Nejlepší robotické hry na PC 2023 | PCGamesn, Absolute 5 nejlepších robotických her v roce 2023 – Plarium

5 nejlepších robotických her v roce 2023

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší robotické hry na PC 2023

Pokud hledáte nejlepší robotické hry na PC, tento seznam majestátních mechů vám umožní létat, střílet a řešit cestu k velkoleposti Heavy Metal Magnificence.

Pilot a jeho mech z Titanfall, jedna z nejlepších robotických her

Publikováno: 20. července 2023

Jaké jsou nejlepší robotické hry na PC? Připojení do přemoženého robota naplněného až po okraj raketami a lasery je stará, ale populární Power Fantasy. Klasické pořady z 80. a 90. let – jako je mobilní oblek Gundam a Neon Genesis Evangelion – popularizovaly žánr Mecha Anime.

Robotické hry mají robustní historii bohatou na různé žánry, někdy představující v nejlepších PC hrách, což zajišťuje zážitek pro každý druh fanoušků Mech. Vychutnejte si převodovku s zálibou pro mikromanagement mech částí a úmyslného, ​​namáhavého robota boje? Možná jen chcete rychle se rozvíjet akce inspirovanou anime inspirovanou voltronem, kde všechno exploduje? Dobrá zpráva: Je tu hra pro vás.

Zde jsou nejlepší robotické hry na PC:

Železská objednávka 1919

Toto je další, kde se to technicky řečeno, jedná se spíše o mechové obleky nebo mechová vozidla než roboty … ale jsou to všechno stejné, správně? Kovové věci, které chodí kolem a připomínají živé bytosti v určitých ohledem. V řádu Iron 1919 je to nová technologie zrozená z verze první světové války, která pokračovala po roce 1918.

Fascinující koncept stranou, jedná se o hru, na kterou je snadné se připojit. Je to velká strategická hra, která vás vidí převzít kontrolu nad jednou ze zemí zapojených do tohoto prodlouženého konfliktu. Budete pečlivě studovat mapy, určovat, jak nejlépe nasadit své vojenské síly, hledat území s největší strategickou hodnotou a rozhodnout, jak chcete přidělit svůj rozpočet na rozvoj. S hrami trvajícími několik týdnů IRL a hraním až 101 hráčů je to docela zážitek.

Nejlepší robotické hry - ukazuje postavu, která jezdí na robotickém koni ve věži fantazie

Věž fantazie

Podobně jako dopad Genshin v některých ohledech, Tower of Fantasy je bezplatným akčním RPG s otevřeným světem, který vás vidí jako postavy na planetě Aida ve vzdálené budoucnosti. Nastaveno ve sdíleném světě, je to skvělá hra hrát, pokud chcete jít na dobrodružství se svými přáteli … ale jak se do toho roboti zohledňují?

S sci-fi nastavením má Tower of Fantasy roboty, které se objevují v různých kapacitách. Nejprve je tu váš robotický pomocník, Mia, který vás sleduje po celé dobrodružství. Pak je tu monokros, robotický jednorožec, který můžete odemknout jako hora, a také Mechbird (A, ER, Mech Bird), který se objeví jako další hora. A, bože, opravdu, kdybychom měli uvést každého robota ve hře, byli bychom tu nějakou dobu.

Nejlepší robotické hry - Mechs střílí lasery přes pláž v Battletech

Battletech

Battletech vydán v roce 2017, je taktická válečná hra založená na tahu ve vzdálené galaxii uprostřed politické otřesy. Třída Noble zaměstnává společnosti mech-pilotující žoldáky známé jako Mechwarriors, aby vedli válku, aby si navzájem zápasili. Jako vůdce jedné z těchto společností vám připadá do série intenzivních taktických bitev na velení skupiny nebo „Lance“ z mechů.

Tato výbušná robotická hra nabízí mnoho možností přizpůsobení pro vaši kopí, od různých modelů podvozku po brnění a zbraně. Dobře zaoblený kopí bude mít mechy vhodné pro všechny druhy boje a terénu. Tím, že vám poskytne tuto úroveň kontroly nad svými mechy, schémata vývojáře Harebrained zajišťuje, že velitelé zažívají silný pocit personalizace a vlastnictví nad jejich kopí.

