Nejlepší semena Minecraft | Rozhlasové časy, nejlepší semena Minecraft pro 1.19 (2023) | Shotkul skalního papíru

Nejlepší semena Minecraft pro 1.19 (2023)

Contents

Semeno: -2909343002793827664

18 z nejlepších semen Minecraft

Jaké je nejlepší semeno Minecraft v roce 2023? Podívejte se na nejchladnější semena ve hře s naším šikovným seznamem.

Publikováno: Středa 6. září 2023 v 11:12

Hledáte nalezení nejlepších semen Minecraft? Přišli jste na to na správné místo, jak můžete vidět v našem šikovném videu výše.

Nepotřebujete, abychom vám řekli, že od jeho vydání v roce 2011 se Minecraft Mojang Studios od té doby stal obrovskou součástí herní kultury (na South Park to bylo dokonce parodováno).

Jeho popularita se od té doby nezbyla ani s více než sto milionů aktivních hráčů v roce 2023. To je na stálezelené povaze hry a skutečnost, že má tolik vyhrazených kreativ využívajících jeho návrhové nástroje a sestavuje některé skvělé nápady na Minecraft House.

Jedním z nejpopulárnějších prostředků sdílení výtvorů na Minecraft je sdílení semen. Semeno je jedinečný kód, který umožňuje uživateli načíst konkrétní svět. Jak již bylo zmíněno, výše uvedené video je příkladem několika dostupných semen. Od ohromujícího souostroví ostrovů, po husté lesy, po lehce praktičtější zemědělská místa.

Všichni také vypadají skvěle, vyrobené z Minecraftovy podpisové estetiky. Samozřejmě nejsou jedinými dostupnými kódy. Pokud máte hlad po více semenech, sestavili jsme komplexní seznam nejlepších semen Minecraft, právě zde.

Nejlepší semena Minecraft jsou:

 • Souostroví
 • Podvodní chrám
 • Bambus a láva
 • Mangrovová bažina a základna
 • Chrám bambusové džungle
 • Cherry kráter
 • Pobřežní vesnice
 • Nekonečná pláž
 • Zmrazená pustina
 • Ledové hroty
 • Obsidiánská farma
 • Pavouci Mesa a jeskyně
 • Paradise Mooshroom
 • Ocean Monument Island
 • Nether spěch
 • Outpost Pillager
 • Savanna a vesnice
 • Nejmenší ostrov vůbec

Nejlepší semena Minecraft

Existuje obrovské množství semen Minecraft, s více přicházejícími po celou dobu a zatímco tento seznam mohl být mnohem déle, rozhodli jsme se ukázat určité omezení a právě přítomni o tom, co si myslíme, že je 18 z nejlepších, které tam můžete hrát právě teď.

Souostroví

Semena Minecraftu pro archipelago

Semeno: 124014738

Jeden z těch jednodušších a dobré místo pro začátek. Malý shluk ostrovů je skvělým místem k stavbě, zejména pokud začínáte a chcete se naučit základy, jak to udělat.

Rozhodně to není náročný, ale někdy výzva není to, co hledáte, a to je perfektní, pokud to zní jako vy.

Podvodní chrám

Semeno: -1013382714437321718

Unavený z vašich pravidelných starých vnitrozemských chrámů a chce ten, který se vrhl pod hloubkou oceánu? No, pravděpodobně budete chtít zamířit do chrámu pod vodou, protože to dělá velmi to, co říká na plechovce! Být varován však, protože zde mohou nepřátelé poskytnout docela výzvu.

Spíš takhle

Mangrovová bažina a základna

Semeno: -3546842701776989958

To je dobré místo, kde se chcete vydat, pokud si chcete vybudovat sbírku žáby Minecraft, protože jsou tam v hojnosti. Najdete také pouštní pyramidu, vesnici a ztroskotání lodi! Takže je tu spousta vidět a dělat, pokud se rozhodnete podniknout výlet do mangrovové bažiny a základny.

Bambus a láva

Semeno bambusu a lávy

Semeno: -1013382714437321718

Máte rádi bambus a lávu? Pokud ano, pak je to ten, který si určitě budete chtít vyzkoušet.

Je to podobné semen džungle s bambusem, která najdete, ale to má přidané vzrušení z jezera vyrobeného z lávy – přesně to, co každá mapa potřebuje. Pokud nejednáte rychle, zjistíte, že láva nakonec konzumuje celou mapu. Pak žádný tlak!

Chrám bambusové džungle

Semeno: 9176963463659858407

Když začnete toto semeno, zamířte na jih a brzy se ocitnete, že se procházíte masivním lesem džungle, který nakonec uvidíte, že dorazíte do bambusové džungle.

