Nejlepší sluneční energie 3.0 sestavení pro Warlocks in Destiny 2 – Dot Esports, Solar 3.0 Warlock Builds – Destiny 2 – Mobalytics

Solar 3.0 staví Warlock – Destiny 2

Contents

Grenades získáte velmi rychle, ale nemůže ublížit doplnění jejich návratu, pokud vám chybí jeden nebo váš cyklus trhlin a granáty se zkazí.

Nejlepší sluneční energie 3.0 sestavení pro Warlocks in Destiny 2

Síla válečných Destiny 2 Sandbox byla vždy položena do exotiky a podtříd třídy, které se často specializují na schopné schopnosti cooldowns a výkonné služby. Solar byla pro Warlocks silnou volbou od Forsaken Expansion, díky příchodu Well of Radiance v Endgame Activity a Dawnbladeově notoricky známé přítomnosti v The Crucible.

Počáteční recepce na solární sílu 3.Významné změny 0 viděly hráči věří, že ztratili část této účinnosti. Vyvíjející se sestavení a resurfacing Old Exotics však vedly k objevu, že zatímco se síla posunula, Warlocks stále měly mnoho smrtících kombinací, aby přinesly do bitvy se solární podtřídou.

Ve skutečnosti mají stavby často ještě více užitečnosti než dříve, což vyžaduje, aby méně statistik, jako je síla nebo disciplína, je vysoká na práci. Je to díky zvýšené regeneraci schopností, která je nyní k dispozici prostřednictvím aspektů a fragmentů, které mohou doplňovat mnoho výběrů exotických brnění. Nalezení správné kombinace pro vás může být velmi osobní cesta, ale existuje několik ideálních nadací, které mohou začít stavět.

Dva ze tří aspektů Warlocku byly vytaženy z původního stromu třídy v solární podtřídě, což vám umožnilo kombinovat stoupání tepla a pomlčku Icarus s jako Studna záře, ponor Phoenix, léčivé granáty a další schopnosti, které byly dříve udržovány samostatný. Ale návrat k tomu vyzkoušenému a skutečné kombinaci aspektů je těžká volba, přičemž Warlocksův je pouze zcela nový aspekt, Touch of Flame, což je neuvěřitelně mocná požehnání pro většinu vašich granátových možností.

Nejlepší sluneční energie 3.0 sestavení pro Warlocks v Destiny 2

Expert Demolitions: Touch of Flame + Starfire Protocol

Protokol Starfire je exotický kus hrudníku, který od svého zavedení v prvním roce nedostal moc lásky Destiny 2. Zavedení aspektu dotyku plamene, který je schopen zdvojnásobit exploze fúzních granátů, které vám protokol Starfire dává další poplatek, přesunul ho zpět do konverzace.

Existuje několik nezbytných prvků k tomu, aby tuto práci fungovalo, konkrétně použití zmocňujícího roztržení k vydělávání další schopnosti protokolu Starfire Protocol na dobití granátu cooldownu pomocí poškození zmocněné zbraně. To také znamená, že studna záři je super volbou nad Dawnblade pro tento styl hry.

S počtem fúzních granátů, které budete házet, bude způsobit bojovníky těžkými hromádkami Scorch. To znamená, že většina možností, jak učinit v dostupných fragmentových slotech. V přeplněné místnosti vám nikdy nedojde granáty.

 • Exotický: Protokol Starfire
 • Super: Dobře záře
 • Aspekty: Touch of Flame, Heat Rises
 • Fragmenty: Ember of Singeing, Ember of Ashes, Ember of Blistering, Ember of Searing
 • Granát: Fusion Grenade
 • Melee: Spalovač je snap
 • Schopnost třídy: Zmocnění riftu

Neomezené krveprolití: Sunbracery + stoupá teplo

S zastrašující úrovní synergie, Sunbracers a Aspect Asspects se párují dohromady, aby se stavění schopné dodávat téměř nekonečné množství granátů s velmi malým úsilím. Sunbracery nejen prodlužují dobu trvání solárních granátů, ale také poskytují krátká okna neomezené energie granátu poté.

Když je spárován s teplem, což poskytuje energii na blízko po konečných úderech, zatímco ve vzduchu, je možné udržovat plné nabití melee i granáty za všech okolností, pokud hráč zůstane ve vzduchu. Je to jednoduché a efektivní a dokončení sestavení s dotykem plamene a granátem schopným být vylepšen uvedeným aspektem pro jednu z nejsilnějších solárních 3.0 sestavuje Destiny 2 v současné době.