Nejlepší robotické hry - Mechové a roboti hájí základnu proti mimozemšťanům v porušení

Do porušení

Další taktická, tahová strategická hra od roku 2017, do porušení dokáže reprezentovat plné rozsah konfliktu robota-na-monstrózního insektu v malém a časově efektivním balíčku. Hra si půjčuje prvky z žánru Roguelike a každý se pokouší porazit příběh svůj nesourodý běh. Můžete si vydělat mechové upgrady mezi bitvami a také si můžete vybrat jednoho pilota, který si u vás udrží mezi běhy, což do zážitku přidává trochu trvalosti.

Bitvy v této hře se konají na malé mřížce 8 × 8 a hrají se spíše jako hádanka než taktická hra. Každý mech má různé útoky, které mohou přesunout nepřátele kolem mapy specifickými způsoby, takže plánování vaší sekvence pohybů je téměř důležitější než přímé poškození nepřátel. Přítomnost civilních budov, které musíte chránit, komplikuje záležitosti, což doručí napjaté a uspokojivé mozkové hořáky nezávislé hry.

Nejlepší robotické hry - Mech má jednu ruku na boku, protože na druhou stranu v Titanfall

Titanfall 2

Vyvinul tým veteránů Call of Duty ve společnosti Respawn Entertainment, The Titanfall Games Fuse Swift, Arcadey Shooter Action s těžkým pěstem robota bojem. V tom, co je snad jedním z největších překvapení v posledních letech, vypráví kampaň Stellar 2’s Stellar Single-Player vyprávění vojáka a jeho mecha, který je stejný část Iron Giant and Singularity. Výbušné set-kusy, napínavé sekce platformy a dojemné finále se spojí do jednoho z nejlepších příběhů s tématem mech vůbec. Skutečně, tato hra nemá žádné podnikání tak dobré, jak je.

Hladké ovládací prvky a uspokojivé zbraně se dokonale překládají do režimu pro více hráčů. S mechovými a piloty, kteří to vyvolávají po celé mapě, každý zápas se cítí epicky. Chvíli se objevily zvěsti o víření Titanfall 3, ale jak se ukázalo, Respawn pracoval na Apex Legends, bitevní royale hře v Titanfall Universe, ale bez mechů – i když existuje robot mezi různými postavami Apex Legends. Vypískat. Přesto, Titanfall 2 je jedním z nejlepších mechových zážitků, takže si nemůžeme stěžovat.

Nejlepší robotické hry - Stovky menších jednotek napadají mech v Nejvyšším veliteli 2

Nejvyšší velitel 2

Ano, Nejvyšší velitel 2 je nyní starší než deset let, ale bar pro strategické hry v reálném čase založený. Všechno o této robotické hře křičí epos, od obrovských bitvy po různé jednotky a struktury, které máte k dispozici.

Nejvyšší velitel 2 není jen pokračováním nejvyššího velitele z roku 2007, je to také duchovní nástupce úplného zničení z roku 1997. Vzhledem k jeho zdlouhavému dědictví by bylo pro nejvyššího velitele 2 snadné odpočívat na vavřínech svých předků. Naštěstí to všechny tyto vylepšení zdokonalují do těsného a leštěného zážitku, který je i nadále vrcholem pro hru založenou na RTS založené na Mech.

Nejlepší robotické hry - Atlas Mech střílí lasery a zároveň poškozuje poušť v Mechwarrior Online. Na druhé straně rokliny lze vidět tři roboti

Mechwarrior online

V sedmnáctileté mezeře mezi vydáním Mechwarrior 4 v letech 2002 a 2019 Mechwarrior 5 se fanoušci Mech vrhli do Mechwarrior Online, hra, která bere taktickou výzvu brawlingu ve velkých strojích do PVP Realm.

Nejedná se o hru snadno připsatelnou a bezplatné hry přichází s jeho řadou očekávání, které má překonat, ale nelze popřít věrnost vyzkoušené a skutečné mechwarriorské hře. Je tu hodně, o čem je třeba sledovat, jako jsou úrovně tepla vašeho systému a jak daleko můžete otočit trup svého mecha – standardní jízdné Mechwarrior. Pro puristy nemusí být hraní výhradně online ideálním zážitkem Mechwarrior. Přesto, protože Mechwarrior 5 je primárně pro jednoho hráče, Mechwarrior Online je nejlepším způsobem, jak bojovat se svými přáteli ve vesmíru Battletech.

Nejlepší robotické hry - Atlas vrhá Peabody, z nichž oba jsou roboty na portálu 2

Portál 2

Jeden hráč může mít úplné testy a prozkoumat opuštěné hloubky vědeckých laboratoří clony jako člověka, ale mezi Glados, Wheatley a The Little Turret Drones si jistě setkáte s mnoha roboty. Jsou to neustálá přítomnost, přičemž sarkastický vtip Stephena Merchanta je v celé kampani zvláštním vrcholem.