Jakmile jste tam, mějte oči oloupané pro chrám a budete odměněni balíčkem dárků – takže stojí za to navštívit, pokud můžete!

Pobřežní vesnice

Semeno: 3227028068011494221

Kdo nemá rád tropické místo s nádhernými písečnými plážemi a tmavě modrým mořem – i když je to jen ve světě Minecraft?

Pokud zde začnete, zjistíte, že máte přístup k jídlu, stromům a nejrůznějším jiným věcem a existuje mnoho cest, které můžete odtud vydat, abyste si pamatovali dobrodružství.

Cherry kráter

Semeno: 69420017852762830

Spawn poblíž vesnice na docela jedinečném místě – uvnitř obrovského kráteru, obklopeného stromy třešňové květy.

Nekonečná pláž

Seed: -1389577003656398696

Další pláž nyní (protože nemůžeme dostat dost pláží) a tento má další výhodu, že je nekonečný – zní to jako ráj nám!

Vaše první sada stromů najdete krátce poté, co se vydáte do vnitrozemí od výchozího bodu a nebude to dlouho předtím, než narazíte na perfektní staveniště. K dispozici je lávový bazén, ale můžete jej zakrýt, pokud si myslíte, že to zničí vibraci, zatímco lektvary a další předměty najdete, pokud zamíříte na nether.

Zmrazená pustina

zmrazený minecaft pustin

Semeno: -7255571058704538969

Od tropického nastavení pláže po polární opak se zmrazenou pustinou – místo, kde byste nechtěli skončit pouze s plážovým oblečením.

Toto je náročnější semeno než většina ostatních, ale je tu rokle, kterou uvidíte, jakmile dorazíte, a můžete to pohodlně těžit. Také si všimnete vesnice ne příliš daleko, která stojí za to prozkoumat.

Ledové hroty

Semeno: -4186746847636013829

Další chladný tady – a tenhle není jen chladný, má také hroty, které znějí chladně a nebezpečně.

To se také stane nádherné místo, které má obrovské množství lesů a pastvin, které obklopují velkou plochu plnou zmrazených řek a špiček ledu. Volba, kde stavět je, je na vás s ledovou částí mapy a lesní oblasti, na které se staví.

Obsidiánská farma

Minecraft Obsidian Farm

Seed: -8880302588844065321

Hráči Minecraft budou dobře vědět, jak cenný je obsidián, takže by název tohoto semene měl stačit na to, aby si toho všiml. Tato vodojedobá vesnice obsahuje kaluž lávy a kterou lze použít k hospodaření s tím sladkým obsidiánem!

Pavouci Mesa a jeskyně

Semeno: -8427444967367737379

Nenávidíte pavouky do té míry, že i ta myšlenka na ně stačí, abyste se cítili svědivě a jako byste vážně potřebovali sprchu? Nejlepší přeskočit kolem tohoto, pokud tomu tak je.

Chcete -li vyhrát mesa Biome, budete muset vstoupit do jeskyně a vyčistit ji z tvorů – to všechno záleží na tom, jak odvážní cítíte, zda to zkusíte.

Paradise Mooshroom

Semeno: -8427444967367737379

Rodiny Mooshroomu čekají na návštěvu v tomto tropickém místě! Varování však: I když to může vypadat jako místo k relaxaci, existují také nebezpečí číhající a jeden nesprávný krok vás viděl, jak se propadne do rokliny, takže buďte na stráži vždy, abyste se vyhnuli ošklivé nehodě!

Ocean Monument Island

Ocean Monument Minecraft

Semeno: -3821186818805133221

Na toto oceánské semeno je třeba najít několik vzácných věcí – a jeden je ve skutečnosti velmi vzácný, což je více než dost důvodu, aby se sem vydal a zkontroloval to.

Existuje velmi vzácný biome Mooshroom, který se nachází nedaleko výchozího bodu a vaše vůle také bude moci spatřit oceánský památník pod vodou, když se poprvé vynoříte. Takže je to jen případ vypracování, na který z nich chcete jít jako první!

Nether spěch

Semeno: -1654510255

Vynoříte se mezi poušť a pláň a všimnete si, že existují dvě různé vesnice, na které se můžete rozhodnout zamířit.

Na tomto světě je toho hodně od lávy po stromy a nejrůznější nebezpečí, která vás číhají, aby vás překvapily – a je to také skvělá zábavná semeno!

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Outpost Pillager

Semeno: 2327370183894455166

Pokud šílený zběsilý pronásledování zní jako váš šálek čaje, pak je to bezpochyby jedním ze semen, které se budete chtít podívat na nejdříve nejdříve.

