Nejlepší startovací třída Elden Ring pro svůj první běh – Dexerto, nejlepší třídy Elden Ring: Která třída byste si měli vybrat? | Shotkul skalního papíru

Nejlepší třídy prstenů Elden: Která třída byste si měli vybrat

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Nejlepší startovní třída Elden Ring, který si můžete vybrat pro svůj první běh

Elden Ring Ring Ashes of War

Ze softwaru

Válečný popel jsou zvláštní dovednosti v Eldenově prstenu, které by mohly přijít v různých formách.

Ať už jste nováčkem série Souls, zvládli jste každý titul Fromsoftware, nebo se vracejí zpět do hry, nyní je na nás DLC, výběr správné startovní třídy v Elden Ring je životně důležité. Zde je to, co bychom doporučili pro vaši první přehrávání.

Elden Ring zahrnuje mnoho startovních tříd, které byste očekávali od hry Souls. Existují kouzelníci, mocní rytíři, duchovní casting casting a dokonce i nahá třída pro ty, kteří si užívají jedinečnou značku potrestání hraní od společnosti SOFTWARE více než většina ostatních. Hra také obsahuje standardní sestavy obratnosti, jako jsou bandity a nepoctivé postavy, ale tentokrát také zahrnuje třídu Samurai pro ty, kteří rádi hrají ve středním brnění a houpající se Katanas.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zatímco třída, kterou si vyberete, vás nezablokuje do konkrétního stylu herní. Nezapomeňte tedy vybrat třídu, která vyhovuje vašemu preferovanému bojovému stylu, stejně jako ty, které prospívá vašim dodatečným dovednostem. Veteráni duší mohou již mít jasnou představu o tom, jakou třídu začnou, protože již mají mapované sestavení.

Elden Ring má velkou flexibilitu, pokud jde o počáteční třídy, takže jen proto, že jste kouzelný uživatel, neznamená, že nemůžete houpat Katana. Nebo že, pokud jste rytíř, nemůžete fušovat zaklínadla. Hra vám také umožňuje vytvořit podobné sestavy jako ty, které byly v nabídce v démonových duších a temných duších 1-3. Tentokrát však existuje ještě více svobody být kreativní.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

I když pokrýváme, jak statistiky fungují v jiném průvodci, máme také několik doporučených vlastních sestav, které můžete vyzkoušet. Pokud však přijde na váš první běh, mělo by vám toto pokyny pomoci vybrat správnou počáteční třídu.

Obsah

  • Nejlepší počáteční třída pro začátečníky
  • Nejlepší počáteční třída pro sestavení melee
  • Nejlepší počáteční třída pro magické budování

Přehrávač Elden Ring Overlooking Map

Sbírání správné třídy pro váš styl hry je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v Elden Ring.

Nejlepší třída Elden Ring pro začátečníky: Vagabond

Počáteční zařízení Vagabond: Longsword, Halberd, topení štít.

Pokud je Elden Ring vaše první hra Souls, možná budete chtít vyzkoušet tvrdou postavu, která si může držet vlastní v boji a pomůže vám naučit se základy. Vagabond je rytířská postava Eldena Ringa a je již vybavena těžkým brněním, mečem a štít.

Článek pokračuje po reklamě

Počáteční třída Vagabondu je nezbytná pro sestavení síly, vitality a vytrvalosti, ale můžete je přizpůsobit podle svých představ a přidat několik bodů bodů do svého arzenálu nebo cokoli jiného, ​​co máte rádi. Mohli byste proměnit vagabond v kompetentní bitevní muže, nebo zůstat na trase síly a těžkých zbraní.

Článek pokračuje po reklamě

Doporučujeme však, abyste trochu načerpali váš stat víry, abyste využili zaklínače v boji, aby se sami sebe rozčilili a de-buffové nepřátelé. Tato počáteční třída začíná na úrovni 9 se statistikami rovnoměrně napříč deskou.