 • Exotický: Sunbracery
 • Super: No radiance nebo Dawnblade
 • Aspekty: Vzestup tepla, dotek plamene
 • Fragmenty: Ember of Searing, Ember of Ashes, Ember of Torches, Ember of Singeing nebo Ember of Char
 • Granát: Fúzní granát nebo solární granát
 • Melee: Spalovač je snap

Sbalte punč: Winter’s Guile + Heat Rises + Snap spalovně

Winter’s Guile nabízí jedinečný přístup k posílení vašeho solárního melee ve srovnání se sunbracery a místo toho se zaměřuje na poškození samotného melee. S přidáním Spantora Snap k volbě Warlockovy volby melee je kombinace rozsahu a schopnosti spálit cíle, který může výrazně zvýšit jeho poškození potenciálu neocenitelným.

Aspekt Heat Rises Aspect je zde užitečný stejným způsobem, jakým je pro vytváření sunbracerů, což vám umožní rychle dobít nabité schopnosti melee z vzdušných závěrečných úderů udržovat hromady poškození bonusové melee, které poskytuje zimní vina. Na maximálních komínech, Winter’s Guile způsobuje spalovač Snap o 650% více poškození a dokonce ani nejsilnější nepřátelé nebudou zápas.

Tato sestava může mít případy použití v PVP i PVE, takže neváhejte a přepněte si svůj výběr v super nebo sekundárním aspektu v závislosti na bitvě, do které přinášíte sestavu.

 • Exotický: Zimní vina
 • Super: No radiance nebo Dawnblade
 • Aspekty: Vzestup tepla, dotek plamene nebo Icarus Dash
 • Fragmenty: Ember of Eruption, Ember of Ashes, Ember of Searing, Ember of Torches nebo Ember of Char
 • Granát: Fúzní granát nebo solární granát
 • Melee: Spalovač je snap

Alexis je novinář na volné noze pocházející z Velké Británie. Po několika letech soutěží o mezinárodní eSports etapy, v roce 2021 přešla na psaní o tomto odvětví a rychle našla domov, který jí volal vlastní v pulzujících komunitách žánru Looter Shooter Žánr. Nyní poskytuje pokrytí her, jako jsou Destiny 2, Halo Infinite a Apex Legends.

Solar 3.0 staví Warlock – Destiny 2

Solar 3.0 Warlock sestavení - Destiny 2

Ahoj a vítejte ve 3. vydání „Wow! Solar je mnohem lepší než to, co si všichni mysleli “.

Tento článek bude diskutovat o nové solární síti 3.0 Warlock Class.

Ačkoli aspekty, které Warlock obdržel, nejsou ničím novým, třída velmi těží z nového systému stohování Scorch pro spoustu explozí.

Pokud nejste obeznámeni s tím, jaké hromady Scorch a další nové solární podmínky jsou přímo níže.

Dawnblade Splash

Sluneční podtřídy

Lék

Rychlý výbuch uzdravení. Toto uzdravení je okamžitý kus zdraví, který je vrácen.

Obnovení

Regenerace zdraví, ke které dochází nepřetržitě v krátkém okně. Je to jako zotavení, ale není přerušeno poškozením.

Zářivý

Zvýšení poškození zbraně, v PVP je to 10% a PVE je 25%.

Sežehnout

Debuff aplikovaný na cíl, ve kterém poškozují popálení. Scorch stocks až 100 hromádek. Jak se zvyšuje hromádky Scorch, poškození popálení se zvyšuje, dokud nedosáhne 100 hromádek Scorch.

Zapálit

Velká exploze slunečních poškození, která ovlivňuje blízké cíle.

PVE sestavení doporučení

Po počátečním vydání bylo mnoho zklamání, že Warlock nebyl ideální třídou léčitele. To je většinou pravda, ale na straně převrácení může Warlock vypořádat obrovské množství poškození jediného cíle a vyčistit nepřátele s nízkým zdravotním prostředkem. Tato stavba je o něco méně léčitele, ale mnohem více ohňostroje.

