Nejlepší PC sportovní hry pro 2023 | PCMag, 10 nejlepších sportovních her na hraní na PC & Steam v roce 2023

10 nejlepších sportovních her na hraní na PC & Steam v roce 2023

PC nemusí být prvním místem, kam jít, když máte náladu hrát sportovní hru. Koneckonců, platforma postrádá populární MLB show a NHL hry jakéhokoli druhu (to ano Mějte hry FIFA, Madden NFL a NBA 2K). Přesto existuje mnoho, vysoce zábavných sportovních PC her, zejména pokud se nestaráte o realismus nebo ligové licence.

Nejlepší PC sportovní hry pro 2023

Vstřelit gól, hodit Hail Mary, nebo přistát sladkou ollie v těchto nejlepších PC sportovních hrách.

Správa editoru, aplikací a her

Od roku 2004 jsem napsal blbeček související s gadgetem a videoher pro různé publikace, včetně pozdních, skvělých 1UP;; Notebook;; Rodičovství;; Synchronizace;; Moudrý chléb;; a WWE. Nyní aplikuji tuto znalost a sadu dovedností jako vedoucího editora týmu PCMag Apps & Gaming Team.

Aktualizováno 26. října 2022
https: // www.PCMag.com/výběry/nejlepší-PC-sportovní hry

  • PŘÍBUZNÝ:
  • Nejlepší PC hry

(Kredit: René Ramos; Psyonix, Digital Dreams Entertainment LLC, Vicarious Visions, Dotumu)

Konkurenční hry-typ skutečného světa, nikoli typ eSports-byly s lidstvem téměř od začátku. Sloužili jako zábava, tolik potřebné rozptýlení od každodenního grindu a jiskra pro sociální změnu. Jak technologické pokročilé, sporty se rozšířily z hřišť a stadionů na televizní a videohry.

PC nemusí být prvním místem, kam jít, když máte náladu hrát sportovní hru. Koneckonců, platforma postrádá populární MLB show a NHL hry jakéhokoli druhu (to ano Mějte hry FIFA, Madden NFL a NBA 2K). Přesto existuje mnoho, vysoce zábavných sportovních PC her, zejména pokud se nestaráte o realismus nebo ligové licence.

Hraní sportovních her na Steam Deck

Steam balíček Valve je horká, nová položka v PC Gaming Arena, která vám umožní vzít si své oblíbené parní hry na cestách. Chcete -li zjistit, zda budou naše doporučené hry spuštěny na palubě Steam, zkontrolujte seznam kompatibility hry ventilu. Zatím jsou tisíce parních her ověřeny parní palubou. Co to znamená? Zelená kontrola ukazuje, že hra je plně ověřena tak, aby se běžela dobře na Steam Deck; Žlutá kontrola označuje, že hra je hratelná na parní balíčku, „ale vyžaduje další kroky nebo manuální práci od uživatele.„Vezměte prosím na vědomí, že hry, které vyžadují online připojení (jako jsou MMO).

Připraven hrát nějaké sportovní hry? Pojďme!

10 nejlepších sportovních her na hraní na PC & Steam v roce 2023

10 nejlepších sportovních her na hraní na PC & Steam v roce 2023

Proč zlomit pot, když můžete zůstat doma a hrát tyto nádherné sportovní hry?

Nelze popřít, že sport může být zábava. Trénink venku a uvnitř je dobrý pro tělo i mysl, jak navrhují lékaři a vědci. Bohužel je to někdy nemožné kvůli počasí nebo jiným neočekávaným okolnostem. To je místo, kde se vstupují do akce nejlepší sportovní hry pro PC. Nenese vás to svalnatý nebo vysoce agilní, ale faktor zábavy je nepochybně přítomen.

Jaké jsou nejlepší sportovní hry?

Sportovní hry nejsou jen o rychlém běhu gólů, nebo zabouchnutí koulí přes obruč. Hraní šachy a závodění jsou také považovány za stejně náročné. Doufáme, že náš seznam představuje tuto rozmanitost disciplín docela dobře.

Jezdci republika

Začněme něčím bláznivým, budeme? Jezdci republiky, vyvinutá společností Ubisoft, je podobná strmému, ale „většímu, lepšímu a více badass.„Místo omezení hráčů pouze na zimní sporty se nyní mohou účastnit jízd na sjezdových kolech, létání křídla a mnoho náročnějších aktivit.

Máme k dispozici velký otevřený svět se sedmi samostatnými národními parky: Mammoth Mountain, Yosemite, Grand Teton, Sequoia, Bryce Canyon, Sion a Canyonlands. Díky tomu je průzkumy mnohem vzrušující, s různými biomy k návštěvě, od zasněžených hor po živé zelené kopce (Sonic by schválil. ��).

Jezdci republika

Zobrazit 1 podobnou nabídku
Zobrazit 3 podobné nabídky

Pokud chcete hrát jezdce republiky, aniž byste utratili mnoho peněz, Ubisoft+ má záda. Je to předplacená služba, která k tomu poskytuje přístup a mnoho známých titulů, včetně nejnovějších záznamů Assassin’s Creed a Far Cry. Níže si můžete prohlédnout některé z nejlepších nabídek.

Ubisoft+ PC Access - 1 měsíc

Ušetřete 9% se zlevněnými dárkovými kartami Ubisoft

NBA 2K23

Je čas na basketbalové nadšence. NBA 2K23 je nejnovější záznam v řadě sportovních her vyvinutých Visual Concepts a publikoval 2K Sports. S licencí pro nejpopulárnější basketbalovou ligu na celém světě, National Basketball Association (NBA), mohou fanoušci hrát jako Shaquille O’Neal, Devin Booker a samotný legendu, Michael Jordan.

Hráči se mohou účastnit zápasů s jednotlivými a multiplayery, včetně režimů, jako je Jordan Challenge, kde budou moci znovu prožít kariéru své vzduchové energie. Určitě má spoustu nedostatků, jako je například vyvíjená grafika a nadužívání mikrotransakcí. Nicméně je to nejrealističtější zobrazení tohoto velkolepého týmového sportu v tuto chvíli. Udržujeme naše prsty zkřížené, že uvolnění další splátky bude méně problematické.