Pokud pro vás není dostatek robotů, najděte přítele a nechte je hrát jedinečný kooperační příběh jako dva přátelé roboti: The Stout Atlas a Lanky P-Body. Společně musíte použít své portální zbraně k vytvoření mnoha děr, abyste si pohrávali se zákony reality, poskakovali skrz ně, abyste se prorazili napříč masivními komorami nebo okamžitě procházeli objekty. Může to způsobit krátkodobé „neshody“, ale je to jedna z nejlepších kooperačních her s fantastickou hratelností, na které nikdo z vás nezapomene .

Nejlepší robotické hry - Mechs střílí lasery přes pláž v Battletech

Obranná síla Země 4.1: Stín nového zoufalství

Můžeme natahovat to, co se kvalifikuje jako mechová hra s touto hrou, ale je těžké odolat přitažlivosti chůze pevnosti Balam – tyčící se robot, který stojí vyšší než jakýkoli mrakodrap. Většina hry obsahuje rychlou akci střelce na nohou proti vlnám nepřátel podobných hmyzu, ale je nutná více palebné síly. Vstupte do vzduchového raider a jejich schopnost svolat Balama. Primárně se používá k zapojení do bitvy proti obrovskému příšernému inspirovanému Godzilla jménem Erginus.

Vydáno v roce 2016, Earth Defense Force 4.1 je remaster z roku 2014 na obrannou sílu Země 2025. Vývojář Sandlot provedl některá vylepšení pro Remaster a dokonce zahrnoval zcela novou expanzi, která do základní hry přidala spoustu nového obsahu, což říká hodně vzhledem k tomu, že již zahrnovala více než 700 zbraní. Série obranných sil Země získala v posledních letech něco jako kult a akcí Jaegera v pěší pevnosti Balam je velkým důvodem, proč.

Nejlepší robotické hry - izometrický pohled na spoustu robotů, kteří se navzájem ničí v neonově osvětleném městě v Brigadoru

Brigador

Jak si fantasticky vyrovnáváte město inspirované kyberpunkem z 80. let? V Brigadoru pilotujete tank nebo mech ve stylu střelce s dvojitým střelcem a sekáte vlny nepřátel a veškeré budovy, které se chytí v křížové palbě. Není to však všechno bezduché zničení, protože musíte být opatrní na civilisty a upřednostňovat cíle, aby nezněli alarm pro posílení. Vizuály v této hře Cyberpunk jsou zrnité a úmyslně lo-fi, které dokonale emulují neonově noir běžců a totální stažení světa a syntetický soundtrack nastavuje náladu správně.

Ve hře jsou také některé taktické prvky. Například munice není nekonečná a určitý terén zpomalí vaše vozidlo, což znamená, že musíte věnovat zvláštní pozornost svému okolí. Brigador také pedály v rozmanitosti, s řadou komba zbraní a vozidla, která udržují hru svěží, úrovně po neonové úrovni.

Nejlepší robotické hry - Mech se zbraněmi střílí na mech s štít před misí vyvinutých, mimo opuštěnou ulici. Jeden mech v jasných barvách a obchod s názvem Rex Drugs Nedaleko

Přední mise se vyvinula

Front Mission, která byla vydána v roce 2010, převzala taktickou tahovou vzorec předchozích her v seriálu a proměnila ji v akční střelec třetí osoby. Kromě přístavu PlayStation 2 Game Front Mission Online je to také jediný záznam v seriálu, který se objeví na PC, takže to musí něco stát za něco.

Na první pohled se srovnání s Mechwarrior může zdát vhodné, ale vyvinutá mise je mnohem rychlejší zážitek. Pilotování Wanzera, pomlčování, vznášející se a zastřelte cestu k vítězství v sérii misí, z nich. Příběh Evolved sloužil jako restart pro sérii, což znamená, že nemusíte být obeznámeni s tradicí – která se datuje do roku 1995 -, abyste si užili všechny postavy a zvraty spiknutí.

Nejlepší robotické hry - robot čistí retro styl dům ve Fallout 4

Fallout 4

Slyšet nás o tomhle. Na celé Appalachian pustině je mnoho robotů a můžete si dokonce nechat několik z nich připojit se k vám jako společníky ve vašem dobrodružství. Má také spoustu komponent, které můžete shromáždit, aby si vaše věže obhajovaly svou domovskou základnu proti útočníkům. Pokud počítáte pilotní mechanizované obleky jako robot, pak power brnění se hodí k tomuto krátkému a změní vás na juggernaut schopný udělat mincemeat z Deathcl.