Schopnosti

Super
 • Dobře záře – Přestože se změní z outshield na odpor poškození, je tento super stále velmi silný a udržuje vás a váš fireteam naživu a poškození buffů.
Schopnost třídy
 • Zmocnění riftu Pokud používáte protokol Starfire jinak Léčení Rift – Později budu diskutovat o tom, co dělá protokol Starfire tak silným a je to exotické, které doporučuji nejvíce. Pokud se rozhodnete, že jej nepoužíváte, doporučuji místo toho použít hojení.
Pohybová schopnost
 • Prasknutí klouzání – Toto je nejrychlejší pohybová schopnost pro Warlock. Chcete -li se pohybovat rychle, skočte normálně, pak stejně jako se chystáte zasáhnout země, dvakrát klepněte na skokovou schopnost pro rychlý prasknutí a pak opakujte.
Schopnost melee
 • Spalovač Snap – Tato schopnost tak dobře vyčistí nepřátele s více projektily a uděluje zářivé, pokud používáte Ember of Torches pro poškození zbraně.
Schopnost granátu
 • Fúzní granáty nebo Solární granáty – Pokud používáte protokol Starfire, použijte fúze, pokud používají sunbracery, používají solární granáty. Tyto příslušné granáty jsou to, co synergizuje s každým exotickým.

Aspekty

Touch of Flame

Tento aspekt je fantastický, protože velmi buffuje vaše granáty, které se tato třída točí kolem.

Icarus Dash nebo Heat stoupá

Zde můžete jít obousměrně. Icarus Dash vám dává pěknou mobilitu, pokud jste na tvrdém místě, zatímco stoupá teplo může udělit energii melee. Problém s stoupáním tepla spočívá v tom, že musíte použít celý granát, který je zdoben Touch of Flame jen pro nějakou energii na blízko.

Fragmenty

Ember popela

To zvyšuje počet hromádek Scorch, které aplikujete, což vede k dalšímu zapálení, které způsobují obrovské množství poškození.

Ember erupce

To zvyšuje oblast těch zapálení, které získáte spoustu z množství granátů, které můžete hodit, a zvýšené hromádky Scorch z Ember of Ashes.

Ember of Empyrean

Tím se resetují cooldown restoration a Radiant Buffy se solárními zbraněmi. Skvělé pro útok a obranu.

Ember of Torches

To vám poskytne vám a spojenci 25% Radiant poškození buff, když použijete spalovač.

Prioritizace statu

Zotavení

Rychlejší trhliny a skvělý stat obecně pro přežití. S největší pravděpodobností se uzdravíte z obnovy, ale statistika přesto pomůže s regenerací roztržení.

Disciplína

Grenades získáte velmi rychle, ale nemůže ublížit doplnění jejich návratu, pokud vám chybí jeden nebo váš cyklus trhlin a granáty se zkazí.

Odolnost

Tento stat je nyní úžasný kvůli odporu poškození, který dává, a umožní vašim sestavováním uzdravit.

Doporučená exotika

Protokol Starfire

To je vysoce doporučeno a v současné době je ve hře pro PVE nejvyšší exotickou.

Protokol Starfire

Tato exotika vám umožňuje spojit zmocnění trhlin a fúzních granátů pro nekonečné exploze a je to nejlepší metoda poškození jediného cíle. Tato exotika je docela urážlivá, ale s řádnými mody uvedenými v další části budete mít spoustu zdrojů uzdravení.

Sunbracery

Tento exotický je pro solární granátovou cestu. Nenajímají to docela poškození, které fúzní granáty způsobují, ale je to bezpečnější volba, protože nemusíte běžet zmocňujícím roztržení, aby se exotická práce.

Doporučené mody

No života

Vyzvednutí elementárních jamek vás uzdraví. S jedním z příštích dvou modů budete mít spoustu elementárních jamek.

Elementární Ordnance a/nebo výbušný Wellmaker

To je velmi důležité mít ve spojení se studnou života, protože budete vytvářet elementární studny po celém světě s granáty a se studnou života budete uzdraveni, což vyrovnává nedostatek uzdravení při zmocnění Rift při spuštění protokolu Starfire Protocol.

Popel na aktiva

Máte téměř nekonečné granáty, můžete z nich také dostat super!

Elegantní obnova

Tento extrémně silný mod sezóna 17 promění váš zmocňující trhlinu v kombinaci uzdravení a zmocňování trhlin.

Písmo Might

To dobře synergizuje s nářekem a xenofágem za další poškození mezi házením granátů.

Hledat studny

Tento mod není v žádném případě nezbytný, ale je hezké mít, protože k vám přitáhne elementární studny, takže nemusíte opustit svůj roztržení ani dobře zář.