Článek pokračuje po reklamě

Elden Ring Class Vagabond

Klasická stavba Vagabond Melee.

Nejlepší Elden Ring Melee Startovní třída: Samurai

Počáteční vybavení Samurai: Uchigatana meč, dlouhý luk, kostní šíp, šipka Firebone, červené trn.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Samuraj je primárně bojovník na blízko, ale jsou také kvalifikovaní s luky, štíty a řadou různých zbraní. Katanas s dvojím ovládáním je také možnost a něco, co uvidíte mnoho samurai v Elden Ring Pvp. Je to také ideální třída pro vytvoření oh-tak-mrtvé krvácení.

Článek pokračuje po reklamě

Jedná se o dobrou počáteční třídu pro ty, kteří mají zkušenosti s hrami Souls a chtějí vytvořit silnou sestavu obratnosti, která má hodně flexibility a přizpůsobitelné možnosti. Může být také smíchán s magií víry a zpravodajství pro dobře zaoblený stav.

Článek pokračuje po reklamě

Celkově vzato, máme pocit, že Samurai je nejlepší startovní třída pro kvalifikované bojovníky na melee. Jejich bojový styl je komplikovanější a riskantnější než Vagabond, ale smrtící ve správných rukou.

Elden Ring Class Samurai

Samurajská stavba je skvělá pro uživatele obratnosti.

Nejlepší Elden Ring Magic Build Class: Astrologer

Počáteční zařízení astrolog: Astrologův personál, krátký meč, malý štít.

Pokud vás rádi boje z bezpečné vzdálenosti a spoléháte se na řadu kouzel, zatímco předvolání duchů provádí vaše nabídky, může být pro vás startovací třída astrolog pravá pravá pro vás. Toto je ideální počáteční třída pro uživatele magie.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Ačkoli to začíná na nízké úrovni 6 s relativně nízkým zdravím, astrolog je nejsilnější, pokud jde o odtažení kouzla. S myslí, obratností a statistikou zpravodajských informací, které vedou cestu, vaše schopnosti způsobí co nejvíce škod v rané hře.

Myšlenka s touto počáteční třídou je vybudovat klasickou kouzelnickou postavu, která je z dálky nebezpečná, ale slabší zblízka. Jakmile však dosáhnete limitů na úrovni magického statu, můžete začít vytvářet své další atributy, aby váš astrolog ztvrzel v těsném boji.

Článek pokračuje po reklamě

Červený vlk Elden Ring

Astrolog bojuje s Red Wolf of Radagon.

Takže to je úplný přehled o nejlepších počátečních třídách v Elden Ring. Nezapomeňte zkontrolovat naši stránku Elden Prsten a otřete všechny nejnovější průvodce níže:

Nejlepší třídy prstenů Elden: Která třída byste si měli vybrat?

Postava Eldena prstenu osvětluje zlověstnou jeskyni s pochodní

Která třída Elden Ring Class byste si měli vybrat při spuštění nové hry? Stejně jako mnoho ze softwarových RPG, Elden Ring dává novým hráčům výběr z 10 různých tříd počátečních znaků. Každá třída určuje vaše počáteční statistiky, vybavení a schopnosti. Kromě tohoto nadace si můžete postavit svou postavu, jak se vám líbí, takže výběr třídy vás nezablokuje do určitého stylu hry pro celou vaši hru – jednoduše vám dává mírný náhrobek k určitému stylu hry, pokud si přejete.

Zatímco každá z tříd prstenů Elden určuje, jak začnete, ne jak pokračujete, je to stále důležitá volba. Například počáteční brnění některých tříd lze získat ve hře až později, pokud si tuto třídu nevyberete. V této příručce vás projdeme každou z tříd v Elden Ring, vysvětlíme jejich počáteční statistiky a vybavení a druh stylu Play, pro který se nejlépe hodí, abyste si mohli vybrat nejlepší třídu pro své potřeby.