Kromě všech věcí v základní hře existuje spousta dalších modů Fallout 4, které vám mohou poskytnout ještě více způsobů, jak proměnit tuto obrovskou hru RPG na extravaganzu naplněnou robotem. Chtějí, aby roboti bránili vaši základnu? Svou flotilu můžete postavit tak, aby tyto otravné přestupky odrazily. Potřebujete nějakou pomoc? Co takhle volat v týmu bratrství ocelárny, aby vám pomohl? Možnosti jsou nekonečné .

Nejlepší robotické hry - Ernesti z Super Robot Wars 30, původem z Knights & Magic Anime, se vrhá k nepříteli v jeho mechu

Super Robot Wars 30

Pokud jste nikdy neslyšeli o super robotických válkách, je to pravděpodobně proto, že doposud byl taktický RPG k dispozici pouze v Japonsku-ale 30 let po debutu série, Super Robot Wars 30 může konečně představit svůj seznam All-Star na mezinárodní úrovni.

Jako vůdce robotické armády na misi zachránit planetu je zde rozsáhlý seznam slavných mechů a robotů, které mají najmout přímo z nejlepšího mechaa anime, jako je mobilní oblek Gundam, Mazinkaiser a Code Geass. Mimo taktické bitvy založené na turn založené na hře upgradujete seznam tak, aby sestavil konečný tým Mecha.

Nejlepší robotické hry - Aloy z Horizon Zero Dawn se krčí nízko v nějaké trávě, obklopené zarostlými ruiny

Horizon Zero Dawn

Stále více bývalých exkluzivních PlayStation se v posledních letech vydávají do PC a příchod Horizontu Zero Dawn znamená, že některé z nejlepších animovaných robotů v hraní jsou konečně na PC. Potulujete se do masivního otevřeného světa, lovíte a zkrotíte divoké stroje ve snaze zjistit, jak lidstvo padlo do zříceniny a Země dominovala tyčící se robotická zvířata.

Zatímco protagonista Aloy je hodná hvězda, jsou to divoké stroje horizontu Zero Dawn, které neustále ukradnou show. V divočině budoucí Země je k překonání více než 20 různých zvířat, z nichž každá má odlišné útočné vzorce, chování a slabými body. Nejlepší okamžiky se však odehrávají před bojem, když tiše pronásledujete svou kořist a snažíte se, aby vás nenechala zastrašit jejich rozsah a mechanickou majestátnost. Úplný verdikt se podívejte na naši recenzi Horizontu Zero Dawn.

Tam jdete, nejlepší robotické hry způsobují maximální zničení. Pokud však potřebujete úlevu od všech těchto akcí a fantastického tiššího přístupu, nejlepší tajné hry na PC uklidňují zákeřný tinnitus. A samozřejmě také existují i ​​některé zdarma PC hry, které soupeří o vaši pozornost. Ale pokud nás omluvíte, máme nějaké bitevní obleky k polštině.

Další položky Jordan Forward a Sam Desatoff

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

5 nejlepších robotických her v roce 2023

Mezi nejlepší robotické hry v roce 2023 patří mechové hry

Robotické hry jsou, dobře, video, PC a mobilní hry s roboty. Tyto akční hry se velmi liší v tématu a běžné je, že tyto hry přepravují a vyzývají vás ve futuristickém prostředí, poměrně často dystopické a post-apokalyptické.

Co dělá robotickou hru?

Videohra nemusí být pouze o robotech, aby byli přední robotická hra. Ve skutečnosti robotické hry přicházejí v různých podobách, včetně fantasy s tématem, hry na přežití, bitevních her, stejně jako tahové strategické hry. Ačkoli robotické hry se dosud nepřekročily na mnoho online hádanek a jiných příležitostných žánrů, tento subgenr se stal tak populárním, že obvykle má něco pro každého.

Tyto hry mohou obsahovat prvky robotů na celém spiknutí, aniž by byly jediné. Například se můžete setkat s robotskými „šéfy“ nebo dokonce robotům ovládaným postavám, které vám mohou pomoci v boji. Alternativně možná budete muset ovládat některé robotické obry a použít jejich zbraně k zničení a rozdrcení soupeřů. Jedna věc, která je téměř vždy zaručena u robotických her, je úhledná a současná grafika, dokonce i na Androidu a iOS.