Je to jeden z nejnebezpečnějších, které můžete najít, což z něj dělá super zábavu, a budete muset předběhnout PILLAGERS od okamžiku, kdy se vynoříte. Ale můžete zřídit základnu, abyste se pokusili bojovat?

Savanna a vesnice

Savanna Village Minecraft

Semeno: 12542

Jedno z hezčích semen, to je skvělé pro objevování a zjištění všech lan – a přitom nabízí mnoho vynalézavých způsobů, jak vás hra může zabít.

Začnete poblíž vesnice a obrovského biomu Savanna a jak uvidíte, jakmile začnete, nebudete mít místa, kam se vydat a prozkoumat.

Nejmenší ostrov vůbec

Semeno: -3115927715480771327

Hej, někdy na velikosti opravdu nezáleží, a to je určitě případ tohoto – jméno nejmenšího ostrova pravděpodobně pravděpodobně dal ten malý detail pryč.

Ostrov se skládá pouze ze tří bloků, ale je zde zasněžená tundra, kterou můžete vydat a prozkoumat.

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a navštivte naše Herní centrum pro všechny nejnovější zprávy.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Zúčastněte se testu obrazovky, projektu od Radio Times a University of Sussex a Brighton, abyste prozkoumali roli televize a zvuku v našem životě.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.

Nejlepší semena Minecraft pro 1.19 (2023)

Masivní pohoří v Minecraft, obklopené lesem

Hledáte nejlepší semena Minecraft? Minecraft měl vždy schopnost generovat některé opravdu neuvěřitelné světy, ale s jejich nedávnými hlavními aktualizacemi generování terénu za poslední rok nebo dva, semena Minecraft šla na zcela novou úroveň. Od tyčících se zasněžených hor po nekonečné hluboké tmavé biomy, od ostrovů přežití po pohřbené pokladní hromady, náš výběr semen Minecraft musí obsahovat perfektní nový svět pro vaše nové dobrodružství 2023.

K vytvoření nového světa je velmi snadné použít semeno Minecraft. Za tímto účelem nejprve spusťte Minecraft. Poté z hlavní nabídky klikněte na SinglePlayer, poté vytvořte nový svět a poté více možností světa. Do černého textového pole zadejte zvolené semeno Minecraft a poté klikněte na Vytvořit nový svět. Jednoduchý!

Nyní přichází zábavná část: Výběr, která skvělá semena Minecraft chcete prozkoumat ve svém nejnovějším 1.19 Adventures! Podívejte se na naši knihovnu 30 Dang Good Minecraft semena pro Java Edition 1.19, a vyberte několik, které pro vás vypadají zajímavě. Pak získejte prozkoumání! O tom je Minecraft vše, konec konců.

Poznámka: Pokud hrajete na Mobile, Xbox nebo na něčem jiném, co nepoužívá Java, podívejte se na náš seznam nejlepších semen Minecraft pro 1 pro 1.19!

Pobřežní mangrovový bažinový biome v Minecraftu, s zničeným portálem na pláži vlevo

Semeno: 4025804172371830787

Bažiny patří mezi nejméně zajímavé biomy, se kterými se můžete setkat ve světě minecraft po mnoho let. Ale s vydáním divoké aktualizace se konečně dostávají lásku s novým sub-biome-krásně vypadající mangrovovou bažinou. S tímto semenem začnete na pobřeží kolosální, rozlehlé mangrovové bažiny plné stromů, lilypadů, vody a bezpochyby spousta rozkošných malých žáby, také.

Klíčová místa:

Zakopaný poklad (153, 57) Důlní šachta (184, 72)
Vrak (280, -152) Oceánský památník (-184, 200)
Pouštní vesnice (-544, 688) Pevnost (500, 1332)

Hluboká temná a starověká města

Velké podzemní starověké město v Minecraftu, s odkapávacími stalaktity v popředí

Semeno: -2909343002793827664

Další významná změna na světech Minecraft s 1.19 Aktualizace je přenosné hluboké temné biom a obří starověká města nalezená uvnitř. Toto semeno vás zaparkuje přímo na okraji velkého tmavého biomu, ke kterému máte snadno přístup z idylického (a apt) tmavého lesa na povrchu výše.

Klíčová místa:

Hluboký tmavý biom (0, 0) Pradávné město (-296, 152)
Savanna Village (-384, -432) Plains Village (-160, 688)
Bambusová džungle (300, 125) Zakopaný poklad (313, -471)

Pohoří a hluboký tmavý biom

Masivní pohoří v Minecraft, obklopené lesem

Semeno: 7644964991330705060

Další semeno, které vám dává včasný přístup k novému hlubokému temnému biomu, zde vám představí nádherný výhled na zasněžené pohoří obklopené lesem. Ponořte se však hluboko a ocitnete se ve středu skutečně kolosálního hlubokého temného biomu naplněného mnoha starověkými městy. Bavte se prozkoumávat – stačí se nastražití před strážcem!