Portrét třídy zpovědníků v Elden Ring, proti kulisu gotického hradu

Počáteční zbraně: Broadsword, pečeť prstu
Zahájení zaklínače: Assassin přístup, naléhavé uzdravení

Pokud se jedná o třídu vyvážených začátečníků, nebudete dělat lépe než zpovědnice. Zpověd má nejvyšší počáteční úroveň jakéhokoli původu a zahajuje hru slušným štítkem, což je cenný nástroj, který má mít v ruce, pokud ještě nejste docela na rychlost s bojem ze společnosti z více. Zpověd má přístup k magii a je docela zdatný v boji proti ruce, takže se nikdy ocitnete v rohu, z kterého se nemůžete (alespoň teoreticky) extrahovat s touto sadou schopností. Samotné předssofy popsaly tento původ jako „Jack-of-All-Trades, Master of None“, a to se zdá jako velmi spravedlivé hodnocení: začnete bez zvláštních specialisů, ale ve vaší stavbě se ani do očí bijící mezery.

Bojovník

Portrét třídy válečníků v Elden Ring, proti gotickému hradu

Počáteční zbraně: Scimitar x2

Válečník má nejvyšší statistiku obratnosti jakékoli třídy, takže pokud (jako já) jste si jisti ve svých bojových dovednostech, ale méně si jistí ze svých obranných schopností, je to dobrý původ. Válečníci mají slušné statistiky ve všech ostatních oblastech s výjimkou víry a tajemství, které rozhodně tvoří jejich slepá místa; Pokud tedy plánujete udělat jen jediný průběh Eldena Ringa, pak riskujete, že zmizí na většině nejlepších magických schopností hry tímto způsobem. Ale pokud hledáte Swift Fighter, který vám pomůže získat oči, měli byste určitě zvážit.

Hrdina

Portrét třídy hrdiny v Elden Ring, proti gotickému hradu

Počáteční zbraně: Bojová sekera

Hrdina má nejvyšší statistiku síly jakékoli třídy. Osobně se ve hře nikdy necítím bezpečnější, než když mám kontrolu nad tankem a hrdina je nejbližší věc, kterou Elden Ring nabízí (i když Samurai není pro tento účel ani špatný výkřik). Hrdina přijde připraven na odstranění svých nepřátel s menším znepokojením o jejich strategii exfilu, což vám možná nepomůže naučit se delikátní tanec Soulsborne Combat, ale přinejmenším vás v krátkodobém horizontu nechá méně zranitelné. Na druhou stranu mají ještě méně magické znalosti než válečník a jejich poměrně nízká obratnost znamená, že se snaží vyzvednout mnoho z lepších zbraní hry bez další investice statistiky.

Nejlepší třídy Elden Prsten pro nadšence melee

Už jsme mluvili o Bojovník, Solidní třída melee, která je dobrá pro testování vod, pokud právě začínáte s Eldenem Ringem. Pokud jste však dobře obeznámeni s bojem Soulsborne a víte, že se k němu chcete dostat s nějakým starým starým rozbíjeným bashy, nebo hledáte trochu náročnější sestavení, abyste si užili následnou hraní, přehrávání, Vyzkoušejte jeden z těchto původů na velikost.

Tulák

Portrét třídy Vagabond v Elden Ring, proti gotickému hradu

Počáteční zbraně: Halberd, Longsword

Vagabond začíná vyváženým, fyzicky orientovaným nastavením statistiky, které lze snadno formovat tak, aby vyhovovalo jakékoli specialitě podle vašeho výběru. Ačkoli se mohou pochlubit nejvyšší startovou statistikou, na samém začátku existuje několik nevýhod: jejich brnění je trochu zapíná, což znamená ;; zatímco jejich slabiny ve inteligenci, víře a tajemném znamenají, že začínají bez vlastní schopnosti dělat magii. O jejich nedostatky by se však mělo postarat o své nedostatky na začátku ve hře, v tomto bodě je však můžete začít stavět podle svých představ o své představě, že je třeba začít stavět podle svého vkusu a moudré investice statistik. Jako jediný příklad: Investujte prvních několik bodů do jednoho z jejich mentálních rysů a vagabond se může rychle stát specialistou „Spellsword“ podobného vězně.