Grenade Kickstart

To dává granátovou energii při používání granátu, což vám pomůže dostat ji zpět ještě rychleji.

Obecná strategie

V této sekci se chystám rozdělit použití protokolu Starfire. Co potřebujete vědět o protokolu Starfire, je to, že Fusion Grenade zabíjí dobíjecí energii a zmocněné poškození zbraní Nabije fúzní granáty. Obecnou strategií je používat zmocňující trhlinu, hodit fúzní granáty, zatímco v riftu s poškozením zbraně.

Grenade Kills recyklují rift cooldown a poškození zbraně, zatímco uvnitř riftu vrátí vaše granáty. Velmi důležitým tipem je, že poškození klíšťat z zbraně se počítá jako zmocněné poškození. Pokud tedy používáte Witherhoard, Thorn nebo Le Monarque poškození klíšťat vrácení granátu zpět při provádění dalších akcí.

Witherhoard je z nich nejlepší, protože má nejdelší trvalé poškození v průběhu času a celkově způsobuje nejvíce poškození. Odtud můžete položit zmocňující trhlinu dolů, střílet witherhoard a hodit granáty, když vycházejí z cooldownu.

Pokud Witherhoard vyprší, zastřelte další výstřel a pokud váš granát ještě není úplně zpět, vytáhněte svou primární zbraň a zastřelte několik výstřelů. Tento cyklus pak lze opakovat, pokud se ujistíte, že dostanete zabití s ​​fúzním granátem, abyste se dostali zpět.

To je útočná stránka sestavení, nyní pro obranu. Obrana této sestavy je umožněna používanými mody. Elegantní obnova vás uzdraví při zmocnění využití trhlin a Ember of Empyrean prodlouží dobu obnovy z mod na zabití.

Dokonce i mimo sezónu 17 nebo pokud tento mod ještě nemáte, můžete využít dobře život a nechat vás uzdravit sluneční elementární studny, které vytvoříte. Ujistěte se, že svůj časovač obnovy zvětšíte se zabití, aby se uzdravovalo.

Master Destiny 2 Email Banner

Doporučení sestavení PVP

Solar Warlock se příliš neliší od toho, co jsme měli před přepracováním, pokud jde o PVP, ale je to stále na silném místě kvůli hnutí, ke kterému má přístup přístup. Léčení, pohyb a přesnost vzduchu poskytují mnoho příležitostí k přehrát soupeře v této třídě.

Schopnosti

Super

Svítání – Multikill potenciál tohoto super je stále tam a s určitými fragmenty mohou přinést velkou hodnotu. Pokud hrajete zkoušky zóny.

Schopnost třídy

Léčení Rift – V PVP je to nutností vybrat. Poškození poškození z posílení nestojí za to a Phoenix Dive má příliš dlouho cooldown a má minimální uzdravení. Overshield and Area Control of Horeling Rift je příliš silná na to, aby prošla nahoru.

Pohybová schopnost

Prasknutí klouzání – Jak je uvedeno v první sekci, tato schopnost pohybu vám umožňuje pohybovat nejrychlejším.

Schopnost melee

Nebeský oheň – Tato schopnost je nižší poškození, ale snazší zasáhnout nůž. Je to skvělý způsob, jak dokončit poloviční zdraví nepřítele těsně mimo dosah melee.

Schopnost granátu

Léčivý granát nebo Firebolt granát -Léčivý granát je skvělý pro opětovné zapojení boje nebo na pomoc spoluhráčům. Firebolt je z hlediska přestupku docela solidní, ale jeho nejvíce vykupitelským faktorem je to, že má nejnižší cooldown pro aktivaci tepelného stoupání.

Aspekty

Vzestup tepla

Při konzumaci granátu dostanete téměř dokonalou přesnost vzduchu a můžete se vznášet do extrémních výšek. To vám umožní vzít velmi úhly ve vzduchu, které odpůrci neočekávají, a umožní vám nahlédnout přes určité struktury na mapě, které žádná jiná třída nemůže.

Icarus Dash

Tento aspekt dává klasiku v Air Dash for Warlocks a je skvělá schopnost rychlejšího obcházení mapy a vyřazení nepřátel.

Fragmenty

Ember spalování

To vytváří zapalování na super zabití, které vám umožňuje rozstříknout poškození jiných nepřátel a dává pěkný bonus k síle pro nebeský oheň.