Klíčová místa:

Hluboký tmavý biom (0, 0) Zničený portál (56, 40)
Pradávné město (-280, -136) Pradávné město (24, -344)
Plains Village (-400, 352) Outpost Pillager (240, -672)

Okamžité starověké město

Velké starobylé město v hlubokém temném biome v Minecraft, s Lavafallem v dálce

Semeno: -4651105460712845864

Tento svět, který zaokrouhlujeme naši trilogii hlubokých tmavých semen, vám dává skvělý začátek díky nedaleké vesnici Taiga, ze které se můžete ponořit do hluboké rokle níže. Pokračujte a brzy začnete vidět kapsy hlubokého tmavého biomu, následuje další majestátní a zlověstné starověké město poseté Lavafalls, truhly naplněné dobrotami a minovinami. Je to nebezpečné místo tam dole.

Klíčová místa:

Hluboký tmavý biom (0, 0) Vesnice Taiga (48, 48)
Pradávné město (152, 8) Outpost Pillager (224, 224)
Důlní šachta (264, -24) Zombie Plains Village (368, -368)

Obří bezcitná pouště

Rozlehlý pobřežní pouštní biom v Minecraftu, s téměř žádnými stromy v dohledu na míle daleko

Semeno: -8631174543717435159

Pokud chcete náročný začátek, tak proč netestujte své dovednosti proti tomuto pobřežnímu pouštnímu semenu. Budete těžké najít hodně v cestě stromů pro vaše rané dřevěné nástroje zde. Naštěstí je v dálce pouštní vesnice, ale dá vám dost na to, abyste přežili? Pouze jeden způsob, jak to zjistit.

Klíčová místa:

Zřícenina (-200, 104) Pouštní vesnice (-256, -224)
Pouštní chrám (152, 328) Pouštní chrám (-168, -440)
Důlní šachta (136, -184) Vrak (520, -456)

Neuvěřitelná dutá hora

Interiér duté hory v Minecraftu, plný stalaktitů a svěží jeskyně

Semeno: 8486672581758651406

Toto je to nejvíce semeno minecraft čelisti, které jsem kdy měl na setkání. Zde se vynoříte do zastřešeného lesa vedle hory. Přistupovat na horu a najdete na boku trhlinu, která vede na skutečně magické místo. Ukázalo se, že celá hora je dutá a plná svěží. Je to opravdu pohled na pohled.

Klíčová místa:

Hollow Mountain (30, 60) Woodland Mansion (88, 424)
Důlní šachta (152, 40) Důlní šachta (-136, -24)
Zničený portál (392, 8) Plains Village (-800, 320)

Snowcapped hory

Minecraft krajina plání a stromů, se zasněženými horami v dálce

Semeno: -7649949940957896961

Jak byste mohli hádat, na krajině v tomto semeni Minecraft dominují sněhové hory. Sledujte pás sněhu na západ a zjistíte, že vrcholy se stanou pouze výš a výš. Ale to je také počáteční semeno minima a maxima: hned vedle místa, kde se vynoříte, je otevření do kolosálního jeskynního systému, který sestupuje hluboko níže, až dolů k podloží. Očekávejte spoustu příležitostí pro časnou těžbu a okouzlení diamantu Minecraft!

Klíčová místa:

Zjeje Peaks Biome (-600, -50) Plains Village (288, 256)
Savanna Village (-432, 304) Zřícenina (120, 392)
Pradávné město (-376, -152) Pradávné město (-520, 24)

Snadné diamanty

Malý pohoří v Minecraftu, s roklinou vyřezávanou do popředí

Semeno: -4361528937055201680

Tento krásný startovací semen vám na hranici mezi loukou a savanou na vrcholu jednoho z mnoha charakteristických klikatých kopců přidán s Minecraft 1.18. Ale možná více vzrušující, v zemi je několik výrazných zesílení otvorů kolem vás, z nichž každá vede daleko pod hladinou moře, prostřednictvím rozsáhlých jeskyní naplněných odkapáním, diamantem, mědi a dalšími užitečnými zdroji.