Jsou robots hry a mechové hry stejné?

Robotické hry vyžadují, abyste bojovali nebo bojovali proti autonomním, robotickým soupeřům nebo nepřátelům. Mech hry jsou podobné v tom, že se často setkáte s obrovskými humanoidními roboty, ale obvykle se objeví mechová hra super velikosti verze verzí nalezených v konvenčních robotických hrách.

Mysli na robotické hry na futuristických steroidech!

Simulační mechové hry obvykle vyžadují, abyste si sami ovládali mech a ponořili se do boje. Zjevným příkladem, který přichází na mysl, je naše vlastní mech aréna, která vám umožňuje vybrat si z více než tucet mechů a přizpůsobit jejich zbraně a bitevní styly.

Jednoduše řečeno, mechové hry jsou často více Hands-on, zatímco robotické hry obvykle poskytnou tužší test vašeho Stealth a strategický schopnosti.

5 nejlepších robotických her, které byste měli vědět v roce 2023

Hledáte několik robotických her, které vaše zuby přilepí na konzole, PC nebo mobilní? Podívejte se na pět z nejpopulárnějších robotických her v roce 2023, včetně některých trvalých vydání, které jsou ve veřejné doméně roky!

1. Válečné roboti

War Robots byl propuštěn v dubnu 2014 a je jednou z nejúspěšnějších akčních robotických her všech dob na Androidu, iOS a Desktop. Vyvinuto jako střelec třetí osoby se zapojíte do bitvy pro více hráčů v reálném čase s roboty-esque roboty v zrádném bojišti. Vaše mise je jednoduchá: objevit vítězství jako poslední robot.

Je to vysoce oktanová 6-versus-6 střelcová akce. Budete mít za úkol ovládat a zkrotit jednu z těchto robotických zvířat, abyste upevnili své místo jako velitel Mech číslo jedna ve vesmíru válečných robotů. Vaše pilotní dovednosti budou pevně připraveny na test, když spustíte protiútoky a polní překvapivé manévry.

Jedním z hlavních důvodů, proč si hráči užívají válečné roboty, je autentičnost a realismus jeho herní mechaniky. Je to velmi zběhlé při vytváření této mentality „nás vs jejich“, když vedete svůj tým do bitvy.

2. Věž fantazie

Toto je jedno z novějších vydání, které rychle vytvořilo dojem jako jedna z předních robotických her v roce 2023. Nejedná se o hru robotů ve své tváři v žádném úseku představivosti, ale existují jemné robotické prvky, které nabízejí tento futuristický pocit. Vezměte si svého robotického pomocníka, Mia, jako hlavní příklad, který se k vám připojí k vašemu dobrodružství přes planetu Aida.

Také narazíte na různé roboty na svých dobrodružstvích, včetně docela vypadajícího robotického jednorožce jménem Monocross. Jako Free-Tray Open-World RPG je Tower of Fantasy téměř fúzí dopadu Genshin s prvky autentických robotických her.

Stahoval se více než pět milionůkrát na Android, upevňoval věž fantazie jako jeden z nejrychleji rostoucích MMORPG za posledních 12 měsíců. Ačkoli název hry by vás přiměl myslet si, že patří do knihovny TD Games, je to mnohem více sci-fi dobrodružství.

3. Mayské roboti smrti

Mayan Death Robots je jednou z nejpopulárnějších nezávislých robotických her v posledních letech. Mayští roboti smrt smrtů Sileni vás přepraví do mayské civilizace, v době, kdy je region napaden a napaden mimozemským životem.

Vstupte na bojiště v režimu pro jednoho hráče a místního multiplayeru a pokuste se zničit pokroky těchto mimozemských robotů výbušným způsobem. Na vítězství této hry je zapojeno více než jen náznak strategie. Jakmile rakety začnou létat, musíte už myslet na svůj další krok, a to jak z defenzivního, tak z hlediska útoku.

Některé recenze online přirovnávají mayské roboty smrti k dělostřelecké hře červů, ale je jasné, že v tomto titulu je mnohem větší hloubka než červi. „Boss Battles“ jsou jednou z nejpříjemnějších dalších herních mechaniků této vydání. Na zlomek vteřiny přestanete zbourat soupeře a spolupracovat na překonání šéfa, než se vrátíte k obvyklým duelům hlavy-hlavy.