Samuraj

Portrét třídy Samurai v Elden Ring, proti kulisu gotického hradu

Počáteční zbraně: Dlouhý luk + kostní šipka, uchigatana

Žádná ze statistik samuraje není na světě, ale jsou slušně vyvážené a pro to, co stojí za to, mají technicky nejvyšší počáteční vytrvalost jakékoli třídy ve hře. Spolu s třídou Bandit jsou jedním ze dvou bojových specialistů na dálku, což může být jedinečně zábavná výzva, ale nebojte se, protože také přicházejí vybaveni katanou, kterou mohou šťastně ovládat pro nějaké těžké útoky na blízko. Díky tomu je z nich jedinou třídu ve hře, která je vybavena k přepnutí jejich bojového rozsahu za běhu, což je podporováno jejich statečností v vytrvalosti a obratnosti (i když to přichází na úkor z nich, že je mírně rozmrzející).

Nejlepší třídy Elden Prsten pro fanoušky magie

The Vyznavač Je dobrým výběrem startovní třídy, pokud máte zájem o dovednosti magického ovládání magického ovládání Elden Ring, ale pokud se opravdu chcete naklonit do sestavení mága, existuje několik tříd, které začínají znalostí zaklínačů a čarodějství, Umožnit vám ponořit se přímo do vyšší úrovně kouzla v boji.

Astrolog

Portrét třídy astrologů v Elden Ring, proti gotickému hradu

Počáteční zbraně: Astrologův personál, krátký meč
Počáteční čaroděje: Glintstone Arc, Glintstone Pebble

Posedlý nejvyšší základní inteligencí a statistikou mysli (z nich z nich činí jediný původ, který pro ně má dva bests), astrolog začíná modifikátorem poškození, který pěkně spáruje jejich vysokou úrovní čarodějnictví. Je ironií, že začínají s relativně nízkou vírou a tajemnými statistikami, ale nenechte se zmást: Tento původ je archetypem, který se má rozhodnout, pokud chcete sestavit tradiční sestavení mágů. Jejich fyzické atributy nejsou ohromující, ale mají pro ně slušný kousek obratnosti a krátký meč na ruce pro mimořádné události, takže to je původ, pro které se chcete rozhodnout, pokud se chcete soustředit na magii, ale nebudete se zcela spoléhat to.

Prorok

Portrét třídy proroka v Elden Ring, proti gotickému hradu

Počáteční zbraně: Těsnění prstu, oštěp
Zahájení zaklínače: Beast Claw, Heal, Oh Flame!

Proroci se mohou pochlubit nejvyšší stativem základní víry, proto začínají nejlepším uchopením zaklínačů. Proroci jsou v mnoha ohledech velmi podobné astrologům, a ačkoli nižší vytrvalost a obratnost znamenají, že úniky v boji budou obtížnější, v melee je o něco lepší na začátku hry. Z obou tříd zaměřených na magii však to je ten, který později přijde do svého prvku. Doslova doslova: Prorokova vysoká víra může být postavena, aby jim umožnila přístup k oheňům a svatým elementárním útokům, samoléčivým kouzlům a dalším nástrojům, které stojí za to čekat.

Nejlepší třídy Elden Prsten pro výzvu

Elden Ring, v souladu se svými předchůdci z předchůdců, neobsahuje nastavení obtížnosti. To však neznamená, že nemůžete tuto výzvu zvýšit na základě postavy, kterou se rozhodnete hrát jako. Pokud jste veteránem Soulsborne, nebo hledáte způsob, jak změnit věci při přehrání, tyto třídy jsou ty, které si vyberou, pokud nejen nechcete, aby vaše ruka držela, ale myslíte si, že by to bylo docela v pohodě Chcete -li si ruce úplně uvolnit a místo toho si musíte hrát pomocí nohou. Metaforicky samozřejmě.