Klíčová místa:

Důlní šachta (8, -56) Savanna Village (240, -160)
Plains Village (-288, -224) Iglú (-840, -296)
Zničený portál (264, 120) Chrám džungle (72, 728)

Snadné diamanty 2

Bříznový les v Minecraftu, se zakřivenou roklinou v popředí vedoucí pod zemí

Semeno: -7723232821704547830

Jaká esteticky příjemná křivka o tom, že tam rokli, nesouhlasíš? Je to, jako by se na vás celá krajina usmívala, přitahovala vás, abyste vyšplhali do úst a ponořili se do podzemních hloubek níže. Je to vždy příjemné, když začnete vedle otevření takový obří jeskynní systém, protože se můžete snadno dostat na úroveň Y, kterou potřebujete, a začít těžbu pásů pro diamanty a další náležitosti od prvního dne.

Klíčová místa:

Zničený portál (296, 8) Důlní šachta (-264, 72)
Zakopaný poklad (393, -423) Plains Village (-928, 96)
Důlní šachta (280, -56) Vrak (168, 600)

Snadné diamanty 3

Krajina Minecraft s obří zasněženou horou na pravé tyčí se nad lesem vlevo

Semeno: -8169697951202909253

Semeno tyčících se výšek a hloubky propadnutí, tohle. Budete se vynořit na les vedle zlověstné hory s nalepeným zasněženým, což samo o sobě dělá docela skvělé semeno. Klíčem však je zamířit dolů ten malý vstup do jeskyně hned vedle místa, kde se vynoříte. Může to vypadat, že to zpočátku nikam nevede, a pak to bude pokračovat a bude pokračovat, a pak se najednou rozšíří do velkolepé jeskyně, která klesá dolů na téměř úroveň podloží. Odtud můžete snadno najít všechny diamanty a jiné hluboké bohatství, které vaše srdce touhy.

Klíčová místa:

Pradávné město (-232, 56) Důlní šachta (-104, -40)
Zničený portál (200, 168) Vesnice Taiga (-528, -384)
Pradávné město (-216, -536) Pradávné město (552, -344)

Snadné diamanty 4

Pohled shora dolů na břízový lesní biom v Minecraftu. Uprostřed lesa je vodopád, který sestupuje do úst velké hluboké jeskyně

Semeno: -198600772450851689

Není to každý den, můžete vidět sluneční světlo zářící proti hlubokému. Toto semen břízy vás zasadí vedle zející díry na světě, dolů, která vylévá vodopád z nedaleké řeky. Sledujte jeskyni dolů a rychle sestoupíte za úroveň 0 a do hlubokého území a daleko dále. Vynikající semeno pro rychlé diamantové vykopávky, pokud jsem někdy viděl.

Klíčová místa:

Zničený portál (40, 88) Důlní šachta (200, -120)
Plains Village (-288, 144) Plains Village (-368, 544)
Outpost Pillager (128, 720) Plains Village (-464, -384)

Obří jeskyně se rozmnožuje

Pohled ze spodní části jeskyně Minecraft se díval nahoru na sluneční světlo vycházející z otevření jeskyně výše

Semeno: 7445395903252703439

Toto neuvěřitelné semeno Minecraft poskytuje zajímavou výzvu: jak se dostat z obří jeskyně, do které jste se vynořili! Správně, toto semeno vás vynoří na úrovni Y 24, po hladině moře, obklopené klikatými jeskynními systémy a odkapáváním. Pokud chcete z této jeskyně vylézt z této jeskyně, budete muset ukázat nějakou vážnou dovednost.

Klíčová místa:

Důlní šachta (-8, -56) Snowy Village (-288, -288)
Snowy Village (-256, 128) Zřícenina (376, -312)
Zakopaný poklad (121, -455) Iglú (-488, 24)

Savanna Hillside Village

Vesnice Minecraft postavená přes stranu kopce Savanna s velkou horskou kamennou v pozadí

Semeno: -698247204184653391

Jaké skvělé místo pro vesnici. Tato skupina vesničanů se rozhodla postavit své chaty a struktury rozložené po boku velkého kopce Savanna, což vedlo k opravdu krásně vyhlížející krajině. Ale to není všechno: je tu také gigantická hora s kamenným kamenným, která se vynoří nad vesnicí, takže si můžete vybrat, zda rozšiřovat vesnici nebo vládnout nad ní s prvním sestavením.

