého detektivního příběhu. Bohaté obsazení hlasových aktérů vdechují nový život do příběhu, hraní výhody z několika skrytých a zjevných vylepšení, nový obsah rozšiřuje dobrodružství a několik upgradů kvality života to vše proudí lépe než kdykoli předtím předtím.

Nejlepší PC hry z roku 2021 podle Metacritic

PC hráči měli letos spoustu důvodů, aby se mohli usmívat díky výběru neuvěřitelných her.

13. prosince 2021 v 9:54 PST

Roku mohl dominovat nový příchod konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X | S, ale PC Gaming byl silnější než kdykoli předtím v roce 2021. Všestranná platforma byla domovem stovek nezávislých her a titulů Blockbuster AAA, ale které z nich byly nejlepší? Přes na sesterském webu Gamepot Metacritic jsme prošli kritickým konsensem, abychom našli to nejlepší z nejlepších, 10 PC her, které kritici nemohli dostat dost. Výsledkem je seznam her rozložených na široké škále žánrů. Všichni mají alespoň jednu společnou věc, alespoň nabídli některé z nejlepších digitálních zábav, jakou byste mohli mít v roce 2021.

Ender Lilies: tiché rytíři

Ender Lilies: tiché noci

Inspirujte se dutým rytířem a temným duší a smíchejte je se spoustou vlivů designu Metroidvania a máte lahodnou 2D akci Action-RPG, které vás udrží na konci celé hodiny. Ještě lepší je, že Ender Lilies přidává několik moderních myšlenek do dobře opotřebované vzorec průzkumu a intenzivního boje, po cestě se zabývá některými velmi zralými tématy a upustí vás přímo do středu některých nejlepších bojů šéfů v tomto žánru.

Metcore: 86

Deathloop

Deathloop

Den Groundhog s zbraněmi, časově manipulačními silami a dostatečným přísahám, aby se námořní námořníka začervenala jako recept na dobrý čas, a v Deatloopu byly tyto ingredience použity k vaření jedné z nejlepších her z roku 2021. Deathloop se tvrdě naklání do svého groovyho smyčkového vzorce, ale krása hry je v tom, jak vás každý běh odměňuje novými znalostmi, dovednostmi a nahlédnutím do konečného se osvobození od cyklu násilí, který pohltil ostrov Blackreef.

Je to docela možná vývojářka Arkaneova nejlepší práce, nekonečná karanténa kreativity, charisma a krveprolití, která vyteká styl a důvěru.

Metcore: 86 | Přečtěte si naši recenzi Deatloop.

Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition

Pokud jste hledali remaster klasické série, která poskytovala nejlepší možnou hodnotu za peníze, Mass Effect: Legendary Edition by se tento účet perfektně hodil. Dokazující, že v původní sci-fi trilogii Bioware je stále spousta magie. S první hrou, která byla dána zdravou injekcí upgradů, které jí umožnily více synchronizovat se svými dvěma pokračováními, legendární vydání Mass Effect je téměř veškerá DLC celého Shepard Saga-Minus Mass Effect 3’s Fantastic Multiplayer A několik dalších kusů obsahu zde a tam-top-not vizuální a četné vylepšení pod kapotou, aby vytvořily definitivní verzi této série.

Wildermyth

Neposkytnutý titulek

Wildermyth zasáhne několik sladkých míst designu videoher. Díky jeho uměleckému směru to vypadá, že ožívá pulzující pohádka, jeho hraní vezme taktické prvky RPG založené na takovém založení a kombinuje je s několika úhlednými zvraty v žánru a má snadno narušitelnou povahu, díky které je perfektní pro hraní maratónů relace nebo rychlé přestávky na oběd. Jen málo videoher dokáže dosáhnout rovnováhy mezi stravováním pro hardcore hráče konkrétního žánru a nabídnout něco nového v konkrétním žánrovém oddělení, ale Wildermyth stoupá k výzvě a poskytuje odvážný zážitek v tomto procesu.

Metcore: 87

Hitman 3

Hitman 3

Všechny dobré věci skončí a v případě agenta 47 je Hitman 3 perfektním finále několik let cestování po celém světě a zajišťováním, že určitá zpochybňující spravedlnost byla zařazena lidem, kteří se považovali za nedotknutelné. Na základě předchozích dvou her je Hitman 3 čistě polský a třída, sbírka karantén, které můžete strávit desítky hodin uvnitř a libuje se v karmickém krveprolití, které můžete uvolnit na svých netušících značkách.

Developer IO Interactive udržoval hru v chodu s dalším obsahem, nepolapitelnými cíli a dokonce i podporou VR, který brzy přijde do PC. Budoucnost vypadá jasně s naplánovaným druhým rokem obsahu, protože Hitman 3 je i nadále elegantní a smrtící výlet po celém světě atentátu.

Metcore: 87 | Přečtěte si naši recenzi Hitman 3.

