Nejlepší PDSW 528 načítání: přílohy, ladění a výhody, nejlepší PDSW 528 načítání MW2: Nastavení třídy, přílohy a výhody

Nejlepší PDSW 528 Loadrout MW2: Nastavení třídy, přílohy a výhody

Zvládnutí načtení MW2 PDSW 528? Klíčem jsou přílohy. Vylepšete schopnosti své zbraně a udělejte z ní nezastavitelnou sílu na bojišti s připoutáním.

Nejlepší načítání P90 pro multiplayer a Warzone

Zvládnutí načtení PDSW 528 v Modern Warfare 2 může výrazně zvýšit váš herní výkon. Tento komplexní průvodce vám pomůže pochopit složitost tohoto impozantního SMG a jak optimalizovat jeho funkce pro maximální dopad.

Ponoříme se do nejlepších příloh pro MW2 PDSW 528, od využití tlamy AVR-T90 comp po posílení přesnosti hip ohně pomocí Stovl TAC Laser. Zkoumáme také, proč optika nemusí být nezbytná pro vaše načtení PDSW 528.

Dále diskutujeme o tom, jak doladit vaše celkové načítání a činit informovaná rozhodnutí o sekundárních zbraních a výhodách. S naším vedením budete mít praskající třídu PDSW 528 Warzone 2, která vám určitě poskytne výhodu nad konkurenty.

Porozumění MW2 PDSW 528

The PDSW 528, Také známý jako P90 SMG v Modern Warfare 2, je Bullpup Submachine Gun, která zabalí úder. PDDSW 528, také známý jako P90 SMG v Modern Warfare 2, je skvělý pro těsné čtvrti díky rychlé rychlosti ohně a značné kapacitě časopisu.

Tato zbraň je zvíře, pokud jde o postřik kulky, ale přesnost je klíčová. Přílohy mohou tuto zbraň proměnit v přesný nástroj na bojišti.

Zatímco jiné zbraně mohou nabídnout více energie nebo rozsahu, žádný nemůže odpovídat všestrannosti načtení PDWSM28. Je to samopal, který vás nikdy nezklame, ať už hrajete defenzivně nebo urážlivě.

A nezapomeňme na jeho jedinečný design. Konfigurace bullpupu jí dává kratší celkovou délku bez obětování délky nebo výkonu hlavně. Je to jako kompaktní powerhouse.

Nejlepší přílohy pro MW2 PDSW 528

Zvládnutí načtení MW2 PDSW 528? Klíčem jsou přílohy. Vylepšete schopnosti své zbraně a udělejte z ní nezastavitelnou sílu na bojišti s připoutáním.

Avr-T90 comp čenich: zesilovač přesnosti

Chcete lepší přesnost a kontrolu? Jděte na čenich AVR-T90 comp. Pokud jste to ještě neodemkli, hrad Comp FTAC je solidní alternativa. Oba snižují zpětný ráz a poskytněte vám větší kontrolu nad vašimi výstřely.

Corvus Prorange Barrel: Rozsah

Potřebujete více rozsahu poškození a přesnost? Corvus Prorange Barrel je váš go-to. Rozšiřuje váš bojový rozsah a zlepšuje rychlost kulky a zajišťuje, že každý výstřel zasáhne svou značku smrtící přesností.

FTAC Ripper UnderBarrel: Reducer zpětného rázu

Setkání s střelbou v MW2 lze udělat nebo rozbít. Underarrel FTAC Ripper zvyšuje přesnost snížením vertikálního zpětného rázu a poskytováním stability během trvalého ohně. Ideální pro intenzivní bitvy z blízkých čtvrtí, kde se počítá každý výstřel.

Stovl Tac Laser: Hip Fire Hero

Posílit přesnost ohně kyčle s laserem Stovl TAC. Je to měnič her, když se pohybuje kolem rohů nebo zapojuje nepřátele zblízka, aniž by se zaměřila na památky. Rychlejší rychlost reklam znamená rychlejší doba odezvy proti náhlým nepřátelským útokům.

Stručně řečeno, zvolte přílohy jako AVR-T90 Comp Muzzle nebo FTAC Castle Comp (pokud jste neodemkli první), Corvus Prorange Barrel, FTAC Ripper Underbarrel a Stovl TAC Laser. Ty transformují PDSW na vysoce přesný stroj pro rychlé situace v krátkých rozsazích, což maximalizuje účinnost v moderním režimu pro více hráčů Warfare 2.