Klíčová místa:

Savanna Village (-400, 0) Zřícenina (-216, 8)
Vrak (-120, -88) Důlní šachta (-312, -72)
Zničený portál (-280, 56) Pradávné město (-600, -232)

Ostrov Shipwreck

Minecraft oceán s malým ostrovem písečným ostrovem nalevo a lodi vyskočí z moře na pravé straně

Semeno: -9142863513851137753

Toto semeno jsem nemohl zahrnout. Nemáte mnoho malých ostrovních startů v 1.19, protože v dnešní době hra dělá lepší práci a místo toho vás umístí na nejbližší kousek pevniny. Proto mě toto zvědavé semeno mělo pauza. Toto je jeden z nejmenších ostrovů, na které jsem kdy vytvořil, na šířku je málo pískových bloků. Vzhledem k nedostatku stromů poblíž by se zde pravděpodobně zemřel každý hráč – to znamená, že kdyby to nebylo pro hřeben na ztroskotání nad vodou na krátkou vzdálenost, což vám dává přístup k vašim vzácným prvním několika prken dřevo.

Klíčová místa:

Zakopaný poklad (441, 201) Vrak (440, 280)
Oceánský památník (696, 200) Zřícenina (344, 120)
Vrak (184, 72) Ostrov Mooshroom (0, 100)

Vesnice a pyramidy

Pouštní biom Minecraft s vesnicí v popředí a džunglí v dálce přes vodu

Semeno: 6630997395534342573

Toto pouštní semeno je naprosto poseté strukturami. Začnete se dvěma vesnicemi na obou stranách v těsné blízkosti, ale potulujte se kolem a najdete spoustu dalších, vedle pouštních pyramid a dokonce i chrámu nebo dvou v džunglích přes vodu. Pokud hledáte časný přístup k nejrůznějším druhu užitečných kontrapcí a zdrojů, pak je to jedno z nejlepších semen, které jsme našli.

Klíčová místa:

Pouštní vesnice (64, 0) Pouštní vesnice (-160, -144)
Pouštní chrám (-472, -216) Pouštní chrám (136, 296)
Zřícenina (56, 88) Chrám džungle (-888, 232)

Plochá budova

Minecraft krajina útesů a plání, s řekou vlevo

Semeno: 4504535438041489910

Pokud hledáte pěknou, plochou, krásnou oblast, na které můžete postavit masivní sestavu Minecraft, pak se toto semeno zamilujete pro jeho naprostou jednoduchost. Zde začnete své dobrodružství na vrcholu kopce Meadows s jen hrstkou stromů poseté pro nějaké snadné počáteční dřevo. Moje nejoblíbenější věc na tomto místě je způsob, jakým řeky vyřezávají cestu přes krajinu a dávají jinak nezajímavou skvrnu půdy některé neuvěřitelné výhledy – zejména pokud hrajete s některými z nejlepších povolených shaderů Minecraft!

Klíčová místa:

Důlní šachta (0, 0) Pradávné město (232, 232)
Plains Village (-352, 160) Plains Village (112, 400)
Pradávné město (152, 424) Pradávné město (392, 232)

Dva stromy pouštní ostrov

Pouštní ostrov v Minecraftu, se dvěma stromy na pravé straně a skvrnou Badlands směrem dozadu

Semeno: -774030053320684095

Pro náročnější počáteční semeno, proč ne vyzkoušet tento plochý ostrova pouštního ostrova? Je to vlastně poměrně velký startovní ostrov, ale skutečnost, že na celé pevnině je jen několik stromů.

Klíčová místa:

Důlní šachta (0, 500) Vrak (-88, 216)
Zřícenina (24, 328) Outpost Pillager (-704, 128)
Pouštní vesnice (-912, 208) Pouštní vesnice (176, 912)

Okamžité svěží jeskyně

Svěží jeskynní biom v Minecraft

Semeno: -6002410844389446864

Nad zemí není toto semeno nic mimořádného (ačkoli má některé poměrně vynikající špičky ledu). To, co dělá toto semeno oblíbeným, je, že se můžete snadno ponořit pod zemí a najít masivní, rozlehlé svěží jeskyně, pokryté dripleaf a lišejníky a nejrůznější další podivné a nádherné podzemní vtípky.

Klíčová místa:

Svěží jeskyně biom (0, 0) Oceánský památník (-200, 312)
Vrak (72, 216) Zakopaný poklad (473, 441)
Zničený portál (72, 72) Oceánský památník (168, 648)

Plains & Surface Lava

Minecraft krajina plání a řek, s vesnicí na pravé straně a hory vlevo v dálce

Semeno: -1718501946501227358

Toto idylické minecraft startovací semeno má trochu všeho. Okvěna Minecraft Plains hned vedle Spawn; strmé savany vrcholí na severozápad; Povrchová láva pro časný spěch; Krávy a další blízké davy Minecraft pro časné jídlo. Co víc byste mohli požádat, abyste se rychle postavili v novém světě Minecraft?