Trvá to dva

Trvá to dva

Za rok, který neudělal žádný nedostatek divokých a imaginativních her, je to dva z vrcholů roku 2021, který vyniká z balení. Zdblostné dobrodružství v hlavní roli s hazardem, jehož vztah je na skalách, vyžaduje dvě použití, aby vyprávěl příběh o lásce, ztrátě a nepokoji. Všechno je zabaleno do balíčku neuvěřitelně chytrých kooperačních hádanek a platforem, má umělecký směr, který by animační powerhouse mělo brát na vědomí, a končí to uspokojivou notou.

Metcore: 88 | Přečtěte si naše IT Two Review.

Psychonauts 2

Psychonauts 2

Je tu hodně, co Psychonauts 2 má pravdu se svou zábavnou hratelností, dobře napsané postavy a vynikající hlasovou působením, ale je to umělecký směr, kde tato hra opravdu svítí a vytváří zážitek, který na vás zanechá jeho značku. Kombinace všech těchto prvků do solidního dobrodružství, které přesně ví, jaký druh hry chce být, Psychonauts 2 je vývojář dvojitá v pořádku v tom nejlepším, roztrhaný příběh přes mozkovou úroveň a imaginativní umístění, která vás bude bojovat s vnitřním démony a učení se několik lekcí na cestě.

Metcore: 89 | Přečtěte si naše Psychonauts 2 Recenze.

Čekanka: barevný příběh

Čekanka: barevný příběh

Za rok, který obsahoval akce definující žánr, technické vitríny pro nové konzole a lekce o tom, jak učinit staré hry, se znovu cítím svěží, čekanka: barevný příběh stále stojí na rameni k rameni s nejlepším z roku 2021. Sbírka zábavných hádanek, katartického malby a barevných postav je také neuvěřitelně relativní, která se hraje během několika hodin. Připomínka, že téměř každý člověk bojuje s vlastními vnitřními démony a neustále se zabývá pochybnostmi, odborně mísí humor s emocionálními útesy a dodává mistrovské dílo sebereflexe a hádanky ve světě, který je stejně vizuálně výrazný, jak chcete, jak chcete.

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Nejnovější kapitola v sérii Forza Horizon není nic jiného než čistá Bliss V8. Forza Horizon 5 je střelba na všech válcích, oslavou automobilové kultury a nádhernou prohlídku Mexika s desítkami zábavných rozptýlení. Forza Horizon 5 se více než jen sbírka krásně vykreslených aut a spousta rozmanitosti v závodním oddělení věnuje celému zážitku, díky kterému ocení každé auto, které přidáte do své sbírky. Forza Horizon 5, která má nádhernou ukázku grafických koňských sil a některých z nejpřísnějších závodních mechaniků.

Metcore: 91 | Přečtěte si naši recenzi Forza Horizon 5.

Disco Elysium: Poslední řez

Disco Elysium: Poslední řez

Dva roky poté, co to původně vyšlo, se v roce 2021 vrátila disco Elysium s třeskem. Již hvězdná hra o vraždě a hraní rolí jako detektiva, která se musela potýkat se všemi druhy osobních selhání, je konečný řez disco elysia jen třešničkou na vrcholu tvrdého detektivního příběhu. Bohaté obsazení hlasových aktérů vdechují nový život do příběhu, hraní výhody z několika skrytých a zjevných vylepšení, nový obsah rozšiřuje dobrodružství a několik upgradů kvality života to vše proudí lépe než kdykoli předtím předtím.

S výrazným uměleckým stylem, záhadami ohýbání mysli a některými z nejlepších žertování ve videohrách to není mnohem lepší než disco elysium.

GameSpot Nejlepší seznamy a doporučení

  • Nejlepší hry Nintendo Switch
  • Nejlepší hry Xbox Series X, které se mají hrát právě teď
  • Zatím nejlepší hry PS5
  • + Zobrazit více nejlepších seznamů a doporučení odkazů (1)
  • Nejlepší PC hry, které se mají hrát právě teď

PC Gamer’s Game of the Year Awards 2021

Hra roku 2021

Vítejte v naší každoroční ocenění Game of the Year. Za poslední týden jsme se stavěli na naši cenu Ultimate Game of the Year odhalením vítězů každé kategorie. Níže najdete všechny zasloužené vítěze, ale nastal čas oznámit hru, která nás v roce 2021 zcela vyhrála. Podívejte se na níže.

Spíše než zařadit nejlepší roční hry do hrstky pevných kategorií, byl každý zaměstnanec požádán, aby nominoval až šest her, které byly vydány v tomto roce – buď plně nebo do předčasného přístupu. Poté jsme se shromáždili do jedné velké, globální výzvy, abychom se hádali prostřednictvím našich možností a rozhodli jsme se o konečném seznamu. Jakmile jsou hry vybrány, přidělíme každému ocenění, které představuje to, co považujeme za vynikání. Proto jsou kategorie vždy mírně každý rok odlišný.

Spolu s hlavními oceněními si každý spisovatel PC Gamer také vybral jednu ze svých osobních oblíbených. Tuto stránku aktualizujeme novými cenami a výběry zaměstnanců po zbytek měsíce.