Proč nepřidat optiku?

V oblasti Modern Warfare 2 je klíčové přizpůsobení zbraní. Ale pokud jde o MW2 PDWSM28, optika je ne-go. Proč? Protože tento SMG má svou vlastní vestavěnou funkčnost zraku díky svému integrovanému systému Reflex Rail. Není třeba šilhat skrz rozsahy.

Zatímco jiné připoutání jako vylepšení čenichu a hlavně nebo úpravy podtržení mohou zvýšit účinnost vašeho PDWSM28, optika pro vás moc neudělá moc. Důvěřujte v síle integrovaného reflexu a zaměřte se na další aspekty vašeho načítání.

Až příště nastavíte načítání MW2, nezapomeňte: Není třeba přidávat optiku. Integrovaný reflex vás zakryl.

Optimalizace načítání

Tajemství dominování v Modern Warfare 2 je o optimalizaci vašeho načítání. Připojte správné dobroty k vašemu MW2 PDWSM28 a stává se přesným strojem pro situace rychlého ohně v krátkých rozsazích.

Tato optimalizovaná sestava zajišťuje maximální účinnost během hry. Rychlá rychlost palby a velké velikosti klipu PDSW 528 z něj činí zvíře v boji z blízkého čtvrtí. Ale správné přílohy berou tuto samopalku do nových výšin.

Pro kontrolu zpětného rázu a zvyšování přesnosti je nezbytné pro kontrolu zpětného rázu a zvyšování přesnosti a zvyšování přesnosti zámku AVR-T90 Comp COMP nebo FTAC. Corvus Prorange Barrel zlepšuje rozsah poškození a rychlost kulky, takže každý snímek se počítá.

Underarrel rozšiřky FTAC zvyšuje přesnost a snižuje zpětný ráz a umožňuje přísnější seskupení výstřelů. A přidání laseru Stovl TAC Zvyšuje přesnost hip – ideální pro rychlou reakci na nedaleké nepřátele.

Je důležité pochopit, jak tyto přílohy spolupracují jako součást vaší strategie. Například použití laserového pohledu se může zdát kontraintuitivní, pokud se snažíte zůstat skrytý – ale pamatujte: V Modern Warfare 2 mohou vidět pouze ostatní hráči zaměřené na památky.

Výběr sekundárních zbraní a výhod, jako je nadměrná výhoda (což umožňuje dvě primární zbraně) přidává další vrstvu strategického rozhodování. Dále se ponoříme do těchto témat.

Výběr sekundárních zbraní a výhod

Jakmile jste optimalizovali svou primární zbraň – PDWSM28 – je čas zvážit sekundární zbraně a výhody. Moderní herní herní režim pro více hráčů Warfare 2 nabízí spoustu zbraní, z nichž každá má jedinečné silné a slabé stránky. Výběr správného člověka může výrazně vylepšit vaši hru.

Výběr druhé zbraně v režimu pro více hráčů

Volba sekundární zbraně do značné míry závisí na vašem stylu hry. Pokud dáváte přednost boji proti blízkým čtvrtí, brokovnice jako původ 12 nebo R9-0 mohou být pro vás ideální. Pokud jste pohodlnější na středních rozsazích, pistole, jako je Basilisk nebo Desert Eagle. Můžete dokonce jít divoce s odpalovacími zařízeními (jako je RPG-7) nebo jít na zlepšenou rychlost pohybu s bojovým nožem.

Důležitost správných výhod

Kromě výběru vhodné sekundární zbraně je v MW2 zásadní výběr vhodných výhod je zásadní. Jeden výhoda, která vyniká, zejména při používání dvou primárních zbraní, je nadměrná.

  • Přezbrojení: Tento výhoda umožňuje nést dvě primární zbraně místo jednoho primárního a jedné sekundární. Takže vedle vašeho PDWSM28 SMG můžete vybavit další silnou zbraň, jako je útočná puška M4A1 nebo HDR Sniper Rifle, v závislosti na velikosti mapy a vzdálenosti angažovanosti.
  • E.Ó.D: Defenzivní výhoda, která snižuje poškození vzaté z výbušnin a palby nekillstreak. Přichází se hodí, když čelí nepřátelům vyzbrojeným granátem nebo RPG.
  • Duch: Pokud je vaše hra utajení, zvažte duch. Díky tomu jste nedetekovatelný od UAV, radarových dronů a senzorů srdečního rytmu.