Klíčová místa:

Povrchová láva (75, -40) Plains Village (128, -176)
Plains Village (304, 32) Zničený portál (184, 216)
Důlní šachta (0, 0) Savanna Village (-208, -368)

Formace pobřežní skály

Obrovská krajina Minecraft lesů, kopců a skalnatých plání s pobřežním pohoří v dálce

Semeno: 5662255238676129291

Tato krásně vypadající krajina Minecraft mě zaujala díky tyčící se skalní útvarné na pobřeží v dálce. Miluji takové formace, prostě volají po nějakém druhu. Možná maják nebo nějaký zámek. Kolem vás je krajina stejně charakteristická, s lesy květinovými a slunečnicovými lesy a zničenými portál ve vodě není daleko od tření.

Klíčová místa:

Zničený portál (72, 104) Zřícenina (-152, -200)
Vrak (-360, -280) Plains Village (-320, 192)
Zakopaný poklad (-391, 89) Důlní šachta (90, 0)

Dvoubarevný ostrov

Malý ostrov obklopený oceánem v Minecraftu, jedna strana pokrytá pískem, druhá strana pokrytá lesem

Semeno: 1664128793606897522

Jak jsem zmínil, ostrovní semena je těžké najít v 1.19, ale tenhle mě opravdu zasáhl jako krásné malé místo pro zahájení nového domova. Je to docela výrazné, s polovinou pokrytou pískem a druhou v lese. Jakmile ostrov začíná chodit, toto semeno je poměrně laskavé, což vám dává několik desítek stromů, které vám pomohou zahájit vaši cestu. Ale vypadá to jen jako nádherný základ, na kterém postavíte rustikální dům Minecraft, nemyslíte si?

Klíčová místa:

Zničený portál (56, 40) Důlní šachta (-232, -72)
Vrak (-232, -104) Vrak (120, 8)
Zřícenina (56, -168) Plains Village (-880, 224)

Pobřeží pouštní Badlands

Velký ostrov v Minecraftu, složený z pouště kolem pobřeží a Badlands ve středu

Semeno: 4479470260786833195

Pro ty, kteří milují pohled na Hilltop nebo dva Badlands, vám toto počáteční semeno dává nádherný pohled na terakotu bez náročného nedostatku blízkých stromů, které by jinak mohly bránit vašemu včasnému pokroku. Vydejte se na vrchol nedaleké hory, abyste našli spoustu dřeva, a odtud se můžete také rozhlédnout po rozlehlé pouštní krajině a zjistit, jaké památky se zajímá.

Klíčová místa:

Důlní šachta (-56, -424) Zničený portál (8, -360)
Vrak (152, -328) Pouštní vesnice (640, -752)
Zombie Desert Village (-480, -736) Zřícenina (-200, -136)

Dripstone Ravine

Povrchová jeskyně v minecraft, která vede dolů do kapky

Semeno: 821163920768877950

Toto zajímavé semenné rostliny vás přímo na okraji fascinující vyhlížející kapky pokryté roklinou a čím více se na to podíváte byl vydán. Hradněte hlavu nad zemí a ocitnete se obklopeni lesy a swamplandem, pokud to oko vidí.

Klíčová místa:

Důlní šachta (-56, 40) Zničený portál (-312, 40)
Čarodějnice (8, -408) Čarodějnice (-328, -376)
Vesnice Taiga (-528, 80) Zakopaný poklad (729, 169)

Lesní útesy

Minecraft krajina klikatých kopců a údolí pokrytá lesem

Semeno: -9163391121958459490

Pokud se chcete divit novým vrcholům a žlabám Minecraft 1.18. generace terénu, toto semeno je skvělým místem pro začátek. Zde se vynoříte poblíž vrcholu velké hory Taiga a díváte se dolů na nádherné údolí níže. Dávejte pozor, abyste nespadli, protože je to dnes velmi dlouhá cesta!

Klíčová místa:

Zakopaný poklad (201, -247) Zakopaný poklad (201, -295)
Zničený portál (136, 72) Vesnice Taiga (176, 256)
Pradávné město (-712, 104) Důlní šachta (-120, 40)

Badlands Mountain

Badlands Biome v Minecraftu, obklopený pouští

Seed: -932245979383499761

Milovníci terakoty budou s tímto semenem přímo doma, což vás začne přímo na vrcholu některých slavných Badlands obklopených pouští. Není to nejnáročnější počáteční semeno ve vesmíru, ale nedostatek stromů a divoké zvěře v bezprostředním okolí vám může dát pauzu, pokud se rozhodnete vyzkoušet své štěstí v tomto světě Minecraft.