Ember of Blistering

Ignitions dávají granátovou energii, takže každé super zabití vám dává bezplatnou energii granátů, jakmile je dokončena.

Ember of Solace

Jedná se o dobrý fragment, protože rozšiřuje účinky od hojení granátů a elegantního obnovení, pokud jsou použity.

Ember paprsků

To dává pěkný intelekt bonus a nadšenská úsvačka, když mají projektily sledovat nepřátele.

Prioritizace statu

Disciplína

Získání granátu pro obecné použití nebo zvýšení tepla je skvělé a něco, pro co sestavit.

Zotavení

Skvělý stat PVP obecně a je vázán na vaše riftové cooldown, musí mít pro Warlocks.

Doporučená exotika

Ophidiánské aspekty

Fantastická neutrální exotika hry, která zvyšuje manipulaci zbraní a poskytuje posílení řady melee.

Ophidiánský aspekt

Neexistuje exotika, která se může opravdu naklonit do určitého stylu hry, takže jít na neutrální hru je obvykle dobrý tah.

Transverzivní kroky

Stejný nápad s tímto exotickým. Sprint rychleji se dostat do určitých oblastí mapy rychleji a automaticky načte zbraně na sprintu, což je pěkný aspekt, pokud je vaše speciální zbraň munice prázdná a vy vyzvednete munici.

Doporučené mody

Elegantní obnova

Mod sezóny 17 bude všude, jakmile to hráčská základna odemkne. Využijte to, je to velmi silné a dává vám super uzdravující roztržení.

Nástroj Kickstart

Získejte s tím rychlejší roztržení a lze ji zdvojnásobit z většího účinku.

Grenade Kickstart

Stejná dohoda, ale s vašimi granáty jsou granáty základním kamenem vaší sady, takže by měla být využita jakákoli příležitost k jejich častěji.

Obecná strategie

To, co odlišuje tuto třídu, jsou její pohybové schopnosti. Efektivně s použitím zvýšení tepla a Icarus jsou prvořadé pro získání hodnoty z této třídy. Nejprve doporučuji navázání vašeho vzduchového přesunu na klíč nebo tlačítko, které nemá vliv na vaši schopnost používat směrové klíče ani joystick.

Díky tomu se stanete tak, abyste mohli jít libovolným směrem s použitím Icarus Dash. Pro myši a klávesnici, které ji vázají na tlačítko myši nebo na tlačítko, které můžete stisknout palcem, je ideální.

Při používání stoupání tepla se ujistěte, že pokud je to možné. Pokud jste poblíž krytu, můžete za ním icarus pomlčet, pokud se vám nelíbí.

Icarus Dash je skvělá pro útěk z bojů, když je ve vzduchu, ale je také nástrojem k přemístění v těsných bitvách, aby předstíral nepřítele, drak někoho s brokovnicí, nebo se vrátí zpět do krytu.

Velmi dobře se synergizuje s brokovnicí a nebeským ohněm, aby se přiblížil k cíli nebo se dostal z nebezpečné situace. Po použití Dash Icarus a stále ve vzduchu je nebeský oheň velmi efektivní, protože je naprosto přesný prostředek a nepřítel může být dokončen, když znovu přistáváte.

Poslední kus Warlocku, o kterém si můžete promluvit. Jedná se o silnou třídní schopnost, která by měla být umístěna na okraji krytu, aby se umožnilo špičkové střelby a bezpečné útočiště k rychlému uzdravení, aby se znovu uzdravilo boji. Umožní to vašemu týmu držet úhel úhlu udržovat ovládání mapy při boji za zem v blízkosti bodu zachycení, oživení nebo těžké munice.

Ochlazení

Po několika experimentech, solární 3.Ukázalo se, že 0 je velmi silný. Warlock má velmi jedinečnou PVE sestavení nekonečných výbušných granátů a stále má silnou třídu PVP kolem pohybu a neočekávaného umístění.

Děkuji za přečtení! Podívejte se na naše další průvodce třídy Destiny 2 zde.

NAPSÁNO

Ryan Kelly

Nejprve jsem začal hrát videohry na N64 a GameCube a stále si užívám hraní těchto her dodnes. Při svém počátečním vydání jsem hrál Destiny v roce 2014 a přepnul jsem z konzoly na PC po jeho vydání Destiny 2. Destiny 2 a Valorant jsou moje dvě oblíbené hry, které si hrají, protože miluji pohrávání s stavbami v osudu a sestavách/ strategii ve Valorant.