4. Fallout 4

Fallout 4 Bethesda Game Studios 4 je nastaven v roce 2287, deset let z událostí Fallout 3 a jaderná katastrofa utrpěla po celých Spojených státech. Budete předpokládat kontrolu nad „jediným přeživším“, jediným člověkem, který se vynoří z kryogenní stáze zevnitř podzemního jaderného spadnutí útulku.

Ačkoli to není nejzřetelnější z robotických her, jak postupuje ve hře ve hře, setkáte se s řadou robotů v celé Appalachian pustině. Někteří z vás se mohou dokonce hodit při ochraně vaší domovské základny před invazí. Někteří hráči Fallout 4 také využili robotů naplněných modů, aby jejich hraní na další úroveň.

„Automatron“ ve Fallout 4 umožňuje vytvořit a stavět své vlastní roboty. Můžete smíchat a porovnat prvky neúspěšných nepřátel Mech z celé pustiny a vytvořit si vlastní impozantní postavu, která rozšiřuje svůj vlastní styl hry. Od plamenech zbraní po laserové odstřelovače se mohou váš robotický pomocník stát docela cennými společníky.

5. Titanfall 2

Je spravedlivé říci, že Titanfall 2 by mohl spadnout do kategorií robotických her i mech her, ale cítíme, že je to nejlépe vhodné pro žánr robotických her. Pokračování Respawn Entertainment 2016 k oceněnému Titanfall bylo propuštěno bez velkého fanfáru, ale je to nesmírně pohlcující hra, která je dodnes oblíbená.

Mise pro jednoho hráče vidí, jak se postará o protagonista Jake Cooper, Rifleman z Frontier Militia. V kombinaci s Titanem BT-7274, robotem jeho mentora, který byl zabit v akci, spojíte síly, abyste se pokusili zmařit pokroky mezihvězdné výrobní korporace (IMC), který plánuje uvolnit superweapon schopný vymazat milici v planetě milice.

Stalkers byl jedním z nejnovějších přírůstků do Titanfall 2. Stalkers jsou roboti, kteří působí jako přisluhovači a objevují se ve vlnách a opotřebovacích hrách. Stalkeři jsou robustnější než Specitery a Grunts, a proto představují riziko pro piloty hraniční milice, kteří jejich oči z míče odtáhnou na zlomek vteřiny.

Ponořte se do kterékoli z těchto robotických her a brzy budete cítit sílu stroje. Nebuďte překvapením, pokud se po jedné hře ocitnete: „Vrátím se“.

Robotické hry

Assault Bots

Lidstvo bylo již dlouho fascinováno roboty a jejich stále záhadnější podobností s živými bytostmi. Tyto roboty jsou však znaky sci-fi videoher. Můžete hrát jako všechno od robotických dinosaurů po mechanické jednorožce. Samozřejmě mluvíme o velmi populárním Cyberdinu: T-Rex vs roboty a klasickém robot Unicorn Attack z naší sbírky Flash Games.

Mech hry

Někdy se chtěl dostat do obřího mechanizovaného obleku a bitva? Skočte do celotělového mech a bitevních hráčů online v útočných robotech. Můžete také postavit mechové zvíře v Robot Police Iron Panther.

Více robotických her zdarma

Existuje tolik her, které mají roboty. Jsou součástí každé představované vize budoucnosti, včetně dystopických městských panovníků v Cyberpunk: odpor:. Mezi další populární robotické hry patří Super Robo – Adventure and Cats: Crash Arena Turbo Stars.

Toto je jen malý výběr našich robotických her, takže se podívejte sami, jaké další tituly robotů můžete hrát!

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější robotické hry?

 1. Vězení Stickman: Napadení pultu
 2. Sloučit bitevní auto
 3. Cyberdino: T-Rex vs roboti
 4. Assault Bots
 5. Simulátor autonehody Royale
 6. Cybershark
 7. Robo Runner
 8. Kill-Boi 9000
 9. Křížový úder
 10. Připojené věže

Jaké jsou nejlepší robotické hry pro hraní na mobilních telefonech a tabletech?

 1. Cyberdino: T-Rex vs roboti
 2. Cybershark
 3. Space Survivor
 4. Robo Runner
 5. Robotika

Co jsou to robotické hry?

Robotické hry jsou hry, které mají roboty. Sahají v předmětu od bočního porovnávacího platformy .IO hry, ale většina z nich jsou akční hry s umělými konstrukty, které mají napodobovat život.

Hrajte nejlepší online robotické hry zdarma na CrazyGames, není nutné stahovat nebo instalace. �� Play Stickman Prison: Counter Assault a mnoho dalších právě teď!