Klíčová místa:

Důlní šachta (-72, -120) Pouštní chrám (-136, -408)
Pouštní vesnice (224, 336) Pouštní vesnice (32, -448)
Outpost Pillager (-320, -480) Pouštní chrám (584, -376)

Stará růstová borovice taiga

Minecraft krajina staré růstové borovice taiga s velkým kopcem stojícím mezi dvěma řekami

Semeno: -5543523367840054503

Old Growth Pine Taiga Biomes, jak se říkají dnes, jsou jedním z mých oblíbených typů biomu. Na těchto hustých, tyčících lesích je něco tak fascinujícího a záhadného. Je to jako něco z Pána prstenů. Země je také rozdělena kopci, které vyboulí ze země, přičemž lesní baldachýn je ještě vyšší. Možná dobré místo pro stromový dům?

Klíčová místa:

Vesnice Taiga (16, -336) Důlní šachta (-216, -40)
Zničený portál (-424, 24) Oceánský památník (-392, 296)
Zakopaný poklad (-695, -151) Plains Village (656, 400)

Oceán hrotů ledu

Západ slunce Minecraft nad ledem hromadí biom

Semeno: -6909477426377259322

Twist na typickém ostrovním startu, toto fascinující semenné rostliny vás na malé zasněžené pláži s jediným stromem, obklopeným oceánem ledových hrotů. Jedinou divokou zvěří v okolí jsou lední medvědi a budete se muset vyklouznout z této ledové říše, abyste našli více pohostinných podnebí.

Klíčová místa:

Vrak (392, -472) Zničený portál (680, -344)
Zakopaný poklad (873, -407) Důlní šachta (632, -520)
Oceánský památník (216, -616) Zřícenina (696, -280)

Bambusová džungle a pohřben poklad

Ostrovy v Minecraftu, pokryté stromy džungle a bambusové lesy

Semeno: -4813269715648826820

Tento svěží džungli vám poskytuje okamžitý přístup k velkému množství džungle a hodně bambusu. Rozhlédněte se kolem, když se vynoříte, a také najdete poměrně samostatnou a bezpečnou rokli, která vám poskytuje snadný přístup k základním rudům, jako je uhlí a měď. Pro skutečnou odměnu však mějte kopat kolem pobřeží pro 4 (4!) pohřbené truhly s pokladem roztroušené poblíž – nebo zkontrolujte níže uvedené souřadnice, abyste věci usnadnili.

Klíčová místa:

Zakopaný poklad (153, 89) Zakopaný poklad (201, 57)
Zakopaný poklad (217, 73) Zakopaný poklad (249, 89)
Chrám džungle (360, 8) Zřícenina (56, -152)

Savanna & Desert Village

Krajina Minecraft s pouští vlevo, les napravo a hory v dálce

Semeno: -184311627141651860

Pokud máte rádi savanna biomy stejně jako já, pak toto počáteční semeno zbožňujete. Nachází se přímo na okraji pouštního bydlení jak pyramida, tak i vesnice v dohledu, je tato rozlehlá savana přehlížena také nádherným údolím lesních hor. Tyto hory by vytvořily fantastické místo k postavení hradu Minecraft nebo jiné majestátní stav.

Klíčová místa:

Pouštní vesnice (-352, 128) Pouštní chrám (-328, 8)
Důlní šachta (-88, -72) Zničený portál (88, 248)
Plains Village (-144, -800) Zakopaný poklad (25, -855)

Ostrov Mooshroom

Obrovský ostrovní ostrov Mooshroom v Minecraftu, obklopený oceánem

Semeno: 7749012223532925400

Toto semeno se nemusí zdát zvlášť pozoruhodné – jen pláž na okraji nějaké Taiga a Plains. Ale jakmile jste sestaveni se základy, vezměte si loď na jihozápad a rychle narazíte na jeden z největších bioomů Mooshroomu, na který jsem narazil. Takže pro ty, kteří se opravdu líbí jejich houby, je toto semeno pro vás!

Klíčová místa:

Ostrov Mooshroom (300, 300) Oceánský památník (664, 136)
Zřícenina (728, 40) Zakopaný poklad (1177, -151)
Plains Village (1216, 656) Důlní šachta (824, 88)

No, to jsou všechna nejlepší semena Minecraft, která máme prozatím; Doufejme, že jste našli jeden nebo dva světy, které se shodují s tím, po čem jste byli. Chcete -li dát svému novému světu více vizuálního pop, jsou k dispozici různé texturní balíčky. A proč se zastavit jen se světem? Nová cesta Minecraft si zaslouží nový, takže se podívejte na náš seznam nejlepších kůží Minecraft, když jste zde!

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Microsoft Sledujte
 • Minecraft následovat
 • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.