Vězeň

Portrét třídy vězňů v Elden Ring, proti gotickému hradu

Počáteční zbraně: Personál katalyzátoru, estoc
Počáteční čaroděje: Magic Glintblade

Vězeň může být považován za protějšku zpovědníka, jaký druh hybridu válečníků a astrologů. Zatímco zpovědník je díky jejich smíšenému přístupu ideální počáteční třídou, vězeň přesto začíná v nevýhodě díky jejich nízké počáteční úrovni, ale může využít jejich duální specializaci v inteligenci a obratnosti, aby se jejich čarodějnictví a šermíře navzájem smrtící účinek. Vězeň, který je popsán jako „pozdní Bloomer“, vás vyzývá k tomu, abyste v rané hře vydrželi nějaké obtížné časy výměnou za nějakou skvělou zábavu později, jakmile se chystáte pokročilé zbraně a kouzla, která co nejlépe využívají jejich statistiky. Opět to není nutně ideální původ pro první přehrávání, ale brilantní pro to, co hra nabízí při následujících bězích.

Bandita

Portrét třídy Bandit v Elden Ring, proti kulisu gotického hradu

Počáteční zbraně: Knife, krátký luk + kostní šipka

Pro tajnou výzvu s bojovou sestavou na dálku, zkuste Bandita. Je tu nějaký crossover se Samurajem, který je druhou třídou Archer; Ale zatímco samuraj je připraven jít se svou Katanou, bandita se mnohem více spoléhá na to, že se úplně vyhýbá konfrontaci. Elden Ring je navržen tak, abyste se vyhnuli boji do překvapivého stupně a mimo povinné boje šéfů můžete téměř vždy vzít to, co chcete, a spíše se vplížit, než se zapojit do boje. Banditovi je v tomto úsilí dále pomoci tím, že má nejvyšší základní tajemný stat, který jim dává nejlepší míru objevování položek. Většina hráčů by se to pravděpodobně nechtěla pokusit o první hra, zejména proto, že boj je pravděpodobně bodem her Soulsborne; Ale při následných opakováních vám může Bandita ukázat zcela nový pohled na hru.

Wretch

Portrét třídy Wretch v Elden Ring, proti gotickému hradu

Počáteční zbraně: Klub

Hráči, kteří jsou již obeznámeni s třídou Dark Souls, (nebo podobný plýtvání třídou kůže v Bloodborne) budou vědět, co lze očekávat od The Wretch. Počínaje žádným brněním a pouze základním klubem pro zbraň, The Wretch má v každém statu ploché 10 hodnocení a začíná hru na úrovni 1. Tato třída je speciálně navržena pro hráče, kteří se hrají na hru, poté, co ji již porazili alespoň jednou, a významné nevýhody na začátku přicházejí s velkou výhodou v tom, že můžete přizpůsobit svou bohoslužbu v průběhu času, abyste zahrnuli v podstatě cokoli, co chcete. Je to karanténní, kreativní původ, se kterým se můžete opravdu hrát, ale opravdu proveditelné, až víte, jak dělat základny, aniž byste se zploštěli.

Abychom přežili dlouho v pozemcích mezi nimi, bude vaše postava potřebovat nejlepší arzenál, na který si mohou položit ruce, takže se ujistěte, že se podívejte na našeho průvodce nejlepšími zbraněmi v Elden Ring, takže víte, co si můžete dát pozor. Podobně je neocenitelná dobrá sada brnění; Podívejte se na naši stránku na nejlepším brnění, kterou můžete použít brzy v Elden Ring pro nápady.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.