Závěr

Jakmile zvládnete MW2 PDSW 528, je čas to vyrazit na nejlepší přílohy pro maximální energii lavice.

Slap na čenichu AVR-T90 comp, Corvus Prorange Barrel, FTAC Ripper Underbarrel a Stovl Tac Laser, aby se tento zlý chlapec proměnil v přesný stroj.

Kdo potřebuje optiku, když máte tyto přílohy? Není třeba šilhat, když již zasáhnete své cíle s přesností přesnost.

Ale počkejte, je toho víc! Nezapomeňte na svou sekundární zbraň a výhody. Vyberte si moudře, abyste doplnili PDSW 528 a ovládli bojiště.

GC-SHIELD-2022-WEB.PNG

☞ Vydělávejte peníze na peníze

Visa.pngmastercard.pngpaypal.pngSkrill.pngDůvěryhodný web.png100% spokojenost zákazníka.png

Jste vášnivý hráč, který chce proměnit svou lásku k hraní v lukrativním online podniku? Už nehledejte! GameChampions je váš konečný cíl pro objevování nejúčinnějších a inovativních metod vydělávání peněz online v herním průmyslu. Naše webové stránky se věnují poskytování odborných poznatků, praktických tipů a osvědčených strategií, které vás zmocní k zpeněžení vašich herních dovedností a vášeň. Ať už jste příležitostný hráč hledající další příjem nebo ctižádostivý profesionální hráč, který se snaží vybudovat udržitelnou kariéru, GameChampions vás zakryl. Prozkoumejte naše komplexní průvodce, kteří se ponoří do různých cest za vydělávání peněz online v kategorii her. Objevte, jak se stát úspěšným Twitchem Streamerem, tvůrcem her na YouTube, nebo pro hráče. Zjistěte o světě testování her, kontrole her a vývoji her. Odhalte potenciál affiliate marketingu, sponzorství a spolupráce značky v herním průmyslu.

Copyright © 2020 – 2023 Gamechampions.Com je provozován společností Thinkway Ltd. Se svou registrovanou kanceláří na St Julians na Maltě

Nejlepší PDSW 528 Loadrout MW2: Nastavení třídy, přílohy a výhody

Napsal Jack Marsh

Zveřejněno 3. listopadu 2022 17:54

Je to už docela dlouho Volání povinnosti Franšíza měla kompetentní variantu zbraně PDW, kdysi byla docela dominantní. Ale, Modern Warfare 2 dělá to nejtahší, aby předal PDDSW 528 na meta, a stává se jedním z lepších blízkých zbraní ve hře, požehnané fantastickou přesností.

Nejlepší MW2 PDSW 528 načítání: přílohy

Jedním z hlavních poklesu s PDSW je jeho poškození, takže optimalizace této zbraně pro boj středního rozsahu je nejlepší, zastíní SMG, které bojují ve více než bodovém rozsahu a jsou rychlejší než neohrabané ARS se snaží udržet krok. Vyhovuje této flexní roli jako rukavice. Namísto obvyklého stylu PDW zkuste přidat delší hlaveň a čenich s honingem v rámci zpětného rázu. Poté můžete experimentovat s možnostmi železničních a hřebenů, které jsou exkluzivní pro tuto rodinu, což vám pak umožní připojit lepší zrak železa a zvýšit jeho dosah.

  • Hlaveň – 17 “Corvus Prorange
  • Čenich – FTAC Castle Comp
  • Hřeben – TV TACCOMB
  • Železnice – Světelná kolejnice Gr33
  • Skladem – Strážce

Nejlepší MW2 PDSW 528 načítání: výhody a vybavení

Pro SMG je standardní kombinace výhod poměrně jednoduchá. Double Time vás rychle dostane přes mapu, Scavenger vám umožní sbírat munici z podlahy a nebojte. Pak je rychlé ruce skvělé pro rychlé načtení a rychlá oprava vás udrží naživu déle.

Rychlé ruce také jde dobře s vaším vybavením, kde omráčení a frag jsou stále nejlepšími možnostmi, i když náboj vrtáku se rychle stává populárním v objektivních herních režimech. Nakonec nemůžete porazit mrtvé ticho, abyste se rychle a tiše pohybovali po mapě, abyste se dostali do těchto bojů.

Zblízka, možná dáváte přednost Vaznev-9K, ale pokud jste mimo rozsah od brokovnice a nemíříte do Sniper Alley, nejlepší načítání PDSW s vzkvétáním.